Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

Grzadq 02.09.2010 10:07

Już nie wspominając o tym, że ten stadion Slavii jest na 21 tys. Skad Ty chcesz wziąć 21 tys pejsów? Nawet ze wszystkimi pracownikami Comarchu, cheeleaderkami i bóg wie kim jeszcze ciężko byłoby im to zapełnić nawet na 1 mecz. 15 tys to idealny kurnik dla nich, jak to zapełnią to będę pod wrażeniem.

Im bardziej oglądam foty z wewnątrz tym bardziej bierze mnie obrzydzenie do tego ich stadionu. Masakra, ta trybuna "dwupiętrowa", te trybuny za bramką przypominające starą naszą trybunkę "D", żal po prostu. Porównuje ze stadionem Arki i aż wierzyć mi się nie chce że stadion pejsów jest ponad dwukrotnie droższy! Poza tym stadion Arki póki co wygląda na to że będzie dużo ładniejszy niż przecudowane estadio kałuża. Jak dla mnie chyba najbrzydszy z nowo budowanych stadionów.

Cytat:

Gdzies TY na Legii widział 20 kilku tysięcy kibiców ? Chyba, ze piłeś i Ci sie rozmnożyli.
Nie chodziło mi o dokładne liczby, czy to było 20 kilka czy 18.5 . Chciałem raczej powiedzieć że zazdroszcze im tego, że już mają, są już u siebie, mogą przyjść w liczbie powyżej 20 tys i krzyknąć Legia Warszawa (a że tego nie robią to inna sprawa :lol:). Co by nie mówić, ale chyba wszystkich już męczył Hutnik (Sosnowca nawet nie wspominam) i każdy tęskni za tym mega dopingiem, za tym nakręcaniem się, tą atmosferą. Nie da się ukryć że choćby nie wiem jaka ekipa była i jaka mobilizacja to nie ma szans na to gdzie indziej niż na Reymonta. Dlatego z utęsknieniem czekam na powrót na stare śmieci :)

emj10 02.09.2010 10:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 973269)
Kolego, z calym szacunkiem, ale stadiony o wygladzie bytomskich familoków to Sobie proponuj w Wolominie, a nie w centrum Krakowa.

Huragan ma się dobrze i nie potrzebuje nowego stadionu :P

A tak na poważnie to nie wiem co nie tak z tym stadionem Slavii? Jak dla nie jest to jeden z najładniejszych stadionów tej wielkości 15-20 tys. który powstał ostatnio, widziałem go na żywo i może rzeczywiście przypominać trochę jakieś centrum handlowe, ale jak dla mnie wygląda o niebo lepiej od tego co postawiono przy Kałuży.

7 kotów 02.09.2010 11:12

Parchatkowo korzystnie sie prezentuje z zewnatrz - a o to glownie chodzi. Stadion, zwlaszcza w takim miejscu jak ten ma nie psuc otoczenia. A najlepiej jakby dodawal estetyki. Parchatkowo nie psuje wizualnie przestrzeni, i nie pomoga nasze zaklinania rzeczywistosci, ze wyglada jak centrum handlowe. Jest elegancki, o dobrych proporcjach.
Wnetrze - mnie jako mieszkanca Krakowa najmniej interesuje, bo stadion jest dla kilku tysiecy synow Cyrankiewicza i cor Koryntu, oraz zasluzonych pracownikow Comarchu czy urzednikow miejskich. Te 10tys tam wejdzie, z czego polowa bedzie sie brandzlowac pod chalatami ze jest ladnie i koszernie. Co 2 tygodnie, kilkanascie razy w roku.
Natomiast bryla stadionu bedzie tam 24 ha na de, 365 dni w roku, dopoki jej nie zburza.
I to my - mieszkancy Krakowa bedziemy ja czesciej ogladali niz w/w cyrankiewicze i koryncianki.

Z punku widzenia MIESZKANCA KRAKOWA czy turysty - w porownaniu do Parchatkowa nasz stadion to najwiekszy pokemon i bubel architektoniczny w Krakowie. Fatalna architektura, skala, materialy, rozwiazania, detal. Wszystko.
Co z tego ze w kiblach "schludnie", rownie polozone wykladziny czy ladne krzeselka. To jest absolutnie najmniej wazna rzecz.

Niesety ale stadion nie jest dla kibicow. Nie w obecnych czasach. I nie w centrum Krakowa.

adam08 02.09.2010 12:39

Białystok

Widok ogólny
http://a.imageshack.us/img824/5097/dsc07305z.jpg

Zbliżenia (skośne elementy zbrojenia wystające z niskich słupów najbliżej płyty boiska widoczne po lewej wskazują w przybliżeniu kąt pochylenia trybun na pierwszym poziomie).

http://a.imageshack.us/img835/7527/dsc07307.jpg



Trybuna jednopoziomowa za bramką:

http://a.imageshack.us/img823/4542/dsc07309u.jpg


Źródło i więcej zdjęć http://www.skyscrapercity.com/showth...431979&page=83

Al_29 02.09.2010 14:12

Cracovia ma 2 'telebimy'? ten drugi specjalnie na Derby? dziwne. :P

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...,t,tm,zid.html

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...,t,tm,zid.html

ale ten drugi wydaje mi sie, że jest stricte na derby? Chyba ze mam cos z oczami. :P

studio2 02.09.2010 15:50

A co w tym dziwnego? U nas tez sa dwa, chyba logiczne ze musza byc dwa zeby wszystkie strony widzialy.

0 22 02.09.2010 19:48

U nas też dwa.

A stadion Cracovii przypomina mi obiekt Sparty Rotterdam. http://stadiony.net/stadiony/ned/spa...on_het_kasteel

Sartre 03.09.2010 09:17

No jakby był jeden, to w zależności od ustawienia przynajmniej z 1/4 stadionu by nie widziała telebimu - koszt w skali całego stadionu niewielki, telebim w sumie nikomu szczególnie nie przeszkadza (no, u nas tak z 30 osób co mecz cierpi :D), czemu nie? Czepianie się tego to robienie problemu z niczego.

A co by nie mówić o stadionie Cracovii, bardzo fajnie wpisuje się w otoczenie, od zewnątrz moim zdaniem tylko przyklasnąć. Tylko szkoda takiego fajnego stadionu na I ligę :/

7 kotów 03.09.2010 11:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sartre (Post 973757)
A co by nie mówić o stadionie Cracovii, bardzo fajnie wpisuje się w otoczenie, od zewnątrz moim zdaniem tylko przyklasnąć. Tylko szkoda takiego fajnego stadionu na I ligę :/

Na 3. kolego. Na trzecia!

Jaroo1 03.09.2010 14:27

Ja bym sie tak nie zapedzial z ta 1 czy 3 liga. Juz raz spadli...

licoo 03.09.2010 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 972732)
http://stadiony.net/projekty/fra/grand_stade_lille Popatrzcie na ten bajer. A w Polsce musza budować osobno stadiony, hale i na koniec nie ma parkingów. Jesteśmy 100 lat za Murzynami....

Murzyni zorganizowali mistrzostwa w 2010 r., my zorganizujemy w 2012, wiec jesteśmy już tylko 2 lata za Murzynami
:D

Grzadq 08.09.2010 16:31

http://static.wirtualnemedia.pl/medi...n_kampania.JPG


Niech to ktoś zmontuje z tym ;)



http://bi.gazeta.pl/im/4/8350/z8350854X.jpg

:lol:

studio2 08.09.2010 18:15

Nikt nie musi, już dawno była "odpowiedź" na idiotyczną kampanie Ryśka i jego kliki:

http://img826.imageshack.us/i/stadionklapaczarny.jpg/

Grzadq 11.09.2010 12:01

http://www.weszlo.com/fotonews/12835...eenShot623.jpghttp://static.wirtualnemedia.pl/medi...pania.JPG[

I ...

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/25314/manuel...n2010_470.jpeg

:rotfl:

medyk 11.09.2010 23:03

^ "uwajaj uwajaj uwajaj!!" haha

spidey 14.09.2010 14:10

No i wynik już znamy.
http://foto.terazpasy.pl/d/29829-1/2...ii_009_600.jpg

crazykaro 14.09.2010 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spidey (Post 979754)

Spoko spoko ostatnio mieli 9:0 a podobno nawet i 10:0 :rotfl:

Krissu 14.09.2010 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 979755)
Spoko spoko ostatnio mieli 9:0 a podobno nawet i 10:0 :rotfl:

Bo to wynik do przerwy. :lol:

brylant17 14.09.2010 15:06

Ci to mają wyobraźnie ,odwrotnie i 0:6 :D a niech sobie piszą, I liga czeka :lol:


sorry za ot

Marszałek 14.09.2010 17:14

Niech się bawią,bo prędko takich cyfr po ich stronie nie będzie.

TOMAY1979 14.09.2010 19:50

Heh dobre z ta trawa ale w Poznaniu juz chyba 3 lub 4 raz wymieniaja murawe...cos mi sie wydaje ,ze cos nie tak z tym dachem skoro trawa nie chce rosnac...moze za malo slonca...?

gigant 15.09.2010 23:52

Po widoku na Wawel, kopiec Kościuszki i wieżę ratuszową, kolejnym dowodem na wyjątkowość i światowość pastwiska na Kałuży, okazują się malunki na drzwiach do kibla. Podobno klasa światowa.

http://http://www.wikipasy.pl/images...ebudowa_02.jpghttp://www.wikipasy.pl/images/d/de/2...ebudowa_02.jpg

Kabel do męskiego ładuje wibrator Filipiaka.

MatMario 15.09.2010 23:56

Artur to udowodnił? Przywołał dzieła Da Vinci, Michała Anioła?

gigant 15.09.2010 23:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 980691)
Artur to udowodnił? Przywołał dzieła Da Vinci, Michała Anioła?

Oni wszyscy już w to wierzą, łącznie z pismakiem z Gazety Krakowskiej.

MatMario 16.09.2010 00:11

O jakiego piewce z GK chodzi? Może ro manek ale on z wybiórczej. Obejrzałem kiblową galerię to mają umywalki takie bym powiedział dość słabo umocowane... Nasza łazienka ich pokonała jak pamiętamy ale umywalki bardziej zabezpieczone. :)

gigant 16.09.2010 00:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 980701)
O jakiego piewce z GK chodzi? Może ro manek ale on z wybiórczej. Obejrzałem kiblową galerię to mają umywalki takie bym powiedział dość słabo umocowane...

http://www.gazetakrakowska.pl/strona...ecia,id,t.html

Mahazel888 16.09.2010 08:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 980689)
Po widoku na Wawel, kopiec Kościuszki i wieżę ratuszową, kolejnym dowodem na wyjątkowość i światowość pastwiska na Kałuży, okazują się malunki na drzwiach do kibla. Podobno klasa światowa.

I sympatycznie i swojsko, jak na dożynkach w Bujakowie. Dziołsze dorobiłbym cyce, a chłopu fioletowy nos i byłaby rzeczywiście klasa światowa.

Gwiaździsty 16.09.2010 08:53

Widocznie wiedzą jaka "inteligencja" chodzic będzie do Marketstadium przy ul. Kałuzy, dla której kółko i trójkat może być za trudnym znakiem na drzwiach. A i tak większość bedzie wchodzić w drzwi z namalowaną na nich postacią z kucykami. :)

Hudy 16.09.2010 09:26

to zdjęcie co gigant wkleił wygląda jak wejście do schronu
takie właśnie oświetlenie jest w nich montowane
kolorystyka też dająca powera
szkoda tylko, że murawa jest zielona
strasznie psuje cały efekt

Marcinnno 16.09.2010 09:35

a ja mam takie trochę inne pytanie. Co z halą widowiskową , która miała powstać w Czyżynach ?

Mario Nh 16.09.2010 09:54

Patrząc obiektywnie.
Zewnątrz całkiem fajnie prezentuje się stadion z drugiej strony błoń, więcej - świetnie. Natomiast wewnątrz...
http://d.polskatimes.pl/k/r/14/64/62...8d786062_p.jpg
http://d.polskatimes.pl/k/r/11/e0/11...8534dd41_p.jpg
Powiewa 3 ligą holenderską.

A tutaj dla porównania Premiership
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...8918502139.jpg
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5633518524.jpg

Ważniejsze co jest wewnątrz. Pod warunkiem, że jest się kimś więcej dla klubu niż zwykłym przechodniem :>

Co do Poznania, korona stadionu jest zbyt wysoka. Nie ma cyrkulacji powietrza, promienie słoneczne nie docierają w odpowiedniej ilości.

szczebrzeszcz 16.09.2010 10:08

Lech, Miasto i stadion
http://www.sport.pl/pilka/1,70993,83...lgarskiej.html
widać wcale nie jest tak rózowo

Buziek_LG 16.09.2010 13:39

Kolejny dowód na to że redakcja GW i wszelkich portali Agory jest poniżej dna, sami nie wiedzą o czym piszą i przekręcają fakty. pierwszy akapit i dwa przekłamania, reszty nawet nie chce mi się czytać:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sport.pl
"Operatora stadionu przy Bułgarskiej poznamy na przełomie bieżącego i przyszłego roku. W grę wchodzą: Sportfive (będzie współzarządcą stadionu Wisły w Krakowie), HSG Zander (operator stadionu we Frankfurcie; przegrał bój o stadion w Gdańsku) oraz AEG Europe (chcą zarządzać Stadionem Narodowym w Warszawie i stadionem olimpijskim w Londynie). Wchodzi też w grę Lech Poznań, który jednak doświadczenia w byciu operatorem nie ma, więc nieoficjalnie mówi się, że najbardziej prawdopodobnym dla Poznania rozwiązaniem będzie to przeszczepione z Gdańska - symbioza klubu sportowego i profesjonalnej firmy."

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UrządMiastaGdańska
Konsorcjum, które będzie operatorem PGE Arena Gdańsk tworzą Lechia Operator (spółka-córka Lechii Gdańsk S.A., Sportfive, która jest międzynarodową agencją marketingu sportowego oraz HSG Zander, która jest tzw. facility managerem, czyli firmą zarządzającą nieruchomościami od strony technicznej.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Trojmiasto.pl
Jedno konsorcjum chce zostać operatorem stadionu PGE Arena Gdańsk. Czy mu się uda, okaże się w połowie lipca, gdy zostanie rozstrzygnięty przetarg.

W środę, o godz. 16, upłynął termin składania ofert w pierwszym etapie przetargu na wybór operatora stadionu PGE Arena Gdańsk. Chęć wzięcia udziału w postępowaniu przetargowym wyraziło konsorcjum złożone z trzech firm. - Są to Lechia Operator, Sportfive i HSG Zander - informuje Michał Kruszyński ze spółki BIEG 2012, budującej stadion piłkarski w Letnicy.


Południowiec 17.09.2010 13:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dymion9 (Post 973280)
Z całym szacunkiem to wydaję się mi, że z zewnątrz ten stadion Slavii prezentuję się estetyczniej od naszego brutala. Także w środku jest fajny i trybuny blisko boiska.

Zależy z której strony ,od ulicy i parkingu wygląda dobrze ,ale z drugiej strony tak:
http://i52.tinypic.com/5yw3kg.jpg

Gordian 17.09.2010 20:28

Co do stadionu Cracovii to nie tylko te wspaniałe malunki na drzwiach wuceta. Lepsze są to ultra nowoczesne, zajebiaszczo estetyczne lampy przemysłowe w korytarzach :d Nie ma co światowy standard. Ładniejsze mam w garażu...

GemHZR 19.09.2010 10:58

http://www.legia.com/www/galerie/wyd...a/big/1028.JPG
Lepiej było tam się przejść niż oglądać naszych patałachów;/

Maciuś 19.09.2010 11:22

A co to jest?

qchar90 19.09.2010 11:25

to są europejskie letnie igrzyska olimpiad specjalnych na Legi

_ukoL 19.09.2010 11:26

Otwarcie tej olimpiady specjalnej na Legii.

GemHZR 19.09.2010 11:27

Ta, otwarcie Igrzysk Olimpiad Specjalnych na Legii.
http://sport.tvp.pl/inne/pozostale/s...adziei/2735622


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl