Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Charlie 11.08.2019 10:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1542200)
Zdenek Ondrasek pojawił sie wczoraj na boisku w 79 minucie.

Swoją drogą bez szału ta jego przygoda z USA - najczęściej nie łapie się do kadry, a jak gra to tylko ogony. Chyba, że miał też jakieś kontuzje, a na TM nie ma o tym info.

Karherop 14.08.2019 06:32

Podobno Kort ma ofertę z...Legii.

FraMat 14.08.2019 07:17

Jak byli to Dan Petrescu.
Jego drużyna CFR CLUJ właśnie przeszła kolejną przeszkodę w eliminacjach do LM- Celtic Glasgow (1:1 w domu i 3:4 na wyjeździe).
W play-off spotka się już za tydzień ze Slavia Praga.

brylant17 17.08.2019 10:29

Marzy mi się żeby kiedyś tu wrócił podejrzewam,że spokojnie by nas wprowadził do LM

mitmichael 18.08.2019 09:55

Ondrasek z pierwsza bramka dla FC Dallas. Pierwszy raz rozegrał wiecej niz 15 minut bo wszedł na poczatku drugiej polowy, strzelił bramke na 1-3 a potem jego koledzy dołozyli jeszcze dwie i zremisowali. Ciekawe, ze nigdzie nie ma informacji na jak długo podpisał z nimi kontrakt. Radzi sobie tam srednio no ale moze ta bramka troche go podbuduje. U nas tez potrzebował czasu zeby zaczac strzelac

lucas8 18.08.2019 10:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1542389)
Ondrasek z pierwsza bramka dla FC Dallas. Pierwszy raz rozegrał wiecej niz 15 minut bo wszedł na poczatku drugiej polowy, strzelił bramke na 1-3 a potem jego koledzy dołozyli jeszcze dwie i zremisowali. Ciekawe, ze nigdzie nie ma informacji na jak długo podpisał z nimi kontrakt. Radzi sobie tam srednio no ale moze ta bramka troche go podbuduje. U nas tez potrzebował czasu zeby zaczac strzelac

Jeżeli dobrze pamiętam to podpisał umowę w zimie na 2 lata.

Charlie 18.08.2019 18:11

Ciekawe czy Warszawka myśli nad opchnięciem Lopeza, albo on o odejściu - kolejny mecz gra Kulenovic, a nie sądze by nasza dawna gwiazdka była zadowolona z ławki. Jeśli w Warszawie myślą to powinni być świadomi, że to może być ostatnia okazja na zarobienie na Lopezie w miarę dobrych pieniędzy, bo za rok będzie miał trzydziestke i jeśli przesiedzi sezon na ławie to raczej kokosów nie wyciągną. A nam przydałoby się trochę kaski.

Brozinho_23 18.08.2019 22:26

Ostatnie 2 letnie okienka transferowe pokazały, że z Lopezem jest ten problem, że on za bardzo nie chce wyjechać z Polski.

gizmowisla 19.08.2019 06:16

Ten Kulenovic u nich gra bo chca to drewno oochnac jak najdrozej , a sznaciarz hiszpanski po prostu wie ze na inna lige jest za slaby, i nigdy mu nie wyjdzie juz tak rok jak w Wisle , gdzie robil co chcial , bo byl nietykslna gwiazda przecietnej druzyny , w leggi juz jest inne cisnienie

Vinci 23.08.2019 09:11

Skończy wakacje w Legii i pójdzie pewnie do Wrocławia albo Gliwic. Na więcej nie zasługuje w moich oczach

szprotson 23.08.2019 09:49

ja tam bym go widział w Amice, albo Pep sobie go sciagnie i bedzie mial braci w ataku

Karherop 23.08.2019 10:05

Osobiście bardziej wyczekuje sprzedaży Carlitosa niż wzmocnień u nas. Na tle wiosennej kadry wyglądamy już teraz dużo lepiej.

Natomiast 1-2 mln złotych z transferu Carlitosa piechotą nie chodzą. Bo i nie wierzę że Legia go puści za mniej niż 1.5-2 mln euro. Jak ma obrotnego agenta to tydzień mu wystarczy by go gdziekolwiek wcisnąć .

fansorina 23.08.2019 10:56

Tibor Halilović strzelił bramkę dla Rijeki w 4 rundzie el. do LE, ale jego drużyna przegrała z Gent 1:2.
https://youtu.be/LPrOM2Brcc0

bódyń 23.08.2019 16:19

Wywiad z Kosowskim
https://junior.weszlo.com/2019/08/23...amil-kosowski/

siara 24.08.2019 07:40

Imaz....szacunek za zachowanie.

master17 24.08.2019 17:55

Coś wczoraj zrobił lub nie ? Oprócz władowania nam 3 bramek ?

Patryko 24.08.2019 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez master17 (Post 1542579)
Coś wczoraj zrobił lub nie ? Oprócz władowania nam 3 bramek ?

Nie cieszył się przesadnie z bramek, nie zapomniał dzięki której drużynie wypłynął na szersze wody.

mitmichael 24.08.2019 21:52

Kolar z golem po wejsciu z ławki w meczu z Willem II w ktorym cały mecz rozegrał Pol Llonch. Druzyna Pola wygrała 2-1

Brozinho_23 25.08.2019 18:26

Stanowski na TT podał, że Lopez może odejść na Bliski Wschód. Tam nawet jest komentarz naszego współwłaściciela Jarka, ale nie dotyczy on bezpośrednio transferu. Sam fakt, że nie zaprzeczył.

https://twitter.com/K_Stanowski/stat...40260291878919




Tu jeszcze wpis dziennikarza Piotra Koźmińskiego:

https://twitter.com/UEFAComPiotrK/st...44906876088320

Karherop 25.08.2019 20:25

Podobno chodzi o Al-Wahda FC Abu Dhabi

picasso 25.08.2019 20:26

niech idzie gdzie chce...byle za dobra kasę.zwłaszcza dla nas

bocian23 26.08.2019 13:25

Podobno 1,5 mln euro. Czyli jakieś 6,5 mln złotych.
W takim wypadku kasujemy 1,8mln złotych od Legii.

maciekkk 26.08.2019 14:01

Tak, jak będą nam płacili tak jak Jagiellonii za Novikovasa, to kasy szybko nie zobaczymy :D

Po za tym nie wiadomo, czy nie rozegrał tego pudel jakoś inaczej, żeby całkowicie lub prawie nic, nam z tego nie skapnęło.

szym_ek 26.08.2019 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciekkk (Post 1542608)
Tak, jak będą nam płacili tak jak Jagiellonii za Novikovasa, to kasy szybko nie zobaczymy :D

Po za tym nie wiadomo, czy nie rozegrał tego pudel jakoś inaczej, żeby całkowicie lub prawie nic, nam z tego nie skapnęło.

http://weszlo.com/2019/08/26/legia-c...ze-novikovasa/

Dokładnie. To, że 7egia będzie nam winna X milionów za Carlitosa to nie znaczy, że je szybko zobaczymy. Wygląda na to, że w najbardziej optymistycznym scenariuszu będziemy czekali na tą kasę jak w przypadku Brleka...

Karherop 26.08.2019 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bocian23 (Post 1542607)
Podobno 1,5 mln euro. Czyli jakieś 6,5 mln złotych.
W takim wypadku kasujemy 1,8mln złotych od Legii.

Podobno należy się nam 30% od kwoty powyżej 450 tys euro

MaLk 27.08.2019 11:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szym_ek (Post 1542618)
Dokładnie. To, że 7egia będzie nam winna X milionów za Carlitosa to nie znaczy, że je szybko zobaczymy. Wygląda na to, że w najbardziej optymistycznym scenariuszu będziemy czekali na tą kasę jak w przypadku Brleka...

No to trzeba zrobić cesję na rzecz miasta ;)

bocian23 27.08.2019 12:37

Już były kluby, które tak leciały w kulki z płaceniem za transfery itd. a potem był płacz, ujemne punkty i wyrzucenie z europejskich pucharów. Nie sądzę, że Mioduski jest aż tak głupi żeby zarżnąć kurę, która znosi złote jaja bo za sam awans do grupy LE ma 3,5mln euro.

Karherop 27.08.2019 15:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bocian23 (Post 1542627)
Już były kluby, które tak leciały w kulki z płaceniem za transfery itd. a potem był płacz, ujemne punkty i wyrzucenie z europejskich pucharów. Nie sądzę, że Mioduski jest aż tak głupi żeby zarżnąć kurę, która znosi złote jaja bo za sam awans do grupy LE ma 3,5mln euro.

Kolegom wyżej raczej nie chodzi o nie płacenie za transfery, ale za umowy omijające prowizje wynikające z poprzednich umów.

Zresztą żeby nie daleko szukać: wiosna nieprzypadkowo sprzedaliśmy Imaza Jagielloni w pakiecie z Kostalem.

W każdym razie ufam że poniedzy polskimi klubami nie będzie kombinowania.

piotek 28.08.2019 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1542629)
Kolegom wyżej raczej nie chodzi o nie płacenie za transfery, ale za umowy omijające prowizje wynikające z poprzednich umów.

Zresztą żeby nie daleko szukać: wiosna nieprzypadkowo sprzedaliśmy Imaza Jagielloni w pakiecie z Kostalem.

W każdym razie ufam że poniedzy polskimi klubami nie będzie kombinowania.

Jeżeli Legia chce skupować zawodników z ligi, to obejście umowy będzie dla nich szkodliwe w dłuższej perspektywie - mało ktory kontrahent będzie się godził na podobne zapisy w przyszłości.

brylant17 30.08.2019 20:59

Mały strzelił dzisiaj dwa gole dla Zagłębia przeciwko Stomilowi

TSWojtas 31.08.2019 08:38

Jezus znowu strzelił gola. Mamy od niego może (daj Boże) jakiś procent od transferu?

BlurgH 31.08.2019 13:00

Przepraszam za kloaczny dowcip, ale prędzej bym się spodziewał zaległości w wypłatach, które spłacamy w ratach :)
Niby sobota po południu, a ja już naje....

Brozinho_23 01.09.2019 00:04

Asmir Suljić blisko podpisania kontraktu z Zagłębiem Lubin. Źródło :Krzysiek Kiewicz.

https://twitter.com/KiewiczKrz/statu...387036160?s=20

mitmichael 01.09.2019 10:03

Dawid Kort rozwiazał kontrakt z Atromitosem. To sie chłopak nagrał w Grecji. Prawdopodobnie wroci do Polski - do Arki lub do Plocka do Sobola

rozarian 01.09.2019 10:04

Kiko Ramirez dobrze zaczął sezon ze swoim Xanthi. Wczoraj w drugiej kolejce druga wygrana i...jest na razie liderem :-D. Wspomnieć trzeba, że podstawowym graczem jest dobrze nam znany Jean Barrientos, który nawet strzelił w pierwszej kolejce gola.

Szneka 01.09.2019 22:26

Kamil Kuczak gol dla Garbarni w 2 lidze

Dzimi 03.09.2019 20:31

Może to jest tak, że piłkarz koło 35 roku potrzebuje chwili przerwy i lżejszego (indywidualnego) treningu, żeby jeszcze na 1-2 lata wrócić w dawnej formie. Piszę odnośnie Żurawskiego i jego beznadziejnej formy fizycznej w wieku zaledwie 34 lat, podobnie jak to było z Brożkiem tak ze 2 lata temu. Może ciężkie treningi Maaskanta nie przysłużyły się Żurawiowi...

LucjuszWielki 03.09.2019 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Brozinho_23 (Post 1542737)
Asmir Suljić blisko podpisania kontraktu z Zagłębiem Lubin. Źródło :Krzysiek Kiewicz.

https://twitter.com/KiewiczKrz/statu...387036160?s=20

Zapowiada się na bardzo mocne wzmocnienie zagłębia.

bódyń 03.09.2019 21:59

Wywiad z Pietrzakiem
http://weszlo.com/2019/09/03/myslale...a-trudniejsze/

Vinci 04.09.2019 05:36

A wie ktos może co u naszych dawnych artystów się dzieje, którzy przed rokiem próbowali zgarnąć całą pulę? Wanna Ly, Pan od skrelu z cygarami i cała reszta? Pierwszy doszedł już do siebie po ciężkiej chorobie? :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl