Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Dymisja Kasperczaka. Kto jego następcą? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7522)

_ukoL 13.08.2010 10:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _al3x (Post 959577)
Wejść żeby dostawać po 3-5 bramek od każdego w grupie to troche mało.

Jakoś taka nędzna Unirea pod wodzą Petrescu nie dostawała batów od każdego w Lidze Mistrzów. Ta drużyna nawet potrafiła ugrać trzecie miejsce w grupie i awansować do gier Ligi Europejskiej na wiosnę.

TymonPRO 13.08.2010 10:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 959629)
Jakoś taka nędzna Unirea pod wodzą Petrescu nie dostawała batów od każdego w Lidze Mistrzów. Ta drużyna nawet potrafiła ugrać trzecie miejsce w grupie i awansować do gier Ligi Europejskiej na wiosnę.

Pytanie brzmi czy wierzycie że Petrescu ma przepis na Ligę Mistrzów czy to tylko przypadek że raz się tam dostali(chyba mistrz Rumuni ma gwarantowane miejsce ?w LM).

_ukoL 13.08.2010 10:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 959631)
Pytanie brzmi czy wierzycie że Petrescu ma przepis na Ligę Mistrzów czy to tylko przypadek że raz się tam dostali(chyba mistrz Rumuni ma gwarantowane miejsce ?w LM).

Przypadek czy nie, takiego przepisu nigdy nie znalazł pseudo fachowiec ubóstwiany przez pokolenia, czyli pan Henryk K. zwany trenerem. Zresztą Wisła musi liczyć na przypadek. Chyba nikt nie wierzy, że jakikolwiek trener w pół roku czy rok zmieni nie do poznania zespół zbierający oklep od Azerów.

TymonPRO 13.08.2010 10:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 959636)
Przypadek czy nie, takiego przepisu nigdy nie znalazł pseudo fachowiec ubóstwiany przez pokolenia, czyli pan Henryk K. zwany trenerem. Zresztą Wisła musi liczyć na przypadek. Chyba nikt nie wierzy, że jakikolwiek trener w pół roku czy rok zmieni nie do poznania zespół zbierający oklep od Azerów.

Bez przesady panu Henrykowi należy się szacunek on miał swoje sukcesy w Wiśle ale teraz już chyba jest wypalony a Wisła potrzebuje trenera zdecydowanego nie łagodnego jak Skorża czy Kasperczak

szprotson 13.08.2010 10:22

Cytat:

42-letni Petrescu podpisał z Kubaniem Krasnodar pięcioletni kontrakt gwarantujący zarobki w wysokości 1,5 mln euro za sezon. To aż trzykrotnie więcej niż zarabiał będąc szkoleniowcem Unirei.
Czy to już wystarczający argument, by zminimalizować Wasze podniecenie?

snyrting 13.08.2010 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 959642)
Czy to już wystarczający argument, by zminimalizować Wasze podniecenie?

Nie 1,5 mln a 1 mln i nie w euro tylko w dolarach.

Poza tym wszystko się zgadza.

tarantulaw2 13.08.2010 10:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 959629)
Jakoś taka nędzna Unirea pod wodzą Petrescu nie dostawała batów od każdego w Lidze Mistrzów. Ta drużyna nawet potrafiła ugrać trzecie miejsce w grupie i awansować do gier Ligi Europejskiej na wiosnę.

Ta "nędzna" Unirea miała następujące wyniki w europucharach:

Sevilla 0:2 (0:1) [W]
VfB Stuttgart 1:1 (0:1) [D]
Rangers 4:1 (1:1) [W!!]
Rangers 1:1 (0:0) [D]
Sevilla 1:0 (1:0) [D]
Stuttgart 1:3 (0:3) [W]
Liverpool 0:1 [W] i 1:3[D]

To nie są kiepskie wyniki.

DeadOrAlive 13.08.2010 10:35

A co najlepsze prawdopodobnie miała o wiele mniejszy budżet niż Wisła...

AgresywnyChomik 13.08.2010 10:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 959629)
Jakoś taka nędzna Unirea pod wodzą Petrescu nie dostawała batów od każdego w Lidze Mistrzów. Ta drużyna nawet potrafiła ugrać trzecie miejsce w grupie i awansować do gier Ligi Europejskiej na wiosnę.

To przypadek byl :-p

Chcialbym powrotu Petrescu (badz pojawienia sie jakiegos innego trenera ktory wezmie nasze gwiazdy za pysk) i rzetelnego zweryfikowania umiejetnosci oraz checi niektorych z naszych gwiazd. Oczywiscie jesli powroci Petrescu to rowniez powroci forumowy placz o "krzakowska pilke" :lol: .

P.s. Czy z rumunem wrocilby jego trener bramkarzy - Stagnicu(czy jak tam gosc sie nazywa) ?

szprotson 13.08.2010 10:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 959643)
Nie 1,5 mln a 1 mln i nie w euro tylko w dolarach.

Poza tym wszystko się zgadza.

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-wisly,1518237

http://futbolnet.pl/wiadomosci/dan-p...ania-krasnodar

a teraz Ty podaj swoje źródło jego pensji.

s1mone 13.08.2010 10:38

Ktoś pytał dlaczego Dan zamienił Rumunię na Rosję. Z tego co czytałem, to przeprowadził rozmowę przed rundą z działaczami i usłyszał, że nie będzie reinwestycji w drużynę po osiągnięciu tego sukcesu. Że nie będzie budowana drużyna jeszcze silniejsza, tylko zadowalają się tym co mają. A Dan co jak co, nigdy nie zadowalał się szarym minimum.

W Kubaniu dostał paroletni plan rozwoju, gwarancje funduszy i mocarstwowe plany, więc było co realizować.

Nie sądzę, że Dan jest jakimś altruistą czy coś w tym stylu, po prostu myślę, że kasa się dla niego liczy (jak dla każdego) ale nie jest najważniejsza :)

Pozdrawiam

DrunkenBear 13.08.2010 10:43

Tylko, że Unirea nie miała piłkarzy pokroju Piotr Brożek, któremu przyjmowana piłka odskakiwała na 2 metry. Boguskiego, który potyka się o własne nogi i nie potrafi trafić w światło bramki od wielu miesięcy. Małeckiego, który nie potrafi dośrodkować ze stojącej piłki i macha tylko łapami na wszystkich.

Fakt mieli bardzo dużo szczęścia zwłaszcza w meczu z Rangersami na wyjeździe. Jak dobrze pamiętam padły tam 2 albo 3 bramki po golach samobójczych. Ale grali w swoich meczach odważnie i solidnie w obronie, atakując z kontry.

Co do przyjścia Petrescu. Okaże się niebawem. Mnie bardziej ciekawi, czy Cupiał i prezes będą stali murem za nowym trenerem jak naszym gwiazdeczkom nie spodoba się reżim wychowawczy i treningowy. Bo bez tego nawet i sam Ferguson by tu nie pomógł...

tarantulaw2 13.08.2010 10:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 959652)
To przypadek byl :-p

Chcialbym powrotu Petrescu (badz pojawienia sie jakiegos innego trenera ktory wezmie nasze gwiazdy za pysk) i rzetelnego zweryfikowania umiejetnosci oraz checi niektorych z naszych gwiazd. Oczywiscie jesli powroci Petrescu to rowniez powroci forumowy placz o "krzakowska pilke" :lol: .

P.s. Czy z rumunem wrocilby jego trener bramkarzy - Stagnicu(czy jak tam gosc sie nazywa) ?

Masz tą pewność?

PhantomRanger 13.08.2010 10:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 959652)
To przypadek byl :-p

Chcialbym powrotu Petrescu (badz pojawienia sie jakiegos innego trenera ktory wezmie nasze gwiazdy za pysk) i rzetelnego zweryfikowania umiejetnosci oraz checi niektorych z naszych gwiazd. Oczywiscie jesli powroci Petrescu to rowniez powroci forumowy placz o "krzakowska pilke" :lol: .

P.s. Czy z rumunem wrocilby jego trener bramkarzy - Stagnicu(czy jak tam gosc sie nazywa) ?

Tej krakowskiej piłki nie ma już od dobrych kilku lat , więc raczej by to w niczym nie przeszkadzało. Z taką grą jaką teraz prezentujemy tłumów na stadion na pewno nie przyciągniemy :lol:. Można się tylko pocieszać, że gorzej już chyba być nie może.

SZELMAN 13.08.2010 11:02

Witam na landbrokes.com Simeone ma dzisiaj kurs 4.00 wczoraj było około 6.00

DrunkenBear 13.08.2010 11:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZELMAN (Post 959669)
Witam na landbrokes.com Simeone ma dzisiaj kurs 4.00 wczoraj było około 6.00

Na Petrescu i Simeone jest kurs 3,5. Ciekawe...

Baala 13.08.2010 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tarantulaw2 (Post 959645)
Ta "nędzna" Unirea miała następujące wyniki w europucharach:

Sevilla 0:2 (0:1) [W]
VfB Stuttgart 1:1 (0:1) [D]
Rangers 4:1 (1:1) [W!!]
Rangers 1:1 (0:0) [D]
Sevilla 0:1 (0:1) [D]
Stuttgart 1:3 (0:3) [W]
Liverpool 0:1 [W] i 1:3[D]

To nie są kiepskie wyniki.

U siebie z Sevillą wygrali 1-0 po bramce samobójczej.

WislakWiDoK 13.08.2010 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrunkenBear (Post 959673)
Na Petrescu i Simeone jest kurs 3,5. Ciekawe...

A wczoraj na Dana było jeszcze 16...

SZELMAN 13.08.2010 11:12

a jeszcze kilka minut temu było 4.00

tarantulaw2 13.08.2010 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 959675)
U siebie z Sevillą wygrali 1-0 po bramce samobójczej.

Sorki, mój błąd.

KURSY:

Wiktor Goncharenko 7.00
Diego Simeone 3.50
Henrik Larsson 13.00
Czeslaw Michniewicz 10.00
Rafal Ulatowski 11.00
Gheorghe Hagi 16.00
Rudolf Assauer 11.00
Tomasz Kulawik 16.00
Werner Liczka 13.00
Dan Petrescu 3.50
Gurban Gurbanov 21.00
Jerzy Engel 51.00
Dragomir Okuka 51.00
Dariusz Wdowczyk 151.00
Diego Armando Maradona 401.00

iq1000 13.08.2010 11:43

Dobre info z forum Maci0sa:
- Petrescu jest już bardzo blisko
- Petrescu chce swoich ludzi w sztabie, Basałaj chce pozostawić kilku obecnych
- plusem dla Dana jest to, że w klubie jest Jarosz (i prawie Mielcarski)
- Marek Koźmiński może do nas dołączyć

sevenheaven 13.08.2010 11:45

po co tymi kursami zaśmiecacie temat, skoro o bukmacherce nie macie zielonego pojęcia ?
bukmacher może wam wystawić obojetnie jaki zakład, wystarczy do nich napisać ..
były też zakłady, czy Ędward Ącki zostanie prezydentem i co z tego ? wiele głupszych nie chce mi się pisać

jeśli nie macie o czyms pojęcia to nie piszcie, bo z tych kandydatów może żaden się nie sprawdzić

tomaso 13.08.2010 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iq1000 (Post 959702)
Dobre info z forum Maci0sa:
- Petrescu jest już bardzo blisko
- Petrescu chce swoich ludzi w sztabie, Basałaj chce pozostawić kilku obecnych
- plusem dla Dana jest to, że w klubie jest Jarosz (i prawie Mielcarski)
- Marek Koźmiński może do nas dołączyć

a gdzie to forum?

nesta 13.08.2010 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iq1000 (Post 959702)
Dobre info z forum Maci0sa:
- Petrescu jest już bardzo blisko
- Petrescu chce swoich ludzi w sztabie, Basałaj chce pozostawić kilku obecnych
- plusem dla Dana jest to, że w klubie jest Jarosz (i prawie Mielcarski)
- Marek Koźmiński może do nas dołączyć

No gdyby to byla prawda to widze ze grubo i Cupial caly czas ma ogien w sercu dla Wisly!

radek2323 13.08.2010 11:56

ciekaw jestem czy z Danem pracuje jeszcze ten trener bramkarzy ktory byl z nim wczesniej w Wisle???

murray 13.08.2010 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radek2323 (Post 959710)
ciekaw jestem czy z Danem pracuje jeszcze ten trener bramkarzy ktory byl z nim wczesniej w Wisle???

Tak pracuje. Jest też z nim asystent Pojar.

kotyrek 13.08.2010 12:02

Niech mnie ktoś uświadomi
Jarosz+Mielcarski+Petrecsu=Zdzichu pa pa??

iq1000 13.08.2010 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kotyrek (Post 959714)
Jarosz+Mielcarski+Petrecsu=Zdzichu pa pa??

Prędzej się krzyża pozbędziesz niż Zdzicha :rotfl::rotfl::rotfl:

BRTS39 13.08.2010 12:06

Gdzies pisaliscie że Wisła ma grac ofensywnie i ładnie dla oka. A po co nam to jak w pucharach z taka gra dostajemy od Azerów. Lepiej byc drwalami, którzy walczą, kopią i nie odpuszczaja do konca i osiagnąć remis np z angielskim Liverpoolem na ich terenie.

PS: Nadal nie wierze ze Dan wróci. Ale radość bedzie wieksza jak wróci.

Proud 13.08.2010 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iq1000 (Post 959702)
Dobre info z forum Maci0sa:
- Petrescu jest już bardzo blisko
- Petrescu chce swoich ludzi w sztabie, Basałaj chce pozostawić kilku obecnych
- plusem dla Dana jest to, że w klubie jest Jarosz (i prawie Mielcarski)
- Marek Koźmiński może do nas dołączyć

chyba Marek Konieczny?

Falmokirak 13.08.2010 12:06

Prawda jest taka że sprowadzenie do Wisły Petrescu czy Jimeneza bedzie ogromnym sukcesem zarządu Wisły i co do tego chyba niema żadnych wątpliwości więc należy poczekać a nie psioczyć że tam zarabia tyle to na pewno tu nie przyjdzie.

Falmokirak 13.08.2010 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 959720)
chyba Marek Konieczny?


Nie, Marek Koźmiński. Też mi się to o uszy obiło.

murray 13.08.2010 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 959720)
chyba Marek Konieczny?

Nie, Marek Koźmiński. Jako scout lub dyr sportowy jak Mielcarski się nie zdecyduje. Wolę jakby był jako scout. Taki mniej szkodliwy.

iq1000 13.08.2010 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 959720)
chyba Marek Konieczny?

Marek Koźmiński. Alternatywa dla Mielcarskiego, ale nawet jak Mielcarski przyjdzie to może się znaleźć miejsce i dla Koźmińskiego.

tormenthor 13.08.2010 12:16

Petrescu tak, ale pod warunkiem, że polepszył swój warsztat w zakresie treningu ofensywnego drużyny. Nie zapełnimy stadionu, gdy drużyna po strzeleniu na 1:0 takiej Polonii Bytom będzie cofała się w 9 pod własne pole karne i broniła wyniku. W trakcie pierwszej kadencji Dana byłem jego przeciwnikiem .Czas pokazał, że się bardzo myliłem. Natomiast nie można przymykać oczu na błędy, które w przeszłości nasz trener popełniał. No chyba , że nikt Danowi nie wytłumaczył, że większość polskich drużyn, po porażce 1:0 na Reymonta, z uśmiechem i z poczuciem zadowolenia, wraca do swoich miast. Jeśli Petrescu przyjdzie, to jestem za tym, aby sprowadził 4 - 5 Rumunów. Stawiając na Polaków, przy obecnym systemie szkolenia i przy polskiej mentalności, nic w europejskiej piłce nie osiągniemy.

mercury 13.08.2010 12:18

ale czy to ważne ile będzie wygrywał? najważniejsze są zwycięstwa i sukcesy , mało kto będzie patrzył na styl jeśli będziemy cały czas wygrywać..

coś mi się wydaje że ta konferencja dzisiejsza będzie pełna niespodzianek :)

DiegoG 13.08.2010 12:18

Tak to wszyscy byli za powrotem Petrescu, ale wydawało się to nierealne. Teraz, gdy podobno Petrescu jest bardzo bliski powrotu, piszecie że jednak nie jest on dobrym kandydatem. No widzę, że w dupach się całkiem poprzewracało co poniektórym.

martin_6 13.08.2010 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DiegoG (Post 959733)
Tak to wszyscy byli za powrotem Petrescu, ale wydawało się to nierealne. Teraz, gdy podobno Petrescu jest bardzo bliski powrotu, piszecie że jednak nie jest on dobrym kandydatem. No widzę, że w dupach się całkiem poprzewracało co poniektórym.

Najatrakcyjniejsze jest to, co nieosiągalne :lol:

master777 13.08.2010 12:19

Jeden potencialny buc już ma robotę - Clemente został selekcjonerem Kamerunu:)

master777 13.08.2010 12:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mercury (Post 959732)
ale czy to ważne ile będzie wygrywał? najważniejsze są zwycięstwa i sukcesy , mało kto będzie patrzył na styl jeśli będziemy cały czas wygrywać..

coś mi się wydaje że ta konferencja dzisiejsza będzie pełna niespodzianek :)


Jak będzie na niej Jarosz to może, może, ale raczej na nic bym nie liczył... Więcej powie nam dyspozycja naszych piłkarzy:D:D:D
edit: sorry za dubel:(


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl