![]() |
Cytat:
|
To jest kuriozum nad kuriozum, ale u nas to w zasadzie pewne. Jeszcze jakby Abramowicz poszedł do jakiegoś mielca to waliły bramka za bramką... Tak czuję, że Janicki właduje nam bramę.
BTW: z tego co można wyczytać na forum to klakierzy mieliby za złe jakby taka klauzula zostałby zapisana, wręcz domagaliby się występu Janicki przeciwko nam upatrując tym samym szansę na baboliadę i łatwą zdobycz bramkową - ależ Rafałek nas skarci... :/ Niczym Sosin swego czasu i wielu innych. |
wątków tyle że w sumie w kilku tematach można wrzucić
https://www.youtube.com/watch?v=nWaThpT_Ypk jak ktoś ma wolne 2h to warto |
|
W meczu PP Puszcza - Lechia (3-1) samobója strzelił Nalepa, a wynik ustalił Cikos.
Swoją drogą, ledwo poznałem Erika. https://lechia.net/a-v/wideo/lechia-...chia-3-1-wideo |
|
|
dziwny ruch , nie wiem jak wam , ale mi szczerze mowiac tym ruchem to jednak umniejszył tym swoim akcjom ktorymi deklarowal milosc do wisly
|
Czy jest szansa, że on nie odróżnia Wisły od Garbarni?
|
Kiedys Cwiakala tłumaczył że Prezes Garbarni bardzo mu w czymś pomógł jak był w Polsce i stąd cała zagadka.
|
Ok. Dzięki za info.
|
Pamietacie Erika Cikosa? Oto wywiad z nim na Weszlo
https://weszlo.com/2021/03/01/erik-c...a-niepolomice/ |
|
Wisłocki wylądował w Sandecji.
|
Cytat:
|
50 lat to raczej siwizna jest dość często spotykana, a bądź co bądź pracował u nas jak mial ledwo 40 lat. Niemniej wydaje się że wypad z obiegu trenerskiego. Zresztą jemu podobnych w Holandii jest na pęczki.
Niemniej ostatni trener który zdobył z nami MP. Szacunek będzie na zawsze, o ile sąsiadka na niego nie zarzuci sieci :P |
Cytat:
|
Widać, że bardzo dobrze wspomina czas spędzony w Wiśle. Może warto byłoby z nim porozmawiać, czy nie chciałby pracować dla nas jako skaut w Holandii? Kontakty ma na pewno szerokie, może by nam kogoś wypatrzył.
|
Wywiad z Kosowskim
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-15471998 |
Ładny wywiad. Albo ktoś to długo wygładzał, albo Kosa nabył dar wymowy.
|
Cytat:
Via Piotr Wołosik WOJO NA BOJO :p |
Niesamowite. Wychodzi ze Wojtkowki jest za glupi na pilkarza. Co wydawalo sie niemozliwe:)
|
Cytat:
|
Nie takie rzeczy robił u nas Nikola :)
|
Jesteś pewien?
Cytat:
|
Chociaż może nie miał przynajmniej broni przy sobie :)
|
|
I przeszedl pozytywnie test. Ale na narkotyki
https://transfery.info/aktualnosci/k...kotestu/146639 |
Prawda taka, że nie nie będzie miał surowych konsekwencji ze strony prawnej. Zawodowo, to zobaczymy, gdzie będą jeszcze chcieli korzystać z jego usług. W przypadku braku ofert i oszczędności, to otworzy salon kosmetyczny.
|
Chłop miał papiery na granie.Szkoda że głowa nie poszła we właściwą stronę
|
https://www.google.com/amp/s/sport.i...ws,nId,5124441 Wojtkowski do wzięcia.
|
Po czymś takim będzie się kopać po czole w niższych ligach, o ile nie pójdzie do więzienia :P
|
Drugi niereformowalny
http://www.90minut.pl/news/310/news3...aleckiego.html Tylko do pana na W starszy o 10 lat |
Cytat:
|
Tu cos wiecej
https://weszlo.com/2021/03/30/patryk...ki-zawieszony/ Dobrze, ze go od dawna w Wisle nie ma |
Cytat:
|
Cytat:
w wieczystej moglby podawać piłki , ale po co mialby przy tym psuć tam atmosfere |
Cytat:
Teraz może Wigry Suwałki? :> |
następny z papierami na grę ale z głową niestety nie po drodze.
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl