![]() |
Są w Intersporcie rękawice tzw. "Przyrządówki"?Jeśli tak to za ile?
|
Ile może kosztować litr jakiejś taniej kolorowej farby? Chodzi mi o niebieski i czerwony
|
Czy wie ktoś,gdzie to było?
http://polskalokalna.pl/wiadomosci/m...akowie,1152232 |
Cytat:
"Na ulicy Turowicza funkcjonariusze zatrzymali bmw. " |
Cytat:
Dzięki wielkie :) egzaminator mówił coś o jakimś wydziale komunikacji ale jak większość przestałem go słuchać po tym jak mi pogratulował :) |
Cytat:
|
Jak sie kupuje na www.ebay.com to płaci sie jakieś cło czy tylko opłaty związane z transportem??
Mam konto na niemieckim e-bay`u. Nie wiem jak to wyglada w Polsce ale kupujac towar z USA z wysylka do Niemiec placi sie clo za towar powyzej 50 Euro. Czasem trzeba bylo tez stawic sie osobiscie po odbior w urzedzie celnym i otworzyc przesylke by zobaczyli co jest w srodku :-D |
Witam
ile będzie kosztowało usunięcie zęba ? |
Za smsy z gg do Orange się nie płaci prawda? ;>
Dz Michu ;) |
Cytat:
10 znaków |
Cytat:
A tak serio to plus, minus razem ze znieczuleniem około 100 zł. |
Cytat:
Tutaj : www.bip.krakow.pl/dowody |
Cytat:
podejrzewam ze za taki zabieg bedzie cos musial jeszcze dorzucic extra lub zostawic jakiegos innego gifta:lol: zeby nie bylo OT ma ktos linka do sciagniecia offica 07 z rapid shara?? EDIT: DZIEKOWA |
Cytat:
|
MS OFFICE 2007
http://rapidshare.com/files/36487195...07PL.part1.rar http://rapidshare.com/files/36494830...07PL.part2.rar http://rapidshare.com/files/36502742...07PL.part3.rar http://rapidshare.com/files/36511375...07PL.part4.rar http://rapidshare.com/files/36520169...07PL.part5.rar http://rapidshare.com/files/36572582...07PL.part6.rar http://rapidshare.com/files/36581054...07PL.part7.rar a tutaj masz cos takiego : Należy dodać do rejestru Office_Fix.reg i cieszyc sie ze mamy oryginal MS Office 2007. http://rapidshare.com/files/132356031/Office_Fix.rar |
Cytat:
właśnie tyle mi babeczka powiedziała w jednym gabinecie i nie wiem czy nie za drogo sobie liczy ;) |
Cytat:
Ja mam jeszcze pytanko... Czy Polsat otwarty transmituje wielki finał LŚ? |
Cytat:
|
Potrzebuje wysłać paczkę z USA waga około 15 kg jaki koszt wysyłki będzie najtańszy i jaka firmę polecacie ?W jakiej cenie wysyłka lotnicza a w jakiej morska ?
|
Cytat:
|
Ma kto moze wtyczke ktora wgrywamy do rejestru i WINDOWS staje sie orginalny ??
|
Był ktoś na allegro power??Warto iść?
|
Czy jutro jest jeszcze ta promocja w GK w UMBRO, że jak kupie koszulkę Wisły to piłka do tego za 1 zł ?
|
Czy zapisy na transport skwk do Wodzisławia są aktualne??bo w naszej lidze taki "bałagan" ze trudno mi sie połapać:-/
|
Cytat:
|
Pytam dla upewnienia, 2 liga startuje normalnie tak??
|
:evil:Czeka nas ciekawy sezon,takie zeczy to tylko w Polsce...
|
potrzebuje nagrać płytkę z obrazem na niej.mam nagrywarkę z funkcją lightscribe.
wie ktoś jak to zrobić ? proszę o pomoc i wytłumaczenie. |
Jezeli masz obraz w formacie .bin to mozesz dograc inne pliki za pomoca porgramu UltraISO
|
jakim programem wytnę sobie dowolny kawałek mp3?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl