Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

SpoXsteR 28.07.2010 14:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafal777 (Post 945969)
Taaaa, a nisi sa geniuszami technicznymi. Ogladaliście mecz Lecha z azerami? Śmiem twierdzic że wyszkolenie techniczne było po ich stronie. U nas słynne przyjęcie na 3 metry i podanie z klapki na 2 przyjęcia to norma więc nie piszcie farmazonów, że nam, lepszym technicznie boisko przeszkodzi. Do tego co gramy na chwile obecną takie boisko wystarczy w zupełności.


W Amice, nie u nas..

_ukoL 28.07.2010 14:03

I skąd to stwierdzenie, że są bardziej wybiegani od Wisły? Pieprzenie głupot. Tak na prawdę my tutaj nic o tych Azerach nie wiemy.

mitmichael 28.07.2010 14:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 945971)
Tak na prawdę my tutaj nic o tych Azerach nie wiemy.

Cos jednak wiemy
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...lubi_atakowac/
Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpergawlo (Post 945962)
Technicznie lepsi jesteśmy jednak my, oni pewnie są bardziej wybiegani jak większość ekip ze wschodu

Jakie wnioski przywiózł Pan do Polski?

Andrzej Bahr - Rywale są dobrzy technicznie i potrafią utrzymać się przy piłce. Te elementy od zawsze charakteryzowały zespoły z tego regionu. Tak samo grało Dynamo Tbilisi - byli szybcy i nieźli w pojedynkach jeden na jeden. Karabach jest ustawiony ofensywnie, więc w ich obronie można szukać słabszych punktów.

crazykaro 28.07.2010 14:24

To co wiemy to to że wodę wypompowują z Hutnika bo zalało stadion. Dobrze że pogoda się robi coraz lepsza i nawet już przestało padać

rafal777 28.07.2010 14:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 945970)
W Amice, nie u nas..

A nasi jak graja z Amica to strzelają gole z przewrotki, przyjmują piłkę w powietrzu, graja pietami i w ogóle niszczą ich technicznie. Z tego co pamiętam mecze z Amica w poprzednim sezonie to kopanie się po czołach i żadnego gola strzelonego w lidze...

Mario Nh 28.07.2010 14:43

Pewnie trening Azerów zaplanowany na godzinę 20 się nie odbędzie...

SpoXsteR 28.07.2010 14:44

Ale czy ja pisze o jakichs wirtuoazach, nie odwracaj kota ogonem i nie przeinaczaj moich slow, chocbyscie sie zesrali to Karabach jest gorzej wyszkolony technicznie, co nie oznacza ze pilki przyjac nie potrafia, z klepki zagrac czy strzelic gola z 30 metrow.. ale to gorszy zespol, duzo gorsza liga, gorsza reprezentacja, a niektorzy pilkarze sa wyceniani na 50 tys euro, poza tym mozna zobaczyc ich mecze na ich stronie oficjalnej.. a Bahr ocenial ich poprzez pryzmat meczu z Irlandczykami... takze to zaden wyznacznik skoro przez caly mecz Karabach mial 70% posiadania pilki, kiedy to Irlandczycy bronili sie prawie cala jedenastka na swojej polowie przez caly mecz.. co nie zmienia faktu ze NIE POTRAFIA GRAC W PILKE! Owszem, potrafia i tego nie neguje..

Cytat:

Z tego co pamiętam mecze z Amica w poprzednim sezonie to kopanie się po czołach i żadnego gola strzelonego w lidze...
ale to czesto normalne , w kazdej lidze kiedy dochodzi do starc ekip ktore walcza o mistrzostwo.. gra jest z reguly brzydka, kontrolowana i bez zbednego ryzykowania.. bo stawka meczu jest na tyle duza ze nie chodzi o pokazanie ladnej gry, a zejscie z boiska z 3 punktami
a napisalem ze "w Amice a nie u nas" bo piles do ich meczu z Interem... a czy to Wisla z nimi grala, czy Amika? Amika wiec nie pisz " u nas..." chyba ze za naszych uwazasz pilkarzy Amiki?

Skipper 28.07.2010 14:51

W ramach ciekawostki, czym przylecieli nasi jutrzejsi rywale.

http://images46.fotosik.pl/319/6badb88a9f8626b1.jpg

Nietrudno zauważyć że to "poczciwy" TU-154, czyli ten sam typ co nam spadł w Smoleńsku.

WiślakMyślenice 28.07.2010 14:52

Niech go zmienią w p**du, inaczej rewanżu nie dożyją ...

rafal777 28.07.2010 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 945999)
Amika wiec nie pisz " u nas..." chyba ze za naszych uwazasz pilkarzy Amiki?


Eeee chyba czegoś nie rozumiesz. Pisałem, że na tle Lecha Inter był lepiej wyszkolony technicznie. A skoro my jesteśmy technicznie na podobnym poziomie co Lech (patrz: U NAS przyjęcie piłki to dramat, i ogólnie wyszkolenie techniczne jest na słabym poziomie). Dlatego jeszcze raz zaznaczę iż murawa bedzie dla obu drużyn takim samym zmartwieniem (jesli nie większym dla lepiej wyszkolonych technicznie azerów). I tyle...

wislacki mati 28.07.2010 15:14

prognoza na jutro
00:00-06:00 14 stopni C 0,3 mm opadów
06:00-12:00 17 stopni C 0,3 mm opadów
12:00-18:00 22 stopni C 0,1 mm opadów
18:00-00:00 17 stopni C 5,0 mm opadów

wonski_eNHa 28.07.2010 15:17

Masz rację rafal777. Azerowie nas zniszczą swoimi nietuzinkowymi umiejętnościami technicznymi. Wiślacy nie podniosą się z murawy jak zobaczą grę Azerow.

Czyś Ty ku**a zgłupiał?? Taki z Ciebie kibic Wisły? Przykro mi, ale Biała Gwiazda wygra ten mecz na twoje nieszczęście różnicą co najmniej 2 bramek. Wiem, że POZnan* wyglądał przy Interze Baku jak bezbronna dziewczynka, ale zapamiętaj jedno. MY JESTEŚMY WISŁA!! A KIM SĄ ONI?? (są następnym zespołem, który rozjedziemy w eliminacjach do Pucharu Europa) WIĘCEJ WIARY!

WiślakMyślenice 28.07.2010 15:24

Jeżeli my nie będziemy wierzyć w naszą drużynę to kto będzie? ****a ogarnijcie się jeden z drugim, ja się zastanawiam czy nie weszedłem przez przypadek na forum pyr albo ceg(L)onistow czy innego klubu. Szawle też miało nas pojechać. 7-0 w dwumeczu ale ich pojechaliśmy. To europejskie puchary, tu nie ma ogórów. W każdym meczu trzeba dawać z siebie ile tylko można, nie tylko w pucharach ale i lidze.

pbciderek 28.07.2010 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skipper (Post 946003)
W ramach ciekawostki, czym przylecieli nasi jutrzejsi rywale.



Nietrudno zauważyć że to "poczciwy" TU-154, czyli ten sam typ co nam spadł w Smoleńsku.


W ramach kolejnej ciekawostki można dodać, że dokładnie ten egzemplarz latał w PLL LOT w latach 1986-1995 :)

tofik 28.07.2010 15:42

Singlar nie grał z Tottenhamem na wyjeździe jako środkowy obrońca przypadkiem ? Bo wiem, że Diaz na CN grał. Jak widać w pucharach zawsze mamy problemy ze środkiem :)
A co do pomocy, to pewnie Heniek wystawi taki sam skład jak z Szawlami. W razie gdyby jenak gra się nie kleiła można cofnąć Brożka do obrony i wpuscić na lewą Paljicia, a na prawą Kirma, albo odwrotnie :) Wariantów jest kilka.

Kryniu 28.07.2010 15:48

A ja uważam że pogoda powinna być po naszej stronie. W Azerbejdżanie są upały a u nas zimno że się nie chce wychodzić z domu. To może być szansa dla nas. Mam nadzieję że stadion na SS będzie się nadawać do normalnych podań.

JrQ- 28.07.2010 15:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 946039)
Singlar nie grał z Tottenhamem na wyjeździe jako środkowy obrońca przypadkiem ? Bo wiem, że Diaz na CN grał. Jak widać w pucharach zawsze mamy problemy ze środkiem :)
A co do pomocy, to pewnie Heniek wystawi taki sam skład jak z Szawlami. W razie gdyby jenak gra się nie kleiła można cofnąć Brożka do obrony i wpuscić na lewą Paljicia, a na prawą Kirma, albo odwrotnie :) Wariantów jest kilka.

Singlar masakrycznie slabo w sparingach, w jednym samoboj, w drugim prosty blad przy golu dla KSZO...

Kamson 28.07.2010 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 946039)
Singlar nie grał z Tottenhamem na wyjeździe jako środkowy obrońca przypadkiem ? Bo wiem, że Diaz na CN grał. Jak widać w pucharach zawsze mamy problemy ze środkiem :)
A co do pomocy, to pewnie Heniek wystawi taki sam skład jak z Szawlami. W razie gdyby jenak gra się nie kleiła można cofnąć Brożka do obrony i wpuscić na lewą Paljicia, a na prawą Kirma, albo odwrotnie :) Wariantów jest kilka.

Singlar grał chyba wtedy na prawej stronie, natomiast na stoperze ustawili Baszcza.

DJ Hazel 28.07.2010 16:04

Panowie nie ma co się obawiać.Jeszcze 2 tygodnie temu nikt z nas nie słyszał o takim zespole jak Karabach a teraz każdy ma w porach.To przecież nie żaden gigant z takimi przeciętniakami musimy wygrać to nasz obowiązek!Levadia to już przeszłość i ja nie wyobrażam sobie innej opcji jak zwycięstwo.Mamy wreszcie szeroką kadrę powinniśmy szukać różnych wariantów w ustawieniu i powinno być dobrze.Wielu uważa że pomimo zwycięstwa 5:0 z Szawle zaprezentowaliśmy się słabo to ja pytam jak mieliśmy zagrać?!Wygrać 10:0??!!Trzeba ich przejść a w następnej rundzie mam nadzieje że wrócimy już na R22 i się nawet takiego Liverpoolu czy Juve się nie przestraszymy.Trzeba być optymistą!WISŁA!

sportnh 28.07.2010 16:05

Bardzo bym juz chcial jutrzejszy mecz! Dzien ma byc chyba bezdeszczowy z tego co mowili. Mam obawy co do tego, ze nie zdolamy zachowac u siebie czystego konta. Widzi mi sie jakies 3-1 dla Wisly obiektywnie mowiac, no i bardzo bym chcial zeby na srodku zagral Bunoza z Cleberem!

Mariusznh_92 28.07.2010 16:10

Bunoza z Cleberem to raczej nie realne bo obaj są Lewonożni. Więc to nie Wchodzi w gre... raczej... tylko przy ewentualności. Dlatego trzeba ściągnąć prawonożnego stopera.

szlaQ 28.07.2010 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mariusznh_92 (Post 946063)
Bunoza z Cleberem to raczej nie realne bo obaj są Lewonożni. Więc to nie Wchodzi w gre... raczej... tylko przy ewentualności. Dlatego trzeba ściągnąć prawonożnego stopera.

Kolejny raz trzeba pisać że Marcelo i Głowa obydwaj byli prawonożni :D

sportnh 28.07.2010 16:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mariusznh_92 (Post 946063)
Bunoza z Cleberem to raczej nie realne bo obaj są Lewonożni. Więc to nie Wchodzi w gre... raczej... tylko przy ewentualności. Dlatego trzeba ściągnąć prawonożnego stopera.

Qr.va no to po raz kolejny wraca ten temat. Jakis logiczny argument daj za tym, ze nie moga grac dwaj lewonozni stoperzy. Co to ma do rzeczy w ogole bo nie za bardzo rozumiem??? W poprzednim sezonie grali dwaj prawonozni i?

bartekd16 28.07.2010 16:17

Pewnie chodzi o to ,że może nastąpić koniec świata jak wystawi się dwóch lewonożnych obrońców na środku

DJ Hazel 28.07.2010 16:18

Bo gdzieś napisali na sport.pl i wszyscy to łyknęli ; p

konkursowicz 28.07.2010 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DJ Hazel (Post 946074)
Bo gdzieś napisali na sport.pl i wszyscy to łyknęli ; p

Normalnie tego nie czytam, ale jak możesz daj linka...

rafal777 28.07.2010 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 946025)
Masz rację rafal777. Azerowie nas zniszczą swoimi nietuzinkowymi umiejętnościami technicznymi. Wiślacy nie podniosą się z murawy jak zobaczą grę Azerow.

Czyś Ty ku**a zgłupiał?? Taki z Ciebie kibic Wisły? Przykro mi, ale Biała Gwiazda wygra ten mecz na twoje nieszczęście różnicą co najmniej 2 bramek. Wiem, że POZnan* wyglądał przy Interze Baku jak bezbronna dziewczynka, ale zapamiętaj jedno. MY JESTEŚMY WISŁA!! A KIM SĄ ONI?? (są następnym zespołem, który rozjedziemy w eliminacjach do Pucharu Europa) WIĘCEJ WIARY!

Ja pierd**e następny!! Gdzie ja napisałem że Wisła przegra?? Pokaż mi chłopie gdzie tak napisałem. Ktoś walnął, że jesteśmy lepsi technicznie i dlatego zły stan murawy będzie nam bardziej przeszkadzał!! Ja się z tym nie zgadzam i uważam że to nie ma znaczenia a Ty mi wyjeżdżasz "taki z Ciebie kibic Wisły"......

Wyrwałeś moje zdanie z kontekstu i lecisz szyderą. Poczytaj o czym była rozmowa i ustosunkuj się do całej dyskusji. I jeszcze mi piszesz, że Wisła wygra na moje nieszczęście... Brak mi słów...

DJ Hazel 28.07.2010 16:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konkursowicz (Post 946086)
Normalnie tego nie czytam, ale jak możesz daj linka...

Ale to już dawno było dość bym musiał poszukać.

mitmichael 28.07.2010 17:49

Dobry jest ten trener naszego przeciwnika - "Jezeli przegramy 0-1 to bede usatysfakcjonowany" Pierwszy raz sie z czyms takim spotykam. Chyba azerska druzyna bardzo wierzy w siłe swojego boiska - inaczej sie tej wypowiedzi nie da wyjasnic. Z tego co patrzyłem prognozy na jutro sa bardzo dobre i nie bedzie przeszkod z graniem.

zloto 28.07.2010 18:06

To jest tylko taka zagrywka pod psychikę, aby nasi grajkowie opczuli się pewnie, a potem....:P
Tak serio, to wszystko się okaże jutro, licze na Piotrka, w meczach z Litwinami pokazał, że początek sezonu może należeć do niego.

JrQ- 28.07.2010 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konkursowicz (Post 946086)
Normalnie tego nie czytam, ale jak możesz daj linka...

Arsene Wenger tak zrobił w meczu LM i tak to uargumentował i się rozniosło...

Pancratius 28.07.2010 18:24

A tak teraz na to patrzę to strasznie sramy przed tymi Azerami.
Mamy wygrać 3-0 i koniec...innej opcji nie przewiduję;)

pikey 28.07.2010 18:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartekd16 (Post 946072)
Pewnie chodzi o to ,że może nastąpić koniec świata jak wystawi się dwóch lewonożnych obrońców na środku

Hehe, dobre:) A nawiasem mówiąc- z tego co wiem Puyol i Pique są obaj prawonożni, co nie przyprawia raczej trenerów Barcy i reprezentacji Hiszpanii o bół głowy. Dlatego myślę, że u nas tragedii nie będzie, jeśli zagra dwóch lewonoznych środkowych obrońcow:)

wonski_eNHa 28.07.2010 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafal777 (Post 946090)
Ja pierd**e następny!! Gdzie ja napisałem że Wisła przegra?? Pokaż mi chłopie gdzie tak napisałem. Ktoś walnął, że jesteśmy lepsi technicznie i dlatego zły stan murawy będzie nam bardziej przeszkadzał!! Ja się z tym nie zgadzam i uważam że to nie ma znaczenia a Ty mi wyjeżdżasz "taki z Ciebie kibic Wisły"......

Wyrwałeś moje zdanie z kontekstu i lecisz szyderą. Poczytaj o czym była rozmowa i ustosunkuj się do całej dyskusji. I jeszcze mi piszesz, że Wisła wygra na moje nieszczęście... Brak mi słów...

Nigdzie w moim poście nie napisałem, że coś marudzisz o porażce Wisły z Azerami. Piłem do fragmentu w którym uważasz ,że zły stan murawy będzie bardziej sprzyjał przybyszom ze wschodu. Napisałeś to w taki sposób, że można było pomyśleć że 'azory' dorównują techniką co najmniej Barcelonie, a 'My' nawet prosto biegać nie potrafimy. Także trochę zluzuj.

Moim zdaniem to Wisła zdominuje gości pod względem, technicznym jak i taktycznym. Nie liczę na wyrównany mecz, bo wiem że w krakowskiej drużynie jest ogromny potencjał. Jest głód wygrywania i odpowiedni trener (niestety nie odpowiada SKWK i kilku innym osobą które uważają, że w dzisiejszych czasach w sporcie jest miejsce na sentymenty).
Dlatego pociśniemy ich różnicą co najmniej dwóch bramek, jak by to miało miejsce za czasów Parmy i Schalke 04.

Reiro 28.07.2010 19:18

Czytam, czytam i zastanawiam się o czym wy wogóle piszecie...
Z waszych postów wynika, ze Inter Baku był lepszy od Lecha...ciekawa teoria.
Ja oglądając ich mecz stwierdziłem jedynie, że Lech nie potrafi wykorzystywać sytuacji, które mimo wszystko stwarz, natomiast Inter grał głównie z kontry i niepotrafił nawet zbytnio zagrozić bramce Kotorowskiego...no raz im się udało i wpadła bramka. Pisanie o drużynach Azerskich jak o kimś kogo należy się obawiać jest śmieszne...bo w takim razie nie ma sensu przechodzić do następnej rundy bo pierwszy lepszy zespół z Czech, Austrii, Belgii, itp jest dla nas nie do przejścia...

I wy zwiecie się kibicami...OMG

BRTS39 28.07.2010 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reiro (Post 946162)
Czytam, czytam i zastanawiam się o czym wy wogóle piszecie...
Z waszych postów wynika, ze Inter Baku był lepszy od Lecha...ciekawa teoria.
Ja oglądając ich mecz stwierdziłem jedynie, że Lech nie potrafi wykorzystywać sytuacji, które mimo wszystko stwarz, natomiast Inter grał głównie z kontry i niepotrafił nawet zbytnio zagrozić bramce Kotorowskiego...no raz im się udało i wpadła bramka. Pisanie o drużynach Azerskich jak o kimś kogo należy się obawiać jest śmieszne...bo w takim razie nie ma sensu przechodzić do następnej rundy bo pierwszy lepszy zespół z Czech, Austrii, Belgii, itp jest dla nas nie do przejścia...

I wy zwiecie się kibicami...OMG

Ja mysle ze przez naszych drogich forumowiczów przemawia kurtuazja i każdy ma w głowie to co stalo sie rok temu. Zalecana jest ostrożność.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...abachu//38851/
co oni kibiców sobie zastępują?

joshi 28.07.2010 20:51

przy okazji meczu, będzie prowadzona szczytna akcja
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...je_dla_dzieci/

Tarann 28.07.2010 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reiro (Post 946162)
Czytam, czytam i zastanawiam się o czym wy wogóle piszecie...
Z waszych postów wynika, ze Inter Baku był lepszy od Lecha...ciekawa teoria.
Ja oglądając ich mecz stwierdziłem jedynie, że Lech nie potrafi wykorzystywać sytuacji, które mimo wszystko stwarz, natomiast Inter grał głównie z kontry i niepotrafił nawet zbytnio zagrozić bramce Kotorowskiego...no raz im się udało i wpadła bramka. Pisanie o drużynach Azerskich jak o kimś kogo należy się obawiać jest śmieszne...bo w takim razie nie ma sensu przechodzić do następnej rundy bo pierwszy lepszy zespół z Czech, Austrii, Belgii, itp jest dla nas nie do przejścia...

I wy zwiecie się kibicami...OMG

Dużo można wyczytać z gadki ich trenera:

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._przed_meczem/

Jak się mu tak przyjrzeć to wydaje mi się że straszenie Azerami. Litwinami, Łotyszami i innymi tego typu piłkarzami to przesada. Oni są dokładnie w tym samym miejscu co my na początku ery Cupiała. Jest jakaś kasa, chęć, są nawet jacyś grajkowie, tylko brakuje obycia. Widać że opowiada trochę przegnieciony presją i otoczeniem. To co mają powiedzieć jego piłkarze? ( jak słyszę w większości Azerowie, czyli nawet nie zaciężna armia z Baku co nawet jakiś piłkarz grał w naszej ekstraklasie :) ) I tu wychodzi największe osłabienie czyli stadion. Gdybyśmy grali na naszym to byłaby to formalność tak jak pierwsze nasze występy na zachodzie (Parma Saragossa Barcelona ) zanim nasi nie załapali o co chodzi. Nasza największa klęska przytrafia się w Sosnowcu i dziwić się, że chłopaki którzy tam przyjechali pomyśleli sobie ..." ty patrz tak jak u nas może to zwykli goście".
Dlatego nie demonizowałbym przeciwnika tylko zastanowił się czy nasi wyjdą tak jak by musieli wyjść pod presją jaka była na R22. Koncentracja i pierwsza myśl tak w granicach 70 min. poza "zniszczyć" mniej więcej taka " może im już starczy to w końcu też ludzie"

Wojtas 28.07.2010 22:24

Ja mysle zen nasi wiedzą ze ten pierwszy meecz moze juz rozstrzygnac rywalizacje.

Azerowie dopoki maja dobry wynik dopóty biegaja ,jak sie im walnie 3 bramki to siadą ,tak ze w rewanzu bedziemy mogli zagrac spokoinie i madrze.Natomiast jak bedzie powtorka z pierwszgo meczu jak z Tbilisi gdzie tamci nas zaskoczyli i 2 bramki strzelili to moze byc roznie.
Nie ma zabaw ,tylko cisniemy i wygrywamy.

JohnnyH 28.07.2010 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 946307)
Ja mysle zen nasi wiedzą ze ten pierwszy meecz moze juz rozstrzygnac rywalizacje.

Azerowie dopoki maja dobry wynik dopóty biegaja ,jak sie im walnie 3 bramki to siadą ,tak ze w rewanzu bedziemy mogli zagrac spokoinie i madrze.Natomiast jak bedzie powtorka z pierwszgo meczu jak z Tbilisi gdzie tamci nas zaskoczyli i 2 bramki strzelili to moze byc roznie.
Nie ma zabaw ,tylko cisniemy i wygrywamy.

Zgadzam się. Martwi tylko fakt że środek obrony mamy nadal w proszku. Dlatego troszkę obawiam się jakiejś przypadkowej kontry lub rykoszetu który może nam skomplikować życie. Wierzę jednak że z przodu będzie lepiej niż z Litwinami i Żuraw i spółka zrobią wystarczającą górkę przed rewanżem. Najważniejsze to nie stracić z dupy bramki na początku a w miarę szybko strzelić...jeśli szybko strzelimy to myślę że dalej już poleci.

Pozdrawiam


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl