Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Arkadiusz.Czerepach 05.04.2021 21:22

David Niepsuj strzela dzisiaj bramkę w meczu ze swoją była drużyną

ypeeh 06.04.2021 08:28

Kuba Bartosz ostatnio się rozkręcił poziom niżej, brameczka w weekend.

Jak wchodził do pierwszego składu Wisły, to mogło się wydawać, że mamy kozaka po prawej. Szkoda, że zdrowie nie pomogło.

bódyń 06.04.2021 16:05

Wywiad jakis czas temu Wisockiego. Jest troche min o Vanna ly:)
https://pilkanozna.pl/index.php/Wyda...nie-z-wis.html

Blixa 06.04.2021 16:17

Ciekawy wywiad, polecam.

Arkadiusz.Czerepach 10.04.2021 08:51

a propos dywagacji forumowych Sobol vs Stolar, Skowron etc
https://weszlo.com/2021/04/10/czy-ta...ja-przyszlosc/

R33 10.04.2021 22:10

Maciej Skorża ponownie w Poznaniu.

czaro 11.04.2021 11:15

Sentyment pozostał. Będę na Lecha patrzył teraz przychylniejszym okiem :)

sevenheaven 15.04.2021 11:58

nasza była "gwiazda" Sebastian Leszczak strzelił 4 gole Czechom i zapewnił Polsce awans w futsalu na MŚ

Cycu 21.04.2021 21:22

Kiko Ramirez doradza obecnie Rakowowi Częstochowa:

https://sport.interia.pl/pilka-nozna...-p,nId,5183794

Ogólnie ciekawy wywiad.

Kac 22.04.2021 12:22

Ci w Rakowie to jednak kumaci i powoli cos buduja

Patryko 22.04.2021 12:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kac (Post 1564438)
Ci w Rakowie to jednak kumaci i powoli cos buduja

Kumaci za hajs z X-Komu, skończy się kaprys właściciela, to skończy się "budowanie" drużyny.

Levis88 22.04.2021 12:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1564439)
Kumaci za hajs z X-Komu, skończy się kaprys właściciela, to skończy się "budowanie" drużyny.

Skąd My to znamy...

Adasss 24.04.2021 12:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1563777)
nasza była "gwiazda" Sebastian Leszczak strzelił 4 gole Czechom i zapewnił Polsce awans w futsalu na MŚ

A propo Leszczaka, to zawsze będę pamiętał dyskusję (z czasów, gdy jeszcze mocno siedziałem w temacie naszych rezerw) z jednym "znafcą" futbolu n/t tego, kto zrobi większą karierę: Chrapek czy Leszczak :pobity:

Arkadiusz.Czerepach 24.04.2021 14:44

a to X-kom , też tylko pożycza , by potem jednym ruchem długopisu zrujnować potem wszysto co osiągnął ?

Kac 24.04.2021 15:40

wywiad z Sarnatem

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...aklasa/ry2zk8q

bódyń 05.05.2021 16:09

Wpomnien czar
Wisla i Skorza 2007
https://weszlo.com/2021/05/05/wzlot-...-wisla-krakow/

bódyń 13.05.2021 18:25

Malecki zdyskwalifikowany na 2 miesiace
https://sport.tvp.pl/53796444/1-liga...a-dwa-miesiace

Arkadiusz.Czerepach 14.05.2021 18:51

https://gazetakrakowska.pl/marcin-wa...y4kludWEK3fuoE

czaro 16.05.2021 19:14

Wiem, że nikt tu się ze mną nie zgodzi, ale biorąc pod uwagę nasze możliwości transferowe, zastanawiam się, czy zostawienie w kadrze (nie mówię, że nawet na ławce, w kadrze) na jeszcze jeden rok Boguskiego nie byłoby dobrym pomysłem.

ciastek88 16.05.2021 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1567160)
Wiem, że nikt tu się ze mną nie zgodzi, ale biorąc pod uwagę nasze możliwości transferowe, zastanawiam się, czy zostawienie w kadrze (nie mówię, że nawet na ławce, w kadrze) na jeszcze jeden rok Boguskiego nie byłoby dobrym pomysłem.

Nie byłoby.

Drozd 16.05.2021 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1567160)
Wiem, że nikt tu się ze mną nie zgodzi, ale biorąc pod uwagę nasze możliwości transferowe, zastanawiam się, czy zostawienie w kadrze (nie mówię, że nawet na ławce, w kadrze) na jeszcze jeden rok Boguskiego nie byłoby dobrym pomysłem.

Jeżeli chodzi o poziom sportowy to moim zdaniem przydałby się, ale to jak poleciał do mediów bronić Silvy ostatecznie go dyskwalifikuje.

czaro 16.05.2021 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1567173)
Jeżeli chodzi o poziom sportowy to moim zdaniem przydałby się, ale to jak poleciał do mediów bronić Silvy ostatecznie go dyskwalifikuje.

No błagam Cię.

botulum 16.05.2021 19:36

Ja liczę trochę na Szywacza w przyszłym sezonie. Jak przepracuje cały okres przygotowawczy, pojedzie na obóz z zespołem, to może będzie wartościowym elementem pierwszego zespołu i w takim przypadku Boguś nie będzie nam potrzebny.

FraMat 16.05.2021 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez botulum (Post 1567176)
Ja liczę trochę na Szywacza w przyszłym sezonie. Jak przepracuje cały okres przygotowawczy, pojedzie na obóz z zespołem, to może będzie wartościowym elementem pierwszego zespołu i w takim przypadku Boguś nie będzie nam potrzebny.

a kto go wprowadzi? Hyballi już nie ma
:>

wolfy 16.05.2021 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1567160)
Wiem, że nikt tu się ze mną nie zgodzi, ale biorąc pod uwagę nasze możliwości transferowe, zastanawiam się, czy zostawienie w kadrze (nie mówię, że nawet na ławce, w kadrze) na jeszcze jeden rok Boguskiego nie byłoby dobrym pomysłem.

Na pewno zagrał o wiele lepszy mecz niż zmiennicy i sporo dawał w obronie. Biorąc pod uwagę jaki szrot sprowadzamy - może.
Biorąc po uwagę to co się wydarzyło w tej rundzie - im mniej legend na ławce tym lepiej.

czaro 16.05.2021 23:15

Nie jestem pewien, czy to akurat Boguski odpowiada za te wydarzenia, ale rozumiem zasadnicze przesłanie.

Arkadiusz.Czerepach 17.05.2021 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1567173)
Jeżeli chodzi o poziom sportowy to moim zdaniem przydałby się, ale to jak poleciał do mediów bronić Silvy ostatecznie go dyskwalifikuje.

zgadzam się z tym

majkelson777 19.05.2021 14:32

Oficjalnie:
Cytat:


Jean Carlos Silva Rocha piłkarzem Pogoni Szczecin!
Zawodnik związał się z klubem dwuletnim kontraktem z opcją przedłużenia o kolejny rok.

wolfy 19.05.2021 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez majkelson777 (Post 1567515)
Oficjalnie:

Bardzo ciekawe. Zobaczymy czy u nich będzie grał lepiej.

Karherop 19.05.2021 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1567523)
Bardzo ciekawe. Zobaczymy czy u nich będzie grał lepiej.

Zdziwienie będzie jeśli w lepszej drużynie, zaznajomiony z ligą i dobrze przygotowany kondycyjnie nie będzie grał lepiej.

Oczywiście o ile sobie wywalczy pierwszy skład.

LucjuszWielki 19.05.2021 20:42

To już wiem kto nam wsunie bramkę w meczu z Pogonią w przyszłym sezonie.

Fugiel 19.05.2021 22:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1565581)

OMG - zajebisty tekst dla mnie, co za fajne czasy.

wolfy 19.05.2021 23:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1567527)
Zdziwienie będzie jeśli w lepszej drużynie, zaznajomiony z ligą i dobrze przygotowany kondycyjnie nie będzie grał lepiej.

Oczywiście o ile sobie wywalczy pierwszy skład.

To tak nie działa, inaczej wystarczyłoby wziąć Bilińskiego do Legii a ten zostałby u nich królem strzelców. W rzeczywistości w Legii zgasł i Carlitos, i Kante.

Zaznajomienie z ligą Silvy to eufemizm na kompromitująco słabe dwa sezony po których trafia do drużyny której gigantycznym problemem, tym co wyeliminowało ich z walki o mistrzostwo jest brak skuteczności.

Dlatego to ciekawy ruch. Z boku nonsensowny. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

piotek 20.05.2021 01:06

Też nie rozumiem tego transferu i żeby móc go nazywać kuriozalnym. To brakuje jeszcze tylko tego, żeby nam za niego zapłacili. Przypomina mi to trochę opuchnięcie Jankowskiego do Piasta. No ale Pogoń pomocy ma mocny dział sportowy, więc może dostrzegają w nim ukryty potencjał. Albo po prostu szukają taniej opcji nr 3 na skrzydło. W sumie może grać na kilku pozycjach, więc jako zapchajdziura sobie pewnie poradzi..

azor 20.05.2021 06:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1567530)
To już wiem kto nam wsunie bramkę w meczu z Pogonią w przyszłym sezonie.

Silva = kolejny kompleksiarz? ;)

wiertar 20.05.2021 09:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1567542)
Silva = kolejny kompleksiarz? ;)

Noajak! Ale zdrugiej strony to powinnien iść teraz do ligi w której będzie trenował Hyballa żeby mu pokazać! :D

Mixu 20.05.2021 09:10

Żal mi Pogoni..w następnym sezonie będą walczyć o utrzymanie ;)

ciastek88 20.05.2021 09:28

Do Wisły z Pogoni przyszedł Niepsuj i poniekąd Wojtkowski. Silva to za mało żeby odkupili swoje winy, muszą wziąć jeszcze Chuce i dopiero wtedy będziemy kwita.

czaro 20.05.2021 09:52

Niepsuj kopał się po czole, ale nie był aż tak zły. Chociaż oczywiście nazwisko zobowiązuje.

azor 20.05.2021 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 1567544)
Noajak! Ale zdrugiej strony to powinnien iść teraz do ligi w której będzie trenował Hyballa żeby mu pokazać! :D

Dobrze, że Sobol się opamiętał i w lutym schował kompleksy, bo tak to marny jego los przy Reymonta :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl