![]() |
mam pytanie poleccie jakas knajpke/restauracje w obrebie rynku co by mozna bylo do niej dziewoje zaprosic.. oczywiscie taka w ktorej mnie nie oskalpują do zera no i oczywiscie nie wierzynek filipiaka to z zasady ;]
|
yammie . tam gdzie dorożka w wakacje wjechała :p
obiad SYTY dla dwojga z piciem, do 40/50 złoty można się zmieścić. a na prawdę dobre jedzenie |
Cytat:
|
microsoft c++ runtime library <-- taki błąd wyskakuje mi od 2 dni przy zamykaniu IE. Wie ktoś jak to naprawić? Przeinstalowałem już przeglądarke i zainstalowałem jakieś biblioteki. Cały czas wyskakuje błąd.
|
mam problem...sciagnolem sobie PhotoShopa i nie wiem jak go zainstalowac probowalem przez demona i przez power iso ale nic to nie daje
http://i45.tinypic.com/288xxxs.jpg |
Cytat:
http://www.programosy.pl/program,hjsplit.html |
Jak nazywa sie czcionka z szalika zrobionego na mecz przyjaźni Wisła-Lechia 15 XI 2008?
|
...:::Tomo:::... WIELKIE DZIĘKI !
|
A ja mam pytanie czy to prawda, że Lech zerwał zgodę z Cracovią?
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,oi...07,opinie.html Taka informacja pojawiła się w komentarzach więc teoretycznie każdy mógł to tam napisać, więc pytam. |
Cytat:
|
jeżeli ktoś jest z 4 LO to proszę o kontakt na priv!!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
a kolejnym dowodem na to że ten troll się nie zna jest to że lech nie ma już zgody z zagłębiem !!
|
wyskakuje mi taki błąd gdy próbuje zgrać poprzez NERO pliki muzyczne na płytę czy to CD-Rom czy to DVD.
http://img208.imageshack.us/img208/5179/88590094.jpg |
co oznacza czerwona strzałka na środku boiska na meczach kosza? zastanawia mnie to od dłuższego czasu
|
Ona oznacza dla kogo zostanie przyznana piłka przy spornej sytuacji.
|
[QUOTE=wegiel;850141]wyskakuje mi taki błąd gdy próbuje zgrać poprzez NERO pliki muzyczne na płytę czy to CD-Rom czy to DVD.
Pewnie chodzi o długość nazwy pliku. Skróć go i powinno się udać. |
Cytat:
|
@ medyk - ja Ci podałem lokal dobry. Chyba że cena z kosmosu to mogłeś mówić wcześniej.
@ podszywacz - to nic nie dało :-/. Skróciłem i dalej nie mogę wrzucic |
Ostatnio bawiłem się aparatem i naszła mnie taka myśl
Czy cyfrówka może się wypstrykać ? Jaka jest wytrzymałość takiego aparatu (w tysiącach zdjęć ) ? Czy coś takiego jak wytrzymałość aparatu w ogóle istnieje ? |
w Krakowie sklep elektryczny z duzym wyborem gniazdek RTV i okablowania ?? odpadaja castoramy, obi, leroye itd...
|
Cytat:
*ten szacunek to tez roznie wyglada. ale nie sa to male liczby |
Cytat:
ul.strzelcow (pradnik czerwony) , oraz przewoz . Duzo naprawde wszystkiego i ceny ok. Moje pytanie do kogos kto zajmuje sie Zus-em i platnikiem : Pracownik przebywa na L4 od 06.01 do 31.01. obecnego roku . Zatrudniony na 1/4 etatu pensji minimalnej.Jaka wyplate otrzyma z firmy? (zatrudnionych 4 osoby razem z nim) -czy zus ma cos wyplacic? jak to jest bo wypelniam te deklaracje w platniku juz 2 lata i ZUS mi nie kwasi ale pierwszy raz ktos mi przyniosl L4?ma ktos pojecie?(moze byc prv) pozdrawiam |
Cytat:
Aperitiff- Sienna Cyklop-Mikołajska (tu bardziej na pizze,choc dania wloskie tez b.dobre) aa no i tansza od Aperitiffu,a wystroj bardzo fajny :) |
Cytat:
Chyba że chcesz mieć coś mega fajnego to na Zwierzynieckiej przy Jubilacie jest nowy hotel Kossak. Na ostatnim piętrze jest restauracja gdzie masz cały lunch zupa, danie główne, deser, woda do picia, za 30 zł ale widok jest mega wypas zajebisty. |
PILNIE potrzebuję informacji nt delikatnej sprawy związanej z meldunkiem i dowodem osobistym. Potrzebuję info od osoby która pracuję w UM obojętnie jakiego miasta,gminy itp .!!
Proszę na prv!! |
do usunięcia
|
Jedyne co można powiedzieć to
cerkiew prawosławna w Jałcie. Znalazłem jeszcze to Cerkiew Św. Aleksandra Niewskiego Budowla w stylu staroruskim, wzniesiona dla uczczenia pamięci cara męczennika Aleksandra II. Posiada dwa ołtarze: wyższy – św. Aleksandra Newskiego, i niższy – św. Artemija. |
Tak jak mówi WISLAZWE, tylko dokładniej pasowałoby go nazwać Sobór św. Aleksandra Newskiego (sobor Ołeksandra Newśkoho).
|
Orientuje się ktoś ile kosztuje dopuszczenie psa na wystawę? Czy każda wystawa inaczej liczy?
Prawda to, że na UJ na niektóre kierunki trzeba zdawac główny przedmiot rozszerzony? |
pytanie dla smakoszy alkoholowych:
sos tabasco, syrop malionowy i wodka. jak sie to nazywa i w jakich proporcjach do kieliszka tego nalewam? i czy przypadkiem nie pomylilem/ominalem jakichs skladnikow? |
Nie pomyliłeś... nazywa się to Wściekły pies. Nalewasz na dno sok malinowy, dolewasz taką samą objętość wódki i dajesz jedną kroplę tabasco:-)
|
Dzieki :) a tak wogole, to jaka wodke do tego polecacie? zwykly Absolut bedzie?
|
Gdzie w Krakowie mógłbym przechować saszetkę z dokumentami, coś jak skrytka na poczcie, że dostaje szafkę i kluczyk do niej. Znacie takie miejsca, najlepiej w obrębie Plant? I jak to się ma z kosztami za taką skrytkę.
|
Orientuje się ktoś na jakiej ulicy w podgórzu jest punkt sprzedaży kkm ?
|
Cytat:
a co do tabasco to spokojnie kolo 5-6 kropel mozesz walnac. |
Cytat:
|
w Galerii Krakowskiej też są takie skrytki.
Cena zazwyczaj 2 zł :) |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl