![]() |
Haha ale ten Lech to daremna drużyna jest. Z Cracovią przegrać :rotfl::-p:lol: Jeszcze Radek Palermo bramke walnął.
|
Cytat:
|
No no , derby zapowidaja sie arcy-ciekawie .Matusiak tylko z Lenczykiem jest w formie ,wiec wiadomo po co go sciagnal do siebie Orest . A Amikorz :lol:
|
Cytat:
Jak dla mnie na chwile obecna, mamy 3 dobre zespoly, ze 2-3 srednie ktore moga powalczyc z ta trojka, tj Lechia, Polonia W, Slask i reszta to sa jak na obecna chwile cieniasy ktore powinny wlasnie dpstawac po lbie od tej najlepszej trojki. Przypomnij sobie starcia Polakow w P. Intertoto, tam dostawały baty wlasnie te słabsze zepsoly Ekstraklasy od kazdego ;/ wiec ja bym nie był pewien ze polowa ligi osiagneła by tyle w Europie co Polonia. Jak ta 3 ktora jest taka mocna nie moze w tej lidze sobie poradzic z tymi slabszymi zespolami to moim zdaniem nigdy nie dogonia klubow Europejskich. I mysle wlasnie ze moze byc w lidze dobra 3 zespolow i one beda stanowily o sile i poziomie ligi, reszta to wlasnie moga byc hłopcy do bicia. Tak jak to w Szkocji jest, jest bardzo dobra dwojka a reszta to mimo wszystko tło, w Anglii tez jest 4 zespolow a reszta jest od nich o klase slabsza, w Hiszpanii 2 dobre zespoły- mysle ze wlasnie takw yglada, mocna, stabilna liga. Gdzie jest czolowka 2-3-4-5 zespolow mocnych, a pozniej słabe, Ci dobrzy sie bija co rok o tytuły, gre w Pucharach i dizeki temu co rok sie rozwijaja a reszta zawsze w tabeli laduja nizej od tamtych. Z tym ze w Polsce jest tak ze jak ma byc ta mocna trojka to z tymi słabymi polskimi zespolami musza te zepsoly wygrywac bo onaczej to nigdy nie bedzie u nas LM. |
Do derbow jeszcze troche czasu i do tego czasu Lenczyk moze wyleciec z Craxy a w derbach i tak dostana jak zwykle!!
|
No no Szałachowki to nie patałach, a jeśli ktoś tak uważa to nie ma pojęcia o piłce. Gdyby nie to, że jest tak "kontuzjogenny" pocinałby w tej chwili nie w Legii, ale za granicą i w reprezentacji
Legia ma taką przewagę, że nie widzę innej możliwości niż 3 punkty, jest 45 minut dadzą radę:) P.S. Lech idzie na MAJSTRA! |
Do boju Oderko http://www.insomnia.pl/buziaki/7.gif Jak na razie świetny wynik w Wodzisławiu :-)
|
Cytat:
A taką sytację jak mówiłeś już mieliśmy i wyglądało to kiepsko. Nie kopiujmy modelu Rumuńskiego czy Ukraińskiego, zresztą do tego trzeba niewyobrażalnych pieniędzy a tych u nas nikt nie wyłoży. |
Cytat:
A tak na serio remis jak nic ;] po 45min. 0-0 cieszy :D do boju Odro :P |
Na forum Cracovii zapanowała euforia. Słychać głosy, że idą na mistrza. Oglądając ten mecz wydawało się jednak, że to nie Pasy są takie mocne a Lech bardzo slaby. Dziś poznaniacy przestali całe spotkanie.
Legia jak na razie na 0 z przodu i z tyłu. Odra odkąd tylko zapakowała się do ekstraklasy tak ciężko się z nią gra. Jeśli 0-0 się utrzyma będzie to porażka Legii. Drugi remis z rzędu. Co do Odry to jeszcze przynajmniej rok będziemy musieli poczekać na jej spadek. Za tydzień zapowiada się ciekawa kolejka. Lech wydaje się być w dołku, będzie grał kilka dni po Brugii, a na dodatek we Wronkach. Wszystko to przemawia przeciw nim, jednak grają z również bardzo słabym Bełchatowem. Wynik ciężki do przewidzenia. Remis bardzo prawdopodobny. Legia natomiast podejmuje dobrze spisującą się w tym sezonie Polonię Bytom. Cracovia jedzie do Kielc. Okaże się czy to Legia i Lech nie miały szczęścia/nie chciało im się grać/miały zły dzień, czy Cracovia jest taka silna. Korona przeżywa zapaść, ale kiedyś musi wygramolić się z dołka. My natomiast podejmujemy rewelacyjnie grającą Jagiellonie. |
Cytat:
wykrakał :-p |
Ta wykrakał...jeden mecz pseudo napastnika i juz euforia,zaraz chwyci kontuzje czego mu życzę i znowu 1 liga i medialny koniec kariery.Pseudo grajek na zawsze zostanie pseudo grajkiem.
|
Piechniak strzela gola dla Odry. 75 minuta. jest 1-0 zamiast 1-6
|
Cytat:
P.S. Legia idzie na MAJSTRA! |
@Lysy jakbyś nie wiedział, to wyrażenie odnosi się do Lecha z powodów oczywistych
A szczerze mówiąc wali już mnie ten wynik, żeby tylko zaoowocował wywalenimn tego zasranego Urbana. Mam już dość tej miernoty. Widzą to wszyscy, włącznie z kibicami Wisły tylko nie nasz kochany zarząd |
Cytat:
Chłop coś w życiu osiągnął (pracą, nie wygraną na loterii) to zaraz jakiś życiowy nieudacznik tylko czeka na potknięcie. Bez pozdrowień. |
kibicom Craxy nie ma się dziwić, że w euforii. Było nie było 4 punkty na Legii i Lechu to jest konkreto osiągnięcie. Tym bardziej, że wcześniej łomot dostawali, od kogo mogli.
I powinniśmy ich wspierać w tej radości, było nie było, nawet jeśli tego nie chcieli to pod nas zagrali :D Oderka też ładnie, szkoda, że drugiej nie włożyli, po meczu byłoby. Miejmy nadzieję, że tym meczu już nic złego się nie zdarzy :) |
Tego Laskowskiego to bardzo boli ze Wisła ma 12 pkt a Legia jak na razie tylko 6. Musiał cos dorzucić o Levadi śmieszny gość żałuje ze teraz nie gramy z Legia albo Lechem bo widać gołym okiem kto jest w lepszej formie.
|
Szkoda że Paweł pewnie odejdzie. Gdyby został to pewnie znowu byśmy rozjebali tą ligę.
|
lol piłkarze mają skurcze takie rzeczy tylko w polskiej lidze ahhahaha
|
Proponuję zabrać jeszcze rekę z siurka i wstrzymać się z onanizmem, bo graliśmy do tej pory z czterema kelnerami, o pastuchach nie wspomnę.
|
Cytat:
|
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=1372
i dziekuje bardzo. gdyby nie -10 Jagi to byliby wiceliderem |
Wsio Haraszo :D Liderów dwóch Wisłeka i Lechia :) dziekujemy Amico i Legio za zgubienie punktów oby tak dalej :D
|
Cytat:
Szczegolnie bedacy na 3 miejscu w tabeli Ruch to kelnerzy, a Odra i Polonia, z ktorymi przegraly Amica i Legia to tuzy nie z tej ziemi. Sztuka jest wygrywac z kazdym, a nie dzielic na kelnerow i mocarzy. |
Ktoś wie dlaczego od kilku minut uśmiech nie schodzi mi z twarzy?
|
No piękny wynik w Wodzisławiu, naprawdę piękny...
PS Szałachowski to ma dopiero "celownik" rozregulowany... a ktoś narzekał na nasz mecz z Arką? :D |
Przy Zielińskim to jednak ze Smudy był geniusz. Gra Lecha to tragedia, która boje się że dopełni się w czwartek..
|
podobają mi się komentarze na forum Amiki:
Cytat:
|
Cytat:
|
łuhuhu... teraz to mi tylko wódeczki z ogóreczkiem do pełni szczęścia brakuje.
|
Cytat:
|
Cytat:
O Levadię trudno, żeby się dziennikarze nie przyczepiali, skoro to była najbardziej frajerska porażka ostatnich lat. |
ktos napisał ze na forum pejsow jest euforia.
spojrzcie na wlasne podworko co sie dzieje, polowa osob podjarana ze Lech i Legia przegrywaja. Ludzie, 4 kolejka a wy juz sie szykujecie do fety, oczyiscie lepiej jest wygrywac niz przegrywac ale my tez ni prezentujemy jakiegos kosmicznego futbolu, owszem gramy lepiej niz reszta stawki ale trzeba przyznac ze mielismy troszke szczescia a i rywale nie najmocniejsi. oczywiscie kolejka bardzo fajnie sie ulozyla. Patrzcie na tabele, Wiselka z Lechia na czele. |
Laskowski podchodzi do sprawy z humorem i spokojnem.Levadia to przeszłóść,ale trzeba zapamiętać i wyciągnąć wnioski.Co do kolejki do Legia totalna porażka strzelecka,a Lech to dramat.
Podsumowując Wisła liderem i oby tak do końca. |
szczerze to niech wszycy komentatorzy w tv i dziennikarze w prasie jak najczęściej przypomnają o Levadii. My sie trochę powkurzamy, ale jest nadzieja, że nasi pilkarze też będą się cały czas wstydzili i będą chcieli zmazać tę plamę
|
Cytat:
|
Czy przenosiny Wisły na stadion Hutnika są już pewne na 100%? Na tej stronie http://www.90minut.pl/liga/0/liga4389.html pisze, że od 7 kolejki gramy na Hutniku...
|
ale się weekend ułożył.
Kto trafił u buka, przyznawać się. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl