![]() |
Cytat:
|
Podobno Kort ma ofertę z...Legii.
|
Jak byli to Dan Petrescu.
Jego drużyna CFR CLUJ właśnie przeszła kolejną przeszkodę w eliminacjach do LM- Celtic Glasgow (1:1 w domu i 3:4 na wyjeździe). W play-off spotka się już za tydzień ze Slavia Praga. |
Marzy mi się żeby kiedyś tu wrócił podejrzewam,że spokojnie by nas wprowadził do LM
|
Ondrasek z pierwsza bramka dla FC Dallas. Pierwszy raz rozegrał wiecej niz 15 minut bo wszedł na poczatku drugiej polowy, strzelił bramke na 1-3 a potem jego koledzy dołozyli jeszcze dwie i zremisowali. Ciekawe, ze nigdzie nie ma informacji na jak długo podpisał z nimi kontrakt. Radzi sobie tam srednio no ale moze ta bramka troche go podbuduje. U nas tez potrzebował czasu zeby zaczac strzelac
|
Cytat:
|
Ciekawe czy Warszawka myśli nad opchnięciem Lopeza, albo on o odejściu - kolejny mecz gra Kulenovic, a nie sądze by nasza dawna gwiazdka była zadowolona z ławki. Jeśli w Warszawie myślą to powinni być świadomi, że to może być ostatnia okazja na zarobienie na Lopezie w miarę dobrych pieniędzy, bo za rok będzie miał trzydziestke i jeśli przesiedzi sezon na ławie to raczej kokosów nie wyciągną. A nam przydałoby się trochę kaski.
|
Ostatnie 2 letnie okienka transferowe pokazały, że z Lopezem jest ten problem, że on za bardzo nie chce wyjechać z Polski.
|
Ten Kulenovic u nich gra bo chca to drewno oochnac jak najdrozej , a sznaciarz hiszpanski po prostu wie ze na inna lige jest za slaby, i nigdy mu nie wyjdzie juz tak rok jak w Wisle , gdzie robil co chcial , bo byl nietykslna gwiazda przecietnej druzyny , w leggi juz jest inne cisnienie
|
Skończy wakacje w Legii i pójdzie pewnie do Wrocławia albo Gliwic. Na więcej nie zasługuje w moich oczach
|
ja tam bym go widział w Amice, albo Pep sobie go sciagnie i bedzie mial braci w ataku
|
Osobiście bardziej wyczekuje sprzedaży Carlitosa niż wzmocnień u nas. Na tle wiosennej kadry wyglądamy już teraz dużo lepiej.
Natomiast 1-2 mln złotych z transferu Carlitosa piechotą nie chodzą. Bo i nie wierzę że Legia go puści za mniej niż 1.5-2 mln euro. Jak ma obrotnego agenta to tydzień mu wystarczy by go gdziekolwiek wcisnąć . |
Tibor Halilović strzelił bramkę dla Rijeki w 4 rundzie el. do LE, ale jego drużyna przegrała z Gent 1:2.
https://youtu.be/LPrOM2Brcc0 |
Wywiad z Kosowskim
https://junior.weszlo.com/2019/08/23...amil-kosowski/ |
Imaz....szacunek za zachowanie.
|
Coś wczoraj zrobił lub nie ? Oprócz władowania nam 3 bramek ?
|
Cytat:
|
Kolar z golem po wejsciu z ławki w meczu z Willem II w ktorym cały mecz rozegrał Pol Llonch. Druzyna Pola wygrała 2-1
|
Stanowski na TT podał, że Lopez może odejść na Bliski Wschód. Tam nawet jest komentarz naszego współwłaściciela Jarka, ale nie dotyczy on bezpośrednio transferu. Sam fakt, że nie zaprzeczył.
https://twitter.com/K_Stanowski/stat...40260291878919 Tu jeszcze wpis dziennikarza Piotra Koźmińskiego: https://twitter.com/UEFAComPiotrK/st...44906876088320 |
Podobno chodzi o Al-Wahda FC Abu Dhabi
|
niech idzie gdzie chce...byle za dobra kasę.zwłaszcza dla nas
|
Podobno 1,5 mln euro. Czyli jakieś 6,5 mln złotych.
W takim wypadku kasujemy 1,8mln złotych od Legii. |
Tak, jak będą nam płacili tak jak Jagiellonii za Novikovasa, to kasy szybko nie zobaczymy :D
Po za tym nie wiadomo, czy nie rozegrał tego pudel jakoś inaczej, żeby całkowicie lub prawie nic, nam z tego nie skapnęło. |
Cytat:
Dokładnie. To, że 7egia będzie nam winna X milionów za Carlitosa to nie znaczy, że je szybko zobaczymy. Wygląda na to, że w najbardziej optymistycznym scenariuszu będziemy czekali na tą kasę jak w przypadku Brleka... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Już były kluby, które tak leciały w kulki z płaceniem za transfery itd. a potem był płacz, ujemne punkty i wyrzucenie z europejskich pucharów. Nie sądzę, że Mioduski jest aż tak głupi żeby zarżnąć kurę, która znosi złote jaja bo za sam awans do grupy LE ma 3,5mln euro.
|
Cytat:
Zresztą żeby nie daleko szukać: wiosna nieprzypadkowo sprzedaliśmy Imaza Jagielloni w pakiecie z Kostalem. W każdym razie ufam że poniedzy polskimi klubami nie będzie kombinowania. |
Cytat:
|
Mały strzelił dzisiaj dwa gole dla Zagłębia przeciwko Stomilowi
|
Jezus znowu strzelił gola. Mamy od niego może (daj Boże) jakiś procent od transferu?
|
Przepraszam za kloaczny dowcip, ale prędzej bym się spodziewał zaległości w wypłatach, które spłacamy w ratach :)
Niby sobota po południu, a ja już naje.... |
Asmir Suljić blisko podpisania kontraktu z Zagłębiem Lubin. Źródło :Krzysiek Kiewicz.
https://twitter.com/KiewiczKrz/statu...387036160?s=20 |
Dawid Kort rozwiazał kontrakt z Atromitosem. To sie chłopak nagrał w Grecji. Prawdopodobnie wroci do Polski - do Arki lub do Plocka do Sobola
|
Kiko Ramirez dobrze zaczął sezon ze swoim Xanthi. Wczoraj w drugiej kolejce druga wygrana i...jest na razie liderem :-D. Wspomnieć trzeba, że podstawowym graczem jest dobrze nam znany Jean Barrientos, który nawet strzelił w pierwszej kolejce gola.
|
Kamil Kuczak gol dla Garbarni w 2 lidze
|
Może to jest tak, że piłkarz koło 35 roku potrzebuje chwili przerwy i lżejszego (indywidualnego) treningu, żeby jeszcze na 1-2 lata wrócić w dawnej formie. Piszę odnośnie Żurawskiego i jego beznadziejnej formy fizycznej w wieku zaledwie 34 lat, podobnie jak to było z Brożkiem tak ze 2 lata temu. Może ciężkie treningi Maaskanta nie przysłużyły się Żurawiowi...
|
Cytat:
|
Wywiad z Pietrzakiem
http://weszlo.com/2019/09/03/myslale...a-trudniejsze/ |
A wie ktos może co u naszych dawnych artystów się dzieje, którzy przed rokiem próbowali zgarnąć całą pulę? Wanna Ly, Pan od skrelu z cygarami i cała reszta? Pierwszy doszedł już do siebie po ciężkiej chorobie? :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl