![]() |
Przemek Lech pomocnik którego w tamtym roku forumowicze wsadzali do składu, nie powąchał murawy w Płocku i jest na testach w ...Stali Mielec.
|
Cytat:
|
Nunez niezłym grajkiem? Mnie zęby bolały od patrzenia na jego grę. Pożegnałam go zupełnie bez żalu.
A tu gol Kuby po 2-miesięcznej przerwie od gry: https://www.youtube.com/watch?v=-243YaZCyuI |
Cytat:
|
Pewnie większość już doczytała, że mamy kolejnego bramkarza ( ex ) na utrzymaniu, przed Państwem Milan Jovanic! podobno koszt utrzymania to 514000 €. Przy okazji pozdrawiamy Mirko Poledice...
straszna Chvjna, mnie się widzi, że typ się skończył już totalnie ( wg statystyk rozegrał od 2010 roku 6 spotkań, w tym 6 w barwach Wisły) i chyba jego kariera zawiśnie na włosku, to postanowił trochę wyciągnąć kasiorki od dawnego pracodawcy... |
Jebaniec bez honoru
|
To je byznes.
|
Nie ma co sie dziwic... Sami sobie kopiemy dolki... My sie mozemy wqrwiac ale prawda jest taka ze sa lub byli w naszym klubie ludzie ktorzy doprowadzili do takiej sytuacji... Jak weszlo wyliczylo juz w sumie 9 baniek przegralismy...
|
Wszystkie spory tego typu przegrywamy.
Niepoważny klub, to doją Wisłę, proste... dziwić się, że co kumatszy młody stąd ucieka. |
Konrad Handzlik podpisał kontrakt z 7egią.......
|
Szkoda, po prostu szkoda. ....a mać.
|
No cóż, każdy musi mieć swojego Bereszyńskiego :D
|
Skoro w 2,5-letnim okresie różnica między zarobkami Jovanicia w Wiśle, a w jego innym klubie to około 500 tyś Euro, to znaczy że gość zarabiał tutaj przynajmniej 250 tyś Euro na sezon, a bardziej prawdopodobne, że nawet około 300 tyś Euro na sezon. Przed 2010 rokiem takie kwoty były zarezerwowane dla nielicznych gwiazd typu Żurawski w czasach najlepszej świetności.
Chory był ktoś, kto sciągnął z nikąd kompletnego noł-nejma na ławkę, i dał mu 5-letni kontrakt oraz tak wysoką pensję kompletnie niezależną od występów. Ta osoba powinna teraz za to beknąć. Domyślam się, że nie był to odosobniony przypadek. Nie dziwią mnie teraz słowa Bednarza z 2012 roku, że chce aby kontrakty były bardziej racjonalnej wysokości, a dodatkowo tylko połowa zagwarantowana, a drugie pół do podniesienia z boiska. W niedalekich krajach o porównywalnym poziomie futbolu ligowego, typu Węgry, Słowacja, Czechy czy Norwegia, pensje najlepszych piłkarzy w lidze wnoszą około 100, w nielicznych wyjątkach max 150 tyś Euro , a większość zarabia po kilkadziesiąt tysięcy Euro rocznie. I to jest zdrowa sytuacja. A nie nasze polskie "200 tyś Euro dla każdego", które teraz odbija się czkawką. |
Nie taki no-name, reprezentant Serbii. Rokujący na transfer z zarobkiem.
p/s Nie bronie ich ;) |
Kapka i wszystko jasne. Nie zdziwiłbym się, gdyby co miesiąc Jovanić mu coś odpalał z pensji(i to znaczący %). Kupować ogóraska, dać mu kontrakt marzenie i w ten sposób się ustawić :). Ale to nie tylko u nas wyprowadzali w ten sposób pieniądze z klubu.
|
Duet Kapka-Basałaj odpowiad za ten transfer. Kapka zdazyl nawet awansowac. Ale on gra na kodach.
|
Nie należy również zapominać o ówczesnym dyrektorze - Jakubie Jaroszu.
|
Ktoś za to musi beknąć w tym klubie za to że tracimy młodych,ale w sumie ile on dostał szansy w pierwszym składzie ? cała minuta w meczu z Zagłębiem wow!! Moskal na nie dawał mu szansy, Broniszewski zresztą też gorszy nie był można było go spróbować na ataku....jak nam nie szło.Bartosz jak dostał szansę to ją wykorzystał i nie odstawał od innych.Szkoda,że nie stawiamy na młodych
|
A może dlatego nie dostawał szansy, że "romansował" na poważnie z Legią ???
|
Też mi się tak wydaje, że grałby, gdyby nie był dogadany z cwelką. W końcu "najzdolniejszy", a w pewnym momencie grał kto żyw. Choć pod koniec rzekomo miał kontuzję ;)
|
Cytat:
Ta kontuzja przez ktora nie mogl grac w ostatnich meczach tez smierdziala |
Nie pozostaje nic innego jak życzyć Handzlikowi połamania nóg ;)
|
Jankesa czasem nie chca w pakiecie? :p
|
|
Wczoraj pojawiła się wiadomość że wychowanek Wisły, Konrad Handzlik odchodzi do warszawskiej Legii. Dziś odbyliśmy z nim krótką rozmowę odnośnie tej decyzji. Nas czyli grupę Urodzeni Wiślacy dotknęło to w sposób wyraźny ponieważ sam zawodnik wychował się i mieszka na naszym terenie. Oto zapis i wyjaśnienie decyzji jaką podjął ten młody zawodnik. Komentarz pozostawiamy Wam.
Urodzeni Wiślacy '03(Darek): 1.Wczoraj do mediów dostała się wiadomość o Twoim przejściu do Legii Warszawa. Nas jako grupę kibicowską z Twoich rodzinnych terenów dotknęło to w sposób szczególny. Czy mógłbyś wyjaśnić jakie czynniki wpłynęły na taką a nie inną decyzje? Konrad: Ta decyzja nie była łatwa ani dla mnie a tym bardziej dla moich rodziców . Spędziłem w tym klubie połowę swojego życia . Wisła przedstawiła mi propozycję . Legia też . Denerwuje mnie tylko to jak zarzucają mi ludzie ze zrobiłem to dla pieniędzy . Absolutnie nie . Zdecydowałem się na Legie ponieważ mam większą szansę na rozwój . Ten czynnik mną kierował . Urodzeni Wiślacy '03(Darek): 2.Czy brałeś w ogóle pod uwagę fakt jaki stosunek mają do klubu z Warszawy kibice Białej Gwiazdy? Konrad: Brałem wszystko pod uwagę ale tak jak mówię wydaje mi się ze tam mam większą szansę na rozwój . Urodzeni Wiślacy '03(Darek): 3. W Wiśle sytuacja była trudna. To wiemy wszyscy. Obecnie jednak wszystko zaczyna się układać i iść w dobrą stronę. Nie widziałeś w tym klubie swojej przyszłości? Czy czułeś się niepotrzebny? Konrad: Jestem młodym zawodnikiem który dalej musi ciężko pracować i rywalizować z najlepszymi zawodnikami z całej Polski o skład a to daje mi Legia. Tylko wtedy gdy będę rywalizowal z najlepszymi sam będę stawał się lepszy . W Wiśle młodym zawodnikom jest ciężko grać i tego nie będę ukrywał . Urodzeni Wiślacy '03(Darek): 4.Doszły Nas słuchy o wygórowanych warunkach finansowych jakie postawiłeś przed zarządem? Dobrze wiemy że w klubie liczą teraz każdą zł. To prawda że warunki z Twojej strony były nie do zaakceptowania ze strony władz klubu? Konrad: Warunki nie były wygórowane . Rozmawialiśmy niestety ktoś powiedział STOP dajemy tyle proszę się zdecydować . Urodzeni Wiślacy '03(Darek): 5.Kto miał decydujący głos przy tym transferze? Konrad: Nie chce nikogo Tym obwiniać ... Decyzja była trudna dla mnie a tym bardziej dla rodziców zwłaszcza dla mojego taty który jest bardzo do tego klubu przywiązany i do samego końca rozważał wszystkie ewentualności . Była to decyzja wspólna (moja, rodziców i menadżera ) ale to ja miałem ostatnie słowo do powiedzenia i całą odpowiedzialność biorę na siebie . Urodzeni Wiślacy '03(Darek): 6.Po lawinie hejtu jaką wylali na Ciebie ludzie w internecie Masz im coś do powiedzenia? Czy rozumiesz ich złość po tym jak wychowanek odchodzi do jednego z najbardziej znienawidzonych przez nich klubu? Konrad: Nie mam nic nikomu za złe . Wiedziałem że tak będzie . Ja nie mogłem do tej sytuacji podejść jako kibic ale jako zawodnik który chce grać na jak najwyższym poziomie . Ludzie którzy mnie znają wiedzą czym się kierowałem . Chyba wszystko. I dzięki za możliwość wypowiedzenia się Aaaa no i żeby była jasność ... rodzice dalej będą kibicować Wiśle ! Urodzeni Wiślacy '03(Darek): I jeszcze 7 ostatnie pytanie. Z Wisły odchodziło już wielu zawodników których przekreślano grubą kreską i życzono im jak najgorzej. Później wracali i znów reprezentowali Białą Gwiazdę. Ostatnim takim przykładem jest chociażby Patryk Małecki. Czy nie było by Twoim marzeniem mimo wszystko wrócić tu jako już w pełni ukształtowany piłkarz i razem z Wisłą walczyć o mistrzostwo, puchary i upragnioną LM?? Czy jasno stawiasz sprawę że Wisła jako droga kariery jest tematem już nieaktualnym? Konrad: Oczywiście nigdy tego nie wykluczę!!! To byłoby spełnienie moich marzeń i mojej rodziny. Moj komentarz: Smiechu warte... lepszy rozwoj.. heheheh |
Ostatnie pytanie jest chyba podsumowaniem jego postawy.
|
niech spierdala jak najdalej.
|
^^ Tak, niech grzeje u nas ławę i marnuje swój talent....
|
Handzik, spierdalaj do tego leśnego pajaca i rozwijaj się bo podobno tam będziesz miał lepsze warunki do tego. Śmiech na sali człowieku.
|
A tam nie będzie grzał ławy tylko od razu wskoczy do 11...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl