Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Mist 07.07.2010 08:25

Na oficjalnej usunęli logo umbro .
Teraz tylko czekać na prezentację nowego sponsora technicznego i nowych koszulek .
Co do dyskusji o błękitach ,zawsze mogą walnąć nam coś ala obsydian reprezentacji :}

Kaan 07.07.2010 08:44

Dobrze, ze nasz Klub nie był zakładany w ostatnich, powiedzmy, 30 latach, bo wtedy barwy mielibysmy brunatnozielono-biało-czerwone.

;)

KOMINEK 07.07.2010 10:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mist (Post 929562)
Na oficjalnej usunęli logo umbro .
Teraz tylko czekać na prezentację nowego sponsora technicznego i nowych koszulek .
Co do dyskusji o błękitach ,zawsze mogą walnąć nam coś ala obsydian reprezentacji :}

a pojawił adidas :lol: co ciekawe znikli też partnerzy Wisły więc tu chyba też jakaś przebudowa

R33 07.07.2010 10:17

Oby zaraz jakiegoś newsa dali, może pokażą dziś koszulki (przynajmniej jedną zdjęcie).

wonski_eNHa 07.07.2010 10:23

Może jakaś niespodzianka nas czeka :D Mam na myśli nowego sponsora głównego/generalnego czy jak się go zwie.

Mixu 07.07.2010 10:30

*Słychać coraz głośniejsze werble, kurtyna idzie w górę, i ....*

http://www.sassco.co.uk/archive/2008...-Cup-Shirt.jpg

Całkiem fajny ten nasz nowy wzór, chcieliście niebieski no i jest..

Birsa 07.07.2010 11:30

do usuniecia

RLY 07.07.2010 12:17

No i adidas na oficjalnej pojawił się jako sponsor.Czekam na więcej

Piotrek 07.07.2010 13:13

Koszulki z tym old schoolowym logiem adidasa to by było coś:)

Blaszczu16 07.07.2010 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dymcol (Post 929752)
O tym modelu który przesłał Mixu możemy sobie pomarzyć :)

Chyba kpisz :shock:, wygląda jak "ruski dresik". Brzydkie toto jak nie wiem.

jurukuru 07.07.2010 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piotrek (Post 929741)
Koszulki z tym old schoolowym logiem adidasa to by było coś:)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dymcol (Post 929752)
O tym modelu który przesłał Mixu możemy sobie pomarzyć :)

Może niektórym to się nie spodoba co teraz powiem (bo hardo się trzymają kilkuletniej tradycji:-p)
czemu nasze stroje Wyjazdowe są białe? Moim Zdaniem Powinny być niebieskie, jak kilkadziesiąt lat temu...

Nazwa tego loga to Orginals, zaś tego drugiego to performance. Myślę, że jeżeli chodzi o koszulki to nie ma opcji i pozostaje performance.

Stroje wyjazdowe mamy dwa: biały i niebieskie.
Moim zdaniem powinny być jasnoniebieskie takie jak za czasów ery na koszulkach. :)

PhantomRanger 07.07.2010 14:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojti11795 (Post 929515)
Niebieski kolor w naszych barwach wzioł się chyba z rzeki WISŁY

My nie mamy w swoich barwach koloru brązowego:rotfl:.

*Michael* 07.07.2010 14:05

a moim zdaniem najładniejsze koszulki i w ogóle stroje to czerwono białe i całe białe :) Niebieskie są nie ładne...

A mam nadzieje że Adidas ładnie będzie u nas wyglądał ;) i że na przyszły sezon dostaniemy swój piękny unikalny wzór :D

kondzio500 07.07.2010 14:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RLY (Post 929706)
No i adidas na oficjalnej pojawił się jako sponsor.Czekam na więcej

gdzie bo ja nie widze?

Domello 07.07.2010 14:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kondzio500 (Post 929783)
gdzie bo ja nie widze?

U dolu strony, w sekcji "Nasi Sponsorzy"

SpoXsteR 07.07.2010 14:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kondzio500 (Post 929783)
gdzie bo ja nie widze?

http://i47.tinypic.com/aausp.jpg

surdut 07.07.2010 14:26

O co chodzi z tymi czcionkami , ktore musza miec podobno wszystkie zespoly takie same?

murray 07.07.2010 15:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez surdut (Post 929805)
O co chodzi z tymi czcionkami , ktore musza miec podobno wszystkie zespoly takie same?

Każdy zespół Ekstraklasy ma mieć tę samą czcionkę. Już od dwóch sezonów tak jest.

arturtsw 07.07.2010 15:16

^^ Głupota, te obecne są brzyydkie ...

kondzio500 07.07.2010 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 929787)


ee, to niezle, bo u mnie jest puste pole tam na dole, przy: rubrykach:
- nasi sponsorzy
- nasi partnerzy

tsw biała gwiazda 07.07.2010 15:22

Ciekawe czy żmijka mógłby załatwić foto tych nowych koszulek

Rafee 07.07.2010 15:28

No faktycznie adidas już widnieje :)

wojtole14 07.07.2010 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tsw biała gwiazda (Post 929837)
Ciekawe czy żmijka mógłby załatwić foto tych nowych koszulek

Żmijka to kobieta :P

R33 07.07.2010 15:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arturtsw (Post 929830)
^^ Głupota, te obecne są brzyydkie ...

Moim zdaniem lepsze od tych które Umbro serwowało (szczególnie duże numery).

surdut 07.07.2010 17:50

czy w nowym sezonie ebdzie nowa czcionka ,inne liczby?
Czemu jest tak ze wszyscy musza miec taka sama czcionke?

Bartosz 07.07.2010 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez surdut (Post 929917)
Czemu jest tak ze wszyscy musza miec taka sama czcionke?

Pomysł zaczerpnięty z Zachodu. Gramy taką samą piłką, mamy te same czcionki na koszulkach etc.

Żmijka 07.07.2010 20:35

Żmijka nie jest cudotwórcą, koszulek na oczy nie widziała więc tym bardziej nie załatwi fotek ;) osoba z którą rozmawiałam raczej tez teraz nie ma już do nich dostępu.
A fotki, nawet na naszych piłkarzach, już powstały z tego co wiem :) więc tylko czekać aż zostaną opublikowane. Lub do pon, do konferencji.

Fanatyk R22 07.07.2010 20:43

http://www.hurtowniasportowa.net/fil...CJA_1a7w0b.jpg

Szali 07.07.2010 22:48

Czerwona koszulka adasia. I co w związku z tym?

szczaq21 07.07.2010 22:58

To jest tyl koszulki moze jest wiślacka


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl