Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Sevi 18.10.2015 09:08

Bo tam go wystawiają na napadzie, a nie tak jak u nas - na skrzydle :P

PiVoSH92 18.10.2015 10:03

Ja i tak jestem zdania, że to nie jest napastnik dla nas i nie sprawdziłby się tu. Technicznie jest surowy, do gry kombinacyjnej się nie nadaje a w Ruchu dostawia nogę albo głowę i to cała jego fucha - podobnie gra chociażby Jankowski. Brożek jest kompleksowym piłkarzem, cofnie się do rozegrania, zejdzie do skrzydła, zagrałby pewnie i piłkę jakiemuś drugiemu napadziorowi, gdyby tylko go miał :D

bridgeburner 18.10.2015 12:09

Dokładnie takie mialem wrazenie ogladajac wczorajszy mecz
zawodnik do kontry albo na stały fragment gry, jak ma cos zrobić z piłka przy nodze to juz jest brak pomysłu i umiejetnosci

arti 18.10.2015 13:14

Moim zdaniem to piłkarz typu Matusiak, przy dobrym prowadzeniu i karierze może osiągnąć poziom i grać na poziomie i w stylu Matusiaka z okresu gry w Bełchatowie i reprezentacji Leo. Ma 20 lat, może jeszcze wszystko poprawić jeśli będzie chciał i ktoś mu powie jak... szkoda, że nie u nas..
Bo u nas Brożek lat 32, a poza nim czarna dziura. A wyszukiwanie fajnych grajków ofensywnych idzie nam ostatnio (po Guerierze) słabo.
Z Jankowskim nie ma co go porównywać - Stępiński tj. nr 9 i nikt inny, a Jankowski to już dojrzały kopacz, który nie wiadomo, gdzie ma grać żeby było najlepiej dla drużyny. 9 - nie, 10 - nie, skrzydło - nie. 8 - może, ale tu lepszy jest Mączyński. Masz babo placek...

bridgeburner 18.10.2015 15:32

Jankowskiemu najlepiej słuzylaby chyba pozycja cofnietego napastnika
Problem w tym, ze poza nielicznymi wyjatkami(Milik w kadrze, Muller w Bayernie) mało kto w ten sposób gra
a dla Wisły, optymalna jego pozycja, to pozycja siedzaca ( a niech mnie w drugiej polowie wyprowadzi z bledu :P )

Franeklowcabramek 18.10.2015 23:15

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...radcami/fk0ygj
Okiem byłego dyrektora sportowego Wisły.

Wojtas 18.10.2015 23:34

O tym ze Cupial otacza sie niewłasciwymi ludzi to wiadomo od dawna i wie to kazdy.Zwolnienia trenerów (m.in Petrescu,Maaskanta) ,to tez z pewnoscia jakas zasluga "tych ludzi"...

I dzis jestemy tu gdzie jestesmy ...w szarości i marazmie.Mozna to bylo przewidziec,ze taka Polityka na "majster na dzis" bez patrzenia w przyszlosc doprowadzi do obecnego stanu beznadzieji.

mistico 21.10.2015 17:21

W poniedziałek gola dla Hapoelu Beer-Szewa strzelił były pomocnik @WislaKrakowSA Maor Melikson https://youtu.be/hsfx35qJi7A?t=34s #Wislacy

A wczoraj były napastnik @WislaKrakowSA Danijel Klarić zapewnił remis SC Wiener Neustadt. Gol - https://youtu.be/2ixcRnocywQ?t=2m10s #Wislacy

gole byłych Wiślaków zawsze u mnie na Twitterze @misticotsw :)

szprotson 23.10.2015 07:11

Semir Stilic zołta kartka i asysta w meczu LE w swoim Apoelu.

el Nuero 23.10.2015 18:12

A Stępiński zdobywa dla Ruchu kolejną bramkę (siódmą). To niemal tyle co Brożek razem z Bogusiem nastrzelali (4+4). Ech, jak u nas brakuje dobrego strzelca :-(

gooro33 23.10.2015 18:37

Nie znam szczegółów dlaczego Wisła nie potrafiła ściągnąć Stępińskiego do siebie a takiemu Ruchowi to się udało...
Myślę jednak że ta argumenty muszą być naprawdę moce bo inaczej to jest kompromitacja mieć takiego zawodnika i po pierwsze nie określić prawidłowo jego potencjału a po drugie nie potrafić ściągnąć z Niemiec..
Pamiętam jak pisano że czekamy na odpowiedz z Nurnbergii a w tym czasie chłopak znalazł się bez zadnej ,,odpowiedzi'' w Chorzowie.

landryna99 23.10.2015 20:00

O Stilic'iu opowiada Igancik jak występował w Turbokozaku

Cytat:

Mnie osobiście najbardziej zawiódł Stilić. Mieliśmy 20-lecie Canal+, potrzebowaliśmy gwiazdy, a on miał nas gdzieś. „No dobra, co teraz? Dobra. Co dalej? Dobra. Kończymy?”.

dynek.pl 23.10.2015 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez landryna99 (Post 1418018)
O Stilic'iu opowiada Igancik jak występował w Turbokozaku

Straszne, co za bufon, nie umie się bawić. Dobrze, ze odszedl.

Dariook 23.10.2015 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1418020)
Straszne, co za bufon, nie umie się bawić. Dobrze, ze odszedl.

Tez bym sie z nimi nie bawił. Za ElevenSport :D

szprotson 24.10.2015 08:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1418020)
Straszne, co za bufon, nie umie się bawić. Dobrze, ze odszedl.

oj tam.
Chłop z innego klimatu, inaczej wychowany ogólnie zamkniety dosc w sobie cichy i spokojny.
Co zrobisz jak nic nie zrobisz.

Byly trener Wisły Kraków Miszel Probierz przegrał wczoraj u siebie 4 do 1 i ma 4 badz 5 wtop z rzędu.

gooro33 24.10.2015 09:25

We wczorajszym studiu pomeczowym sporo czasu poświęcono Probierzowi. Ze względu na to co stało się po jego przyjściu do Wisły nie mogłem powiedzieć że gościa szanuję, jednak wczoraj w momencie gdy dowiedziałem się że jako nieliczny po odejściu zrzekł się kasy za pozostałą część kontraktu zyskał w moich oczach bardzo dużo.
Przy tylu szujach które w Wiśle krążyły i dalej krążą chłop zachował jakieś zasady i jaja...

piotek 24.10.2015 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gooro33 (Post 1418089)
We wczorajszym studiu pomeczowym sporo czasu poświęcono Probierzowi. Ze względu na to co stało się po jego przyjściu do Wisły nie mogłem powiedzieć że gościa szanuję, jednak wczoraj w momencie gdy dowiedziałem się że jako nieliczny po odejściu zrzekł się kasy za pozostałą część kontraktu zyskał w moich oczach bardzo dużo.
Przy tylu szujach które w Wiśle krążyły i dalej krążą chłop zachował jakieś zasady i jaja...

Zgadzam się.
Jaga zrobiłaby blade, wyrzucając go. Facetowi wycieli najlepszych zawodników z tamtego sezonu i potrzeba trochę czasu, żeby zebrał to w kupę. Zresztą dobry wynik w tamtym sezonie działa teraz nas jego niekorzyść. Niektórzy upatrywali bw Jagiellonii nowej siły w polskiej piłce, a to po prostu był jeden sezon konia. Tak samo jestem pewien, że za rok Piast znów będzie się był o awans do 8.

jonaf 24.10.2015 10:20

Problem Probierza jest jeden:

"Odejście jednego czy dwóch piłkarzy to co innego niż pięciu.

- To też dla mnie nauka. Zakładałem, że ktoś odejdzie, ale że aż tylu, to nie przewidziałem. Jagiellonia poszła jak domek z kart, jesteśmy najbardziej przebudowanym zespołem w lidze. W zespole nie ma już strzelców 45 goli z 59 w poprzednim sezonie. Dobra, dalej się już nie tłumaczę, bo oczywiście, że odbiór tego jest taki, że Probierz się tłumaczy."

Do tego na kadrę ciągle wyjeżdzają Vassilijev , Tarasovs, Cernych i paru młodych Polaków. Ciężko mu potrenować i scementować nowy skład. Ale to i dobrze dla nas, bo dzięki temu mogliśmy w końcu wygrać.

Babba 24.10.2015 14:40

Ale Panowie..Probierz w Wiśle podął się do DYMISJI. Sam zrezygnował,więc z jakiej racji miałby dostać jakieś pieniądze. Jak kogoś wypieprzają jak Kasperczaka, czy Smudę to nie dziwie się,że ktoś się nie zrzeka należnych mu do końca kontraktu pieniędzy.
Lecz taki Franz to menda bo się upomina o całościową spłatę na raz wiedząc jaka jest sytuacja..A to taki ponoć kolega Cupiała dobry.

picasso 24.10.2015 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Babba (Post 1418125)
Ale Panowie..Probierz w Wiśle podął się do DYMISJI. Sam zrezygnował,więc z jakiej racji miałby dostać jakieś pieniądze. Jak kogoś wypieprzają jak Kasperczaka, czy Smudę to nie dziwie się,że ktoś się nie zrzeka należnych mu do końca kontraktu pieniędzy.
Lecz taki Franz to menda bo się upomina o całościową spłatę na raz wiedząc jaka jest sytuacja..A to taki ponoć kolega Cupiała dobry.

mógł sie nie podawac i czekac az go wypieprza...w sumie na jedno wychodzi.chłop zachował sie przyzwoicie.i za to szacunek mu sie nalezy.bez względu na sympatie czy antypatie

rafkur 24.10.2015 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso (Post 1418133)
mógł sie nie podawac i czekac az go wypieprza...w sumie na jedno wychodzi.chłop zachował sie przyzwoicie.i za to szacunek mu sie nalezy.bez względu na sympatie czy antypatie


Całe sedno. Nie jestem jego wielkim fanem ale trzeba mu oddać, że odszedł z klasą. Gdyby myślał tylko o kasie poczekałby jeszcze ze dwie kolejki aż go wywalą i doił kasę do końca kontraktu. Także trochę szacunku.

mistico 24.10.2015 23:19

Dzisiaj Mauro Cantoro oficjalnie zakończył karierę.
https://twitter.com/misticotsw/statu...44544416653313

Wojtas 25.10.2015 00:39

Ah Mauro:)

Zwód kóleczko na srodku,podcinka dwoch nog na raz i faul:)

kazdy sedzia sie na to dał nabierać:)

wislak1995 28.10.2015 15:12

Ivica Iliev na urodziny został dyrektorem sportowym w swoim Partizanie

http://www.sr.partizan.rs/125620-ivi...tor-partizana/

mistico 30.10.2015 10:10

Ćwielong nie ukrywa za kim trzyma dzisiaj wieczorem


Pepe ‏@PepsonPepe2304 1 godz.1 godzinę temu
Halo Niebiescy @ruchchorzow1920 @michalhelik @patryklipski10 @Niebiescypl @DZIES10NA powodzenia dzisiaj z Wisełką
https://twitter.com/PepsonPepe2304/s...05400415178752

Reserve 30.10.2015 18:50

W końcu tam zaczynał karierę

fialo 04.11.2015 08:54

http://weszlo.com/2015/11/04/smuda-w...k-dlugi-rosna/

Ten to jest ....a jebnięty.

Cay wywiad:

http://sport.se.pl/pilka-nozna/ekstr...ly_720352.html

Cytat:

Pierwotnie napisane przez umysłowy impotent

Franciszek Smuda (67 l.) od pół roku jest na bezrobociu. - Trochę nie mogę sobie znaleźć miejsca, ale nie jestem z tych co wydzwaniają po klubach - mówi "Super Expressowi". - Jestem gotowy pracować w klubie, ale w dobrze zorganizowanym, bo tylko wówczas można zrobić dobry wynik.

"Super Express": - To aluzja do Wisły Kraków - ostatniego klubu, w którym pan pracował? Nie był dobrze zorganizowany?

Franciszek Smuda: - Fakty świadczą, że tak właśnie było. Nie jest tajemnicą, że Wisła ma duże zaległości wobec piłkarzy, byłych i obecnych, także wobec mnie. Proszę mi wierzyć, że jeśli piłkarze nie mają płacone przez 5-6 miesięcy, to ciężko pracuje się z nimi, a tak było w Wiśle.

- Jak duże są zaległości wobec pana?

- Zapłacono mi za pracę do września 2014 r., a pracowałem do 9 marca 2015 r., czyli jest pół roku zaległości. W PZPN-ie zgłosiłem, że nie jestem rozliczony z Wisłą i sprawa się toczy, ale nie nalegam, nie przyśpieszam, żeby nie przeszkodziło to w bieżącym funkcjonowaniu klubu i nie miało wpływu na grę piłkarzy. Nie będę dobijał Wisły, bo wystarczająco dobił ją prezes Gaszyński.


- W jaki sposób?


- "Prezesik" zapowiadał, że przyprowadzi mnóstwo sponsorów, ich nazwy będą na koszulkach i nie tylko. Z tych zapowiedzi nic nie zostało. Z tego co wiem, to długi rosną, a nie maleją. Oby nie skończyło się to katastrofą, bo jeśli piłkarze nie mają na bieżąco regulowanych płac, a ponoć Wisła płaci na czas tylko obcokrajowcom, to po dwóch miesiącach mogą wnieść o rozwiązanie kontraktu. Nie wierzę, żeby Gaszyński wyprowadził klub z kłopotów.

- Legia i Lech nie mają takich problemów finansowych, ale nie błyszczą. Której z drużyn daje pan większe szanse na wyjście z grupy w Lidze Europy?

- Lech ma więcej punktów i teoretycznie większe szanse, ale Legii nie przekreślam, bo coś się ruszyło i po przyjściu trenera Czerczesowa piłkarze zaczęli walczyć.

- Ostatnio jedna z gazet nagłośniła sprawę pana apartamentowca koło Zakopanego - że stoi pusty i koczują w nim menele...

- Chyba zrobili to ze złośliwości i zazdrości. Ponad połowa z 12 apartamentów jest zamieszkana. Ja zajmuję jeden, drugi - architekt, który projektował dom. Pięć następnych jest już zajętych przez moich znajomych, co na pewno zapewni tu spokój, jeśli faktycznie coś się działo złego. Jeśli ktoś jest zainteresowany wynajęciem następnych, to zapraszam, bo miejsce jest piękne. Z sypialni mojego apartamentu mam widok na Giewont. Jestem dumny, że w życiu udało mi się zbudować coś takiego.


63.5 Kg 04.11.2015 09:06

Smuda jak zwykle .......i...
Wisła dostala licencje bez większych problemów w tym roku...
Zostało uregulowane ok. 3 mln zł aby wlasnie te licencje dostać..
Zostal sciagniety nadzor finansowy z klubu a ten pajac .......i o coraz większym zadluzeniu...

Prezydentowa 04.11.2015 09:10

W ogóle wypowiadanie się o kimś w mediach per "prezesik" jest jakimś totalnym brakiem profesjonalizmu i kultury. I jeszcze płakanie w FAKCIE. Co trzeba mieć w głowę, żeby pójść na żale do takiego szmatławca? Kompletny brak klasy.

szprotson 04.11.2015 09:28

Wydźwięk wywiadu jest taki ze Smuda jest zły że Cupiał zaufał Gaszyńskiemu a nie jemu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl