Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

tofik 23.08.2009 16:31

Haha ale ten Lech to daremna drużyna jest. Z Cracovią przegrać :rotfl::-p:lol: Jeszcze Radek Palermo bramke walnął.

felipe 23.08.2009 16:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 783188)
Haha ale ten Lech to daremna drużyna jest. Z Cracovią przegrać :rotfl::-p:lol: Jeszcze Radek Palermo bramke walnął.

Sasin strzelił.

AS82 23.08.2009 16:35

No no , derby zapowidaja sie arcy-ciekawie .Matusiak tylko z Lenczykiem jest w formie ,wiec wiadomo po co go sciagnal do siebie Orest . A Amikorz :lol:

Jaroo1 23.08.2009 16:40

Cytat:

Niestety kolego mylisz się - jest zupełnie odwrotnie - poziom piłki w polsce nie będzie się podnosił wtedy, kiedy będą 3 drużyny w miare mocne które golą wszystkich innych ile wlezie, ale wtedy gdy wszystkie drużyny w naszej lidze będą prezentowały wyrównany w miarę mocny poziom. I do tego włąśnie dążymy. Skoro Lech który wygrywa z 3 drużyną Norwegi 6:1 na wyjeździe, przegrywa 2gi mecz w naszej słabej ponoć lidze, z drużynami które mają ogromne problemy ze zbieraniem punktów, świadczy to tylko o tym że nawet te słabsze polskie drużyny prezentują jakiś naprawdę przyzwoity poziom. Smiem twierdzić że wynik podobny do tego Poloni w tegorocznych Pucharach powtórzyła by prawie każda inna drużyna z Ekstraklasy.
Mysle ze obaj oceniamy co innego. Ty mowisz o tych zespolach srednich ktore maja dobijac do poziomu najlepszej trojki, ja zas zle sie wypowiadam o najlepszej trojce ;)
Jak dla mnie na chwile obecna, mamy 3 dobre zespoly, ze 2-3 srednie ktore moga powalczyc z ta trojka, tj Lechia, Polonia W, Slask i reszta to sa jak na obecna chwile cieniasy ktore powinny wlasnie dpstawac po lbie od tej najlepszej trojki. Przypomnij sobie starcia Polakow w P. Intertoto, tam dostawały baty wlasnie te słabsze zepsoly Ekstraklasy od kazdego ;/ wiec ja bym nie był pewien ze polowa ligi osiagneła by tyle w Europie co Polonia. Jak ta 3 ktora jest taka mocna nie moze w tej lidze sobie poradzic z tymi slabszymi zespolami to moim zdaniem nigdy nie dogonia klubow Europejskich.
I mysle wlasnie ze moze byc w lidze dobra 3 zespolow i one beda stanowily o sile i poziomie ligi, reszta to wlasnie moga byc hłopcy do bicia. Tak jak to w Szkocji jest, jest bardzo dobra dwojka a reszta to mimo wszystko tło, w Anglii tez jest 4 zespolow a reszta jest od nich o klase slabsza, w Hiszpanii 2 dobre zespoły- mysle ze wlasnie takw yglada, mocna, stabilna liga. Gdzie jest czolowka 2-3-4-5 zespolow mocnych, a pozniej słabe, Ci dobrzy sie bija co rok o tytuły, gre w Pucharach i dizeki temu co rok sie rozwijaja a reszta zawsze w tabeli laduja nizej od tamtych. Z tym ze w Polsce jest tak ze jak ma byc ta mocna trojka to z tymi słabymi polskimi zespolami musza te zepsoly wygrywac bo onaczej to nigdy nie bedzie u nas LM.

cpc88 23.08.2009 16:45

Do derbow jeszcze troche czasu i do tego czasu Lenczyk moze wyleciec z Craxy a w derbach i tak dostana jak zwykle!!

Marcin(L) 23.08.2009 16:51

No no Szałachowki to nie patałach, a jeśli ktoś tak uważa to nie ma pojęcia o piłce. Gdyby nie to, że jest tak "kontuzjogenny" pocinałby w tej chwili nie w Legii, ale za granicą i w reprezentacji
Legia ma taką przewagę, że nie widzę innej możliwości niż 3 punkty, jest 45 minut dadzą radę:)
P.S. Lech idzie na MAJSTRA!

Lysy 23.08.2009 16:52

Do boju Oderko http://www.insomnia.pl/buziaki/7.gif Jak na razie świetny wynik w Wodzisławiu :-)

Angmir 23.08.2009 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 783191)
Mysle ze obaj oceniamy co innego. Ty mowisz o tych zespolach srednich ktore maja dobijac do poziomu najlepszej trojki, ja zas zle sie wypowiadam o najlepszej trojce ;)
Jak dla mnie na chwile obecna, mamy 3 dobre zespoly, ze 2-3 srednie ktore moga powalczyc z ta trojka, tj Lechia, Polonia W, Slask i reszta to sa jak na obecna chwile cieniasy ktore powinny wlasnie dpstawac po lbie od tej najlepszej trojki. Przypomnij sobie starcia Polakow w P. Intertoto, tam dostawały baty wlasnie te słabsze zepsoly Ekstraklasy od kazdego ;/ wiec ja bym nie był pewien ze polowa ligi osiagneła by tyle w Europie co Polonia. Jak ta 3 ktora jest taka mocna nie moze w tej lidze sobie poradzic z tymi slabszymi zespolami to moim zdaniem nigdy nie dogonia klubow Europejskich.
I mysle wlasnie ze moze byc w lidze dobra 3 zespolow i one beda stanowily o sile i poziomie ligi, reszta to wlasnie moga byc hłopcy do bicia. Tak jak to w Szkocji jest, jest bardzo dobra dwojka a reszta to mimo wszystko tło, w Anglii tez jest 4 zespolow a reszta jest od nich o klase slabsza, w Hiszpanii 2 dobre zespoły- mysle ze wlasnie takw yglada, mocna, stabilna liga. Gdzie jest czolowka 2-3-4-5 zespolow mocnych, a pozniej słabe, Ci dobrzy sie bija co rok o tytuły, gre w Pucharach i dizeki temu co rok sie rozwijaja a reszta zawsze w tabeli laduja nizej od tamtych. Z tym ze w Polsce jest tak ze jak ma byc ta mocna trojka to z tymi słabymi polskimi zespolami musza te zepsoly wygrywac bo onaczej to nigdy nie bedzie u nas LM.

Tak duża różnica miedzy Glessgow a innymi klubami jest włąsnie słabością tamtej ligi i przyczyną recesji celtiku, który wyżej jak 1/16 LM nie przeskoczy z tego powodu. Anglia to akurat baaardzo zły prazykład. Cała liga jest piekielnie mocna i nie miem czy możemy się porównwać z jaką kolwiek drużyna z tamtąd (mam na myśli Wisłę). Podobnie jest we franki Niemczech czy Hiszpanii. Ogólnym trendem jest zanikanie róznic pomiędzy wielkimi a małymi.
A taką sytację jak mówiłeś już mieliśmy i wyglądało to kiepsko. Nie kopiujmy modelu Rumuńskiego czy Ukraińskiego, zresztą do tego trzeba niewyobrażalnych pieniędzy a tych u nas nikt nie wyłoży.

brylant17 23.08.2009 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin(L) (Post 783195)
No no Szałachowki to nie patałach, a jeśli ktoś tak uważa to nie ma pojęcia o piłce. Gdyby nie to, że jest tak "kontuzjogenny" pocinałby w tej chwili nie w Legii, ale za granicą i w reprezentacji
Legia ma taką przewagę, że nie widzę innej możliwości niż 3 punkty, jest 45 minut dadzą radę:)
P.S. Lech idzie na MAJSTRA!

zacytuje ci coś z filmu nic śmiesznego "trzymaj się ramy to się nie posramy" :D

A tak na serio remis jak nic ;] po 45min. 0-0 cieszy :D do boju Odro :P

Gordian 23.08.2009 17:17

Na forum Cracovii zapanowała euforia. Słychać głosy, że idą na mistrza. Oglądając ten mecz wydawało się jednak, że to nie Pasy są takie mocne a Lech bardzo slaby. Dziś poznaniacy przestali całe spotkanie.

Legia jak na razie na 0 z przodu i z tyłu. Odra odkąd tylko zapakowała się do ekstraklasy tak ciężko się z nią gra. Jeśli 0-0 się utrzyma będzie to porażka Legii. Drugi remis z rzędu. Co do Odry to jeszcze przynajmniej rok będziemy musieli poczekać na jej spadek.

Za tydzień zapowiada się ciekawa kolejka. Lech wydaje się być w dołku, będzie grał kilka dni po Brugii, a na dodatek we Wronkach. Wszystko to przemawia przeciw nim, jednak grają z również bardzo słabym Bełchatowem. Wynik ciężki do przewidzenia. Remis bardzo prawdopodobny. Legia natomiast podejmuje dobrze spisującą się w tym sezonie Polonię Bytom. Cracovia jedzie do Kielc. Okaże się czy to Legia i Lech nie miały szczęścia/nie chciało im się grać/miały zły dzień, czy Cracovia jest taka silna. Korona przeżywa zapaść, ale kiedyś musi wygramolić się z dołka. My natomiast podejmujemy rewelacyjnie grającą Jagiellonie.

Kocur 23.08.2009 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 782164)
Ja mam wrażenie, że Lenczyk odbuduje szybko Matusiaka i wraz ze Ślusarskim duma gminy żydowskiej, będzie miała jeden z najsilniejszych ataków w lidze.


wykrakał :-p

WILU TS 23.08.2009 17:24

Ta wykrakał...jeden mecz pseudo napastnika i juz euforia,zaraz chwyci kontuzje czego mu życzę i znowu 1 liga i medialny koniec kariery.Pseudo grajek na zawsze zostanie pseudo grajkiem.

tommiyacht 23.08.2009 17:25

Piechniak strzela gola dla Odry. 75 minuta. jest 1-0 zamiast 1-6

Lysy 23.08.2009 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 783207)
Piechniak strzela gola dla Odry. 75 minuta. jest 1-0 zamiast 1-6

Brawo Odra :) Jazda z nimi :) Wyniki rewelacyjne w tej kolejce, oby to utrzymali! :D

P.S. Legia idzie na MAJSTRA!

Marcin(L) 23.08.2009 17:30

@Lysy jakbyś nie wiedział, to wyrażenie odnosi się do Lecha z powodów oczywistych
A szczerze mówiąc wali już mnie ten wynik, żeby tylko zaoowocował wywalenimn tego zasranego Urbana. Mam już dość tej miernoty. Widzą to wszyscy, włącznie z kibicami Wisły tylko nie nasz kochany zarząd

felipe 23.08.2009 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 783206)
Ta wykrakał...jeden mecz pseudo napastnika i juz euforia,zaraz chwyci kontuzje czego mu życzę i znowu 1 liga i medialny koniec kariery.Pseudo grajek na zawsze zostanie pseudo grajkiem.

Jakie to typowo polskie...
Chłop coś w życiu osiągnął (pracą, nie wygraną na loterii) to zaraz jakiś życiowy nieudacznik tylko czeka na potknięcie. Bez pozdrowień.

harthausen 23.08.2009 17:35

kibicom Craxy nie ma się dziwić, że w euforii. Było nie było 4 punkty na Legii i Lechu to jest konkreto osiągnięcie. Tym bardziej, że wcześniej łomot dostawali, od kogo mogli.
I powinniśmy ich wspierać w tej radości, było nie było, nawet jeśli tego nie chcieli to pod nas zagrali :D
Oderka też ładnie, szkoda, że drugiej nie włożyli, po meczu byłoby. Miejmy nadzieję, że tym meczu już nic złego się nie zdarzy :)

KRIS22 23.08.2009 17:36

Tego Laskowskiego to bardzo boli ze Wisła ma 12 pkt a Legia jak na razie tylko 6. Musiał cos dorzucić o Levadi śmieszny gość żałuje ze teraz nie gramy z Legia albo Lechem bo widać gołym okiem kto jest w lepszej formie.

4fan_player 23.08.2009 17:39

Szkoda że Paweł pewnie odejdzie. Gdyby został to pewnie znowu byśmy rozjebali tą ligę.

MaG* 23.08.2009 17:40

lol piłkarze mają skurcze takie rzeczy tylko w polskiej lidze ahhahaha

gigant 23.08.2009 17:43

Proponuję zabrać jeszcze rekę z siurka i wstrzymać się z onanizmem, bo graliśmy do tej pory z czterema kelnerami, o pastuchach nie wspomnę.

Grisza1 23.08.2009 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 783219)
Szkoda że Paweł pewnie odejdzie. Gdyby został to pewnie znowu byśmy rozjebali tą ligę.

Ani brak Pawła po kontuzji w Bełchatowie, ani jego niemoc strzelecka teraz nie przeszkadza w wygrywaniu meczów. Dobrej drużynie brak jednego zawodnika nie wyjdzie na złe. Wygrywalismy z Pawłem, wygrywalismy bez niego, nie odejdzie - bedziemy wygrywac, odejdzie - tez bedziemy wygrywac! Bo wygrywa Wisla, a nie Brozek !

tommiyacht 23.08.2009 17:47

http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=1372

i dziekuje bardzo.

gdyby nie -10 Jagi to byliby wiceliderem

brylant17 23.08.2009 17:48

Wsio Haraszo :D Liderów dwóch Wisłeka i Lechia :) dziekujemy Amico i Legio za zgubienie punktów oby tak dalej :D

Grisza1 23.08.2009 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 783222)
Proponuję zabrać jeszcze rekę z siurka i wstrzymać się z onanizmem, bo graliśmy do tej pory z czterema kelnerami, o pastuchach nie wspomnę.


Szczegolnie bedacy na 3 miejscu w tabeli Ruch to kelnerzy, a Odra i Polonia, z ktorymi przegraly Amica i Legia to tuzy nie z tej ziemi. Sztuka jest wygrywac z kazdym, a nie dzielic na kelnerow i mocarzy.

Rob_Zombie 23.08.2009 17:49

Ktoś wie dlaczego od kilku minut uśmiech nie schodzi mi z twarzy?

Ogryzek 23.08.2009 17:51

No piękny wynik w Wodzisławiu, naprawdę piękny...

PS
Szałachowski to ma dopiero "celownik" rozregulowany... a ktoś narzekał na nasz mecz z Arką? :D

skttrbrain 23.08.2009 17:53

Przy Zielińskim to jednak ze Smudy był geniusz. Gra Lecha to tragedia, która boje się że dopełni się w czwartek..

FraMat 23.08.2009 17:56

podobają mi się komentarze na forum Amiki:

Cytat:

O samym meczu nie ma co pisać bo to była totalna kompromitacja, która pokazała że nasza liga sięga dna..
jak na razie dna sięga Amica

ciastek11 23.08.2009 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KRIS22 (Post 783216)
Tego Laskowskiego to bardzo boli ze Wisła ma 12 pkt a Legia jak na razie tylko 6. Musiał cos dorzucić o Levadi śmieszny gość żałuje ze teraz nie gramy z Legia albo Lechem bo widać gołym okiem kto jest w lepszej formie.

Akurat Laskowski to najlepszy komentator Canal+ w dodatku ponoć jest kibicem Wisły ale tego w przyczyn oczywistych nie powie na głos.

Svartis 23.08.2009 17:56

łuhuhu... teraz to mi tylko wódeczki z ogóreczkiem do pełni szczęścia brakuje.

Luissss81 23.08.2009 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 783233)
Przy Zielińskim to jednak ze Smudy był geniusz. Gra Lecha to tragedia, która boje się że dopełni się w czwartek..

Tak samo pomyślałem. Co on z nimi zrobił?. Po pucharowym meczu w zeszłym tyg. myślałem, że mecz im po prostu nie wyszedł. Teraz utwierdzam się w przekonaniu, że to chyba raczej wpływ trenera Zielińskiego.

tofik 23.08.2009 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciastek11 (Post 783239)
Akurat Laskowski to najlepszy komentator Canal+ w dodatku ponoć jest kibicem Wisły ale tego w przyczyn oczywistych nie powie na głos.

Ja też lubię Laskowskiego, robi atmosferę i nie usypia widza. A co do jego sympatii, czy też antypatii to nie zauwazyłem, żeby kogoś faworyzował.
O Levadię trudno, żeby się dziennikarze nie przyczepiali, skoro to była najbardziej frajerska porażka ostatnich lat.

lodecki 23.08.2009 18:02

ktos napisał ze na forum pejsow jest euforia.

spojrzcie na wlasne podworko co sie dzieje, polowa osob podjarana ze Lech i Legia przegrywaja.
Ludzie, 4 kolejka a wy juz sie szykujecie do fety, oczyiscie lepiej jest wygrywac niz przegrywac ale my tez ni prezentujemy jakiegos kosmicznego futbolu, owszem gramy lepiej niz reszta stawki ale trzeba przyznac ze mielismy troszke szczescia a i rywale nie najmocniejsi.

oczywiscie kolejka bardzo fajnie sie ulozyla. Patrzcie na tabele, Wiselka z Lechia na czele.

Rasialdo 23.08.2009 18:04

Laskowski podchodzi do sprawy z humorem i spokojnem.Levadia to przeszłóść,ale trzeba zapamiętać i wyciągnąć wnioski.Co do kolejki do Legia totalna porażka strzelecka,a Lech to dramat.
Podsumowując Wisła liderem i oby tak do końca.

FraMat 23.08.2009 18:04

szczerze to niech wszycy komentatorzy w tv i dziennikarze w prasie jak najczęściej przypomnają o Levadii. My sie trochę powkurzamy, ale jest nadzieja, że nasi pilkarze też będą się cały czas wstydzili i będą chcieli zmazać tę plamę

Blaszczu16 23.08.2009 18:05

Cytat:

szczerze to niech wszycy komentatorzy w tv i dziennikarze w prasie jak najczęściej przypomnają o Levadii. My sie trochę powkurzamy, ale jest nadzieja, że nasi pilkarze też będą się cały czas wstydzili i będą chcieli zmazać tę plamę
Ot co, jeszcze ta porażka z Levadią może nam na dobre wyjść.

Robert_wislak 23.08.2009 18:10

Czy przenosiny Wisły na stadion Hutnika są już pewne na 100%? Na tej stronie http://www.90minut.pl/liga/0/liga4389.html pisze, że od 7 kolejki gramy na Hutniku...

szprotson 23.08.2009 18:12

ale się weekend ułożył.

Kto trafił u buka, przyznawać się.

Vinci 23.08.2009 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 783233)
Przy Zielińskim to jednak ze Smudy był geniusz. Gra Lecha to tragedia, która boje się że dopełni się w czwartek..

Jakoś w czwartek, byliście wszyscy innego zdania... tak szybko Wam się odmieniło?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl