Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

krasny 04.09.2019 07:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 1542839)
A wie ktos może co u naszych dawnych artystów się dzieje, którzy przed rokiem próbowali zgarnąć całą pulę? Wanna Ly, Pan od skrelu z cygarami i cała reszta? Pierwszy doszedł już do siebie po ciężkiej chorobie? :D

Samolot jeszcze nie wylądował więc trudno cokolwiek nowego powiedzieć.

cierpliwy 04.09.2019 07:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 1542839)
A wie ktos może co u naszych dawnych artystów się dzieje, którzy przed rokiem próbowali zgarnąć całą pulę? Wanna Ly, Pan od skrelu z cygarami i cała reszta? Pierwszy doszedł już do siebie po ciężkiej chorobie? :D

To trzeba by zapytać ich kolegów którzy są w Wiśle i ich tutaj sprowadzali.

Levis88 04.09.2019 10:34

http://weszlo.com/2019/09/03/myslale...a-trudniejsze/
Oferty z Gdańska i Warszawy .

leszekm 04.09.2019 14:51

SOBOLEWSKI: JESTEM STWORZONY DO ZARZĄDZANIA KRYZYSEM
"..Rafa Benitez katuje piłkarzy taktyką. Dla Jürgena Kloppa bardzo ważne są przyjacielskie relacje z zawodnikami. A co jest charakterystycznego w pana pracy?

Ja bym chciał te cechy połączyć i wypośrodkować. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to niezwykle trudne, bo nie ma ideałów. Chciałbym być świetny zarówno taktycznie, jak i w kontaktach z piłkarzami. Pamiętajmy jednak, że na samym budowaniu atmosfery nie zajdzie się daleko. Taktyka jest dla mnie niesamowicie istotna. W zrozumieniu tego bardzo pomogli mi trenerzy z Hiszpanii: Kiko Ramirez i Joan Carrillo. Ale jak ktoś będzie wymagał tylko realizacji taktyki, a zapomni o ludziach, piłkarz nie pójdzie za trenerem w ogień. Najlepiej być taktykiem, teoretykiem i człowiekiem. Za tym wszystkim, co się przekazuje zawodnikom, musi być emocja. "

https://www.przegladsportowy.pl/pilk...wywiad/jvsfdc9

czaro 04.09.2019 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cierpliwy (Post 1542841)
To trzeba by zapytać ich kolegów którzy są w Wiśle i ich tutaj sprowadzali.

Tzn. kogo?

brylant17 06.09.2019 19:32

Carlitos blisko odejścia z Legii kierunek ZEA transfer za 3 miliony euro :) dla nas zbawienie

nemox007 06.09.2019 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1542871)
Carlitos blisko odejścia z Legii kierunek ZEA transfer za 3 miliony euro :) dla nas zbawienie

Oby tylko Mioduski nie zrobił numeru i nie sprzedał za 450tys euro plus bonusy...

dzollo 06.09.2019 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1542871)
Carlitos blisko odejścia z Legii kierunek ZEA transfer za 3 miliony euro :) dla nas zbawienie

Ile procent z zysku zagwarantowala sobie Wisełka?

bridgeburner 06.09.2019 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nemox007 (Post 1542872)
Oby tylko Mioduski nie zrobił numeru i nie sprzedał za 450tys euro plus bonusy...

Jak jest mądrze umowa skonstruowana to %mamy niezależnie czy to od kwoty bazowej czy bonusow
Btw na ławce Słowenii dzisiaj nasz stary znajomy Denis P. w FC Zurich teraz gra

skeba 06.09.2019 21:52

30%, czyli ok. 750 tys. Euro.

picasso 06.09.2019 22:00

Kiedy Carlitos przychodził do Legii z Wisły Kraków, kosztował 450 tys. euro plus bonusy. Jednym z nich było 30 procent od następnego transferu, ale liczone z różnicy pomiędzy tym, co zapłacono Wiśle, a tym, co przeleje nabywca. Licząc od 2,5 mln euro, to 750 tys. euro.

https://legia.net/news/transfery-car...ic-legie/75159

BlurgH 06.09.2019 22:05

1. Mam nadzieję, że nikt na tym forum nie nastawia się na prędki przelew z Legii, niezależnie od tego, za ile Carlitos zostanie sprzedany (jeśli wogóle)... Władze klubu raczej wogóle nie uwzględniają tej kwoty w budżecie...
2. Jak to możliwe, że ta tłusta blond świnia sprzedała najlepszego ówcześnie napastnika ligi za tak psie pieniądze i jeszcze chodzi na wolności ?

brylant17 07.09.2019 07:33

Podejrzewam,że będą kombinować jak nie zapłacić

wolfy 07.09.2019 08:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1542879)
Podejrzewam,że będą kombinować jak nie zapłacić

Zapłacą, ale najpóźniej jak się da. Zwyczajnie nie mają pieniędzy, Jsgielloni do teraz za transfer Novikovasa.
W mońcu będą musieli, inaczej ujemne punkty dostaną, ale to raczej potrwa.

Arronax 07.09.2019 10:13

Raczej zapłacą bo :

- Jak zrobią jakiś "myk" aby nam nie zapłacić to po problemach z opłaceniem Novikovasa plus teoretycznym kombinowaniu nas na tych 30% w bardzo bliskiej perspektywie nikt z Ekstraklapy nie odda piłkarza do Legii.
Chyba że za konkretną gotówkę, bo jako partner będą kompletnie spaleni.


Jeżeli nam nie zapłacą obiecanego % to zamkną sobie drogę na ciekawe transfery wewnątrz E. Z czym i tak od lat są problemy - kwoty żądane za zawodników. Chyba, że własnie do Legii jako okno wystawowe i dalej %.

JudasPriest 07.09.2019 11:22

Eee tam. A jaką my mieliśmy wiarygodność w tamtym roku? A "udało" na się kupić Lisa. Ciekawe w ogóle czy już zostało to spłacone, swoją drogą

Karherop 07.09.2019 14:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JudasPriest (Post 1542883)
Eee tam. A jaką my mieliśmy wiarygodność w tamtym roku? A "udało" na się kupić Lisa. Ciekawe w ogóle czy już zostało to spłacone, swoją drogą

Transfer Lisa z Lecha jest już całkowicie spłacony i z tego co wiem kilka miesięcy temu.

Griszka30KR 08.09.2019 14:01

No to cos nam wpadnie )
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...juz-w-abu-zabi

Blixa 08.09.2019 15:39

Kozminski na TT pisze ze Legia ma 30 dni na wplacenie Wisle 30% od transferu.

Karherop 08.09.2019 19:40

Czyli można zakładać że na koniec pazdziernika będzie konkretny zastrzyk na konto Wisły. Oby Carlitos się nie rozmyślił.

gizmowisla 08.09.2019 19:48

legia zrobila w h...a Jage z Litwinem czy tam innym kacapaem -- dlaczego nagle uwazacie ze wyplaci calosc Wisle ????

brylant17 09.09.2019 18:51

Oficjalnie Carlitos piłkarzem Al-Wahda FC

funkykoval 10.09.2019 11:25

@Karheroop

Zależy kiedy wpłacą Araby - bo te 30 dni jest od dnia otrzymania pieniędzy przez Legię. Szczęście w nieszczęściu, że poszedł do Szejków - Ci nie bawią się w ratalne płatności ;-)

Karherop 10.09.2019 20:31

Z tego co czytałem Carlitos poszedł za 2 mln w "gotówce" co oznacza że kasa albo już jest albo lada dzień pójdzie na konto Legii.

Natomiast z tego co czytałem, Obidzinski zamierza się spotkać z Miodulskim i upewnić że Legia nie chce w sprytny sposób obejść % od transferu stosownymi bonusami.

szprotson 11.09.2019 08:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1542947)
Z tego co czytałem Carlitos poszedł za 2 mln w "gotówce" co oznacza że kasa albo już jest albo lada dzień pójdzie na konto Legii.

Natomiast z tego co czytałem, Obidzinski zamierza się spotkać z Miodulskim i upewnić że Legia nie chce w sprytny sposób obejść % od transferu stosownymi bonusami.

a jak on niby moze sie upewnic?
O: Panie Mioduski, 3 mln otrzmacie od Al-Wahda, i 30% z zysku minus 450 koła ojro jest nasze, ok?
M: Jasne, tyle żę Arabów nie stać na zapłacenie w 1 transzy, i daja nam 1 mln od razu reszte w bonusach
O: To negocjujcie zeby wam dali 3 mln na raz
M: A co jeśłi nie dadzą?
O: Nawyżej nie sprzedacie, w koncu sprzedajcie go by podreperować swoj budżet wiec na pewno ma dla was ogromne znaczenie zdanie jednego z partycypantów zysku z transferu
M: Ok, tak zrobimy...

biorac pod uwage to co robilismy z Suljiciem czy Kolarem, Imazem - nie bede zaskoczony jak nas ktos rozegra.
Karma wraca
E: wiertat moja pomyłka czeska - chodziło mi o Kostala :) Kolar to akurat poszedł na ręke

wiertar 11.09.2019 10:17

A co zrobiliśmy z Kolarem?

Karherop 11.09.2019 10:23

PZPN trzyma wszystkie umowy transferowe na podstawie których rejestruje/wyrejestrowanie zawodników. Kwoty transferowe podlegają procesom licencyjnym więc to nie jest "zapłacę sobie albo nie zapłacę". Legia podała oficjalnie informacje o sprzedaży Carlitosa co jednocześnie uaktywnia nasza klauzule bonusowa.

Na dzisiaj jest co raz więcej szczegółów (w tym dokładna kwota 1.8 mln euro 1.2 teraz, 0,6 w grudniu) oraz konkretny wywiad z Obidzinskim. On dość dobrze porusza się w warszawskim środowisku, a już nie mówię o tym że Prezesi klubów ekstraklasy się widzą kilka razy w roku wiec to jak rozegra on z Miodulskim kasę za Carlitosa jest już na jego głowie.

leszekm 13.09.2019 19:01

Jesus Imaz: idzie zima, więc goli będzie jeszcze więcej

https://sport.tvp.pl/44380489/jesus-...onii-bialystok

LucjuszWielki 13.09.2019 21:09

Kort w miedzi ??? To jakieś jaja? Przecież przydałby się nam jak złoto. Załuska też dobry.

Który z naszych byłych piłkarzy poszedł jeszcze do ligi niżej prócz Małeckiego?

Karherop 13.09.2019 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1543073)
Kort w miedzi ??? To jakieś jaja? Przecież przydałby się nam jak złoto. Załuska też dobry.

Który z naszych byłych piłkarzy poszedł jeszcze do ligi niżej prócz Małeckiego?

Budżet mamy zamknięty. My kasa nie smierdzimy.

sevenheaven 14.09.2019 16:25

a po co nam ten Kort ? ani nikogo nie wygryzie ze składu, a dwa że jest przereklamowanym grajkiem.. miał kilka fajnych zagrań, ale gry nie ciągnął naszej ani nic

Cycu 23.09.2019 20:14

Legia za Carlitosa przeleje nam tylko 350 tys. euro- dzisiejszy wywiad z Prezesem Obidzińskim.

LucjuszWielki 27.09.2019 15:19

Mówiłem, że płacz za Pietrzakiem i Bartkowskim jest jak najbardziej uzasadniony to mnie nie słuchaliście - Palcic teraz też byłby ok.

xanti1906 27.09.2019 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1543620)
Mówiłem, że płacz za Pietrzakiem i Bartkowskim jest jak najbardziej uzasadniony to mnie nie słuchaliście - Palcic teraz też byłby ok.


Bez przesady, ile razy w sezonie zdarzy się sytuacja, że Niepsuj i Burliga nie mogą grać, żeby trzymać trzech PO w drużynie?

Karherop 29.09.2019 09:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xanti1906 (Post 1543624)
Bez przesady, ile razy w sezonie zdarzy się sytuacja, że Niepsuj i Burliga nie mogą grać, żeby trzymać trzech PO w drużynie?

Ja bym powiedział inaczej. Ile kontuzji miał juz w karierze Niepsuj, aby uważać że nie dostanie kolejnej.
Burliga to inna historia, choć odkąd do nas trafił to w zasadzie połowę czasu spędził w szpitalu. Dziwne bo wcześniej miał raczej końskie zdrowie.

Osobiście mam jednak lekki niesmak że odpaliliśmy Morysa, bo w tej chwili spokojnie mógłby wchodzić do składu w miejsce w/w dwójki.

Sylwus1988 29.09.2019 09:27

Carlitos u Arabów https://twitter.com/pe_maciek/status...820442113?s=20

falat 04.10.2019 13:20

Janek chciałby wrócić do Wisły! Tutaj wywiad jakiś:
https://igol.pl/jean-paulista/

Stolar style na tym zdjeciu ��

Charlie 04.10.2019 19:06

Sobol jako trener Płocka wygrał 4 mecze z rzędu (ogólnie bilans 6-0-2) i jest trzecim szkoleniowcem w historii klubu któremu sie to udało.

felipe 05.10.2019 08:43

Spokojnie, Płock grał poniżej potencjału, do tego miał początkowo zamieszanie z trenerem Ojrzyńskim. To jednak musiało w końcu zatrybić, tam jest dość sensowny potencjał ludzki z Furmanem (chyba najlepiej ułożona prawa stopa w lidze) na czele. Dajmy Sobolowi przepracować zimę.

leszekpw 05.10.2019 12:40

7 wygranych w 9 spotkaniach. To nie przypadek. Widać kto trenował Wisłę (Sobol) a kto był figurantem (Stolarczyk). Prawda bolesna.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl