![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Poza tym wszystko się zgadza. |
Cytat:
Sevilla 0:2 (0:1) [W] VfB Stuttgart 1:1 (0:1) [D] Rangers 4:1 (1:1) [W!!] Rangers 1:1 (0:0) [D] Sevilla 1:0 (1:0) [D] Stuttgart 1:3 (0:3) [W] Liverpool 0:1 [W] i 1:3[D] To nie są kiepskie wyniki. |
A co najlepsze prawdopodobnie miała o wiele mniejszy budżet niż Wisła...
|
Cytat:
Chcialbym powrotu Petrescu (badz pojawienia sie jakiegos innego trenera ktory wezmie nasze gwiazdy za pysk) i rzetelnego zweryfikowania umiejetnosci oraz checi niektorych z naszych gwiazd. Oczywiscie jesli powroci Petrescu to rowniez powroci forumowy placz o "krzakowska pilke" :lol: . P.s. Czy z rumunem wrocilby jego trener bramkarzy - Stagnicu(czy jak tam gosc sie nazywa) ? |
Cytat:
http://futbolnet.pl/wiadomosci/dan-p...ania-krasnodar a teraz Ty podaj swoje źródło jego pensji. |
Ktoś pytał dlaczego Dan zamienił Rumunię na Rosję. Z tego co czytałem, to przeprowadził rozmowę przed rundą z działaczami i usłyszał, że nie będzie reinwestycji w drużynę po osiągnięciu tego sukcesu. Że nie będzie budowana drużyna jeszcze silniejsza, tylko zadowalają się tym co mają. A Dan co jak co, nigdy nie zadowalał się szarym minimum.
W Kubaniu dostał paroletni plan rozwoju, gwarancje funduszy i mocarstwowe plany, więc było co realizować. Nie sądzę, że Dan jest jakimś altruistą czy coś w tym stylu, po prostu myślę, że kasa się dla niego liczy (jak dla każdego) ale nie jest najważniejsza :) Pozdrawiam |
Tylko, że Unirea nie miała piłkarzy pokroju Piotr Brożek, któremu przyjmowana piłka odskakiwała na 2 metry. Boguskiego, który potyka się o własne nogi i nie potrafi trafić w światło bramki od wielu miesięcy. Małeckiego, który nie potrafi dośrodkować ze stojącej piłki i macha tylko łapami na wszystkich.
Fakt mieli bardzo dużo szczęścia zwłaszcza w meczu z Rangersami na wyjeździe. Jak dobrze pamiętam padły tam 2 albo 3 bramki po golach samobójczych. Ale grali w swoich meczach odważnie i solidnie w obronie, atakując z kontry. Co do przyjścia Petrescu. Okaże się niebawem. Mnie bardziej ciekawi, czy Cupiał i prezes będą stali murem za nowym trenerem jak naszym gwiazdeczkom nie spodoba się reżim wychowawczy i treningowy. Bo bez tego nawet i sam Ferguson by tu nie pomógł... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Witam na landbrokes.com Simeone ma dzisiaj kurs 4.00 wczoraj było około 6.00
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
a jeszcze kilka minut temu było 4.00
|
Cytat:
KURSY: Wiktor Goncharenko 7.00 Diego Simeone 3.50 Henrik Larsson 13.00 Czeslaw Michniewicz 10.00 Rafal Ulatowski 11.00 Gheorghe Hagi 16.00 Rudolf Assauer 11.00 Tomasz Kulawik 16.00 Werner Liczka 13.00 Dan Petrescu 3.50 Gurban Gurbanov 21.00 Jerzy Engel 51.00 Dragomir Okuka 51.00 Dariusz Wdowczyk 151.00 Diego Armando Maradona 401.00 |
Dobre info z forum Maci0sa:
- Petrescu jest już bardzo blisko - Petrescu chce swoich ludzi w sztabie, Basałaj chce pozostawić kilku obecnych - plusem dla Dana jest to, że w klubie jest Jarosz (i prawie Mielcarski) - Marek Koźmiński może do nas dołączyć |
po co tymi kursami zaśmiecacie temat, skoro o bukmacherce nie macie zielonego pojęcia ?
bukmacher może wam wystawić obojetnie jaki zakład, wystarczy do nich napisać .. były też zakłady, czy Ędward Ącki zostanie prezydentem i co z tego ? wiele głupszych nie chce mi się pisać jeśli nie macie o czyms pojęcia to nie piszcie, bo z tych kandydatów może żaden się nie sprawdzić |
Cytat:
|
Cytat:
|
ciekaw jestem czy z Danem pracuje jeszcze ten trener bramkarzy ktory byl z nim wczesniej w Wisle???
|
Cytat:
|
Niech mnie ktoś uświadomi
Jarosz+Mielcarski+Petrecsu=Zdzichu pa pa?? |
Cytat:
|
Gdzies pisaliscie że Wisła ma grac ofensywnie i ładnie dla oka. A po co nam to jak w pucharach z taka gra dostajemy od Azerów. Lepiej byc drwalami, którzy walczą, kopią i nie odpuszczaja do konca i osiagnąć remis np z angielskim Liverpoolem na ich terenie.
PS: Nadal nie wierze ze Dan wróci. Ale radość bedzie wieksza jak wróci. |
Cytat:
|
Prawda jest taka że sprowadzenie do Wisły Petrescu czy Jimeneza bedzie ogromnym sukcesem zarządu Wisły i co do tego chyba niema żadnych wątpliwości więc należy poczekać a nie psioczyć że tam zarabia tyle to na pewno tu nie przyjdzie.
|
Cytat:
Nie, Marek Koźmiński. Też mi się to o uszy obiło. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Petrescu tak, ale pod warunkiem, że polepszył swój warsztat w zakresie treningu ofensywnego drużyny. Nie zapełnimy stadionu, gdy drużyna po strzeleniu na 1:0 takiej Polonii Bytom będzie cofała się w 9 pod własne pole karne i broniła wyniku. W trakcie pierwszej kadencji Dana byłem jego przeciwnikiem .Czas pokazał, że się bardzo myliłem. Natomiast nie można przymykać oczu na błędy, które w przeszłości nasz trener popełniał. No chyba , że nikt Danowi nie wytłumaczył, że większość polskich drużyn, po porażce 1:0 na Reymonta, z uśmiechem i z poczuciem zadowolenia, wraca do swoich miast. Jeśli Petrescu przyjdzie, to jestem za tym, aby sprowadził 4 - 5 Rumunów. Stawiając na Polaków, przy obecnym systemie szkolenia i przy polskiej mentalności, nic w europejskiej piłce nie osiągniemy.
|
ale czy to ważne ile będzie wygrywał? najważniejsze są zwycięstwa i sukcesy , mało kto będzie patrzył na styl jeśli będziemy cały czas wygrywać..
coś mi się wydaje że ta konferencja dzisiejsza będzie pełna niespodzianek :) |
Tak to wszyscy byli za powrotem Petrescu, ale wydawało się to nierealne. Teraz, gdy podobno Petrescu jest bardzo bliski powrotu, piszecie że jednak nie jest on dobrym kandydatem. No widzę, że w dupach się całkiem poprzewracało co poniektórym.
|
Cytat:
|
Jeden potencialny buc już ma robotę - Clemente został selekcjonerem Kamerunu:)
|
Cytat:
Jak będzie na niej Jarosz to może, może, ale raczej na nic bym nie liczył... Więcej powie nam dyspozycja naszych piłkarzy:D:D:D edit: sorry za dubel:( |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl