Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Skorża byłym menedżerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3085)

St@chu 24.07.2009 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 767672)
Przed chwilą w TVP1 została zdementowana informacja że Maciej Skorża podał się do dymisji.
Padło zapewnienie że wszytsko jest nadal tak jak było.

ufffffffffff

Jak sobie przypomnę jak Kasperczak odchodził razem z całym zarzadem przed laty.. Ile tam było dementowania... A potem jak wszystko pieprzło to ino raz...

Wojtas 24.07.2009 19:50

Jak sobie pomysle ile my cierpimy z powodu tego ze nie potrafimy odpowiedni sie przygotowac do Pucharow (karuzela po Tbilisi,valerendze czy dzis po Tallinie) i jak inaczej moglby wygladac dzis ten klub ,to az jest nie do ogrnięcia /

A Maciej pownien zostac,czeka nas ciezki sezon a przyjscie kogos innego raczej nic tu nie da.Pownii wyleciec deaj eskperci Jacek "farfocel Pawelka" Kazimierski i Rafał "mamy rozpracowana Levadie" Janas.Przez ich niekompetencje w duzej mierze mamy stype i dlugo miec bedziemy.

igortsw 24.07.2009 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 767699)

A Maciej pownien zostac,czeka nas ciezki sezon a przyjscie kogos innego raczej nic tu nie da.

Mam to samo zdanie, zmiana trenera zaraz przed rozpoczeciem rozgrywek to jednak nei najlepszy pomysl, bo wiąże się z tym przysłowiowy "rozpierdziel", który zawsze następuje po zmainie trenera (zmina taktyki, ustawienia, częto też nazwisk w pierwsej jedenastce) nie wpływa pozytywnie podczas pierwszego okresu nowego trenera z drużyną , jak zmieniać to według mnie tylko w przerwie między sezonami/rundami.Chociaż i tak obstaje przy swoim i dalej uważam, że cięzko będzie znaleźć kogoś lepszego od Skorży w naszych realiach, a moze to przybrać odwrotny skutek i powróci słynna szopka z trenerami....

Ni_Ma 24.07.2009 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 767687)
:lol:
TVP1 powołuje się na oficjalną wersję, która jest jaka jest, bo być musi...

Faktycznie, wszystko jest tak jak było, Skorża wciąż jest trenerem Wisły. Poprowadzi ją jutro w Lubinie. A że przy okazji oddał się do dyspozycji zarządu... szczegół.

Decyzja faktycznych władz klubu zapadanie niezbyt szybko, ale zapadnie. Konsekwencje personalne po Levadii zapadną na pewno.

Jeszcze małe przeprosiny za pierwszą wersję informacji o dymisji (a nie oddaniu do dyspozycji) - dość szybko staraliśmy się to poprawić w tekście informacji, ale padł nam serwer. Po kilkudziesięciu minutach już było prawidłowo. Niemniej różnica jest niewielka (choć jest!) - dymisja i tak musiałaby być przyjęta lub nie.

no ale jest różnica "podać się do dymisji" a "oddać sie do dyspozycji zarządu"
a zaprzeczono temu pierwszemu...

więc nie wiem skąd ten gromki śmiech

Wichar87 24.07.2009 20:02

Tak jest Maciej musi zostać, mimo, że jest mi przykro z powodu tej porażki tak samo jak i Wam, to chciałbym, żeby Maciek nadal był naszym trenerm. Co z tego wyjdzie? Pożyjemy, zobaczymy... Ciekawe, czy jutro w Lubinie będzie się niosło w naszym sektorze: Maciek Skorża.....? Osobiście bym chciał, bo nadal go bardzo popieram.

kONwalia 24.07.2009 20:05

Trochę mnie dziwią wcześniejsze wypowiedzi osób żadającyh dymisji trenera.
Wydaję mi się że owe osoby chciałyby by Wisła wygrywała zawsze - ja też, ale wiem że to utopia i nie ma prawa isnieć.
Przyszedł pierwszy DUZY kryzys, po dwóch dobrych latach, na których cieniem kładzie się niedosyt po zeszłorocznym występie w pucharach. Pierwszy kryzys i już zwalniać? Czy to nie jest znajome? Skad my to znamy? Tak właśnie postępował Cupiał w ciagu ostatnich lat, zwalniając trenerów po roku czy pół roku pracy. I co to dało? W zanczącym stopniu brak cierpliwosci własciciela przyczynił się do tego co jest teraz.
Dajmy trenerowi nie jeszcze jedną szansę, lecz po prostu szansę i wsparcie na kóre w moim mniemaniu za klasę jaką pokazuje w ciagu tych dówch lat a szczególnie w obliczu klęski.
MACIEJ SKORŻA W WIŚLE!

Szkoda by mi było równiez prezesa, zwłaszcza że on tu chyba jest najmniej winny katastrofy. Bednarz tez nie przepił kasy na transfery bo jej po prostu za wiele nie było.
Wstrząsnąć drużyną-władza. Wyciągnąć wnioski z porażki-sztab szkoleniowy. Zacząć traktować Wisłę jako coś więcej niż dojna krowa-piłkarze.

rav 24.07.2009 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 767704)
no ale jest różnica "podać się do dymisji" a "oddać sie do dyspozycji zarządu"
a zaprzeczono temu pierwszemu...

więc nie wiem skąd ten gromki śmiech

No to już sam nie wiem co dementowała TVP, bo informacja o dymisji istniała tylko pół godziny (ok 15-16)... Zaś rzecznik od samego początku dementował informację o złożeniu przez trenera jakiegokolwiek dokumentu w klubie. Czy to dymisji czy oddaniu się do dyspozycji.

fond 24.07.2009 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 767708)
No to już sam nie wiem co dementowała TVP, bo informacja o dymisji istniała tylko pół godziny (ok 15-16)... Zaś rzecznik od samego początku dementował informację o złożeniu przez trenera jakiegokolwiek dokumentu w klubie. Czy to dymisji czy oddaniu się do dyspozycji.

Komentator w TVP stwierdził, że Skorża oddał się do dyspozycji zarządu, a potem Ochalik zdementował dymisję oraz powiedział, że Skorża nie przekazał żadnego dokumentu, (słowem pisemnej dymisji nie było). A co do info to fakt, że szybko zmieniona została wiadomość, ale tytuł wisiał dużo dłużej - a portale to po prostu podchwyciły i tyle.

PhantomRanger 24.07.2009 21:01

Skorża, po tym blamażu ma honor i oddał się pod osąd prezesa Cupiała, który może go zwolnić bez wypłacania odszkodowania w przeciwieństwie do Kasperczaka. Moim zdaniem doceni ten ruch i pozwoli Skorży zostać. Smuda co najwyżej na dyrektora sportowego, bo trzeba mu to przyznać, że nosa do zawodników (zwłaszcza z Polski) to on ma i może to właśnie byłoby dobre. Ze sztabu zwolniłbym tylko Kazimierskiego.

Svartis 24.07.2009 21:19

Ja mam osobiście mieszane uczucia odnośnie Skorży. Z jednej strony dwa MP ale z drugiej musimy wziąć pod uwagę to jak Wisła gra w meczach o stawkę. A gra słabo. Wystarczy wspomnieć pierwszy mecz w Jerozolimie, Tottenham , 4 mecze z Amicą w ubiegłym sezonie(3 porażki 1 remis)czy też oczywiście Levadie.

Mistrza może i zdobędziemy wygrywając z dołem i środkiem tabeli ale w pucharach w takim wypadku nie mamy czego szukać.

HEDu 24.07.2009 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Svartis (Post 767737)
Ja mam osobiście mieszane uczucia odnośnie Skorży. Z jednej strony dwa MP ale z drugiej musimy wziąć pod uwagę to jak Wisła gra w meczach o stawkę. A gra słabo. Wystarczy wspomnieć pierwszy mecz w Jerozolimie, Tottenham , 4 mecze z Amicą w ubiegłym sezonie(3 porażki 1 remis)czy też oczywiście Levadie.

Mistrza może i zdobędziemy wygrywając z dołem i środkiem tabeli ale w pucharach w takim wypadku nie mamy czego szukać.

sezon wczesniej Legia, też chyba 3 porażki jak dobrze pamiętam.

Yom 24.07.2009 21:56

Maciej Skorża wcześniejszymi tragicznymi meczami z Amicą w pucharach oraz fatalnymi występami Wisły na arenie międzynarodowej, prawdopodobnie sam się skreślił jako kandydat na trenera reprezentacji Polski.Na polska ligę jest okey choć Tarasiewicz z Zielińskim depczą już mu mocno po piętach...

maxx304 24.07.2009 22:33

Dość do cholery karuzeli trenerskich! Pewnie, wywalmy Skorżę. I jego następcę. I następcę następcy też. I co to da? Ano gówno, za przeproszeniem. Piłkarze nie są głupi i wiedzą, że ich nie ruszą(no bo jak, skoro nie ma kogo kupić na ich miejsce), a za wszystko odpowie trener. Więc jak się nie chce, to się nie chce. Luzik. Pożałujemy trochę, pokażemy smutne miny tu i ówdzie i OK. A kibic jak ten zakochany idiota - wybaczy. Według mnie jeśli robić rewolucję, to teraz. I to od samego dołu, przechodząc przez wszystkie szczeble. Żeby postawić do pionu doradców pana Cupiała, piłkarzy i sztab szkoleniowy. Pokazać zaufanie do tych którzy coś potrafią, chcą i robią, a dyletanci out. Zresztą sam pan Maciej powinien tak zrobić ustalając pierwszą jedenastkę. Inna para kaloszy, że nie ma za bardzo kim żonglować.

koyoot 24.07.2009 22:48

Akurat... Polska liga jest gownem i gownem jeszcze dlugo bedzie dlatego zaden polski klub nic nie osiagnie w pucharach. Te rundy pucharowe naszych zespolow na wiosne w UEFA to jednostkowe wybryki mozna powiedziec. Dlatego nie ma sensu zmieniac trenera bo to nic nie da. Tym bardziej na gorszego. Maciej Skorza, jakby nie bylo jest najlepszym trenerem w Polsce. I tyle w tym temacie.

Strzala 24.07.2009 22:56

Nie jest winą trenera Skorży że Ćwielong nie umie przyjąć kilka razy piłki w polu karnym, nie jego winą jest to że Pawełek mając jeden strzał na bramkę puszcza szmate, sytuacje w których piłkarze zawiedli można mnożyć jak słupki i poprzeczki w ostatnich dwóch meczach i to oni zawinili, niektórzy z nich od razu powinni wylecieć za drzwi tak żeby nikt o nich więcej nie usłyszał.
TAK DLA SKORŻY.

NIE DLA PAWEŁKA I ĆWIELONGA.

KacpiTSW 24.07.2009 23:06

Strzala, nie przekreślaj Pawełka. On jest dobrym bramkarzem tylko brakuje mu czystej, sportowej rywalizacji.

podszywacz 24.07.2009 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 767754)
sezon wczesniej Legia, też chyba 3 porażki jak dobrze pamiętam.

Dla obojga z Was ważniejsze są zwycięstwa z odwiecznymi wrogami niż zdobycie Mistrza Polski. Ciekawe podejście.

Strzala 24.07.2009 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KacpiTSW (Post 767776)
Strzala, nie przekreślaj Pawełka. On jest dobrym bramkarzem tylko brakuje mu czystej, sportowej rywalizacji.

Niestety trzeba przekreślić tych którzy przyczynili się w głównej mierze do porażki w tym dwumeczu , żeby uniknąć takiej bolącej porażki za rok.

BiałaGwiazda 24.07.2009 23:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Strzala (Post 767783)
Niestety trzeba przekreślić tych którzy przyczynili się w głównej mierze do porażki w tym dwumeczu , żeby uniknąć takiej bolącej porażki za rok.

Czyli Skorży też trzeba się pozbyć??

RAFi89 24.07.2009 23:35

Trener postąpił tak jak powinien i wydaje się że powinna nastąpić zmiana. Tylko na ten moment nie wiemy jak drużyna została przygotowana do sezonu, wiemy tylko że forma póki co nie przyszła na mecze pucharowe. Po drugie nowy trener nie ma czasu na wprowadzanie zmian w zespole, po pierwsze że liga rusza za tydzień a po drugie na ten moment kadra jest tak wąska że praktycznie żadnych zmian nie da się zrobić (jedynie wprowadzić młodych do składu).

Zmianie musi ulec przede wszystkim sposób w jakim ta drużyna jest prowadzona i budowana. Bo jeśli zmiana ma wyglądać tak jak to było po Petrescu to może jednak lepiej zostawić Skorże.

Skład mieliśmy oczywiście mieliśmy na wyeliminowanie Levadi ale niestety nie był to skład na fazę grupową LM a chyba nawet LE i jednoczesną walkę o MP. Niestety Skorża pracuje w klubie 2 lata a obecna kadra wydaje się słabsza od tej jaką miał w pierwszym sezonie. Tak się nie buduje zespołu który ma grać o LM.

RAFi89 24.07.2009 23:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez no one (Post 767794)
sry ale pisząc to to chyba nie wiesz co piszesz:-) "forma póki co nie przyszła na mecze pucharowe" bez kpin. wystarczy kpina w dwumeczu z Levadią. po **** komu forma na mecze z kimś tam kimśtam. Levadia, forma piłkarze, talent miliony euro, prestiż, Polska, Estonia, wstyd i bunkry ****a jebana mać. nie wiem kto szuka jakichś usprawiedliwień

Oczywiście trener popełnił błąd bo zespół nie został optymalnie przygotowany na pierwsze spotkania. Tylko że w tym momencie trzeba patrzeć w przyszłość. Drużyna została przygotowana na całą rundę i tego już żaden trener nie zmieni w tym momencie bo jest za późno. Nie wiemy też jak zespół będzie wyglądał w kolejnych spotkaniach. Smuda przygotował Lech na dwumecz z Udinese tylko że formy brakło później. Po tym dwumeczu nie możemy powiedzieć jak zespół będzie wyglądał dalej. Więc jeśli za Skorże ma przyjść pierwszy lepszy trener który jest bez pracy i jeszcze każe mu się zdobyć mistrzostwo to lepiej zostawmy Skorże przynajmniej do zimy. Bo powtórki z Okuki i Nawałki którzy to po Petrescu mieli ratować drużynę wolę nie oglądać.

Heineken 25.07.2009 00:12

Skorza mial racje przygotoeujac druzyne na sierpien. Pilkarze jakich mamy powinni sie rozprawic z taka Levadia nawet w slabszej formie. Skorza ufal ze sobie poradza, wierzyl w ich umiejetnosci, wszyscy wierzylismy i oni zawiedli. Nie jest cala wina Skorzy ze w skladzie graja patalachy pokroju Pawelka, Cwielonga czy Lobodzinskiego, ktorzy nic nie umieja i niczego sie nie naucza. Prosil sie o wzmocnienia i ich nie dostal. Zawalil kilka rzeczy ale nie uwazam ze moglyby miec wplyw na wynik. To pilkarze nie staneli na wysokosci zadania, poza tym nie mamy pilkarzy na miare walki o Lige Mistrzow. Polowa to takie cwielongi i pawelki do spolki z lobodzinskimi, ktorzy beda hamowali kazda druzyne w ktorej sie znajda.

tylko_na_kilka_dni 25.07.2009 00:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Yom (Post 767756)
Maciej Skorża wcześniejszymi tragicznymi meczami z Amicą w pucharach oraz fatalnymi występami Wisły na arenie międzynarodowej, prawdopodobnie sam się skreślił jako kandydat na trenera reprezentacji Polski.Na polska ligę jest okey choć Tarasiewicz z Zielińskim depczą już mu mocno po piętach...

sorry, ale znaj umiar. Wszystko w porzadku- Tarasiewicz, Ślask, zgoda. Ale poki co, pan Ryszard absolutnie NIC nie osiagnal. Zielinski zreszta to samo.

1q2 25.07.2009 00:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Yom (Post 767756)
Maciej Skorża wcześniejszymi tragicznymi meczami z Amicą w pucharach oraz fatalnymi występami Wisły na arenie międzynarodowej, prawdopodobnie sam się skreślił jako kandydat na trenera reprezentacji Polski.Na polska ligę jest okey choć Tarasiewicz z Zielińskim depczą już mu mocno po piętach...

Chwila - w grupie to było tragicznie ale jak by nie było to Amica była chyba pierwszym Polskim zespołem(co ciekawe 1 z 3 przez całe istnienie grupowej Uefy), który awansował do fazy grupowej.

Nie lubię sytuacji gdzie przez 2 a w zasadzie 1, ten pierwszy(bo to on rozstrzygnął) zjebany mecz, robi się z bohatera - zero.
Nie lubię sytuacji gdzie przez zwykłą niewiedze bądź kompletnie fałszywe przekonanie o swojej wielkości(Wisła) i małości przeciwnika(Levadia) stara się przekonać wszystkich że przegraliśmy z jakimiś kompletnymi pionkami, których każdy by pokonał.

Oczywiście.
1 - wtopa jest bez dyskusji
2 - coś trzeba zmienić.

Moim zdaniem trener powinien dostać 2 szansę i nikt mnie nie przekona że to złe rozwiązanie.
Tyle że trzeba trochę zmienić zasady gry.

1- Kazimierski bezwzględny wylot ,bo pomijając nawet nagonkę na niego, która nie wiemy czy jest w 100% słuszna, choćby w 50 czy w ogóle nie prawdziwa, to ten człowiek nie ma kompletnie żadnego sukcesu.

Pawełek który za Petrescu w uczciwej walce, wygrał rywalizację z Dolhą i grał bardzo przyzwoicie, po przyjściu Kazimierskiego, jest po prostu koszmarnie słaby.
Cebanu, rozumiem że jest jeszcze słabszy,w co ciężko uwierzyć - a ostatni wywiad z Kazimierskim(którego nigdy nie zdementował) - to po prostu skandal.

2 - Trener i Dyr. Sportowy muszą grać dokładnie do tej samej bramki i to ma być bramka przeciwnika - Jeśli tak nie jest a dużo na to wskazuje, Łysy też musi odejść(gdzie akurat do niego niewiele mam),
Nie może być tak że obaj robią sobie na złość na czym cierpi nasz klub

doncorleone2010 25.07.2009 01:10

Jestescie chyba slepi co nam daja 2 mistrzostwa polski jezeli dwa razy nie udalo nam sie naszych marzen spelnic ?!
marzen ktore po mistrzostwie, kazdy z nas mial !!!

zagrac pare rund w pucharach europejskich !!!!

Odpadlismy z slabym Tottenhamem (bez formy)
Odpadlismy z Levadia Tallin
Za rok odpadniemy w kwalifikacjach do LE np na HNK Rijeke


Kuzwa my jestesmy WISLA KRAKOW a nie klub z podworka wujka Jasia ...

prosze was

Mistrzostwa zdobyte to Fakt ale porazki z druzynami o stawke Lech,Legia na dodatek ledwo uratowane remisy jak z Polonia Bytom...

Mistrzostwa i to szczegolnie ostatnie zdobylismy temu ze reszta zawalila sezon (legia i lech)

Prawda jest taka ze nie pamietam czasow ze gralismy ladnie w pilke nozna, no moze pamietam ale bylo to juz pare lat temu ...

wisl@k_TS 25.07.2009 01:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez doncorleone2010 (Post 767811)
(...)

To kto za Skorżę?

Smuda, Kasperczek, Michniewicz - tak z nimi z pewnością wygramy LM.

I nie pisz o zagranicznych trenerach bo takiego (choćby za porażkę w Tallinie i straty finansowe) nie zatrudnimy w najbliższym czasie.

doncorleone2010 25.07.2009 01:26

W polsce bedzie trudno znalesc nastepce ale za dobrego kandydata "mlodego pokolenia" uwazam Marcina Brosz z Podbeskidzia, wyciagnal maximum z zawodnikow grajacych w BB .
A tak na marginesie nie sadze zeby taki Klaus Augenthaler chcial zarabiac duzo wiecyj niz Skorza zarabial a nawet jak tak to moze warto w koncu kogos zatrunic kto trenowal jakies marki...

Szczerze mowiac.. .

chce tylko dozyc momentu ze zagra moja wiselka w LM :-(

!!IRIVER!! 25.07.2009 01:29

Niektórzy widzę mają tutaj jakiś kompleks wyższości. Tak, tak do Ciebie piję doncorleone2010.
I co z tego, że my jesteśmy Wisła Kraków?
Poza Polską nikt się już z tą marną firmą pt. Wisła Kraków nie liczy. Uświadomcie to sobie wszyscy. Słowa Bońka będą prorocze. Nasze kluby z roku na rok będą odpadać coraz częściej z cieniasami, bo same są po prostu SŁABE, okrutnie SŁA-BE! Autorytet który wypracowaliśmy sobie w Europie fajnymi grami z Interem, Parmą, Barceloną, Schalke czy Lazio (w latach 99-2003) legł w gruzach niedługo potem dzięki klapom z Valerengą, Tbilisi, a sięgnął dna w minioną środę.

Gwoli ścisłości, żeby nie popadać w marazm - ładną piłkę graliśmy na jesień 2007 (więc wcale nie tak dawno), oraz wiosną 2009.

Z tym 'zawalaniem' przez resztę. Jakby nie zawalili to by mieli. My też można rzec zagraliśmy wiele słabych meczy, więc co - też zawalaliśmy. Koło się zamyka. Mistrzem został ten kto zawalił mniej. A że najmniej zawaliła Wisła to ona została MP. Lech też męczył te zwycięstwa. Pragnę zauważyć, że bodaj z 8-9 pkt (jak nie więcej) wywalczyli w ostatnich minutach swoich meczów. Nie muszę chyba mówić, że gdyby nie charakter który bądź co bądź do pewnego momentu pokazywali dał im jakiekolwiek szanse na zbliżenie się do Wisły, choć suma sumarum i tak ustąpili nam aż 5 pkt, pomimo, że wygrali z nami w Krakowie.

Ps. używaj dużych liter jak piszesz WISEŁKA. Pomijam 'legia' i 'lech' , ale nazwę własnego klubu pisz zawsze z dużej.

Ps2. Se jeszcze poczekasz na tę LM. Co najmniej kilka lat. Bo budowa drużyny od podstaw nie rokuje innych nadziei.

tragez88 25.07.2009 01:38

Tak sobie myślę, że pozostawienie Skorży może wyjść nam tylko na dobre- wielu uważa go za najlepszego trenera w Polsce ale po ostatniej porażce pojawiają się głosy, że to "koleś bez jaj" i "popełniający mnóstwo błedów". Forma zespołu miała przyjść na sierpień- niech dostanie miesiąc może 2 na pokazanie jak zaprezentuje sie mistrz Polski w ciężkim czasie po blamażu w pucharach i okresie tułaczki po Sosnowcu...

Dobra postawa druzyny w tym okresie udowodni, że Levadia to był tylko wypadek w którym wiele było niefarta i przypadkowości; pokaże niedowiarkom, że Skorża ma jaja, a jemu samemu da niezapomniane doświadczenie, które pomoże eliminować "błędy w sztuce trenerskiej" i procentować dla Wisły w przyszłości

Jeśli natomiast drużyna będzie wciąć osiagać "Talinowskie" wyniki to spokojnie można go zwolnić z czystym sumieniem wiedząc, że jednak najlepszym trenerem w Polsce nie jest.

Na zakończenie chcę tylko napisać, że Skorże darze dużym szacunkiem za zebranie całej winy na siebie po Levadii ( w moim przekonaniu jego winy jest najmniej a wcale nie szukał kozła ofiarnego gdzie indziej!) i za oddanie sie do dyspozycji zarządu (jesli jest to faktycznie prawda)- pokaszcie mi, który inny polski trener ma wieksze "jaja"! :P

doncorleone2010 25.07.2009 01:40

"Poza Polską nikt się już z tą marną firmą pt. Wisła Kraków nie liczy."

Polska sie nie liczy w Unii Europejskiej.....

Polacy to robole w Anglii....

Polacy kradna samochody...


Przestanmy w koncu myslec w strefach ze jestesmy nikim i najgorsi...

nie wiem jak ty !!IRIVER!! ale Wisla Krakow zaslurzyla na wyzszosc i wole miec taki kompleks "wyzszosci" niz uwazac ze jestesmy "nikim" tylko polskim klubem ktory i tak nigdy nic nie osiagnie !!!

InfinitI 25.07.2009 03:16

od czasow Kasperczaka Wisla nie ma z prawdziwego zdarzenia sparingpartnerow... w sezon wchodzimy nieprzygotowani... rozkrecamy sie gdy jest juz zdecydowanie zapozno. I tutaj nie wina pilkarzy tylko tych ktorzy nimi rzadza... pzdr

yoda79 25.07.2009 08:50

Tylko parę słów-ten "koleś bez jaj" dał nam 2 MP a taki twardziel jak Smuda jakoś Amici nie pociągnął na majstra. A poza tym nie jest lizusem jak Franz,któy wszem i wobec opowiada jaki to Cupiał wspaniały.
Jak zwolnią Skorże być może czeka nas większy upadek jak po odejściu Kaspra. I przypomnijmy sobie w jakim momecie Skorża przyszedł i co zrobił z tą rozbitą drużyną.

pysio 25.07.2009 08:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yoda79 (Post 767831)
Tylko parę słów-ten "koleś bez jaj" dał nam 2 MP a taki twardziel jak Smuda jakoś Amici nie pociągnął na majstra. A poza tym nie jest lizusem jak Franz,któy wszem i wobec opowiada jaki to Cupiał wspaniały.
Jak zwolnią Skorże być może czeka nas większy upadek jak po odejściu Kaspra. I przypomnijmy sobie w jakim momecie Skorża przyszedł i co zrobił z tą rozbitą drużyną.

jak już wspominamy dawne czasy, to pamiętaj, że na starcie Skorża dostał rewelacyjnego jak na polskie warunki KAMILA KOSOWSKIEGO.. to on ciągnął grę Wisły.. po jego odejściu.. Wisła grała już przeciętnie..

Svartis 25.07.2009 09:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez podszywacz (Post 767778)
Dla obojga z Was ważniejsze są zwycięstwa z odwiecznymi wrogami niż zdobycie Mistrza Polski. Ciekawe podejście.

Dla mnie równie ważne jak MP są europejskie puchary, bo w sytuacji gdy nie będziemy grać w pucharach bardzo szybko przestaniemy liczyć się w walce o MP bez pieniędzy z europy. A trener Skorża wg mnie nie potrafi przygotować zespołu na mecze z najtrudniejszymi rywalami, a takie mecze rozgrywa się w eliminacjach do LE bądź to do LM.

Tak trudno to było wydedukować?

HEDu 25.07.2009 09:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 767833)
jak już wspominamy dawne czasy, to pamiętaj, że na starcie Skorża dostał rewelacyjnego jak na polskie warunki KAMILA KOSOWSKIEGO.. to on ciągnął grę Wisły.. po jego odejściu.. Wisła grała już przeciętnie..

no wlasnie, stąd ta przewaga punktowa, do tego Niedzielan pokazywał jeszcze że umie grać, Brożek sie urodził na nowo, pozniej juz Wisła grała słabo ale nie musiała grać lepiej bo liga jest słaba, w nastepnym sezonie wygralismy lige przez błędy przeciwników, my popełnilismy ich troche mniej, przeciez lige wygralismy tylko 3 pktami... najsłabszy mistrz Polski w ostatnim 10leciu, prawda boli, ale dobrze że sie udało. Bo cieszymy sie mistrzem, tylko czy aby był nam potrzeby, wszyscy byli tak pewni swoich umiejetnosci ze nie zauwazyli ze Levadia przeszła nas lekkim chu*em, a my jedynego gola strzelilismy po ich błędzie w 90+3.

ladek1989 25.07.2009 09:17

Oczywiście, niech wyrzucą wszystkich-trenenerów, prezesów itd;/ liga rusza za tydzień a my zostańmy bez sztabu szkoleniowego;/ Ci którzy żądają dymisji p. Macieja Skorży liczą chyba na cuda jakieś- że spadnie nam z nieba niczym manna jakiś cudowny trener, który zrobi z Wisły klub wygrywający ze wszystkimi w lidzę po 3:0 ze składem takim jaki jest, a możliwe że jeszcze bardziej osłabionym. Mamy teraz najsłabszą kadrę z 3 walczących o mistrza ( Lech, Legia, Wisła) i trzeba pomagać drużynie i trenerowi Maciejowi Skorży, tym bardziej że gramy w Sosnowcu a nie w Krakowie. W takich momentach wychodzi prawdziwy charakter kibiców i klubu....

yoda79 25.07.2009 09:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 767838)
no wlasnie, stąd ta przewaga punktowa, do tego Niedzielan pokazywał jeszcze że umie grać, Brożek sie urodził na nowo, pozniej juz Wisła grała słabo ale nie musiała grać lepiej bo liga jest słaba, w nastepnym sezonie wygralismy lige przez błędy przeciwników, my popełnilismy ich troche mniej, przeciez lige wygralismy tylko 3 pktami... najsłabszy mistrz Polski w ostatnim 10leciu, prawda boli, ale dobrze że sie udało. Bo cieszymy sie mistrzem, tylko czy aby był nam potrzeby, wszyscy byli tak pewni swoich umiejetnosci ze nie zauwazyli ze Levadia przeszła nas lekkim chu*em, a my jedynego gola strzelilismy po ich błędzie w 90+3.

Chłopie rozwaliłeś mnie - Niedzielan pokazywał,że umie grać? Ile meczów rozegrał i ile bramek strzelił?

Pysio
Czy aby trochę nie przesadzasz? Oprócz Kosowskiego świetnie grali Zieńczuk (!!!) - przed erą Skorży non stop opluwany przez kibiców, Brożki, Boguski się rozwijał, wysoką formę ustabilizował Sobol. Uważasz,że w ogóle w tym wszystkim nie ma zasługi Skorży?
I kogo proponujesz za Macieja S.?

_gilardino_ 25.07.2009 09:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez InfinitI (Post 767819)
od czasow Kasperczaka Wisla nie ma z prawdziwego zdarzenia sparingpartnerow... w sezon wchodzimy nieprzygotowani... rozkrecamy sie gdy jest juz zdecydowanie zapozno. I tutaj nie wina pilkarzy tylko tych ktorzy nimi rzadza... pzdr

Liverpool rok temu:D

koyoot 25.07.2009 09:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez doncorleone2010 (Post 767816)
"Poza Polską nikt się już z tą marną firmą pt. Wisła Kraków nie liczy."

Polska sie nie liczy w Unii Europejskiej.....

Polacy to robole w Anglii....

Polacy kradna samochody...


Przestanmy w koncu myslec w strefach ze jestesmy nikim i najgorsi...

nie wiem jak ty !!IRIVER!! ale Wisla Krakow zaslurzyla na wyzszosc i wole miec taki kompleks "wyzszosci" niz uwazac ze jestesmy "nikim" tylko polskim klubem ktory i tak nigdy nic nie osiagnie !!!

Boze czlowieku, ty masz kompleks wyzszosci. Taki Napoleon Bonaparte, tylko bezrozumny. Dziwi cie czemu Polacy nie graja w swoich klubach na zachodzie? A jesli graja to tylko nieliczni? Dziwi cie czemu nigdy nic nie osiagamy w pucharach, a jesli juz to sa to odosobnione przypadki? Dziwi cie czemu nasza reprezentacja jest slaba i przegrywa z roznymi rywalami, a jesli wygrywa(np. z Portugalia) to sa to odosobnione przypadki? Bo do jasnej cholery my jestesmy zasciankiem futbolowym SWIATA!! I dopoki beda dzialacze w naszym zwiazku pilkarskim jak Lato i jego ludki, dopoki bedziemy mieli zabagniona korupcja lige, dopoki nie bedzie normalnej pracy u podstaw z mlodzieza dopoty nigdy nic nie osiagniemy! Zacznij myslec czlowieku a nie .......ic glupoty.

Blagam was...

As 25.07.2009 09:29

Gdybym byl prezesem to powaznie rozwazylbym zwolnienie trenera. Skorza jest jak manager w jednym z departamentow wielkiej firmy, kiedy ten departament pracuje zle to szuka sie rozwiazan. Kazdy chyba wie, ze pilkarze sa lepsi od estonczykow niestety kierownictwo popelnilo blad i cel nie zostal osiagniety. Nie wiem czy to blad w przygotowaniu fizycznym czy mentalnym ale napewno zostal popelniony przez trenera.
Z drugiej strony jest cos takiego jak druga szansa i uczenie sie na bledach. Nalezy sobie zadac pytanie czy Skorza jest typem czlowieka, ktory za rok wyciagnie wnioski i nie popelni juz tego bledu. Zebrane doswiadczenie tak pozytywne jak i negatywne jest bezcenne, czegos nas uczy.
Dlatego gdybym byl prezesem to zwolnilbym Skorze tylko w przypadku gdybym mial go zastapic bardziej doswiadczonym trenerem, jesli takiego bym nie znalazl to zostawilbym Skorze bogatszego o bolesna nauczke.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl