Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Harcownik 31.01.2021 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1560912)
Janicki strzela bramke dla Podbeskidzia ktore wygrywa z Legia 1:0

Hehe, miejmy nadzieję ze się wykartkuje na mecz z Wisłą. Trzeba było dać klauzulę "rakowską" że nasz eks-asior nie może zagrać przeciwko nam.

LucjuszWielki 01.02.2021 15:27

To jest kuriozum nad kuriozum, ale u nas to w zasadzie pewne. Jeszcze jakby Abramowicz poszedł do jakiegoś mielca to waliły bramka za bramką... Tak czuję, że Janicki właduje nam bramę.

BTW: z tego co można wyczytać na forum to klakierzy mieliby za złe jakby taka klauzula zostałby zapisana, wręcz domagaliby się występu Janicki przeciwko nam upatrując tym samym szansę na baboliadę i łatwą zdobycz bramkową - ależ Rafałek nas skarci... :/ Niczym Sosin swego czasu i wielu innych.

Arkadiusz.Czerepach 05.02.2021 11:35

wątków tyle że w sumie w kilku tematach można wrzucić
https://www.youtube.com/watch?v=nWaThpT_Ypk

jak ktoś ma wolne 2h to warto

Ogryzek 10.02.2021 11:47

http://www.90minut.pl/news/309/news3...ka-Leczna.html

Revolver 10.02.2021 12:24

W meczu PP Puszcza - Lechia (3-1) samobója strzelił Nalepa, a wynik ustalił Cikos.

Swoją drogą, ledwo poznałem Erika.

https://lechia.net/a-v/wideo/lechia-...chia-3-1-wideo

Arkadiusz.Czerepach 11.02.2021 14:16

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...y-plan-na-olka

Ogryzek 24.02.2021 14:20

https://dziennikpolski24.pl/garbarni...ar/c2-15459496

Arkadiusz.Czerepach 24.02.2021 21:08

dziwny ruch , nie wiem jak wam , ale mi szczerze mowiac tym ruchem to jednak umniejszył tym swoim akcjom ktorymi deklarowal milosc do wisly

czaro 24.02.2021 22:01

Czy jest szansa, że on nie odróżnia Wisły od Garbarni?

Karherop 24.02.2021 22:30

Kiedys Cwiakala tłumaczył że Prezes Garbarni bardzo mu w czymś pomógł jak był w Polsce i stąd cała zagadka.

czaro 25.02.2021 00:42

Ok. Dzięki za info.

bódyń 01.03.2021 19:43

Pamietacie Erika Cikosa? Oto wywiad z nim na Weszlo

https://weszlo.com/2021/03/01/erik-c...a-niepolomice/

Dive Pirate 02.03.2021 08:01

Wywiad z Maskaantem.

https://www.youtube.com/watch?v=N6UhnGoN9rU

wiśnia 02.03.2021 13:40

Wisłocki wylądował w Sandecji.

_ukoL 02.03.2021 14:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dive Pirate (Post 1562476)

Sympatyczny gość ale... się chłop postarzał. Fajnie, że byli trenerzy (np. Kiko) i byli piłkarze tak ciepło wspominają Wisłę.

Karherop 02.03.2021 14:19

50 lat to raczej siwizna jest dość często spotykana, a bądź co bądź pracował u nas jak mial ledwo 40 lat. Niemniej wydaje się że wypad z obiegu trenerskiego. Zresztą jemu podobnych w Holandii jest na pęczki.

Niemniej ostatni trener który zdobył z nami MP. Szacunek będzie na zawsze, o ile sąsiadka na niego nie zarzuci sieci :P

Fugiel 02.03.2021 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dive Pirate (Post 1562476)

Bardzo sympatyczny gosc - fajna sprawa. Ciekawy wywiad - bo ja takiego nie kojarze aby w ogole taki kiedykolwiek sie pojawil wczesniej.

Patryko 03.03.2021 08:42

Widać, że bardzo dobrze wspomina czas spędzony w Wiśle. Może warto byłoby z nim porozmawiać, czy nie chciałby pracować dla nas jako skaut w Holandii? Kontakty ma na pewno szerokie, może by nam kogoś wypatrzył.

bódyń 04.03.2021 08:12

Wywiad z Kosowskim
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-15471998

czaro 04.03.2021 15:50

Ładny wywiad. Albo ktoś to długo wygładzał, albo Kosa nabył dar wymowy.

majkelson777 22.03.2021 11:21

Cytat:

Kamil Wojtkowski, piłkarz Jagiellonii Białystok, w niedzielę rozbił auto i zbiegł z miejsca zdarzenia. Już został zatrzymany przez policję.

Do zdarzenia doszło w niedzielę. Wojtkowski nie zareagował na sygnał policji, która chciała go zatrzymać do kontroli i zaczął przed nią uciekać. Piłkarz starał się zgubić funkcjonariuszy, w efekcie doprowadzając – według naszych informacji – do stłuczki, po której uciekł z miejsca zdarzenia.

Wojtkowski został ostatecznie zatrzymany i w związku z tymi wydarzeniami jest przesłuchiwany na komisariacie.

Via Piotr Wołosik


WOJO NA BOJO :p

bódyń 22.03.2021 11:46

Niesamowite. Wychodzi ze Wojtkowki jest za glupi na pilkarza. Co wydawalo sie niemozliwe:)

ramzes190 22.03.2021 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez majkelson777 (Post 1563094)
Via Piotr Wołosik


WOJO NA BOJO :p

Nie spodziewałem się, że temu gościowi może jeszcze bardziej odbić palma.

czaro 22.03.2021 12:17

Nie takie rzeczy robił u nas Nikola :)

majkelson777 22.03.2021 13:38

Jesteś pewien?

Cytat:

Białostoccy policjanci sprawdzają okoliczności niezatrzymania się do kontroli i ucieczki jednego z kierowców. Jak udało nam się ustalić, za kierownicą mercedesa siedział jeden z piłkarzy Jagiellonii Białystok – Kamil Wojtkowski. Wszystko wskazuje na to, że mógł być pod wpływem narkotyków.

majkelson777 22.03.2021 13:40

Chociaż może nie miał przynajmniej broni przy sobie :)

ciastek88 22.03.2021 13:47

Na onecie juz jest ":

https://www.onet.pl/sport/onetsport/...91n8q,d87b6cc4

bódyń 23.03.2021 07:50

I przeszedl pozytywnie test. Ale na narkotyki
https://transfery.info/aktualnosci/k...kotestu/146639

master17 23.03.2021 09:19

Prawda taka, że nie nie będzie miał surowych konsekwencji ze strony prawnej. Zawodowo, to zobaczymy, gdzie będą jeszcze chcieli korzystać z jego usług. W przypadku braku ofert i oszczędności, to otworzy salon kosmetyczny.

Szneka 23.03.2021 09:32

Chłop miał papiery na granie.Szkoda że głowa nie poszła we właściwą stronę

Bero 23.03.2021 13:56

https://www.google.com/amp/s/sport.i...ws,nId,5124441 Wojtkowski do wzięcia.

Patryko 23.03.2021 14:11

Po czymś takim będzie się kopać po czole w niższych ligach, o ile nie pójdzie do więzienia :P

bridgeburner 30.03.2021 15:55

Drugi niereformowalny
http://www.90minut.pl/news/310/news3...aleckiego.html
Tylko do pana na W starszy o 10 lat

PhantomRanger 30.03.2021 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1563282)
Drugi niereformowalny
http://www.90minut.pl/news/310/news3...aleckiego.html
Tylko do pana na W starszy o 10 lat

Tym sposobem Małecki ostatecznie skończył grę za godne pieniądze. Zresztą nigdy nie był tytanem intelektu i z tego co kojarzę to niemal w każdym klubie, w którym grał, był skonfliktowany ze sztabem szkoleniowym.

bódyń 30.03.2021 18:07

Tu cos wiecej
https://weszlo.com/2021/03/30/patryk...ki-zawieszony/


Dobrze, ze go od dawna w Wisle nie ma

X-Ray 30.03.2021 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1563283)
Tym sposobem Małecki ostatecznie skończył grę za godne pieniądze. Zresztą nigdy nie był tytanem intelektu i z tego co kojarzę to niemal w każdym klubie, w którym grał, był skonfliktowany ze sztabem szkoleniowym.

Wieczysta kolego i godne pieniądze będą jeszcze większe niż w Sosnowcu.

Arkadiusz.Czerepach 30.03.2021 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez X-Ray (Post 1563287)
Wieczysta kolego i godne pieniądze będą jeszcze większe niż w Sosnowcu.

ty wogle wiesz co piszesz ?


w wieczystej moglby podawać piłki , ale po co mialby przy tym psuć tam atmosfere

Karherop 31.03.2021 08:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1563285)
Tu cos wiecej
https://weszlo.com/2021/03/30/patryk...ki-zawieszony/


Dobrze, ze go od dawna w Wisle nie ma

Po tym jak Moskal przejął drużynę kwestia czasu było kiedy Małecki wyleci. Już w Wiśle kilka razy mocno podpadł Moskalowi.

Teraz może Wigry Suwałki? :>

Szneka 31.03.2021 09:20

następny z papierami na grę ale z głową niestety nie po drodze.

marek2a 05.04.2021 20:34

https://www.sport.pl/pilka/7,65039,2...l#s=BoxSportMT


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl