![]() |
Już nie wspominając o tym, że ten stadion Slavii jest na 21 tys. Skad Ty chcesz wziąć 21 tys pejsów? Nawet ze wszystkimi pracownikami Comarchu, cheeleaderkami i bóg wie kim jeszcze ciężko byłoby im to zapełnić nawet na 1 mecz. 15 tys to idealny kurnik dla nich, jak to zapełnią to będę pod wrażeniem.
Im bardziej oglądam foty z wewnątrz tym bardziej bierze mnie obrzydzenie do tego ich stadionu. Masakra, ta trybuna "dwupiętrowa", te trybuny za bramką przypominające starą naszą trybunkę "D", żal po prostu. Porównuje ze stadionem Arki i aż wierzyć mi się nie chce że stadion pejsów jest ponad dwukrotnie droższy! Poza tym stadion Arki póki co wygląda na to że będzie dużo ładniejszy niż przecudowane estadio kałuża. Jak dla mnie chyba najbrzydszy z nowo budowanych stadionów. Cytat:
|
Cytat:
A tak na poważnie to nie wiem co nie tak z tym stadionem Slavii? Jak dla nie jest to jeden z najładniejszych stadionów tej wielkości 15-20 tys. który powstał ostatnio, widziałem go na żywo i może rzeczywiście przypominać trochę jakieś centrum handlowe, ale jak dla mnie wygląda o niebo lepiej od tego co postawiono przy Kałuży. |
Parchatkowo korzystnie sie prezentuje z zewnatrz - a o to glownie chodzi. Stadion, zwlaszcza w takim miejscu jak ten ma nie psuc otoczenia. A najlepiej jakby dodawal estetyki. Parchatkowo nie psuje wizualnie przestrzeni, i nie pomoga nasze zaklinania rzeczywistosci, ze wyglada jak centrum handlowe. Jest elegancki, o dobrych proporcjach.
Wnetrze - mnie jako mieszkanca Krakowa najmniej interesuje, bo stadion jest dla kilku tysiecy synow Cyrankiewicza i cor Koryntu, oraz zasluzonych pracownikow Comarchu czy urzednikow miejskich. Te 10tys tam wejdzie, z czego polowa bedzie sie brandzlowac pod chalatami ze jest ladnie i koszernie. Co 2 tygodnie, kilkanascie razy w roku. Natomiast bryla stadionu bedzie tam 24 ha na de, 365 dni w roku, dopoki jej nie zburza. I to my - mieszkancy Krakowa bedziemy ja czesciej ogladali niz w/w cyrankiewicze i koryncianki. Z punku widzenia MIESZKANCA KRAKOWA czy turysty - w porownaniu do Parchatkowa nasz stadion to najwiekszy pokemon i bubel architektoniczny w Krakowie. Fatalna architektura, skala, materialy, rozwiazania, detal. Wszystko. Co z tego ze w kiblach "schludnie", rownie polozone wykladziny czy ladne krzeselka. To jest absolutnie najmniej wazna rzecz. Niesety ale stadion nie jest dla kibicow. Nie w obecnych czasach. I nie w centrum Krakowa. |
Białystok
Widok ogólny http://a.imageshack.us/img824/5097/dsc07305z.jpg Zbliżenia (skośne elementy zbrojenia wystające z niskich słupów najbliżej płyty boiska widoczne po lewej wskazują w przybliżeniu kąt pochylenia trybun na pierwszym poziomie). http://a.imageshack.us/img835/7527/dsc07307.jpg Trybuna jednopoziomowa za bramką: http://a.imageshack.us/img823/4542/dsc07309u.jpg Źródło i więcej zdjęć http://www.skyscrapercity.com/showth...431979&page=83 |
Cracovia ma 2 'telebimy'? ten drugi specjalnie na Derby? dziwne. :P
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...,t,tm,zid.html http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...,t,tm,zid.html ale ten drugi wydaje mi sie, że jest stricte na derby? Chyba ze mam cos z oczami. :P |
A co w tym dziwnego? U nas tez sa dwa, chyba logiczne ze musza byc dwa zeby wszystkie strony widzialy.
|
U nas też dwa.
A stadion Cracovii przypomina mi obiekt Sparty Rotterdam. http://stadiony.net/stadiony/ned/spa...on_het_kasteel |
No jakby był jeden, to w zależności od ustawienia przynajmniej z 1/4 stadionu by nie widziała telebimu - koszt w skali całego stadionu niewielki, telebim w sumie nikomu szczególnie nie przeszkadza (no, u nas tak z 30 osób co mecz cierpi :D), czemu nie? Czepianie się tego to robienie problemu z niczego.
A co by nie mówić o stadionie Cracovii, bardzo fajnie wpisuje się w otoczenie, od zewnątrz moim zdaniem tylko przyklasnąć. Tylko szkoda takiego fajnego stadionu na I ligę :/ |
Cytat:
|
Ja bym sie tak nie zapedzial z ta 1 czy 3 liga. Juz raz spadli...
|
Cytat:
:D |
http://static.wirtualnemedia.pl/medi...n_kampania.JPG
Niech to ktoś zmontuje z tym ;) http://bi.gazeta.pl/im/4/8350/z8350854X.jpg :lol: |
Nikt nie musi, już dawno była "odpowiedź" na idiotyczną kampanie Ryśka i jego kliki:
http://img826.imageshack.us/i/stadionklapaczarny.jpg/ |
|
^ "uwajaj uwajaj uwajaj!!" haha
|
No i wynik już znamy.
http://foto.terazpasy.pl/d/29829-1/2...ii_009_600.jpg |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ci to mają wyobraźnie ,odwrotnie i 0:6 :D a niech sobie piszą, I liga czeka :lol:
sorry za ot |
Niech się bawią,bo prędko takich cyfr po ich stronie nie będzie.
|
Cytat:
|
Po widoku na Wawel, kopiec Kościuszki i wieżę ratuszową, kolejnym dowodem na wyjątkowość i światowość pastwiska na Kałuży, okazują się malunki na drzwiach do kibla. Podobno klasa światowa.
http://http://www.wikipasy.pl/images...ebudowa_02.jpghttp://www.wikipasy.pl/images/d/de/2...ebudowa_02.jpg Kabel do męskiego ładuje wibrator Filipiaka. |
Artur to udowodnił? Przywołał dzieła Da Vinci, Michała Anioła?
|
Cytat:
|
O jakiego piewce z GK chodzi? Może ro manek ale on z wybiórczej. Obejrzałem kiblową galerię to mają umywalki takie bym powiedział dość słabo umocowane... Nasza łazienka ich pokonała jak pamiętamy ale umywalki bardziej zabezpieczone. :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Widocznie wiedzą jaka "inteligencja" chodzic będzie do Marketstadium przy ul. Kałuzy, dla której kółko i trójkat może być za trudnym znakiem na drzwiach. A i tak większość bedzie wchodzić w drzwi z namalowaną na nich postacią z kucykami. :)
|
to zdjęcie co gigant wkleił wygląda jak wejście do schronu
takie właśnie oświetlenie jest w nich montowane kolorystyka też dająca powera szkoda tylko, że murawa jest zielona strasznie psuje cały efekt |
a ja mam takie trochę inne pytanie. Co z halą widowiskową , która miała powstać w Czyżynach ?
|
Patrząc obiektywnie.
Zewnątrz całkiem fajnie prezentuje się stadion z drugiej strony błoń, więcej - świetnie. Natomiast wewnątrz... http://d.polskatimes.pl/k/r/14/64/62...8d786062_p.jpg http://d.polskatimes.pl/k/r/11/e0/11...8534dd41_p.jpg Powiewa 3 ligą holenderską. A tutaj dla porównania Premiership http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...8918502139.jpg http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5633518524.jpg Ważniejsze co jest wewnątrz. Pod warunkiem, że jest się kimś więcej dla klubu niż zwykłym przechodniem :> Co do Poznania, korona stadionu jest zbyt wysoka. Nie ma cyrkulacji powietrza, promienie słoneczne nie docierają w odpowiedniej ilości. |
Lech, Miasto i stadion
http://www.sport.pl/pilka/1,70993,83...lgarskiej.html widać wcale nie jest tak rózowo |
Kolejny dowód na to że redakcja GW i wszelkich portali Agory jest poniżej dna, sami nie wiedzą o czym piszą i przekręcają fakty. pierwszy akapit i dwa przekłamania, reszty nawet nie chce mi się czytać:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
http://i52.tinypic.com/5yw3kg.jpg |
Co do stadionu Cracovii to nie tylko te wspaniałe malunki na drzwiach wuceta. Lepsze są to ultra nowoczesne, zajebiaszczo estetyczne lampy przemysłowe w korytarzach :d Nie ma co światowy standard. Ładniejsze mam w garażu...
|
http://www.legia.com/www/galerie/wyd...a/big/1028.JPG
Lepiej było tam się przejść niż oglądać naszych patałachów;/ |
A co to jest?
|
to są europejskie letnie igrzyska olimpiad specjalnych na Legi
|
Otwarcie tej olimpiady specjalnej na Legii.
|
Ta, otwarcie Igrzysk Olimpiad Specjalnych na Legii.
http://sport.tvp.pl/inne/pozostale/s...adziei/2735622 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl