![]() |
KLASYFIKACJA PO MECZU
WISŁA KRAKÓW - ZAGŁĘBIE LUBIN 1. Tylko_Wisła! 13pkt 2. brylant17 12 pkt AYALA mcks PhantomRanger WislakP 7. grogoriogreg 11 pkt cebulka997 arti KOMINEK 19piotrek06 cichy_71 DevilMayCry Ada1906 Incognito2192 patryk215 BRTS39 18. gregor07 10 pkt kolarz90 krystian168 bartek89TS piter116 spirit igortsw cassius31krakow markokrk tragez88 KuLwIk WislakNH madenn WISLAZWE Kamson filip_wislak Ala1955 wislakdaniel Luk4s wiernyTS Waldus88 SlawekS ...:::Tomo:::... WISŁA 1906 NH Arkas crazykaro 44. element 9 pkt sandomingo |
KLASYFIKACJA OSTATECZNA PO 22 SPOTKANIACH
Gratulacje dla zwycięscy 1 punkt zadecydował o wygranej tragez88 :) 1. tragez88 335 pkt 2. wislakdaniel 334 pkt 3. Ala1955 330pkt 4. Kamson 328 pkt 5.piter116 327 pkt arti 7. grogoriogreg 325 pkt 8. WislakP 324 pkt 9. WISLAZWE 320 pkt 10. Krystian168 318 pkt 11. AYALA 318 pkt 12. igortsw 317 pkt 13. gregor07 315 pkt kolarz90 15. KuLwIk 314 pkt 16. WislakNH 307 pkt brylant17 18. cichy_71 306 pkt 19. markokrk 305 pkt 20. WISŁA 1906 NH 301 pkt filip_wislak 22. M@Terac 298 pkt spirit 24. PhantomRanger 297 pkt 25. KOMINEK 296 pkt 26. mcks 295 pkt 27. element 287 pkt 28. Luk4s 280 pkt 29. SlawekS 279 pkt 30. joyrider 278 pkt ...:::Tomo:::... 32. wiernyTS 275 pkt Incognito2192 34. kamilll1906 265 pkt 35. Arkas 264 pkt 36. patryk215 263 pkt 37. BRTS39 262 pkt 38. bartek89TS 252 pkt 39. amauri1990 249 pkt 40. Reksio33 248 pkt Waldus88 42. sandomingo 245 pkt cassius31krakow 44. cebulka997 238 pkt 45. Kamil 218 pkt 46. ChinoRios 206 pkt 47. DevilMayCry 203 pkt 48. crazykaro 201 pkt 49. madenn 199 pkt 50. Ral 194 pkt 51. Hormon132 190 pkt 52. godik1906 188 pkt 53. Ada1906 185 pkt 54.Stavanger 184 pkt 55. Partition 181 pkt 56. Uran235 178 pkt 57. Emilio 172 pkt 58. adi23 163 pkt 59. KOALIK 155 pkt 60. matii123 150 pkt 61. Wislak178 143 pkt 62. sqallpl 141 pkt 63. jabadabaryba 139 pkt Proud 65. thomasson 135 pkt 66. Styk83 133 pkt 67. kicu 119 pkt jaitylkoja 69. yoda79 115 pkt 70. StelmiOrginal 114 pkt 71. luki 105 pkt 72. Pusher 99 pkt Tylko_Wisła! 74.Alov 98 pkt 75. kpn 91 pkt 76.pablo92TSW 73 pkt 77.tofik 71 pkt 78. karherop 67 pkt 79. KeepItSimpleStupied 65 pkt WiślakMyślenice 81. Pinechas 64 pkt 82. mic 62 pkt 83. dawidex44 56 pkt 84. sami 54 pkt 85. mastahkillah 52 pkt 86. matizaq 46 pkt 87. banasik 45 pkt 88. ABG_nh 43 pkt WrbJohny 90. Krygav 42 pkt szczepanwislak 92. sqbi 40 pkt 93. wieszcz 38 pkt tedyy 95. treneiro 37 pkt 96. cinekw 36 pkt 97. cahill 30 pkt 98. xiondz77 28 pkt 99. JohnnyB 27 pkt 100.zienczuk8 26 pkt 101. Brzeszczot 25 pkt 102. saklak1906 24 pkt farciarz 104. grudziadzanin 23 pkt 105. wislak_92 20 pkt 106. Bartuk1906 19 pkt 107. piotrek 18 pkt pikuś 109. KaRaTSW 17 pkt wislak15 111. fighter1906 16 pkt 6maciek6 goldyyy 114. Variusman 15 pkt martin_6 janko04 bearex 118. gerardinho90 14 pkt kisiek92 gregkrk sebawro 122.Wiślak-1990 13 pkt MichałZG matheo91 konrad1991tsw Grzegorz z Sanoka gianbuffon demon crate digger Hardcore1906 Maciejj blank_screen qchar90 maciekwisla17 135. yogul 12 pkt wojtel14 panenka93 lucekj bravelukas szprotson marcinnno 142. usioc1 11 pkt pozdi91 Mikael czarooh MuminPat221 19piotrek06 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Dzięki wszystkim za wzięcie udziału w kolejnej edycji konkursu. W sumie w 22 spotkaniach udział wzięło 147 zawodników. Jeszcze raz gratulacje dla tragez88 Pozdrawiam. |
a dziękuję bardzo :) w sumie trzeba przyznać, że rywalizacja była wyrównana od pierwszego do ostatniego meczu ;) dzięki za fajną zabawe i czekam do nastepnej edycji ;)
Pozdrawiam. |
Gratuluję tragez88 i wiślakdaniel zwycięstwa i drugiego miejsca! Cieszę sie, że udało mi sie nie "odstawać" za bardzo od panów :-D. Dziekuję wszystkim biorącym udział za miłą zabawę i .... oczekuję na nastepną edycję. Podziękowania również dla WISŁAZWIE - organizatora i "zliczacza" punktów za włożony trud. Pozdrawiam Ala
|
17 miejsce nieźle jak na pierwszy raz :D gratulacje dla zwycięzcy :D
|
dziękuje wszystkim za fajną zabawę, szczególne wyróżnienie dla WISLAZWE, za bardzo dobrą organizację, szybkie podliczenie i wyniki. No to do następnej edycji, mamy nadzieję, że znajdziesz czas WISLAZWE :)
|
Brawa dla WISLAZWE za prowadzenie, wyniki po każdym meczu pojawiały się bardzo szybko więc tym większy szacun.
A ja 12 miejsce jak na pierwszy raz nie jest źle(tym bardziej że jedną kolejkę przespałem i nie obstawiałem, także jakieś 13-15 pkt do tyłu.) :P Dzięki za zabawę no i do rundy wiosennej :) |
Chciałbym podziękować i pogratulować tragez88 za walkę o fotel lidera do samego końca:-),
oraz WISLAZWE o prowadzenie tego całego konkursu:-) Pozdro, widzimy się w następnej edycji :p |
Brawa dla WISLAZWE za poprowadzenie konkursu i brawa dla zwycięzcy. Dzięki za fajną zabawe i do rundy wiosennej.:D
|
No tak zapomniałem napisać- dzięki przede wszystkim WISLAZWE za świetne koordynowanie całą zabawą ;)
P.S.jakby co to ja też pierwszy raz brałem udział w zabawie :P Już sie nie mogę doczekać nastepnej rundy :) |
Bardzo fajna zabawa. Pierwszy raz uczestniczyłem i nie od poczatku wiec nastepnym razem licze na lepsze miejsce.
WISLAZWE - SZACUN!! |
Gratulacje dla zwycięzcy oraz osób z 2 i 3 miejsca. Podziękowania dla WISLAZWE za włożony trud w organizacje konkursu. Szkoda tylko, że 2 raz zająłem 24 pozycje, ale można powiedzieć, że formę mam wyrównaną :)
|
Gratulacje dla zwycięzcy. Szacunek dla WISLAZWE !
|
Gratulacje dla tragez88 oraz wielki szacun dla WISLAZWE za tą całą kupę roboty.
Mam nadzieję że następna edycja będzie jeszcze bardziej emocjonująca :) |
Cytat:
|
Najgorsze możliwe miejsce... 4 :( Po kilku kolejkach liderowania złapałem słabszą forme ;)
Gratulacje dla czołowej trójki. |
Gratulacje dla najlepszej ... 10 :) i wielkie dzięki dla organizatora za organizacje konkursu.
Szkoda,że zagapiłem 1 kolejkę .... ehhhh chociaż 16 miejsce też nie najgorsze :) |
Wielkie dzięki dla WISŁAZWE za świetne prowadzenie zabawy, gratulacje dla zwycięzców, a dla Wszystkich - Wesołych Świąt i Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku
|
Jeżeli znajdę czas ( przygotowanie do matury), to z chęcią poprowadzę kolejną edycję Konkursu O Wiśle. Chyba, że na powrót zdecyduje się prawowity twórca konkursu gregor07, to wtedy zwolnię miejsce.
A jak nic nie ulegnie zmianie to na wiosnę mogę prowadzić Konkurs dalej. Pozdrawiam. |
Bardzo fajnie konkursu, dziekuje bardzo dla wszystkich. Nadzieje kontynuowac w przyszlym roku.
Gratulacje dla top 3 i caly top 50 :P |
Witam serdecznie, jako że za tydzień ruszają rozgrywki Ekstraklasy to mam nadzieję, że i my ruszymy z 7 edycją konkursu o Wiśle.
Regulamin jest znany ( na pierwszej stronie tematu) ale oczywiście jest jeszcze trochę czasu do rozpoczęcia rozgrywek więc chciałbym wiedzieć czy proponuje Cię jakieś zmiany, urozmaicenia dodatkowe punkty itp rzeczy. Jestem otwarty na wszelkie propozycje i wszystko można przedyskutować. Więc zapraszam do dyskusji w temacie lub jak co to pisać PRIV. Chciałbym abyśmy uzgodnili wszystko najpóźniej do niedzieli aby od poniedziałku zacząć typować na mecz z GKS Bełchatów w nowym temacie. Pozdrawiam. |
TUTAJ poprzedni regulamin.
Jakieś pytania sugestie pisać, proponować żebyśmy mogli ruszyć od poniedziałku z typowaniem na Bełchatów. |
|| Konkurs Super||
Tylko jedno zastrzeżenie: Nikt ze sztabu trenerskiego nie powinien brać udziału :) |
Mi wszystko pasuje.
|
Mam pewną uwagę. W regulaminie jest pewna luka, ponieważ można w każdym meczu dać wynik 4:0, 5:1 i jako strzelców wymienić pół drużyny. A ponieważ w każdym meczu Wisła strzela przynajmniej jedną bramkę, więc jest zawsze z 50% szans że się trafi strzelca.
Proponowałbym aby przykładowo: jeżeli poda się wynik 5:0 i pięciu strzelców, a Wisła strzeliłaby mniej niż 50% bramek podanych w typowaniu (czyli jedną lub dwie), a osoba typująca wytypowała strzelca bramki to żeby tego nie uznawać. Inna możliwość to, jeżeli ktoś obstawi wynik 5:0 a Wisła strzeliłaby 3 bramki, to żeby uznawać tylko trzech pierwszych typowanych strzelców wg kolejności (a w przypadku 2 bramek dwa pierwsze typy). Wiem że trochę skomplikowane, ale wypełniłoby lukę:D |
Ja już się z propozycją zapoznałem, moim zdaniem ciekawy pomysł.
Rozumiem to w ten sposób: TYP: Wisła- Polonia 5-0 Strzelcy: Brożek, Małecki, Kirm, Marcelo, Jirsak. Wynik w meczu padł 3-1 bramki strzelili Brożek, Kirm, Jirsak Czyli pod uwagę brane są tylko nazwiska Brożek i Kirm. Czyli 2 punkty zamiast 3. Jeszcze jakieś ciekawe propozycję, odważnie dawać :D przedyskutujemy wszystko, bo Wy tworzycie konkurs. A ja tylko zliczam punkty. |
Jak dla mnie może być. Choć uważam, że mecze z większą ilością bramek powinny być lepiej premiowane, bo przecież im więcej bramek tym trudniej trafić dokładny wynik...
Gdybym miał coś dodać to... typowanie wyniku do przerwy (oczywiście za mniej punktów niż wynik końcowy). |
Też właśnie myślałem nad wprowadzeniem wyniku do przerwy tylko nie wiedziałem jak to punktować.
Myślę, że za 1 punkt mogłoby to przejść. Widać większość nie jest zainteresowana wprowadzeniem jakiś zmian, ale jeszcze jest trochę czasu. Nowy temat Konkurs O Wiśle Edycja 7 założę jutro wieczorem. Jutro także podam ostateczny regulamin, który będzie obowiązywał na rundę wiosenną. Pozdrawiam |
Cytat:
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl