![]() |
nie ma takiej opcji, to na pewno są krzesełka, wystarczy porównać z betonem, a uchwyty metalowe są srebrne, a ja widzę wyraźnie białe krzesełka:)
|
Do wszystkich spierających sie czy są już białe foteliki czy nie .Dogadajcie sie i jeden który mieszka najblizej stadionu skoczy i zobaczy jakie są i bedzie po problemie
|
Tam niema białych krzeselek! Widok z kamerki zrzucilem na kompa i powiekrzylem kilka razy i to sa same barierki i mocowania na krzeselka!
|
O jakich krzesełkach Wy mówicie? Tam na 1906% nie ma krzesełek, one mają być ciałe, a nie szare. Wydaje Wam się, że je widzicie, ale ich tam nie ma.
|
http://www.2012.org.pl/pl/miasta-gos...ow/kamera.html na tej kamerce wygląda nawet lepiej nie wiem z czego to wynika ale u mnie na tej kamerce bieżącej są takie bardziej szare kolory... I barierki bardzo błyszczą przez co nie widać tak dokładnie
|
Cytat:
wzór jest układany kolorami po kolei. |
Czyli teraz będą montowane czerwone krzesełka czy najpierw ułożą wszystkie niebieskie, potem czerwone a na końcu białe?
Podoba mi się to, że niedziela, a panowie budowlańcy jednak robią. |
Witam Mav23
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ybuny_E/35911/http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ybuny_E/35911/http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...buny_E//35911/http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...buny_E//35911/ Nikt z inżynierów nie potrafił mi odpowiedzieć na dniu otwartym jaki jest cel tych dziur na łączeniach pomiędzy nowymi i starymi trybunami górnymi. mav23. dzięki za odpowiedz |
No mistrzu komputerów. Mógłbyś poprawić "linki" :D
|
Chciałem wkleić zdjęcie ale jakoś nie potrafię wiec wklejam link ( sorrki nowy użytkownik forum)
|
Cytat:
|
Szczelina między trybunami
Wschodnia: http://www.stadionwisly.info/fotorel...sla_krakow.jpg Zachodnia: http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...a_dzwig/37276/ |
mav23 po rozmowie z kolegami mamy jeszcze kilka pytań odnośnie stadionu, odpowiedzi na te pytania na forum nie znalazłem.
1. dziury pomiędzy trybunami ( 2 posty wyżej załączyłem linka do zdjęcia mam nadzieje ze teraz będzie jaśniej) -jaki jest cel tych przerw (dziur) 2. czy projekt i zakres prac obejmuje tez poprawę, zmianę elewacji trybuny południowej i północnej. Wiemy doskonale jak stadion prezentuje się z zewnątrz ( wewnątrz przeczuwam ze to będzie fajny stadion) tzn. jak sie patrzy z Błoń na stadion to konstrukcja metalowa dźwigarów jest pomalowana na niebiesko co wyróżnia i pokazuje ze ta trybuna jest inna i nie spójna z nową - jakby to było w jednym kolorze z elewacja betonową to zlewało by sie to lepiej z nową trybuną. Oraz czy ten beton będzie szlifowany i malowany na północnej i południowej. 3. w trakcie projektowania p. Obtułowicz wypowiadał się, że zastanawia się nad zabudową okrąglaka - dlaczego do tego nie doszło i dlaczego pozostawiono taką przerwę pomiędzy trybuną a okrąglakiem - czy nie można było dociągnąć tej trybuny do okrąglaka ( chodzi mi o balkon) tak jak trybuna E dolega do okrąglaka. 4. Czy deptak na ul. Reymana bezie podnoszona do poziomu wejścia do trybuny wschodniej czy będą schody do wejść. 5. Na dniach otwartych kierownik budowy odpowiedzialny za wschodnią trybunę powiedział ze w pierwszym projekcie była przewidziana RESTAURACJA na kondygnacji +19 ( pod daszkiem - pytałem już o szklenie tej kondygnacji). Dlaczego do tego nie doszło byłby super widok na stadion i na Kraków - SZKODA:( bp ta restauracja ba pierwszym pietrze jest troszeczkę mała i widok z niej ograniczony. 6. Odnośnie mojego poprzedniego posta o szkleniu kondygnacji +19 chciałem zapytać czy boki narożników też będą w jakiś sposób zasłaniane ( w całości lub częściowo) 7. Wykonawca stadniny w Pyrlandii (lecha) wspomnieli ze UEFA kazała im usunąć fosy oddzielające murawę od trybun. Czy to jest prawda ze wytyczne UEFA się zmieniły i czy to zagraża zmianom na naszym stadionie. Bo ogrodzenia sobie nie wyobrażam przy niskich naszych trybunach. 8. Czy p.Obtułowicz wykonał już projekty parkingów od północy i południa i jak będą wykonane. Bo jeszcze sam parking wylany asfaltem jeszcze ujdzie ( chodź nie wiem czy to dobry pomysł zostawić samochód w taka temperaturę to zaraz nierówności wystąpią i woda będzie zalegać) ale wszystkie drogi dojścia, chodniki, aleje pieszczę powinny być wyłożone kostką. Oraz jaki jest harmonogram wykonania. mav23 wielkie dzieki za odpowiedzi i obawiam sie ze to nie ostatnie:) pozdrawiam |
Ja mam inne pytanie:
1. Jak będą wykończone powierzchnie przed trybunami północną i południową? Miały być płyty granitowe i nieco zieleni, ale projekt ponoć zmienił się ze względu na brak parkingów. 2. Czy istnieje możliwość stworzenia połączenia między trybunami W/N/E na kondygnacji +1? Zdjęcia pokazują, że niby coś takiego planowano ale z tego zrezygnowano: http://www.stadionwisly.info/fotorel...dion_wisly.jpg |
Cześć PiotrG.
Od dłuższego czasu sledze twoje posty. Masz najbardziej konkretne informacje ( o źródło nie będę pytał - oczywistość). Posiadasz świetne projekty, każdej kondygnacji, nie wszystkie znalazłem a te co mam to nie mogę odczytać opisów (legendy). Czy jesteś w stanie na forum lub na priv udostępnić w jak najlepszej rozdzielczości? dzięki PS. właśnie oglądam naszego Kirma - czemu on nie biega tak w Wisełce? |
Cytat:
|
patrzyłem właśnie na kamerki i prosze na jakie ujęcie trafiłem na jdnej z nich :D David Atenborough z Jaquiem Coustou i cały National Geographic by sie takiego nie powstydzili :D
http://tinypic.pl/i/00005/8zuuo045yymv.jpg |
Cytat:
Rzuty kondygnacji trybuny zachodniej wrzucałem już na forum, w postaci plików gif. |
Szukałem już kiedyś na ZIKIT i nie mogłem znaleść. Nie wiesz w którym to miejscu było np. w aktualnościach?
dzieki za pomoc |
W informacji o przetargach:
http://zdit.krakow.pl/sprawy-urzedow...rogi-dojazdowe Tylko widzę, że ta dokumentacja też już przepadła, ZIKIT usunął ją z serwera. |
Fatalnie!
A projekt jednego poziomu jest w jednym pliku i jaką ma wielkość? |
Cytat:
ps.myślę że to ucina temat czy krzesełka białe sa czy też nie.......... |
Cytat:
Dlatego nie wiem, jak ścianka działowa kilkanaście metrów wgłąb budynku miały by być wilgotna z powodu deszczu na zewnątrz? Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
^^^ Czemu miałbym sobie nie wyobrażać. To tak jakby w biurowcu montowali najpierw tylko okna 200x80 cm ,za tydzień 180x100cm itd.Jakoś z tym się nigdy na budowie nie spotkałem.A typów okien jest znacznie więcej niż 3. Zresztą pytanie było do La Furia, bo nie ma znaczenie kolejność tylko terminowość, a pytanie jest z czystej ciekawości
|
na razie to robią "S" :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jeśli prawdą jest co piszesz, że maszyny są całkowicie zautomatyzowane, to jestem skłonny przyznać Ci rację. Ale taki proces produkcji odbywa się kosztem wydajności i jest na pewno droższy od produkcji masowej. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl