Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Silvestro 22.02.2009 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 679632)
w takiej słabej lidze to nawet Łobodziński byłby Bogiem.
zobacz na trybuny.. całe puste.. a gdyby poziom ligi był wysoki to i zainteresowanie by było.. domyślam się, że zespół Kosy coś znaczy, a reszta to ogórki do bicia..

Typowy Polak, niewiele wiem w temacie,ale muszę się wypowiedzieć,a jak już coś innemu Polakowi wychodzi, to w łeb go i do kotła :rotfl:

HEDu - 100% racji!

jachting 22.02.2009 21:34

Jedno w każdym razie jest pewne ,Cypr jest malutki ,tam tylko kluby z kasą mogą coś grać .

MCX 22.02.2009 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 679626)
88 minuta meczu Larissy z Arisem. Wynik 1-1.
Żurawski strzelił gola z karnego.

http://www.wrzuta.pl/film/7SMijOVxRJ

Strzelił nie do obrony, pewnie, silnie i bez zbędnych ceregieli.
Oj Brożek mógłby się od niego nauczyć wykorzystywania 11-stek.

HanysKce 22.02.2009 21:58

jeśli strzał w środek bramki jest czymś rewelacyjnym to ja się nie znam na piłce :rotfl:

Żuraff miał farta, że bramkarz się rzucił niepotrzebnie

mic 22.02.2009 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 679890)
jeśli strzał w środek bramki jest czymś rewelacyjnym to ja się nie znam na piłce :rotfl:

Żuraff miał farta, że bramkarz się rzucił niepotrzebnie

Kto ? :shock:

HEDu 22.02.2009 22:01

Dodam że Anothosis (3 siła ligi) pobił Panathinakos albo Olympiakos a liga grecka moze tez słabsza niz polska ? hehe.

FredzIo 22.02.2009 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 679890)
jeśli strzał w środek bramki jest czymś rewelacyjnym to ja się nie znam na piłce :rotfl:

Żuraff miał farta, że bramkarz się rzucił niepotrzebnie

Żuraw huknął bardzo mocno w prawą górną część bramki. To była piłka nie do wyjęcia. Nie widziałem jeszcze żeby jakiś bramkarz obronił tak mocny i wysoki strzał.

Silvestro 22.02.2009 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 679894)
Dodam że Anothosis (3 siła ligi) pobił Panathinakos albo Olympiakos a liga grecka moze tez słabsza niz polska ? hehe.

W fazie grupowej Ligi Mistrzów wygrali z Panathinaikosem 3:1 :)

Pusiek 22.02.2009 22:48

"Żuraff" buhehehe...........za dużo czasu na czacie;p..
Strzał mocny..pewny...chociaż raczej niemierzony...
i tak strzelił lepiej niż Brozio ostatnio na Legii jak podał do Muchy:P..
tak na marginesie:
Kibice tam nie mają zahamowań:P (race, wjazd na boisko)

tylko_na_kilka_dni 22.02.2009 22:59

no co wy Zurafia nie znacie? wstyd.

Odnosnie Kosy to zgadzam sie z HEDu. To zawodnik innej klasy niz nasz obecny prawy pomocnik. Ileż to mowi o naszym Łobodziński jezeli LEWY pomocnik(Kosowski) jest lepszy po stronie prawej niz on.

Pusiek 22.02.2009 23:06

Kosy to nawet nie ma co porównywać do Łobo...tak jak do Radovica, Peszki i innych wynalazków..(nie mówie już o lewych pomocnikach w lidze (Wilk w Lechu, w Legii to nawet nie wiem kto tam gra)
Kosa w porównaniu do nich to jak C. Ronaldo do Park Ji Sunga (przy zachowaniu odpowiednich proporcji)...

jachting 23.02.2009 01:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 679894)
Dodam że Anothosis (3 siła ligi) pobił Panathinakos albo Olympiakos a liga grecka moze tez słabsza niz polska ? hehe.

Polskim drużynom też się zdarza wygrać z teoretycznie silniejszym przeciwnikiem ,co oczywiście nie podważa ich ostatnich sukcesów ,w Polsce już dawno takich nie było (będę się odnosił do tego także w dalszej części tekstu)

Cytat:

Na niewielkiej wyspie na Morzu Śródziemnym zainteresowanie futbolem jest ogromne. Cypryjskie kluby należą do najbogatszych w tej części kontynentu, a rodzima liga staje coraz atrakcyjniejszym miejscem pracy dla znanych piłkarzy i trenerów.
Można przypuszczać że mają teraz złoty okres w swojej piłce ,będzie prawdopodobnie to trwało jeszcze parę lat .Nie można też ,nie zauważyć ,ich ostatnich podbojów w europie,nie wykluczam nawet ,że w przyszłości przebiją te wyniki .
Ale właśnie,jest pewna bariera której oni nie przeskoczą ,choć oczywiście istnieje możliwość wtłoczenia tam wielkich pieniędzy .Mianowicie jest to mała wyspa,a bez własnego narybku nie da się stworzyć naprawdę silnej ligi ,możliwość tworzenia tam dużych klubów też jest zawężona, zaś pozostałe rozgrywki z góry skazane są na ubogość .
Uważam jednak, że nasza liga jest silniejsza,co nie znaczy oczywiście,że jesteśmy silniej reprezentowani w europie ,bo słabiej .Przekonanie to wynika z tych wcześniejszych wniosków ,logicznie rzecz biorąc drużyny spoza czołówki cypryjskiej ekstraklasy, po winne być zdecydowanie słabsze . Choć w sumie istnieje możliwość że gra tam 8 (?)drużyn i w sumie stanowią pewną jakość,która jest wyższa od jakości naszej ekstraklasy ....
Jeśli nawet i żeby nie przedłużać potencjał mamy od nich zdecydowanie większy,a prześcigniemy ich już w najbliższych sezonach .Patrzymy tu cały czas przez pryzmat jednego sezonu,ale w sumie to przeszłość i przyszłość zdecydowanie rysuje się na naszą korzyść .Jeszcze niedawno to była taka egzotyczna liga,teraz odnieśli sukces,który nam umyka w ostatnich latach,stąd tak patrzymy na to z zazdrością .

4fan_player 28.02.2009 16:11

Żuraw przed chwilą strzelił bramkę.

HEDu 28.02.2009 19:52

Franek w debiucie w Jadze juz 2 gole ... moze bedzie hattrick.

Silvestro 28.02.2009 20:58

Apoel wygrał na wyjeździe z AEK 1:0. Kamil zagrał cały mecz.
Zdjęcie z poprzedniego meczu ,w którym strzelił 2 gole.

http://www.apoelfc.com.cy/cache/cfx_...cf9b2d45ea.JPG

HEDu 28.02.2009 21:13

Kosa znowu zaliczył asyste, to już chyba 7 w sezonie.
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...ystuje,1267390

el Nuero 28.02.2009 21:39

Żuraw strzela, Franek też, Kosa asystuje... Ciekawe, ile lat teraz upłynie, abyśmy znowu doczekali się tak groźnych i kreatywnych zawodników? I czy przyjście Żurawia w lecie jest w ogóle możliwe, skoro w Larissie idzie mu tak dobrze?

IncognitoTSW 28.02.2009 21:48

Widzieliście to?... Druga bramka Frankowskiego... Który z naszych oprócz Brożka (choć czy na pewno) by tego nie zmarnował? Niedzielan by huknął w bramkarza, Beto by się zastawił...

a co do 1 bramki - ile było z Polonią takich sytuacji, że brakowało takiego lisa na wykończenie?

Wiślak_358 28.02.2009 21:53

Ja zawsze szanowałem Franka za to co zrobił dla Wisły, i nie interesuje mnie to że większość go nienawidzi.

tofik 28.02.2009 21:55

A podobno w takiej dennej formie był Franek.

jerry.lii.lewis 28.02.2009 21:56

Denną formę Franka widać TUTAJ . Oby nasi napadziorkowie taka denną mieli ...

HEDu 28.02.2009 22:06

A kto mowil ze ma denna ? Nigdy takowej nie miał. Ogladalem jego wszystkie mecze i gdy grał na szpicy, grał zawsze dobrze, czy to Elche (swietna gra) czy w Wolves (kilka asyst) czy Tenerife (gole, asysty, granie z kontuzja kolana i pachwiny) czy Chicago (jak grał to było dobrze, a pozniej nie grał nie wiadomo czemu).

IncognitoTSW 28.02.2009 22:08

HEDu, a dlaczego jak trenował z Wisłą i chciał grać, to olali go? był za słaby? Za stary...?

it 28.02.2009 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak_358 (Post 684366)
Ja zawsze szanowałem Franka za to co zrobił dla Wisły, i nie interesuje mnie to że większość go nienawidzi.

A jak obliczyłeś tą większość? :)

Ciekawe na ilu bramkach w ekstraklasie zatrzyma się licznik Franka...

HEDu 28.02.2009 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 684380)
HEDu, a dlaczego jak trenował z Wisłą i chciał grać, to olali go? był za słaby? Za stary...?

byc moze za stary, byc moze za duzo sobie zyczył, nie byłem tam to sie nie wypowiadam ;)

IncognitoTSW 28.02.2009 22:52

Szkoda mimo wszystko... niewielu potrafi tak grać

TomekTS 28.02.2009 22:57

Franek pokazal klase moze wkoncu nasi napastnicy sie obudza:D

fanTS1906 01.03.2009 00:27

Niech sie teraz jebną w łeb wszyscy ktorzy twierdzili ze Franek to juz dziad i nic z niego nie bedzie i ci ktorzy twierdza ze Żuraw jest juz za stary na powazne granie. Ludzie Franek najwyrazniej ma zamiar pokazac ile warta jest ta nasza liga, gdyby Maciek przyszedl do nas w lecie to moge juz dzis zakladac sie w ciemno ze bez problemu jest w stanie strzelic na sezon przynajmniej te 15 bramek i zaliczyc nie wiele mniej asyst

Czopens 01.03.2009 00:31

Mam nadzieję, że Franek zagra na Reymonta i wszyscy zachowają się jak trzeba !
FRANEK FRANEK ! :)

element 01.03.2009 00:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Czopens (Post 684445)
Mam nadzieję, że Franek zagra na Reymonta i wszyscy zachowają się jak trzeba !
FRANEK FRANEK ! :)

Oczywiście.
Z podkreśleniem "JAK TRZEBA!"


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl