Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

marcinarsenal 29.08.2008 10:40

Ja im życze Austrii Wiedeń, zapominam na chwilę o zawiściach a pamiętam o punktach rankingowych :)

Co do dopingu to zaskoczyli mnie tylko frekwencją. Po za tym cały stadion pusty, więc doping mógł się nieść szeroko i głęboko. Nie wiem czy ktoś to wychwycił, ale w pewnym momencie śpiewali coś o Wisełce... chyba, że mi się przesłyszało

Emilio 29.08.2008 10:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcinarsenal (Post 594296)
Ja im życze Austrii Wiedeń, zapominam na chwilę o zawiściach a pamiętam o punktach rankingowych :)

Co do dopingu to zaskoczyli mnie tylko frekwencją. Po za tym cały stadion pusty, więc doping mógł się nieść szeroko i głęboko. Nie wiem czy ktoś to wychwycił, ale w pewnym momencie śpiewali coś o Wisełce... chyba, że mi się przesłyszało

Nie przesłyszało Ci się, pozdrawiali Nas :)

marcinarsenal 29.08.2008 10:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Emilio (Post 594301)
Nie przesłyszało Ci się, pozdrawiali Nas :)

ekhm "pozdrawiali", czy pozdrawiali :> ?

felipe 29.08.2008 10:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio (Post 594294)
3 strony gadania, a podobno Was malo interesujemy :)

Taki temat, Legia odpadła także jeszcze o was pogadamy chwile, nie bój się, po następnym dwumeczu temat zginie śmiercią naturalną ;)

w0lno. 29.08.2008 10:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcinarsenal (Post 594302)
ekhm "pozdrawiali", czy pozdrawiali :> ?

Co za pytanie. Śpiewali: Wisełko kochamy Was! Całuski :rotfl:

Snow 29.08.2008 11:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio (Post 594294)
Wlasnie tym sie rozni Lech od Wisly, Lech potrafi przeciagnac jedna piosenke dlugo, Wisle odechciewa sie po 3 minutach, chyba ze "spiewaja" na dwie trybuny "Wiiiislaaaaa, Wiiislaaaaaa" :))))

Nie wiem czemu śpiewanie przez pół meczu tego samego jest uważane za jakąś cnotę czy coś. Tak dla mnie to jest nudne i wcale nie daje fajnego efektu. To taki fanatyzm na siłę, zero spontaniczności.
Ja tam wolę głośny zróżnicowany doping przez cały mecz.
Tak tym się różni Wisła od Lecha. I jakoś nie mam kompleksów w tej sprawie.
Mamy swój styl, Lech ma swój - kropka.

Raporter 29.08.2008 11:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio (Post 594294)
3 strony gadania, a podobno Was malo interesujemy :)


#Wislazle
"kibice Lecha miazdza 20 minut w pierwszej połowie ,,spiewali'' jedno i to samo w kółko"
Wlasnie tym sie rozni Lech od Wisly, Lech potrafi przeciagnac jedna piosenke dlugo, Wisle odechciewa sie po 3 minutach, chyba ze "spiewaja" na dwie trybuny "Wiiiislaaaaa, Wiiislaaaaaa" :))))

"oprawa Lecha jak dla mnie taka sobie...machali tymi flagami chyba z 15 minut widać że nic wiecej nie potrafią"
A co mieli robic? Rzucac nimi w siebie, lub tworzyc z nich literki?

Gosciu, robisz obciach swojej druzynie, nie pisz juz wiecej :)

Wiecie za co nie lubię Lecha.
Przyjeliśmy ich tu na forum lepiej niz Legię mimo że trzymają z pejsami jak bracia.
A oni okazali się zwykłymi bucami:)

Ch...uj z wami i zapamiętaj gościu że dla Wisły SZACUNECZEK. U was na forum czy w komentarzach nie da się przeczytać żadnego obiektywnego komentarza bo na obiektywizm was nie stać.
Widać że jeszcze długo nie wejdziecie na europejski poziom kibicowania. Nie da się w ciągu roku zrobić tego na co reszta pracowała 10...

flamengista 29.08.2008 11:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 594228)
Potencjalni rywale Lecha:
FC Schalke 04 (GER)
RC Deportivo La Coruña (ESP)
SC Heerenveen (NED)
FK Austria Wien (AUT)
Aston Villa FC (ENG)

Lech ma o tyle ciekawie że sa dwie drużyny Heerenveen i Austria które sa jednymi ze słabszych w całej stawce roztawionych. Pozostała trójka to jednak mocne ekipy z którymi będzie im ciężko. Wszystko zalezy od losowania.

Lech już teraz trafił dobrze. Żadna z tych drużyn nie prezentuje na tyle kosmicznego poziomu, by nie móc sprawić niespodzianki.

W konfrontacji z Heerenveen i Austrią Lech miałby szanse 50/50.

Schalke to niby solidny klub, ale zespół prezentuje kiepską formę na początku sezonu.
Aston Villa - wiadomo, Premiership. Ale w składzie nie ma gwiazd, więc przynajmniej nie ma kogo się bać przed meczem. Niemniej to najmocniejszy rywal.
Z kolei forma Depor jest wielką niewiadomą.

No, ale zobaczymy na kogo trafią.

wisl@k_TS 29.08.2008 11:10

Ja życzę im Deportivo, raz że daleko, dwa że wymagający rywal.

I nie piszcie już, że kibicujecie Lechowi bo zbiera punkciki, żałosne jak dla mnie. A jak będzie sytuacja dajmy na to, odpukać, że Wisła będzie na jakimś 4-5 miejscu, to co, dalej jeden z drugim bedziecie sie cieszyć że Wisełka nazbierała punkciki dla np. Lecha, Legi i DyskoPolo, żeby mogli być rozstawieni?

Ktoś już to napisał: umiesz liczyć licz na siebie.

Raporter 29.08.2008 11:13

Przynajmniej nie dostaną się KUCHENNYMI drzwiami:) Niech mi się przypomni? Dlaczego Lech gra w pucharach? Czyżby dlatego że Groclin się rozpadł? Pokazali rok temu w Intertoto na co ich tak naprawdę stać.

Jedyna moja sympatia to jest jeszcze do osoby Frania Smudy którego bardzo lubię i szanuje.

St@chu 29.08.2008 11:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio (Post 594294)
3 strony gadania, a podobno Was malo interesujemy :)

Gdyby ktoś chciał dyskutować tylko o Wiśle robiłby to w pokoju Wisła Kraków, a że Legia z pucharów odpadła w stylu który lepiej przemilczeć to o kimś oprócz naszych musimy tutaj dyskutować...

Tytuł tematu i jego charakter wręcz narzuca tutaj dyskutowanie o Lechu, jako że reprezentuje nas jeszcze w Europie...

Całkowicie nie rozumiem o co Ci chodzi... Na siłę chcesz nam wmówić, że nie żyjemy niczym innym tylko Lechem... Czy może jest lepszy od nas, czy może gorszy... Przykro mi, ale chyba Ci się to nie uda...

Paweł 29.08.2008 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 594328)
Lech już teraz trafił dobrze. Żadna z tych drużyn nie prezentuje na tyle kosmicznego poziomu, by nie móc sprawić niespodzianki.

W konfrontacji z Heerenveen i Austrią Lech miałby szanse 50/50.

Schalke to niby solidny klub, ale zespół prezentuje kiepską formę na początku sezonu.
Aston Villa - wiadomo, Premiership. Ale w składzie nie ma gwiazd, więc przynajmniej nie ma kogo się bać przed meczem. Niemniej to najmocniejszy rywal.
Z kolei forma Depor jest wielką niewiadomą.

No, ale zobaczymy na kogo trafią.

Akurat Gareth Barry to jest gwiazda. Co do reszty składu, to może nie są najlepsi zawodnicy Premier League, ale Arshley Young, Martin Laursen, Wilfried Bouma, John Carew, Stilyan Petrov, czy Gabriel Agbonlahor to są naprawdę dobrzy piłkarze.

bb.1906 29.08.2008 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 594331)
Ja życzę im Deportivo, raz że daleko, dwa że wymagający rywal.

I nie piszcie już, że kibicujecie Lechowi bo zbiera punkciki, żałosne jak dla mnie. A jak będzie sytuacja dajmy na to, odpukać, że Wisła będzie na jakimś 4-5 miejscu, to co, dalej jeden z drugim bedziecie sie cieszyć że Wisełka nazbierała punkciki dla np. Lecha, Legi i DyskoPolo, żeby mogli być rozstawieni?

Ktoś już to napisał: umiesz liczyć licz na siebie.

A myślałeś o tym, że Lech jak trafi do fazy grupowej, będzie się spinał na mecze z silnymi europejskimi drużynami, przez co w lidze nie bedzie już taki silny i może pogubić kilka punktów w Wodzisławiu, Bytomiu itd.
Jak odpadnie to zostanie tylko liga więc rywalizacja z nimi będzie o wiele trudniejsza.

Raporter 29.08.2008 11:20

Ja myślę że nie powinna zostać niezauważona ich sympatia z nożownikami z Cracovii i Arki. Czyli jest to ten sam poziom kibicowania. U nas też są hardcorowcy. I to dużo. Ale jest też bardzo wielu sympatycznych młodych ludzi których po prostu zabawa i zdrowa rywalizacja bawi. A jak się patrzy na te mięśniaki na trybunie Lecha to naprawdę odechciewa się...

Bez obrazy ale wystarczy popatrzeć jacy kibice tworzą atmosferę na Wiśle i na poziom wypowiedzi na forach, komentarzach Lecha.

Właśnie dlatego nie powinniśmy się z nimi zadawać.:) Bo z tego co widzę to na tym forum przynajmniej piszą zdrowi normalni ludzie:)
Po co wspierać pasożyty?:)

Nergal 29.08.2008 11:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio (Post 594294)
3 strony gadania, a podobno Was malo interesujemy :)

Zerknij jaki to temat, zostaliście tylko Wy oprócz nas więc nie wiem skąd to zdziwienie (wręcz satysfakcja). Życze kogoś z trójki Schalke, Deportivo, Aston Villa. pozdrawiam:P

westersyl 29.08.2008 11:29

Z tego co wczoraj widziałem to Aston Villa zremisowała 0:0 z tymi kelnerami co Legia grała przeciwko nim w eliminacjach do LM, Hafnarfjordur coś takiego.

marcinarsenal 29.08.2008 11:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 594356)
Z tego co wczoraj widziałem to Aston Villa zremisowała 0:0 z tymi kelnerami co Legia grała przeciwko nim w eliminacjach do LM, Hafnarfjordur coś takiego.

źle widziales bylo 1:1, dali sobie gola wbić. W pierwszym meczu 4:1, też dali sobie strzelić. Nie mają Angole w eliminacjach formy

Raporter 29.08.2008 11:34

Uważam że Lech ma trudniejszych rywali bo po prostu ich na mniej stać. A poza tym mają hiszpańską drużynę, których bardzo się boję bo mamy z nimi niemiłe doświadczenia(wyjątkiem oczywiście Sara). Jak bym miał do wyboru czy grać z reprezentacją Anglii czy Hiszpanią to wolałbym Anglię bo nasz siłowy futbol oparty na bieganiu się bardziej sprawdza. Pod pressingiem angole się potrafią czasem zgubić a dla Hiszpanów to zabawa.

Zresztą pokazały to mecze dawne Legii z Blackburn, nasz z Blackburn czy choćby Groclinu z Man. City.
Aston Villa to klasa mniej więcej Man. City i wydaje mi się że grają podobny futbol. "Nasz" oceniam tutaj jednak o klasę wyżej.

My mamy sprytnego Brożka który każdemu średniemu rywalowi jest w stanie coś zapakować i na to głównie liczę:) I do tego dobra defensywa Skorży i cwaniactwem możemy parę zespołów "obejść".

andalemono 29.08.2008 12:17

http://video.uefa.com/MultimediaFile...001B000V02.asx

Estovic 29.08.2008 12:26

Leszek gra z Austrią. Fuksiarze.

4fan_player 29.08.2008 12:28

do tego wyjazd atrakcyjny i bliski

7 kotów 29.08.2008 12:28

Po losowaniu Wronek, jestem w 100% przkonany ze trafimy Berbatova.

Raporter 29.08.2008 12:28

Ci to mega farciarze są:) No ja niestety też stawiam na angoli.

emjot 29.08.2008 12:29

Leszek oczywiście ma szczęscie, a ja mam k.urw.a przeczucie że trafimy na Żydów z Londynu

fuck

Snow 29.08.2008 12:29

Najpierw Grashoopers teraz Austria Wiedeń...

Aż grzech nie wejść po takich losowaniach do grupy w P. UEFA.
Jeszcze drugi mecz u siebie.

Rob_Zombie 29.08.2008 12:31

Jakoś czuję że Lech w tym losowaniu wykorzystał całe szczęście które było przeznaczone dla polskich klubów ;]

No i ****a wykrakałem...

7 kotów 29.08.2008 12:35

No i nie bedzie sw Mikolaja w sierpniu :lol:

Rob_Zombie 29.08.2008 12:39

Ktoś mi może powiedzieć jakim cudem nierozstawione zespoły mogą coś ugrać w tych zajebanych pucharach skoro trafiają na Barcelony i Tottenhamy? A żeby uniknąć potyczek z takimi zespołami muszą nazdobywać punktów żeby mogły być rozstawione. A żeby nazdobywać punktów muszą wygrywać, a nie mogą wygrywać skoro trafiają na Barcelony i Tottenhamy, więc koło się zamyka.
****A

wojteq_NH 29.08.2008 12:48

nie zauwazyłes, że w takiej np. Lidze Mistrzów od kilku lat graja w kółko te same druzyny? To jest Liga Bogatych, a nie Mistrzów ;)

a po losowaniu... PECH jak ch.j .

South 29.08.2008 12:58

no to wy kibicujcie sobie co by Lech doszedł jak najdalej,bo punkty i inne takie




,a my od razu w....... dostaniemy :lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl