![]() |
Cytat:
|
ka
Tak z innej beczki działa wam ta kamerka na stadion (bieżąca z okrąglaka czy też rogu dachu na E) ze stronki miasta, bo mi się pojawia panel WMP ładuję się, zostaje czarno tło z teoretyczną informacją ready i tak jakby działała a jeszcze w poniedziałek działała normalnie, więc nie wiem czy robili coś z nimi czy mi siadł jakiś sterownik.
|
http://i46.tinypic.com/hsrvao.jpg , montuja barierki..
czyli jednak dziura bedzie.. mialem cicha nadzieje ze na czas meczow beda ja przykrywac taka zakladka z zamontowanymi krzeselkami (cos na wzor puzzli) i teraz jak z ta "6" .. chyba o okienko wczesniej ja wstawia.. |
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...udowie//37625/
To zdiecie powinno zakonczyc dywagacje na temat barierek, przynajmniej co chodzi o widocznosc bo Gargula do wielkoludow nie nalezy. |
http://img215.imageshack.us/img215/4...7738713074.jpg
Są wreszcie kołowroty, spodziewałem się (z racji iż będą wewnątrz trybuny) takich jak na Legii, ale cóż, ważne że są. Teraz czekam tylko na monitoring i wzmożone prace przy przebudowie ulicy Reymana. Ciekaw jestem kiedy pojawi się kolejna galeria z trybuny zachodniej, jeśli chcą ją skoczyć na październik to pomieszczenia wewnątrz trybuny powinny być już w zaawansowanej budowie. |
myślę, że pomieszczeń wewnątrz jeszcze nie ruszyli ^^
|
Cytat:
|
Czy już wiadomo jak będą wyglądać ławki rezerwowych? Czy będzie to rozwiązanie nowoczesne rodem z najlepszych lig europejskich, czy też będzie to po prostu wiata z ławką.
|
Podobno na prośbe Majchrowskiego chcą wstawić podobne ławki do tych drewnianych w parku Jordana tak aby bardziej komponowały się z otoczeniem. Nic narazie nie wiadomo o ich zadaszeniu ponieważ Pan Obtułowicz chciał aby trenerzy i zawodnicy mieli lepszą cyrkulację powietrza.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Do kiedy mają być ułożone wszystkie krzesełka na C?
|
Cytat:
Ludzie! Nie zadawajcie co pięć minut tych samych pytań o krzesełka - zdążą. Skierujcie swój wzrok gdzie indziej, bo problemów i obaw nie brakuje. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Właśnie takie pytanie do naszego eksperta od krzesełek. Nie wiesz dlaczego odcień nowych siedzisk nie został dobrany do siedzisk już zamontowanych na D i E? Nie żebym narzekał ale ciekaw jestem dlaczego tak się stało.
|
Cytat:
1.krzesełka na D i E są innego producenta 2.krzesełka na D i E nie dość że są innego producenta to są produkowane z innych mieszanek 3.Krzesełka na D I E są zainstalowane od paru dobrych miesięcy/lat-tak więc barwa krzesełek ulega utlenianiu..................:foch: |
Z czasem krzeselka na D i E ciut wyblakly.. to samo bedzie na C i A/B .. zreszta jak juz wiekszosc zauwazyla krzeselka to najmniejszy problem, o dziwo fajnie sie ten napis prezentuje, a tak przy okazji to La Furia Dell' Est jutro jedziecie z czerwonym / bialym czy do konca naroznika ciagniecie z niebieskim?
apropo takich wzorow.. zawsze mnie dziwilo jak to ktos uklada zeby wyszedl z tego jakis wzor z dokladnoscia co do jednego krzeselka.. jak ja patrze na to W-S-A to pelen podziw ;), moze i to wbrew pozorom banalne bo nie znam systemu ukladania, ale pierwsze wrazenie jest niesamowite.. |
Cytat:
Cytat:
Jak się tak patrzę na to zdjęcie to zastanawiam się czy ktoś kto to tworzył to się wzorował na jakiejś czcionce czy to taki zlepek liter z różnych czcionek? Bo jak się patrze na tą litere S to jej środek jest taki... "prostokątny". Ta pozioma krecha na środku nie pasuję do łuków na dole i gory... oj ciezko to ubrać w słowa więc się nie czepiac :p W sumie to do każdej litery można się przyczepić, ale to tylko moja prywatna opinia |
heh, no to grubo masz(pomijam fakt ze nie wiem o co Ci chodzi z tymi kreskami i poziomami :D), dla mnie wszystko elegancko.. przeciez to nie jest marker i kartka tylko ukladanie liter z kilkunastu tysiecy krzeselek.. poza tym poczekalbym na koncowy efekt, nie ma siedzisk, a same oparcia, acha.. zapomnialbym o najwazniejszym; przeciez bialych krzeselek w tych pustych miejscach jeszcze nie ma i moze dlatego ktos moze odczuwac inne wrazenie wizualne, zreszta trzeba wziac pod uwage ze kazde zdjecie, z roznych miejsc inaczej odbiera obraz.. skoncza to na zywo zobaczymy, ale juz teraz wiem ze bedzie sie to prezentowac znakomicie
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale to już nie do zmiany więc trudno - trzymam kciuki za SKWK w innych kwestiach bo choćby takie niby pierdoły jak pomalowanie obu trybun z zewnątrz, jest bardzo ważne. |
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7738704654.jpg
A ten dasz, zarowno ta czesc co wystaje, jak i rowniez ta czesc w glebi, bedzie malowana czy cos? Czy cos takiego zostanie? jest kilka takich miejsc w trybunie gdzie niektore czesci elewacji sa nietkeniete, np tam w naroznikach gdzie kasy maja byc. |
^^^ Jak ten daszek zostawia nie wytynkowany/pomalowany to przynajmniej sie będę czul jak u tescia na działce.U niego pod balkonem jest identycznie :)
|
Cytat:
|
Bardzo prosze o wklejenie obrazu z kamery na okrąglaku bo u mnie nie działa.Dzieki.
|
Proszę:
http://img266.imageshack.us/img266/4...reenshotlz.jpg P.S. Dostałem odpowiedź od wisla.krakow.pl, że pomieszczenia wewnątrz trybuny zachodniej jeszcze nie są budowane. |
Na tym zdjęciu dość dobrze widać jak tandetne będą te barierki:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...zeselek/37436/ Nie trzeba widzieć ich 'na żywo' żeby to stwierdzić. To zdjęcie też pokazuje że są po prostu zbyt delikatne: http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...zeselek/37442/ To zdjęcie pokazuje jakie barierki zamontowano na obiekcie Legii: http://stadion.legia.com/budowa/inde...a&img=1015.JPG Są masywne, a przy tym wcale nie rzucają się w oczy bardziej niż te na naszym stadionie. Przede wszystkim nie wygląda to jak jakaś prowizorka. To kolejny dowód na to, że stadion w Warszawie choć tak jak wcześniej mówiłem nie powalający niczym szczególnym na kolana, dzięki takim detalom i solidnemu dopracowaniu w szczegółach będzie sprawiał lepsze wrażenie niż nasz. Jeśli chodzi o krzesełka to model, który będzie u nas osobiście mi się nie podoba. Ale największym problem jest to że na trybunach za bramkami są inne, a na wschodniej i zachodniej inne... Mniejsza o ich odcień, bo szczerze mówiąc to mniej rzuca się w oczy. Przez to że na dwóch trybunach jest inny model, a na dwóch pozostałych inny stadion sprawia wrażenie jeszcze bardziej niespójnego. Jeżeli o coś jeszcze powinniśmy walczyć w związku z budową tego stadionu, to o wymianę krzesełek na trybunach D i E na takie same jakie będą na wschodniej i na zachodniej. Jak ktoś ma jakiekolwiek poczucie estetyki to podzieli moje zdanie że jeśli się tego nie zrobi to będzie to wyglądać okropnie... |
Dajcie sobie już siana z tymi barierkami. Pójdziecie na mecz, złapiecie się ich połamią się i każdy z Was będzie szczęśliwy.
A najlepiej wszyscy jedźcie do Warszawy |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl