Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

medyk 02.02.2010 00:47

mam pytanie poleccie jakas knajpke/restauracje w obrebie rynku co by mozna bylo do niej dziewoje zaprosic.. oczywiscie taka w ktorej mnie nie oskalpują do zera no i oczywiscie nie wierzynek filipiaka to z zasady ;]

wegiel 02.02.2010 02:09

yammie . tam gdzie dorożka w wakacje wjechała :p

obiad SYTY dla dwojga z piciem, do 40/50 złoty można się zmieścić. a na prawdę dobre jedzenie

Danton 02.02.2010 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Awe (Post 849653)
Sprawdź ten sklep na ul. Kobierzyńskiej: http://browar.biz/forum/showthread.php?t=54922

Od razu mówię, że nie byłem w nim ale opinie na forum browaru są bardzo pozytywne.

dzieki, byłem wieczorem, zacny wybór:-)

kuba-wisla 02.02.2010 17:45

microsoft c++ runtime library <-- taki błąd wyskakuje mi od 2 dni przy zamykaniu IE. Wie ktoś jak to naprawić? Przeinstalowałem już przeglądarke i zainstalowałem jakieś biblioteki. Cały czas wyskakuje błąd.

19piotrek06 02.02.2010 20:03

mam problem...sciagnolem sobie PhotoShopa i nie wiem jak go zainstalowac probowalem przez demona i przez power iso ale nic to nie daje
http://i45.tinypic.com/288xxxs.jpg

tomo 02.02.2010 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 19piotrek06 (Post 850083)
mam problem...sciagnolem sobie PhotoShopa i nie wiem jak go zainstalowac probowalem przez demona i przez power iso ale nic to nie daje
http://i45.tinypic.com/288xxxs.jpg

Te pliki podzielone są HJSplit'em. Ściągnij, zainstaluj i działaj. Ten program jest tak prosty w obsłudze że posługiwać się nim umie nawet orangutan.

http://www.programosy.pl/program,hjsplit.html

KrystekABG 02.02.2010 20:17

Jak nazywa sie czcionka z szalika zrobionego na mecz przyjaźni Wisła-Lechia 15 XI 2008?

19piotrek06 02.02.2010 20:19

...:::Tomo:::... WIELKIE DZIĘKI !

Kandzior 02.02.2010 20:20

A ja mam pytanie czy to prawda, że Lech zerwał zgodę z Cracovią?
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,oi...07,opinie.html
Taka informacja pojawiła się w komentarzach więc teoretycznie każdy mógł to tam napisać, więc pytam.

Hudy 02.02.2010 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kandzior (Post 850090)
A ja mam pytanie czy to prawda, że Lech zerwał zgodę z Cracovią?
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,oi...07,opinie.html
Taka informacja pojawiła się w komentarzach więc teoretycznie każdy mógł to tam napisać, więc pytam.

zostań przy forum wp

krzysiek92 02.02.2010 21:09

jeżeli ktoś jest z 4 LO to proszę o kontakt na priv!!

dymek_nhs 02.02.2010 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kandzior (Post 850090)
A ja mam pytanie czy to prawda, że Lech zerwał zgodę z Cracovią?
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,oi...07,opinie.html
Taka informacja pojawiła się w komentarzach więc teoretycznie każdy mógł to tam napisać, więc pytam.

Daj sobie spokój ten troll już chyba wszystkie możliwe zgody zrywał.

Kandzior 02.02.2010 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dymek_nhs (Post 850129)
Daj sobie spokój ten troll już chyba wszystkie możliwe zgody zrywał.

No OK tylko pytam :)

wisłaWieczysta 02.02.2010 21:22

a kolejnym dowodem na to że ten troll się nie zna jest to że lech nie ma już zgody z zagłębiem !!

wegiel 02.02.2010 21:34

wyskakuje mi taki błąd gdy próbuje zgrać poprzez NERO pliki muzyczne na płytę czy to CD-Rom czy to DVD.

http://img208.imageshack.us/img208/5179/88590094.jpg

rafil 02.02.2010 22:02

co oznacza czerwona strzałka na środku boiska na meczach kosza? zastanawia mnie to od dłuższego czasu

siwy0000 02.02.2010 22:08

Ona oznacza dla kogo zostanie przyznana piłka przy spornej sytuacji.

podszywacz 02.02.2010 22:09

[QUOTE=wegiel;850141]wyskakuje mi taki błąd gdy próbuje zgrać poprzez NERO pliki muzyczne na płytę czy to CD-Rom czy to DVD.

Pewnie chodzi o długość nazwy pliku. Skróć go i powinno się udać.

medyk 02.02.2010 23:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 849873)
mam pytanie poleccie jakas knajpke/restauracje w obrebie rynku co by mozna bylo do niej dziewoje zaprosic.. oczywiscie taka w ktorej mnie nie oskalpują do zera no i oczywiscie nie wierzynek filipiaka to z zasady ;]

podbijammm

wegiel 02.02.2010 23:46

@ medyk - ja Ci podałem lokal dobry. Chyba że cena z kosmosu to mogłeś mówić wcześniej.


@ podszywacz - to nic nie dało :-/. Skróciłem i dalej nie mogę wrzucic

radi99 03.02.2010 02:56

Ostatnio bawiłem się aparatem i naszła mnie taka myśl
Czy cyfrówka może się wypstrykać ? Jaka jest wytrzymałość takiego aparatu (w tysiącach zdjęć ) ? Czy coś takiego jak wytrzymałość aparatu w ogóle istnieje ?

tommiyacht 03.02.2010 06:31

w Krakowie sklep elektryczny z duzym wyborem gniazdek RTV i okablowania ?? odpadaja castoramy, obi, leroye itd...

northrop 03.02.2010 07:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radi99 (Post 850269)
Ostatnio bawiłem się aparatem i naszła mnie taka myśl
Czy cyfrówka może się wypstrykać ? Jaka jest wytrzymałość takiego aparatu (w tysiącach zdjęć ) ? Czy coś takiego jak wytrzymałość aparatu w ogóle istnieje ?

moze sie wypstrykac, a wytrzymalosc jest rozna w zaleznosci od modelu aparatu (dajmy na to w cyfrowych lustrzankach, jest to 150,000* zdjec ze wzgledu na mechanizm kurtyny).

*ten szacunek to tez roznie wyglada. ale nie sa to male liczby

palczi 03.02.2010 09:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 850270)
w Krakowie sklep elektryczny z duzym wyborem gniazdek RTV i okablowania ?? odpadaja castoramy, obi, leroye itd...

http://www.akkop.com.pl/siec_sprzeda...townie/krakow/
ul.strzelcow (pradnik czerwony) , oraz przewoz .
Duzo naprawde wszystkiego i ceny ok.

Moje pytanie do kogos kto zajmuje sie Zus-em i platnikiem :
Pracownik przebywa na L4 od 06.01 do 31.01. obecnego roku .
Zatrudniony na 1/4 etatu pensji minimalnej.Jaka wyplate otrzyma z firmy? (zatrudnionych 4 osoby razem z nim) -czy zus ma cos wyplacic? jak to jest bo wypelniam te deklaracje w platniku juz 2 lata i ZUS mi nie kwasi ale pierwszy raz ktos mi przyniosl L4?ma ktos pojecie?(moze byc prv) pozdrawiam

El'kabat 03.02.2010 14:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 849873)
mam pytanie poleccie jakas knajpke/restauracje w obrebie rynku co by mozna bylo do niej dziewoje zaprosic.. oczywiscie taka w ktorej mnie nie oskalpują do zera no i oczywiscie nie wierzynek filipiaka to z zasady ;]


Aperitiff- Sienna
Cyklop-Mikołajska (tu bardziej na pizze,choc dania wloskie tez b.dobre) aa no i tansza od Aperitiffu,a wystroj bardzo fajny :)

MatMario 03.02.2010 15:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 849873)
mam pytanie poleccie jakas knajpke/restauracje w obrebie rynku co by mozna bylo do niej dziewoje zaprosic.. oczywiscie taka w ktorej mnie nie oskalpują do zera no i oczywiscie nie wierzynek filipiaka to z zasady ;]

No i na Brackiej masz Sempre, ceny w porze lanuchu bardzo korzystne później również miłe, zawsze jest miejsce, jest cicho można bez problemu porozmaiwać.

Chyba że chcesz mieć coś mega fajnego to na Zwierzynieckiej przy Jubilacie jest nowy hotel Kossak. Na ostatnim piętrze jest restauracja gdzie masz cały lunch zupa, danie główne, deser, woda do picia, za 30 zł ale widok jest mega wypas zajebisty.

mcovalski 03.02.2010 15:49

PILNIE potrzebuję informacji nt delikatnej sprawy związanej z meldunkiem i dowodem osobistym. Potrzebuję info od osoby która pracuję w UM obojętnie jakiego miasta,gminy itp .!!
Proszę na prv!!

Zola 03.02.2010 21:15

do usunięcia

WISŁAZWE 03.02.2010 21:52

Jedyne co można powiedzieć to
cerkiew prawosławna w Jałcie.
Znalazłem jeszcze to Cerkiew Św. Aleksandra Niewskiego
Budowla w stylu staroruskim, wzniesiona dla uczczenia pamięci cara męczennika Aleksandra II. Posiada dwa ołtarze: wyższy – św. Aleksandra Newskiego, i niższy – św. Artemija.

tomo 03.02.2010 22:23

Tak jak mówi WISLAZWE, tylko dokładniej pasowałoby go nazwać Sobór św. Aleksandra Newskiego (sobor Ołeksandra Newśkoho).

Arkas 03.02.2010 22:54

Orientuje się ktoś ile kosztuje dopuszczenie psa na wystawę? Czy każda wystawa inaczej liczy?


Prawda to, że na UJ na niektóre kierunki trzeba zdawac główny przedmiot rozszerzony?

northrop 04.02.2010 02:06

pytanie dla smakoszy alkoholowych:

sos tabasco, syrop malionowy i wodka. jak sie to nazywa i w jakich proporcjach do kieliszka tego nalewam? i czy przypadkiem nie pomylilem/ominalem jakichs skladnikow?

d.j 04.02.2010 02:18

Nie pomyliłeś... nazywa się to Wściekły pies. Nalewasz na dno sok malinowy, dolewasz taką samą objętość wódki i dajesz jedną kroplę tabasco:-)

northrop 04.02.2010 02:51

Dzieki :) a tak wogole, to jaka wodke do tego polecacie? zwykly Absolut bedzie?

simone 04.02.2010 03:01

Gdzie w Krakowie mógłbym przechować saszetkę z dokumentami, coś jak skrytka na poczcie, że dostaje szafkę i kluczyk do niej. Znacie takie miejsca, najlepiej w obrębie Plant? I jak to się ma z kosztami za taką skrytkę.

Kuba_WD 04.02.2010 08:18

Orientuje się ktoś na jakiej ulicy w podgórzu jest punkt sprzedaży kkm ?

Coglin 04.02.2010 08:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d.j (Post 850610)
Nie pomyliłeś... nazywa się to Wściekły pies. Nalewasz na dno sok malinowy, dolewasz taką samą objętość wódki i dajesz jedną kroplę tabasco:-)

dokladnie to musisz sprobowac jak ci lepiej wychodzi - czyli nie miesza sie podczas wlewania - czy najpierw sok a potem wodka czy odwrotnie.
a co do tabasco to spokojnie kolo 5-6 kropel mozesz walnac.

tomo 04.02.2010 08:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez simone (Post 850613)
Gdzie w Krakowie mógłbym przechować saszetkę z dokumentami, coś jak skrytka na poczcie, że dostaje szafkę i kluczyk do niej. Znacie takie miejsca, najlepiej w obrębie Plant? I jak to się ma z kosztami za taką skrytkę.

Na przykład na Dworcu masz takie skrytki. Za 2 zeta o ile mnie pamięć nie myli.

Proud 04.02.2010 09:26

w Galerii Krakowskiej też są takie skrytki.

Cena zazwyczaj 2 zł :)

re_set 04.02.2010 10:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 850576)


Prawda to, że na UJ na niektóre kierunki trzeba zdawac główny przedmiot rozszerzony?

w zeszlym roku prawda, w tym nie wiem, ale polecam www.uj.edu.pl i dzial rekrutacja- znajdz wydzial Cie interesujacy i sprawdz.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl