Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

alkoholik 23.08.2010 21:31

Właśnie rozwaliła mnie reklama firmy COMARCH na stronie www.stadionwisly.info :/ Szkoda że Telefonika się nie reklamuje na stronie o budowie stadionu cracovi

As 23.08.2010 22:50

Reklamodawca raczej wykypuje reklame na serwerze lub u twojego providera a nie bezposrednio na stronie. Mi sie akurat wyswietla oferta pizzerii w Dublinie. reklama zalezy od ip z ktorego laczysz sie z serwerem.

Wicked 24.08.2010 06:41

Wracając do telebimów, na narodowym przetarg na 4 telebimy o łącznej powierzchni 200 mkw wygrała firma z cena 2,2mln. Najdroższa oferta sięgała 7,2 mln więc rozbieżność spora. Zakładając ze u nas będą te 2 telebimy o wymiarach 16x9 metrów daje nam to łącznie 288m, więc cena w granicy 3,2 mln. Raczej sporo, Niedziałkowska nie żartowała z tym 1,8 mln za jeden. Jednak dziwi to że na narodowym 4 telebimy będą o prawie 1/3 mniejsze niż 2 u nas. Chyba ze musza być tak duże żeby zrekompensować to, że widoczność z niektórych miejsc będzie tragiczna:lol:

Mixu 24.08.2010 07:01

Śledzę ten temat i czytam go w miare regularnie ale nigdzie nie wychwycilem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Czy jest planowana zmiana siedzisk na skladane na trybunach D i E? I czy jest w planach malowanie tych srebrnych mocowań siedzisk składanych na C? No bo jakby nie patrzeć kontrast koloru czerwonego jest uderzający. Wiem że są większe problemy, ale to tak pytam w trosce o wrażenia estetyczne wewnątrz stadionu ;)

7 kotów 24.08.2010 07:03

Juz bez przesady z tym rzucaniem kostka brukowa. Ktos z Was kiedykolwiek probowal golymi rekami wyrwac kostke z ulozonego juzbruku ?
Zycze powodzenia.

gooro33 24.08.2010 07:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 967448)
Juz bez przesady z tym rzucaniem kostka brukowa. Ktos z Was kiedykolwiek probowal golymi rekami wyrwac kostke z ulozonego juzbruku ?
Zycze powodzenia.

I właśnie o to chodzi... I) Wersja Pani Niedzialkowskiej byla taka, ze z powodow bezpieczenstwa u nas kostki nie ma, II) Wersja jej wypowiedzi to ta ktora podawal Rav ze nie ma bo w ogole mialo jej nie byc....
I bedzie asfalt.. A craxa ma marmury i granity...

rav 24.08.2010 07:48

Trochę mieszacie z tym asfaltem i kostką, bo jedni wypowiadają się o ul. Reymana a inni o "jezdni" wokół murawy.

Argument, że kostka wokół murawy jest niebezpieczna to dla mnie absurd. Ten teren nie jest przeznaczony do łażenia dla kibiców. Jest oddzielony fosą. Zakładając, że parę osób nagle się tam przedostanie, to szybko zostaną spacyfikowani i nie zdążą wyjąć żadnej kostki. Nie mówiąc już o tym, że dobrze położona kostka nie jest tak łatwa do wyjęcia.
Zresztą w ogóle odrzucam sytuację, że na nowym stadionie dojdzie do awantur z udziałem ludzi, którzy przedostaliby się w pobliże murawy.

To już bardziej niebezpieczna byłaby kostka na ul. Reymana, gdzie poruszać się będą tysiące ludzi, ale przecież taka kostka była planowana (kostka granitowa, 20x30). No i coś podobnego jest przed stadionikiem przy Kałuży. W tym przypadku widać, że postanowiono zaoszczędzić. W ZIKiCie asfaltu pod dostatkiem.

Bartii 24.08.2010 08:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 967242)
Problemem skyboxów nie jest wykończenie tylko spartolenie ich pod względem konstrukcyjnym.Już pomijam fakt że podobno parking dla potencjalnych klientów ma być po drugiej stronie stadionu, co samo w sobie jest bubulem(i niech mi ktoś nie napisze że spacer to zdrowie:>)
To co dyskwalifikuje w ogóle te 'pokoiki' to to że nie można z nich meczu oglądać a jedynie podziwiać betonowe stanowisko snajperskie.To jest prawdziwa klęska.Dla pewnie sporej cześci ludzi, mecz może być tylko otoczką spotkania np biznesowego.Psim obowiązkiem jest zapewnienie im możliwości oglądania meczu z wewnątrz.Tak będzie na narodowym, tak będzie...na Kałuży.
U nas żeby móc oglądnąć mecz, trzeba będzie się gnieść na fotelikach, co lepsze widoczność z nich jest o wiele gorsza niż na miejscach które pewnie będa kosztować 30-40 zł a co jeszcze lepsze - potencjalne 'grube ryby' , będą musiały siedzieć według wzrostu.Niska osoba nic nie zobaczy z pierwszego rzędu, znowu pewnie nie może tak być że za wysoka usiądzie w pierwszym a za niska w tylnym bo też nic nie zobaczy
Dzieci w ogóle są wykluczone z oglądania, chyba że na kolanach.
Pomijam już estetykę która jest jedną wielką kpiną.To by się idealnie nadawało jako stanowisko dla snajpera, bądź jako miejsce do obserwowania prób jądrowych...tylko lornetek brak.

Ja mam takie przekonanie że to w większości będzie stało puste.

nie bedzie chetnych, wkurza sie, wyburza ten murek, postawia pleksi i bedzie ok :)))

h3po4 24.08.2010 08:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 967458)
... Nie mówiąc już o tym, że dobrze położona kostka nie jest tak łatwa do wyjęcia.
...

No ale szanowna pani Niedzialkowskia z góry zakłada że to "tylko" stadion Wisły więc z góry wiadomo że była by źle położona :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Arapaho 24.08.2010 09:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wicked (Post 967446)
Wracając do telebimów, na narodowym przetarg na 4 telebimy o łącznej powierzchni 200 mkw wygrała firma z cena 2,2mln. Najdroższa oferta sięgała 7,2 mln więc rozbieżność spora. Zakładając ze u nas będą te 2 telebimy o wymiarach 16x9 metrów daje nam to łącznie 288m, więc cena w granicy 3,2 mln. Raczej sporo, Niedziałkowska nie żartowała z tym 1,8 mln za jeden. Jednak dziwi to że na narodowym 4 telebimy będą o prawie 1/3 mniejsze niż 2 u nas. Chyba ze musza być tak duże żeby zrekompensować to, że widoczność z niektórych miejsc będzie tragiczna:lol:

nie sugeruj sie przetargami na których z reguły jeszcze zarabiają nie ci co powinni.
Wejdź w dziadka googla - bez problemu znajdziesz ceny.Ja np.znalazlem od 6 do 9,2tyś zł/ m2 telebimu stadionowego czyli od 680 tys do 1 mln za jeden telebim na R22.A weź pod uwage że tu nie ma rabatów które firmy mogą dać za takie zlecenie

Wicked 24.08.2010 09:38

No tak ale telebim telebimowi nie równy. To że w necie jest gdzieś taki cennik, to nie znaczy że jak zamawiający będzie chciał telebim o takich a nie innych parametrach, gwarancji itd. to ktoś zaproponuje taką cenę.

pawelwislak 24.08.2010 09:38

Osobiście wolałbym żeby Wisła jako spółka dokupiła resztę brakującego wyposażenia patrz telebimy i żebyśmy je mogli odpisać od kosztów najmu później. W takim wypadku moglibyśmy liczyć że uda się to załatwić taniej a może i dogadać w trakcie czegoś takiego jakąś umowę sponsorską. Mam nadzieję że uda się też jakoś tak skonstruować umowę że jako operator będziemy mogli w późniejszym terminie przeprowadzać jakieś korekty przykładowo domontowanie kołowrotów, czy też stworzenie gdzieś dodatkowych kas biletowych. Patrząc na inwestycje miasta modlę się żebyśmy jak najszybciej dostali stadion, bo oni gotowi spieprzyć coś jeszcze. A gdybyśmy mogli dysponować tymi 4-5mln kosztów wynajmu stadionu to można by było dopieścić stadion w ciągu 2-3 lat tak że już do niczego nie można by się było doczepić. Oczywiście nie wszystko dało by się pewno odliczyć ale korekty robione bezpośrednio przez Wisłę były by pewnie wprowadzane szybciej i efektywniej niż te przez UM z kolejnymi chorymi przetargami.

nt5 24.08.2010 09:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 967480)
nie sugeruj sie przetargami na których z reguły jeszcze zarabiają nie ci co powinni.
Wejdź w dziadka googla - bez problemu znajdziesz ceny.Ja np.znalazlem od 6 do 9,2tyś zł/ m2 telebimu stadionowego czyli od 680 tys do 1 mln za jeden telebim na R22.A weź pod uwage że tu nie ma rabatów które firmy mogą dać za takie zlecenie

Na "takie" zlecenie nikt nie da rabatu, bo to musi być przetarg otwarty nieograniczony, a poza tym nie ma żadnego bonusa w postaci obiecania kolejnych prac związanych z tą działką, bo stadion jest już na wykończeniu.

Jasq 24.08.2010 10:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wicked (Post 967446)
Wracając do telebimów, na narodowym przetarg na 4 telebimy o łącznej powierzchni 200 mkw wygrała firma z cena 2,2mln. Najdroższa oferta sięgała 7,2 mln więc rozbieżność spora. Zakładając ze u nas będą te 2 telebimy o wymiarach 16x9 metrów daje nam to łącznie 288m, więc cena w granicy 3,2 mln. Raczej sporo, Niedziałkowska nie żartowała z tym 1,8 mln za jeden. Jednak dziwi to że na narodowym 4 telebimy będą o prawie 1/3 mniejsze niż 2 u nas. Chyba ze musza być tak duże żeby zrekompensować to, że widoczność z niektórych miejsc będzie tragiczna:lol:

Proporcja ekranu byc moze bedzie 16 x 9 ale rzeczywista wysokosc telebimu na naszym stadionie to max 6 m a zatem dlugosc to ok 10,5 m, tak wiec 2 telebimy to w sumie ok 125 m2 a nie 288m2 - czyli cena za oba powinna wynosic ok 1,4-1,5 mln zl. Telebimy na narodowym beda mialy po ok 50 m2 a u nas ok 60m2, wielkosć porownywalna ale ilość juz nie (4 vs 2). Biorąc pod uwagę fakt ze Niedziałkowka czasami nie wie co mowi to moze gdy wypowiedziala sie o koszcie 1,8 mln zl miala na mysli jednak 2 telebimy. 1,8 mln to pewnie koszt szacunkowy, moze wiec w przetargu dalo by sie zejsc do ok. 1,5 mln zl.

sandiegoo 24.08.2010 10:03

Mam pytanie . Czy ten pierwszy mecz na Reymonta z Korona to bedzie mozna obejzec na tej nowej trubunie no i na ktorej jeszcze ? Na D ?? Tam gdzie jest prowadzony doping ??

loomp 24.08.2010 10:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 967480)
nie sugeruj sie przetargami na których z reguły jeszcze zarabiają nie ci co powinni.
Wejdź w dziadka googla - bez problemu znajdziesz ceny.Ja np.znalazlem od 6 do 9,2tyś zł/ m2 telebimu stadionowego czyli od 680 tys do 1 mln za jeden telebim na R22.A weź pod uwage że tu nie ma rabatów które firmy mogą dać za takie zlecenie

A czym się ma sugerować? Właśnie inny przetarg dotyczący tego samego podmiotu to jedyny słuszny wyznacznik ceny. Taki przetarg na którym zarobią jeszcze nie ci co powinni, będzie musiał się odbyć również u nas.

kot 24.08.2010 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jasq (Post 967500)
Proporcja ekranu byc moze bedzie 16 x 9 ale rzeczywista wysokosc telebimu na naszym stadionie to max 6 m a zatem dlugosc to ok 10,5 m, tak wiec 2 telebimy to w sumie ok 125 m2 a nie 288m2 - czyli cena za oba powinna wynosic ok 1,4-1,5 mln zl. Telebimy na narodowym beda mialy po ok 50 m2 a u nas ok 60m2, wielkosć porownywalna ale ilość juz nie (4 vs 2). Biorąc pod uwagę fakt ze Niedziałkowka czasami nie wie co mowi to moze gdy wypowiedziala sie o koszcie 1,8 mln zl miala na mysli jednak 2 telebimy. 1,8 mln to pewnie koszt szacunkowy, moze wiec w przetargu dalo by sie zejsc do ok. 1,5 mln zl.

Ten post powiniewn zakończyć ten zawstydzający spektakl głupoty w dyskusji nad rozpaczą, jaką są wypowiedzi urzędniczki Majchrowskiego, której nie powierzyłbym u siebie w firmie czy w domu, nawet posady " sprzątaczki ", gdyż przykładowe Boże Narodzenie spędziłbym w bałaganie, przy niedotrzymywaniu słowa i terminów, wynikających z obowiązków umowy pomiędzy nami, o jakości usługi już nie wspominając . Niedziałkowska bez względu na fakt, czy jest niekompetentna czy też bezczelna razem lub z osobna, to po kpinach z "brutalizmem" a teraz po rozpaczy z telebimami, gdzie rodzaj telebimu ( 16 : 9 ), raczej złośliwie, pomyliła z wymiarami i cenę zasugerowała przez to z kosmosu, powinna była być natychmiast usunięta ze stanowiska. Bo to już nie kpina z urzędu, ale kpina ze społeczeństwa, aby jednostki tak "zepsute", mogły zarządzać tym społeczeństwem. Aż boję się pomyśleć, co ta kobieta jeszcze wymyśli, a co najgorsze, co już wymyśliła, a czego jeszcze nie wiemy ?? :-/

pawelwislak 24.08.2010 10:52

Nie będzie musiał jeśli podpisze się umowę o wynajem stadionu tak żeby Wisła sama wybrała brakujące elementy w ramach rozliczenia opłat za stadion. Szybciej, wygodniej, taniej.

sebanop 24.08.2010 11:24

A od czego sponsora mamy?? Czy przypadkiem sponsorem Wisły nie jest ORION?? podejrzewam żeu nich można by było wynegocjować jakąś niezłą cenę...

SpoXsteR 24.08.2010 11:34

wynegocjowac? to raz.. a dwa oni nie produkuja tak duzych telebimow, w ogole nie produkuja takich telebimow, chyba ze sie myle, albo miasto kupi albo ich nie bedzie, koniec kropka, niech Wisla nic nie kupuje, bo jak raz wylozy z puchy to zaczna ja ciagnac zeby jeszcze na cos wylozyla.. i nie bedzie mialo to konca, miastlo podpisalo budowe stadionu o klasie ELITE wraz z telebimami, tyle

Wicked 24.08.2010 11:35

Orion?? Firma specjalizująca się w produkcji tv o przekątnych 19-32 cale?? Poza tym nie mylcie technologi LCD stosowanej w tv z telebimami opartymi na diodach LED. Może nie najprościej ale na pewno najtaniej było by go zakupić bezpośrednio u chińskiego producenta. Tak zrobili na Lechu, tam są 2 telebimy o wymiarach 8,1 x 14,4.

pawelwislak 24.08.2010 11:53

Spoxster ale co za różnica czy zakupimy telebimy czy zapłacimy za wynajem ? Przecież żadna nie mówię o jakiś nie wiadomo jakich rzeczach ale im szybciej stadion zostanie nam oddany (oczywiście budowa musi być wykończona chodzi mi tylko o takie rzeczy jak brakujące telebimy czy późniejsze wykłócanie się o dodatkowe kasy kołowroty i nie wiadomo co jeszcze z takich że tak powiem mini-maxi rzeczach) Wolałbym żeby to nasi włodarze wybrali telebimy i inne rzeczy typu it i mogli to rozliczyć z kosztów najmu niż ciągłe wypraszanie się u władz miasta co jest wg mnie wyjątkowo wkur... i upodlające.

sebanop 24.08.2010 12:06

SpoXster ale o ile się nie mylę to doposażając wynajmowany obiekt można sobie potem odliczyć tą kwotę od kosztów wynajmu... Więc jaka jest Twoim zdaniem różnica między tym że (powiedzmy) miasto kupi byle jaki telebim i każe płacić za jego wynajem jak za dobry, a tym że Wisłą sama kupi tenże telebim (tylko że sama go wybierze) a potem odliczy jego cenę od kosztów wynajmu??

medyk 24.08.2010 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandiegoo (Post 967505)
Mam pytanie . Czy ten pierwszy mecz na Reymonta z Korona to bedzie mozna obejzec na tej nowej trubunie no i na ktorej jeszcze ? Na D ?? Tam gdzie jest prowadzony doping ??

jak przyniesiesz ze sobą drabine dostawisz do D i na nią wejdziesz to pewnie tak :rotfl: na D nie ma nic w srodku jakies prowizoryczne klatki schodowe i cienki beton wylany na ziemie co by kosic nie trzeba bylo..

Arapaho 24.08.2010 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez loomp (Post 967516)
A czym się ma sugerować? Właśnie inny przetarg dotyczący tego samego podmiotu to jedyny słuszny wyznacznik ceny. Taki przetarg na którym zarobią jeszcze nie ci co powinni, będzie musiał się odbyć również u nas.

Logiką i aktualnymi cenami rynkowymi ma sie sugerować.Tak samo zresztą jak nasi kochani urzędnicy. To że Franek z Koziej Wólki zapłacił za coś 2 razy więcej nie znaczy że Józek z Krakowa tez tak musi

-chris- 24.08.2010 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sebanop (Post 967564)
SpoXster ale o ile się nie mylę to doposażając wynajmowany obiekt można sobie potem odliczyć tą kwotę od kosztów wynajmu... Więc jaka jest Twoim zdaniem różnica między tym że (powiedzmy) miasto kupi byle jaki telebim i każe płacić za jego wynajem jak za dobry, a tym że Wisłą sama kupi tenże telebim (tylko że sama go wybierze) a potem odliczy jego cenę od kosztów wynajmu??

Różnica jest taka, że Wisła nie ma raczej kasy, żeby wywalić na telebim jakieś 2-3 miliony, chyba, że Uche sprzedadzą... Dla Wisły kupienie telebimu może być lepsze, bo chyba mogą odliczyć sobie VAT z niego, ale tu niech się wypowiedzą lepiej kompetentne osoby.

PvD 24.08.2010 12:50

1 170 000 netto to jest 1 427 400 zł brutto za dwa telebimy. Dyr Niedziałkowska mówiła o 3 600 000

różnica dość spora, Mam nadzieję, że przedstawicielka ZIKiTu nie mówiła o kwotach netto 1,8 mln za każdy bo wtedy różnica ogromna.

Stavanger 24.08.2010 13:17

Nie zdziwię się, gdy się okaże, że Niedziałkowska sobie naprędce wymyśliła tą cenę i później będzie się tłumaczyła mówiąc o jej jakichś autentycznych wyliczeniach itp. A propos jej wypowiedzi, to wspominała także, że na trybunie zachodniej będą w połowie września układane krzesełka. Połowa września to 15. dzień tego miesiąca, a więc kibice, którzy przyjdą na mecz z Koroną Kielce ( bodajże 17 września ) będą mogli zobaczyć zalążek prac związanych z montowaniem siedzisk. Ciekawe jak się wytłumaczy, gdy tak się nie stanie...

blanco 24.08.2010 13:29

Ciężko sobie uzmysłowić za ile rzeczy przepłacono na naszym stadionie w podobnym stosunku...

wiertar 24.08.2010 13:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stavanger (Post 967605)
Nie zdziwię się, gdy się okaże, że Niedziałkowska sobie naprędce wymyśliła tą cenę i później będzie się tłumaczyła mówiąc o jej jakichś autentycznych wyliczeniach itp. A propos jej wypowiedzi, to wspominała także, że na trybunie zachodniej będą w połowie września układane krzesełka. Połowa września to 15. dzień tego miesiąca, a więc kibice, którzy przyjdą na mecz z Koroną Kielce ( bodajże 17 września ) będą mogli zobaczyć zalążek prac związanych z montowaniem siedzisk. Ciekawe jak się wytłumaczy, gdy tak się nie stanie...

jak to jak?? tak samo jak z wszystkiego do tej pory... czyli ni jak...

marcin5 24.08.2010 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 967591)
1 170 000 netto to jest 1 427 400 zł brutto za dwa telebimy. Dyr Niedziałkowska mówiła o 3 600 000

różnica dość spora, Mam nadzieję, że przedstawicielka ZIKiTu nie mówiła o kwotach netto 1,8 mln za każdy bo wtedy różnica ogromna.

Witam
Nic nie rozumiecie poprostu baba podala cene z prowizja dla siebie i majchra i tyle,dlatego ta roznica.

Sevenone 24.08.2010 14:02

Orientuje sie ktoś czy w tym sezonie beda juz rozgrywane mecze przy Reymonta ?

Mario Nh 24.08.2010 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sevenone (Post 967633)
Orientuje sie ktoś czy w tym sezonie beda juz rozgrywane mecze przy Reymonta ?

Tak, będą. Pierwszy mecz Wisły prawdopodobnie z Koroną Kielce przy dwóch trybunach.

miras108 24.08.2010 14:10

Jeśli rzeczywiście na stadionie za inne inwestycje też można było zapłacić mniej, to Basałaj powinien skontaktować się z rzeczoznawcą, i ustalić realną wartość stadionu i to od tej kwoty płacić ten 1% za wynajem

Pablo84 24.08.2010 14:13

Serce mnie boli z nerwów.
....A MAĆ A NA JEBANE KONCERTY SIĘ PIENIĄDZE ZNAJDĄ? KONCERT LENNEGO KRAVITZA na wiankach(a w zasadzie parę jego piosenek) kosztował miasto ok 2 mln złtych (600 tyś dol) a teraz myślicie że będzie jak ?Że przyjadą gwiazdy i będa grać za darmo?Czyli na cyrk dla tłumu na okradzionym obiekcie kasa się znajdzie a na telebimy, nawierzchnię czy elewację kasy juz brakło?
Znów ....a gra pozorów przed kampanią prezydencką? Panie Darku, dlaczego nikt nie porusza tak ważnej kwestii jak niepotrzebny nikomu koncert?Przeciez to będzie jawne zakrzywianie rzeczywistości w jakiej buduje się ten stadion!!!
Poza tym co?Nowa murawa do wymiany?

Arapaho 24.08.2010 14:18

Jedno ale. Nie za bardzo wyobrażam sobie że telebim będzie w środku a po bokach co? reklamy stacjonarne?.Przecież to by wyglądało jak stoisko na tandecie. Obrzezani czy Legia mają telebimy w całości i nie wyobrażam sobie że u nas wymyślą jakiegoś kombinowanego mieszańca

Watts 24.08.2010 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 967650)
Serce mnie boli z nerwów.
....A MAĆ A NA JEBANE KONCERTY SIĘ PIENIĄDZE ZNAJDĄ? KONCERT LENNEGO KRAVITZA na wiankach(a w zasadzie parę jego piosenek) kosztował miasto ok 2 mln złtych (600 tyś dol) a teraz myślicie że będzie jak ?Że przyjadą gwiazdy i będa grać za darmo?Czyli na cyrk dla tłumu na okradzionym obiekcie kasa się znajdzie a na telebimy, nawierzchnię czy elewację kasy juz brakło?
Znów ....a gra pozorów przed kampanią prezydencką? Panie Darku, dlaczego nikt nie porusza tak ważnej kwestii jak niepotrzebny nikomu koncert?Przeciez to będzie jawne zakrzywianie rzeczywistości w jakiej buduje się ten stadion!!!
Poza tym co?Nowa murawa do wymiany?

Prezentujesz myślenie typu "dlaczego wydaje się miliardy na kluby piłkarskie, przecież można dać dzieciom z Afryki". Daruję sobie moralizatorską gadkę, bo zaraz ktoś mnie tutaj zwyzywa od idiotów mających w dupie dobro Wisły :lol:

Arapaho 24.08.2010 14:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 967654)
Prezentujesz myślenie typu "dlaczego wydaje się miliardy na kluby piłkarskie, przecież można dać dzieciom z Afryki". Daruję sobie moralizatorską gadkę, bo zaraz ktoś mnie tutaj zwyzywa od idiotów mających w dupie dobro Wisły :lol:

Coś mieszasz kolego .O to chodzi że ten koncert ma być niby na otwarcie stadionu na który kasy brakuje.Widzisz jego sens? Posłuchasz 2h jakiegoś palanta a jak nie ma wyposażenia tak i nie będzie.To po ki ch... taka impreza

Watts 24.08.2010 14:24

Już nawet nie piję do tego nieszczęsnego Prince'a, tylko kolega Pablo84 bredzi o Lennym Kravitzu, niedługo może wypomni wszystkie Coke Live Festivale itd. i okaże się, że wolałby żeby rozebrali Kazimierz pod naszą bazę treningową.

cassius31krakow 24.08.2010 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 967653)
Jedno ale. Nie za bardzo wyobrażam sobie że telebim będzie w środku a po bokach co? reklamy stacjonarne?.Przecież to by wyglądało jak stoisko na tandecie. Obrzezani czy Legia mają telebimy w całości i nie wyobrażam sobie że u nas wymyślą jakiegoś kombinowanego mieszańca

Jak to co?
Z lewej strony portret Stalina, a z prawej Majchowera.:lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl