![]() |
Jeszcze jedna brameczka dla Arsenalu i na Emirates już tylko formalność...
..and You'll never win away.. :> |
Na razie w meczach el.LM bez niespodzianek, choć na uwagę zasługuje fakt, że Sporting grając w 10 przeciwko Fiorentinie, przed momentem zdobył gola na 2:1. :)
|
czyli co
Celtic w Lidze Europa? a tak jako ciekawostke napisze, ze w Apoelu Nicosia w 69' pojawil sie M Zewlakow, a Kamil Kosowski gra od początku. a adrian sikora na ławce niestety przegrywają 1-0 z Kopenhagą - to jest chyba nasz polski zespoł w LM |
Dlaczego w meczu PAO - Atletico puszczano hymn ligi mistrzów i wszystko było "pod kolor" tych rozgrywek ? Przecież to dopiero kwalifikacje a z tego co pamiętam jak Wisła grała mecze w ostatniej fazie kwalifikacji czegoś takiego nie było.
Oświećcie mnie proszę :D Gdyby nie ta Levadia byśmy mieli pierwszy raz w historii LM anthem już w 4. rundzie kwalifikacji...:p |
W Tallinie też był puszczony :D
15' Levski Sofia 0 - 1 Debrecen |
Cytat:
|
W ogóle cud że transmisja z tych ciekawszych meczy jest w polskiej czy np. czeskiej TV (OL-Anderlecht np.). Reforma dodała smaczku i emocji tym meczom już w połowie sierpnia :D
|
Nie wiem gdzie jest temat "Polskie druzyny w pucharach" zatem daje link do skladu Club Brugge,jutrzejszego rywala Amicorza
http://www.transfermarkt.de/de/verei...tartseite.html Ze znanych nazwisk mozna rozpoznac :Wesleya Soncka (ex Ajax) , Kruska (gral w Borussii z Błaszczem) |
Cytat:
|
Lewski do przerwy dostaje od Debreczyna
|
Wasilewski i jego koledzy dostają ciężką szkołę futbolu. 4-0 do przerwy boli bardzo...
|
A tymczasem Debreczyn prowadzi z Levskim. Awans którejkolwiek z tych drużyn będzie dla mnie mimo wszystko profanacją Ligi Mistrzów. (tylko mnie nie besztajcie że Wisła jeszcze gorzej wypadła, gdyby dotarła do tej fazy to by takie drużyny pożarła na śniadanie :D)
|
To na razie poza Lyonem, który miażdży Anderlecht, prowadzą goście. Trochę mi smutno, jak widzę prowadzący Debrecen z Levskim... :(
|
Pryz trzeciej bramce dla Atletico, Aguero zachował się jak prawdziwy napastnik.Taki napastnik by się nam przydał:)
|
Nieźle... Levski - Debreczyn 1:2 ...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
dokładnie, niech ten sezon szybko mija z Wisełką na czele do końca! i za rok znowu walczymy!
|
No nie kur.. i taki Debreczyn na 75% zagra w LM....W ogóle to co za wyniki dziwne i nie spodziewane padły w dzisiejszych meczach.
|
Zanim sie sezon skonczy, to trzeba bedzie przyjac kolejny cios rykoszetem, tj. jutro Galatasaray przerobi Levadie na pasztet tak z 5:0 i po raz kolejny dotrze do wszystkich, z jakim zespolem Wisla odpadla z pucharow :)
|
Wspaniale, tylko pogratulować bratankom z Węgier, że szansę daną od UEFA potrafią wykorzystać. Będzie komu kibicować w Lidze Mistrzów. Hajrá Magyarország!
|
Patrząc na dzisiejszy wynik Levski-Debrecen,pan trener będzie miał wspaniały sen z 7,5 mil.euro w tle.To nic,rano obudzi się rześki,otrząśnie się z nocnego koszmaru i przystąpi energicznie do budowy nowej,wspanialszej Wisły,aby w przyszłej edycji LM dzielnie stawiła czoła groźnej Levadii,czy innemu Venspilsovi.
|
Pilkarze z Wegier najlepiej wyszli na reformie eliminacji do LM. Kilka razy probowali i w koncu sie dostaja. W grupie wiadomo, ze beda dostawac ciezkie lanie od kazdego(wyjatkiem nie bylaby tez Wisla), ale powazne pieniadze zasila klubowa kase, a przy okazji moze uda sie zremisowac raz lub dwa razy u siebie.
FC Zurych to kolejny chlopiec do bicia. Jezelii chodzi o Panathinaikos, to bez szans w konfrontacji z Atletico...jesli ma sie tylko 3 klasowych pilkarzy: Gilberto Silva, Karagounis i Leto, to jednak troszke za malo na gwiazdy druzyny z Hiszpanii. |
Ale co wam to da dalsze uzalanie sie ze nie jestemy na miejscu Debrecena??
Oni nie zlekcewazyli takiej potegi jak Levadia Tallin i tu jest klucz do tego ze za tydzien moga swietowac awans do Champions League. Plakac nie ma co tylko wyciagac wnioski i za rok sprobowac znowu. |
Cytat:
Naprawde - Platini zrobił wszystko żeby takie zaściankowe ekipy jak (mimo wszystko) nasza mogły pokopać w fazie grupowej z najlepszymi, przy oakzji zarabiając kosmiczne pieniądze... PS - jakie jest największe (raczej wg ludności) europejskie państwo (nie licząc Polski), które nie miało jeszcze ekipy w LM? Zakładając, że Węgrzy dadzą radę? |
Przecież Polska miała ekipę w LM, więc o c b?
|
Cytat:
|
Dajcie sobie na wstrzymanie, bylo minelo.. Za rok bedzie dobrze!
|
Cytat:
|
Lewski - Debreczyn :
http://www.youtube.com/watch?v=Xb_GjbTuLgc Salzburg - Maccabi : http://www.youtube.com/watch?v=fi4GWVL5fJU |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl