![]() |
Bo tam go wystawiają na napadzie, a nie tak jak u nas - na skrzydle :P
|
Ja i tak jestem zdania, że to nie jest napastnik dla nas i nie sprawdziłby się tu. Technicznie jest surowy, do gry kombinacyjnej się nie nadaje a w Ruchu dostawia nogę albo głowę i to cała jego fucha - podobnie gra chociażby Jankowski. Brożek jest kompleksowym piłkarzem, cofnie się do rozegrania, zejdzie do skrzydła, zagrałby pewnie i piłkę jakiemuś drugiemu napadziorowi, gdyby tylko go miał :D
|
Dokładnie takie mialem wrazenie ogladajac wczorajszy mecz
zawodnik do kontry albo na stały fragment gry, jak ma cos zrobić z piłka przy nodze to juz jest brak pomysłu i umiejetnosci |
Moim zdaniem to piłkarz typu Matusiak, przy dobrym prowadzeniu i karierze może osiągnąć poziom i grać na poziomie i w stylu Matusiaka z okresu gry w Bełchatowie i reprezentacji Leo. Ma 20 lat, może jeszcze wszystko poprawić jeśli będzie chciał i ktoś mu powie jak... szkoda, że nie u nas..
Bo u nas Brożek lat 32, a poza nim czarna dziura. A wyszukiwanie fajnych grajków ofensywnych idzie nam ostatnio (po Guerierze) słabo. Z Jankowskim nie ma co go porównywać - Stępiński tj. nr 9 i nikt inny, a Jankowski to już dojrzały kopacz, który nie wiadomo, gdzie ma grać żeby było najlepiej dla drużyny. 9 - nie, 10 - nie, skrzydło - nie. 8 - może, ale tu lepszy jest Mączyński. Masz babo placek... |
Jankowskiemu najlepiej słuzylaby chyba pozycja cofnietego napastnika
Problem w tym, ze poza nielicznymi wyjatkami(Milik w kadrze, Muller w Bayernie) mało kto w ten sposób gra a dla Wisły, optymalna jego pozycja, to pozycja siedzaca ( a niech mnie w drugiej polowie wyprowadzi z bledu :P ) |
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...radcami/fk0ygj
Okiem byłego dyrektora sportowego Wisły. |
O tym ze Cupial otacza sie niewłasciwymi ludzi to wiadomo od dawna i wie to kazdy.Zwolnienia trenerów (m.in Petrescu,Maaskanta) ,to tez z pewnoscia jakas zasluga "tych ludzi"...
I dzis jestemy tu gdzie jestesmy ...w szarości i marazmie.Mozna to bylo przewidziec,ze taka Polityka na "majster na dzis" bez patrzenia w przyszlosc doprowadzi do obecnego stanu beznadzieji. |
W poniedziałek gola dla Hapoelu Beer-Szewa strzelił były pomocnik @WislaKrakowSA Maor Melikson https://youtu.be/hsfx35qJi7A?t=34s #Wislacy
A wczoraj były napastnik @WislaKrakowSA Danijel Klarić zapewnił remis SC Wiener Neustadt. Gol - https://youtu.be/2ixcRnocywQ?t=2m10s #Wislacy gole byłych Wiślaków zawsze u mnie na Twitterze @misticotsw :) |
Semir Stilic zołta kartka i asysta w meczu LE w swoim Apoelu.
|
A Stępiński zdobywa dla Ruchu kolejną bramkę (siódmą). To niemal tyle co Brożek razem z Bogusiem nastrzelali (4+4). Ech, jak u nas brakuje dobrego strzelca :-(
|
Nie znam szczegółów dlaczego Wisła nie potrafiła ściągnąć Stępińskiego do siebie a takiemu Ruchowi to się udało...
Myślę jednak że ta argumenty muszą być naprawdę moce bo inaczej to jest kompromitacja mieć takiego zawodnika i po pierwsze nie określić prawidłowo jego potencjału a po drugie nie potrafić ściągnąć z Niemiec.. Pamiętam jak pisano że czekamy na odpowiedz z Nurnbergii a w tym czasie chłopak znalazł się bez zadnej ,,odpowiedzi'' w Chorzowie. |
O Stilic'iu opowiada Igancik jak występował w Turbokozaku
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Chłop z innego klimatu, inaczej wychowany ogólnie zamkniety dosc w sobie cichy i spokojny. Co zrobisz jak nic nie zrobisz. Byly trener Wisły Kraków Miszel Probierz przegrał wczoraj u siebie 4 do 1 i ma 4 badz 5 wtop z rzędu. |
We wczorajszym studiu pomeczowym sporo czasu poświęcono Probierzowi. Ze względu na to co stało się po jego przyjściu do Wisły nie mogłem powiedzieć że gościa szanuję, jednak wczoraj w momencie gdy dowiedziałem się że jako nieliczny po odejściu zrzekł się kasy za pozostałą część kontraktu zyskał w moich oczach bardzo dużo.
Przy tylu szujach które w Wiśle krążyły i dalej krążą chłop zachował jakieś zasady i jaja... |
Cytat:
Jaga zrobiłaby blade, wyrzucając go. Facetowi wycieli najlepszych zawodników z tamtego sezonu i potrzeba trochę czasu, żeby zebrał to w kupę. Zresztą dobry wynik w tamtym sezonie działa teraz nas jego niekorzyść. Niektórzy upatrywali bw Jagiellonii nowej siły w polskiej piłce, a to po prostu był jeden sezon konia. Tak samo jestem pewien, że za rok Piast znów będzie się był o awans do 8. |
Problem Probierza jest jeden:
"Odejście jednego czy dwóch piłkarzy to co innego niż pięciu. - To też dla mnie nauka. Zakładałem, że ktoś odejdzie, ale że aż tylu, to nie przewidziałem. Jagiellonia poszła jak domek z kart, jesteśmy najbardziej przebudowanym zespołem w lidze. W zespole nie ma już strzelców 45 goli z 59 w poprzednim sezonie. Dobra, dalej się już nie tłumaczę, bo oczywiście, że odbiór tego jest taki, że Probierz się tłumaczy." Do tego na kadrę ciągle wyjeżdzają Vassilijev , Tarasovs, Cernych i paru młodych Polaków. Ciężko mu potrenować i scementować nowy skład. Ale to i dobrze dla nas, bo dzięki temu mogliśmy w końcu wygrać. |
Ale Panowie..Probierz w Wiśle podął się do DYMISJI. Sam zrezygnował,więc z jakiej racji miałby dostać jakieś pieniądze. Jak kogoś wypieprzają jak Kasperczaka, czy Smudę to nie dziwie się,że ktoś się nie zrzeka należnych mu do końca kontraktu pieniędzy.
Lecz taki Franz to menda bo się upomina o całościową spłatę na raz wiedząc jaka jest sytuacja..A to taki ponoć kolega Cupiała dobry. |
Cytat:
|
Cytat:
Całe sedno. Nie jestem jego wielkim fanem ale trzeba mu oddać, że odszedł z klasą. Gdyby myślał tylko o kasie poczekałby jeszcze ze dwie kolejki aż go wywalą i doił kasę do końca kontraktu. Także trochę szacunku. |
Dzisiaj Mauro Cantoro oficjalnie zakończył karierę.
https://twitter.com/misticotsw/statu...44544416653313 |
Ah Mauro:)
Zwód kóleczko na srodku,podcinka dwoch nog na raz i faul:) kazdy sedzia sie na to dał nabierać:) |
Ivica Iliev na urodziny został dyrektorem sportowym w swoim Partizanie
http://www.sr.partizan.rs/125620-ivi...tor-partizana/ |
Ćwielong nie ukrywa za kim trzyma dzisiaj wieczorem
Pepe @PepsonPepe2304 1 godz.1 godzinę temu Halo Niebiescy @ruchchorzow1920 @michalhelik @patryklipski10 @Niebiescypl @DZIES10NA powodzenia dzisiaj z Wisełką https://twitter.com/PepsonPepe2304/s...05400415178752 |
W końcu tam zaczynał karierę
|
http://weszlo.com/2015/11/04/smuda-w...k-dlugi-rosna/
Ten to jest ....a jebnięty. Cay wywiad: http://sport.se.pl/pilka-nozna/ekstr...ly_720352.html Cytat:
|
Smuda jak zwykle .......i...
Wisła dostala licencje bez większych problemów w tym roku... Zostało uregulowane ok. 3 mln zł aby wlasnie te licencje dostać.. Zostal sciagniety nadzor finansowy z klubu a ten pajac .......i o coraz większym zadluzeniu... |
W ogóle wypowiadanie się o kimś w mediach per "prezesik" jest jakimś totalnym brakiem profesjonalizmu i kultury. I jeszcze płakanie w FAKCIE. Co trzeba mieć w głowę, żeby pójść na żale do takiego szmatławca? Kompletny brak klasy.
|
Wydźwięk wywiadu jest taki ze Smuda jest zły że Cupiał zaufał Gaszyńskiemu a nie jemu.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl