![]() |
Właśnie rozwaliła mnie reklama firmy COMARCH na stronie www.stadionwisly.info :/ Szkoda że Telefonika się nie reklamuje na stronie o budowie stadionu cracovi
|
Reklamodawca raczej wykypuje reklame na serwerze lub u twojego providera a nie bezposrednio na stronie. Mi sie akurat wyswietla oferta pizzerii w Dublinie. reklama zalezy od ip z ktorego laczysz sie z serwerem.
|
Wracając do telebimów, na narodowym przetarg na 4 telebimy o łącznej powierzchni 200 mkw wygrała firma z cena 2,2mln. Najdroższa oferta sięgała 7,2 mln więc rozbieżność spora. Zakładając ze u nas będą te 2 telebimy o wymiarach 16x9 metrów daje nam to łącznie 288m, więc cena w granicy 3,2 mln. Raczej sporo, Niedziałkowska nie żartowała z tym 1,8 mln za jeden. Jednak dziwi to że na narodowym 4 telebimy będą o prawie 1/3 mniejsze niż 2 u nas. Chyba ze musza być tak duże żeby zrekompensować to, że widoczność z niektórych miejsc będzie tragiczna:lol:
|
Śledzę ten temat i czytam go w miare regularnie ale nigdzie nie wychwycilem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Czy jest planowana zmiana siedzisk na skladane na trybunach D i E? I czy jest w planach malowanie tych srebrnych mocowań siedzisk składanych na C? No bo jakby nie patrzeć kontrast koloru czerwonego jest uderzający. Wiem że są większe problemy, ale to tak pytam w trosce o wrażenia estetyczne wewnątrz stadionu ;)
|
Juz bez przesady z tym rzucaniem kostka brukowa. Ktos z Was kiedykolwiek probowal golymi rekami wyrwac kostke z ulozonego juzbruku ?
Zycze powodzenia. |
Cytat:
I bedzie asfalt.. A craxa ma marmury i granity... |
Trochę mieszacie z tym asfaltem i kostką, bo jedni wypowiadają się o ul. Reymana a inni o "jezdni" wokół murawy.
Argument, że kostka wokół murawy jest niebezpieczna to dla mnie absurd. Ten teren nie jest przeznaczony do łażenia dla kibiców. Jest oddzielony fosą. Zakładając, że parę osób nagle się tam przedostanie, to szybko zostaną spacyfikowani i nie zdążą wyjąć żadnej kostki. Nie mówiąc już o tym, że dobrze położona kostka nie jest tak łatwa do wyjęcia. Zresztą w ogóle odrzucam sytuację, że na nowym stadionie dojdzie do awantur z udziałem ludzi, którzy przedostaliby się w pobliże murawy. To już bardziej niebezpieczna byłaby kostka na ul. Reymana, gdzie poruszać się będą tysiące ludzi, ale przecież taka kostka była planowana (kostka granitowa, 20x30). No i coś podobnego jest przed stadionikiem przy Kałuży. W tym przypadku widać, że postanowiono zaoszczędzić. W ZIKiCie asfaltu pod dostatkiem. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Wejdź w dziadka googla - bez problemu znajdziesz ceny.Ja np.znalazlem od 6 do 9,2tyś zł/ m2 telebimu stadionowego czyli od 680 tys do 1 mln za jeden telebim na R22.A weź pod uwage że tu nie ma rabatów które firmy mogą dać za takie zlecenie |
No tak ale telebim telebimowi nie równy. To że w necie jest gdzieś taki cennik, to nie znaczy że jak zamawiający będzie chciał telebim o takich a nie innych parametrach, gwarancji itd. to ktoś zaproponuje taką cenę.
|
Osobiście wolałbym żeby Wisła jako spółka dokupiła resztę brakującego wyposażenia patrz telebimy i żebyśmy je mogli odpisać od kosztów najmu później. W takim wypadku moglibyśmy liczyć że uda się to załatwić taniej a może i dogadać w trakcie czegoś takiego jakąś umowę sponsorską. Mam nadzieję że uda się też jakoś tak skonstruować umowę że jako operator będziemy mogli w późniejszym terminie przeprowadzać jakieś korekty przykładowo domontowanie kołowrotów, czy też stworzenie gdzieś dodatkowych kas biletowych. Patrząc na inwestycje miasta modlę się żebyśmy jak najszybciej dostali stadion, bo oni gotowi spieprzyć coś jeszcze. A gdybyśmy mogli dysponować tymi 4-5mln kosztów wynajmu stadionu to można by było dopieścić stadion w ciągu 2-3 lat tak że już do niczego nie można by się było doczepić. Oczywiście nie wszystko dało by się pewno odliczyć ale korekty robione bezpośrednio przez Wisłę były by pewnie wprowadzane szybciej i efektywniej niż te przez UM z kolejnymi chorymi przetargami.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mam pytanie . Czy ten pierwszy mecz na Reymonta z Korona to bedzie mozna obejzec na tej nowej trubunie no i na ktorej jeszcze ? Na D ?? Tam gdzie jest prowadzony doping ??
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie będzie musiał jeśli podpisze się umowę o wynajem stadionu tak żeby Wisła sama wybrała brakujące elementy w ramach rozliczenia opłat za stadion. Szybciej, wygodniej, taniej.
|
A od czego sponsora mamy?? Czy przypadkiem sponsorem Wisły nie jest ORION?? podejrzewam żeu nich można by było wynegocjować jakąś niezłą cenę...
|
wynegocjowac? to raz.. a dwa oni nie produkuja tak duzych telebimow, w ogole nie produkuja takich telebimow, chyba ze sie myle, albo miasto kupi albo ich nie bedzie, koniec kropka, niech Wisla nic nie kupuje, bo jak raz wylozy z puchy to zaczna ja ciagnac zeby jeszcze na cos wylozyla.. i nie bedzie mialo to konca, miastlo podpisalo budowe stadionu o klasie ELITE wraz z telebimami, tyle
|
Orion?? Firma specjalizująca się w produkcji tv o przekątnych 19-32 cale?? Poza tym nie mylcie technologi LCD stosowanej w tv z telebimami opartymi na diodach LED. Może nie najprościej ale na pewno najtaniej było by go zakupić bezpośrednio u chińskiego producenta. Tak zrobili na Lechu, tam są 2 telebimy o wymiarach 8,1 x 14,4.
|
Spoxster ale co za różnica czy zakupimy telebimy czy zapłacimy za wynajem ? Przecież żadna nie mówię o jakiś nie wiadomo jakich rzeczach ale im szybciej stadion zostanie nam oddany (oczywiście budowa musi być wykończona chodzi mi tylko o takie rzeczy jak brakujące telebimy czy późniejsze wykłócanie się o dodatkowe kasy kołowroty i nie wiadomo co jeszcze z takich że tak powiem mini-maxi rzeczach) Wolałbym żeby to nasi włodarze wybrali telebimy i inne rzeczy typu it i mogli to rozliczyć z kosztów najmu niż ciągłe wypraszanie się u władz miasta co jest wg mnie wyjątkowo wkur... i upodlające.
|
SpoXster ale o ile się nie mylę to doposażając wynajmowany obiekt można sobie potem odliczyć tą kwotę od kosztów wynajmu... Więc jaka jest Twoim zdaniem różnica między tym że (powiedzmy) miasto kupi byle jaki telebim i każe płacić za jego wynajem jak za dobry, a tym że Wisłą sama kupi tenże telebim (tylko że sama go wybierze) a potem odliczy jego cenę od kosztów wynajmu??
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
1 170 000 netto to jest 1 427 400 zł brutto za dwa telebimy. Dyr Niedziałkowska mówiła o 3 600 000
różnica dość spora, Mam nadzieję, że przedstawicielka ZIKiTu nie mówiła o kwotach netto 1,8 mln za każdy bo wtedy różnica ogromna. |
Nie zdziwię się, gdy się okaże, że Niedziałkowska sobie naprędce wymyśliła tą cenę i później będzie się tłumaczyła mówiąc o jej jakichś autentycznych wyliczeniach itp. A propos jej wypowiedzi, to wspominała także, że na trybunie zachodniej będą w połowie września układane krzesełka. Połowa września to 15. dzień tego miesiąca, a więc kibice, którzy przyjdą na mecz z Koroną Kielce ( bodajże 17 września ) będą mogli zobaczyć zalążek prac związanych z montowaniem siedzisk. Ciekawe jak się wytłumaczy, gdy tak się nie stanie...
|
Ciężko sobie uzmysłowić za ile rzeczy przepłacono na naszym stadionie w podobnym stosunku...
|
Cytat:
|
Cytat:
Nic nie rozumiecie poprostu baba podala cene z prowizja dla siebie i majchra i tyle,dlatego ta roznica. |
Orientuje sie ktoś czy w tym sezonie beda juz rozgrywane mecze przy Reymonta ?
|
Cytat:
|
Jeśli rzeczywiście na stadionie za inne inwestycje też można było zapłacić mniej, to Basałaj powinien skontaktować się z rzeczoznawcą, i ustalić realną wartość stadionu i to od tej kwoty płacić ten 1% za wynajem
|
Serce mnie boli z nerwów.
....A MAĆ A NA JEBANE KONCERTY SIĘ PIENIĄDZE ZNAJDĄ? KONCERT LENNEGO KRAVITZA na wiankach(a w zasadzie parę jego piosenek) kosztował miasto ok 2 mln złtych (600 tyś dol) a teraz myślicie że będzie jak ?Że przyjadą gwiazdy i będa grać za darmo?Czyli na cyrk dla tłumu na okradzionym obiekcie kasa się znajdzie a na telebimy, nawierzchnię czy elewację kasy juz brakło? Znów ....a gra pozorów przed kampanią prezydencką? Panie Darku, dlaczego nikt nie porusza tak ważnej kwestii jak niepotrzebny nikomu koncert?Przeciez to będzie jawne zakrzywianie rzeczywistości w jakiej buduje się ten stadion!!! Poza tym co?Nowa murawa do wymiany? |
Jedno ale. Nie za bardzo wyobrażam sobie że telebim będzie w środku a po bokach co? reklamy stacjonarne?.Przecież to by wyglądało jak stoisko na tandecie. Obrzezani czy Legia mają telebimy w całości i nie wyobrażam sobie że u nas wymyślą jakiegoś kombinowanego mieszańca
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Już nawet nie piję do tego nieszczęsnego Prince'a, tylko kolega Pablo84 bredzi o Lennym Kravitzu, niedługo może wypomni wszystkie Coke Live Festivale itd. i okaże się, że wolałby żeby rozebrali Kazimierz pod naszą bazę treningową.
|
Cytat:
Z lewej strony portret Stalina, a z prawej Majchowera.:lol: |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl