Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

M89 26.05.2010 15:21

Głupota działaczy Legii mnie przeraża... :shock:

63.5 Kg 26.05.2010 15:51

Legia ogolnie rzadzi.
Okazalo sie ze z kilku miejsc na trybunach nie widac murway i pola karnego bo zaslanija je boxy telewizyjne.
A drugie to ze trybuna dla gosci ma byc ulokowana pod trybuna dla kibicow Legii.

Podaje za pewnym radiem.

Ela 26.05.2010 16:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 904789)
Legia ogolnie rzadzi.
Okazalo sie ze z kilku miejsc na trybunach nie widac murway i pola karnego bo zaslanija je boxy telewizyjne.
A drugie to ze trybuna dla gosci ma byc ulokowana pod trybuna dla kibicow Legii.

:shock:

Czyli ta sama trybuna. Co znaczy, że wyjazdowicze będą wchodzić tym samym wejsciem i przez te same kołowrotki co kibice Legii.


Wg Życia Warszawy " takie umiejscowienie sektorów ma zachęcić do kulturalnego dopingu " :lol:

igortsw 26.05.2010 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ela (Post 904811)
:shock:


Wg Życia Warszawy " takie umiejscowienie sektorów ma zachęcić do kulturalnego dopingu " :lol:

Kulturalny doping :D Ale będą przynajmniej fajnie krzesełka latały z góry na dół :lol:

OstryLG 02.06.2010 18:50

Dzisiaj w Gdańsku :)

http://www.newseuro2012.pl/fotorelac...budowy,13.html

0 22 02.06.2010 18:59

Hehe ten stadion w Gdańsku wygląda tak (pewnie z Wrocławiem, a może nawet Lechem będzie podobnie), że stadiony Legii i Wisły będą wygladały jak młodszy z kuchni przy nich :) (wysokosc, potega.... a nawet potencjał).

harthausen 02.06.2010 20:47

no nie wiem, dla mnie nasz stadion ma wysokość , potęgę, wystarczy do Parku Jordana wejść. Potencjał - o to się zobaczy jak ruszy, choć też jestem dobrej myśli bo wiem, jak przy tylko dwóch nowych trybunach wyglądało.

To, co na zewnątrz, ma naprawdę drugorzędne znaczenie.

sq 02.06.2010 22:00

http://www.budowa.maroonpoint.com/2010/s0867.jpg
http://img441.imageshack.us/img441/6314/zvy0sldfhn.jpg

montaż krzesełek

http://www.budowa.maroonpoint.com/2010/s0852.jpg

zdjęcia: skyscrapercity i maroonpoint

Pioneer 07.06.2010 22:23

Testy oświetlenia na Legii.

http://img697.imageshack.us/img697/4518/legiak.jpg

harthausen 08.06.2010 05:47

^^ fajna sceneria do kręcenia filmów grozy

Daja`n 08.06.2010 06:58

I co podoba wam się na Lechu ta szmata naciągana jako dach?!To jest dopiero koszmar.

crazykaro 08.06.2010 08:33

Podświaetlanie trawy na zielono na Legii jest take trochę... prądochłonne. Wystarczyłaby iluminacja elewacji i to jeszcze różnokolorowa i byłoby pięknie. Miejmy nadzieję że u nas też coś jest zaplanowane

SZYMEK_TSW 08.06.2010 09:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 910451)
... Miejmy nadzieję że u nas też coś jest zaplanowane

Taaa...
10znaków

Negative 08.06.2010 11:00

Hehe. Oni nie podswietlaja trawy na zielono kolego. To zwykle białe swiatlo, ktore daje takie odbicie od trawy. Trzeba przyznac ze wyglada swietnie. ;]

harthausen 08.06.2010 11:15

bez jaj , nie ma takiej możliwości by białe światło odbijane od trawy tak się zazieleniło. I pewnie jeszcze ktoś to w jakimś fotoszopie podbił i nasycił.

_ukoL 08.06.2010 11:25

Podoba mi się - na prawdę fajna sprawa z takim oświetleniem. Na Wiśle mogliby też coś pomyśleć, bo ten trend z gołym betonem jest paskudny. Ogólnie to ładne stadiony się w Polsce budują - drużyny z Malty, Estonii i innych wielkich potęg piłkarskich będą miały przyjemność ogrywać Naszych ogórków na pięknych stadionach. :lol:

brylant17 08.06.2010 11:27

no co Polska "Barcelona" musi jakoś wyglądać :lol: :lol:

Negative 08.06.2010 12:12

Faktycznie to zielone swiatlo. Zwracam honor ;] Na filmiku widac to lepiej. http://legia.com/www/index.php?akt=15456

enzo 08.06.2010 12:18

Ten filmik tylko uświadomił mnie, jak bardzo można poprawić estetykę stadionu poprzez zastosowanie tych iluminacji. Naprawdę daje to znakomity efekt, więc liczę, że i u nas mimo wszystko coś takiego powstanie.

arth_ur 08.06.2010 12:42

O ile się nie mylę pod wyciągami od trybun E i D są wbudowane lampy które mają oświetlać te odciągniki.

jaszczur90 09.06.2010 19:43

Stadion Legii

http://www.legia.com/www/view_galeri...al=1422&page=1

Niektóre zdjęcia pokazujące wykończenie wnętrz stadionu robią wrażenie.. jestem ciekaw jak będzie na innych stadionach..

Kordel_Walker 10.06.2010 11:00

Przeglądam sobie zdjęcia stadionów na euro i wygląda na to, że we Wrocławiu zmienili koncepcje i będą mieli trybuny jednopoziomowe.
http://stadiony.net/projekty/pol/sta...i_we_wroclawiu
Chyba zaczynają się cięcia kosztów i gonią ich terminy bo zdecydowanie gorzej to wygląda niż zakładano pierwotnie.
Są także "nowe" - miesiąc temu dodane wizualizacje stadionu w Gdańsku i naszego.
Kiedyś czytałem, że Lechia wywalczyła zielone foteliki a na wizualizacjach widze niebieskie i szare??
http://stadiony.net/projekty/pol/arena_gdansk
http://stadiony.net/projekty/pol/sta...enryka_reymana

crazykaro 10.06.2010 11:19

^^ To oni tam mają niezły refleks skoro jako nowe podają stare wizualizacje które w dość dużym stopniu się różnią od rzeczywistości.

A co do Wrocławia to ktoś musi mieć niezłą wyobraźnie jeśli chce w ciągu roku dokończyć ten oto stadion wraz z otoczeniem.
http://img689.imageshack.us/img689/2028/img4771o.jpg

Jestem w stanie zrozumieć że bryła może być gotowa ale wykończenie wnętrza jest niemożliwe w tym terminie

Kordel_Walker 10.06.2010 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 911734)
^^ To oni tam mają niezły refleks skoro jako nowe podają stare wizualizacje które w dość dużym stopniu się różnią od rzeczywistości.

Ja wiem czy stare wizualizacje? Cały czas były wizualizacje z dwupiętrowymi trybunami, dopiero wychodzi na to, że miesiąc temu zmienili koncepcje i będą robić trybuny jednopoziomowe..choć może było wiadomo o tym dłużej. W temacie nie jestem ..

Cytat:

Jestem w stanie zrozumieć że bryła może być gotowa ale wykończenie wnętrza jest niemożliwe w tym terminie
Zawsze jest stadion rezerwowy w zapasie:>

crazykaro 10.06.2010 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kordel_Walker (Post 911764)
Ja wiem czy stare wizualizacje? Cały czas były wizualizacje z dwupiętrowymi trybunami, dopiero wychodzi na to, że miesiąc temu zmienili koncepcje i będą robić trybuny jednopoziomowe..choć może było wiadomo o tym dłużej. W temacie nie jestem ..

Przynajmniej ta Wisły jest stara jak świat:p

A tu piękne porównanie co zrobiono w ciągu roku w Gdańsku

http://www.skyscrapercity.com/showpo...ostcount=11326

BTW zauważyliście jakie śmieszne stopnice są w Gdańsku (nie mówie że złe ale takich nie widziałem)

http://img443.imageshack.us/img443/4168/img0278q.jpg

To przejście wydaje mi się nieco za wąskie żeby mogła przejść jedna osoba koło drugiej


Edit
Rzeczywiście przegapiłem nico podpis, a czytałem komentarze ze potrzebny remont.
Dzieki ;P

Ale nie zmienia to faktu że stropy na ich starej trybunie pękają, a całość przecieka

k888 11.06.2010 15:15

To nie jest zdjęcie z Poznania. Ktoś wkleil na forum SSC w wątku o stadionie Lecha to zdjecie pokazujac stadion Allianz Arena.

adam08 11.06.2010 21:29

Białystok


Ciężki sprzęt na stadionie przy Słonecznej



2010-06-11, ostatnia aktualizacja 2010-06-11 19:26


http://bi.gazeta.pl/im/2/4089/m4089742.gif
Prezydent Tadeusz Truskolaski osobiście rozpoczął wczoraj budowę nowego stadionu piłkarskiego. Zasiadł za sterami wielkiej koparki i zaczerpnął pierwszą łyżkę ziemi, która wylądowała w czeluściach skrzyni wywrotki.

http://bi.gazeta.pl/im/5/8003/z8003325N.jpg
http://bialystok.gazeta.pl/i/37/lup2.gif




- Dziś możemy wreszcie powiedzieć, że rozpoczynają się prace przy budowie stadionu. Zaczynamy w dniu, kiedy rozpoczynają się zmagania piłkarzy podczas mistrzostw świata w Republice Południowej Afryki. Będziemy kończyć, gdy w Polsce rozgrywane będą mistrzostwa Europy w 2012 roku - - mówił prezydent.

Później do pracy zabrała się już ekipa firmy Eiffage, która zajmuje się budową stadionu. - Na początku lipca zaczniemy wylewać pierwsze betony, na początku przyszłego roku będzie już widoczna konstrukcja pierwszej części stadionu - zapowiadał Tomasz Olej, dyrektor oddziału centrum firmy Eiffage Budownictwo Mitex.



Cała pierwsza część - trybuny od bazaru na Kawaleryjskiej i ul. Ciołkowskiego - gotowa będzie w ciągu trzynastu miesięcy. Później nastąpi rozbiórka trybun od Słonecznej i Wiosennej. Nowe powstaną w ciągu kolejnych jedenastu miesięcy. Cały obiekt będzie kosztować 156 mln zł. Powstanie przy wsparciu z Regionalnego Programu Operacyjnego.


Źródło: Gazeta Wyborcza Białystok

SpoXsteR 14.06.2010 19:29

http://i47.tinypic.com/29mn4fb.jpg

nic tylko sie powiesic spogladajac na ten stadion..

Arturo Qr2nów 15.06.2010 13:24

Stadion Legii:

http://www.legia.com/www/view_galeria.php?gal=1432

Zwróćcie uwagę na wykończenie, otoczenie, detale, elementy małej architektury. Stadion prezentuje się fenomenalnie i bynajmniej nie jest to zasługą samej bryły stadionu.

ToTylkoJa 15.06.2010 14:22

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1...60_stopni.html

'spacer' po Stadionie Narodowym


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl