Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

Uran235 08.12.2009 23:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 827577)
Jutro oczywiscie obejrzymy kolejny beznadziejny mecz na Polsacie...nie wiem, kto wybiera ta ramowke? Przeciez arcyciekawy mecz w Stuttgarcie, gdzie 2 ekipy beda bic sie o awans.

Czy mi się zdaje, czy zwycięzca jutrzejszego starcia Inter-Rubin wchodzi do dalszej fazy LM, a kto przegra może się nie załapać nawet do LE? Ponadto piłkarsko Rubin i Inter to półka wyżej niż Stuttgart i Unirea. No i mimo wszystko w Rubinie gra Polak.

Wojtas 09.12.2009 00:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 827592)
Czy mi się zdaje, czy zwycięzca jutrzejszego starcia Inter-Rubin wchodzi do dalszej fazy LM, a kto przegra może się nie załapać nawet do LE? Ponadto piłkarsko Rubin i Inter to półka wyżej niż Stuttgart i Unirea. No i mimo wszystko w Rubinie gra Polak.




No a Uniire trenuje Petrescu :D

oj chcialbym obejrzec co ten jego zespol gra,bo nie mam dostepu ani do meczow Lm ani do ligi rumunskiej.

ale mecz makaronow z Rubinem tez bedzie ciekawy

For_FuN_ 09.12.2009 01:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 827592)
Czy mi się zdaje, czy zwycięzca jutrzejszego starcia Inter-Rubin wchodzi do dalszej fazy LM, a kto przegra może się nie załapać nawet do LE? Ponadto piłkarsko Rubin i Inter to półka wyżej niż Stuttgart i Unirea. No i mimo wszystko w Rubinie gra Polak.

Dla mnie jasne, ze jutro awansuje Inter, bo wlochom wystarcza bezbramkowy remis...a pewnie i tak bedzie skromna wygrana. Mecz bedzie bez wiekszych emocji, oprocz stawki...za to w Niemczech bedzie sie dzialo(przynajmniej na to licze).

mitmichael 09.12.2009 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 827577)
Przeciez Atletico awansowalo do LE(lepszy bilans w starciach bezposrednich)...

Jutro oczywiscie obejrzymy kolejny beznadziejny mecz na Polsacie...nie wiem, kto wybiera ta ramowke? Przeciez arcyciekawy mecz w Stuttgarcie, gdzie 2 ekipy beda bic sie o awans.

Dokładnie, Atletico awansowało do LE a Apoel odpadł. Pierwszy mecz w Hiszpanii zakonczył sie wynikiem 0-0, w Nikozji padł jednobramkowy remis i to zadecydowało kto awansował. Gdyby oba mecze zakonczyły sie po 0-0 to awansowałby APOEL - szkoda. Co do meczu w Turynie oglądałem i sie zastanawiałem - jak mozna tak dwa rózne mecze w którkim czasie rozegrac. W meczu z Interem Juve to była całkiem inna druzyna, waleczna - dominowała przez wiekszosc spotkania zasłuzenie wygrywajac 2-1 a tutaj parodia - przez pewien okres czasu zawodnicy starej Damy nawet 10 sekund przy piłce nie byli - albo zaraz złe podanie albo przeciwnik wygrywał walke - az w pewnym momencie chciało mi sie smiac - a sympatyzuje z Juventusem. Bayern do tej pory słabo a tu prosze - Juventus nieistaniał i zasłuzenie odpadł z LM. Pozostaje tylko LE ale lepszy rydz niz nic.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 827592)
Czy mi się zdaje, czy zwycięzca jutrzejszego starcia Inter-Rubin wchodzi do dalszej fazy LM, a kto przegra może się nie załapać nawet do LE? Ponadto piłkarsko Rubin i Inter to półka wyżej niż Stuttgart i Unirea. No i mimo wszystko w Rubinie gra Polak.

Tak - zwyciezca awansuje do drugiej rundy ale przegrany awansuje do LE bo chyba nie sadzisz, ze Barcelona przegra z Dynamem.

1q2 09.12.2009 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 827635)
Dla mnie jasne, ze jutro awansuje Inter, bo wlochom wystarcza bezbramkowy remis...

Chyba że Dinamo wygra z Barcą a Barca może sobie pozwolić na porażkę 1 bramką boi tak wejdzie.

Btw.
Żal mi Wolfsburga - zagrali na prawdę niezły mecz, w zasadzie nie schodzili z połowy Manchesteru , przy 1-1 mieli z 5 dogodnych sytuacji, poszły 2 kontry i do widzenia.

bartek89TS 09.12.2009 20:50

No to ładny początek, 1min i Dynamo obejmuje prowadzenie w meczu z Barcą.

Pan Jotka 09.12.2009 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek89TS (Post 827934)
No to ładny początek, 1min i Dynamo obejmuje prowadzenie w meczu z Barcą.

Brdzo ladny wynik.Poytrzebny jeszcze jeden gol i Barca out :) Ewidentnie nie lezą Barcy druzyny ze wschodu.

piotrek chicago 09.12.2009 20:54

Vfb-Unirea

3:0 oj bedzie pogrom bo to dopiero 11 minutaszkoda bo Wislacki akcent byl by dalej

bartek89TS 09.12.2009 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek chicago (Post 827936)
Vfbl juz walna 2 bramki

Szkoda...chaiłem żeby Unirea wywalczyła chociarz remis, a tak to będzie bardzo ciężko.

Edit: Już 3:0...

Uran235 09.12.2009 20:58

W Stuttgarcie pozamiatane niestety. 3-0 dla gospodarzy po niespełna kwadransie. Co ciekawe w tej chwili z grupy F wychodzi Barca i Dynamo.

LAB 09.12.2009 20:59

cos pare fuckow poleci w szatni Rumunow :D
Szkoda,kibicuje Danowi

el Nuero 09.12.2009 20:59

No tak. Marica, Traesch, Pogrebniak - i po 11 minutach Petrescu i jego ekipa chyba mogą zapomnieć o wiosennej edycji Unirei w LM. Co prawda, dopóki piłka w grze... ale ekipy niemieckie nie wyglądają na takie, co po frajersku pozwolą się wyeliminować. Wczoraj "uratował się" Bayern kosztem Juve, dziś kolej na Stuttgard kosztem Unirei. Może na osłodę pozostanie Danowi okazja do spotkania się w LE z którymś ze "spadkowiczów" z Ligi Mistrzów :-) ?

DominoForza 09.12.2009 21:16

ale mi barca ladny kupon zepsula
D.Kijow - Barca (do 30 min) - 2
Sevilla - Rangers(1p) 1
Lyon-Debrecen(do 30min) 1
Stuttgart - Unirea (do 30 min) 1

mysle ze drugi juz uratuje :)

Krissu 09.12.2009 21:23

Szkoda Dana. Liczyłem, że uda mu się coś ugrać z Hitlerjugend :(

kosaTS 09.12.2009 21:27

Będzie 3:3 Pajace :D

zidanemarcin 09.12.2009 21:51

3:1

Jeszcze dwa

massoud 09.12.2009 21:51

ten Leonardo z Olimpiakosu co własnie trafił nie był czasem przymierzany do Wisły?

bartek89TS 09.12.2009 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez massoud (Post 827971)
ten Leonardo z Olimpiakosu co własnie trafił nie był czasem przymierzany do Wisły?

To nie ten.

FraMat 09.12.2009 22:27

Unirea gra bez dwoch podstawowych obrońców- w gruncie rzeczy można było sie spodziewać, że gra sie posypie

bartek89TS 09.12.2009 22:44

Bramkarz St. Liege strzela bramke na 1:1 w 95min !Najlepsze jest to że ta bramka "miała" być na wage moich 88zł u buka, gdyby nie to że je... Liverpool strcił gola w 92 min !Co za niefart...:/

kriz69 09.12.2009 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek89TS (Post 827999)
Bramkarz St. Liege strzela bramke na 1:1 w 95min !Najlepsze jest to że ta bramka "miała" być na wage moich 88zł u buka, gdyby nie to że je... Liverpool strcił gola w 92 min !Co za niefart...:/

http://static3.demotywatory.pl/uploa...Duplej_500.jpg
szybko zdarzyles napisac posta i wstawic demota :D

DominoForza 09.12.2009 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DominoForza (Post 827953)
ale mi barca ladny kupon zepsula
D.Kijow - Barca (do 30 min) - 2
Sevilla - Rangers(1p) 1
Lyon-Debrecen(do 30min) 1
Stuttgart - Unirea (do 30 min) 1

mysle ze drugi juz uratuje :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek89TS (Post 827999)
Bramkarz St. Liege strzela bramke na 1:1 w 95min !Najlepsze jest to że ta bramka "miała" być na wage moich 88zł u buka, gdyby nie to że je... Liverpool strcił gola w 92 min !Co za niefart...:/



a to moj drugi kupon :P
D.Kijow - Barca 2
Stuttgart - Unirea 1
Olympiakos - Arsenal 2
St.Liege - Alkmaar

no i nie uratowal

SuzukiAutomobile 09.12.2009 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 827990)
Unirea gra bez dwoch podstawowych obrońców- w gruncie rzeczy można było sie spodziewać, że gra sie posypie

Tak , gdyby grali w pełnym składzie to by wygrali :shock:

Zejdź na ziemię, Unirea przegrała z fatalnie spisującym się w tym sezonie Vfb (Stuttgart zajmuje 3 OD KOŃCA miejsce w tabeli niemieckiej bundesligi!!) bo była wyraźnie słabsza. Nie brońcie już tego waszego słabego tranera mitomani.

bartek89TS 09.12.2009 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kriz69 (Post 828004)
http://static3.demotywatory.pl/uploa...Duplej_500.jpg
szybko zdarzyles napisac posta i wstawic demota :D

Demot akurat nie mój :)

el Nuero 10.12.2009 00:27

W zależności od upodobania można Dana Petrescu żałować lub nie. Ja tylko od siebie dodam - ilu z nas, kibiców Wisełki chciałoby, aby nasz klub znalazł się w podobnej sytuacji: walczy do końca o wyjście z grupy, ostatecznie "ląduje" w fazie pucharowe Ligi Europy. Zarobili sporo $$$, zdobyli doświadczenie, będą grać dalej, czego więcej trzeba debiutantom? Gdyby tak Wisełka za parę lat, na nowym stadionie....

Z innych gier - trochę szkoda mi Alkmaaru - stracić gola w 95. minucie (i awans do LE), to przykre doświadczenie. Ale przecież nasza Wisełka też kiedyś awansowała do fazy grupowej PUEFA po strzale z wolnego Nikoli w 94. minucie. Każdy ma swoje małe radości. Oby ich nie zabrakło nam w przyszłym sezonie.

FraMat 10.12.2009 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SuzukiAutomobile (Post 828009)
Tak , gdyby grali w pełnym składzie to by wygrali :shock:

Zejdź na ziemię, Unirea przegrała z fatalnie spisującym się w tym sezonie Vfb (Stuttgart zajmuje 3 OD KOŃCA miejsce w tabeli niemieckiej bundesligi!!) bo była wyraźnie słabsza. Nie brońcie już tego waszego słabego tranera mitomani.

gdyby grali dwoma podsatwowymi obrońcami, z ktorych jeden odsiaduje żólte kartki, a drugi doznał kontuzji, smiem przypuszczać, że nie straciliby trzech goli na początku meczu.
I tyle tylko chciałem napisać.
Co do słabego trenera i mitomanów - daruj sobie

Pan Jotka 18.12.2009 12:26

VfB Stuttgart - Barcelona |
Olympiakos - Bordeaux
Inter - Chelsea |
Bayern M. - Fiorentina
CSKA - Sevilla |
Ol. Lyon - Real Madryt
FC Porto - Arsenal
| Milan - Manchester Utd

Milan z MU i Inter z Chelsea to hity. Reszta dosyc wyrownana,ciekawie bedzie w parze OL-Real Madryt. NIE BEDZIE EMOCJI W MECZU BARCELONY ;-)

!!IRIVER!! 18.12.2009 12:33

Pan Jotka - odjąłbym raczej Stuttgart-Barca, bo tutaj jest jeden zdecydowany faworyt. :P
A w reszcie spotkań, faktycznie ciężko wskazać faworyta. Dobrze, że będą nieco 'słabsze' drużyny w 1/4 finału (Olympiakos/Bordeaux, Sevilla/CSKA). Liczę na niespodzianki z udziałem Lyonu i Fiorentiny.

brylant17 18.12.2009 13:24

Myślę, że MU sobie poradzi z Milanem tytpuje 2-2 i 2-0 dla MU :P reszta mi lata

masterlag 18.12.2009 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 831495)
VfB Stuttgart - Barcelona |
Olympiakos - Bordeaux
Inter - Chelsea |
Bayern M. - Fiorentina
CSKA - Sevilla |
Ol. Lyon - Real Madryt
FC Porto - Arsenal
| Milan - Manchester Utd

Milan z MU i Inter z Chelsea to hity. Reszta dosyc wyrownana,ciekawie bedzie w parze OL-Real Madryt. NIE BEDZIE EMOCJI W MECZU BARCELONY ;-)

Dwa wyraźne hity, w których trzymam stronę Włoch.
Moim zdaniem jednak w meczu OL z Realem nie będzie zbyt ciekawie. Real wygra u siebie 3-1 (lub coś koło tego) a w Lyonie Olympique też nie pogra. Mieli lepszy skład i nic nie zdziałali to i z taką kadrą przeciwko Realowi nic nie zrobią. Może wbiją w sumie 2 lub 3 gole przy czym Madrytczycy strzelą ich ze dwa razy więcej. Choć ja i tak będę mocno trzymać kciuki za OL ;)
A co do meczu Barcy, cóż... Tu właśnie mogą być emocje. Tzn. z Rubinem Barca też miała sobie poradzić z palcem w ..... a jak się zdarzyło wszyscy wiemy. Barcelona to nie jest jakaś maszynka. To tez ludzie, którzy potrafią się zapatrzyć na swój sukces i zlekceważyć rywala. Choć ja mam nadzieję, że tym razem Pep im nie popuści ;)
Na dzień dzisiejszy najmocniej z powyższych drużyn kibicuje Barcelonie. Niech sięgnie drugi raz z rzędu po ten wspaniały puchar ^^

Krissu 18.12.2009 14:50

Po mojemu starcie Anglia vs Włochy wypadnie 2:0 na korzyść Anglików.
Na co stać Inter zobaczyliśmy już w meczu z Barceloną.
Milan też nie notuje jakiś dobrych wyników. Nie zdziwię się, jak do 1/4 z Italii awansuje tylko Fiorentina.

Z drużyn, które jeszcze zostały nie mam jakiś szczególnych sympatii. Chyba najbliżej mi do kibicowania Olympiakosowi (bo najsłabszy) i .. o matko!... Chelsea, bo to Anglia. (MU i Arsenalowi nigdy nie będę kibicował.... chyba, że grają z Barceloną)

Ikki 18.12.2009 15:00

Mnie cieszy dobre losowanie ekip trochę mnie medialnych, lecz grający naprawdę fajną piłkę w tym sezonie: Bordeaux i Sevilla.
Nie jestem jakimś wielkim kibicem europejskich drużyn, lecz te dwa zespoły (szkoda, że OM odpadło;/) darzę sympatią i mam nadzieję, że namieszają trochę w tym sezonie;)

Uran235 18.12.2009 16:00

Jak dla mnie w tym zestawieniu nie ma ani jednego hitu.
Vfb Stuttgart- FC Barcelona- zdecydowanie Barca, w blaugranie coś ostatnio szwankuje ale Niemcy to żaden rywal.

Olympiakos- Bordeaux- zdecydowanie francuzi. Bordeaux jeszcze nie zaistniało w świadomości kibiców jako faworyt, ale wygrali swoją grupę bezapelacyjnie, remisując tylko jedno spotkanie i wygrywając pozostałe, a w grupie mieli Bayern i Juve. Grecy nawet w swojej słabej grupie ze Standardem i AZ- drużynami o nieporównywalnie mniejszej marce i doświadczeniu- nie byli w stanie odnosić zdecydowanych zwycięstw.

Inter - Chelsea- tu nawet nie ma dyskusji, Chelsea. Lubię Inter, ale w pucharach dawno nic nie osiągnęli, do przodu nie ma kto grać, a defensywa jest dziurawa. Z drugiej strony Chelsea, która strzela dużo, traci mało i prowadzi w Premiership. Jedyną nadzieją Interu jest PNA, które może zdrowo namieszać Chelsea w sytuacji kadrowej jak i może ich kosztować gorsze wyniki w Premiership( The Blues muszą oddać na turniej Drogbę, Essiena, Kalou i Obi Mikel'a). Jeśli w Chelsea posypałyby sie kontuzje w przodzie i na dodatek trzeba byłoby gonić Manchester( i potencjalnie Arsenal, Villansów i Spursów) w tabeli ligowej, to Inter może wtedy mieć szansę.

Bayern - Fiorentina- Bayern awansował kosztem Juventusu, ale Fiorentina dobrze sobie radzi w LM w tym sezonie. Ma sporo indywidualności, z drugiej strony Bayern się rozkręca. Dla mnie minimalnym faworytem jest jednak ekipa z Florencji. Para jest teoretycznie wyrównana, ale wynika to przede wszystkim z tego, że nikt nie ma pewności na co stać obie ekipy. Bardzo możliwe, że któraś z drużyn nie potwierdzi dyspozycji z fazy grupowej, co więcej możliwe jest, że obie tego nie uczynią i dostaniemy dwumecz wyrównany, zacięty, ale słaby i zależny bardziej od przypadku niż umiejętności piłkarzy.

CSKA - Sevilla- Hiszpanie miażdżyli, Ruscy nie dość, że grali słabo to jeszcze będą przed sezonem. Sevilla zdecydowanym faworytem.

Fajnie zapowiada się mecz Real - Lyon ale tylko dlatego, że francuzi grają nadspodziewanie dobrze, a Real to jeszcze nie drużyna. Starczy, że Real się rozegra albo Lyon zgubi formę i mamy zdecydowanego faworyta w tej parze.

FC Porto - Arsenal- Arsenal ma dosyć szeroką i ciekawą kadrę, w Premiership na pudle pewnie się zmieszczą, Porto jest ciekawą drużyną, z wieloma rywalami miałoby spore szanse na awans, ale wyeliminowanie Anglików uważałbym za drobną sensację.

Milan - MU- nawet po odejściu Teveza i Ronaldo Manchester jest przynajmniej o klasę lepszą drużyną ma świetnego trenera. Milan to drużyna w budowie, dla której sukcesem okazało się wyjście z grupy. Niewyeliminowanie Włochów byłoby olbrzymią sensacją, ale mogłobyteż przesądzić o losach tytułu na wyspach.

Wojtas 18.12.2009 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 831584)

Fajnie zapowiada się mecz Real - Lyon ale tylko dlatego, że francuzi grają nadspodziewanie dobrze, a Real to jeszcze nie drużyna. Starczy, że Real się rozegra albo Lyon zgubi formę i mamy zdecydowanego faworyta w tej parze.

.


No nie wiem.

Lyon w lidze ostatnio przegrywa np z Bordeaux ,i graja mocno przecietnie.Real tez nic wielkiego nie prezentuje ,wiec licze ze Lyonowi sie jakos uda :D

najciekawsza para to chyba Milan-Mu ...niestety chyba na korzysc Anglikow widze ten dwu mecz...

unpredictable_wislaczka 18.12.2009 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 831667)
najciekawsza para to chyba Milan-Mu ...niestety chyba na korzysc Anglikow widze ten dwu mecz...

Oby,oby :D Bo ostatnio w LM to Manchesterowi nie szło z Milanem,ale mam nadzieję,że teraz się losy odwrócą.

LuKaS TSW 18.12.2009 21:15

Zgadzam się oby Czerwone Diabły przeszły gorszą część Mediolanu:) do tego lepsza część Mediolanu,niech przejdzie gorszą część Londynu i będzie ok:D

Bartuk1906 18.12.2009 21:52

Mi się Wydaje że nie ma się czym ekscytować przed pojedynkiem Milan-ManU jak na San Siro w remis mogę uwierzyć tak już na Old Trafford Czerwone Diabły ich rozniosą ;-) w drugim spotkaniu Angielsko-Włoskim też bym stawiał na Anglików ;-)
Nie wiem czemu ale coś mi mówi że Hitem będzie mecz Bayern-Fiorentina ;-)

Marszałek 18.12.2009 23:29

Żeby puknąć MU nie potrzeba wielkiej filozofii tylko wystarczy ustawić zespół taj jak zrobił to trener Aston Villy,tudzież Wigan z Chelsea. Tam podobny manewr został zastosowany. Tylko pytanie czy Leonardo nie jest za słąby aby to naszkicować?A tak swoją drogą to MU strasznie traci bez Ronaldo,grają jak rzemieślnicy. Czasami zęby bolą jak na nich patrze. Do zaśnięcia te same zagrywki pokazują.

unpredictable_wislaczka 19.12.2009 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 831777)
MU strasznie traci bez Ronaldo,grają jak rzemieślnicy. Czasami zęby bolą jak na nich patrze. Do zaśnięcia te same zagrywki pokazują.

Za to z Ronaldo w składzie wszyscy grali piłki na niego. To ja dziękuję za taką grę.Nawet taki Rooney grał wtedy trochę inaczej niż teraz. Ja tam wolę znacznie bardziej zespół bez Cristiano niż z nim.

ypeeh 19.12.2009 17:42

Ale Manchester dostaje po dupie :/ Obrona to jakiś dramat, bez Vidica i Ferdinanda nie wygląda to najlepiej...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl