Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Konkurs o Wiśle edycja 6 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6045)

WISŁAZWE 11.12.2009 23:29

KLASYFIKACJA PO MECZU
WISŁA KRAKÓW - ZAGŁĘBIE LUBIN


1. Tylko_Wisła! 13pkt
2. brylant17 12 pkt
AYALA
mcks
PhantomRanger
WislakP
7. grogoriogreg 11 pkt
cebulka997
arti
KOMINEK
19piotrek06
cichy_71
DevilMayCry
Ada1906
Incognito2192
patryk215
BRTS39
18. gregor07 10 pkt
kolarz90
krystian168
bartek89TS
piter116
spirit
igortsw
cassius31krakow
markokrk
tragez88
KuLwIk
WislakNH
madenn
WISLAZWE
Kamson
filip_wislak
Ala1955
wislakdaniel
Luk4s
wiernyTS
Waldus88
SlawekS
...:::Tomo:::...
WISŁA 1906 NH
Arkas
crazykaro
44. element 9 pkt
sandomingo

WISŁAZWE 11.12.2009 23:46

KLASYFIKACJA OSTATECZNA PO 22 SPOTKANIACH
Gratulacje dla zwycięscy 1 punkt zadecydował o wygranej tragez88 :)


1. tragez88 335 pkt
2. wislakdaniel 334 pkt
3. Ala1955 330pkt


4. Kamson 328 pkt
5.piter116 327 pkt
arti
7. grogoriogreg 325 pkt
8. WislakP 324 pkt
9. WISLAZWE 320 pkt
10. Krystian168 318 pkt
11. AYALA 318 pkt
12. igortsw 317 pkt
13. gregor07 315 pkt
kolarz90
15. KuLwIk 314 pkt
16. WislakNH 307 pkt
brylant17
18. cichy_71 306 pkt
19. markokrk 305 pkt
20. WISŁA 1906 NH 301 pkt
filip_wislak
22. M@Terac 298 pkt
spirit
24. PhantomRanger 297 pkt
25. KOMINEK 296 pkt
26. mcks 295 pkt
27. element 287 pkt
28. Luk4s 280 pkt
29. SlawekS 279 pkt
30. joyrider 278 pkt
...:::Tomo:::...
32. wiernyTS 275 pkt
Incognito2192
34. kamilll1906 265 pkt
35. Arkas 264 pkt
36. patryk215 263 pkt
37. BRTS39 262 pkt
38. bartek89TS 252 pkt
39. amauri1990 249 pkt
40. Reksio33 248 pkt
Waldus88
42. sandomingo 245 pkt
cassius31krakow
44. cebulka997 238 pkt
45. Kamil 218 pkt
46. ChinoRios 206 pkt
47. DevilMayCry 203 pkt
48. crazykaro 201 pkt
49. madenn 199 pkt
50. Ral 194 pkt
51. Hormon132 190 pkt
52. godik1906 188 pkt
53. Ada1906 185 pkt
54.Stavanger 184 pkt
55. Partition 181 pkt
56. Uran235 178 pkt
57. Emilio 172 pkt
58. adi23 163 pkt
59. KOALIK 155 pkt
60. matii123 150 pkt
61. Wislak178 143 pkt
62. sqallpl 141 pkt
63. jabadabaryba 139 pkt
Proud
65. thomasson 135 pkt
66. Styk83 133 pkt
67. kicu 119 pkt
jaitylkoja
69. yoda79 115 pkt
70. StelmiOrginal 114 pkt
71. luki 105 pkt
72. Pusher 99 pkt
Tylko_Wisła!
74.Alov 98 pkt
75. kpn 91 pkt
76.pablo92TSW 73 pkt
77.tofik 71 pkt
78. karherop 67 pkt
79. KeepItSimpleStupied 65 pkt
WiślakMyślenice
81. Pinechas 64 pkt
82. mic 62 pkt
83. dawidex44 56 pkt
84. sami 54 pkt
85. mastahkillah 52 pkt
86. matizaq 46 pkt
87. banasik 45 pkt
88. ABG_nh 43 pkt
WrbJohny
90. Krygav 42 pkt
szczepanwislak
92. sqbi 40 pkt
93. wieszcz 38 pkt
tedyy
95. treneiro 37 pkt
96. cinekw 36 pkt
97. cahill 30 pkt
98. xiondz77 28 pkt
99. JohnnyB 27 pkt
100.zienczuk8 26 pkt
101. Brzeszczot 25 pkt
102. saklak1906 24 pkt
farciarz
104. grudziadzanin 23 pkt
105. wislak_92 20 pkt
106. Bartuk1906 19 pkt
107. piotrek 18 pkt
pikuś
109. KaRaTSW 17 pkt
wislak15
111. fighter1906 16 pkt
6maciek6
goldyyy
114. Variusman 15 pkt
martin_6
janko04
bearex
118. gerardinho90 14 pkt
kisiek92
gregkrk
sebawro
122.Wiślak-1990 13 pkt
MichałZG
matheo91
konrad1991tsw
Grzegorz z Sanoka
gianbuffon
demon
crate digger
Hardcore1906
Maciejj
blank_screen
qchar90
maciekwisla17
135. yogul 12 pkt
wojtel14
panenka93
lucekj
bravelukas
szprotson
marcinnno
142. usioc1 11 pkt
pozdi91
Mikael
czarooh
MuminPat221
19piotrek06


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzięki wszystkim za wzięcie udziału w kolejnej edycji konkursu.
W sumie w 22 spotkaniach udział wzięło 147 zawodników.
Jeszcze raz gratulacje dla tragez88

Pozdrawiam.

tragez88 12.12.2009 01:17

a dziękuję bardzo :) w sumie trzeba przyznać, że rywalizacja była wyrównana od pierwszego do ostatniego meczu ;) dzięki za fajną zabawe i czekam do nastepnej edycji ;)

Pozdrawiam.

Ala1955 12.12.2009 13:10

Gratuluję tragez88 i wiślakdaniel zwycięstwa i drugiego miejsca! Cieszę sie, że udało mi sie nie "odstawać" za bardzo od panów :-D. Dziekuję wszystkim biorącym udział za miłą zabawę i .... oczekuję na nastepną edycję. Podziękowania również dla WISŁAZWIE - organizatora i "zliczacza" punktów za włożony trud. Pozdrawiam Ala

brylant17 12.12.2009 13:19

17 miejsce nieźle jak na pierwszy raz :D gratulacje dla zwycięzcy :D

grogoriogreg 12.12.2009 13:28

dziękuje wszystkim za fajną zabawę, szczególne wyróżnienie dla WISLAZWE, za bardzo dobrą organizację, szybkie podliczenie i wyniki. No to do następnej edycji, mamy nadzieję, że znajdziesz czas WISLAZWE :)

igortsw 12.12.2009 14:16

Brawa dla WISLAZWE za prowadzenie, wyniki po każdym meczu pojawiały się bardzo szybko więc tym większy szacun.

A ja 12 miejsce jak na pierwszy raz nie jest źle(tym bardziej że jedną kolejkę przespałem i nie obstawiałem, także jakieś 13-15 pkt do tyłu.) :P
Dzięki za zabawę no i do rundy wiosennej :)

wislakdaniel 12.12.2009 15:34

Chciałbym podziękować i pogratulować tragez88 za walkę o fotel lidera do samego końca:-),

oraz WISLAZWE o prowadzenie tego całego konkursu:-)

Pozdro, widzimy się w następnej edycji :p

Ada1906 12.12.2009 17:38

Brawa dla WISLAZWE za poprowadzenie konkursu i brawa dla zwycięzcy. Dzięki za fajną zabawe i do rundy wiosennej.:D

tragez88 12.12.2009 18:50

No tak zapomniałem napisać- dzięki przede wszystkim WISLAZWE za świetne koordynowanie całą zabawą ;)

P.S.jakby co to ja też pierwszy raz brałem udział w zabawie :P Już sie nie mogę doczekać nastepnej rundy :)

BRTS39 12.12.2009 19:31

Bardzo fajna zabawa. Pierwszy raz uczestniczyłem i nie od poczatku wiec nastepnym razem licze na lepsze miejsce.


WISLAZWE - SZACUN!!

PhantomRanger 13.12.2009 09:09

Gratulacje dla zwycięzcy oraz osób z 2 i 3 miejsca. Podziękowania dla WISLAZWE za włożony trud w organizacje konkursu. Szkoda tylko, że 2 raz zająłem 24 pozycje, ale można powiedzieć, że formę mam wyrównaną :)

tomo 13.12.2009 09:22

Gratulacje dla zwycięzcy. Szacunek dla WISLAZWE !

KuLwIk 13.12.2009 12:53

Gratulacje dla tragez88 oraz wielki szacun dla WISLAZWE za tą całą kupę roboty.

Mam nadzieję że następna edycja będzie jeszcze bardziej emocjonująca :)

Ala1955 13.12.2009 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 829439)
Gratulacje dla zwycięzcy oraz osób z 2 i 3 miejsca. Podziękowania dla WISLAZWE za włożony trud w organizacje konkursu. Szkoda tylko, że 2 raz zająłem 24 pozycje, ale można powiedzieć, że formę mam wyrównaną :)

Dziękuję bardzo :-)

Kamson 13.12.2009 19:26

Najgorsze możliwe miejsce... 4 :( Po kilku kolejkach liderowania złapałem słabszą forme ;)
Gratulacje dla czołowej trójki.

WiślakNH 13.12.2009 20:22

Gratulacje dla najlepszej ... 10 :) i wielkie dzięki dla organizatora za organizacje konkursu.
Szkoda,że zagapiłem 1 kolejkę .... ehhhh chociaż 16 miejsce też nie najgorsze :)

arti 14.12.2009 09:37

Wielkie dzięki dla WISŁAZWE za świetne prowadzenie zabawy, gratulacje dla zwycięzców, a dla Wszystkich - Wesołych Świąt i Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku

WISŁAZWE 14.12.2009 20:53

Jeżeli znajdę czas ( przygotowanie do matury), to z chęcią poprowadzę kolejną edycję Konkursu O Wiśle. Chyba, że na powrót zdecyduje się prawowity twórca konkursu gregor07, to wtedy zwolnię miejsce.
A jak nic nie ulegnie zmianie to na wiosnę mogę prowadzić Konkurs dalej.

Pozdrawiam.

ChinoRios 14.12.2009 23:55

Bardzo fajnie konkursu, dziekuje bardzo dla wszystkich. Nadzieje kontynuowac w przyszlym roku.

Gratulacje dla top 3 i caly top 50 :P

WISŁAZWE 19.02.2010 15:02

Witam serdecznie, jako że za tydzień ruszają rozgrywki Ekstraklasy to mam nadzieję, że i my ruszymy z 7 edycją konkursu o Wiśle.

Regulamin jest znany ( na pierwszej stronie tematu) ale oczywiście jest jeszcze trochę czasu do rozpoczęcia rozgrywek więc chciałbym wiedzieć czy proponuje Cię jakieś zmiany, urozmaicenia dodatkowe punkty itp rzeczy.
Jestem otwarty na wszelkie propozycje i wszystko można przedyskutować.
Więc zapraszam do dyskusji w temacie lub jak co to pisać PRIV.
Chciałbym abyśmy uzgodnili wszystko najpóźniej do niedzieli aby od poniedziałku zacząć typować na mecz z GKS Bełchatów w nowym temacie.

Pozdrawiam.

WISŁAZWE 20.02.2010 10:38

TUTAJ poprzedni regulamin.

Jakieś pytania sugestie pisać, proponować żebyśmy mogli ruszyć od poniedziałku z typowaniem na Bełchatów.

filoo 20.02.2010 14:31

|| Konkurs Super||
Tylko jedno zastrzeżenie:
Nikt ze sztabu trenerskiego nie powinien brać udziału :)

BRTS39 20.02.2010 14:39

Mi wszystko pasuje.

crazykaro 20.02.2010 22:36

Mam pewną uwagę. W regulaminie jest pewna luka, ponieważ można w każdym meczu dać wynik 4:0, 5:1 i jako strzelców wymienić pół drużyny. A ponieważ w każdym meczu Wisła strzela przynajmniej jedną bramkę, więc jest zawsze z 50% szans że się trafi strzelca.
Proponowałbym aby przykładowo:
jeżeli poda się wynik 5:0 i pięciu strzelców, a Wisła strzeliłaby mniej niż 50% bramek podanych w typowaniu (czyli jedną lub dwie), a osoba typująca wytypowała strzelca bramki to żeby tego nie uznawać.

Inna możliwość to, jeżeli ktoś obstawi wynik 5:0 a Wisła strzeliłaby 3 bramki, to żeby uznawać tylko trzech pierwszych typowanych strzelców wg kolejności (a w przypadku 2 bramek dwa pierwsze typy).

Wiem że trochę skomplikowane, ale wypełniłoby lukę:D

WISŁAZWE 20.02.2010 23:06

Ja już się z propozycją zapoznałem, moim zdaniem ciekawy pomysł.

Rozumiem to w ten sposób:

TYP: Wisła- Polonia 5-0
Strzelcy: Brożek, Małecki, Kirm, Marcelo, Jirsak.
Wynik w meczu padł 3-1 bramki strzelili Brożek, Kirm, Jirsak
Czyli pod uwagę brane są tylko nazwiska Brożek i Kirm. Czyli 2 punkty zamiast 3.

Jeszcze jakieś ciekawe propozycję, odważnie dawać :D przedyskutujemy wszystko, bo Wy tworzycie konkurs. A ja tylko zliczam punkty.

WislakP 21.02.2010 14:29

Jak dla mnie może być. Choć uważam, że mecze z większą ilością bramek powinny być lepiej premiowane, bo przecież im więcej bramek tym trudniej trafić dokładny wynik...

Gdybym miał coś dodać to... typowanie wyniku do przerwy (oczywiście za mniej punktów niż wynik końcowy).

WISŁAZWE 21.02.2010 22:44

Też właśnie myślałem nad wprowadzeniem wyniku do przerwy tylko nie wiedziałem jak to punktować.
Myślę, że za 1 punkt mogłoby to przejść.
Widać większość nie jest zainteresowana wprowadzeniem jakiś zmian, ale jeszcze jest trochę czasu.

Nowy temat Konkurs O Wiśle Edycja 7 założę jutro wieczorem.

Jutro także podam ostateczny regulamin, który będzie obowiązywał na rundę wiosenną.
Pozdrawiam

arti 22.02.2010 08:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISLAZWE (Post 857743)
Też właśnie myślałem nad wprowadzeniem wyniku do przerwy tylko nie wiedziałem jak to punktować.
Myślę, że za 1 punkt mogłoby to przejść.
Widać większość nie jest zainteresowana wprowadzeniem jakiś zmian, ale jeszcze jest trochę czasu.

Nowy temat Konkurs O Wiśle Edycja 7 założę jutro wieczorem.

Jutro także podam ostateczny regulamin, który będzie obowiązywał na rundę wiosenną.
Pozdrawiam

Super, że jesteś i chcesz dalej prowadzić zabawę!Dziękujemy!

WISŁAZWE 22.02.2010 21:43

Nowy temat zapraszam do typowania

http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7022


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl