![]() |
Cytat:
|
mnie tez to ciekawi i jeszcze dorzuce do pieca... :D
Kiedys napisałem na forum "legła"- ban na tydzien czemu wiec mozna na forum pisac na Lecha - Amica, Kuchenkorz, Słowiki itd itd Czy jest tak ze Legie musimy szanowac bo np ma bogatsza tradycje od Lecha a Lecha juz nie bo co? |
http://wislakrakow.com/forum/showthr...938#post779938 - prędki delete und ban (fantazja ludzi mnie zaskakuje czasem)
|
Cytat:
|
Cytat:
Zdążył dwa razy wrzucić, zanim poległ. A tak poza tym, z przerzutami nie gadam:foch: EDIT: Nie wiem, kto to był, ale na Photoshopie się zna. Dałem się nabrać:D felipe - KMWTW. Jaroo1 - a, to już pytanie do panów Masioty i Rutkowskiego. My też tak do końca nie wiemy, czekamy na razie na wykładnię PZPN. Nie chcecie chyba, żebyśmy zaczęli przyznawać bany wedle własnego widzimisię? |
Cytat:
|
Cytat:
Sprawiedliwość musi być. |
Cytat:
Moze przynajmniej mniej najazdow jidysz bedzie :> |
Cytat:
A potem się dziwicie, że do moderowania chętnych brak. Stara się człowiek jak może, chce wyrównać drobne niesprawiedliwości forum i jaka go za to czeka nagroda? No nic. Będzie na serio: staramy się być obiektywni i mierzyć wszystkich jedną miarą, ale jesteśmy tylko ludźmi i czasem coś przeoczymy. Bywa. Tyle, że fakt pominięcia Jasia przy rozdawaniu wyróżnień nie oznacza, że Zbysiu na swoje nie zasłużył. Wręcz przeciwnie, więc co najwyżej możecie się - jako dobrzy koledzy - o Jasia upomnieć. A tak na marginesie - niezdrowo jest siedzieć niewyspanym przy komputerze, więc - drogi Mateuszu - powinieneś być wdzięczny anonimowemu moderatorowi. On, sam nie dosypiając, zadbał o Twój wzrok i wyrobienie zdrowych nawyków korzystania z forum. Mimo tego niektórzy użytkownicy wbijają mu szpilki - to nie ludzie, to ... źli ludzie są. Wersja alternatywna - trafiłeś akurat na moderatora bez zdolności telepatycznych, który nie był w stanie prawidłowo odczytać Twoich intencji. Po prostu niefart. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
:D i ps. zrobcie cos z podpisem pysia krola banicji.. bo az wstyd!! |
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
|
http://wislakrakow.com/forum/showthr...764#post780764 temat do zamknięcia, od tego jest forum bukmacherskie
|
|
Mam taka sugestie do moderatorow. Czesto jest tak ze w danym temacie pada po sto razy to samo pytanie, np w temacie o budowie stadionu ciagle ktos sie pyta o linki do kamer ktore obserwuja postep prac na budowie, racja ze te pytania sa zbedne bo jesli ktos by czytał temat regiularnie to te linki juz w nim sa, jednak jelsi ktos jest nowy na forum albo po prostu nie ma czasu, checi zeby przewertowywac te strony postow i szukac linku, niektorym to przeszkadza bo chcieliby zeby na forum sto razy sie nie pytano o to samo, zeby co strone nie padało to samo pytanie i spoko trzeba to rozumiec ale tak smao trzeba tego koelsia rozumiec ktory pyta bo on na tym forum jest okazjonalnie i nie obchodiz go czy kogos zdenerwuje hehe, po prostu ma pytanie to je zadaje a nie sie zastanawia ze moze strone wczesniej juz ono padło, wiec taka moja sugestia zeby w tych tematach w ktorych czesto powtarzaja sie te same pytania nadpisac na gorze, zeby zawsze na kazdej stronie było widac jako pierwszy post (nie wiem jak to lepiej ujac hehe) wlasnie owe informacje, np w emacie o budowie stadionu, zeby na ostatniej stornie tematu było na samej gorze pod ktorymi linkami mozna zobaczyc prace na stadionie, np w temacie o biletach dac info na gorze ze bilety sa dostepne do kupna tylko wraz z przejazdem pociagiem lecz mozna tez jechac swoim transportem, mozna tez by dodac info ze niedaleko stadionu sa wydizelone miejsca parkingowe gdzie Wislackie smaochody sa bezpieczne- wiele ludzi o tym nie wie, pewnie jakby wiecje wiedizalo to frekwencja bylaby wieksza, w temacie ogladja mecze Wisły podac linki do stronek na ktorych sa linki do meczow podawane - troche zalosne jak ciagle sie ludzie pytaja gdzie mozna mecz obejrzec, zalosne i meczace ;)
|
|
|
|
Mam prośbe do moderatorów żeby zrobili porządek w temacie "Malujemy Wiślackie Okolice" bo średnia wieku autorów ostatnich bzdur to 15 lat i robi sie burdel.
Z góry dziękuje! |
|
|
przydałoby się przewietrzyć temat Wisła - Jaga w Sosnowcu
ED: http://wislakrakow.com/forum/member.php?u=50247 i przyglądnijcie się temu z ADHD :> |
|
Postuluję o zastrzeżenie ciągu znaków ''xD'' tak, aby ciąg ten nie pojawiał się w postach użytkowników.
|
|
http://wislakrakow.com/forum/showthr...200#post788200
temat nie tam gdzie trzeba |
Cytat:
Temat o Mariuszu jest w tym pokoju, to temat o Pawle nie może być ... ? Nie moja decyzja, ale czasami chyba niektórych ponosi w tej "poprawności politycznej". |
|
Chyba nadszedł czas zmienić tytuły topiców związane ze Skorżą i Bednarzem, łącząc je w jeden np " Maciej Skorża trener-dyrektor w jednym", bo nie wiadomo co gdzie pisac i robi się bałagan.
|
Cytat:
Co do Skorży - wiadomo. |
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=2278
Czy to oznacza akceptacje wyrażenia "tracisz kontakt z rzeczywistością" ? |
Wiesz Lysy -na tym forum przechodzą niektórym teksty typu "wielki murzyński c h u j ci w dupę" (tzn zamiast bana usunieto jedynie wpis i komentarze (w tym mój) do niego), czy życzenie Lewandowskiemu bodajże by rywal złamał mu nogę (sic!) - także cytowany przez Ciebie wpis wydaje sie byc przy nich niezwykle kulturalny...
Cóż, taka rzeczywistość, radzę przywyknąć. |
Cytat:
|
Ty mic też miałeś chyba jednodniowego bana ?:-) za Legie z małej? http://www.sfd.pl/buziaki/7.gif
|
Cytat:
Bo "forum to nie GG"... :lol: ulubieniec mial zly dzien :D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl