Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

Krissu 18.08.2009 20:54

Jeszcze jedna brameczka dla Arsenalu i na Emirates już tylko formalność...

..and You'll never win away.. :>

!!IRIVER!! 18.08.2009 21:11

Na razie w meczach el.LM bez niespodzianek, choć na uwagę zasługuje fakt, że Sporting grając w 10 przeciwko Fiorentinie, przed momentem zdobył gola na 2:1. :)

invincible 18.08.2009 21:15

czyli co
Celtic w Lidze Europa?


a tak jako ciekawostke napisze, ze w Apoelu Nicosia w 69' pojawil sie M Zewlakow, a Kamil Kosowski gra od początku. a adrian sikora na ławce
niestety przegrywają 1-0 z Kopenhagą - to jest chyba nasz polski zespoł w LM

PasiorWKS 19.08.2009 19:53

Dlaczego w meczu PAO - Atletico puszczano hymn ligi mistrzów i wszystko było "pod kolor" tych rozgrywek ? Przecież to dopiero kwalifikacje a z tego co pamiętam jak Wisła grała mecze w ostatniej fazie kwalifikacji czegoś takiego nie było.
Oświećcie mnie proszę :D Gdyby nie ta Levadia byśmy mieli pierwszy raz w historii LM anthem już w 4. rundzie kwalifikacji...:p

Kamson 19.08.2009 19:59

W Tallinie też był puszczony :D

15' Levski Sofia 0 - 1 Debrecen

tylko_na_kilka_dni 19.08.2009 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PasiorWKS (Post 781216)
Dlaczego w meczu PAO - Atletico puszczano hymn ligi mistrzów i wszystko było "pod kolor" tych rozgrywek ? Przecież to dopiero kwalifikacje a z tego co pamiętam jak Wisła grała mecze w ostatniej fazie kwalifikacji czegoś takiego nie było.
Oświećcie mnie proszę :D Gdyby nie ta Levadia byśmy mieli pierwszy raz w historii LM anthem już w 4. rundzie kwalifikacji...:p

Borek mowil, ze zmienili zasady i dlatego w rundach kwalifikacyjnych mozna uslyszec hymn lm :)

PasiorWKS 19.08.2009 20:04

W ogóle cud że transmisja z tych ciekawszych meczy jest w polskiej czy np. czeskiej TV (OL-Anderlecht np.). Reforma dodała smaczku i emocji tym meczom już w połowie sierpnia :D

AS82 19.08.2009 20:10

Nie wiem gdzie jest temat "Polskie druzyny w pucharach" zatem daje link do skladu Club Brugge,jutrzejszego rywala Amicorza
http://www.transfermarkt.de/de/verei...tartseite.html

Ze znanych nazwisk mozna rozpoznac :Wesleya Soncka (ex Ajax) , Kruska (gral w Borussii z Błaszczem)

eye63 19.08.2009 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tylko_na_kilka_dni (Post 781221)
Borek mowil, ze zmienili zasady i dlatego w rundach kwalifikacyjnych mozna uslyszec hymn lm :)

Bo trudno powiedzieć czym jest IV runda eliminacyjna - czy to jest jeszcze IV runda eliminacyjna, czy też tzw. runda finałowa - play-off. Wszystko wygląda na to, że ta druga opcja, bo i stadion, który w tej rundzie mógł być dopuszczony do rozgrywek, musiał spełniać warunki takie jakie będą w fazie grupowej LM. Reasumując - były 3 rundy eliminacyjne i play-off to jakby już I runda LM, a faza grupowa będzie rundą II.

Krissu 19.08.2009 20:36

Lewski do przerwy dostaje od Debreczyna

Vinci 19.08.2009 20:36

Wasilewski i jego koledzy dostają ciężką szkołę futbolu. 4-0 do przerwy boli bardzo...

PasiorWKS 19.08.2009 20:36

A tymczasem Debreczyn prowadzi z Levskim. Awans którejkolwiek z tych drużyn będzie dla mnie mimo wszystko profanacją Ligi Mistrzów. (tylko mnie nie besztajcie że Wisła jeszcze gorzej wypadła, gdyby dotarła do tej fazy to by takie drużyny pożarła na śniadanie :D)

!!IRIVER!! 19.08.2009 20:37

To na razie poza Lyonem, który miażdży Anderlecht, prowadzą goście. Trochę mi smutno, jak widzę prowadzący Debrecen z Levskim... :(

bartek89TS 19.08.2009 21:18

Pryz trzeciej bramce dla Atletico, Aguero zachował się jak prawdziwy napastnik.Taki napastnik by się nam przydał:)

bartek89TS 19.08.2009 21:21

Nieźle... Levski - Debreczyn 1:2 ...

zim zum 19.08.2009 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PasiorWKS (Post 781237)
A tymczasem Debreczyn prowadzi z Levskim. Awans którejkolwiek z tych drużyn będzie dla mnie mimo wszystko profanacją Ligi Mistrzów. (tylko mnie nie besztajcie że Wisła jeszcze gorzej wypadła, gdyby dotarła do tej fazy to by takie drużyny pożarła na śniadanie :D)

skichałaby się od razu...

rafal777 19.08.2009 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek89TS (Post 781245)
Nieźle... Levski - Debreczyn 1:2 ...

Panowie bez kitu ale aż mi się rzygać chce jak widzę jakie drużyna grają o LM a nas tam nie ma...Mam odruch wymiotny i chcę by ten koszmar jak najszybciej się skończył...niech ta edycja minie jak najszybciej...

arturtsw 19.08.2009 21:30

dokładnie, niech ten sezon szybko mija z Wisełką na czele do końca! i za rok znowu walczymy!

bartek89TS 19.08.2009 21:38

No nie kur.. i taki Debreczyn na 75% zagra w LM....W ogóle to co za wyniki dziwne i nie spodziewane padły w dzisiejszych meczach.

Eustachy 19.08.2009 21:42

Zanim sie sezon skonczy, to trzeba bedzie przyjac kolejny cios rykoszetem, tj. jutro Galatasaray przerobi Levadie na pasztet tak z 5:0 i po raz kolejny dotrze do wszystkich, z jakim zespolem Wisla odpadla z pucharow :)

_ukoL 19.08.2009 21:45

Wspaniale, tylko pogratulować bratankom z Węgier, że szansę daną od UEFA potrafią wykorzystać. Będzie komu kibicować w Lidze Mistrzów. Hajrá Magyarország!

rozarian 19.08.2009 22:03

Patrząc na dzisiejszy wynik Levski-Debrecen,pan trener będzie miał wspaniały sen z 7,5 mil.euro w tle.To nic,rano obudzi się rześki,otrząśnie się z nocnego koszmaru i przystąpi energicznie do budowy nowej,wspanialszej Wisły,aby w przyszłej edycji LM dzielnie stawiła czoła groźnej Levadii,czy innemu Venspilsovi.

For_FuN_ 19.08.2009 22:10

Pilkarze z Wegier najlepiej wyszli na reformie eliminacji do LM. Kilka razy probowali i w koncu sie dostaja. W grupie wiadomo, ze beda dostawac ciezkie lanie od kazdego(wyjatkiem nie bylaby tez Wisla), ale powazne pieniadze zasila klubowa kase, a przy okazji moze uda sie zremisowac raz lub dwa razy u siebie.
FC Zurych to kolejny chlopiec do bicia.

Jezelii chodzi o Panathinaikos, to bez szans w konfrontacji z Atletico...jesli ma sie tylko 3 klasowych pilkarzy: Gilberto Silva, Karagounis i Leto, to jednak troszke za malo na gwiazdy druzyny z Hiszpanii.

Wojtas 19.08.2009 22:24

Ale co wam to da dalsze uzalanie sie ze nie jestemy na miejscu Debrecena??

Oni nie zlekcewazyli takiej potegi jak Levadia Tallin i tu jest klucz do tego ze za tydzien moga swietowac awans do Champions League.

Plakac nie ma co tylko wyciagac wnioski i za rok sprobowac znowu.

felipe 19.08.2009 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 781278)
Pilkarze z Wegier najlepiej wyszli na reformie eliminacji do LM. Kilka razy probowali i w koncu sie dostaja. W grupie wiadomo, ze beda dostawac ciezkie lanie od kazdego(wyjatkiem nie bylaby tez Wisla), ale powazne pieniadze zasila klubowa kase, a przy okazji moze uda sie zremisowac raz lub dwa razy u siebie.
FC Zurych to kolejny chlopiec do bicia.

Uwierz, nie miałbym nic przeciwko gdyby w tym roku to Wisła zbierała lanie od Arsenalu czy innego Interu w LM...
Naprawde - Platini zrobił wszystko żeby takie zaściankowe ekipy jak (mimo wszystko) nasza mogły pokopać w fazie grupowej z najlepszymi, przy oakzji zarabiając kosmiczne pieniądze...

PS - jakie jest największe (raczej wg ludności) europejskie państwo (nie licząc Polski), które nie miało jeszcze ekipy w LM? Zakładając, że Węgrzy dadzą radę?

!!IRIVER!! 19.08.2009 22:29

Przecież Polska miała ekipę w LM, więc o c b?

felipe 19.08.2009 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 781288)
Przecież Polska miała ekipę w LM, więc o c b?

Racja. Ale wtedy było łatwiej sie dostać, bo z kazdego kraju grał tylko mistrz. Chodzi mi o aktualny kształt tych rozgrywek ;)

cpc88 19.08.2009 22:37

Dajcie sobie na wstrzymanie, bylo minelo.. Za rok bedzie dobrze!

hawkins 19.08.2009 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 781287)
PS - jakie jest największe (raczej wg ludności) europejskie państwo (nie licząc Polski), które nie miało jeszcze ekipy w LM? Zakładając, że Węgrzy dadzą radę?

Nawet jeśli nie dadzą, nie zmieni to odpowiedzi ;)

Eustachy 19.08.2009 22:52

Lewski - Debreczyn :

http://www.youtube.com/watch?v=Xb_GjbTuLgc

Salzburg - Maccabi :

http://www.youtube.com/watch?v=fi4GWVL5fJU


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl