Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9750)

Martinus 17.09.2017 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 1482790)
^
opuścił stadion w sensie pojechał do domu a nie zszedł z boiska

Widać w końcu znalazł swoją optymalną rolę w drużynie. W takiej formie w jakiej był ostatnio do niczego innego się przecież nie nadaje.

Lemoniadowy Joe 17.09.2017 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 1482790)
^
opuścił stadion w sensie pojechał do domu a nie zszedł z boiska

Mam nadzieje ze nie myśli o rozwiązaniu kontraktu ? :(

Pero 17.09.2017 13:14

Boguś nawet jak przechodzi obok meczu robi to w pożyteczniejszy sposób niż ten Portugalczyk.

Lemoniadowy Joe 17.09.2017 13:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 1482800)
Boguś nawet jak przechodzi obok meczu robi to w pożyteczniejszy sposób niż ten Portugalczyk.

bo za Bogusiem przemawiają lata doświadczeń a Portugalczyk może sie dopiero uczy :), no chyba ze sie kontrakt konczy ...

wolfy 17.09.2017 13:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anthony09 (Post 1482751)
Moja analiza gry Wisły i taktyki Kiko.
Carlitos trzyma stołek Kiko Ramireza obiema rękami.
Najgorszy mecz jaki ostatnio widziałem to właśnie ten z Piastem...
Basia, Imaz, ze Manuel,Arsenic - zabawki Kiko do zakopania...
Brożek, Wojtkowski więcej stworzyli zagrożenia przez 5 min od wejścia niż ci co wyżej. Na Kamila stawiał bym więcej bo juz mógłby mieć z 2 bramki na koncie gdyby tylko szczęście dopisalo-gość ma 19 lat i dawno nie mieliśmy takiego potencjału.
Ze Manuel przypomina mi A. Kirma tylko słabszego... gość nie wyklarowal nawet pół sytuacji, mało zwrotny, brak dryblingu - tragedia.
Środek Pomocy kuleje, skrzydło prawe tez, dobrze że mamy obronę i Carlosa bo widzieć moglibyśmy nie 16 pktow a pewnie z 8...
Polityka słabych Hiszpanów nie przynosi rezultatów.
Na rynku było wielu lepszych zawodników o podobnych cenach (lipski,Chrapek)

Rozumiesz człowieku że Lipski i Chrapek są poza naszym zasięgiem finansowym i sportowym?! Wiesz ile Lipski i Chrapek śpiewają sobie za podpis i jaką chcą mieć pensję?! Resztę szkoda komentować...
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 1482781)
Boguś wczoraj opuścił stadion szybciej niż niekórzy zeszli z boiska.
Jeżeli mówisz o trenearach to chyba o Hiszpańskiej części...

Może zostawił żelazko włączone? :rotfl:

Griszka30KR 17.09.2017 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1482792)
Kiko nadal bronia wyniki a rozliczany bedzie po 30 kolejkach dopiero. Moze do tego czasu druzyna zyska swoj wlasny styl i bedzie grala o wiele lepiej niz obecnie

Ale póki co wygląda to coraz gorzej ,a nie coraz lepiej...Wojtkowski powinien być wystawiany od początku,a Ze Manuel z tą formą ba trybuny.

teo 17.09.2017 13:37

Cytat:

na tym forum umyka wiele postów które są autorstwa nowych członków, z poza kręgu wzajemnej adoracji

i np. padła juz ciekawa hipoteza że Kiko przykłada wielką uwagę na gre bez piłki , czego my w TV nie widzimy
Ja m.in. o tym pisalem.
Jak rowniez o kilku innych kwestiach, ale "eksperty" wola drzec ryja :D

Kazdy kto pisze, ze Ze Manuel nic nie wnosi oglada inne mecze.
Po pierwsze gosciu tyra jak wol w obronie.
Po drugie, zagral genialna pilke w koncowce meczu na wolne pole gdzie wychodzil chyba Malecki. Zostal sfaulowany a sedzia pokazal zolta kartke. Takich zagran, precyzyjnych pilek, z wyjsciem na pozycje z czego nikt nie korzysta jest w czasie meczu duzo wiecej. Trzeba jednak czasem nie patrzec na pilke, ale patrzec na pilkarza :-)
To sa rzeczy na ktore amatorzy i zwykle lamusy nie zwracaja uwage, ale to wlasnie za takie drobne rzeczy trener ceni Ze Manuela. Bo niestety, ale Boguski w 80 minucie jedyne do czego sie nadaje to zmiana, a nie zagrywanie kluczowych pilek.
Ze Manuel potrzebuje jednej drobnej rzeczy - miec z kim szybko grac, bo on zyskuje kiedy klepie z pierwszej pilki. Niestety, ani Basha, ani Llonch nie daja na to szansy. Moze z Perezem bedzie mogl troche poklepac.
Jest jeszcze jedna zalety Ze Manuela. Z jego podania NIE MA zadnych kontr i groznych akcji rywali.
Wiec Ze Manuel grac bedzie, bo NA TEN MOMENT nie ma lepszego.

Wojtkowski... okazalo sie to co pisalem kiedys jak przychodzil, ze moze byc falszywym skrzydlowym tak na prawde grajacym w srodku. Idealnym uzupelnieniem jego pozycji moglby byc Bartosz, ktory gralby cofnietego prawego pomocnika i podlaczal sie kiedy Wojtkowski schodzi do srodka i dubluje np pozycje Imaza czy gdy bedzie grac para Kolar lub Balanyuk/Carlitos pozycje Carlitosa.
Ale na razie Kiko nie chce asymetrycznej formacji, bo BOI sie o defensywe. Slusznei bo na razie tracimy duzo bramek, nie tyle przez obroncow co przez slaba gre CALEJ DRUZYNY w obronie.

Takze tego... dajcie ludzie sobie na wstrzymanie do pierwszego 5-6 meczow rundy wiosennej. Do tego czasu trwa projekt "stracmy jak najmniej, wypracujmy jak najwiecej".
Jak nie bedzie efektow i jakosci wiosna to trzeba sie bedzie martwic. Ale jak widze mozliwosci poszczegolnych zawodnikow to JA WIEM, ze Kiko ma dzis 20 bardzo rownych graczy o (jak na warunki polskie) wysokich umiejetnosciach i to bedzie dzialac :-)
Krzykacze musza zobaczyc kilka bramek, asyst i nawet jak ktos zagra dno dna to beda twierdzic, ze jest zajebisty :-)

royalmichael 17.09.2017 14:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1482761)
WKLEJAM TEŻ TUTAJ BO SZKODA ŻEBY W MECZOWYM UMKNĄŁ WAM TAKI ZAJEBISTY MÓJ POST !




no to małe resume:

- klub jest ogromnie zadłużone, a minął dopiero rok od przejęcia go od porpzedniego właściciela przed niezabogate Towarzystwo
- z klubu w tym okienku odeszło 13 piłkarzy ( w tym dwóch absolutnie kluczowych: reprezentant Polski Mączyński i utalentowany Chorwat no i jednak dość solidny bramkarz)
- do klubu przyszło 14 nowych piłkarzy (za darmo!) część nieprzygotowana , część kontuzjowana, część szybko po przyjściu te kontuzje złapała (pech?) część to tzw. młode talenty jeszcze nie gotowi na Ese
- część naszych kluczowych do tej pory piłkarzy to emeryci którzy zwijają swój potencjał

tymczasem po 9 kolejkach (nie jakieś tak 3-4 przypadkowe) lecz po 9 czyli prawie POŁOWA rundy czyli prawie 1/3 rundy zasadniczej , czyli prawie 1/4 CAŁEGO SEZONY , jesteśmy ex aequo v-ce liderem tabeli !!!
https://obrazki.elektroda.pl/9629180300_1505641216.jpg

no i teraz kończy się mecz z Piastem , wygrywamy pewnie 2:0 po dośc czerstwym meczu

czy na forum , mamy jakieś gratulacje dla trenera, zarządu ? jakiś oddech ulgi ?

nie , po wygranym dwoma bramkami meczu , będąc wiceliderem tabeli , tutaj się zwalnia trenera, niektórzy go wyzywają od kłamców, debili etc :rotfl:

pełne spektrum od
"pogłębionej analizy"
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=1388

"utraty zaufania"
http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=117

"wyważonej krytyki"
http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=157

jawne postulaty o wywaleniue Kiko
http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=132

poparte "groźbami" :P
http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=110

kpina, obrażanie i pogarda (dyzma, treneiro)
http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=115

no i wisienka na torcie, najgroźniejsza broń IRONIA , na szczęście w nieodpowiednich rękach to raczej niewypał :rotfl:
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=1358

TO KTO TUTAJ @wściekłe pięści węża ŻYJE W RÓWNOLEGŁYM ŚWIECIE ?!?!?!


Otóż to. Radzę wszystkim malkontentom wywiesić sobie ten post przed ekranem i zastanowić się dwa razy przed sianiem farmentu. Klub przejęli kibice, nie ma bogatego inwestora ani sponsora a malkontenci narzekają, że nie wygrywamy przekonująco, albo że wygrywamy tylko jedną bramką... Chyba muszę zrobić sobie przerwę od tego forum bo tego narzekania/frustracji w obecnej sytuacji gdy finansowo jest kiepsko nie da się czytać, to jest dla mnie jakaś abstrakcja jakie tu wymagania są od klubu i gry. Rok temu cała piłkarska Polska zastanawiała się i licytowała czy dotrwamy do wiosny, czy będzie na wypłaty... Nawet takie pionki jak GKS Katowice z nas bekę cisnęli... http://gieksainfo.pl/alan-w-esa-giek...l-roku-zmiana/

mitmichael 17.09.2017 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1482809)
Ale póki co wygląda to coraz gorzej ,a nie coraz lepiej...Wojtkowski powinien być wystawiany od początku,a Ze Manuel z tą formą ba trybuny.

Moze i do tego dojdzie, najlepiej od nastepnego spotkania

wolfy 17.09.2017 14:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1482809)
Ale póki co wygląda to coraz gorzej ,a nie coraz lepiej...Wojtkowski powinien być wystawiany od początku,a Ze Manuel z tą formą ba trybuny.

Wojtkowski który ma muskulaturę gimnazjalisty i jak przyjął piłkę na klatę to gracze Piasta za linię musieli wybijać bo wszyscy myśleli że nie żyje? Ten sam którego regularnie przestawiają i ma sporo strat?
Chłopak potrzebuje czasu, ale ten występ był najlepszy ze wszystkich dotychczasowych. Widać progres, ale musi poprawić budowę ciała i dużo się nauczyć. Jeżeli tak się stanie za połtora roku do dwóch lat pójdzie za większe pieniądze niż Brlek. Ewidentnie widzi bardzo dużo i umie zagrać świetną piłkę.

Nie zgodzę się też z tym że jest coraz gorzej (jest poprawa) i jechaniem Ze Manuela. Jest bez formy ale w niektórych zagraniach widać jakość.

Markus 17.09.2017 14:35

Wisła gra obecnie słabo, ale głosy mówiące o zwalnianiu Ramireza są skrajnie nieodpowiedzialne. Zespół, który stracił kreatywny środek drugiej linii i jest w głębokiej przebudowie, na ten moment nie może prezentować się dużo lepiej i grać kombinacyjnej piłki w ofensywie. My nie mamy na tyle klasowych piłkarzy. To Wisła, nie Barcelona.

Trzeba czekać na wdrożenie się Pereza, nowych napastników i poprawę zgrania. Po prostu. Do tej pory jesteśmy skazani na czary Carlitosa i rozgrywanie z pominięciem drugiej lini. W tej sytuacji i tak radzimy sobie nadspodziewanie dobrze. Więc pofolgujcie z atakami na trenera. Pamiętajcie, w którym miejscu także finansowo jest aktualnie nasz klub.

Mnie bardziej martwi zbyt luźne krycie w defensywie niż ten naturalny obecnie problem z kreacją ataków. Oby powrót Veleza przyczynił się do poprawy tej sytuacji.

forthy 17.09.2017 15:19

Nie ma co tego tłuc pewnej liczbie osób. Dalej będą pieprzyć farmazony, jak to strasznie źle.
Nic do nich nie dociera.

For_FuN_ 17.09.2017 15:51

Jak zwykle 0 merytorycznej dyskusji ;). Zespół wygląda fatalnie taktycznie(chyba broszka trenera?), a punkty zawdzięczamy jednemu człowiekowi(nazywa się Carlitos) i szczęściu. Zasługa trenera(a właściwie wuefisty) jest marginalna. Dodatkowo puszczanie tych ananasów z Hiszpanii to jawny sabotaż.

Griszka30KR 17.09.2017 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1482815)
Wojtkowski który ma muskulaturę gimnazjalisty i jak przyjął piłkę na klatę to gracze Piasta za linię musieli wybijać bo wszyscy myśleli że nie żyje? Ten sam którego regularnie przestawiają i ma sporo strat?

Przypomnij sobie jak wyglądał...np Frankowski.Tyle w temacie.

Arkadiusz.Czerepach 17.09.2017 17:17

jak ?


12345

wolfy 17.09.2017 17:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1482828)
Przypomnij sobie jak wyglądał...np Frankowski.Tyle w temacie.

Frankowski grał jako napastnik wykańczający sytuacje, w polu karnym starcia są z natury słabsze. Do tego umiał się zastawić i powalczyć o piłkę.
Wojtkowski nie jest niski, ale brak u warunków fizycznych i doświadczenia.
Tak więc niczego w temacie nie wyjaśniłeś, chłopak ma braki i potrzebuje czasu.

serek.c2 17.09.2017 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1482821)
Jak zwykle 0 merytorycznej dyskusji ;). Zespół wygląda fatalnie taktycznie(chyba broszka trenera?), a punkty zawdzięczamy jednemu człowiekowi(nazywa się Carlitos) i szczęściu. Zasługa trenera(a właściwie wuefisty) jest marginalna. Dodatkowo puszczanie tych ananasów z Hiszpanii to jawny sabotaż.

Sporo mam do zarzucenia naszemu trenerowi, ale .......enie o "wuefiście" jest żenujące...

wolfy 17.09.2017 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1482834)
Sporo mam do zarzucenia naszemu trenerowi, ale .......enie o "wuefiście" jest żenujące...

Temu frajerowi nie warto nawet odpisywać. Najpierw placze o braku merytorycznej dyskusji, zdanie później bije niemerytorycznymi banałami i ubliża trenerowi. Jest sens traktować leszcza poważnie?

guardian_angel 17.09.2017 17:46

Ze Manuel jest z Portugalii. Imazowi dajmy kilka meczów. A od Gonazlesa, Veleza, Lloncha i Carlitosa lepszych nie ma. Więc skończcie p...ć o tym faworyzwoaniu Hiszpanów.

JarooP 17.09.2017 17:59

Kiko poprostu próbuje ich ogrywać powoli bo sam dobrze wie ze ma możliwości i to robi. W każdym meczu jak gra nowymi tak samo ich zmienia wiec jest to poniekąd rozsądne wyjście i chyba jedyne możliwe. Jakby istniały rezerwy napewno od nich by zaczęli a tak nie ma wyjścia trzeba ich wprowadzać w tryb meczowy.

Kowalski 17.09.2017 18:03

Proponuję, żeby jednak nie wyzywać się na tym forum.

Blaszczu16 17.09.2017 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez guardian_angel (Post 1482838)
Ze Manuel jest z Portugalii. Imazowi dajmy kilka meczów. A od Gonazlesa, Veleza, Lloncha i Carlitosa lepszych nie ma. Więc skończcie p...ć o tym faworyzwoaniu Hiszpanów.

Llonch to jest akurat ogórek. Jeszcze Łęczną mu darowałem, nawet pierwszą połowę w derbach. Natomiast, to co zrobił w meczu z Lechią to już przegięcie. Mi u Ramireza przeszkadza ten defensywny styl gry. Gra wygląda tragicznie przez 60 - 70 minut, dopóki nie dokonuje ofensywnych zmian. Już w kilku spotkaniach, kiedy przechodziliśmy na bardziej ofensywny styl gry, mecz wyglądał dużo lepie. Moim zdaniem Kiko powinien w środku grać jednym defensywnym i jednym ofensywnym zawodnikiem, a nie jak dotychczas, dwoma defami. Optymalnie środek widzę Basha - Halilović.

Griszka30KR 17.09.2017 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1482832)
Frankowski grał jako napastnik wykańczający sytuacje, w polu karnym starcia są z natury słabsze. Do tego umiał się zastawić i powalczyć o piłkę.
Wojtkowski nie jest niski, ale brak u warunków fizycznych i doświadczenia.
Tak więc niczego w temacie nie wyjaśniłeś, chłopak ma braki i potrzebuje czasu.

Ja per...coś Ci udowodniłem jeżeli chodzi o posturę,to teraz bronisz się znaczeniem jej odnośnie danej pozycji...
No to masz porównanie przy +/- tej samej pozycji Mirosław Szymkowiak 179cm/69kg i Kamil 173/63.Można stwierdzić Kamil i Szymek maja podobną budowę/masę biorąc pod uwagę proporcje wagi do wzrostu.Przy czym dane Szymka są jak miał 25 lat ,a Kamila 19...Mączyński 175/obecna waga 68kg.Kogo teraz będziesz chciał podać za przykład Głowackiego ....? :P
Co do braku doświadczenia to się zgodzę,przy czym każdy na początku swojej kariery go miał i właśnie regularne granie pozwala je nabyć.Na zachodzie 18-sto latkowie w pierwszym składzie to nie nowość. Apropo zachodu,pomocnik Marco Verratti PSG 165cm/60kg...

Markus 17.09.2017 18:22

To jest nieprawdopodobne. Mamy bardzo dobrą pozycję w tabeli, poprawę stabilności klubu i drużyny, przemyślaną politykę transferową, która ma bezsprzecznie również duże sukcesy (np. Carlitos) perspektywy na przyszłość o jakich jeszcze rok temu mogliśmy tylko pomarzyć - sytuacja Wisły znacząco się poprawia, klub znów się rozwija, a na forum bitwa o zwolnienie trenera. Bo gra za słaba.

Zastanówcie się trochę.

Może od razu niektórzy zaczną domagać się też zwolnienia Junco? Bo w końcu to on postawił na Ramireza i resztę Hiszpanów? I Ze Manuela, obecnie dla niektórych wroga nr.1?

Ogarnijcie się, naprawdę. Na razie nie dzieje się żadna tragedia. Wisła idzie w górę, nie w dół.

wolfy 17.09.2017 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1482849)
Ja per...coś Ci udowodniłem jeżeli chodzi o posturę,to teraz bronisz się znaczeniem jej odnośnie danej pozycji...
No to masz porównanie przy +/- tej samej pozycji Mirosław Szymkowiak 179cm/69kg i Kamil 173/63.Można stwierdzić Kamil i Szymek maja podobną budowę/masę biorąc pod uwagę proporcje wagi do wzrostu.Przy czym dane Szymka są jak miał 25 lat ,a Kamila 19...Mączyński 175/obecna waga 68kg.Kogo teraz będziesz chciał podać za przykład Głowackiego ....? :P
Co do braku doświadczenia to się zgodzę,przy czym każdy na początku swojej kariery go miał i właśnie regularne granie pozwala je nabyć.Na zachodzie 18-sto latkowie w pierwszym składzie to nie nowość. Apropo zachodu,pomocnik Marco Verratti PSG 165cm/60kg...

Nie zrozumieliśmy się. Warunki fizyczne Wojtkowski ma OK (co najwyżej, brak mu jednak paru centymetrów), musi nabrać masy mięśniowej i doświadczenia. Obecnie piłka to sport dla atletów.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1482850)
To jest nieprawdopodobne. Mamy bardzo dobrą pozycję w tabeli, poprawę stabilności klubu i drużyny, przemyślaną politykę transferową, która ma bezsprzecznie również duże sukcesy (np. Carlitos) perspektywy na przyszłość o jakich jeszcze rok temu mogliśmy tylko pomarzyć - sytuacja Wisły znacząco się poprawia, klub znów się rozwija, a na forum bitwa o zwolnienie trenera. Bo gra za słaba.

Zastanówcie się trochę.

Może od razu niektórzy zaczną domagać się też zwolnienia Junco? Bo w końcu to on postawił na Ramireza i resztę Hiszpanów? I Ze Manuela, obecnie dla niektórych wroga nr.1?

Ogarnijcie się, naprawdę. Na razie nie dzieje się żadna tragedia. Wisła idzie w górę, nie w dół.

Niestety jest to nie tylko prawdopodobne, ale wielokrotnie przerabiane. Wątek zmiany trenera zwykle pojawia się najpóźniej po pół roku od jego przyjścia. Niektórzy mentalni gówniarze oczekują samych zwycięstw, a wiadomo kto jest zawsze winny.

Dariook 17.09.2017 18:43

Pojebani, trenera chcą zwalniać :lol:

Kabaret!

Griszka30KR 17.09.2017 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1482855)
Pojebani, trenera chcą zwalniać :lol:

Kabaret!

Nie ,zwolnienia nie ,bardziej zmiany podejścia do pewnych spraw...(przynajmniej ja).

Matejas_ 17.09.2017 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1482855)
Pojebani, trenera chcą zwalniać :lol:

Kabaret!

Lepszy niż benefis Pietrzaka w Opolu! Dzieciarnia płacze bo Wisła gra źle i streamy im się tną na laptokach!

Jednym słowem Hatakumba!

Arkadiusz.Czerepach 17.09.2017 19:11

ot, sieroty po cupiale :D

Karherop 17.09.2017 19:23

To dość ciekawe, że wielu bierze głosy 2-3 krzykaczy z forum + jakiś noname z komentarzy w necie i od razu robi lament na forum 'KIBICE CHCĄ ZWOLNIENIA KIKO RAMIREZA', tak jakby tego chciało 80% kibiców

jutro pewnie to podchwyci interia czy inny przeglad sportowy i bedzie o tym artykuł

gratulacje

Arkadiusz.Czerepach 17.09.2017 19:27

ale komu gratulujesz ? tym oszołomom co narzekają czy tym co słusznie to piętnują ?

s1mone 17.09.2017 19:33

Ja na przykład od początku nie trawiłem stylu gry Wisły Kiko i jeżeli nie będzie wyników to pożegnam go bez żalu :)

Co nie zmienia faktu, że wyniki go bronią i póki będzie je miał w perspektywie całego sezonu to trzeba mu pozwolić pracować. Zwalniać można po sezonie zasadniczym, jeśli np. nie załapiemy się do ósemki i dalej będziemy grać chałę.
Jeśli będziemy dalej w czubie grając chałę (bo wątpię, żeby Kiko nagle zaczął ofensywnie ustawiać drużynę) to nie ma sensu robić żadnych dziwnych ruchów, tylko cieszyć się z tego, że nam dobrze idzie.

Styl jest ważny, ale nie najważniejszy. Jeżeli kogoś posada widzi na włosku ze względu na wyniki, to wtedy dobry styl może mu uratować stanowisko, a zły go z niego katapultować przedwcześnie. Jednakże na zwalnianie trenera za SAM STYL to może sobie pozwolić Barcelona albo Real, a nie Wisła.

Mnie po prostu martwi, że wyniki robi nam praktycznie Carlitos w pojedynkę. I to nie jak to bywało w przypadku Stilicia jak był w formie - bo on miał duży udział przy bramkach i wpływ na naszą grę. Nie. Carlitos bierze piłkę w beznadziejnym momencie, gdy nie możemy sobie poradzić i robi coś z niczego, sam - praktycznie bez żadnej pomocy lub z minimalnym udziałem innych zawodników. Takiego czegoś nie widziałem ani za czasów Stilicia, ani Meliksona, ani innego Uche, czy nawet w przypadku Lewandowskiego w Lechu czy Odjidji w Ległej. Jak jestem zniesmaczony naszą grą, tak nadal nie mogę uwierzyć co ten jeden grajek wyprawia, bo jak żyję czegoś takiego na Wiśle, ani w ekstraklasie nie widziałem. Jakoś nie jestem w stanie uwierzyć, że on jest w stanie taką grę podtrzymać. No bo nie da się samemu meczy wygrywać średnio co drugi tydzień, prawda?

Prawda?..

dynek.pl 17.09.2017 19:52

Ale z tym Ze manuelem o Kiko trochę w....ia ludzi.

Karherop 17.09.2017 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1482864)
ale komu gratulujesz ? tym oszołomom co narzekają czy tym co słusznie to piętnują ?

Osobom, które karmią trole

Kurz 17.09.2017 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1482867)
Ale z tym Ze manuelem o Kiko trochę w....ia ludzi.

A nie zauważyłeś, że ludzie wkur...... się każdym kto grał przed nim wcześniej na tej pozycji. W pierwszych kolejkach na przykład Boguskim. To nie jest tak, ze tam czeka ktoś w wyśmienitej formie, tylko tacy sami nieudacznicy jak Ze Manuel (określenie nieudacznik dotyczy oceny teraźniejszej formy, a nie klasy poszczególnych piłkarzy). Kiko nie wprowadza sobie na złość, a tym bardziej kibicom, kogoś kto jest słabszy od innych. Co najwyżej równie słabego. I to obecnie jest największy problem Wisły.

dawiss 17.09.2017 21:02

Wiekszosc zauwaza dwa wyrwane zeby w postaci Brleka i Maczynskiego, ale patrzac na sklad z meczu z Piastem to w poprzednim sezonie grali tylko Cywka, Gonzo, Sadlok, Malecki, Llonch i po przerwie do tego grona dolaczyl Brozek. Na 14 zawodnikow, ktorzy grali w tym meczu dla Wisły, az 8 bylo nowych. Z tych 8 nowych którzy zagrali w tym meczu okres przygotowawczy z zespolem przepracowalo zaledwie 3. Patrzac na te liczby nie oczekiwalbym zmiany stylu gry, pewnie beda mecze lepsze i gorsze, tak jak i beda rozne wyniki, ale o pelnym potencjale druzyny bedziemy mogli cos powiedziec dopiero w przyszlym roku.

Trzeba cierpliwie czekac, za duza skala zmian zeby wszystko zagralo od razu.

Arkadiusz.Czerepach 17.09.2017 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1482868)
Osobom, które karmią trole

obawiam sie że oni całkiem na serio narzekają na gre i trenera...

lazy 17.09.2017 21:38

Różnica między Wojtkowskim a Ze Manuelem jest też taka że jeden z nich gra w defensywie a drugi nie. Wczoraj Wojtkowski przynajmniej 2 razy po stracie piłki potruchtał powoli w sobie tylko znanym kierunku.

Arked 17.09.2017 21:55

To prawda. Ze Manuel momentami robił za trzeciego defensywnego pomocnika. Na pewno jest ciężko pracującym na całym boisku zawodnikiem ale jednak jego bezproduktywność w ofensywie jest irytująca i myślę, że cierpliwość trenera niedługo się skończy.

Karherop 17.09.2017 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1482876)
obawiam sie że oni całkiem na serio narzekają na gre i trenera...

Na tym polega troling. Radość z tego że swoim wpisem poirytujesz druga strone lub sprowadzisz ją do swojego poziomu dyskusji.

Słowo na temat.
Do pilkarzy dociera, że w ogol krytykuje się styl Wisly i brak "ładnej gry". Należy zadac sobie pytanie czym jest ta mityczna "ładna gra"?

Wg mnie to.taka gra ktora ma znamiona nastepujacych czynników (wg mojej subiektywnej opinii):
- pilkarze potrafią wymienić z soba 3-4 podania na 20 metrze od bramki przeciwnika, a nie tylko na swojej połowie
- pilkarze oddają duża ilośc strzałów, dochodzą do wielu klarownych sytuacji
- pilkarze maja większość w posiadaniu piłki
- pilkarze wygrywają pojedynki 1 na 1
- pilkarze grają z pierwszej pilki
- piłkarze operują pilka glownie po ziemi
- piłka przechodzi przez wszystkie formacje
- pilkarze nie musza gonić za podaniami partnerów, podania sa celne i z odpowiednia siła
- sa schematy rozegrania, podania "w ciemno" do partnerów

Wypada zdać sobie sprawe że na dzien dzisiejszy nie mozemy oczekiwać takiej gry. Zaszło za dużo zmian w składzie. Czy jednak pewne elementy nie powinny już na tym etapie ulec poprawie? Powinny. W szczególności że jesli np Halilovic, Wojtkowski czy Kostal sa z nami juz 3 miesiace i maja już jakieś zrozumienie z partnerami. Jesli Kiko stawia na takiego Ze Manuela czy Imaza choc dopiero co dolaczyli do zespolu, to musi byc pewien że swoja indywidualna akcja będą robić różnice na boisku. Jednak tej różnicy niestety nie widać i to jest niepokojace. Poirytowanie kibiców w tej materii może byc zrozumiałe i na pewno najbardziej o to jest jakiś żal do trenera. Konsekwencji w wyborach kadrowych mu niestety brakuje. Jeśli dostajesz miejsce w składzie za darmo i przez 4 mecze graws piach, a inny piłkarz po jednej takiej szansie ląduje na trybunach to coś tu nie gra. Tym bardziej gry ten drugi nie zawodzi tak jak ten pierwszy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl