Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

bódyń 10.12.2020 20:33

Material o Cantoro
https://www.onet.pl/sport/onetsport/...dk0t1,d87b6cc4

Savik 10.12.2020 23:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1559500)

ehh, aż się łezka w oku zakręciła. Znak charakterystyczny - opuszczone do połowy getry :)
Mauroooo, Mauroo Cantoro !

Karherop 11.12.2020 09:32

Jego marzenia o trenowaniu Wisły wolałbym, aby się jednak nie spełniły ;)

Cycu 11.12.2020 22:21

Fajny wywiad z Patrykiem Małeckim w Foot Trucku. Dużo wspomnień jak grał w Wiśle ;)

https://www.youtube.com/watch?v=bTmT50uxDRc

Harcownik 12.12.2020 19:06

Rafał Janicki piłkarzem Podbeskidzia.

dziki 12.12.2020 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sanderuss (Post 1554519)
Rafal to fajny chlopak ale nie jest pilkarzem ktory moglby zrobic przewage, ktorego akcje czy gole by sie pamietalo. Ale tez nie popelnil spektakularnych bledow ktore mozna by mu wypomniec. Ot taki sympatyczny i poczciwy wyrobnik srodka pola. Nalezy mu sie szacun za te lata w Wisle no ale zostanie zapomniany b.szybko.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Harcownik (Post 1559558)
Rafał Janicki piłkarzem Podbeskidzia.

Ciekaw jestem jak kontraktowo się dogadali, czy porozumienie bez płatności w przyszłości czy jakieś transze do zapłaty.

krysztal 21.12.2020 12:21

Widział ktoś wywiad z Pietrzakiem w przerwie albo po meczu z judovią?Wydaje się że Rafał chętnie by do nas wrócił

brylant17 22.12.2020 21:00

Na razie nas na niego nie stać, umowa do 2023

FraMat 22.12.2020 23:05

Dan Petrescu ma podpisać umowę z Al Nassr.
Wkrótce będzie to ogłoszone.
Uzgodniono ponoć wartość kontraktu w wysokości 2,5 mln euro rocznie.

Na niego też nas nie stać :>

Sylwus1988 23.12.2020 19:22

Myśle że spokojnie nas stać, nie cały milion złotych miesięcznie dla trenera to bardzo przystępna cena, a tak naprawde te kwoty to jakaś abstrakcja dla takiego np mnie.

czaro 23.12.2020 19:27

Bardzo przystępna : )

marek2a 23.12.2020 22:47

Do Wisły przyjdzie za połowę tej kwoty,jak zresztą do każdej europejskiej ligi

bódyń 24.12.2020 12:31

Wywiad z Pietrzakiem. i jest wypowiedz 'dla mnie Wislaka' w Canal+
https://weszlo.com/2020/12/23/rafal-...entacja-wywiad

bódyń 05.01.2021 21:29

Wywiad ze Skowronkiem
https://www.onet.pl/sport/onetsport/...dv85s,d87b6cc4
Generalnie sie oczywiscie zali i ma pretensje do Hyballi. Czyli nic sie nie zmienia on zrobil wszystko OK

FraMat 05.01.2021 22:44

Oprócz wiedzy fachowej, jaką chwali się Skowronek, w pracy trenera potrzebna jest też wizja drużyny i charyzma w relacjach z piłkarzami.
Inaczej "operacja może się udać, ale pacjent umrze".

skarabeus 06.01.2021 00:11

A ja mam wrazenie, ze te akademickie frazesy maja zamaskowac jego braki w warsztacie. Zwykle osoby, ktore bardzo chca zaimponowac swoja wiedza tak na prawde gowno wiedza.

Arkadiusz.Czerepach 06.01.2021 00:11

Dwa akapity sugerują że zna sie natematyce przygotowania fizycznego. Oczywiście trudno powiedzieć czyto prawda , bo papier w (autoryzowanym zapewne) wywiadzie wszystko przyjmie. Ale zakładając że tak , to powinien może zostać właśnie fachowcem od motoryki wyłącznie , bo na head coacha zwyczajnie nie ma cech mentalnych.

maciekkk 06.01.2021 06:43

Teraz nie ma co jeszcze wyrokować odnośnie przygotowania fizycznego (oczywiście na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest spaprane). Będzie można przekonać się jaka jest różnica dopiero w tej rundzie porównując dokładne statystyki kilometrów, ilości sprintow, szybkich biegów itd. Wtedy dowiemy się jaka jest różnica w przygotowaniach. I coś czuję, że wtedy Skowronkowi odlecą jego argumenty na to że nie zawinił przy nich.

R33 12.01.2021 00:03

Brlek ma trafić do HNK Osijek. Jak odchodził latem w 2017 r.do Genoi media podawały, że mamy zagwarantowany procent od transferu. Pytanie czy to wypożyczenie w międzyczasie coś zmieniło w tej kwestii.


https://futbol.pl/news/559484_Mial_t...nera_Kolejorza

wislak2214 12.01.2021 00:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1560219)
Brlek ma trafić do HNK Osijek. Jak odchodził latem w 2017 r.do Genoi media podawały, że mamy zagwarantowany procent od transferu. Pytanie czy to wypożyczenie w międzyczasie coś zmieniło w tej kwestii.


https://futbol.pl/news/559484_Mial_t...nera_Kolejorza

Ty tu o procentach za kolejny transfer a my w ogóle dostaliśmy hajs od Genui?? Bo chodzą słuchy, że nie.

obikenobi 12.01.2021 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak2214
Ty tu o procentach za kolejny transfer a my w ogóle dostaliśmy hajs od Genui?? Bo chodzą słuchy, że nie.

Przypomnij sobie kto wtedy prowadził klub, a odpowiedź sama się nasunie.

FraMat 13.01.2021 17:52

No i w końcu nasz były Dan Petrescu wylądował w Turcji.
Po drodze byli Arabowie, jakieś kluby w Anglii, ale ostatecznie stanęło na Kayserispor.
Dan ma pomóc wyjść klubowi ze strefy spadkowej za 50 tys euro miesięcznie + 100 tys euro za podpis.
Jeśli misja się powiedzie wynagrodzenie wzrośnie o 40%

wislak2214 16.01.2021 01:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez obikenobi (Post 1560247)
Przypomnij sobie kto wtedy prowadził klub, a odpowiedź sama się nasunie.

No dobrze wiem kiedy to było, no ale teraz co, kasy nie będzie bo Marzenka rządzila?? Przecież tam był chyba dwa miliony euro...Z tego co pamiętam to były składane jakieś skagi na Genoe do UEFY/FIFY bo nie chcieli zapłacić, to co zapłacili i świnka z dukatem sobie przywłaszczyli taki hajs? No raczej nie.

Drozd 16.01.2021 08:39

A skąd wiesz, że nie? Jeżeli zrodził im się pomysł z wanną to wszystko było możliwe...

wislak2214 16.01.2021 10:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1560317)
A skąd wiesz, że nie? Jeżeli zrodził im się pomysł z wanną to wszystko było możliwe...

Ale już po aferze z Ly i i cała naszą ferajną, był temat, że Genoa dalej nie zapłaciła.

Savik 16.01.2021 10:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak2214 (Post 1560318)
Ale już po aferze z Ly i i cała naszą ferajną, był temat, że Genoa dalej nie zapłaciła.

Ostatnie co kojarze, to pazdziernik 2018 - zarzut o czeki bez pokrycia. Potem wyjaśnienie Genuii, że wszystko było ok - i cisza w temacie...

azor 16.01.2021 17:08

Wystarczy posłuchać wywiadu z Maczynskim w footrucku jaka była, ze tak to nazwę, higiena transferowa w wykonaniu Marzenka&Co - wcale by to nie było dziwne gdyby kasa trafiła do bożyszcze trybun i osiedli

Szneka 16.01.2021 21:06

czy obecny zarząd mógłby wrócić do transferu Brleka i poszukać czy kasa wpłynęła na konto? a jeśli nie to czy jest możliwość ściągnięcia jej od Włochów?

MaLk 16.01.2021 22:43

O ile pamiętam przecieki medialne, to kasa cała lub prawie cała trafiła do klubu, czemu przez jakiś czas Marzenka zaprzeczała, uznając to za niezły sposób na wytłumaczenie obsuw w wypłatach i mamienie ludzi, że jeszcze chwila i dostaną swoją kasę, wystarczy poczekać. Dopóki po reakcji Włochów nie stanęła pod ścianą i nie musiała przyznać, że brakuje już tylko jakichś drobnych. A kasa z klubu wypłynęła prawie od razu, w tym na pośrednictwo przy transferze, hehe, wiadomych osób.

No ale to tylko plotki złych ludzi. To nie ludzie, to wilki :D

serek.c2 16.01.2021 23:19

Sprawa transferu Brleka była zamknięta - dostaliśmy całą kwotę, a lekkie zamieszanie powstało bodajże ze względu na czeki bez pokrycia, które wystawili Włosi.

bódyń 18.01.2021 10:30

Wspomnien czar. Pierwsze mecze Guardioli jako trenera byly z Wisla
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/fc...krakow/mr0w42j

Szelu_BRW 22.01.2021 15:29

No i Klemenz już jako były Wiślak

orm 23.01.2021 06:56

No i chyba za nim zatęsknimy. Hall który przyszedł za niego do gry i treningu się na razie nie nadaje, za to już marudzi że go nie szanują i nie chce grać w Wiśle.

Qadou 23.01.2021 09:16

Hall to typowy przykład współczesnego przedstawiciela zachodnioeuropejskich krajów - chłopaczyna nie odnajdzie się u nas bo nie ma tutaj tak dobrze jak u siebie na zachodzie i zle się z tym czuje , karzą zapierdalać - jak tak można - brak szacunku do człowieka, do tego nie pasuje mentalnością i twardym charakterem do naszych graczy bo to zachodnia miękka faja. Założę się że gość jest pewnie wegetarianinem i może kazali mu u nas wpierdalać mięso przed treningiem i mu zaszkodziło :D

PAWEŁ 23.01.2021 12:21

Za to nasi kopacze jak jadą na zachód (poza kilkoma wyjątkami) to są twarde faje i zapierdalaja ze ho ho

mitmichael 24.01.2021 21:38

Gol Marcelo dla Lyonu na 2-0 z St. Etienne. Mecz trwa
Edit: drugi gol Marcelo

bódyń 27.01.2021 20:41

Wspomnienia Zurawskiego i Frankowskiego
https://www.meczyki.pl/newsy/wisla-k...kach-/159383-n

brylant17 30.01.2021 21:35

Michaś Probierz podał się do dymisji po dzisiejszej porażce z Wartą

Szneka 30.01.2021 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1560823)
Michaś Probierz podał się do dymisji po dzisiejszej porażce z Wartą

Jego autorski projekt wali się jak zamek w Chęcinach. 40 ludzi miał zgłoszonych do rozgrywek, z całego świata. i nikogo poza Pestką Struzikiem i Lusiuszem, którzy utożsamiali się ze swoim klubem. Szkoda, że tego Wdowiaka nie wzięliśmy . i sportowo i wizerunkowo byłby to liść w ryja dla sąsiadki.

bódyń 31.01.2021 19:26

Janicki strzela bramke dla Podbeskidzia ktore wygrywa z Legia 1:0


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl