![]() |
jak ja czytam że klub ma kibiców gdzieś bo nie dołoży do wymiany krzesełek to ręce mi opadaja....
wolalbym żeby te kilkaset tysiecy albo i więcej poszło choćby na juniorów niż na kolor krzesełek bo jasnie panom się nie podoba.... ja siedzialem na betonie a wczesniej na krawęznikach i też sie dało teraz im kolor normalnie przeszkadza... jak przyjdze 30 tys to koloru krzesełek nie bedzie widać. |
Cytat:
http://dt.bip.krakow.pl/interpelacje...2010-04-06.PDF http://www.bip.krakow.pl/?sub_dok_id...b=interpelacje |
Cytat:
ale pewny nie jestem jakie ciśnienie?o czy Ty w ogóle mówisz... |
Ja uważam, że przy tak kosztownej inwestycji poza funkcjonalnością nie tylko można ale i należy wymagać również estetyki, a jeżeli przyjmiemy, że jest ona dyskusyjna to nazwijmy to spójnością..
|
Cytat:
|
Cytat z odpowiedzi na interpelację " Widownia na trybunie zachodniej zostanie udostępniona kibicom pod koniec października br." WIDOWNIA?? Przecież trybuna miała być wtedy gotowa! Obecnie trybuna zachodnia wykonana jest w 37% stan na 10 maja... To już było publikowane na forum? bo czytam uważnie i musiałem przegapić. Niezłe jaja.
|
To co jest układane na murawie to drenaż murawy, najprawdopodobniej co 3 metry. Na to się daje dopiero rurki grzewcze o mniejszej średnicy co jakieś 25cm.
|
naprawdę z tym stadionem to jest jakiś cyrk, nie mogą wybudować tego stadionu przez 3 lata??? Budują od 2004 roku i do tej pory nie mogą skończyć? Nie mogę tego zrozumieć:/ Przecież ta budowa stadionu trwa już 6 lat!!! W innych miastach m.in. w Warszawie mogą zbudować w ciągu 2 - 3 lat większy stadion o pojemności 55tys czy w Gdańsku budowa ma trwać 2 lata. Nie dziwię się że macie takie władze, których wybraliście sami na własne życzenie. Po prostu to jest kpina... żal
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie mogą wybudować tego stadionu przez 3 lata, ponieważ jest on budowany stopniowo to dlatego... Gdyby nie opóźnienia to może kilka miesięcy wcześniej by skończyli... Ale naszym budowniczym się nie spieszy. Czym dłużej trwa budowa tym dłużej maja prace...
|
Cytat:
|
Coś mi się kiedyś obiło o uszy, że nie są przewidziane kary za niedotrzymanie terminu kontraktu(chyba w interpelację) ale głowy nie dam sobie uciąć bo nie jestem pewny....
|
Cytat:
|
Cytat:
Ta budowa to jeden wielki kryminał - fajnie by było gdybyśmy na jesieni podziękowali jaśnie panu Majchrowskiemu, w wyborach.Budowa się zakończy może jakoś w przyszłym roku i wtedy można by zacząć rozliczać tą budowę. |
Cytat:
|
Barierki zostaną pomalowane na niebiesko czy już tak zostanie?
|
literówka miało być interpelację... poprawiłem już błąd ;]
|
Cytat:
|
Kolejna kamerka o której wiedzieli nieliczni :]
http://www.krakow.pl/miasto/kamery/?id=06.html CIekawe czemu nikt nie pracuje na zzachodniej. Pogoda ładna, jasno, podobno pracują na 2 zmiany a nikogo nie widać |
Z tego co slyszałem to sektor dla kibicow gości bedzie na trybunie E tylko ma zostać powiększony.Z tym że mabyć na dawnym sektorze A to nie prawda
|
http://h.imagehost.org/0448/P220610_14_350001.jpg
Zobaczcie krzesełka przy literach S i W, nie różnią się wiele od tych z D. Czyli sprawa jest jasna, padające promienie słoneczne na te barierki bardzo wszystko rozjaśniają i krzesełka wydają się być błękitne. Najlepiej byłoby je zamalować na niebiesko i jakąś matową farbą czy coś żeby jak najbardziej zredukować odbijanie promieni słonecznych i innych źródeł światła |
Cytat:
|
Cytat:
Nie wiem czy ktokolwiek będzie chciał kupić karnet przy samej siatce. Lepiej zrobić bufor. BTW to niedługo zobaczymy jak umiejscowienie przyjezdnych na Legii da radę, bo tam też trudno powiedzieć, żeby sprawa była dobrze przemyślana. |
Cytat:
Miasto obiecało miastu, że zbuduje stadion miejski - myślisz, że będą siebie samych obciążali. A co do wykonawcy - Polimeksu - miastu opóźnienie tez jest na rekę, bo miasto nie przyznało miastu wystarczających funduszy, żeby miasto zapłaciło wykonwacy za wszystko naraz |
Cytat:
Te kolory są na bank różne, ale jak to na naszym stadionie, nikt się nie zainteresował więc wybrano z palety i zamówiono pierwszy lepszy niebieski i teraz mamy kolorowankę |
zastanawia mnie czemu od tygodnia nie kontynuują stawiania stalowych elementów dachu,
2 dni się nieźle ruszyło i stanęło.... czy nie pisano kiedyś że będą pracować do 22 ? nie spieszy sie nikomu na tej budowie takie odnoszę wrażenie |
http://kamery.2012.org.pl/images/kra...ualny_1024.jpg
narożnik na dole oświetlony, więc zapewne coś tam dłubią sobie chłopaki przy stadioniku |
http://krakow.pl/komunikaty/?MODE=mp...w&kom_id=11807
oby to byla prawda..zeby sie za jakies 2 tyg nie okazalo, ze gramy na SS |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl