![]() |
David Niepsuj strzela dzisiaj bramkę w meczu ze swoją była drużyną
|
Kuba Bartosz ostatnio się rozkręcił poziom niżej, brameczka w weekend.
Jak wchodził do pierwszego składu Wisły, to mogło się wydawać, że mamy kozaka po prawej. Szkoda, że zdrowie nie pomogło. |
Wywiad jakis czas temu Wisockiego. Jest troche min o Vanna ly:)
https://pilkanozna.pl/index.php/Wyda...nie-z-wis.html |
Ciekawy wywiad, polecam.
|
a propos dywagacji forumowych Sobol vs Stolar, Skowron etc
https://weszlo.com/2021/04/10/czy-ta...ja-przyszlosc/ |
Maciej Skorża ponownie w Poznaniu.
|
Sentyment pozostał. Będę na Lecha patrzył teraz przychylniejszym okiem :)
|
nasza była "gwiazda" Sebastian Leszczak strzelił 4 gole Czechom i zapewnił Polsce awans w futsalu na MŚ
|
Kiko Ramirez doradza obecnie Rakowowi Częstochowa:
https://sport.interia.pl/pilka-nozna...-p,nId,5183794 Ogólnie ciekawy wywiad. |
Ci w Rakowie to jednak kumaci i powoli cos buduja
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
a to X-kom , też tylko pożycza , by potem jednym ruchem długopisu zrujnować potem wszysto co osiągnął ?
|
|
|
Malecki zdyskwalifikowany na 2 miesiace
https://sport.tvp.pl/53796444/1-liga...a-dwa-miesiace |
|
Wiem, że nikt tu się ze mną nie zgodzi, ale biorąc pod uwagę nasze możliwości transferowe, zastanawiam się, czy zostawienie w kadrze (nie mówię, że nawet na ławce, w kadrze) na jeszcze jeden rok Boguskiego nie byłoby dobrym pomysłem.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja liczę trochę na Szywacza w przyszłym sezonie. Jak przepracuje cały okres przygotowawczy, pojedzie na obóz z zespołem, to może będzie wartościowym elementem pierwszego zespołu i w takim przypadku Boguś nie będzie nam potrzebny.
|
Cytat:
:> |
Cytat:
Biorąc po uwagę to co się wydarzyło w tej rundzie - im mniej legend na ławce tym lepiej. |
Nie jestem pewien, czy to akurat Boguski odpowiada za te wydarzenia, ale rozumiem zasadnicze przesłanie.
|
Cytat:
|
Oficjalnie:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Oczywiście o ile sobie wywalczy pierwszy skład. |
To już wiem kto nam wsunie bramkę w meczu z Pogonią w przyszłym sezonie.
|
Cytat:
|
Cytat:
Zaznajomienie z ligą Silvy to eufemizm na kompromitująco słabe dwa sezony po których trafia do drużyny której gigantycznym problemem, tym co wyeliminowało ich z walki o mistrzostwo jest brak skuteczności. Dlatego to ciekawy ruch. Z boku nonsensowny. Zobaczymy co z tego wyjdzie. |
Też nie rozumiem tego transferu i żeby móc go nazywać kuriozalnym. To brakuje jeszcze tylko tego, żeby nam za niego zapłacili. Przypomina mi to trochę opuchnięcie Jankowskiego do Piasta. No ale Pogoń pomocy ma mocny dział sportowy, więc może dostrzegają w nim ukryty potencjał. Albo po prostu szukają taniej opcji nr 3 na skrzydło. W sumie może grać na kilku pozycjach, więc jako zapchajdziura sobie pewnie poradzi..
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Żal mi Pogoni..w następnym sezonie będą walczyć o utrzymanie ;)
|
Do Wisły z Pogoni przyszedł Niepsuj i poniekąd Wojtkowski. Silva to za mało żeby odkupili swoje winy, muszą wziąć jeszcze Chuce i dopiero wtedy będziemy kwita.
|
Niepsuj kopał się po czole, ale nie był aż tak zły. Chociaż oczywiście nazwisko zobowiązuje.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl