![]() |
Material o Cantoro
https://www.onet.pl/sport/onetsport/...dk0t1,d87b6cc4 |
Cytat:
Mauroooo, Mauroo Cantoro ! |
Jego marzenia o trenowaniu Wisły wolałbym, aby się jednak nie spełniły ;)
|
Fajny wywiad z Patrykiem Małeckim w Foot Trucku. Dużo wspomnień jak grał w Wiśle ;)
https://www.youtube.com/watch?v=bTmT50uxDRc |
Rafał Janicki piłkarzem Podbeskidzia.
|
Cytat:
Cytat:
|
Widział ktoś wywiad z Pietrzakiem w przerwie albo po meczu z judovią?Wydaje się że Rafał chętnie by do nas wrócił
|
Na razie nas na niego nie stać, umowa do 2023
|
Dan Petrescu ma podpisać umowę z Al Nassr.
Wkrótce będzie to ogłoszone. Uzgodniono ponoć wartość kontraktu w wysokości 2,5 mln euro rocznie. Na niego też nas nie stać :> |
Myśle że spokojnie nas stać, nie cały milion złotych miesięcznie dla trenera to bardzo przystępna cena, a tak naprawde te kwoty to jakaś abstrakcja dla takiego np mnie.
|
Bardzo przystępna : )
|
Do Wisły przyjdzie za połowę tej kwoty,jak zresztą do każdej europejskiej ligi
|
Wywiad z Pietrzakiem. i jest wypowiedz 'dla mnie Wislaka' w Canal+
https://weszlo.com/2020/12/23/rafal-...entacja-wywiad |
Wywiad ze Skowronkiem
https://www.onet.pl/sport/onetsport/...dv85s,d87b6cc4 Generalnie sie oczywiscie zali i ma pretensje do Hyballi. Czyli nic sie nie zmienia on zrobil wszystko OK |
Oprócz wiedzy fachowej, jaką chwali się Skowronek, w pracy trenera potrzebna jest też wizja drużyny i charyzma w relacjach z piłkarzami.
Inaczej "operacja może się udać, ale pacjent umrze". |
A ja mam wrazenie, ze te akademickie frazesy maja zamaskowac jego braki w warsztacie. Zwykle osoby, ktore bardzo chca zaimponowac swoja wiedza tak na prawde gowno wiedza.
|
Dwa akapity sugerują że zna sie natematyce przygotowania fizycznego. Oczywiście trudno powiedzieć czyto prawda , bo papier w (autoryzowanym zapewne) wywiadzie wszystko przyjmie. Ale zakładając że tak , to powinien może zostać właśnie fachowcem od motoryki wyłącznie , bo na head coacha zwyczajnie nie ma cech mentalnych.
|
Teraz nie ma co jeszcze wyrokować odnośnie przygotowania fizycznego (oczywiście na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest spaprane). Będzie można przekonać się jaka jest różnica dopiero w tej rundzie porównując dokładne statystyki kilometrów, ilości sprintow, szybkich biegów itd. Wtedy dowiemy się jaka jest różnica w przygotowaniach. I coś czuję, że wtedy Skowronkowi odlecą jego argumenty na to że nie zawinił przy nich.
|
Brlek ma trafić do HNK Osijek. Jak odchodził latem w 2017 r.do Genoi media podawały, że mamy zagwarantowany procent od transferu. Pytanie czy to wypożyczenie w międzyczasie coś zmieniło w tej kwestii.
https://futbol.pl/news/559484_Mial_t...nera_Kolejorza |
Cytat:
|
Cytat:
|
No i w końcu nasz były Dan Petrescu wylądował w Turcji.
Po drodze byli Arabowie, jakieś kluby w Anglii, ale ostatecznie stanęło na Kayserispor. Dan ma pomóc wyjść klubowi ze strefy spadkowej za 50 tys euro miesięcznie + 100 tys euro za podpis. Jeśli misja się powiedzie wynagrodzenie wzrośnie o 40% |
Cytat:
|
A skąd wiesz, że nie? Jeżeli zrodził im się pomysł z wanną to wszystko było możliwe...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wystarczy posłuchać wywiadu z Maczynskim w footrucku jaka była, ze tak to nazwę, higiena transferowa w wykonaniu Marzenka&Co - wcale by to nie było dziwne gdyby kasa trafiła do bożyszcze trybun i osiedli
|
czy obecny zarząd mógłby wrócić do transferu Brleka i poszukać czy kasa wpłynęła na konto? a jeśli nie to czy jest możliwość ściągnięcia jej od Włochów?
|
O ile pamiętam przecieki medialne, to kasa cała lub prawie cała trafiła do klubu, czemu przez jakiś czas Marzenka zaprzeczała, uznając to za niezły sposób na wytłumaczenie obsuw w wypłatach i mamienie ludzi, że jeszcze chwila i dostaną swoją kasę, wystarczy poczekać. Dopóki po reakcji Włochów nie stanęła pod ścianą i nie musiała przyznać, że brakuje już tylko jakichś drobnych. A kasa z klubu wypłynęła prawie od razu, w tym na pośrednictwo przy transferze, hehe, wiadomych osób.
No ale to tylko plotki złych ludzi. To nie ludzie, to wilki :D |
Sprawa transferu Brleka była zamknięta - dostaliśmy całą kwotę, a lekkie zamieszanie powstało bodajże ze względu na czeki bez pokrycia, które wystawili Włosi.
|
Wspomnien czar. Pierwsze mecze Guardioli jako trenera byly z Wisla
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/fc...krakow/mr0w42j |
No i Klemenz już jako były Wiślak
|
No i chyba za nim zatęsknimy. Hall który przyszedł za niego do gry i treningu się na razie nie nadaje, za to już marudzi że go nie szanują i nie chce grać w Wiśle.
|
Hall to typowy przykład współczesnego przedstawiciela zachodnioeuropejskich krajów - chłopaczyna nie odnajdzie się u nas bo nie ma tutaj tak dobrze jak u siebie na zachodzie i zle się z tym czuje , karzą zapierdalać - jak tak można - brak szacunku do człowieka, do tego nie pasuje mentalnością i twardym charakterem do naszych graczy bo to zachodnia miękka faja. Założę się że gość jest pewnie wegetarianinem i może kazali mu u nas wpierdalać mięso przed treningiem i mu zaszkodziło :D
|
Za to nasi kopacze jak jadą na zachód (poza kilkoma wyjątkami) to są twarde faje i zapierdalaja ze ho ho
|
Gol Marcelo dla Lyonu na 2-0 z St. Etienne. Mecz trwa
Edit: drugi gol Marcelo |
Wspomnienia Zurawskiego i Frankowskiego
https://www.meczyki.pl/newsy/wisla-k...kach-/159383-n |
Michaś Probierz podał się do dymisji po dzisiejszej porażce z Wartą
|
Cytat:
|
Janicki strzela bramke dla Podbeskidzia ktore wygrywa z Legia 1:0
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl