Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

1q2 28.03.2009 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 700324)
zawodnicy z pola mieli problemy z przyjmowaniem podań, a miał to robić Boruc? Skąd pewność, że przy przyjmowaniu piłka by mu nie odskoczyła od nogi? Do tego podanie nie było na jego nogę, która ma lepszą. Więc nie rozumiem zbytnio Twojego rozumowania. Mało to razy widziałem, jak bramkarz chcąc przyjąć piłke robi gafę

Nie no , to co zrobił Borubar to parodia, gdzie nie żebym akurat miał zamiar wyżywać się na nim a i przeca zasada jest taka by nie podawać bramkarzowi piłek w światło bramki, szczególnie tak mocnych.
Jednak tej jego próby '.......nięcia' z całej siły usprawiedliwic sie nie da , szczególnie że najbliższy rywal był jakieś 10 metrów od niego.

Martineq 28.03.2009 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 700324)
zawodnicy z pola mieli problemy z przyjmowaniem podań, a miał to robić Boruc? Skąd pewność, że przy przyjmowaniu piłka by mu nie odskoczyła od nogi? Do tego podanie nie było na jego nogę, która ma lepszą. Więc nie rozumiem zbytnio Twojego rozumowania. Mało to razy widziałem, jak bramkarz chcąc przyjąć piłke robi gafę

Jesli ma sie czas, to przy takim boisku staje sie na wprost pilki i trzyma nogi blisko siebie. Jest moze 0.1% zeby pilka wpadla w takim wypadku. Musialaby przed nim nie tylko podskoczyc, ale i skrecic.

ToTylkoJa 28.03.2009 21:01

hmm na youtube jest wiele filmików, gdzie bramkarze przyjmuja piłkę i kończy się to stratą bramki ;) A to piłka odbije się od nogi, a to przeleci między nogami itp

atomek21 pierwsza zasada- nie podaje się piłki w światło bramki, więc czemu uważasz, że Żewłakow ani trochę nie zawinił?

Dla mnie to Boruc większą winę ponosi przy pierwszym golu. Tam się nie popisał. Bo albo powinien zostać w bramce, albo powinien iść do końca za piłką

atomek21 28.03.2009 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 700342)

atomek21 pierwsza zasada- nie podaje się piłki w światło bramki, więc czemu uważasz, że Żewłakow ani trochę nie zawinił?

większość podań do bramkarzy to podania w światło bramki. wystarczyło być bardziej skoncentrowanym i nawet podskoczenie piłki nie zmusiłoby go do wyjmowania piłki z siatki. powinien odstawić Sarę i iść na odwyk od petów i alkoholu.

Gwiaździsty 28.03.2009 21:07

Dopóki w bramce reprezentacji nie będzie normalnego bramkarza, choćby zwykłego rzemieślnika, a nie błazna to nie mamy o czym marzyć. A już napewno nie o MŚ. Po meczu w Bratysławie ten gość nie powinien siedzieć nawet na ławce. Dramatyczny Wawrzyniak dopełniał całości. Leo też kompletnie nie panuje już nad składem. Ustalają mu go chyba dziennikarze z brukowej prasy. Lansowanie amikowych graczy typu Bandrowski to kompletne nieporozumienie. Nie wspominając już medialną mega gwiazdę, o którą bije się już chyba pół Europy, a która nie dość ,że bramki nie może strzelić to gra kompletną kaszanę. Ale nie martwmy sie. Napewno w przyszłym tygodniu warszawskie pismaki oświecą nas , że Arturkiem znowu zainteresowani są mediolańczycy, ale chyba z La Scali gdzie mógły wystapić w czapeczce z dzwoneczkami na głowie.

born2b3k 28.03.2009 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez atomek21 (Post 700347)
powinien odstawić Sarę i iść na odwyk od petów i alkoholu

... i hamburgerów :-D

Uran235 28.03.2009 21:10

Trzecia bramka ewidentnie obciąża konto Żewłakowa i tylko Żewłakowa. Nie gra się bramkarzowi w światło bramki, szczególnie nie na takiej murawie. Piłka ewidentnie skoczyła przed nogą Boruca. Żeby nie było, nie jestem miłośnikiem Boruca, wręcz przeciwnie, ale nie czyńcie wielbłąda bardziej garbatym niż jest.

Z całej transmisji najbardziej podobała mi się świnka Peppa. O naszej grze się nie wypowiem, bo po co niepotrzebnie strzępić język i ryzykować bana? Beenhakkera i tak nic nie wykurzy z reprezentacji.


@RAPH, Harthausen

Powiem, że jest nadzieja, byłem dzisiaj na orliku, przed nami grali trampkarze ŁKS-u. Dieciaki na oko poniżej 10 roku życia i naprawdę fajnie z polotem piłkę klepały. Dobra technika użytkowa, dużo podań, dużo ruchu bez piłki, nikt się przed piłką nie chował a i walka była.

ToTylkoJa 28.03.2009 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez atomek21 (Post 700347)
większość podań do bramkarzy to podania w światło bramki. wystarczyło być bardziej skoncentrowanym i nawet podskoczenie piłki nie zmusiłoby go do wyjmowania piłki z siatki. powinien odstawić Sarę i iść na odwyk od petów i alkoholu.

to pooglądaj sobie mecze trochę lepszych zespołow, np Hiszpanii lub Anglii. Często zwracam na to uwagę, piłka jest zagrywana nawet kilka metrów od bramki, nigdy w jej światło. A jak już tak się stanie, to trener jest wściekły. VV w tym sezonie, gdy podał do przeciwnika, to myślisz, że gdzie miał podaną piłkę? Podpowiem-nie w światło bramki a i tak popełnił błąd. Aha i zazwyczaj gdy podają w światło bramki, to murawa jest równa;)

Nie opieraj się na naszej lidze, bo to żaden wyznacznik. Nasza ekstraklasa to taka sama padaka jak i kadra. Za takie zagranie w Olympiakosie Żewłakow dostałby niezły opieprz od trenera, tego jestem pewny


A to, że Boruc bronić potrafi, to chyba każdy wie. Gdyby nie on to na ME byłaby kicha. Facet ma jakieś prblemy i powinien jasno powiedzieć, że musi odpocząć od kadry. Gdy znów będzie się czuł na siłach, wtedy dać mu szansę (oczywiście jeśli będzie dobrze bronił w klubie)

kibic sukcesu 2007 28.03.2009 21:13

Ale za to panowie z "Cafe futbol" będą mogli jutro przeżyć zbiorowy orgazm.

harthausen 28.03.2009 21:14

TTJ, Twoja lojalność dla swoich jest zrozumiała i godna uznania, też mam często wybiórcze spojrzenie.
Ale bez jaj, zwalanie winy przy tej bramce na Zewłakowa to to samo, co pretensje niektórych kierowców, że drzewa koło drogi rosną i one wyskakują na drogę.
Nie prościej powiedzieć: zaspał, zlekceważył, popełnił błąd, nie docenił? Każdemu się może zdarzyć, Arturek to zwykły człowiek, żaden uebermesch, jak sobie chcecie wmawiać

kubawislak 28.03.2009 21:14

Ciekaw jestem czy dziadzi Leo będzie miał jaja, żeby podać się do dymisji.
Zastanawiam się też kto mógłby go ewentualnie zastąpić. Moim faworytem jest Smuda. Boje się, ze następcą leo moze zostać jednak Engel;/

helenen 28.03.2009 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 700357)
Ciekaw jestem czy dziadzi Leo będzie miał jaja, żeby podać się do dymisji.
Zastanawiam się też kto mógłby go ewentualnie zastąpić. Moim faworytem jest Smuda. Boje się, ze następcą leo moze zostać jednak Engel;/

Ja bym widział Jacka Zielińskiego(tego zwolnionego z Polonii) na tym miejscu.

Elendil 28.03.2009 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Crusi
A tak niektorzy na Pawelka nadawali. On to przy Borucu to jest jednak kozak, bo taka pilke by przyjal i wydryblowal tego napadziora co na niego lecial

No ba, a na dodatek nasz drugi bramkarz broni karne. Niedługo Wisła bedzie klubem, w ktorej są najlepsi polscy bramkarze.


edyta: No tak, zapomniałem, że jak Cebanu mówi po polsku, to nie znaczy, że jest Polakiem :P Tym niemniej... nie ma co na naszych bramkarzy narzekać ;)

ToTylkoJa 28.03.2009 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 700355)
TTJ, Twoja lojalność dla swoich jest zrozumiała i godna uznania, też mam często wybiórcze spojrzenie.
Ale bez jaj, zwalanie winy przy tej bramce na Zewłakowa to to samo, co pretensje niektórych kierowców, że drzewa koło drogi rosną i one wyskakują na drogę.
Nie prościej powiedzieć: zaspał, zlekceważył, popełnił błąd, nie docenił? Każdemu się może zdarzyć, Arturek to zwykły człowiek, żaden uebermesch, jak sobie chcecie wmawiać


ależ nie, ja go nie bronię aż tak, jakby się to mogło wydawać. Pisałem wyżej, że przy pierwszej bramce się nie popisał, bo albo powinien zostać w bramce, albo do niej wyjść do końca. Pierwszy gol to jego wina. Trzecia bramka by nie padła, gdyby murawa była równa, więc to jest dla mnie usprawiedliwienie dla Artura. Co innego, gdyby murawa była idealna i odwalił taką kichę, to wtedy w 100% jego wina. A Żewłakow nie wiedział jak wygląda trawa na boisku? Po tak doświadczonym zawodniku spodziewałęm się czegoś więcej. Zawodnicy w polu nie mogli opanować prostych piłek (Lewandowski, Krzynówek, Błaszczykowski, Roger), a miał to robić Boruc?

Ja na miejscu Boruca odpocząłbym od kadry i postarał się pozbierać psychicznie.

Poza tym Wawrzyniak słabo- gdzie jest Seweryn Gancarczyk?
Roger tak jak inni, z tym, że miał asystę i piekne podanie na głowę do Sagana, który minimalnie chybił. Ale ogólnie średnio.

pj.patryk 28.03.2009 21:20

Trzeci gol to jeden wielki pech. Piłka podskoczyła przed Borucem i kiks. Podobną bramkę parę lat temu straciła Anglia, też przez murawę, pechowcem był chyba David James. Druga sprawa, że nie ma co zwalać naszej przegranej za murawę, graliśmy tak fatalną piłkę, że aż się tego nie dało oglądać. Zero zgrania, walki, tylko walenie głową w mur. Z San Marino pewnie wygramy i znowu zacznie się liczenie punktów. Według mnie szanse na awans jeszcze są, ale pytam się po co mamy awansować? Żeby znowu dostać lanie od Niemców w finałach, żeby znowu pompować balonik jacy to my jesteśmy mocni a potem bummm, płacz i lament o tym jak to jest źle w polskiej piłce. Skupmy się przede wszystkim na Euro 2012. Pod tym kątem trzeba się już przygotowywać. Po nieudanej przygodzie w Austrii myślałem, że nie będę już więcej musiał oglądać Krzynówka, Żewłakowa. Z całym szacunkiem do tych graczy, ale oni już nic nowego nie wniosą. Byli na trzech imprezach i trzy razy było wielkie lanie. Pytam się jaki jest dalej sens. Co do Leo. Trener ten w mojej opini powinien już z honorem odejść po Euro. Został, jakoś to przełknołem, ale widzę, że nasz trenerio dalej dusi w sobie 4-5-1. To tego te dziwne powołania. Nie chcę się znęcać nad Benhakerem, ale jego czas już definitywnie dobiega końca.

Z niecierpliweniem czekam teraz na komentarz w mediach Janka Tomaszewskiego. ;)

1q2 28.03.2009 21:20

harthausen - no ale współwina Żewłakowa jest jak nic - to była taka mina i zgadzam się że przy tak pechowym 'podskoku' ,to nawet jakby próbował to przyjmować , to róznie mogło by się to skończyć - zresztą nie ma się co spinać o szczegóły - wszyscy w zasadzie dali ciała mniej bądź bardziej.

koker 28.03.2009 21:20

Panowiem nie wiem czemu sie tak caly czas denerwujemy ze bramkarzy nie mamy :D Po tym bo Boruc dzisiaj odstawil(podczas meczu musialem jakos pomyslec o Emilianie) to Pawelek jest INTERNATION LEVEL!


P.S. Jestem za tym zeby Boruc zrobil sobie jeszcze jeden tatuaz...najlepiej "L" na czole...

couch 28.03.2009 21:21

Boisko na którym dzisiaj chłopaki grali mecz był niegodny okręgówki. Nie dziwie sie ze w poprzednich eliminacjach na Irlandii traciły punkty solidne zespoły z Hiszpanią na czele.

Poziom organizacji gry naszej reprezentacji jest fatalny. Oddaliśmy bez walki ten mecz.

Co ten Boruc bierze ? Przecież on w ogóle nie jest skoncentrowany a na dodatek pluje cały czas jak lama.

piter116 28.03.2009 21:21

Najbardziej szkoda chyba tych polskich kibiców, którzy dali 200 funtów, żeby obejrzeć ten spektakl....

koker 28.03.2009 21:25

Boisko bylo masakryczne...ale da obu druzyn..

tofik 28.03.2009 21:27

Boruc do dietetyka. Miałby choć odrobinę samokrytyki to by już dawno się wziął za siebie.
Reprezentacja to niestety banda niedouczonych leni. Wg mnie to nawet Irlandczycy są lepiej wyszkoleni technicznie od nas. Żenada.

ToTylkoJa 28.03.2009 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koker (Post 700370)
Boisko bylo masakryczne...ale da obu druzyn..

owszem i bramkarz Irlandii miał również takiego kisa, tyle, że piłka nie leciała w światło bramki ;}

harthausen 28.03.2009 21:27

no to co, zgadzamy się wszyscy:
Ogólna wujnia i padaka, Leo ma szanse pokazać, że ma jaja i podać dymisja (byłby samobójcą, kto sam z siebie rezygnuje z takiej kasy, co mu Listek w kontrakcie dał), ma przyjść Zieliński J. z Polonii Wawa, reszta leśnych dziadków z Miodowej na wczasy w okolice Psiego Pola, ma być lepiej i uczciwie, ma się zacząć od nowa.
Tylko , że Leo zostania , w najlepszym (najgorszym ?) przypadku zastąpi go złotousty wąsaty a reszta pozostanie taka, jaka jest do tej pory.

Dobrze, że jest Wisełka, można nie przejmować się sprawami mniej ważnymi :D

Gwiaździsty 28.03.2009 21:29

Taaaa, wszystkiemu winna nierówna murawa. A w Bratysławie, czyli w poprzednim meczu eliminacji co było nierówne dla Boruca ? Facet położył nam już drugi mecz pod rząd ! 0 pkt. w 2 ostatnich meczach ! Po jego pajacowaniu w bramce. Nie atatkowany przez nikogo powionien piłkę przystopować, ale jak się jest Borucem to za trudne do zrozumienia. Może myślał o kolejnym tatuażu od lewego tym razem ucha po ....

ToTylkoJa 28.03.2009 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 700374)
Taaaa, wszystkiemu winna nierówna murawa. A w Bratysławie, czyli w poprzednim meczu eliminacji co było nierówne dla Boruca ? Facet położył nam już drugi mecz pod rząd ! 0 pkt. w 2 ostatnich meczach ! Po jego pajacowaniu w bramce. Nie atatkowany przez nikogo powionien piłkę przystopować, ale jak się jest Borucem to za trudne do zrozumienia. Może myślał o kolejnym tatuażu od lewego tym razem ucha po ....

tak położył nam już drugi mecz pod rząd-to fakt. A ile wybronił? Już nie pamiętasz jak uchronił nas przed kompromitacją w 3 meczach na euro?
Na euro wszyscy grali chujnie i tylko Artur nam trzymał wyniki. Teraz Artur grał chujnie, tylko szkoda, że nie było kogoś takiego, co by wybronił nas z tej padaki. Boruc ochronił piłkarzyków przed większą kompromitacją, czemu oni teraz nie mogli mu się odwdzięczyć i wygrać tego meczu?

Nie chce mi się za bardzo szukać, ale chyba przeszukam archiwum i poczytam opinie o Borucu podczas euro :]

KamAr 28.03.2009 21:36

Leo sam nie poda się do dymisji. Za dużo by stracił. Kontrakt jest za wysoki... Holender czeka, ąz Lato straci cierpliwość...

Grisza1 28.03.2009 21:46

Orientuje się ktoś ile eurasów taki nasz piłkarzyk X czy Y dostaje za grę w meczu reprezentacji czy sam przyjazd na zgrupowanie?

harthausen 28.03.2009 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 700378)

Nie chce mi się za bardzo szukać, ale chyba przeszukam archiwum i poczytam opinie o Borucu podczas euro :]

jeśli chcesz szukać w naszym archiwum to szkoda fatygi, za wiele pochwalnych wpisów za cholerę nie znajdziesz :D
na Waszych też nie warto, choć wynik poszukiwań będzie a rebours :).
Zawodnik zbyt przypisany do konkretnego klubu, to automatycznie ustawia sympatie.
O drugiego Lubańskiego, docenianego przez wszystkich ciężko , prawie niemożliwe. Przecież nie Boniek :D

irman 28.03.2009 21:49

Panowie ****a litości. Jeżeli trzecia bramka to wina Żewłakowa, to już nie wiem co mam myśleć. Od bramkarza, nawet na poziomie trampkarzy, można chyba wymagać żeby potrafił kopnąć zmierzającą w jego kierunku piłkę. Co z tego, że przed nim skozłowała? Pierwszy raz w życiu jest na boisku żeby być czymś takim zaskoczony. Nie wspomnę o tym, ze ta gruba menda zawaliła pierwszą bramkę.

Świadomie oglądam mecze naszej repry mniej więcej od MŚ w Meksyku w 86 r. Mieliśmy od tamtego czasu różnych bramkarzy, zdarzało się im zawalać bramki. Nigdy jednak nie pamiętam, żeby w meczu o punkty ktokolwiek zrobił choć jeden taki błąd, jak gruby w meczu ze Słowacją i dzisiaj. Wielka gwiazda spod znaku Big Maca grzebie szanse repry drugi mecz z rzędu, popełniając drugi raz z rzędu błąd z którego śmiać się może cały świat. Dla tego faceta nie powinno być już nigdy miejsca w reprze, podobnie jak na ławce trenerskiej nie powinien się już pojawiać napinacz z Holandii.

sevenheaven 28.03.2009 21:49

ToTylkoJa - troche śmiać mi się chce jak Ciebie czytam, sorry ale przyje** się do tego euro08 jak nie wiem co, ile meczy Boruc wybronił ? co Ty chrzanisz do jasnej cholery, owszem na Euro bronił super, ale Polska i tak zremisowała jeden mecz z 3 !! Nie mówię, że to jego wina, bo raczej jego partnerów, ale te parady nic kompletnie nam nie dały ! zresztą, przy 20 czy iluś strzałach cięzko nie popisać się paroma ladnymi obronami
Pogadajmy o faktach gdzie zawala nam drugi ważny mecz !

Mam nadzieje, że zmieni się trener

Postawi na Kuszczaka, S.Gancarczyka, Jelenia, Wichniarka, Żurawskiego, Grosickiego, Małeckiego, zaryzykuje tego młodego Salomona ..

ToTylkoJa 28.03.2009 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 700386)
jeśli chcesz szukać w naszym archiwum to szkoda fatygi, za wiele pochwalnych wpisów za cholerę nie znajdziesz :D
na Waszych też nie warto, choć wynik poszukiwań będzie a rebours :).
Zawodnik zbyt przypisany do konkretnego klubu, to automatycznie ustawia sympatie.
O drugiego Lubańskiego, docenianego przez wszystkich ciężko , prawie niemożliwe. Przecież nie Boniek :D

a jednak pamiętam, że sporo osób wychwalało tu Boruca pod niebiosa, mimo iż jest kojarzony z Legia. Tak jak ja zawsze chwalę Błaszczykowskiego, którego uważam za najlepszego Polaka, jaki aktualnie gra w piłkę.

sevenheaven ale o czym my mamy dyskutować, skoro dla ciebie tylko dwa ostatnie mecze są faktami? A to co było na euro to już dawno i nieprawda? Skoro sprowadzasz to do kilku ładnych parad, to Twoja sprawa. Ty bagatelizujesz tamte świetne mecze, a ja nie bagatelizuje błędów Boruca w tym, czy poprzednim meczu. Przy pierwszy golu zawinił, przy trzecim jestem w stanie go usprawiedliwić. Jakbyś przeczytał wszystkie moje posty, a nie opierał się na jednym lub dwóch, to doszedłbyś do tego samego wniosku. Przecież napisałęm, że Boruc powinien odpocząć od kadry. Poczytaj. No i tak, to wina Boruca, że na euro bronił wspaniale a inni nie potrafili strzelać goli. To Ty sie osmieszasz

irman ktoś tu już wspomnaił o tym. Nie wiem czy kojarzysz takiego mościa jak Oliver Kahn. Miał praktycznie identyczną sytuację, piłka mu skozłowała. Jego chyba do tramkarzy nie zaliczysz?

To teraz pytanie, kto popełnił większy błąd- Boruc czy Kuszczak z Kolumbią?

ABG NH 28.03.2009 22:02

ToTylkoja - wtrącę sie do dyskusji i powiem Ci , że większy błąd popełnił Boruc niż Kuszczak , bramkarz tego formatu w takim meczu nie może takiej bramki puścić bo to jest karygodne . Powiem Ci , że ten bramkarz był dobry ale teraz pieniądze , pewność siebie i inne jego cechy charakteru zrobiły z niego frajera a nie bramkarza jeszcze niech sobie na nosie i ch,,ju coś wytatułuje może będzie lepiej bronił . ToTylkoJa jeszcze 2 miesiące i w Celticu już bronić nie będzie skończy jak wszyscy czyli powrót do Polski

konrad1991tsw 28.03.2009 22:04

Gdyby po 10 minutach było 0-3 to moglibyśmy miec pretensje tylko do obrońców. Przecież to co oni wyprawiali to był dramat. Leeeeeooooooo zdejmuje Jelenia zamiast zdjąc R.Lewandowskiego, który przez cały mecz był niewidoczny, Roger przez cały mecz miał 1 dobre podanie, poza tym właśnie Roger,Dudka i bodaj Wasilewski się przewracali podczas próby dryblingu czy przyjęcia pilki. Żewłakow - tak doświadczony gracz powinien chyba wiedziec że nie podaje się bramkarzowi piłki w światło bramki. Boruc - szkoda patrzec jak upada... Mimo że jest Legionistą to jakoś wolę widziec go w formie z EURO a nie opluwanego zewsząd. Aha i jeszcze jedna sprawa: Czy ten pieprzony Leo nie może przyznac że zle przygotował zespół? A on jeszcze mówi że Boruc by nie grał tylko Fabiański (gdyby nie miał sraczki)... I co pupil Dawidziuka by nas uratował?

koyoot 28.03.2009 22:04

ToTylkoJa ja ci chce przypomniec ze nam wyszedl w zasadzie jeden mecz na poziomie miedzynarodowym z Portugalia gdzie tak naprawde nie bylo przypadku i nie bylo szczescia, pozostale wygrane to byly po bledach innych druzyn lub wlasnie przez to szczescie. Dodatkowo jak to przyslowie mowi jestes tak dobry jak twoj ostatni mecz - Boruc juz drugi mecz z rzedu zawala bramki. Choc ja akurat nie jego bym winil, bo niestety Polacy mamy mentalnosc zwalania win na jedna osobe podczas gdy to nie tylko Boruc tutaj gra a cala druzyna. Irlandia nie grala dzisiaj madrze ani dobrze, to my zagralismy tragicznie katastrofalnie.

1q2 28.03.2009 22:09

przesadzacie wd mnie - podawanie na takim boisku i w taki sposób(mocno w światło bramki) to taka sama porażka jak kiks Big Maca

Jak dla mnie to podobna sprawa jak z Pawełkiem - tak jemu jak i Borubarowi można by wybaczyć te ostatnie bramki - gdyby ogólnie grali dobrze, tyle że od jakiegoś czasu grają fatalnie i ja nie wiem czy da się grać jeszcze gorzej.

irman 28.03.2009 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 700392)

irman ktoś tu już wspomnaił o tym. Nie wiem czy kojarzysz takiego mościa jak Oliver Kahn. Miał praktycznie identyczną sytuację, piłka mu skozłowała. Jego chyba do tramkarzy nie zaliczysz?

Nie czepiałbym się gdyby to był pierwszy taki babol. Problem w tym, że ze Słowacją było podobnie, Borubar zawalił też dzisiaj pierwszą bramę. Jak dla mnie jego czas w reprze dobiegł końca szczególnie, że kilku niezłych bramkarzy mamy do wyboru.

A jak już wspominamy o tego typy babolach, to podobnego popełnił Robinson w meczu Chorwacja-Anglia jakieś dwa lata temu. Cały świat się śmiał, Angole przerżnęli i jak się później okazało była to jedna z głównych przyczyn ich nieobecności na ostatnim Euro. Robinson w ich bramce chyba też od tamtej pory się nie pojawił.

Maciuś 28.03.2009 22:19

No to mamy klops. Borubara trzeba odstawic tylko kto za niego? Fabianski i Kuszczak nie graja w swoich klubach a Zaluska ma zerowe doswiadczenie.

piter116 28.03.2009 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 700409)
No to mamy klops. Borubara trzeba odstawic tylko kto za niego? Fabianski i Kuszczak nie graja w swoich klubach a Zaluska ma zerowe doswiadczenie.

Leo chce grac jak Lech, to może Krzysiek Kotorowski?
A tak na poważnie, liczę, że w środę dostanie szanse Łukasz Fabiański. Borucowi należy się trochę odpoczynku.

Elendil 28.03.2009 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Z czuba.pl
Oglądając grę Wawrzyniaka i kolejne jego popisy (Wcześniej z Villarrealem) zastanawiam sie kiedy rozbudowany sztab pomocników Benhałera zauważy w polskiej lidze drugiego Brożka.

dobre pytanie...

For_FuN_ 28.03.2009 22:40

Pierwszym bramkarzem nie moze byc pilkarz, ktory nie gra w klubie(wiec Fabianski - moj osobisty faworyt, a tym bardziej Kuszczak odpadaja). Boruc jeszcze przez dlugi czas bedzie bronil naszej bramki, bo zupelnie nie ma konkurencji(mowimy o grajacych).


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl