![]() |
Cytat:
HEDu - 100% racji! |
Jedno w każdym razie jest pewne ,Cypr jest malutki ,tam tylko kluby z kasą mogą coś grać .
|
Cytat:
Strzelił nie do obrony, pewnie, silnie i bez zbędnych ceregieli. Oj Brożek mógłby się od niego nauczyć wykorzystywania 11-stek. |
jeśli strzał w środek bramki jest czymś rewelacyjnym to ja się nie znam na piłce :rotfl:
Żuraff miał farta, że bramkarz się rzucił niepotrzebnie |
Cytat:
|
Dodam że Anothosis (3 siła ligi) pobił Panathinakos albo Olympiakos a liga grecka moze tez słabsza niz polska ? hehe.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
"Żuraff" buhehehe...........za dużo czasu na czacie;p..
Strzał mocny..pewny...chociaż raczej niemierzony... i tak strzelił lepiej niż Brozio ostatnio na Legii jak podał do Muchy:P.. tak na marginesie: Kibice tam nie mają zahamowań:P (race, wjazd na boisko) |
no co wy Zurafia nie znacie? wstyd.
Odnosnie Kosy to zgadzam sie z HEDu. To zawodnik innej klasy niz nasz obecny prawy pomocnik. Ileż to mowi o naszym Łobodziński jezeli LEWY pomocnik(Kosowski) jest lepszy po stronie prawej niz on. |
Kosy to nawet nie ma co porównywać do Łobo...tak jak do Radovica, Peszki i innych wynalazków..(nie mówie już o lewych pomocnikach w lidze (Wilk w Lechu, w Legii to nawet nie wiem kto tam gra)
Kosa w porównaniu do nich to jak C. Ronaldo do Park Ji Sunga (przy zachowaniu odpowiednich proporcji)... |
Cytat:
Cytat:
Ale właśnie,jest pewna bariera której oni nie przeskoczą ,choć oczywiście istnieje możliwość wtłoczenia tam wielkich pieniędzy .Mianowicie jest to mała wyspa,a bez własnego narybku nie da się stworzyć naprawdę silnej ligi ,możliwość tworzenia tam dużych klubów też jest zawężona, zaś pozostałe rozgrywki z góry skazane są na ubogość . Uważam jednak, że nasza liga jest silniejsza,co nie znaczy oczywiście,że jesteśmy silniej reprezentowani w europie ,bo słabiej .Przekonanie to wynika z tych wcześniejszych wniosków ,logicznie rzecz biorąc drużyny spoza czołówki cypryjskiej ekstraklasy, po winne być zdecydowanie słabsze . Choć w sumie istnieje możliwość że gra tam 8 (?)drużyn i w sumie stanowią pewną jakość,która jest wyższa od jakości naszej ekstraklasy .... Jeśli nawet i żeby nie przedłużać potencjał mamy od nich zdecydowanie większy,a prześcigniemy ich już w najbliższych sezonach .Patrzymy tu cały czas przez pryzmat jednego sezonu,ale w sumie to przeszłość i przyszłość zdecydowanie rysuje się na naszą korzyść .Jeszcze niedawno to była taka egzotyczna liga,teraz odnieśli sukces,który nam umyka w ostatnich latach,stąd tak patrzymy na to z zazdrością . |
Żuraw przed chwilą strzelił bramkę.
|
Franek w debiucie w Jadze juz 2 gole ... moze bedzie hattrick.
|
Apoel wygrał na wyjeździe z AEK 1:0. Kamil zagrał cały mecz.
Zdjęcie z poprzedniego meczu ,w którym strzelił 2 gole. http://www.apoelfc.com.cy/cache/cfx_...cf9b2d45ea.JPG |
Kosa znowu zaliczył asyste, to już chyba 7 w sezonie.
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...ystuje,1267390 |
Żuraw strzela, Franek też, Kosa asystuje... Ciekawe, ile lat teraz upłynie, abyśmy znowu doczekali się tak groźnych i kreatywnych zawodników? I czy przyjście Żurawia w lecie jest w ogóle możliwe, skoro w Larissie idzie mu tak dobrze?
|
Widzieliście to?... Druga bramka Frankowskiego... Który z naszych oprócz Brożka (choć czy na pewno) by tego nie zmarnował? Niedzielan by huknął w bramkarza, Beto by się zastawił...
a co do 1 bramki - ile było z Polonią takich sytuacji, że brakowało takiego lisa na wykończenie? |
Ja zawsze szanowałem Franka za to co zrobił dla Wisły, i nie interesuje mnie to że większość go nienawidzi.
|
A podobno w takiej dennej formie był Franek.
|
Denną formę Franka widać TUTAJ . Oby nasi napadziorkowie taka denną mieli ...
|
A kto mowil ze ma denna ? Nigdy takowej nie miał. Ogladalem jego wszystkie mecze i gdy grał na szpicy, grał zawsze dobrze, czy to Elche (swietna gra) czy w Wolves (kilka asyst) czy Tenerife (gole, asysty, granie z kontuzja kolana i pachwiny) czy Chicago (jak grał to było dobrze, a pozniej nie grał nie wiadomo czemu).
|
HEDu, a dlaczego jak trenował z Wisłą i chciał grać, to olali go? był za słaby? Za stary...?
|
Cytat:
Ciekawe na ilu bramkach w ekstraklasie zatrzyma się licznik Franka... |
Cytat:
|
Szkoda mimo wszystko... niewielu potrafi tak grać
|
Franek pokazal klase moze wkoncu nasi napastnicy sie obudza:D
|
Niech sie teraz jebną w łeb wszyscy ktorzy twierdzili ze Franek to juz dziad i nic z niego nie bedzie i ci ktorzy twierdza ze Żuraw jest juz za stary na powazne granie. Ludzie Franek najwyrazniej ma zamiar pokazac ile warta jest ta nasza liga, gdyby Maciek przyszedl do nas w lecie to moge juz dzis zakladac sie w ciemno ze bez problemu jest w stanie strzelic na sezon przynajmniej te 15 bramek i zaliczyc nie wiele mniej asyst
|
Mam nadzieję, że Franek zagra na Reymonta i wszyscy zachowają się jak trzeba !
FRANEK FRANEK ! :) |
Cytat:
Z podkreśleniem "JAK TRZEBA!" |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl