![]() |
Cytat:
Chciałem poznać argumenty przemawiające za splitem, których ostatecznie nie przedstawiłeś. A odnośnie trójboju: Kamil Jarota, Daniel "Żubr" Grabowski - obaj obecnie ćwiczą tylko FBW. Na podanym forum są ich dzienniki treningowe. Ale masz rację, ani ja nie przekonam Ciebie do FBW, ani Ty mnie do splita - a więc niech pozostanie tak jak jest. Cytat:
|
Cytat:
|
Panowie czas wrócić na siłownię po przeprowadzce do Krakowa :)
Tak więc mozecie powiedziec gdzie i jak cenowo wyglada sprawa z siłowniami przy AGH ? A jak ze siłownią w hali Wisły? Słyszałem o fajnej siłowni na Azorach przy ulicy Stachiewicza? Jaka cena karnetu? |
jak skutecznie odbudować miesień dwugłowy ? Zerwałem i ku*** mam dziure a nie mięsień.
ktoś pomoze ? |
Cytat:
Kumpel tam chodzi i poleca, sam zamierzam się tam zapisać w najbliższym czasie. |
No jak fit by step, jak masz na Wiśle porządną siłkę? Dodatkowo zniżka 10% za kartę kibica Wisły.
I tak trochę luźniej. Uważajcie na siebie wszyscy angażujący się w siłownię. Dla mnie chyba jest już za późno, ale wklejam ku przestrodze dla innych: http://www.wykop.pl/ramka/912775/zmi...ie-przewrotne/ Wygląda na to, że już nigdy nie wyrwę żadnej laski na dyskotece... :( :lol: |
dobre :P
Ale i tak wole być rozje**** niż chudy :P |
Orientuje się ktos czy w niedziele otwarty jest sklep z odżywkami w hali Wisły ?
|
Zaczynam trening na siłowni i chcialem was poprosic o rady.
Mam 17 lat, 179 cm i 66 kg. Wczesniej nie cwiczylem i sa to moje poczatki. Chciałbym sie dowiedziec jak rozplanować swoj trening (korzystam z normalnej siłowni + basen), a także jakie odzywki stosować ? Ogolnie jest zielony w tym temacie i prosze o pomoc. |
Cytat:
Cytat:
|
szczerze ? najlepiej trenować sporty walki . a do tego jako dodatek trening siłowy ;) polecam ćwiczenia z odważnikami takimi jak sił specjalne w rosji (nie pmiaetam jak się nazywaja)
|
Cytat:
Nie każdy ma czas. Chłopak ma 17 lat, może rocznikowo i 18, więc być może w tym roku, czy kolejnym będzie podchodził do matury i trzeba się kurde raz w życiu przyłożyć do książek, a nie ciężarów :rotfl: |
Dzieki za porady. Na pewno skorzystam.
Co do sportow walki to po prostu nie ma czasu na razie, a pozatym to juz dodatkowe koszta. . . |
Poleci ktoś dobry gainer? Ostatnio używałem Gain Bolic 6000, ale jakoś słabo działał i ma niezbyt dobra konsystencje.
|
Ogólnie to nie polecałbym żadnego, lepsza micha. Ale jak już musisz to postaraj się wydać więcej kasy, bo te tanie olimpowskie to ścierwo.
|
Ale konkretnie- to podaj mi namiary na dobrego gainera
|
Seriuos Mass, albo Mutant, ale to jakiś czas temu spożywałem.
|
Mutanta odradzam , sh1t jakich mało :) Rozpuszczalność średnia, smak pomimo szczelnego zamka wywietrzał po tygodniu. Jedyny plus jaki widzę w Mutant Mass to cena, która jest niska (jak jakość produktu)
|
O czym ty muwisz, jak MM ma b.dobrą rozpuszczalność i jest bogaty w składniki.! Jest to jeden z najlepszych gainerów na rynku.
|
A najlepszy to micha kurczaka z ryżem brązowym... :D
|
Zima nadciąga, a to idealna pora na nabranie masy. A więc panowie "napierdalamy i nie ma opierdalania się!!"
|
Znacie jakieś tanie tabletki na utratę tkanki tłuszczowej ??
|
chcę (o dziwo) zrzucić troche masy (pod wspinanie i bieganie) - ważę 85kg przy 188cm więc i tak jestem dość szczupły dlatego chciałem do tego podejść w miarę profesjonalnie
dlatego polecicie mi kogoś kto pomoże mi przy doborze diety i ćwiczeń? Chodzi mi o kogoś naprawdę dobrego, a nie bez obrazy) dostępnego w prawie każdej siłowni dietetyka z internetowym tytułem mgr czy dorabiającego znajomego koksa. |
http://allegro.pl/komplet-hantle-tre...941260832.html
co myślicie o takich hantlach?? Cena oraz jakoś dobra?? |
Jeśli chodzi o cene to jest bardzo dobra. Cena jednego kilograma to około 4.50-5.50, a tutaj wychodzi dwa razy taniej. No ale materiał inny i cięzko powiedzieć jak dobrze są wykonane.
|
Lipne sa. Kup normalne hantle żeliwne. Te, na ktore sie przymierzasz sa komicznie wielkie (szczegolnie najciezszy krazek), maja wieksze dziurki przez, ktore przechodzi gryf wiec jesli chcesz je zalozyc na jakies inny gryf o normalnej srednicy to beda na nim "latały", no i po jakims czasie to kruszywo w srodku moze sie skruszyc - co prawda nie wylatuje ale jak machniesz hantelka to jakbys grzechotke mial w reku :P Wiadomo, cena robi swoje ale czasami lepiej zaplacic o polowe wiecej niz kupic byle co
|
Znacie jakieś przepisy na bardzo kaloryczny koktajl (może być nawet liczba czterocyfrowa) używając normalnych produktów, żadnych gainereów itp?
|
Poleci ktoś jakąś dobrą i niedrogą maść na ból mięśni? Boli mnie już drugi tydzień.
|
Cytat:
http://allegro.pl/zestaw-hantle-zeli...966716993.html mniej wiecej o takie chodzi prawda?? |
Tak. Generalnie na tamtych hantlach cementowych tez oczywiscie da sie pocwiczyc ale sa one mniej praktyczne, nietypowe. Za to zeliwne beda uniwersalne i trwalsze
|
Jakie brzuszki są najbardziej skuteczne:
- nogi po kaloryferem i ręce za głową - nogi po kaloryferem i ręce po bokach - nogi na podłodze i tylko lekkie wznoszenie głowy i barków ? |
Cytat:
Napewno najlepsze dla kręgosłupa (gdzieś czytałem że dalszy ruch nie wpływa już tyle na brzuch co nadwyręża kręgosłup) |
Cytat:
|
Takie spięcia to góra brzucha, natomiast podnoszenie nóg na drążku to dół. Wypadałoby dodać jeszcze jakieś skosy.. no i ćwiczymy aż padniemy.. ;) Polecam, słyszałem że dobry ABS II.
http://www.youtube.com/watch?v=44mgUselcDU i podobne filmiki. |
może ktoś podać w jakich godzinach otwarta jest siłownia pod klubem studio na miasteczku ? dokładnie, chodzi od której jest we wtorek otwarta
Dzięki z góry. |
Panowie gdzie trenować boks w Krakowie? Bardziej chodzi mi a amatorskie trenowanie, a nie starty w zawodach itp. Dostałem kiedys ulotkę o zajeciach w szkole niedaleko miasteczka AGH. Ma ktoś namiar na to?
Właśnie interesowałby mnie region AGH lub śródmieścia. Wiem ze jest boks u nas na Wiśle, ale wydaje mi się ze tam podchodzą do tego bardziej zawodowo niż rekreacyjnie? |
Dzisiaj przyszedł mi gainer Mega Mass 4000 7kg :)
Pytanie mam takie, czym odmierzyć 150g ( wagi kuchennej nie posiadam z tego co się tam orientuje). Z góry dzięki. |
A właśnie panowie, jak to jest z boksem na Wiśle? Czy to są zajęcia typowo dla bokserów czy prowadzą też dla lamusów?
|
uwaga... ciężka rozkmina... czy ktoś się podoła??
moja sytuacja wygląda następująco... pól roku temu mnie troszeczkę połamało... 3 miesiące spędziłem na dupie (złamałem obie nogi) w tym samym czasie rzuciłem palenie... od tego czasu przytyłem 21 kg... wiem w chu... dużo :/ chodzę na siłownie do puree od 4 miesięcy i nie mogę zrzucić ani kg. brałem treningi z konsultantami, byłem u dietetyka... na siłowni którąkolwiek partie mięśni bym nie ćwiczył... strasznie mnie pompuje... zawsze tak miałem, rozstępy i te sprawy. Niestety cały czas rosnę... nie spalam tłuszczu, a buduje mięśnie... chodzę na basen i biegam... ale długo nie mogę wytrzymać bo miałem rozwalone kości śródstopia i po 2 km jest ból nei do zniesienia że czasami po taxe musiałem dzwonić żeby mnie pod dom podwieźli... Prosiłbym kogoś kto na prawdę ma jakieś pojęcie o tym żeby mi coś zaradził... żeby zrzucić pare kg... najlepiej 25kg. może jakaś baaaardzo rygorystyczna dieta, albo clenbuterol (przeczytałem o tym na jakimś forum) plan treningowy... nie wiem!! muszę się ogarnąć... takie postanowienie noworoczne :D jak coś to napisze odrazu: wiek 26lat, waga 116kg, wzrost 190cm, mam na imię Kamil i jestem alkoholikiem :D za pomoc z góry serdecznie dziękuje :] |
Siłownią nie spalisz ... :) jak ćwiczysz siłowo masz większy apetyt jeszcze . Ja bym Ci polecił iść na trening kung-fu np . Muathai odradzam bo tam są tylko suce techniki do walki , a w kung-fu pobiegasz , porozciagasz się . Taki ogólny trening ;)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl