Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

Johny84.ts 12.07.2011 17:40

jakby Jovanovic nie byl podpisany i nie mial szans na gre jutro to przeciez wróciłby z tamtymi pięcioma do Krakowa

http://krakow.gazeta.pl/krakow/51,35...34536.html?i=4

mitmichael 12.07.2011 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Johny84.ts (Post 1125077)
jakby Jovanovic nie byl podpisany i nie mial szans na gre jutro to przeciez wróciłby z tamtymi pięcioma do Krakowa

http://krakow.gazeta.pl/krakow/51,35...34536.html?i=4

Moze pojechał w razie gdyby wszystkie watpliwosci co do jego gry w barwach innego klubu zostały wyjasnione - to by oznaczało, ze to własnie jego chca zglosic 24h przed meczem

Angmir 12.07.2011 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez River (Post 1124999)
Taki maly OT.

Victoria Plzno po 30 minutach prowadzi w Erewaniu z Piunikiem 2:0. Wydaje sie, ze Czesi bez wiekszych problemow awansuja do III rundy a pamietajmy, ze moze to byc jeden z potencjalnych naszych rywali po pokonaniu Skonto.

Skończyło się na 0-4 dla Victorii, tylko niech nikomu nie przyjdzie do głowy porównywać ich z Azerami czy nawet Gruzinami - Armeńczycy to najsłabsza Federacja w Europie. Nie licząc krajów poniżej 100 000 mieszkańców są ostatni na rankingu krajów. Za Estonią Maltą Albanią Kazachstanem czy Walią...

anthony09 12.07.2011 18:31

Ostatnio się coś słabo wypowiadam, zapewne niektórych moich krytykantów to cieszy ale postanawiam znowu postawić coś według swojego zdania.

Powiem tak:
Na dzień dzisiejszy nie mamy zawodników na Champions League. Brakuje mi jeszcze z 2 zawodników pokroju Meliksona lub lepszych robiących przysłowiową "różnicę" i troszkę lepszych skrajnych obrońców ! I przypomnę tylko, nie zachwycajmy się Meliksonem,gdyż Wisła po prostu takich piłkarzy powinna sprowadzać, robimy krok do przodu, wymiana składu z zeszłorocznych "wojaży" było bardzo dobrym posunięciem ale niestety brak mi takiego Kalu Uche, Żurawia, Kosy, Brozia no cóż zobaczymy... chociaż troszkę teraz zaprzeczę temu co napisałem wcześniej to:

MUSIMY WIERZYĆ !! WIERNOŚĆ !! WIARA to podstawa sukcesu, ten kto nie uwierzy nie będzie zwycięzcą.

Liczmy, że trio Nunez-Wilk-Melikson da nam przewagę w środku pola, liczmy że Genkov niczym za dotknięciem czarodziejskiej różczki będzie kierował piłkę do siatki, a Mełecki z Ilievem będą wkręcać obrońców. A w obronie nie postawimy autobusu, przegubowca ale ... rosyjskie armaty!! Wtedy każdy Łotysz, Litwin będą roztrzęsieni a każde zbliżenie zestrzelimy w zarodku!! Do boju WIŚLACY !! Na podbój Europy!!

Angmir 12.07.2011 18:50

:rotfl: lol :rotfl: nie wytrzymam *(to a propo błędu który kolega juz poprawił)

Ogólnie fajnie ze jest entuzjazm i wola walki :D

Ja mam tylko nadzieję że od czwartku przestaniemy już mówić o Skonto tylko spokojnie obejżymy najpierw grę Śląska, a potem w piątek losowanie.

Marcelo97 12.07.2011 19:54

Witam :) mam pytanie : jak zespół nierozstawiony pokona zespół rozstawiony, także i w III rundzie to przejmie jego rozstawienie ? np: jeśli Apoel przegra ( jest rozstawiony w III rundzie ) z Skenderbeu Korca to zespół z Albanii będzie rozstawiony w III rundzie ?

mr_kwolf 12.07.2011 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcelo97 (Post 1125251)
Witam :) mam pytanie : jak zespół nierozstawiony pokona zespół rozstawiony, także i w III rundzie to przejmie jego rozstawienie ? np: jeśli Apoel przegra ( jest rozstawiony w III rundzie ) z Skenderbeu Korca to zespół z Albanii będzie rozstawiony w III rundzie ?

Tak, ale jest to spowodowane tym, że losowanie jest przed rewanżami więc jako rozstawienie pary jest uznawane rozstawienie wyżej rozstawionego zespołu (ale masło maslane). Nie ma czegoś takiego jak mityczne "przejmowanie rozstawienia".

JarekTSW 12.07.2011 19:57

Dokładnie tak :D

Karherop 12.07.2011 20:01

Nasz potencjalny rywal w III rundzie Litex przegrywa do przerwy z Czarnogórcami z Mogren Budva . W innych spotkaniach na razie bez niespodzianek .

AYALA 12.07.2011 20:26

tak powinniśmy jutro zagrac jak Pilzno w Erewaniu gdzie wygrało 4-0 i po sparwie

przem 12.07.2011 20:30

Biorąc pod uwagę grę repry Czarnogóry, to można się spodziewać, że będą oni dość wysoko, oczywiście porównuję tu do poziomu mniej więcej naszego, a nie Włochów czy Anglików (choć pewnie większość reprezentantów nie gra w rodzimej lidze, ale jednak skądś się oni biorą). Do tego, jako że przecież kraj ten niedawno został niepodległy, są jeszcze niedoszacowani w rankingach.

edit: jednak Bułgarzy się wzięli do roboty i 1:2

River 12.07.2011 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1125258)
Nasz potencjalny rywal w III rundzie Litex przegrywa do przerwy z Czarnogórcami z Mogren Budva . W innych spotkaniach na razie bez niespodzianek .

Juz jest 1-1. Wyrownal Todorow.
edit. Litex juz prowadzi 2:1. Dwa gole Todorowa w ciagu 3 minut.

Shamrock prowadzi z Flora 1:0.

Litwini z Ekranas wygrali na Malcie 3:2 i sa bliscy III rundy.

ardem99 12.07.2011 20:52

http://tsw.com.pl/news/Prawie-tysiac...w-w-Rydze-1111

blanco 12.07.2011 23:23

http://sportacentrs.com/sportacentrs..._spelei_pret_w

Konferencja Paharsa w wersji video , 7 lat w Southampton zrobiło swoje ;)

River 13.07.2011 06:53

Mecz juz za kilkanascie godzin i zamiast zastanawiac sie jak zagramy to zastanawiam sie, czy dziesiejszy dzien bedzie kolejnym czarnym dniem polskiej pilki:rotfl: Niczego niestety wykluczyc nie mozemy. Wszak nasze kluby w ostatnich latach lubia nas szokowac:-/

Po cichu licze, ze ten mecz dobrze sie dla nas ulozy, ze siadziemy od poczatku na Lotyszy i ze szybko strzelimy bramke. To bylby wymarzony scenariusz. Wiadomo przeciez co moze sie stac jak 0-0 bedize sie dlugo utrzymywac...

rozarian 13.07.2011 07:12

Zły prognostyk.Od wczoraj średnia z wielu bukmacherów na zwycięstwo Wisły rosnie dosc mocno.Kurs zmienił się w ciągu doby z 1,47 na 1,55. Dla zobrazowania nastrojów podam,że kursy na Wisłę i na Bate(gra z Linfield)startowały z podobnego poziomu,a teraz się kompletnie rozjechały(1,38 Bate).To tylko ciekawostka z rynku zakładów,ale np.wczoraj paktycznie wszystkie mecze w LM wg formuły kurs/spadek znalazły potwierdzenie w wyniku.Oby Wisełka to przełamała.

_ukoL 13.07.2011 07:39

Byle tylko Bożydar znów nie musiał mówić, żeby zamilknąć nad tą trumną i będę zadowolony. Skromne 1-0 na wyjeździe i na Reymonta poprawka i gra Wisełka dalej. Oby!

PANDEM0NIUM 13.07.2011 07:40

Jaki jest termin rozgrywania meczów w III rundzie eliminacji do LM (oczywiście w przypadku awansu)

tedi100 13.07.2011 07:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1125430)
Jaki jest termin rozgrywania meczów w III rundzie eliminacji do LM (oczywiście w przypadku awansu)

26/27 Lipca - 2/3 Sierpnia

crate digger 13.07.2011 07:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rozarian (Post 1125424)
Zły prognostyk.Od wczoraj średnia z wielu bukmacherów na zwycięstwo Wisły rosnie dosc mocno.Kurs zmienił się w ciągu doby z 1,47 na 1,55. Dla zobrazowania nastrojów podam,że kursy na Wisłę i na Bate(gra z Linfield)startowały z podobnego poziomu,a teraz się kompletnie rozjechały(1,38 Bate).To tylko ciekawostka z rynku zakładów,ale np.wczoraj paktycznie wszystkie mecze w LM wg formuły kurs/spadek znalazły potwierdzenie w wyniku.Oby Wisełka to przełamała.

Aż jestem ciekawy na jakiej podstawie oni te kursy "obliczają"? Na podstawie nastrojów? :D Może absencja Kirma (czołowego strzelca i zawodnika drużyny w poprzednim sezonie) ma na to jakiś wpływ.

Mam nadzieję że nie siedza na tym forum, bo wówczas kursy byłyby po 2,50 :D

tedi100 13.07.2011 07:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crate digger (Post 1125435)
Aż jestem ciekawy na jakiej podstawie oni te kursy "obliczają"? Na podstawie nastrojów? :D Może absencja Kirma (czołowego strzelca i zawodnika drużyny w poprzednim sezonie) ma na to jakiś wpływ.

Mam nadzieję że nie siedza na tym forum, bo wówczas kursy byłyby po 2,50 :D

Mi się wydaję że zablokowali by kursy:rotfl:... takie jest tutaj nastawienie:-D

rozarian 13.07.2011 08:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crate digger (Post 1125435)
Aż jestem ciekawy na jakiej podstawie oni te kursy "obliczają"? Na podstawie nastrojów? :D Może absencja Kirma (czołowego strzelca i zawodnika drużyny w poprzednim sezonie) ma na to jakiś wpływ.

Mam nadzieję że nie siedza na tym forum, bo wówczas kursy byłyby po 2,50 :D

Nastroje są ilustrowane kasą jaka wpływa na dany kurs.Podobnie ma się rzecz z kursami akcji na giełdzie,gdzie wolumen pokazuje często nastroje(choć oczywiście może się zdarzyć urabianie rynku).Rynek np.dobrze wyczul zwyciestwo Rapidu z Wisla w sparingu,gdzie kursy na Rapid spadaly.

crate digger 13.07.2011 08:45

No to ja już wiem wszystko. Dzięki za rozjaśnienie sprawy, nie bawię się w bukmacherkę wiec nie interesowało mnie to do tej pory specjalnie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/melikson-gra-w-lidze-mistrzow-to-wielka-sprawa,1,4790509,wiadomosc.html
- Gra w pucharach to coś zupełnie innego. Menedżerowie, telewizje, wielkie pieniądze, cały ten zgiełk. Każdy chce w tym być - mówi "Przeglądowi Sportowemu" Maor Melikson.

PRZEGLĄD SPORTOWY: Czy Wisła Kraków przejdzie Skonto Ryga?
Chcemy wygrać. Jesteśmy lepszą drużyną, tylko co to oznacza? Popatrzmy na Copa America. Brazylia jest na pewno lepsza od Wenezueli, a nie potrafiła jej strzelić gola. Brazylia jest też lepsza od Paragwaju, a niewiele brakowało, by z nim przegrała.

Czyli nie może pan zagwarantować, że nie będzie takiego wstydu, jak z Levadią czy Karabachem?
Słyszałem o tych meczach. To konsekwencja tego, że nie grasz na sto procent. Kto nie pracuje na boisku, nie wygrywa. Szczególnie w pucharach. Jedna wpadka i do widzenia. Ale ja nie jestem od gwarantowania, choć nie widzę innej możliwości niż przejście Skonto. W przeciwnym razie będzie ogromne rozczarowanie.

To dla Ligi Mistrzów znalazł się pan w Krakowie. Nie chodzi o kolejne mistrzostwa Polski
Jasne. Gra w Lidze Mistrzów to wielka sprawa. Słuchałem Ilieva, jak opowiadał o meczach przeciwko Arsenalowi i Szachtarowi Donieck. Sam zmierzyłem się w eliminacjach z Liverpoolem, potem w Pucharze UEFA z Livorno, Auxerre, CSKA Moskwa. To coś zupełnie innego. Menedżerowie, telewizje, wielkie pieniądze, cały ten zgiełk. Każdy chce w tym być.

Jesteście mocniejsi niż w poprzednim sezonie?
Tak. Szkielet zespołu jest ten sam, ale przyszli dobrzy zawodnicy.


aguero20 13.07.2011 09:02

Już czuje małą andrenalinke przed meczem :P Chciałbym żeby Wisła ich rozjechała z 3:0 albo więcej :) Inne drużyny by się posrały wtedy :D

JarekTSW 13.07.2011 09:15

Jest też opcja, że ludzie grają na Skonto i dlatego kursy na Wisłę rosną :P Damy radę , musimy :D

prezes85 13.07.2011 09:21

http://www.uefa.com/uefachampionslea...651/index.html

Gdzie w tym składzie jest nasz nowy obrońca?
Filip Kurto napastnikiem...



sayek89 13.07.2011 09:51

Dziś nie tylko zaczynamy walkę o LM, ale też o HONOR... który straciliśmy wiadomo kiedy i jak...

KOMINEK 13.07.2011 10:28

Nie wiecie czy Nathan Junior będzie grał czy nadal się testuje ??

frg 13.07.2011 10:31

Mam takie pytanie:
Czy rozstawienie danej drużyny przesądza o tym gdzie graja pierwszy mecz? Jeżeli drużyna jest rozstawiona to zawsze rewanż gra u siebie czy jest to losowane / ustalane?

Z góry dziękuje za odpowiedz.

Kon®ado 13.07.2011 10:35

to raczej nie bedzie zbyt gotowy do gry przyjezdzajac prosto z testow ;P zreszta i w glowie pewno ma transfer tym lepiej dla nas ale my musimy zajac sie swoja gra a nie oslabieniami rywali :]


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl