Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

WiślakNH 13.03.2009 11:09

Wie ktoś na czym polega super oferta w STS?

Waldus88 13.03.2009 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 691539)
Wie ktoś na czym polega super oferta w STS?

Z tego co mi wiadomo to nic szczególnego. Jak typujesz coś z super oferty to nie możesz "dorzucić" nic z normalnej.

WiślakNH 13.03.2009 11:30

W super ofercie takie same zdarzenia co w 'normalnej' mają większe kursy,dzisiaj super oferta ma 6 zdarzeń(nie wiem jak poprzednio),pierwsza myśl jaka mi przeszła to taka,że nie można nic odrzucić,czyli trzeba obstawić wszystkie 6 zdarzeń.....

Vashut 13.03.2009 11:57

na dzis polecam lodowych baronow z Eisbaren i Fenerbahce, nie stawialbym tez Overa na Wiselke w Belchatowie.. tam raczej padnie jeden- dwa gole

MISTA92 13.03.2009 11:57

Polonia-ŁKS-1
Jaga-Legia-2
za 50zł cos takiego?:)co o tym sadzicie?

pan Dudi 13.03.2009 12:16

Moje typy na sobotę (spędzam dużą część dnia poza domem, więc wrzucam dziś):

Cytat:

942281 Hertha BSC Berlin - Bayer 04 Leverkusen (Typ) 1 2,40 [Otwarte] 14-03-09 15:30
942292 Karlsruher SC - Arminia Bielefeld (Typ) X 3,20 [Otwarte] 14-03-09 15:30
944406 Reading FC - Ipswich Town (Typ) X 3,40 [Otwarte] 14-03-09 16:00
Cytat:

943653 Warta Poznan - Podbeskidzie Bielsko Biala (Typ) 2 2,15 [Otwarte] 14-03-09 15:00
943665 Korona Kielce - Widzew Lodz (Typ) X 3,05 [Otwarte] 14-03-09 18:15
943691 Kolejarz Stroze - Ruch Wysokie Mazowieckie (Typ) 1 1,65 [Otwarte] 14-03-09 14:00
943692 LKS Lomza - Okocimski Brzesko (Typ) 2 1,35 [Otwarte] 14-03-09 14:00
943696 KSZO Ostrowiec - Gornik Wieliczka (Typ) 1 1,65 [Otwarte] 14-03-09 17:00
943699 Jeziorak Ilawa - Nika Pinczow (Typ) 1 1,75 [Otwarte] 15-03-09 14:00
Z tymi niższymi ligami może być problem ze względu na pogodę, ale nic nie stracę, bo jeśli odwołają mecz, to po prostu anulują zakłady.

Popieram typ na Eisbaren, ale nad overem na mecz Bełchatów- Wisła bym się zastanowił ;)

ciesla1991 13.03.2009 13:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MISTA92 (Post 691558)
Polonia-ŁKS-1
Jaga-Legia-2
za 50zł cos takiego?:)co o tym sadzicie?


Polonia wygra
ale Legi sie obawiam .. Uważaj w Jagieloni przeciez Gra Franek :) a za Legia on nie przepada :)

rocco_1906 13.03.2009 13:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 691549)
W super ofercie takie same zdarzenia co w 'normalnej' mają większe kursy,dzisiaj super oferta ma 6 zdarzeń(nie wiem jak poprzednio),pierwsza myśl jaka mi przeszła to taka,że nie można nic odrzucić,czyli trzeba obstawić wszystkie 6 zdarzeń.....

w sts z super oferty mozesz wybrac tylko 1 zdarzenie!! do tego mozesz dolozyc cos ze zwyklej oferty.
natomiast w toto-mix jak masz superoerte to tylko z tej oferty wybierasz bez mozliwosci dorzucenia czegos ze zwyklej :P

kameleon2323 13.03.2009 13:41

Nurnberg-Ahlen 1
Mechelen-Anderlecht 2
Groningen-Roda 1
Lens-Ajaccio 1
Eisbaren-Hamburg(1m.) 1

wklad 10
do wygrania 75.50 barzo wazy kupon prosze o komentowanie :P:D:)


WiślakNH 13.03.2009 14:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 691594)
w sts z super oferty mozesz wybrac tylko 1 zdarzenie!! do tego mozesz dolozyc cos ze zwyklej oferty.
natomiast w toto-mix jak masz superoerte to tylko z tej oferty wybierasz bez mozliwosci dorzucenia czegos ze zwyklej :P


No właśnie dowiedziałem sie dzisiaj na miejscu :)

Nurnberg 1
Groningen 1
Małysz 1-6

ja_ka_ 13.03.2009 14:44

Na dziś :
Eisbaeren Berlin v Hamburg Freezers 1.50 1
Groningen v Roda 1.50 1
Polonia Warszawa v ŁKS Łódź 1.40 1
Fenerbahce v Kocaelispor 1.20 1

kurs 3,78

Fenerbahce v Kocaelispor 1.20 1
Unirea Urziceni v Pandurii 1.60 1
Zwolle v Omniworld 1.45 1
Lens v Ajaccio 1.45 1

kurs 4,03

WISŁAZWE 13.03.2009 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 691567)
Moje typy na sobotę (spędzam dużą część dnia poza domem, więc wrzucam dziś):

Z tymi niższymi ligami może być problem ze względu na pogodę, ale nic nie stracę, bo jeśli odwołają mecz, to po prostu anulują zakłady.

Popieram typ na Eisbaren, ale nad overem na mecz Bełchatów- Wisła bym się zastanowił ;)


Trzeba zauważyć , że ostatnio Bayer wygrał z Hertha 3 razy pod rząd, wiadomo że Hertha w gazie w sumie są liderem :) ale 4 razy padał remis, 5 razy Bayer wygrywał, Hertha tylko 2 :)

Karlsruhe-Bielefeld
tu naprawdę pachnie remisem :D 8 meczy i w tym 4 remisy, po za tym Arminia ostatnie 3 mecze zremisowała, Karlsruhe też nie zachwyca. Choć jeżeli Arminia nie zacznie wygrywać to podzieli los Karlsruhe :)




KUPON I :
Wolfsburg-Schalke X
Mechelen-Anderlecht 2
Sturm Graz-Ried 1

Kurs:
9,05
Stawka: 20 zł
Wygrana: 163,3

Po wczorajszej wpadce PSG i Ajaxu mam nadzieję na odrobienie strat :D

darotsok73 13.03.2009 16:09

Jaga - Legia DW1-2
Bełchatów - Wisła DW 1-2
za 2 zł. ew.wygrana 100-

Bełchatów - Wisła 1\2 - 0
PSG - Marseille 1\2 - 0
Lyon - Auxerre 1\2 - 0
Bytom - Ruch 1\2 - 0
Sparta P. - Brno 1\2 - 0
ManU - Liverpool -0
stawka 5
Wiem, ryzyko spore ale 750 pln można wyjąć. Oby. :D

Zwierze 13.03.2009 16:53

Wszyscy stawiają na Polonię w tym i ja 2 kupony mam nadzieję że się nie przejedziemy na tym :D

mac251_251 13.03.2009 16:59

Zwierze mam nadzieje ze będzie ok bo ja też stawiam na Polonie :D

Od wtorku postawiłem 6 kuponów w każdy dzień dwa i w każdym dniu nie siadły mi 2 spotkania , 1 kupon - 1 mecz jak dziś będzie to samo to zaczynam stawiać single albo double góra :) pozdrawiam

A co myślicie na taki wariant : Real 2 , Juventus 1 , Śląsk 2 , da radę czy kiepsko za jakieś 70zł ?

WISŁAZWE 13.03.2009 17:31

Cytat:

A co myślicie na taki wariant : Real 2 , Juventus 1 , Śląsk 2 , da radę czy kiepsko za jakieś 70zł ?
Trudno powiedzieć no Real w dołku na pewno będą chcieli wygrać ale czy to dobry mecz na przełamanie?? Tego nie wiem osobiście bym nie grał Realu bo już parę razy się przejechałem :) chyba , że z podpórką. Ale to tylko moje zdanie pozdrawiam :)

maciek777 13.03.2009 18:41

Za 70 zł to ja bym gral jedynaka gornik-lech 2 kurs 2.0 :)

MCX 13.03.2009 18:55

Bochum - Bayern 1,60

Wynik meczu ze Sportingiem zachęcił mnie do postawienia na Bawarczyków.
Prawdopodobnie mają teraz apogeum formy. Trzeba to wykorzystać. Pewna 2

Zagłębie L. - Górnik Łęczna 1,55

Otwarcie nowego stadionu, dodatkowo zespół otrzyma pieniądze jedynie w wypadku awansu (2 mln do podziału, nie ma premii za poszczególne wygrane) więc trzeba zbierać punkty. Z kim jak nie ze średniakiem u siebie w meczu rozpoczynającym rundę?

Bełchatów - Wisła Kraków 2,15

Bardzo zachęcający kurs, rozpisywać się o meczu na Naszym forum chyba akurat nie muszę.

Wodzisław - Śląsk Wrocław 2,30

Również zachęcił mnie bardzo duży kurs. Wystarczy spojrzeć w tabele ile pozycji dzieli obie drużyny oraz na ich styl gry w poprzedniej kolejce. Dla mnie pewna 2.

Almeria - FC Barcelona 1,65

Real goni Barcę, która powinna nabrać trochę pewności siebie po wyeliminowaniu Lyonu. Cieszy bardzo dobra forma Henry'ego oraz Messiego. Nie powinno być tu niespodzianki.

Kurs ogólny: 20,23
Stawka: 10 zł

WISŁAZWE 13.03.2009 19:23

No to ładnie Polonia Warszawa (pewniak) załatwiła forumowiczą kupony :) to tylko utwierdza w przekonaniu, że piłka nożna jest nie obliczalna :) nawet najlepsza analiza nic nie da.

WiślakNH oczywiście chodzi o pewniaka pod względem stawki:P hehe

Bobic 13.03.2009 19:27

VFL Wolfsburg - FC Schalke 04 (Typ) 1
Jagiellonia Bialystok - Legia Warszawa (Podwójna szansa) 1x
Kurs:3.93

maciek777 13.03.2009 19:43

A polonia u siebie 1-3,masakra;/

WiślakNH 13.03.2009 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISLAZWE (Post 691772)
No to ładnie Polonia Warszawa (pewniak) załatwiła forumowiczą kupony :) to tylko utwierdza w przekonaniu, że piłka nożna jest nie obliczalna :) nawet najlepsza analiza nic nie da.


Jak można uważać,że w Polskiej lidze są pewniaki?! :-p

ja_ka_ 13.03.2009 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 691631)
Na dziś :
Eisbaeren Berlin v Hamburg Freezers 1.50 1
Groningen v Roda 1.50 1
Polonia Warszawa v ŁKS Łódź 1.40 1
Fenerbahce v Kocaelispor 1.20 1

kurs 3,78

Fenerbahce v Kocaelispor 1.20 1
Unirea Urziceni v Pandurii 1.60 1
Zwolle v Omniworld 1.45 1
Lens v Ajaccio 1.45 1

kurs 4,03

Znaczy się pierwszy kupon w dupę...
Przyznaję się zasugerowałem się typami tutaj. Ostatnio zrobiłem podobnie i z 2 kuponów hokeja umieszczonych tutaj "złożyłem" jeden i weszło...

blacksmith 13.03.2009 20:03

ale mi Polonia zawaliła kupon !! a obstawiłem w sts nawet 1x !! masakra. Nie zmienia to oczywiscie faktu, że porażka Polonii cieszy !

blacksmith 13.03.2009 20:06

zagrałem też rozpis 2z5

Wolfsburg-schalke X
Nurnberg-Ahlen 1
Groningen-Roda 1
Sturm Graz - Ried 1
Bohemians - Derry City 1

Kamil_mchw 13.03.2009 20:23

pozwólcie że się pochwale...
wygrałem 1169zł.!!!! oł jeeee
stawka 55zł.
betclick
liv
manU
bayern
Barca
Werder
ManCity

pozdro!!:]

kameleon2323 13.03.2009 20:28

Nurnberg-Ahlen 1
Lens-Ajaccio 1
Mechelen-Anderlecht 2
Groningen-Roda 1
Eisbaren-Hamburg(1m.) 1

wislak_92 13.03.2009 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 691811)
pozwólcie że się pochwale...
wygrałem 1169zł.!!!! oł jeeee
stawka 55zł.
betclick
liv
manU
bayern
Barca
Werder
ManCity

pozdro!!:]

Uuuuu SZACUN!

**
Kto postawił na ŁKS?:D

PrawdziwośćDlaGry 13.03.2009 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 691811)
pozwólcie że się pochwale...
wygrałem 1169zł.!!!! oł jeeee
stawka 55zł.
betclick
liv
manU
bayern
Barca
Werder
ManCity

pozdro!!:]

a screena można ? ;]

maciek777 13.03.2009 20:56

Zobaczymy co jeszcze Legia dzis zrobi :) x2 postawione ,wiec moze tak zle nie bedzie :)

kameleon2323 13.03.2009 21:20

Lens0 - 1Ajaccio ja sie bardziej boje o Lens...;/ czysta 1...
widac ze jest 13 piatek ;/

pan Dudi 13.03.2009 21:30

Jaki farciuch. Postawiłem w 10. minucie meczu Wolfsburg - Schalke, że do przerwy gospodarze będą prowadzić... a z minutę później Szalke jebnęło gola i wygrywali 1-0. No, ale fenks gad Wolfsburgowi udało się wyrównać w 25. i strzelić na 2-1 w 44.

Brawo Jaga! Dobrze, że nie postawiłem dziś na ligę polską, bo bym pięknie płynął. :D

Kamil_mchw 13.03.2009 22:14

http://img12.imageshack.us/img12/9192/kupono.jpg

Bobic 13.03.2009 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 691773)
VFL Wolfsburg - FC Schalke 04 (Typ) 1
Jagiellonia Bialystok - Legia Warszawa (Podwójna szansa) 1x
Kurs:3.93

Pięknie siadło:D

Devonisch 13.03.2009 22:19

francowate lens............ jakim cudem te barany zajmując 1 miejsce w tabeli przegrywaja u siebie z 17 drużyną........ strasznie mnie to wkurza ...........

PrawdziwośćDlaGry 13.03.2009 22:20

dzięki i gratulacje. poprosiłem o screena bo niektórzy lubią sobie po fakcie napisać że mi wszedł fajny kupon.
naprawdę świetna sprawa co zrobiłeś. chyba jeden z najlepszych kuponów jakie ostatnio widziałem.
Żeby nie było OT:

Orlando -9 vs Washington @2.00 -> za dużo PLNów :)

rocco_1906 13.03.2009 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 691294)
Spotkanie: VFL Wolfsburg - Schalke Gelsenkirchen
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Już jutro o godzinie 20:30 na Volkswagen Arena w Wolfsburgu dojdzie do szlagierowego pojedynku.
Miejscowy VFL Wolfsburg podejmuje Schalke 04 Gelsenkirchen.Faworytem tego pojedynku jest ekipa Felixa Magatha.
Wilki rewelacyjnie spisują się w tym sezonie.Zajmują 4.miejsce w lidze mając tyle samo punktów co wyżej
plasujące się Hoffenheim i Bayern Monachium.Ponadto,Wilki są najlepszą ekipą grającą na swoim stadionie:
na 11 meczy rozegranych na Volkswagen Arena wygrali 11,zremisowali jeden mecz i nie poniesli zadnej porazki!!
Bilans bramkowy 28:7.
Goście,ekipa z Zagłębia Ruhry spisuje sie w tym sezonie znacznie ponizej oczekiwan.W Bundeslidze są na dopiero
8.miejscu i mają 5pkt straty do WIlków i aż 9pkt do liderujacej Herthy Berlin.Druzyna Freda Ruttena bardzo
przecietnie spisuje sie na wyjazdach w tym sezonie.W 12meczach zanotowali 3zwyciestwa,4remisy i az 5porazek.
Bilans bramkowy 15:15
Mój typ na jutro to zwyciestwo druzyny VFL WOLFSBURG http://www.forum.bukmacherskie.com/i...icon_smile.gif

Pozdrawiam


PS:wszelkie uwagi,sugestie,korekty itd itp mile widziane(zawsze moglem cos pominac :) )

Wolfsburg 4-3 Schalke ;]

To była dobra analiza :)

darotsok73 13.03.2009 22:23

Jaga mi nie weszła, ŁKS mnie "okradł", :D , nasza prowincjonalna liga robi się trudniejsza do typowania niż angielska .Strach się bać co będzie jutro..

Juve - Bologna 1
Lazio - Fiorentina 1
PSG - Marseille 1
Inter - Fiorentina 1
Valencia - R.Huelva 1
i może choćby z 70 wpadło to już będzie na pokrycie strat.

PrawdziwośćDlaGry 13.03.2009 22:25

http://www.sfd.pl/Typ_Dnia!-t481273.html

nie ładnie tak kopiować czyjeś analizy ;) pozdro

WISŁAZWE 13.03.2009 22:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Devonisch (Post 691916)
francowate lens............ jakim cudem te barany zajmując 1 miejsce w tabeli przegrywaja u siebie z 17 drużyną........ strasznie mnie to wkurza ...........

Przedostatni mecz grali z Troyes ( 15 m) i też zremisowali, ostatnio też remis więc chyba mają kryzys formy. :) był już pisane , że to nie ciekawy mecz.

Swoją drogą mój kupon też nie wszedł szlak by to trafił.... :evil:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl