![]() |
Cytat:
|
Cytat:
http://img20.imageshack.us/img20/4849/1sau.jpg Domyślam się że była robiona na stojąco:> a oprócz tego to tak na oko wygląda że ciężko by przez tą szczelinę było widac całe boisko na siedząco, szczególnie jak są problemy z widokiem z zewnątrz. Ale z ostrożności edytuje bo być może widok jest. |
Pewnie, że na stojąco. Bezpośrednio przed szybą jest rząd siedzeń, więc inaczej się nie da, aby osoby na balkonie nie zasłaniały widoku.
|
Mam małe pytanie . Ile kibiców będzie mogło wejść na mecz z koroną
|
Cytat:
Po drugie- nie chcę żeby ktokolwiek na razie zgłaszał się do wykonania elewacji tylko chodzi mi o zrobienie kosztorysu wykonania elewacji ładnej i z dobrych materiałów celem przedstawienia kosztów ZIKIT-owi i J.M żeby podłożyć im pod nos rozwiązanie.Obawiam się że malowanie tej elewacji- jak twierdzi wiele osób- będzie (o ile będzie) tylko tymczasowym maskowaniem niedociągnięć i na betonie konstrukcyjnym bedzie to wyglądało tragicznie |
Witam... Nie wiem czy sie ktoś tym zainteresuje ale takie coś mi w szukajce wyskoczyło... http://www.budohal.pl/formularz-wyce...FQseZwodnXVg2A
ed. w sumie to multum tego jest i z tego co widzę to najpopularniejszym materiałem na fasady są panele z Alucobondu tylko nie mogę nigdzie znaleźć jakiejś orientacyjnej ceny.... Jest ktoś w stanie wyliczyć jaka byłaby powierzchnia elewacji do wykonania?? Wiem że to jest ciężkie do wyliczenia ale może ktoś, gdzieś, kiedyś się spotkał z taką informacją?? Byłbym bardzo wdzięczny,,, |
Jeśli chodzi o siedzenia w drugim rzędzie Skyboxów, to sadze ze będą stosowane poduszeczki pod szanowne cztery litery :D Aby każdy mógł mięć widok na całą długość i szerokość murawy :)
|
Nie dla widzów o słabych nerwach + tym którym bardzo się nasz stadion nie podoba i ilość kasy na niego wydana
http://www.youtube.com/watch?v=d-z2jtUS9-Y&hd=1 |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Chce pokazać ze mimo tylko 10 lat różnicy, a w projektach 4. To jest przepaść Tylko Baltic i Narodowy trzymają poziom względem tego co tutaj nam pokazano. |
Tylko weź pod uwagę to że tam mają budżet praktycznie nieograniczony... znajdz sobie gdzieś jakie tam w dubaju mają budowle i jakie były koszty ich wybudowania...
ed. ten ostatni jest niezly... u nas awantura o dwa telebimy a tam całe elewacja stadionu pokryta telebimami :P ed. a możemi ktoś wyjaśnić dlaczego po wczorajszych deszczach trybuna zachodnia była cała zalana wodą mimom że dach jest już ukończony???? na krzesełkach tak tego nie widać ale na gołym betonie doskonale widać gdzie jest mokre a gdzie suche... |
Cytat:
A no i nie nalezy zapominać o światowych biurach architektonicznych. Tam nie biorą pseudorysowników |
Cytat:
Myślisz, że te obiekty będą kosztować 550mln zł? :) |
Rywalizowanie z Katarem na stadiony, to tak jak walka z Wojciechowskim o piłkarza.
Nie ma to specjalnego sensu, bo po drugiej stronie masz niezrównoważonego partnera. Stadiony zapieraja dech, naprawdę chciałbym je zobaczyć- choćby w telewizji. Pytanie tylko co się z tymi obiektami stanie po ewentualnych mistrzowstwach skoro w Katarze mieszka niecały milion ludzi... ;) |
Ale za te pieniądze można byłoby zbudować coś o wiele lepszego, ale ważne, żeby był komplet na trybunach, a nie piękny stadion, a na nim ni żywej duszy
|
ludzie nie ma co patrzec jakie stadiony piekne powstaja bo to nam nic nie da, niestety, nie rozwalimy przecierz naszego "nowego" stadionu i nie zaczniemy budowac od nowa...mozemy jedynie zawac pytanie, pisac interpelacje za pośrednictwem naszego radnego i miec nadzieje ze Władze Wisły z Prezesem na czele nie podpisza umowy do momentu az caly stadion bedzie w 100% gotowy do użytku, łacznie z dokonaniem wszystkich poprawek, porzadnym wykonczeniem elewacji bo to co jest to jest gorzej niz katastrofa.a pozatym władza miasta powinno zalezeć zeby jak najszybciej doszli do porozumienia z Wisła Kraków bo wtedy nikt im przecierz nie bedzie placil za wynajem stadionu..
i cos na deser: Wczoraj okazało się, że boisko nie jest równomiernie doświetlone, w jednym narożniku było minimalnie ciemniej. Na stadionie Wisły wciąż jest plac budowy, bo nie są dotrzymywane kolejne terminy ukończenia obiektu. Miał być on gotowy już na początek sezonu, tymczasem nawet teraz kibice będą mogli zasiąść zaledwie na dwóch z czterech trybun. Władze miasta zapewniają, że budowa ostatecznie zostanie ukończona na początku listopada, ale podobno i ten termin jest mocno zagrożony. |
A tak z ręką na sercu ktokolwiek z Was wierzył w ten termin?? Bo ja jak usłyszałem o listopadzie jako ostatecznym terminie ukończenia stadionu to parsknąłem śmiechem... i nie ważne czy to chodziło o czy 30 listopada... moim zdanie realnym terminem ukończenia jest marzec i ani trochę wcześniej... zaraz się zacznie jesień i będą mowić że deszcze potem zima i że za zimno... wspomnicie moje słowa...
|
Cytat:
|
1. Czy jest planowane malowanie schodów na trybunach? (żółty kolor na trybunie południowej nie będzie współgrał z resztą)
2. Czy na stadionie będą nowe ławki rezerwowych i jeśli tak to, kto je kupi (miasto, jako inwestor czy Wisła, jako operator)? 3. Kiedy rozpoczną się pracę we wnętrzach trybuny północnej? 4. Czy planowany termin otwarcia całego stadionu, na listopad, dotyczy 1 dnia tego miesiąca czy 30 listopada? 5. Dlaczego nie dotrzymano terminu ogłoszenia przetargu na operatora kiosków gastronomicznych? W odpowiedzi na poprzednią interpelację padła data "nie później niż w sierpniu b.r.", a przetargu nie ma. Kiedy więc zostanie ogłoszony? 6. Z jakiego powodu został unieważniony przetarg na zabezpieczenie konstrukcji stalowej trybuny północnej? Czy w związku z tym to zaplecze nie zostanie wykonane do 29 października i trybuna będzie stać nieużywana? 7. Ile czasu (z winy wykonawcy) wynosi opóźnienie przy realizacji trybuny wschodniej i zachodniej? 8. Proszę o zacytowanie zapisów kontraktu między gminą Kraków a firmą wykonującą stadion, odnośnie pierwotnych terminów ukończenia inwestycji, kar umownych za nie dotrzymanie ww. terminów, sposobu rozliczania tych kar. Proszę o przedstawienie ich odnośnie każdej z budowanych trybun. Wnoszę o załączenie pełnych kopii umów zawartych między gminą a głównym wykonawcą, wraz z późniejszymi aneksami oraz zmianami dla trybuny wschodniej oraz zachodniej. 9.Wedle opinii wielu naocznych obserwatorów, z pierwszego rzędu skyboxów nadal nie widać całości boiska. Osoby niskiego wzrostu czy dzieci w ogóle są wykluczone z możliwości oglądania meczu. Czy inwestor, jakim jest miasto ma zamiar coś z tym zrobić? a jeśli nie, czy miejsca pierwszego rzędu będą miejscami z ograniczoną widocznością, bądź czy też będzie wprowadzony limit wzrostu dla osób chcących wykupić te najdroższe miejsca na stadionie. 10. Na jakim etapie są działania w zakresie znalezienie sponsora tytularnego stadionu. W odpowiedzi na interpelację z dnia 5 marca 2010 (sygnatura odpowiedzi OR-03.0057-3597/10) znalazło się stwierdzenie "aktualnie przygotowane są warunki uczestnictwa w konkursie". Czy przez ostatnie sześć miesięcy warunki w/w konkursu zostały ustalone, czy też poszukiwania sponsora tytularnego zostały zawieszone? Jak tak, proszę o uzasadnienie tej decyzji. 11. W odpowiedzi na interpelację z dnia 22 października 2008 (sygnatura odpowiedzi OR-05.0057-2216/LIV/08), znalazło się stwierdzenie "W końcowej fazie opracowania znajdują się projekty obniżenia płyty boiska oraz infrastruktury zewnętrznej i zagospodarowania terenu. Zakończenie tej części prac przewidziane jest na połowę grudnia br." (gdzie br. oznacza rok 2008!). Informacja o projekcie zagospodarowania terenu znalazła się również w odpowiedzi o sygnaturze OR-03.0057-3358/LXXXVIII/09 - "Dokumentacja projektowa uzupełniana jest sukcesywnie, w miarę realizacji nadzorów autorskich:(...) - projekt zagospodarowania terenu w tym projektu zieleni (ewentualne nasadzenia, klomby, trawniki)". Jak to możliwe, że do dnia dzisiejszego "Projektant nie dostarczył projektu zagospodarowania terenu." (odpowiedź na interpelację z dnia 10 maja 2010, sygnatura odpowiedzi XXX > numer sygnatury odpowiedzi do uzupełnienia, nie jest dostępna online). |
1. Czy jest planowane malowanie schodów na trybunach? (żółty kolor na trybunie południowej nie będzie współgrał z resztą)
2. Czy na stadionie będą nowe ławki rezerwowych i jeśli tak to, kto je kupi (miasto, jako inwestor czy Wisła, jako operator)? 3. Kiedy rozpoczną się pracę we wnętrzach trybuny północnej? 4. Czy planowany termin otwarcia całego stadionu, na listopad, dotyczy 1 dnia tego miesiąca czy 30 listopada? 5. Dlaczego nie dotrzymano terminu ogłoszenia przetargu na operatora kiosków gastronomicznych? W odpowiedzi na poprzednią interpelację padła data "nie później niż w sierpniu b.r.", a przetargu nie ma. Kiedy więc zostanie ogłoszony? 6. Z jakiego powodu został unieważniony przetarg na zabezpieczenie konstrukcji stalowej trybuny północnej? Czy w związku z tym to zaplecze nie zostanie wykonane do 29 października i trybuna będzie stać nieużywana? 7. Ile czasu (z winy wykonawcy) wynosi opóźnienie przy realizacji trybuny wschodniej i zachodniej? 8. Proszę o zacytowanie zapisów kontraktu między gminą Kraków a firmą wykonującą stadion, odnośnie pierwotnych terminów ukończenia inwestycji, kar umownych za nie dotrzymanie ww. terminów, sposobu rozliczania tych kar. Proszę o przedstawienie ich odnośnie każdej z budowanych trybun. Wnoszę o załączenie pełnych kopii umów zawartych między gminą a głównym wykonawcą, wraz z późniejszymi aneksami oraz zmianami dla trybuny wschodniej oraz zachodniej. 9.Wedle opinii wielu naocznych obserwatorów, z pierwszego rzędu skyboxów nadal nie widać całości boiska. Osoby niskiego wzrostu czy dzieci w ogóle są wykluczone z możliwości oglądania meczu. Czy inwestor, jakim jest miasto ma zamiar coś z tym zrobić? a jeśli nie, czy miejsca pierwszego rzędu będą miejscami z ograniczoną widocznością, bądź czy też będzie wprowadzony limit wzrostu dla osób chcących wykupić te najdroższe miejsca na stadionie. 10. Na jakim etapie są działania w zakresie znalezienie sponsora tytularnego stadionu. W odpowiedzi na interpelację z dnia 5 marca 2010 (sygnatura odpowiedzi OR-03.0057-3597/10) znalazło się stwierdzenie "aktualnie przygotowane są warunki uczestnictwa w konkursie". Czy przez ostatnie sześć miesięcy warunki w/w konkursu zostały ustalone, czy też poszukiwania sponsora tytularnego zostały zawieszone? Jak tak, proszę o uzasadnienie tej decyzji. 11. W odpowiedzi na interpelację z dnia 22 października 2008 (sygnatura odpowiedzi OR-05.0057-2216/LIV/08), znalazło się stwierdzenie "W końcowej fazie opracowania znajdują się projekty obniżenia płyty boiska oraz infrastruktury zewnętrznej i zagospodarowania terenu. Zakończenie tej części prac przewidziane jest na połowę grudnia br." (gdzie br. oznacza rok 2008!). Informacja o projekcie zagospodarowania terenu znalazła się również w odpowiedzi o sygnaturze OR-03.0057-3358/LXXXVIII/09 - "Dokumentacja projektowa uzupełniana jest sukcesywnie, w miarę realizacji nadzorów autorskich:(...) - projekt zagospodarowania terenu w tym projektu zieleni (ewentualne nasadzenia, klomby, trawniki)". Jak to możliwe, że do dnia dzisiejszego "Projektant nie dostarczył projektu zagospodarowania terenu." (odpowiedź na interpelację z dania 10 maja 2010, sygnatura odpowiedzi XXX > numer sygnatury odpowiedzi do uzupełnienia, nie jest dostępna online) 12. Czy zostanie zrobiony odpływ z fos przed trybunami północną i południową czy zostaną do niej wpuszczone rekiny* po napełnieniu ich wodą? *tą część o rekinach mozna wyrzucic :p Cytat:
|
1. Czy jest planowane malowanie schodów na trybunach? (żółty kolor na trybunie południowej nie będzie współgrał z resztą)
2. Czy na stadionie będą nowe ławki rezerwowych i jeśli tak to, kto je kupi (miasto, jako inwestor czy Wisła, jako operator)? 3. Kiedy rozpoczną się pracę we wnętrzach trybuny północnej? Proszę podać dokładny harmonogram działań mających doprowadzić trybunę do stanu zgodnego z wymogami FIFA dla stadionów Elite (proszę o konkretne terminy przetargów, wykonania poszczególnych prac, montażu monitoringu, kołowrotów etc.) 4. Czy planowany termin otwarcia całego stadionu, na listopad, dotyczy 1 dnia tego miesiąca czy 30 listopada? Kto poniesie konsekwencje jeśli nie zostanie dotrzymany? 5. Dlaczego nie dotrzymano terminu ogłoszenia przetargu na operatora kiosków gastronomicznych? W odpowiedzi na poprzednią interpelację padła data "nie później niż w sierpniu b.r.", a przetargu nie ma. Kiedy więc zostanie ogłoszony? 6. Z jakiego powodu został unieważniony przetarg na zabezpieczenie konstrukcji stalowej trybuny północnej? Czy w związku z tym to zaplecze nie zostanie wykonane do 29 października i trybuna będzie stać nieużywana? 7. Ile czasu (z winy wykonawcy) wynosi opóźnienie przy realizacji trybuny wschodniej i zachodniej? 8. Proszę o zacytowanie zapisów kontraktu między gminą Kraków a firmą wykonującą stadion, odnośnie pierwotnych terminów ukończenia inwestycji, kar umownych za nie dotrzymanie ww. terminów, sposobu rozliczania tych kar. Proszę o przedstawienie ich odnośnie każdej z budowanych trybun. Wnoszę o załączenie pełnych kopii umów zawartych między gminą a głównym wykonawcą, wraz z późniejszymi aneksami oraz zmianami dla trybuny wschodniej oraz zachodniej. 9.Wedle opinii wielu naocznych obserwatorów, z pierwszego rzędu skyboxów nadal nie widać całości boiska. Osoby niskiego wzrostu czy dzieci w ogóle są wykluczone z możliwości oglądania meczu. Czy inwestor, jakim jest miasto ma zamiar coś z tym zrobić? a jeśli nie, czy miejsca pierwszego rzędu będą miejscami z ograniczoną widocznością, bądź czy też będzie wprowadzony limit wzrostu dla osób chcących wykupić te najdroższe miejsca na stadionie. 10. Na jakim etapie są działania w zakresie znalezienie sponsora tytularnego stadionu. W odpowiedzi na interpelację z dnia 5 marca 2010 (sygnatura odpowiedzi OR-03.0057-3597/10) znalazło się stwierdzenie "aktualnie przygotowane są warunki uczestnictwa w konkursie". Czy przez ostatnie sześć miesięcy warunki w/w konkursu zostały ustalone, czy też poszukiwania sponsora tytularnego zostały zawieszone? Jak tak, proszę o uzasadnienie tej decyzji. 11. W odpowiedzi na interpelację z dnia 22 października 2008 (sygnatura odpowiedzi OR-05.0057-2216/LIV/08), znalazło się stwierdzenie "W końcowej fazie opracowania znajdują się projekty obniżenia płyty boiska oraz infrastruktury zewnętrznej i zagospodarowania terenu. Zakończenie tej części prac przewidziane jest na połowę grudnia br." (gdzie br. oznacza rok 2008!). Informacja o projekcie zagospodarowania terenu znalazła się również w odpowiedzi o sygnaturze OR-03.0057-3358/LXXXVIII/09 - "Dokumentacja projektowa uzupełniana jest sukcesywnie, w miarę realizacji nadzorów autorskich:(...) - projekt zagospodarowania terenu w tym projektu zieleni (ewentualne nasadzenia, klomby, trawniki)". Jak to możliwe, że do dnia dzisiejszego "Projektant nie dostarczył projektu zagospodarowania terenu." (odpowiedź na interpelację z dania 10 maja 2010, sygnatura odpowiedzi XXX > numer sygnatury odpowiedzi do uzupełnienia, nie jest dostępna online) 12. Czy zostanie zrobiony odpływ z fos przed trybunami północną i południową? |
Przeglądałem propozycje kolorystki na forum i tak się zastanawiam, że gdyby ujednolicić kolorystykę szyb i podziałów miedzy nimi stworzyły by się takie pionowy podziały co korzystnie wpłynęło by na wysmuklenie bryły stadionu.
http://img192.imageshack.us/img192/4576/49461751.jpg |
Można stworzyć podział na pionowe i poziome elementy ale bez przyciemniania elewacji bliżej nieokreslonymi kolorami. Elewacja powinna być zrobiona w wiślackich barwach lub pozostawiona w szarości
|
mam propozycje - zróbmy liste np 30 konkretnych pytań dotyczących stadionu i wyslijmy je do władz Wisły i Pana Prezesa.bo skoro miasta ma taki stosunek do nas to spróbujmy przez Klub cos zrobic, co wy na to?
|
Elewacja w Wiślackich barwach? To ma być stadion a nie cyrk..
|
Cytat:
wladze Wisly podpisaliby sie jeszcze pod tymi pytaniami wyzej.. pytania kieruj do tych ktorzy buduja ten stadion, czyli do miasta, Wisla tu jest bezsilna.. zreszta szczerze powiedziawszy wiekszosc pytan nie ma najmniejszego sensu bo raz ze sklamia, a dwa co innego zrobia udajac ze ktos z nas nie zrozumial o co im chodzilo, czyli na jedno pytanie odp "tak" a na koniec okazuje sie ze "nie" , w drugim odpowiedza "bedzie malowane cos farba" a pod koniec okaze sie ze nie bedzie, z tych pytan mozna sie czegos nowego dowiedziec, tyle tylko ze nie wszystkie odpowiedzi nalezy brac na powaznie.. i to jest najgorsze, bo gdybym mial pewnosc 100% ze bedzie tak jak odpisuja to moglbym patrzec na to pozytywnie, ale zycie nauczylo ze jedno mowia, a drugie robia.. w skrocie, na niektore pytania mogliby w ogole nie odpowiadac, na to samo wyjdzie |
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7151256447.jpg Fatalnie wygląda ten beton na D. |
]1. Czy jest planowane malowanie schodów na trybunach? (żółty kolor na trybunie południowej nie będzie współgrał z resztą)
2. Czy na stadionie będą nowe ławki rezerwowych i jeśli tak to, kto je kupi (miasto, jako inwestor czy Wisła, jako operator)? 3. Kiedy rozpoczną się pracę we wnętrzach trybuny północnej? Proszę podać dokładny harmonogram działań mających doprowadzić trybunę do stanu zgodnego z wymogami FIFA dla stadionów Elite (proszę o konkretne terminy przetargów, wykonania poszczególnych prac, montażu monitoringu, kołowrotów etc.) 4. Czy planowany termin otwarcia całego stadionu, na listopad, dotyczy 1 dnia tego miesiąca czy 30 listopada? Kto poniesie konsekwencje jeśli nie zostanie dotrzymany? 5. Dlaczego nie dotrzymano terminu ogłoszenia przetargu na operatora kiosków gastronomicznych? W odpowiedzi na poprzednią interpelację padła data "nie później niż w sierpniu b.r.", a przetargu nie ma. Kiedy więc zostanie ogłoszony? 6. Z jakiego powodu został unieważniony przetarg na zabezpieczenie konstrukcji stalowej trybuny północnej? Czy w związku z tym to zaplecze nie zostanie wykonane do 29 października i trybuna będzie stać nieużywana? 7. Ile czasu (z winy wykonawcy) wynosi opóźnienie przy realizacji trybuny wschodniej i zachodniej? 8. Proszę o zacytowanie zapisów kontraktu między gminą Kraków a firmą wykonującą stadion, odnośnie pierwotnych terminów ukończenia inwestycji, kar umownych za nie dotrzymanie ww. terminów, sposobu rozliczania tych kar. Proszę o przedstawienie ich odnośnie każdej z budowanych trybun. Wnoszę o załączenie pełnych kopii umów zawartych między gminą a głównym wykonawcą, wraz z późniejszymi aneksami oraz zmianami dla trybuny wschodniej oraz zachodniej. 9.Wedle opinii wielu naocznych obserwatorów, z pierwszego rzędu skyboxów nadal nie widać całości boiska. Osoby niskiego wzrostu czy dzieci w ogóle są wykluczone z możliwości oglądania meczu. Czy inwestor, jakim jest miasto ma zamiar coś z tym zrobić? a jeśli nie, czy miejsca pierwszego rzędu będą miejscami z ograniczoną widocznością, bądź czy też będzie wprowadzony limit wzrostu dla osób chcących wykupić te najdroższe miejsca na stadionie. 10. Na jakim etapie są działania w zakresie znalezienie sponsora tytularnego stadionu. W odpowiedzi na interpelację z dnia 5 marca 2010 (sygnatura odpowiedzi OR-03.0057-3597/10) znalazło się stwierdzenie "aktualnie przygotowane są warunki uczestnictwa w konkursie". Czy przez ostatnie sześć miesięcy warunki w/w konkursu zostały ustalone, czy też poszukiwania sponsora tytularnego zostały zawieszone? Jak tak, proszę o uzasadnienie tej decyzji. 11. W odpowiedzi na interpelację z dnia 22 października 2008 (sygnatura odpowiedzi OR-05.0057-2216/LIV/08), znalazło się stwierdzenie "W końcowej fazie opracowania znajdują się projekty obniżenia płyty boiska oraz infrastruktury zewnętrznej i zagospodarowania terenu. Zakończenie tej części prac przewidziane jest na połowę grudnia br." (gdzie br. oznacza rok 2008!). Informacja o projekcie zagospodarowania terenu znalazła się również w odpowiedzi o sygnaturze OR-03.0057-3358/LXXXVIII/09 - "Dokumentacja projektowa uzupełniana jest sukcesywnie, w miarę realizacji nadzorów autorskich:(...) - projekt zagospodarowania terenu w tym projektu zieleni (ewentualne nasadzenia, klomby, trawniki)". Jak to możliwe, że do dnia dzisiejszego "Projektant nie dostarczył projektu zagospodarowania terenu." (odpowiedź na interpelację z dania 10 maja 2010, sygnatura odpowiedzi XXX > numer sygnatury odpowiedzi do uzupełnienia, nie jest dostępna online) 12. Czy zostanie zrobiony odpływ z fos przed trybunami północną i południową? Nie wiem czy znane są już odpowiedzi na te pytania, jeśli tak to będę wdzięczny za odpowiedź: 13. Czy pleksy na D i E zostaną usunięte? 14. Gdzie ostatecznie będzie się znajdował sektor gości? |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Jesteś pewny że była interpelacja składana w 2008r ? o lie wiem zaczęliśmy je składac jakoś w listopadzie 2009r.chyba że to jakaś inna.... Jak ktoś może zebrać co lepsze wizualizacje elewacji z propozycji na SSC to prośba o wrzucenie tutaj lub na zewnętrzny serwer - najlepiej w jak najlepszej rozdzielczości. Załączymy do interpelacji |
Cytat:
|
przed chwila w wydarzeniach na Polsacie pt "Polska prowizorka" ale nie tyczylo sie tylko stadionu Wisly, ale ogolnie drogami, innymi stadionami itp przed euro 2012
jakis dowodca strazy z Krakowa nadzorujacy stadion mowi "przytocze jeden z punktow; zakaz handlu i prowadzenia cateringu na stadionie Wisly na poziomach 0,1 cos tam cos tam" z takim niedowierzaniem to powiedzial i Janik po chwili "yyyyyyyyyyyyyyyyyyyy nie ma zadnego zakazu " tak z ciekawosci wrzucam |
Cytat:
A skoro już jesteśmy przy temacie - jakiej jakości będą bannery reklamowe wokół boiska? Skoro stadion nowy to przydałyby się takie "wyświetlacze" jak na zachodzie - na pewno byłby większy popyt na przestrzeń reklamową chciałbym wiedzieć w czyjej gestii leży wyposażenie stadionu w te reklamy? Bo jeśli musiało być to wliczone w koszta stadionu to podejrzewam (ach, ten pesymizm), że dostaniemy najtańszą opcję :( |
Nie wiem w czyjej gestii leży wyposażenie stadionu w reklamy, wiem natomiast, że póki co będziemy mieli bannery przedpotopowe, czyli takie jak dotychczas.
|
Nie wiem w czym widzisz problem ale dla mnie jest to bez różnicy, czy będą ledowe czy zwykłe. Na stadion przychodzi się oglądać mecz a nie reklamy. To samo tyczy się betonu, co drugi post jest typu "ale ten beton brudny, ale ma zacieki, jaki on fatalny, itp. itd.". Czy oprócz wiecznego narzekania jest jakaś rzecz w tym stadionie, która się wam podoba?
Swoją droga na jutrzejszym meczu będą zarówno bannery zwykłe jak i ledowe. |
Bannery reklamowe będą podwójne, pierwsze ledowe drugie normalne z tego co co widziałem na kamerce tuż przed tym ja mi zgasła. Przynajmniej na mecz reprezentacji
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Kolego trochę źle mnie zrozumiałeś. Też mi się nie podoba, że jakby nie patrzeć z naszych pieniędzy, wydano ponad 500 mln zl na obiekt, który ma wciąż jakieś niedociągnięcia i cudem techniki budowlanej z pewnością nie jest. Ale do jasnej cholery pisanie po raz 487, że beton brudny, z zaciekami, i w ogóle be, zrobiło się już nudne. Jest to fakt, o którym wszyscy wiedzą i po co to tyle wałkować?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl