![]() |
6500 podobno było bilety po 70zł na drużyne której wyniki w ostatnich meczach to 0-6 0-3 i pol roku bez gola
|
Cytat:
Nic nie przemawia oprócz układów.Trza reklamować bubla za 500 i ten mecz ma mieć takie zadanie.Czy się uda?Mam nadzieje że nie To już nie żółć a gorzka prawda. |
Cytat:
U nas niestety cateringu nie ma, a wszystkie pozostałe (15tys i większe) stadiony budowane obecnie będą go mieć, nawet budowany po kosztach stadion Arki Gdynia. Co więcej, u nas namiotów do środka nie wstawią, więc prawdopodobnie nie będzie go w ogóle. (o ile przed trybuną południową jest na to miejsce, o tyle przed wschodnią nie ma, Reymana i tak jest bardzo wąska) |
Cytat:
PS. Najbardziej komiczne sa tłumaczenia Laty , dlaczego gramy w Szczecinie i Łodzi . Odp " reprezentacja żegna się z tymi miastami " Niedługo może kolejne pożegnania , w Ostrowcu , Wronkach , Bełchatowie czy może jeszcze w Mielcu ? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Remont hali Wisły już na ukończeniu, ale czy słychać coś o nowej hali od czasu, gdy miasto przejęło znaczną część środków na projekt tej hali ?? Czy ktoś wie coś na ten temat i czy projekt tej hali w ogóle powstaje, gdyż z końcem roku, upływa chyba termin ważności środków unijnych, przyznanych Wiśle na tą halę a miasto miało dostosować sytuację prawną działki pod tę halę ?? Podobno Majchrowski chce wprowadzić zmiany w zagospodarowaniu przestrzennym tych terenów, ale czy Radni zdążą je przegłosować przed lub po wyborach i czy zdąży powstać konkursowy projekt hali, aby zachować środki unijne i wystąpić o miejskie dofinansowanie, brakujących najwyżej ok. 30 % środków ??
A tutaj taka ciekawa informacja na temat hal sportowych typu Czyżyny, bez użytkownika na co dzień, jakim jest dla przykładu TS Wisła, gdzie w czarnych kolorach zapowiada się utrzymywanie czyżyńskiej hali i to bez względu, czy hale takie mają operatora czy miasta same muszą je obsługiwać, gdyż tak czy siak, tracą na tych halach i raczej muszą do nich dokładać : http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,...jak_opera.html |
Czy planowane jest malowanie schodów na trybunach? Bo te żółte na E nijak nie pasują do reszty.
|
Cytat:
wiec przestan mi tu farmazonic o tym, ze masz nadzieje, ze mecz repry nie przyciagnie nowych kibicow (nie wazne czy przyslowiowych piknikow/malyszow czy nowych ultrasow) skandal to bubel, ale tez i Twoje podejscie. ja mam nadzieje, ze kazde wydarzenie na tym zbublonym stadionie mimo wszystko przyciagnie jak najwiecej ludzi na mecze NASZEJ WISEŁKI. pozdrawiam |
Cytat:
Przecież lepiej pokombinować i zrobić mecz na placu budowy w Krakowie czy na starym stadionie w Łodzi. W końcu nie po to budowano nowe obiekty w Lubinie czy Kielcach, żeby repra na nich grała... |
Co do "równego" traktowania obu klubów w Krakowie- tak żeby podenerwować jeszcze co poniektórych- po drugiej stronie Bloń będzie :"
Na trzecim piętrze najwyższej, południowej trybuny znajdują się też stanowiska dla dziennikarzy w pełni przygotowane do pracy zarówno reporterów telewizyjnych, jak i radiowych, prasowych i internetowych mediów (będą wyposażone w łącza internetowe, biurka i komputery)." oraz " Przy kołowrotkach, przez które będą wchodzić na stadion kibice, znajdują się kamery rozpoznające układ twarzy wchodzącej osoby (wchodzący mają obowiązek odsłonięcia twarzy). Nawet przebrany kibic nie uniknie rozpoznania, jeśli jego twarz znajdzie się w rejestrze osób z zakazem stadionowym. - Kiedy system odrzuci bilet takiej osoby, będzie musiała przejść do okienka, w którym szef ochrony osobiście potwierdzi ocenę dokonaną przez system - opisuje Urbaniec." Przypomnne że na R22 takich "cudów" nie będzie Ponadto pytanie- może ktoś wie gdzie będzie wyświetlany na meczu z Australią wynik meczu i czas gry? |
I jeszcze co do rgugie strony Błoń :
"Panele ceramiczne na elewacji pokryte są powłoką, która umożliwia łatwe usunięcie potencjalnego graffiti. W razie uszkodzenia każdą płytę można wymienić w zaledwie kilka minut." Już wyobrażam sobie nasz betonik po wizycie sąsiadów.A moze też będzie łatwo zmy...sorry zdrapywalny |
Kolejna porcja fotek (z pt. 3/09/10):
Dziura na E czyli wjazd dla kosiarek z pomieszczeniem (trwają tam jeszcze prace ): l]http://s.fothost.pl/thumb/10/35/thumb_d2f35390.jpg http://s.fothost.pl/thumb/10/35/thumb_9ab9c6fb.jpg http://s.fothost.pl/thumb/10/35/thumb_1b85e8a6.jpg Uzupełnienie murawy przed trybuną zachodnią (po jeździe podnośników montujących dach): http://s.fothost.pl/thumb/10/35/thumb_5c448173.jpg ]http://s.fothost.pl/thumb/10/35/thumb_fe8ea453.jpg Bajer jaki zostawiono na wjeździe przy narożniku południowym (kawałek starego krawężnika): http://s.fothost.pl/thumb/10/35/thumb_02f7c34a.jpg Te mijejsca mają napewno ograniczoną widoczność, siedzący na nich kibice będą mili troszkę przekrzywioną szyję w trakcie oglądania meczu, szkoda że nie zaprojektowano ich pod skosem: http://s.fothost.pl/thumb/10/35/thumb_aa4ada78.jpg http://s.fothost.pl/thumb/10/35/thumb_737db37b.jpg |
No właśnie, może ktoś jest wstanie odpowiedzieć na cztery przewijające się ostatnio pytania:
1. Cytat:
Cytat:
Cytat:
4. Co ostatecznie z pleksi? |
Coś nagrywają na stadionie.... ciekawe co???? Wie ktoś co??
|
no prosze na stadionie nie bedzie elektronicznych banerow reklamowych tylko stare.....pewnie nie zaprojektowano instalacji, żeby je gdzies podłaczyc:)
|
Cytat:
|
Nowych nie ma, bo nikt ich nie kupił, podobnie jak telebimów.
Jeśli będą to tylko pod warunkiem, że Wisła je wypożyczy, a jak wiadomo Wisła obecnie zarządcą stadionu nie jest, mecz organizuje miasto wspólnie z PZPNem i to oni odpowiadają za reklamy. |
A te reklamy nie są za blisko lini bocznych? Nie będą zasłaniać widzom z pierwszych rzędów bocznej linii boiska?
http://www.2012.org.pl/pl/miasta-gos...ow/kamera.html |
teraz na TVP3 bylo troche przed meczem Polska-Australia.. Janik powiedziala ze sa problemy z cateringiem i to sie nie zmieni do czasu zakonczenia budowy.. w suime tyle z ciekawostek, na wtorek ma byc wszystko gotowane (Pol-Aus)
|
Czy na meczu Polska - Australia będzie pozdrawiany za całokształ budowy naszego stadionu - prezio Majchrowski ? Bo chyba nie bedzie lepszej okazji zrobienia mu reklamy na całą Polskę. Szczególnie, że wybory komunalne tuż, tuż.
|
Po co takie pytanie ? Myslisz ze dostaniesz odpowiedz? Badz na meczu- przekonasz sie
|
Na kamerce nr 4 ( trybuna wschodnia i E ) - http://kamera2012.eu/krakow4/ - oraz nr 5 ( trybuna zachodnia i D ) - http://www.krakow.pl/start/1311,arty...ly_krakow.html - można obecnie podglądać trening naszej kadry a jutro australijskiej :-)
|
kamery inne poblokowali zeby sposorów nie reklamowac hehe
|
spokojnie mogą 3 rzędy tych reklam ustawić
|
Musze wam coś powidzieć coś o stadionie w poznaniu tak uwielbianym przez wszystkich a mianowicie planteka naciągnięta na dach troszke się leje i nie tylko w magazynie ultrasów ale i w przyszłej restauracji klubowej gdzie właśnie spadł sufit, przecieka jeszcze wielu miejscach, do tego w pomieszczeniach dla vipów sufit jest na wysokości mniejszej niż 2m, a jeśli chodzi o pojemność stadionu to najprawdopodobniej będzię musiała być ograniczona z powody złych drug dojścia.
|
Kto ma pytanie do kolejnej interpelacji proszę pisać.
Jak zwykle zaczynamy od nr.1 potem kolejny kopiuje posta z pytaniami , wpisuje swój numer i pytanie itd. Pytania zbieramy do jutrzejszego wieczora.we wtorek sprawdzamy , w środę składamy interpelacje. Pytanie tylko konkretne- nie rozwlekłe , w każdym pytamy o jedną rzecz żeby nam znów nie lali wody w odpowiedziach |
Zadawałem już dziś to pytanie, ale najwidoczniej nikt nie zna odpowiedzi, więc może warto zapytać w interpelacji:
1. Czy jest planowane malowanie schodów na trybunach? (żółty kolor na trybunie południowej nie będzie współgrał z resztą) |
1. Czy jest planowane malowanie schodów na trybunach? (żółty kolor na trybunie południowej nie będzie współgrał z resztą)
2. Czy na stadionie będą nowe ławki rezerwowych i jeśli tak to kto je kupi (miasto jako inwestor czy Wisła jako operator)? |
Adam Musiał przed chwila w OrangeInfo :
Na pytanie - Czy podoba się Panu stadion? - Widziałem ładniejsze. |
Cytat:
|
1. Czy jest planowane malowanie schodów na trybunach? (żółty kolor na trybunie południowej nie będzie współgrał z resztą)
2. Czy na stadionie będą nowe ławki rezerwowych i jeśli tak to kto je kupi (miasto jako inwestor czy Wisła jako operator)? 3. Kiedy rozpoczną się pracę we wnętrzach trybuny północnej? 4. Czy planowany termin otwarcia całego stadionu, na listopad, dotyczy 1 dnia tego miesiąca czy 30 listopada? |
Guwek nie przesadzasz? :D
To chyba logiczne ze sa ladniejsza.. takze od tych na Legii, w Poznaniu, Lubinie, Gdansku czy we Wroclawiu.. lepsze bylo to "Nie wiem czy Panstwo zauwazyli ale Smuda jest jedna z nielicznych osob, ktorej cos sie podobalo na stadionie Wisly" tvp Krakow :D chodzilo o kapitalna murawe.. zdjecia z treningu repry http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/reprezentacja_trenowala_na_stadionie_wisly/ |
Hehe SpoXsterR wiem, że są ładniejsze:) nawet niedawno gościłem na takim. Zacytowałem go tylko dlatego, że jest naszym administratorem stadionu. :)
|
A tyle narzekania było że murawa do wymiany itd. A tu jak widać cycuś glancuś :)
|
Jak ktos ma namiary lub zna firmy mogące wycenić obłożenie elewacji bibondem lub ew.czyms innym pisac do mnie tu lub na priv- może jak ruszymy temat to coś uda się zrobic.Szanse są szczerze mówiąc średnie bo zakutych urzedników cieżko bedzie przekonać ale lepiej coś robić niż później pluć sobie w brodę.
Jakby np.udało się znaleźć firmę która w zamian za reklamę cześciowo sfinansuje elewację (to samo tyczy sie telebimów jak ktoś ma znajme firmy które np.chciayłby reklame za częśc kasy....) to by temat był załatwiony.Ja na własną rękę też coś będę szukał ale może ktoś kto tu zagląda ma jakieś kontakty więc dlatego piszę |
Arapaho, nie wiem czy wiesz, ale jak to miasto miałoby organizowac te oblozenie elewacji czy telebimy, to na wszystko ma byc przetarg, nie jest tak, ze sie firma zgłosi i miasto podpisze odrazu umowe.. Co innego Wisła, bo tutaj juz nikt sie nie wmiesza, moze podpisywac z kim sie podoba.
|
Cytat:
Pytanie do interpelacji: 1. Czy jest planowane malowanie schodów na trybunach? (żółty kolor na trybunie południowej nie będzie współgrał z resztą) 2. Czy na stadionie będą nowe ławki rezerwowych i jeśli tak to kto je kupi (miasto jako inwestor czy Wisła jako operator)? 3. Kiedy rozpoczną się pracę we wnętrzach trybuny północnej? 4. Czy planowany termin otwarcia całego stadionu, na listopad, dotyczy 1 dnia tego miesiąca czy 30 listopada? 5. Dlaczego nie dotrzymano terminu ogłoszenia przetargu na operatora kiosków gastronomicznych? W odpowiedzi na poprzednią interpelację padła data "nie później niż w sierpniu b.r.", a przetargu nie ma. Kiedy więc zostanie ogłoszony? 6. Z jakiego powodu został unieważniony przetarg na zabezpieczenie konstrukcji stalowej trybuny północnej? Czy w związku z tym to zaplecze nie zostanie wykonane do 29 października i trybuna będzie stać nieużywana? 7. Ile czasu (z winy wykonawcy) wynosi opóźnienie przy realizacji trybuny wschodniej i zachodniej? A dokładnie 8 października trzeba wysłać kolejną interpelację, z pierwszym pytaniem: "Dlaczego nie został dotrzymany termin oddania całego stadionu w dniu 29 października?" Odpowiedzą najwcześniej po 3 tygodniach, czyli nie wcześniej niż 2 listopada. :lol: |
1. Czy jest planowane malowanie schodów na trybunach? (żółty kolor na trybunie południowej nie będzie współgrał z resztą)
2. Czy na stadionie będą nowe ławki rezerwowych i jeśli tak to kto je kupi (miasto jako inwestor czy Wisła jako operator)? 3. Kiedy rozpoczną się pracę we wnętrzach trybuny północnej? 4. Czy planowany termin otwarcia całego stadionu, na listopad, dotyczy 1 dnia tego miesiąca czy 30 listopada? 5. Dlaczego nie dotrzymano terminu ogłoszenia przetargu na operatora kiosków gastronomicznych? W odpowiedzi na poprzednią interpelację padła data "nie później niż w sierpniu b.r.", a przetargu nie ma. Kiedy więc zostanie ogłoszony? 6. Z jakiego powodu został unieważniony przetarg na zabezpieczenie konstrukcji stalowej trybuny północnej? Czy w związku z tym to zaplecze nie zostanie wykonane do 29 października i trybuna będzie stać nieużywana? 7. Ile czasu (z winy wykonawcy) wynosi opóźnienie przy realizacji trybuny wschodniej i zachodniej? 8. Proszę o zacytowanie zapisów kontraktu między gminą Kraków a firmą wykonującą stadion, odnośnie pierwotnych terminów ukończenia inwestycji, kar umownych za nie dotrzymanie ww terminów, sposobu rozliczania tych kar. Proszę o przedstawienie ich odnośnie każdej z budowanych trybun. Wnoszę o załączenie pełnych kopii umów zawartych między gminą a głównym wykonawcą, wraz z późniejszymi aneksami oraz zmianami dla trybuny wschodniej oraz zachodniej. |
1. Czy jest planowane malowanie schodów na trybunach? (żółty kolor na trybunie południowej nie będzie współgrał z resztą)
2. Czy na stadionie będą nowe ławki rezerwowych i jeśli tak to kto je kupi (miasto jako inwestor czy Wisła jako operator)? 3. Kiedy rozpoczną się pracę we wnętrzach trybuny północnej? 4. Czy planowany termin otwarcia całego stadionu, na listopad, dotyczy 1 dnia tego miesiąca czy 30 listopada? 5. Dlaczego nie dotrzymano terminu ogłoszenia przetargu na operatora kiosków gastronomicznych? W odpowiedzi na poprzednią interpelację padła data "nie później niż w sierpniu b.r.", a przetargu nie ma. Kiedy więc zostanie ogłoszony? 6. Z jakiego powodu został unieważniony przetarg na zabezpieczenie konstrukcji stalowej trybuny północnej? Czy w związku z tym to zaplecze nie zostanie wykonane do 29 października i trybuna będzie stać nieużywana? 7. Ile czasu (z winy wykonawcy) wynosi opóźnienie przy realizacji trybuny wschodniej i zachodniej? 8. Proszę o zacytowanie zapisów kontraktu między gminą Kraków a firmą wykonującą stadion, odnośnie pierwotnych terminów ukończenia inwestycji, kar umownych za nie dotrzymanie ww terminów, sposobu rozliczania tych kar. Proszę o przedstawienie ich odnośnie każdej z budowanych trybun. Wnoszę o załączenie pełnych kopii umów zawartych między gminą a głównym wykonawcą, wraz z późniejszymi aneksami oraz zmianami dla trybuny wschodniej oraz zachodniej. 9.Wedle opinii wielu naocznych obserwatorów, z pierwszego rzędu skyboxów nadal nie widać całości boiska.Osoby niskiego wzrostu czy dzieci w ogóle są wykluczone z możliwości oglądania meczu.Czy inwestor jakim jest miasto ma zamiar coś z tym zrobić? a jeśli nie, czy miejsca pierwszego rzędu będą miejscami z ograniczoną widocznością, bądź czy też będzie wprowadzony limit wzrostu dla osób chcących wykupić te najdroższe miejsca na stadionie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl