Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Matura//Po maturze...?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2848)

kubus20 30.06.2009 00:30

No ja tez zdalem....;P

mateusz212 30.06.2009 00:31

wos roz 64%, pol pod 67%, niem pod 72%, i tylko hist pod 55 % tak troche gorzej

karolinalgw 30.06.2009 00:32

polski roz 58%
ang roz 78%
biol roz 78%
:D :D :D :D

Mało Słodyczy 30.06.2009 00:33

ejjj, czemu jak wchodzę drugi raz to mam brak wyniku?

karolinalgw 30.06.2009 00:34

ja też już nie mam wyników, ale mam nadzieję, że te, które widziałam to te oficjalne :D

mateusz212 30.06.2009 00:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez karolinalgw (Post 753707)
ja też już nie mam wyników, ale mam nadzieję, że te, które widziałam to te oficjalne :D

tak samo mam ;]

!!IRIVER!! 30.06.2009 00:36

no mi też wywaliło przedtem, ale się odwiesiło i mam znów - takie same jak przedtem :D znaczy się ,chyba oficjalne :D

dobranoc ;) Jutro chleję :D

karolinalgw 30.06.2009 00:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 753709)
no mi też wywaliło przedtem, ale się odwiesiło i mam znów - takie same jak przedtem :D znaczy się ,chyba oficjalne :D

dobranoc ;) Jutro chleję :D

Ja chleje jak się dostanę na studia :) ale widzę wszystko w pozytywnych barwach :P

Dobranoc walczący z OKE :lol:

Konrad. 30.06.2009 00:52

Radzę wam się wstrzymać z radością - to nie możliwe że mam 52 z agnlika roszerzonego, gdy połowe ze słuchu miałem źle, a w opowiadaniu (o mechanicznych grzybkach) nie wiem czy użyłem poprawnie jednego czasu... :shock:

Za to polski roszerzony tylko 64 procent, tu liczyłem na trochę więcej...

WhiteStarDvisionTheBest 30.06.2009 00:56

a ja dalej walcze....

KamAr 30.06.2009 01:01

ZdaŁem!!!:))

Bojar 30.06.2009 01:34

Polski podstawa - 61%
Majca rozszerzona - 64% (trochę zjebałem)
Niemiecki rozszerzony - 79%

Ogólnie tak se, ale powinno styknąć tam gdzie chce iść. ;)

WhiteStarDvisionTheBest 30.06.2009 01:43

zdalem..
polski podst. 57%
angielski podst. 51%
Goegragia podst. 52%

Nareszcie moge iść spać:)

mlynnek 30.06.2009 01:51

niemiecki R 94%
majca R 88%
polski P 71%

czyli raczej okok :)

Szyszunia_ABG 30.06.2009 09:03

po 1,5 godzinnej walce z tym obiegiem mam wyniki i zdalam :D:D
polski podst. 63%
angielski podst. 68%
chemia podst. 76%

pirat.z.karaibow 30.06.2009 09:03

Mam świadectwo.

Polski pisemny- 49% (zjebany tooootaaaaalnie, mimo ''5'' z polskiego przez 3 lata na koniec roku)
Polski ustny- 80%
Angielski pisemny- 91%
Angielski ustny- 85%
WOS- 56%

Pozdro. Dzięki za ten temat i wszystkie chwile wspólnie spędzone. Gratulacje dla wszystkich tych którzy zdali, jednocześnie życzę powodzenia tym którym się nie powiodło. Dacie radę!

Show must go on :-)

palikot 30.06.2009 09:14

nie dziala ta jebana strona... czlowiek w stesie zyje...;-/

Partition 30.06.2009 09:41

Odebrałem wyniki, trochę zawaliłem infę..

polski 59
angielski 93
matma 64
infa 35..

zobaczymy, może jednak uda mi się gdzieś na infę załapać. ;-P

KoPer 30.06.2009 09:57

mi wos do dupy poszedł, ale wszystko zdane także teraz ostatni egzamin: popijawa ;)

FilipUT 30.06.2009 10:16

Angielski Ustny 19 pkt
Polski Ustny 16 pkt
Polski pisemny (podst) - 60 % troszeczkę nie tak jak chciałem
Angielski pisemny (podst) 87 %
Historia pisemna (podst.) - 52 % (to w zasadzie było tylko do zaliczenia, na nic mi ta historia)
WOS pisemny (rozszerzony) 68 % :) :)


Wybieram się raczej na WSE do Krakowa :) na Stosunki międzynarodowe

mercury 30.06.2009 10:20

misie, ile mam czasu na zlozenie podania? i jak to sie sklada? :P

South 30.06.2009 10:38

polski pisemny 53%
polski ustny 13 pkt
angielski pisemny 94%
angielski ustny 15
geografia rozszerzona 55%


dalej w to nie wierze :D

LadyLu 30.06.2009 11:10

Gratuluję wszystkim! Tym zadowolonym i tym mniej ;):taniec:

Cerber 30.06.2009 11:24

jak z niemieckiego systemu na polski przetłumaczę, to będzie tak:

Pisemne:
Angielski podst. - 65%
Biologia rozsz. - 60%
Historia rozsrz. - 55%

Prezent. geografia - 65%
Ustny - matematyka - 85%

Słabiutko, ale to w większości przez mój niemiecki ;-)

Charlie 30.06.2009 11:38

Polski (podst) - 69%
Angielski (podst) - 98%
hist (podst) - 61%
WOS (rozsz) - 58%

obie ustne na 90%

Jestem umiarkowanie zadowolony, liczyłem na troche więcej z WOSu, ale za to wynik z polskiego jest dla mnie przyjemną niespodzianką

Natkan 30.06.2009 11:46

polski(podst) 59 % zadowala mnie :D
ang(podst) 86% całkowicie mnie nie zadowala
geo(roz) 68 % srednio

ustne na 17 pkt obie

jgw 30.06.2009 12:01

U mnie w klasie na 30 osób zdało 28 :)

DrewniaQ 30.06.2009 12:03

Haaa!
Matematyka rozszerzona: 92%
Polski podstawa: 51%
Angielski podstawa: 83%

Jest dobrze!

Perel 30.06.2009 12:22

:)
Ang podstawowy - 91%
Chemia rozszerzona 87% :)
Biologia - 73% :)

No, skoro już po wynikach, ktoś sie orientuje ma jakąś stronkę z rozkminą gdzie jest to dobrze opisane jak się składa papiery i rekrutuje tak ogólnie :) ?

Lupo 30.06.2009 12:32

To może i ja sie pochwalę...

polski podst. - 84%
angieslki podst. - 90%
geografia podst. - 64%

Może uda się na dzienne dostać :)

avangarda 30.06.2009 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Partition (Post 753776)
Odebrałem wyniki, trochę zawaliłem infę..

polski 59
angielski 93
matma 64
infa 35..

zobaczymy, może jednak uda mi się gdzieś na infę załapać. ;-P

Jeśli majca rozszerzona to na AGH na infę/infę stos. na Wydział Samogłosek (EAIE) raczej marne szanse, ale na wydziały Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej oraz Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej (oba wydziały to kierunek Infa stos.) powinieneś się dostać

KoPer 30.06.2009 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Perel (Post 753886)
:)
Ang podstawowy - 91%
Chemia rozszerzona 87% :)
Biologia - 73% :)

No, skoro już po wynikach, ktoś sie orientuje ma jakąś stronkę z rozkminą gdzie jest to dobrze opisane jak się składa papiery i rekrutuje tak ogólnie :) ?

Zależy na jaką uczelnie

mario69 30.06.2009 13:29

Polski podstawowy 76%
Niemiecki rozszerzony 70%
Geografia rozszerzona 65%
Matematyka rozszerzona 66%

Startuje na Politechnikę krakowską, warszawską, lubelską i na UE ;)

Jak myślicie jakie są szanse dostania się na UJ na filologie angielską ze zdanymi na poziomie rozszerzonym: polski 86% angielski 68%? Bo moja dziewczyna składa i straciła nadzieję...

StelmiOriginal 30.06.2009 13:33

Witam, pisze mature za 2 lata, jak sie przelicza mature, czy matura rozszerzona daje wieksza szanse niz podstawowa?

co jest wiecej warte: 40% rozszerzona majca czy 85% majca podstawowa?

U nas nikt nic nie mowi,,,,

anika 30.06.2009 13:33

to ja też
wszystko byłoby różowo, gdyby nie to, że dwa najbardziej potrzebne do rekrutacji przedmioty poszły mi najsłabiej. chociaż generalnie jestem bardzo zadowolona.

polski (podstawa) 77% - największe pozytywne zaskoczenie tej matury ;)
polski ustny 20
ang (r) 92
ang ustny (p) 20
niem (r) 93
niem ustny (r) 18
hist (r) 82
wos (r) 70
majca (r) 92

heh. trzeba się dowiedzieć, jak dokładnie wygląda rekrutacja :/ ogarnia mnie lenistwo na samą myśl o tej całej biurokracji.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 753756)
Pozdro. Dzięki za ten temat i wszystkie chwile wspólnie spędzone.

tak, dokładnie.
nawet nie udzielając się nadmiernie miło było zaglądać i śledzić nasze wiślackie zmagania z 'egzaminem dojrzałości' ;-)

<Crasch> 30.06.2009 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 753908)
Witam, pisze mature za 2 lata, jak sie przelicza mature, czy matura rozszerzona daje wieksza szanse niz podstawowa?

co jest wiecej warte: 40% rozszerzona majca czy 85% majca podstawowa?

U nas nikt nic nie mowi,,,,

Rozszerzone maja dwa razy większą wartośc niż postawa, czyli jesli masz 50 % z podstawy a z rozszerzonego 30% to wiekszą wartośc ma rozszerzona.

ps. Chłopie dwa lata to szmat czasu, w tym kraju w maturach co rok sie coś zmienia, ja mając dwa lata do matury to miałem to głęboko w..., domyśl się gdzie:P

!!IRIVER!! 30.06.2009 13:37

Anika przecież z tymi wynikami się wszędzie dostaniesz... Ja nie wiem, do czego to już doszło... Ludzie zdają powyżej 90% niemal wszystko, a jeszcze narzekają... :(

Martinus 30.06.2009 13:43

Polski podstawa 60%
Angielski podstawa 95%
Historia(r) 72% - największe rozczarowanie.
Chciałbym się dostac na histe na UJ ale obawiam się że może byc trochę za mało.
Wszystkim wiślackim maturzystom gratuluje wyników!

rzep 30.06.2009 13:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siuśmajtek (Post 753896)
Jeśli majca rozszerzona to na AGH na infę/infę stos. na Wydział Samogłosek (EAIE) raczej marne szanse, ale na wydziały Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej oraz Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej (oba wydziały to kierunek Infa stos.) powinieneś się dostać

na IMiIP to lekko się dostaniesz na infę,na samogłoski może zabraknąć ...

anika 30.06.2009 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 753912)
Anika przecież z tymi wynikami się wszędzie dostaniesz... Ja nie wiem, do czego to już doszło... Ludzie zdają powyżej 90% niemal wszystko, a jeszcze narzekają... :(

absolutnie nie narzekam ;)
wiem, że są fajne.
tylko wcale nie mam pewności, czy dostanę się na prawo na uj z wosem na 70%.
pożyjemy, zobaczymy.
jak nie, to też się świat nie wali, chociaż jeszcze nie wiem, na jaki kierunek składam alternatywnie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl