Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Komórki... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=321)

StelmiOriginal 10.12.2011 18:43

Poleci ktos jakis tani nowy smartfon, tak do 450zl, wazny duzy ekran, wifi, aparat z autofocusem, reszta mnie zupelnie nie interesuje.... Nie piszcie X8, bo juz 2 mam w rodzinie ;)

tarantulaw2 10.12.2011 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 1200518)
Czy ktoś wie czy w ogóle da sie zablokować internet z sieci, tak żeby, podczas braku dostępu do wifi. Chodzi mi o telef Sony Ericson W 995

Menu -> Ustawienia -> Łączność -> Ustawienia internetowe -> Łącz używając -> [Opcje -> Utwórz Nowe] ->(jeżeli masz do wyboru to Transmisja danych PS) -> nazwa obojętna, jaką chcesz ; APN daj np. cztery zera (0000). Zapisz tą konfiguracje, włącz i już nie powinien działać internet przez sieć.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 1200538)
Poleci ktos jakis tani nowy smartfon, tak do 450zl, wazny duzy ekran, wifi, aparat z autofocusem, reszta mnie zupelnie nie interesuje.... Nie piszcie X8, bo juz 2 mam w rodzinie ;)

A co złego jest w X8? Jeżeli chodzi o Androida to raczej nic innego nie znajdziesz - no, chyba, że ZTE Blade tyle nowy kosztuje, ale nie jestem pewien. Ewentualnie jeszcze Huawei U8500 (ten co reklamowali/reklamują do testów w Play), ale to jest taki syf, że nie warto - procesor ma taki jak muląca na Androidzie 1.6 G1, a ten U8500 pracuje na Froyo.
Na Windows Phone/Windows Phone Mango w tej cenie nic nie znajdziesz.
Zostaje Symbian, ale wątpie, że znajdziesz jakiegoś spełniającego Twoje wymagania.

Reasumując, jeżeli Blade znajdziesz w tej cenie - bierz go. Następnie X8.

kubawislak 10.12.2011 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tarantulaw2 (Post 1200567)
Menu -> Ustawienia -> Łączność -> Ustawienia internetowe -> Łącz używając -> [Opcje -> Utwórz Nowe] ->(jeżeli masz do wyboru to Transmisja danych PS) -> nazwa obojętna, jaką chcesz ; APN daj np. cztery zera (0000). Zapisz tą konfiguracje, włącz i już nie powinien działać internet przez sieć..

Gdzie jest to APN?

tarantulaw2 10.12.2011 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 1200599)
Gdzie jest to APN?

Powinno być właśnie tam, gdzie ja napisałem. Tak jest w moim C702, w W995 powinno być tak samo, albo podobnie.

mic 13.12.2011 09:47

Korzysta ktos z myPhone jakiegos ? Na dwie karty SIM. Jak to dziala w ogole ? Daje rade, czy gubi zasiegi ?

Gucio25 30.12.2011 14:29

potrzebna pilna POMOC :)
sprawa wygląda tak. jestem w Orange 3 lata, normalnym klientem na kartę (kupiony zwykły starter z numerem) i teraz zepsuł mi się telefon, nie chodzi na amen. więc pilnie potrzebuje telefonu. i teraz takie pytania:
1) czy w związku z tym, że 3 lata jestem w sieci (ale nie abonament ani nie mixy) mam szansę na jakieś korzystne oferty telefonów, tak poprostu? lub jeśli nie poprostu, to w jakimś mixie (żeby stale doładowywać, bo i tak to robię)?
2) czy bardziej się mi będzie opłacać kupno telefonu w sklepie/allegro, nie w Orange?
3) najważniejsze - jakie telefony polecacie tak powiedzmy do 300-400(maks.)zł - nie smartfony, ale żeby były też porządne - jakiś aparat min. 3mpx, wyświetlacz 320x240 etc. preferowałbym Nokię, ostatecznie jakieś Samsungi albo SE.

bardzo proszę o rady. :)

LanceTS 30.12.2011 15:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 1206087)
potrzebna pilna POMOC :)
sprawa wygląda tak. jestem w Orange 3 lata, normalnym klientem na kartę (kupiony zwykły starter z numerem) i teraz zepsuł mi się telefon, nie chodzi na amen. więc pilnie potrzebuje telefonu. i teraz takie pytania:
1) czy w związku z tym, że 3 lata jestem w sieci (ale nie abonament ani nie mixy) mam szansę na jakieś korzystne oferty telefonów, tak poprostu? lub jeśli nie poprostu, to w jakimś mixie (żeby stale doładowywać, bo i tak to robię)?
2) czy bardziej się mi będzie opłacać kupno telefonu w sklepie/allegro, nie w Orange?
3) najważniejsze - jakie telefony polecacie tak powiedzmy do 300-400(maks.)zł - nie smartfony, ale żeby były też porządne - jakiś aparat min. 3mpx, wyświetlacz 320x240 etc. preferowałbym Nokię, ostatecznie jakieś Samsungi albo SE.

bardzo proszę o rady. :)

1) Jeśli miałem tylko kupowane karty co jakiś czas to raczej niczego specjalnego nei dostaniesz. Jeśli chcesz zobaczyć oferty to wejdz na strone orange i zobacz co proponują i w jakim abonamencie/mixie/taryfach jaki telefon w jakiej cenie dostaniesz. Ja mam bardzo podobną sytuacje z Erą (teraz T-mobile), jak zobaczyłęm co mi zaproponowali po 6 latach współpracy to czekam do marca, żeby podpisać umowe z Play. Swoją drogą wie ktoś na czym polega przeniesienie numeru w trakcie abonamentu?
Zobacz propozycje play, bo chyba rządzą na rynku ostatnio.

2)JEśli doładowujesz co miesiąć to weź sobie abonament albo jakas umowe. Za doladowania na 2 lata co miesiąc np. za 20zł będziesz miła pewnei z 200zł zniżki na telefon.

3) Ja polecam Nokie 6303 Classic. Zajebisty telefon, 2 lata go mam, wytrzymuje teraz do 7 dni przy małym używaniu i 4-5 dni przy rozmawianiu po 20min dziennie i wysiłaniu kilkunastu smsów na dzień. Raz wytrzymał 2 dni jak słuchałem z 10h muzyki i z 10h grałem. Aparat 3,2mpix, świetna bateria, dopiero teraz po 2 latach jest pierwszy problem, dosłownie wczoraj jak podłączyłem do komputera to nie odczytał. Ale miał prawo się zepsuć, bo tyle razy już nim rzucałem, tyle razy mi spadał, że dziwie się że w ogole jeszcze działa.

waspinator 30.12.2011 16:27

1. Nie podpowiem ale bym nie liczył na cos "super ekstra"
2. Ale "czy to ma sens" ?? ja np w play na karte mam teraz darmowe rozmowy i sms-y w sieci, a z doładowania 30pln 25 wydaje na pakiet 1gb... w zadnym abonamencie (za podobna kwote) u zadnego operatora takiego czegos nie dostałem - dlatego w słuchawke zaopatrzylem sie "na wlasna reke"
3. z "nowszych" ("smartphono-podobnych")to chyba tylko galaxy 551 za te pieniądze

Gucio25 30.12.2011 18:28

dzięki bardzo panowie za odpowiedzi, jakby ktoś jeszcze miał jakieś pomysły/rady, to pisać. :)

Titto 31.12.2011 18:28

Przymierzam się do kupienia telefonu - na oku mam trzy modele:
Samsung GT-S5830 Ace
Sony Ericsson xperia neo (v)
HTC Wildfire S
Mógłby ktoś ogarnięty w tym temacie powiedzieć jaki wybór byłby najlepszy.
Który z wyżej wymienionych ma dużą ilość aplikacji, bajerów itp., bo nie ukrywam, że na tym też mi zależy, ma w miarę wytrzymałą baterię, jest wygodny w obsłudze, dobrze odtwarza muzykę. Wielkie dzięki :]

Glazik 31.12.2011 18:32

http://androida.info/samsung-galaxy-s2-specyfikacja ogarniety sprzet jak wlasciciel jest ogarniety :)

StelmiOriginal 31.12.2011 18:43

Ja mam ponad 2 tygodnie ZTE Blade 2, zwany również RedBull Mobile One. Niby chińszczyzna, ale 5mpix aparat, ekran dotykowy z multitouchem 3,5 cala, Android 2.3, wifi, GPS.... kupilem nowke za 300zl, teraz ida po ~400zł na alledrogo, narazie telefon super....

Titto 31.12.2011 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Glazik (Post 1206360)
http://androida.info/samsung-galaxy-s2-specyfikacja ogarniety sprzet jak wlasciciel jest ogarniety :)

Nie wiem, czy to było do mnie, w każdym razie telefon może i dobry, ale cenowo mi nie odpowiada :)

MatMario 31.12.2011 19:42

Mam Motorole Defy i jest rewelacyjna, wszystko co potrzebuję śmiga szybko, raz się zawiesiła ale wróciła. Ja swojego mogę polecić, cena 890 zł w Euro, jest też ulepszona wersja Defy + ok 1100 zł na allego.

krsk 31.12.2011 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 1206359)
Przymierzam się do kupienia telefonu - na oku mam trzy modele:
Samsung GT-S5830 Ace
Sony Ericsson xperia neo (v)
HTC Wildfire S
Mógłby ktoś ogarnięty w tym temacie powiedzieć jaki wybór byłby najlepszy.
Który z wyżej wymienionych ma dużą ilość aplikacji, bajerów itp., bo nie ukrywam, że na tym też mi zależy, ma w miarę wytrzymałą baterię, jest wygodny w obsłudze, dobrze odtwarza muzykę. Wielkie dzięki :]

Jeżeli chodzi o aplikacje, to wszystkie śmigają na Androidzie, więc w zasadzie mają dokładnie taką samą liczbę aplikacji. Sprzętowo najlepszy jest chyba Sony Ericsson, a już na pewno ma najlepszy wyświetlacz. Wygoda obsługi to już kwestia całkowicie subiektywna, bo jedni uwielbiają Sense HTC, inni Touchwiz Samsunga, a jeszcze innym może najbardziej odpowiadać wygląd Androida w SE. Na temat muzyki się nie wypowiem, bo nie słuchałem na żadnym, a jeżeli chodzi o baterię no to cóż. Jeżeli będziesz używał jak zwykłego telefonu, to będzie względnie wytrzymała w każdym, natomiast używając jak smartphone'a (czyli stałe połączenie z internetem, synchronizacja poczty itp), to w każdym rozładujesz baterię w dzień bez większego problemu. Taki już urok smartphone'ów.

Titto 01.01.2012 03:29

Dzięki bardzo :-)

szprotson 01.01.2012 13:47

ja uderzyłem w neo V i na razie jestem zadowolony.

chociaz w sumie nie wiem czego oczekiwałem, iphone to nie jest, ale tragedii nie ma

Mocny 19.01.2012 15:39

ma ktos jakies doswiadczenia z samsungami solid ?

i ktory z nich polecacie bo sa bodajze 3

Mistel 19.01.2012 22:15

Ma ktoś na forum BlackBerry Gemini 8520?


Przymierzam się do kupna. Warto? Zależy mi na wi-fi, otwieraniu dokumentów office i dobrej jakości muzyki i filmów.

Awe 22.01.2012 13:21

Jak jest z działaniem aplikacji na Xperia X10 mini Pro? Czy duża część nie chce działać/źle skaluje się do rozdzielczości 240 x 320 pix? Waham się pomiędzy nim, a X8. Za tym drugim przemawia większy ekran, za X10 mniejsze gabaryty no i fizyczna klawiatura QWERTY. Bardziej skłaniam się ku X10 ale obawiam się dostępności oprogramowania ze względu na rozdzielczość ekranu. Jakieś porady?

chopin 22.01.2012 13:24

Aplikacje działaja sprawnie ale niestety SE x10mini pro ma jedna wade... mały wyświetlacz co na dzisiejsze czasy strony www i aplikacje jest nie wygodne... ale tel takto niczego sobie bateria spoko trzyma stosunkowo długo. Jesli chcesz porady kup sobie Galxy Ace;)

Mistel 23.01.2012 18:14

Co bardziej polecicie? Blackberry gemini 8520 czy HTC ChaCha?

chopin 23.01.2012 22:42

ja bym sie składał ku HTC lepszy aparat 5mln lampa błyskowa ale mniejszy ekran trochę mniejszy przez tą czarną obwódkę na około wyświetlacza. Fajny kształt telefonu lepiej leży w łapie i ma dalej od siebie przyciski co pomaga w pisaniu sms. W BB masz blisko siebie i jeszcze wystające czasami lubią się zsunąć z palca tel jest bardziej "ceglasty". Napisze jak w randce w ciemno... decyzja należy do Ciebie:)

Titto 01.02.2012 20:36

A jakieś opinie nt. Sony Ericsson Live with Walkman ?
Do kupienia w bardzo dobrej cenie, opinie też bardzo dobre, ale nie wiem do końca jak się sprawuje ekran, bo jest stosunkowo mały? Jego wymiary przeszkadzaj w normalnym użytkowaniu telefonu?

Puchatek 02.02.2012 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 1212002)
Co bardziej polecicie? Blackberry gemini 8520 czy HTC ChaCha?

Ten HTC to shit. Bateria słaba, klawiatura niewygodna i jeszcze dziurawy i brzydki android. Moja kobita go miała jakiś czas temu i wymieniła na inny bez androida.

mic 02.02.2012 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Puchatek (Post 1214471)
Ten HTC to shit. Bateria słaba, klawiatura niewygodna i jeszcze dziurawy i brzydki android. Moja kobita go miała jakiś czas temu i wymieniła na inny bez androida.

Mozna wiedziec na co ?

:rotfl:

Faitmen 07.02.2012 15:36

To ja poprosze kogoś ogarniętego w temacie o ułożenie tych telefonów od najlepszego z jakimś małym uzasadnieniem (z góry dzięki)...
1) Sony Ericsson XPERIA X10
2) Sony Ericsson XPERIA Arc
3) Samsung Galaxy S
4) Samsung Galaxy S+
5) HTC HD2
6) HTC HD7
7) HTC Desire HD
8) HTC Sensation
9) Motorola Milestone
10) Motorola Defy
11) LG Swift P970
12) LG Swift P920
13) LG Swift 2x

medyk 08.02.2012 01:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Faitmen (Post 1215741)
To ja poprosze kogoś ogarniętego w temacie o ułożenie tych telefonów od najlepszego z jakimś małym uzasadnieniem (z góry dzięki)...
1) Sony Ericsson XPERIA X10
2) Sony Ericsson XPERIA Arc
3) Samsung Galaxy S
4) Samsung Galaxy S+
5) HTC HD2
6) HTC HD7
7) HTC Desire HD
8) HTC Sensation
9) Motorola Milestone
10) Motorola Defy
11) LG Swift P970
12) LG Swift P920
13) LG Swift 2x

www.android.com.pl obczaj forum co kupic
ja mam samsung galaxy s i z tego zestawienia najlepszy s+ sie nie sugeruj ze + dosyc niszowy model nie ma tak duzego wsparcia, obecnie tel to tylko z androidem.

piter116 23.02.2012 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 1214338)
A jakieś opinie nt. Sony Ericsson Live with Walkman ?
Do kupienia w bardzo dobrej cenie, opinie też bardzo dobre, ale nie wiem do końca jak się sprawuje ekran, bo jest stosunkowo mały? Jego wymiary przeszkadzaj w normalnym użytkowaniu telefonu?

No własnie. Może ktoś się podzielić opiniami na temat tego telefonu ?

kamilo941 23.02.2012 16:18

Co do serii SE Walkman, muzyki słucha się na nich IDEALNIE oczywiście do tego są potrzebne jakieś fajne słuchaweczki.
Jedyny błąd który jest bardzo często w SE to szybko psujący się wejście do ładowania.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl