Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

Kamil 10.12.2008 14:22

dobra panowie, trzymajcie do niej numer, tylko nie nerwowo
0708888062


:lol:

pio 10.12.2008 19:21

Wujek Google dużo wie o tym numerze :lol:

zuraw9 10.12.2008 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 640884)
Wujek Google

:shock: zawsze myślałem że to ciocia gugla :foch:
ale to w końcu wy miastowi jesteście:-P

Ni_Ma 10.12.2008 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 640653)
a o berecie nikt nie wspomniał ;)

a to chyba kapelusik... :-D

Aro1234 10.12.2008 21:38

nie moherowy, więc kapelusz :P

Ni_Ma 10.12.2008 21:41

no to postanowione - to kapelusz :)

pio 10.12.2008 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zuraw9 (Post 640930)
:shock: zawsze myślałem że to ciocia gugla :foch:
ale to w końcu wy miastowi jesteście:-P

to z cyklu powiedzeń "gdyby babcia miała wąsy..." :D

zuraw9 10.12.2008 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 640958)
to z cyklu powiedzeń "gdyby babcia miała wąsy..." :D

Dobrze że nie "gdyby babcia miała pejsy..." bo to już rasistowskie jest:rotfl:

vote-for-mikey 10.12.2008 22:10

gdyby babcia miała pejsy to by została rabinem ;p

co do porannych cumulusów:
zwiastują popsucie pogody i zimno, ergo zwiastują śnieg.

śnieg jest dobry! tyle, że zimny. nie ma róży bez kolców ;)

Ni_Ma 10.12.2008 22:14

a to w jakimś konkretnym terminie te popsucie pogody nastapi? Bo dziś to raczej miasto słońcem zalane było,,, co mnie wcale nie cieszy bo mam jechac na narty... i fajnie jakby ten śnieg spadł w tych górach chociaż...

fcz1985 10.12.2008 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 640966)
gdyby babcia miała pejsy to by została rabinem ;p

co do porannych cumulusów:
zwiastują popsucie pogody i zimno, ergo zwiastują śnieg.

śnieg jest dobry! tyle, że zimny. nie ma róży bez kolców ;)

jest, na kleparzu widziałem ostatnio

Aro1234 10.12.2008 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 640971)
a to w jakimś konkretnym terminie te popsucie pogody nastapi? Bo dziś to raczej miasto słońcem zalane było,,, co mnie wcale nie cieszy bo mam jechac na narty... i fajnie jakby ten śnieg spadł w tych górach chociaż...

wg prognoz w piątek..
ale w sobotę ma być ładnie.
w niedzielę i poniedziałek chyba też :D

Ni_Ma 10.12.2008 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 640976)
wg prognoz w piątek..
ale w sobotę ma być ładnie.
w niedzielę i poniedziałek chyba też :D

e to długo popada! cały piątek! super .... :lol:

Aro1234 10.12.2008 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 640979)
e to długo popada! cały piątek! super .... :lol:

Z tym, że nie śnieg, a deszcz... :-/ a ja mam wtedy na 7.30 do szkoły :foch:

ps. jutro zresztą też... (pójdzie ktoś za mnie? :D )

pio 10.12.2008 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 640981)
Z tym, że nie śnieg, a deszcz... :-/ a ja mam wtedy na 7.30 do szkoły :foch:

ps. jutro zresztą też... (pójdzie ktoś za mnie? :D )

można spróbować z tą babcią, co mogłaby mieć pejsy, jak ją wyrzucą z zajęć, to oskarżymy szkołę o rasizm! :lol:

Ni_Ma 10.12.2008 22:33

babcie da sie załatwić. Ale pejsy? ma ktoś wolna parę?? :)

Aro1234 10.12.2008 23:16

Wszyscy szukają pejsów... ;] a przecież po drugiej stronie Błoń jest ich pełno :D

Lukasyno 11.12.2008 00:27

Pełno? z sezonu na sezon coraz mniej:lol:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 640988)
babcie da sie załatwić. Ale pejsy? ma ktoś wolna parę?? :)

Czyżbyś chciała się przebrać za babcie?:D

Marszałek 11.12.2008 16:00

Tak właśnie przed chwilą sobie spojrzałem na datę rejestracji, ponad 4 lata na forum,ehhh ale czas zapitala.
Ja mam wolną parę pejsów, ale do piątku wieczora musisz mi oddać:)

_ukoL 11.12.2008 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 641149)
Tak właśnie przed chwilą sobie spojrzałem na datę rejestracji, ponad 4 lata na forum,ehhh ale czas zapitala.
Ja mam wolną parę pejsów, ale do piątku wieczora musisz mi oddać:)

Powiem Ci jedno: STARY KOŃ Z CIEBIE! :lol:

Ni_Ma 11.12.2008 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 641149)
Tak właśnie przed chwilą sobie spojrzałem na datę rejestracji, ponad 4 lata na forum,ehhh ale czas zapitala.
Ja mam wolną parę pejsów, ale do piątku wieczora musisz mi oddać:)

Mam nadzoeję że za pejsy nie będziesz sobie kazał zapłacić 30 tyś... :-/

Aro1234 11.12.2008 19:02

Cytat:

Mam nadzoeję że za pejsy nie będziesz sobie kazał zapłacić 30 tyś... :-/
i 3-meczowy zakaz wyjazdowy...

kroko. 11.12.2008 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 641149)
Tak właśnie przed chwilą sobie spojrzałem na datę rejestracji, ponad 4 lata na forum,ehhh ale czas zapitala.

eee tam co to sa 4 lata. a jeszcze u mnie powinni dodac staz na starym forum :D a wciaz jestem mlody hehe

SZYMEK_TSW 11.12.2008 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 641243)
i 3-meczowy zakaz wyjazdowy...

3 meczowy zakaz = runda prawie bez wyjazdów, j j pzpn

Aro1234 11.12.2008 20:12

jeśli dobrze mniemam tenże zakaz obowiązuje na Bytom , Bełchatów i Lecha... hmm.. ;/

DrewniaQ 11.12.2008 21:03

Chyba fani Lecha Poznań rozpoczęli działania na dużą skalę, ponieważ co sonda każdy ich piłkarz wygrywa. Nawet ten bramkarz słabiutki, Turina.

Ps. Dobry filmik z głównej, Łapu-capu :D

pirat.z.karaibow 11.12.2008 21:10

1:54 - 2:35 ---> mistrzostwo! :)

Nasz coach wymiata.

dj_ibutti 11.12.2008 21:16

ZwŁaSzCzA CrEdItSy ZaJeBiStE w tym filmiku :D

Żeeeenuuuuuuuuaaaaaaa...

Kamyk 11.12.2008 21:20

Tadeuszu Ty byś się wreszcie na piwko ze mną ustawił, bom kopę lat Cię nie widział !

Arkas 11.12.2008 21:27

Ale jak się Głowa w*****il na Diaza na tym filmiku:D Miazga... I nasz coach ładnie zgasił Stefcia :P
A co do zakazów, to poje*ani z tymi wyjazdami.... Powinni nałożyc kare na zakaz wyjazdów w rozgrywkach PE a nie w Ekstraklasie tak logicznie myśląc:P I wszyscy byliby zadowoleni, kibice bo na to nikt nie jeździ i PZPN bo znów zaszaleli i poczuli się mocni:P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl