![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Zobaczymy co to będzie, a wyjdzie na to, że to tylko bicie piany przez menagera w mediach. :foch: |
Cytat:
Co nie zmienia faktu, że Lechia faktycznie może mieć trochę problem - bo o ile ktoś zza granicy się szybko po niego nie zgłosi, to lada moment może się skończyć na tym, że jemu się odechce grać, jego wartość spadnie i zamiast w Legii za 800 tyś euro (ponoć ostatnia oferta) wyląduje w Zagłębiu za 100 albo za darmo w II Bundeslidze. Edit: Cytat:
|
Cytat:
|
|
Po "pokazowym" przykładzie jak z klasą rozstawać się z Bosackim tym razem w "medialny" sposób pożegnano się w Poznaniu z asystentem trenera Ryszardem Kuźmą:
http://www.futbolnews.pl/informacje/...-z-gazety.html Czyżby Kopernik szykował posadę dla brata? |
Cytat:
|
Michniewicz trenerem Apollonu Limassol ?
http://www.futbolnews.pl/rozgrywki/e...na-cyprze.html Nie wiedziałem że Polska myśl szkoleniowa jest aż tak bardzo ceniona na Cyprze chociaż pamiętam 10 lat temu Dyzma tam pracował przez miesiąc i sie na nim poznali. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
E: Czemu zdjecia nie moge wkleić i nie widać nic? Jaki ....a Wójcik. Jacek Gmoch Jacek Gmoch Jacek Gmoch |
Wojcik tam chyba mistrza zrobil
|
Cytat:
|
Niezła wiocha z Polonią, przekraczają kolejną granicę absurdu:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html Nawet nie chodzi o odsunięcie Smolarka od składu i przesunięcie go do ME. Choć oficjalna decyzja w tej sprawie ociera się o mobbing i wymaga reakcji PZPN. Chodzi o to: Cytat:
Z taką atmosferą w klubie o sukces w tym sezonie będzie bardzo trudno. Pozbyli się Mierzejewskiego, teraz w odstawkę idą Smolarek i Sobiech. Jeż i Sikorski to za mało na MP. |
Aleksander Ćwik nowym sponsorem Górnika
http://www.fakt.pl/Nowy-sponsor-Gorn...,107707,1.html |
Cytat:
Wojciechowski głupek, popodpisywal tyle wielkich kontraktow, to niech teraz placi |
http://www.eurosport.pl/redakcyjny_b...postfull.shtml
Nowe logo "Ekstra"klasy |
Pierwsze odczucie? Okropne logo!
Potem chwila zastanowienia, refleksji. T-Mobile i Ekstraklsa będzie wyglądać PRAWDOPODOBNIE tak: http://img827.imageshack.us/img827/4302/nowelogo.png Całkiem nieźle to wygląda. Niestety na strojach tak ładnie się nie prezentuje, oby wymyślili estetyczniejszy wariant na koszulki. Bez gradientów i zbędnych błyskotek. Z przodu koszulki ma być logo sponsora (czyt. T-Mobile), za nic w świecie nie jestem w stanie ogarnąć jak to spasować. Estetyka mnie boli. Będzie samo '-T---', czy może 'T-Mobile' na jakimś tle... tak czy inaczej szpenie. Mam nadzieję, że źle doczytałem z tym logiem sponsora...Chyba, że to ma być WARKA pod kołnierzem, no ciekawie, ciekawie... |
Powiem coś szokującego - LOGO nie gra ;p
Ale dobrze że cos się dzieje - bo przy gwałtownym rozwoju infrastruktury poziomu finansowego i prestiżowego ligi potrzebne są też zmiany wizerunkowe. T-Mobile to dobry międzynarodowy sponsor. Liga zostaje w C+ i dodatkowo ma wiekszy zasieg docieralności (Polsat i TVP). Wszystko idzie w dobrym kierynku pomimo betonu i masie nieprzychylnych ludzi (jak np Rząd). Naprawdę jest szansa żeby za 20 lat nasza liga nie była wiele mniej prestiżowa niż np Francuska. Ale na to musimy pracowac my wszyscy. Trzeba zmienić mentalnośc Polaków, tak by nauczyli się nie srać we własne gniazda i cenić co mają, inwestować i wspierać sport. Uczyć swoje dzieci miłości do piłki i do Kluibu. Kupować Karnety i koszulki, dopingować drużynę na dobre i na złe - nie dawać sie represjom Rządu ! Będzie dobrze mentalnosći tak szybko nie zmienimy, ale mamy czas - chyba że 2012 jest koniec świata wtedy trzerba się spiąc na Euro LOLOLOL |
Nowe logo wyglada jak znaczek recyclingu... poprostu PET.
Ktos bez wyobrazni to wybieral.. |
Mi od wczoraj jak zobaczyłem to logo kojarzy się tylko z tymi gadżetami:
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:A...7Q6yiitwCw&t=1 |
Dupa nie logo, kto pamięta dokładnie, jak wyglądało stare logo? ;)
|
|
Stare loga.
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:A...VGBrkoMj4w&t=1http://files.ithink.pl/Image/170px-o...klasa-logo.jpg To nowe wydaje mi się lepsze od starych, ale jako sam znaczek bez sponsora, czyli w wersji 'Ekstraklasa S.A.' wygląda koszmarnie. Ekstraklasowa inspiracja (??) http://gsm-world.bulgaria24.com/images/sonyeri-logo.jpg http://empiredumpsters.com/images/re...logo_small.png |
dla mnie logo nie jest istotne, ważne żeby kasa wpadała do kasy Wisły od sponsora:)
|
http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Ek...wiadomosc.html
Czyli zaczeło się - zaostrzenie przepisów dotyczących wychowanków i polakó w skłądzie w kadrze tylko 17 piłkarzy bez żadnych restrykcji reszta musi być co najmniej szkolona w Polskim Klubie (czyli w 90% polacy. Z tego 3 we własnym. Wedłóg mnie rozwiązania super -bez rasizmu itd. Myśle że z czasem powinni to zaostrzyć do 15 zawodnikó bez żadnych wymagań. ale to za 2-3 lata. Chyba Wisła musi sie zacząć rozglądać za Polakami !! zgodne z transfermatkt w Wiśle gra obecnie 12 takich piłkarzy + Jovanović Nunes Diaz = 15 Czyli możemy sprowadzić jeszcze maxymalnie 2ch obcokrajowców !! |
Co za pojeb robi ustalenia dotyczące limitów w kadrze drużyn miesiąc przed startem ligi. Nikt pewnie nie pomyślał, że większość klubów, to już powoli zaczyna rozglądać się za zawodnikami, a tu taki rympał.
No i w dodatku - "od samego mieszania herbata nie robi się słodsza". |
Cytat:
|
Cytat:
Proszę o linki !! BTW Już widzę tą panikę w klubie - albo zaczna rozdawać tych nieco słabszych obcokrajowców jak Jirsak czy Pajić, albo będzie duuuży kłopot. I z Panem antkiem sobie możesz teraz pogadać. Nie ma co piękny przepis !! Niech nam żyje prezes lato ; ) |
Cytat:
Rozumiem, że w Pana wieku internet gryzie, a google to czarna magia. Podkreśle najważniejsze: Cytat:
|
I tyle było z mocarstwowych ambicji Józka W. W jedno okienko sprzedał 2 najlepszych piłkarzy - Sobiecha i Mierzejewskiego. Wyszło na to, że Smolarek miał rację - nowy system wynagradzania jest bez sensu, bo oni na MP mają niewielkie szanse.
Facet po to ładuje miliony w piłkę, żeby w jedno okienko rozwalić wszystko. A najlepszego napastnika oddać praktycznie bez zysku. On jest niereformowalny. Polonia może mieć incydentalne sukcesy, ale z takim właścicielem nie ma szans na zagoszczenie na stałe w czołówce. Szkoda - są pieniądze, ale właściciel nie uczy się na błędach. |
Cytat:
Ale faktycznie wygląda że przepisów nie obostrzono. Tak czy siak Wisła może kupić jeszcze maxymalnie 2ch obcokrajowców. A wiec masz poje przeprosiny masz rację to ja byłem do terj pory niedoinformowany, myslałem że to było mniej wiecej tak ze 2 wychowanków i 6 wyszkolonych w Polskich klubach (ale wliczajac w to tych wychowanków) więc 19 obcokrajowców. Ale wygląda na to ze masz rację. A wiec jedyna "duża" zmiana to z 2 wychowanków na 3. |
Przyszedłby ten Wojciechowski ze swoją kasą do Cupiała, dołożył i poszedł na odstawkę czekając cierpliwie na sukcesy. Niepotrzebnie się chłop marnuje, tak jak marnują się jego pieniądze..
Ale jedno trzeba mu oddać, sprzedanie tym fraj.. bo inaczej ich nazwac nie można Mierzeja za 5 mln euro to było największe mistrzostwo w historii Polskiej piłki. Costa i Topala za tyle do Valencii. Guarente i Alexis za tyle do Sevilli. Za ceny o 2 mln euro mniej kluby ze środka ligi Hiszpańskiej ściągają zawodników do wejścia od zaraz. Adriano do Barcelony za 9. Czyli różnica jakaś nie jest duża między nim a Mierzejem :rotfl: |
Przez moment nawet bałem się, że Wojciechowski może zbudować silną pakę. Gdyby nie było kwasów z Sobiechem i Smolarkiem, gdyby przedłużył kontrakt z Andreu to ich skład byłby całkiem mocny (bo sprzedaż Mierzejewskiego rozumiem w 100%, każdy polski klub za taką kasę by to zrobił).
Baszczyński, Sadlok, Jodłowiec, Andreu, Bruno, Jez, Mierzejewski, Smolarek, Sobiech. Całkiem solidne podstawy zespołu by były. A tak czterech z tych wymienionych nie będzie. Do tego miał sprowadzić Toche, który na papierze wygląda ciekawie. Józek, jak ja cię lubię :) |
Cytat:
|
Polonia na teraz to środek tabeli. Jednak Józef w dalszym ciągu ma pewne szanse na budowę zespołu walczącego o podium. Kasę ma na to na pewno,chociażby z transferów, jednak nie ma facet ani porządnego dyrektora sportowego ani dobrej siatki scautów. A bez tego to się strzela na oślep.
Znając życie to kupi jakiś przepłaconych leszczy i zacznie później narzekać,że znów mu nie wyszło a chciał tak dobrze. Wypada poczekać do końca okienka transferowego co Józef wymyśli. A wymyślić coś musi,bo cieniutko na teraz, oj cieniutko. Ciekawe co o tym wszystkim sądzi Zieliński. On chyba już wie,że o nic poważnego w tym sezonie bić się nie będzie. |
Olisadebe 4 lata starszy - kolejny pilkarz z Afryki obnizył swoj wiek
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html |
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._superpuchar/4
Porąbało ich? |
To jest właśnie POLSKA :-)
|
w tej ekstraklasie to jeszcze wieksi debile niz w pzpn
wiadomo, ze fajniej sie oglada mecz na stadionie w lutym niz w lipcu :D a co jak bedzie w cholere sniegu ? czasami sie tak zdarza w zimie na tej szerokosci geograficznej jak nie mozna bylo znalezc neutralnego stadionu to trzeba bylo zagrac na Wisle czy na Legii - trudno jedna druzyna by byla troche bardzziej uprzywilejowana ale nie jest to az tak wazne trofeum zeby robic z tego dramat czasami sie nawet zdarzalo, ze final pucharu UEFA byl grany na stadionie jednego z klubow (Feyenoord zdaje sie) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl