Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

TSW Fanatyk 25.07.2008 15:15

Są w Intersporcie rękawice tzw. "Przyrządówki"?Jeśli tak to za ile?

YaSiOTSW 25.07.2008 16:38

Ile może kosztować litr jakiejś taniej kolorowej farby? Chodzi mi o niebieski i czerwony

M.C (nowy kleparz) 25.07.2008 16:44

Czy wie ktoś,gdzie to było?
http://polskalokalna.pl/wiadomosci/m...akowie,1152232

uher 25.07.2008 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M.C (nowy kleparz) (Post 573925)



"Na ulicy Turowicza funkcjonariusze zatrzymali bmw. "

WiślakNH 25.07.2008 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomek_TSW (Post 573761)
czy masz prawko do odbioru sprawdz na stronie www.kierowca.pwpw.pl prawko odbierasz w wydziale komunikacji w Krakowie na al. Powstania Warszawskiego

Mam nadzieje ze pomoglem


Dzięki wielkie :)
egzaminator mówił coś o jakimś wydziale komunikacji ale jak większość przestałem go słuchać po tym jak mi pogratulował :)

WiselkaMLP 25.07.2008 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 573697)
Wie ktoś czy jest napisane na stronce czy prawo jazdy już na mnie czeka?Tak jak z dowodem można było sprawdzić.
I w ogóle to trzeba iść tam gdzie odbiera sie dowody (Urząd Miasta?) :)

no wlasnie to teraz ja sie zapytam gdzie mozna sprawdzic czy dowod czeka ??

piotr 0704 dortmund 25.07.2008 20:21

Jak sie kupuje na www.ebay.com to płaci sie jakieś cło czy tylko opłaty związane z transportem??


Mam konto na niemieckim e-bay`u. Nie wiem jak to wyglada w Polsce ale kupujac towar z USA z wysylka do Niemiec placi sie clo za towar powyzej 50 Euro. Czasem trzeba bylo tez stawic sie osobiscie po odbior w urzedzie celnym i otworzyc przesylke by zobaczyli co jest w srodku :-D

MaG* 25.07.2008 20:40

Witam

ile będzie kosztowało usunięcie zęba ?

!!IRIVER!! 25.07.2008 21:03

Za smsy z gg do Orange się nie płaci prawda? ;>

Dz Michu ;)

michu-k 25.07.2008 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 574043)
Za smsy z gg do Orange się nie płaci prawda? ;>

Prawda.

10 znaków

emsi 25.07.2008 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaG* (Post 574031)
Witam

ile będzie kosztowało usunięcie zęba ?

Zależy czy w osiedlowej przychodni, czy na osiedlowych rejonach :D









A tak serio to plus, minus razem ze znieczuleniem około 100 zł.

WiślakNH 25.07.2008 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 574014)
no wlasnie to teraz ja sie zapytam gdzie mozna sprawdzic czy dowod czeka ??


Tutaj : www.bip.krakow.pl/dowody

karmel1906 25.07.2008 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 574050)
Zależy czy w osiedlowej przychodni, czy na osiedlowych rejonach :D


podejrzewam ze za taki zabieg bedzie cos musial jeszcze dorzucic extra lub zostawic jakiegos innego gifta:lol:


zeby nie bylo OT

ma ktos linka do sciagniecia offica 07 z rapid shara??




EDIT:
DZIEKOWA

St@chu 25.07.2008 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez karmel1906 (Post 574068)
ma ktos linka do sciagniecia offica 07 z rapid shara??

Office 2007 PL

WiselkaMLP 25.07.2008 21:48

MS OFFICE 2007

http://rapidshare.com/files/36487195...07PL.part1.rar
http://rapidshare.com/files/36494830...07PL.part2.rar
http://rapidshare.com/files/36502742...07PL.part3.rar
http://rapidshare.com/files/36511375...07PL.part4.rar
http://rapidshare.com/files/36520169...07PL.part5.rar
http://rapidshare.com/files/36572582...07PL.part6.rar
http://rapidshare.com/files/36581054...07PL.part7.rar


a tutaj masz cos takiego :
Należy dodać do rejestru Office_Fix.reg i cieszyc sie ze mamy oryginal MS Office 2007.


http://rapidshare.com/files/132356031/Office_Fix.rar

MaG* 25.07.2008 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 574050)
Zależy czy w osiedlowej przychodni, czy na osiedlowych rejonach :D









A tak serio to plus, minus razem ze znieczuleniem około 100 zł.

zależy mi na konkretnym zębie a nie na całej szczęce ;]

właśnie tyle mi babeczka powiedziała w jednym gabinecie i nie wiem czy nie za drogo sobie liczy ;)

!!IRIVER!! 25.07.2008 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaG* (Post 574117)
zależy mi na konkretnym zębie a nie na całej szczęce ;]

właśnie tyle mi babeczka powiedziała w jednym gabinecie i nie wiem czy nie za drogo sobie liczy ;)

Ja Ci wyrwę za dwa browary ale bez znieczulenia. Chyba, że chcesz znieczulenie w postaci strzału w szczękę, ale to trzeci bronek konieczny :D :P

Ja mam jeszcze pytanko... Czy Polsat otwarty transmituje wielki finał LŚ?

Gordian 25.07.2008 23:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaG* (Post 574031)
Witam

ile będzie kosztowało usunięcie zęba ?

idź do państwowej "rzeźni" :D tam Ci za darmo wyrwą :P

ChomikNH 26.07.2008 00:02

Potrzebuje wysłać paczkę z USA waga około 15 kg jaki koszt wysyłki będzie najtańszy i jaka firmę polecacie ?W jakiej cenie wysyłka lotnicza a w jakiej morska ?

northrop 26.07.2008 00:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChomikNH (Post 574164)
Potrzebuje wysłać paczkę z USA waga około 15 kg jaki koszt wysyłki będzie najtańszy i jaka firmę polecacie ?W jakiej cenie wysyłka lotnicza a w jakiej morska ?

w Polamerze wyslesz za kilka groszy.i jest to najtansza i bardzo dobra obsluga. gdybys chcial wysylac poczta, czy tez Fedexem/UPSem to zaplacilbys prawie jak za nerke.

WiselkaMLP 26.07.2008 12:11

Ma kto moze wtyczke ktora wgrywamy do rejestru i WINDOWS staje sie orginalny ??

M.C (nowy kleparz) 26.07.2008 12:41

Był ktoś na allegro power??Warto iść?

filip_wislak 26.07.2008 13:13

Czy jutro jest jeszcze ta promocja w GK w UMBRO, że jak kupie koszulkę Wisły to piłka do tego za 1 zł ?

Kamil1906tsw 26.07.2008 13:58

Czy zapisy na transport skwk do Wodzisławia są aktualne??bo w naszej lidze taki "bałagan" ze trudno mi sie połapać:-/

concedi 26.07.2008 14:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil1906tsw (Post 574291)
Czy zapisy na transport skwk do Wodzisławia są aktualne??bo w naszej lidze taki "bałagan" ze trudno mi sie połapać:-/

na jakiś czas zapisy zostały wstrzymane bo nie wiadomo czy następna kolejka również się odbędzie :/ coś mi się obiło o uszy, że mogą przełożyć pierwsze cztery kolejki :evil:

Bochnianin 26.07.2008 14:40

Pytam dla upewnienia, 2 liga startuje normalnie tak??

Kamil1906tsw 26.07.2008 14:40

:evil:Czeka nas ciekawy sezon,takie zeczy to tylko w Polsce...

maTyS. 26.07.2008 15:27

potrzebuje nagrać płytkę z obrazem na niej.mam nagrywarkę z funkcją lightscribe.

wie ktoś jak to zrobić ? proszę o pomoc i wytłumaczenie.

WiselkaMLP 26.07.2008 15:35

Jezeli masz obraz w formacie .bin to mozesz dograc inne pliki za pomoca porgramu UltraISO

Maciejo 26.07.2008 15:40

jakim programem wytnę sobie dowolny kawałek mp3?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl