Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

1q2 12.03.2009 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciesla1991 (Post 691115)
belchatow-Wisła 2
cracovia-Lechia 2
odra-Ślask 2

co wy na to ?

A ja na to że pojechałeś sympatiami klubowymi a nie chłodną analizą.Ale co Ci bedę mówił 'nie graj tak' - jeszcze wejdzie jakimś cudem i będą jaja;)

Firo 12.03.2009 15:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciesla1991 (Post 691115)
belchatow-Wisła 2
cracovia-Lechia 2
odra-Ślask 2

co wy na to ?

Podobnie jak pan Dudi:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi
nie gram na Wisłę, bo wtedy nigdy nie kieruję się rozsądkiem a w bukmacherce kierowanie się emocjami źle się kończy.


A Ty ciesla1991 nawet nazw przeciwników z dużej litery nie potrafisz napisac.

maciek777 12.03.2009 15:15

Typy na weekend :

1.
Jaga-Legia x2
Gks-Wisła 2
Gornik-Lech 2

2.tasiemiec
Polonia W.-Łks 1
Odra-Śląsk 2
Gls-Wisła x2
Arka-Piast 1
Jaga-Legia x2
Cracovia-Lechia 1
Gornik-Lech 2
Polonia B-Ruch x2
ako:48,71

pzdr:)

mac251_251 12.03.2009 15:23

Ciesla jak chcesz sie udzielać na forum : Bukmacherski .... to dawaj mądre typy i analizy a nie zaśmiecaj tematu , pierdołami że nie będziesz pisał z dużej litery nazwy drużyny , w ogóle zachowujesz się jak dziecko 15 letnie , wstrzymaj się z pisaniem na forum przemyśl to co robisz l , po typuj po analizuj sam w ciszy i wróć na forum odmieniony :)

Proszę moderatora o usunięcie mojego jak i powyższego postu jeśli ciesla się opamięta i będzie z głową pisał i korzystał z forum :)

ciesla1991 12.03.2009 15:33

Spoko :) nie napinaj sie juz tak <lol>

MISTA92 12.03.2009 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciesla1991 (Post 691141)
Spoko :) nie napinaj sie juz tak <lol>

Tu się nikt nie napina gosc ci tylko tłumaczy jakie tu obowiązuja zasady...

ciesla1991 12.03.2009 15:41

Spoko:))Podajcie jakies dobre typy na Weekend :)

MISTA92 12.03.2009 15:41

Dynamo Kyiv - FC Metalist Kharkiv-1
CSKA Moskva - FC Shakhtar Donetsk-1
Paris SG - SC Braga-1

za 15zł....:)

ciesla1991 12.03.2009 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MISTA92 (Post 691149)
Dynamo Kyiv - FC Metalist Kharkiv-1
CSKA Moskva - FC Shakhtar Donetsk-1
Paris SG - SC Braga-1

za 15zł....:)

No niezle ;) Do wygrania ponad 70 zlotych :)

rocco_1906 12.03.2009 16:18

Iskra Odincowo - Skra Bełchatów 2 (godz.17)
kurs:2,9
krótka analiza:Liga Mistrzów mężczyzn,mecz rewanżowy,walka o Final Four.W pierwszym meczu Skra wygrała po fantastycznym meczu z rosyjskim dream-team'em 3:2.Żeby awansować muszą ponownie wygrać(obojetne ile 3:0,3:1,3:2) lub też w przypadku porażki(ale tylko i wyłącznie 2:3) bedzie decydować dodatkowy set.Szanse na zwyciestwo wynoszą wg mnie 50/50 więc czemu gram na 2? Ponieważ w Iskrze nie zagra największa gwiazda-GIBA :) Po miesiecznej przerwie ma zagrac Abramov ale jego dyspozycja jest wielka niewiadomą.
kurs na Skrę jest znakomity więc 20złotych można zaryzykowac-bez szans nie jestem.

jakby ktos mial jakies uwagi to chetnie wyslucham :)

Pozdrawiam

Bobic 12.03.2009 16:40

CSKA Moscow - Shakhtar Donetsk (Typ) 1
Dynamo Kiev - Metalist Kharkiv (Typ) 1
Hamburger SV - Galatasaray Istanbul (Typ) 1
Werder Bremen - AS Saint Etienne (Typ) 1

Rodzaj zakładu System (3/4)

Stawka: 10 zł
Kurs: 4.28
maks. wygrana 42,82 PLN


PS: DOOOOBOooJUUUU JEDYNKI!!!!

LuKaS TSW 12.03.2009 17:16

na dziś:
Mirza-Korytseva 1
Frolunda-Lulea 1
Montreal-Islanders 1
City-Aalborg 1
Hiszpania-Belgia 1

kurs 4,73

PrawdziwośćDlaGry 12.03.2009 17:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciesla1991 (Post 691148)
Spoko:))Podajcie jakies dobre typy na Weekend :)

chopie weź Ty sie ogarnij...
podajcie 6 licz jaie padną w totku..

na dziś
TAU (-8) - Olympiakos @1.90 -> za duża kasę.

LuKaS TSW 12.03.2009 17:24

każdy typ jest dobry tylko nie zawsze trafiony;) a tak na poważnie to mi się wydaje że łatwiej jest trafnie wytypować tenis,koszykówkę,piłkę ręczną,siatkówkę niż piłkę nożną tylko że kursy są bardziej kuszące na "kopaną"

Nitrox 12.03.2009 17:24

Moze mi ktos wytłumaczyc jak sie gra systemami ??

1q2 12.03.2009 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 691224)
każdy typ jest dobry tylko nie zawsze trafiony;) a tak na poważnie to mi się wydaje że łatwiej jest trafnie wytypować tenis,koszykówkę,piłkę ręczną,siatkówkę niż piłkę nożną tylko że kursy są bardziej kuszące na "kopaną"

Coś za coś - ja wciąż czekam na radykalne zmiany w sedziowaniu tj. powtórki kontrowersyjnych fauli oraz spalonych.Kiedyś to nastąpi i dziwię się klubom , tym wielkim że wolą jeden wielki przypadek, w stylu dziś się sędzia pomyli na nasza korzyść ale jutro odwrotnie , niż w pełni uczciwą i sprawiedliwą piłkę - bo gdyby chcieli zmian i przycisneli to by te zmiany już dawno były.
A jak czytam ze ewentualne zmiany to więcej sedziów, a kamery to może tylko w sytuacji gdzie nie wiadomo czy piłka przekroczyła linie bramkową czy nie(gdzie takich przypadków jest w skali całej piłki, ile kto napłakał) to mnie szlag chce trafić

kamilll1906 12.03.2009 18:32

mógłby mi ktos wytlumaczyc na czym polega ten obrót kasy z bonusu zeby moc wyplacic?? bo wygralem te 50 konkurs Wislakrakow.com oraz betsafe, w sumie obstawilem na zakladach 176 zeta, chcialem se wyplacic pewna kwote i mi anulowali ją, wiec jak trzeba obstawic zeby moc wyplaciic?

najlepiej priv tylko jak ktos pewny jest tego

a jak zły temat to prosze o przeniesienie :P

i jeszcze jedno nie mam dowodu jeszcze a konto na betsafe jest na mnie i mnie poprosili o skan dokumentu prawka i rachunku, moge im wyslac brata czy raczej niezbyt ;p? a poptrzebuje szybko wyplacic ta kaske

LuKaS TSW 12.03.2009 18:38

Iskra Odincowo-Skra 3-0 niestety zgubiła ich ta absencja Giby:(

jasiu 12.03.2009 19:26

a cos na jutro polecacie?

grzesiek632 12.03.2009 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jasiu (Post 691287)
a cos na jutro polecacie?

ponoc na lidze tadżykischstanskiej mozna niezle zarobic... goraco polecam..


czy tak trudno sie samemu rozgladnac? i poczytac...

ehh własnie takie wpisy sprawiaja ze ten temat jest taki jaki jest...

rocco_1906 12.03.2009 19:40

Spotkanie: VFL Wolfsburg - Schalke Gelsenkirchen
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Już jutro o godzinie 20:30 na Volkswagen Arena w Wolfsburgu dojdzie do szlagierowego pojedynku.
Miejscowy VFL Wolfsburg podejmuje Schalke 04 Gelsenkirchen.Faworytem tego pojedynku jest ekipa Felixa Magatha.
Wilki rewelacyjnie spisują się w tym sezonie.Zajmują 4.miejsce w lidze mając tyle samo punktów co wyżej
plasujące się Hoffenheim i Bayern Monachium.Ponadto,Wilki są najlepszą ekipą grającą na swoim stadionie:
na 11 meczy rozegranych na Volkswagen Arena wygrali 11,zremisowali jeden mecz i nie poniesli zadnej porazki!!
Bilans bramkowy 28:7.
Goście,ekipa z Zagłębia Ruhry spisuje sie w tym sezonie znacznie ponizej oczekiwan.W Bundeslidze są na dopiero
8.miejscu i mają 5pkt straty do WIlków i aż 9pkt do liderujacej Herthy Berlin.Druzyna Freda Ruttena bardzo
przecietnie spisuje sie na wyjazdach w tym sezonie.W 12meczach zanotowali 3zwyciestwa,4remisy i az 5porazek.
Bilans bramkowy 15:15
Mój typ na jutro to zwyciestwo druzyny VFL WOLFSBURG http://www.forum.bukmacherskie.com/i...icon_smile.gif

Pozdrawiam


PS:wszelkie uwagi,sugestie,korekty itd itp mile widziane(zawsze moglem cos pominac :) )

edit:WISLAZWE : dzieki za info,wezme pod uwage :)

francesc92 12.03.2009 19:45

Ja polecam rozejrzeć się za hokejem niemieckim, jutro zaczynają się ćwierćfinały i tak np

Hannover-Wolfsburg 1.s. 1 1.75
Wg mnie aż sie prosi ;p

WISŁAZWE 12.03.2009 19:51

Do rocco_1906 jeszcze jeden mały szczegół Wolsfburg dawno nie wygrał u siebie meczu z Schalke( nie wliczając PN gdzie zresztą w regulaminowym czasie był remis) np na 12 spotkań 4 zwycięstwa VFL aż 7 remisów i 1 raz wygrało Schalke.


kameleon2323 Uważałbym na spotkanie Groningen- Roda tu też parę remisów ostatnio było, po za tym paru zawodników Groningen ma kontuzję :)
To samo w meczu Lens-Ajaccio spotkali się 4 razy , 2 razy wygrało Lens i 2 raz padł remis :) Ostatnio wygrało Lens więc teraz czas na remis :D Lens ostatnio 2 remisy z rzędu czyżby kryzys formy ??

WiselkaMLP 12.03.2009 20:58

Libourne - Sete x 2.90
Groningen - Roda 1 1.57
Nuernberg - Ahlen 1 1.52

kurd: 6.92

mac251_251 12.03.2009 21:24

Jagiellonia Bialystok - Legia WarszawaTyp: X2 1,21
Polonia Warszawa - LKS Lodz 1 1,40
RC Lens - AC Ajaccio Typ: 1 1,45
Fenerbahce - KocaelisporTyp: 1 1,20
VFL Wolfsburg - FC Schalke 04 Typ: 1X 1,30

Kurs :3.83

I do tego Anderlecht jeszcze ale x2 chyba :)

WiślakNH 12.03.2009 22:27

Ee dzisiaj coś słabo :/

Na jutro :
Groningen - Roda 1
Nuernberg - Ahlen 1
Kurs : 2,38

Co o tym sądzicie?

kameleon2323 12.03.2009 22:32

co sadze ok!! :):P

LuKaS TSW 12.03.2009 22:33

zna ktoś może wynik meczu Hiszpania-Belgia(under17) ?

MISTA92 12.03.2009 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 691438)
Ee dzisiaj coś słabo :/

Na jutro :
Groningen - Roda 1
Nuernberg - Ahlen 1
Kurs : 2,38

Co o tym sądzicie?

No niezły pomysł...za ile planujesz go zagrac?

wisl@k_TS 12.03.2009 22:36

Dwa kuponiki:

Odra - Śląsk 2
GKS - Wisła 2

Górnik - Lech 2
Korona - Widzew 1

Zagłębie L. - Górnik Łęczna 1

AKO: 38 zł


Werder - St Etienne 1
Juventus - Bologna 1
Arsenal - Blackburn 1
Bochum - Bayern 2
Athletic Bilbao - Real Madryt 2


AKO: 10,75 zł

Bobic 12.03.2009 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 691440)
zna ktoś może wynik meczu Hiszpania-Belgia(under17) ?

2-2
Belgi strzeliła w 90 minucie :P

Zwierze 12.03.2009 22:40

Że tak powiem wasze pewniaki... Tylko ten Zenit nie siadł a zabrakło kilka minut, szkoda ale i tak kupon na + tylko zobaczymy ile podliczą...

system: 4/7 pokaz kupony systemowe
stawka : 105.00 PLN
możliwa wygrana 313.29 PLN
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Cz 12/03/09 18:00 FC Dynamo Kyiv - FC Metalist Kharkiv
podwójna szansa Puchar UEFA 1X 1X
12 1.15
Cz 12/03/09 18:00 Hamburger SV - Galatasaray AS
podwójna szansa Puchar UEFA 1X 1X
X2 1.15
Cz 12/03/09 18:00 PFC CSKA Moskva - FC Shakhtar Donetsk
podwójna szansa Puchar UEFA 1X 1X
12 1.15
Cz 12/03/09 20:15 Paris SG - SC Braga
podwójna szansa Puchar UEFA 1X 1X
X2 1.15
Cz 12/03/09 20:30 Werder Bremen - Saint Etienne
akumulacyjne Puchar UEFA 1 1 (1-0) 1.55
Cz 12/03/09 20:45 Manchester City FC - Aalborg BK
akumulacyjne Puchar UEFA 1 1 (2-0) 1.55
Cz 12/03/09 20:45 Udinese - FC Zenit St. Petersburg
podwójna szansa Puchar UEFA X2 1X
12 1.55

Żuczek 12.03.2009 22:41

Tym razem tylko jeden kuponik na weekend

Odra W. - Slask W. x2
Belchatow - Wisla 2
Rapid W. - Kapfenberg 1
Kurs: 3.71

WiślakNH 12.03.2009 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MISTA92 (Post 691444)
No niezły pomysł...za ile planujesz go zagrac?


Po dzisiejszym PSG,które niestety tylko zremisowało zagram za nie więcej niż pare dyszek,pewnie z 3,żeby w razie czegoś złego mieć jakieś 'drobniaki' na weekend :D

Waldus88 12.03.2009 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Waldus88 (Post 691040)
Nie będę ogrinalny jak pokażę mój wczorajszo-dzisiejszy kupon ale co tam :P
Barcelona - Lyon 1 @ 1,45
PSG - Sp. Braga 1 @ 1,70
CSKA Moskwa - Szachtar 1 @ 1,85
Man Utd - Inter 1 @ 1,75
Man City - Aalborg 1 @ 1,50
AKO: 11,97

No tam, gramy dalej :P

rocco_1906 12.03.2009 22:54

Na jutro do wyboru:
Adam Małysz(zwycięstwo)-kurs 13,00
Adam Małysz(top 3)-kurs 4

forma Adama-lepiej pozno niz wcale- explodowała co potwierdzil w kwalifikacjach,ktore wygrał z łatwością(wszyscy skakali z tej samej belki).dlatego mimo loteryjnosci skokow zaraz sobie na Bwin postawie ktorąs z tych opcji :)

1q2 12.03.2009 22:56

to ja się pochwale bo nieczęsto zdarza mi się grac 6 meczowy zakład.

Cz mar 12 20:45:00 Manchester City - AaB
1 2-0
1,52
Cz mar 12 18:00:00 Dynamo Kyiv - Metalist Kharkiv
1 1-0
1,80
Cz mar 12 19:00:00 Frölunda HC - Luleå HF
1 1-0
1,50
Cz mar 12 19:00:00 HV 71 - Timrå IK
1 3-1
1,67
Cz mar 12 17:00:00 Slavia Prague - Vitkovice
1 5-3
1,80
Cz mar 12 19:45:00 Langnau Tigers - EHC Biel
1 5-1
1,55

ako 19.12;)

A na jutro:

Eisbaeren Berlin v Hamburg Freezers 1.5
Blues v Pelicans 1.6
JYP v TPS 1.5

ako 3.6

Zwierze 12.03.2009 23:12

SUPER, system 4/7 za 105zl jeden mecz nie wszedł... pierwotnie do wygrania 313zl a dzięki temu 1 meczowi 119zl a tyle sytuacji miał Zenit... swoją drogą dziwnie to wszytko liczą, oto zestawienie dla zainteresowanych...
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 4.28 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN 9.54 PLN otwarty
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 4.28 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN 9.54 PLN otwarty
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 4.28 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 2.36 3.00 PLN 7.08 PLN otwarty
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN 9.54 PLN otwarty
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN 9.54 PLN otwarty
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 4.28 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 2.36 3.00 PLN 7.08 PLN otwarty
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN 9.54 PLN otwarty
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 2.36 3.00 PLN 7.08 PLN otwarty
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN 9.54 PLN otwarty
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 2.36 3.00 PLN 7.08 PLN otwarty
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 2.36 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 2.36 3.00 PLN 7.08 PLN wygrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 2.36 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 2.36 3.00 PLN 7.08 PLN wygrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 2.36 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 2.36 3.00 PLN 7.08 PLN wygrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 1.75 3.00 PLN 5.25 PLN wygrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 2.36 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 2.36 3.00 PLN 7.08 PLN wygrany
105.00 PLN 119.13 PLN

Dlaczego akurat ten jeden mecz wsadzili do podlicznia tyle razy? POwinno być po równo... Potrafi ktoś to wyjaśnić?

WiselkaMLP 13.03.2009 09:19

Groningen - Roda 1 1.65
Libourne - Sete 2 2.50
Rhyl - Bangor C. 1 1.52

kurs: 6.27


1 1484 Libourne - Sete x 2.90
2 1517 Nuernberg - Ahlen 1 1.50
3 1526 Rhyl - Bangor C. 1 1.52

kurs: 6.61

W zaznaczonym meczu na 90% wg moich obliczen i analiz powinien wyjsc remis ale w pilce rozne rzeczy sie zdarzaja i z racji iz Libourne fatalnie radzi sobie na wlasnym obieckie a Sete zazwyczaj na wyjazdach wygrywa i remisuje stosunek 5 do 5 to ratuje sie tym pierwszym kuponem :)

Waldus88 13.03.2009 10:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 691470)
SUPER, system 4/7 za 105zl jeden mecz nie wszedł... pierwotnie do wygrania 313zl a dzięki temu 1 meczowi 119zl a tyle sytuacji miał Zenit... swoją drogą dziwnie to wszytko liczą, oto zestawienie dla zainteresowanych...
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 4.28 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN 9.54 PLN otwarty
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 4.28 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN 9.54 PLN otwarty
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 4.28 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 2.36 3.00 PLN 7.08 PLN otwarty
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN 9.54 PLN otwarty
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN 9.54 PLN otwarty
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 4.28 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 2.36 3.00 PLN 7.08 PLN otwarty
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN 9.54 PLN otwarty
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 2.36 3.00 PLN 7.08 PLN otwarty
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN 9.54 PLN otwarty
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 2.36 3.00 PLN 7.08 PLN otwarty
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 2.36 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 2.36 3.00 PLN 7.08 PLN wygrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 2.36 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 2.36 3.00 PLN 7.08 PLN wygrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 2.36 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 2.36 3.00 PLN 7.08 PLN wygrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 3.18 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 1.75 3.00 PLN 5.25 PLN wygrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 2.36 3.00 PLN przegrany
Cz 12/03/09 11:08 Kupon stworzony Cz 12/03/09 11:08 2.36 3.00 PLN 7.08 PLN wygrany
105.00 PLN 119.13 PLN

Dlaczego akurat ten jeden mecz wsadzili do podlicznia tyle razy? POwinno być po równo... Potrafi ktoś to wyjaśnić?

Troche chujnia nie? na 35 możliwych w 20 jest Zenit? hmm...

Podbijam:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Waldus88 (Post 691009)
...
Gks - Wisła 2
Jaga - Legia 1x
Górnik - Lech 1x :D
...

Na dzisiaj taki za drobne:
Mechelen - Anderlecht 2 @ 1,75
Lens - Ajaccio 1 @ 1,47
Istres - Niort 1 @ 1,50
Groningen - Roda 1 @ 1,57
Venlo - Helmond 1 @ 1,60
AKO: 9,69

Później może wrzucę jeszcze kupony z bet-at-home :P

Powodzenia!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl