Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

SpoXsteR 20.08.2010 11:27

to jak juz jestesmy przy telebimach to ciekawi mnie jedna rzecz, czy on bedzie zaslanial cala konstrukcje telebimu, w ten o to sposob,
http://i36.tinypic.com/20shhyg.jpg
czy tylko ta czesc srodkowa
http://i37.tinypic.com/5mjx4l.jpg
co oczywiscie wygladaloby mniej estetycznie.. i czy to jest zalezne od zachcianki zamawiajacego (ze moze dowolny rozmar zamowic) i czy jest mozliwosc polozenia telebimu na calej konstrukcji bez potrzeby odslaniania tych bocznych przejsciowek.? bo patrzac na ta rame odnosze wrazenie ze zaslaniac bedzie tylko srodkowa czesc bo po bokach nie ma tych pionowych ram..

kot 20.08.2010 11:32

Na wczorajszym " reality show" widziałem dwoje zblazowanych władców krakowskich. Ważniejszy jaśnie pan krakowski, wysługiwał się zmanierowaną do szpiku kości urzędniczką, sprawiając razem wrażenie, że nocne spotkanie z mieszczuchami jest dla nich ohydną koniecznoscią, oczyszczającą atmosferę wokól tej inwestycji. Przyjęta poza zmanierowanych łaskawców, pozwoliła im bez obrazy czyjegokolwiek honoru, opowiadać kolejne niesmaczne kawały o terminach oddania a nie zakończenia budowy stadionu. Prezes i kibice "uszczęśliwionej" Wisły, zamiast żądać przeprosin za ponad półroczne niedotrzymanie słowa i terminów a tym samym milionowe i sportowe straty, gaworzył coś o łzach i dreszczach, przepraszając za istnienie w Krakowie - Wisły Kraków. Przeprosiny więc, nie mogły nawet przejść, nie tylko przez usta jaśnie rządzących, ale nawet przez ich nieuczesane myśli. Kibice i dziennikarze , opustoszyli stoły z jadła i oddali się igraszkom boiskowym, wraz z przegranymi ostatnich bitew meczowych. Zachęcona przyzwoleniem pospulstwa Niedziałkowska, dała więc upust swoim niekompetencjom i bezczelności, imaginując coś o nieosiągalnych telebimach, czterokrotnie droższych od wszystkich innych na rynku lub o parkingu przy ul. wąskiej na jedno auto. Tak, jakby telebimy były w HD x 3D, podobnie do oświetlenia boiskowego, a kibice musieli oglądać mecze w specjalnych, najlepiej różowych okularach. Jaśnie oświeceni państwo urzędnicy, zakomunikowali gawiedzi, że ostatnia trybuna będzie gotowa na przyjęcie kibiców do końca Października i stadion będzie rozruszany stopniowo, aż do użytkowania go w całości na meczu z Legią.

Jednocześnie dodano, że Wisła przejmie obiekt w oficjalne użytkowanie, na podstawie umowy, nie wyjaśniając jakiej ( operatorskiej ?), dopiero gdy będzie on ukończony w całości. Nie ma jednak takiej fizycznej możliwosci, aby jaśnie państwo z Ratusza, ukończyło satadion w Listopadzie, gdyż nawet będąc w różowych okularach, wtedy możliwe są tylko czynne cztery trybuny bez zaplecza, co nie jest równoznaczne z zakończeniem inwestycji, choćby z uwagi na owe telebimy czy parkingi itd. Wynika więc z tego wszystkiego, że 6-cio letnie już, reality show pt." budowa stadionu przy R22" przeciągnie się na kolejny rok i może następne, wskutek wyborów lub inyterwencji państwowych tym razem urzędników, gdyż wyraźnie przy tym wszystkim widać, iż mimo łez w oczach, Basałaj i Cupiał, nie podpiszą umowy użytkowania stadionu, przed jego całkowitym ukończeniem. Przynajmniej, mam taką nadzieję.

Ofsajd 20.08.2010 11:48

@SpoXsteR
skoro ma mieć 16m x 9m to chyba tylko ta środkowa część.

dziabong 20.08.2010 11:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kot (Post 964929)
Jednocześnie dodano, że Wisła przejmie obiekt w oficjalne użytkowanie, na podstawie umowy, nie wyjaśniając jakiej ( operatorskiej ?), dopiero gdy będzie on ukończony w całości. Nie ma jednak takiej fizycznej możliwosci, aby jaśnie państwo z Ratusza, ukończyło satadion w Listopadzie, gdyż nawet będąc w różowych okularach, wtedy możliwe są tylko czynne cztery trybuny bez zaplecza, co nie jest równoznaczne z zakończeniem inwestycji, choćby z uwagi na owe telebimy czy parkingi itd. Wynika więc z tego wszystkiego, że 6-cio letnie już, reality show pt." budowa stadionu przy R22" przeciągnie się na kolejny rok i może następne, wskutek wyborów lub inyterwencji państwowych tym razem urzędników, gdyż wyraźnie przy tym wszystkim widać, iż mimo łez w oczach, Basałaj i Cupiał, nie podpiszą umowy użytkowania stadionu, przed jego całkowitym ukończeniem. Przynajmniej, mam taką nadzieję.

Ja też mam taką nadzieję. Niech szukają trenera, buduję struktury, niech robią co do nich należy, a stadion odbiorą jak będzie gotowy. Wkońcu ktoś na nim będzie musiał grać, więc póki my tego nie podpisujmy. Niech miasto zrozumie, że nieskończonego nie weźmiemy. Od jakiegoś czasu powtarzam, że w ostateczności my nawet we wrześniu niepowinniśmy tam wchodzić, bo kolejne opóźnienia będą zrzucać na nas.

Grzesiek7 20.08.2010 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 964919)
Odnośnie relacji konferencji ze strony klubowej. Nie wiem czy to błędy w relacji czy tak faktycznie mówila pani Niedziałkowska : o parkingach wzdłuż Reymana juz tu mówiono, druga sprawa :"Niedziałkowska poinformowała również o tym, dlaczego rama podtrzymująca dach obu trybun, wschodniej i zachodniej, jest żelbetowa. „Rama stalowa została zastąpiona ramą żelbetową z powodu braku gwarancji bezpieczeństwa” – powiedziała, dodając, że gminę kosztowało to dodatkowe 12 mln zł, 6 mln na każdą z trybun. " - [B]przecież jest na odwrót bo mamy ramy stalowe.Więc albo się znów pomyliła albo mamy zagrażajace bezpieczeństwu ramy stalowe

Z nazwą ulicy się musiała pomylić, jeśli chodzi o ramy natomiast, to pomyliła się redakcja, pamiętam, co mówiła i dwie strony wstecz patrząc na moją chociażby "relację live" - powiiedziała o zamianie ram z żelbetowych na stalowe.

As 20.08.2010 12:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ofsajd (Post 964934)
@SpoXsteR
skoro ma mieć 16m x 9m to chyba tylko ta środkowa część.

16x9 to jest cyba stosunek dlugosci do szerokosci ekranu a nie faktyczne wymiary.

dostuffca 20.08.2010 13:15

te meble, które są w skyboxach, to wstawili by pustką nie wiało i nie jest to ich finalne wyposażenie mam nadzieję..

NHwiernyTS 20.08.2010 13:18

A ja jestem ciekaw czy jak już jest podane to "prawdziwe" otwarcie stadionu i jak obiecywał Majchrowski, że będzie to na pewno na 100% to czy będzie w ogóle to rozreklamowane gdzieś, bo jak na razie to marketing kuleje... albo go w ogóle praktycznie nie ma (wiadomo, że jak na razie to nie ma co reklamować).
Szczerze mówiąc klub chyba tak samo jak ja nie wierzy, że nastąpi to niebawem...

Ofsajd 20.08.2010 13:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 964954)
16x9 to jest cyba stosunek dlugosci do szerokosci ekranu a nie faktyczne wymiary.

wydawało mi się że takie wymiary zostały podane wczoraj na konferencji, ale mogę się mylić.

piter116 20.08.2010 14:17

http://lh4.ggpht.com/_L-BTG4Y5iGo/TG...2/IMG_1718.JPG
Nie mam pytań... Znalezione na forum Skyscraper. Więcej zdjęć pod tym linkiem:
http://picasaweb.google.com/stadiono...nWisY19082010#

kolumb 20.08.2010 14:18

http://krak.tv/kategoria-9,film-1402.html
19 na 6 metrów

cassius31krakow 20.08.2010 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darek olszówka (Post 965022)
2) Stadion w dniu oddania, według wcześniej przekazanych informacji w odpowiedziach na interpelacje z dnia: 12.01.2010 (ad.1-2), 05.02.2010 (ad.4), 12.02.2010 (ad.4), 01.03.2010 (ad.12) ma spełniać warunki kategorii ELITE. Bez telebimu nie będzie spełniać tego warunku. Zgodnie z regulacjami UEFA stadion klasy ELITE musi posiadać duży ekran umożliwiający wyświetlanie komunikatów dla publiczności (art 21 pkt 3) oraz miejsca parkingowe w okolicy stadionu na przynajmniej 400 autobusów(art 15 pkt 2). Proszę podać termin, w którym telebim zostanie zamontowany na stadionie oraz lokalizacje parkingu na 400 autobusów. Proszę również o uzasadnienie stwierdzenia z odpowiedzi na ostatnią interpelację (ad. 7), w brzmieniu:„Telebim jest poza zakresem realizacji (zakup i montaż urządzenia leżą w gestii użytkownika)” i potwierdzenie, że umowa z wykonawcą nie jest w stanie zagwarantować tego czego dotyczy w tym zakresie. Dlaczego więc jest zapis w umowie o oddaniu w lipcu 2010 roku stadionu spełniającego warunki klasy ELITE?
Ad 2. Jak stwierdza Pan Radny stadiony w klasie ELITE muszą spełniać pewne warunki, które precyzyjne są opisane w dokumentach licencyjnych. Pojęcie stadionu ELITE zastąpiło poprzednią metodę oceniania stadionów poprzez przyznawanie im czterech lub pięciu gwiazdek. Niektóre z określeń zawarte w wymogach np. dotyczące miejsc parkingowych stwarzają pewną dowolność, przykładowo dla autokarów należy przygotować 400 miejsc w bezpośredniej bliskości stadionu. W związku z powyższym, przy przeprowadzaniu imprez, które będą obsługiwane przez 400 autobusów, miasto jest przygotowane na zorganizowanie parkingów tymczasowych m.in. na al. 3 Maja, ul. Piastowskiej lub al. Focha (takie rozwiązanie stosowano m.in. w trakcie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w Austrii i Szwajcarii). Specyfika i problematyka tej miejskiej inwestycji związana również z jej uwarunkowaniami formalnymi powodują, że niektóre kwestie dotyczące przyszłego stadionu – pomimo prezentowanego stanowiska Gminy uwzględniającego jej interes – są wypracowywane na podstawie odbywających się dyskusji i negocjacji prowadzonych tak z Wisła Kraków SSA jak i w ramach prac analitycznych merytorycznych służb gminnych.

A więc pyta Pan radny o telebimy, stadion Elite, nu???
To ja mam wielką chęć odpowiedzieć szanownemu Panu radnemu, że autobusy mogą się zaparkowywać na al. Focha, na al. 3. maja i gdzie się tylko będą chciały. Nu... i wreszcie zadowolony Pan radny? I będzie teraz szanowny Pan radny puścić mojego pejsa?! :evil:

maxx304 20.08.2010 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cassius31krakow (Post 965031)
A więc pyta Pan radny o telebimy, stadion Elite, nu???
To ja mam wielką chęć odpowiedzieć szanownemu Panu radnemu, że autobusy mogą się zaparkowywać na al. Focha, na al. 3. maja i gdzie się tylko będą chciały. Nu... i wreszcie zadowolony Pan radny? http://www.tvdarek.republika.pl/tzar.html I będzie teraz szanowny Pan radny puścić mojego pejsa?! :evil:

Poplułem monitor... Świetna riposta :)

Generalnie niewiele wynika z tych odpowiedzi... Wszystko będzie ustalone, jak się budowa skończy (przede wszystkim kary). Czyli można zakładać, że ich wcale nie będzie.
A co do autobusów - parkingów nie ma, ale skoro Austriacy stawiali je gdzie popadnie, to my też możemy. A co.
Kiepsko to wszystko wygląda.

zordon 20.08.2010 14:55

czy tylko mi się zdaje ze facet nie odpowiedział na połowę pytań?
przypominają mi się moje egzaminy na studiach - jak się nie znało odpowiedzi to się lało właśnie taką wodę

dostuffca 20.08.2010 14:56

Cytat:

. Nawierzchnia drogi stwarza możliwość położenia sztucznej trawy, ale będzie to miało walor jedynie estetyczny i może zwiększać koszty eksploatacyjne. Oszacowanie kosztu zastosowania sztucznej murawy uwarunkowane jest m.in. od określenia rodzaju trawy, jej producenta, jak również od sposobu montażu czy wreszcie określenia powierzchni na jakiej to rozwiązanie miałoby być zastosowane.
czyli sztucznej trawy na asfalcie nie będzie. Może będzie, jak się oszacuje koszty. Ale czy mi się wydaje, czy w poprzedniej odpowiedzi (i w wypowiedziach m.in. prasowych) mowa była o tym, że asfalt ma być by karetka miała po czym jeździć, ale zostanie zamastkowana. I zawsze tak miałobyć, więc o co nam chodzi?

spinna 20.08.2010 14:58

Dwie galerie z wczorajszego testu oświetlenia, naglośnienia i murawy

http://kiks.tv/2010/08/galeria-test-...-wisly-krakow/
http://kiks.tv/2010/08/galeria-nowy-...-wisly-krakow/

felipe 20.08.2010 15:01

"Istnienie miejsc o gorszej widoczności nie jest błędem, ale wynika z praw fizyki" - słodkie :lol:

Marceli_szpak 20.08.2010 15:47

Cytat:

Ad 9 i 10. W dniu 12 lipca br. rozpoczęła pracę komisja odbiorowa celem oddania do użytku trybuny wschodniej. Gmina Miejska Kraków poniosła już raz koszty na wybudowanie zaplecza kontenerowego dla Wisły Kraków SSA. Zmiana lokalizacji kontenerów, która umożliwiłaby dostęp w pełnym zakresie do trybuny południowej została wyceniona na kwotę 355 161,47 zł. Wskazane jest dokonanie analizy relacji kosztów tymczasowego przeniesienia zaplecza i korzyści jakie będą wynikiem powyższej operacji z uwzględnieniem faktu, iż inwestor zostanie obciążony kosztami za docelową likwidację zaplecza.
Mógłby mi to ktoś wyjaśnić -co to za filozofia przemieścić kontenery z jednego miejsca w drugie? Tyle kasy za taką pierdołę? Przecież za takie pieniądze to można dom jednorodzinny wybudować.

barbarape 20.08.2010 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marceli_szpak (Post 965075)
Mógłby mi to ktoś wyjaśnić -co to za filozofia przemieścić kontenery z jednego miejsca w drugie? Tyle kasy za taką pierdołę? Przecież za takie pieniądze to można dom jednorodzinny wybudować.

Sprowadzić sprzęt, nie wiadomo ile będzie trwała praca, gdzie mialy by być te kontenery przeniesione, jest wiele czynników.

Marceli_szpak 20.08.2010 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez barbarape (Post 965079)
Sprowadzić sprzęt, nie wiadomo ile będzie trwała praca

-Wynajęcie dźwigu do 70 T kosztuje ok 250 zł/h (sprawdziłem pierwszy lepszy w necie)
-Ciężarówka z platformą powiedzmy też tyle.
-Firma do przeprowadzek "Samochód 20 m3 + kierowca i 2 pracowników: 180 zł/h następne godziny 140zł/h"

Cytat:

Pierwotnie napisane przez barbarape (Post 965079)
... gdzie mialy by być te kontenery przeniesione

No to już chyba bezcenne... (na chyba że jak w " Poszukiwany, poszukiwana", ktoś bierze niezłą sumkę za "poprawki autorskie w projekcie urbanistycznym")

Rozumiem, że za 355 161.47zł można by przeprowadzać się w 522 godziny czyli 21 dni (zaokrąglając sumy i licząc prace 24/24)

Arapaho 20.08.2010 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez barbarape (Post 965079)
Sprowadzić sprzęt, nie wiadomo ile będzie trwała praca, gdzie mialy by być te kontenery przeniesione, jest wiele czynników.

A przepraszam bardzo - to jak niby wycenili koszty na 355 tys zl? skoro by mieli nie wiedzieć w jakie miejsce przenoszą.
Moze oni wycenili przeniesienie na ul.Reymonta w Gdańsku albo lepiej w Sztokholmie (jak bedzie taka ulica).
Ponadto na ile wiem biura maja być we wschodniej, wschodnia gotowa to w czym problem.Tydzień i są przeprowadzeni a jak trzeba to pomożemy.Nie?Miasto zawalilo terminy to niech Wisła za darmo siedzi na trybunie do listopada.. Co oni wogóle pieprzą o tych kontenerach to naprawdę niewiem.W tym kraju a mieście szczególnie to mają z wszystkim problem i wszystko drogie,złe , krzywe,dziurawe itd.no poza ul.Kałuzy ale tam to nie Polacy przecież :).

runner 20.08.2010 17:13

Ciekawie czy dzisiaj też będą pracować po 20 00 na trybunie zachodniej ?

sevenheaven 20.08.2010 17:22

Cytat:

W związku z powyższym, przy przeprowadzaniu imprez, które będą obsługiwane przez 400 autobusów, miasto jest przygotowane na zorganizowanie parkingów tymczasowych m.in. na al. 3 Maja, ul. Piastowskiej lub al. Focha
rozumiem, że przy każdym meczu ligowym będą tworzone parkingi tymczasowe ? bo chyba nie od święta ..

żenada

WislaFan123 20.08.2010 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez runner (Post 965117)
Ciekawie czy dzisiaj też będą pracować po 20 00 na trybunie zachodniej ?

przez ostatnia godzine co 10-15min sprawdzalem wszystkie kamerki, ale nawet na 1 osobe sie nie natknalem..

orzeu 20.08.2010 18:09

1. Czyli nie bedzie zamaskowana asfaltu.
2. "Nie mamy panskiego telebimu, i co pan nam zrobi?"
3. Skandaliczna odpowiedz. Na 15 tysiecy "konieczny jest telebim dla celow ewakuacji", na 30 tys juz nie. I rozliczenie bedzie "pozniej", wobec tego neich u nas bedzie tak samo.
4. Chamska odpowiedz, pokazuje poziom kultury odpowiadajacego.
7,8. "To projektant zle zrobil projekt. A my? Mielismy to niby weryfikowac przed puszczeniem na przetarg? Daj pan spokoj. O! Piniendzy nie bylo!"
9,10. Zabralismy wam biura, wyrzucilismy was na inne stadiony na ponad rok. Ale w zamian zrobilismy wam juz to co bylo naszym obowiazkiem czyli dalismy kontenery! I o co wam chodzi?
16 :lol:

A to zdjecie peknietej konstrukcji to sa jaja. Inspektora nadzoru na tej budowie tez nie ma?

Bez dwoch zdan potrzebny jest rysunek prezia na duzym przescieradle 16x9 z podpisem "Telebim im. Jacka Majchrowskiego". Nie zrobie tego bo nie potrafie ale bez kitu moge to nawet zasponsorowac bo mnie tak ten koles w....ia.

gooro33 20.08.2010 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 965156)
1. Czyli nie bedzie zamaskowana asfaltu.
2. "Nie mamy panskiego telebimu, i co pan nam zrobi?"
3. Skandaliczna odpowiedz. Na 15 tysiecy "konieczny jest telebim dla celow ewakuacji", na 30 tys juz nie. I rozliczenie bedzie "pozniej", wobec tego neich u nas bedzie tak samo.
4. Chamska odpowiedz, pokazuje poziom kultury odpowiadajacego.
7,8. "To projektant zle zrobil projekt. A my? Mielismy to niby weryfikowac przed puszczeniem na przetarg? Daj pan spokoj. O! Piniendzy nie bylo!"
9,10. Zabralismy wam biura, wyrzucilismy was na inne stadiony na ponad rok. Ale w zamian zrobilismy wam juz to co bylo naszym obowiazkiem czyli dalismy kontenery! I o co wam chodzi?
16 :lol:

A to zdjecie peknietej konstrukcji to sa jaja. Inspektora nadzoru na tej budowie tez nie ma?

Bez dwoch zdan potrzebny jest rysunek prezia na duzym przescieradle 16x9 z podpisem "Telebim im. Jacka Majchrowskiego". Nie zrobie tego bo nie potrafie ale bez kitu moge to nawet zasponsorowac bo mnie tak ten koles w....ia.

:rotfl::rotfl::rotfl: szkoda ze to nierealne... szkoda...

Hanex 20.08.2010 19:22

Mysle, ze znajdzie sie kilka sponsorow na taki oryginalny telebim :)

gooro33 20.08.2010 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hanex (Post 965208)
Mysle, ze znajdzie sie kilka sponsorow na taki oryginalny telebim :)

Wystarczy podgadac Kracikowi, jego sztab nam to odpali... Chodzilo mi raczej o zamontowanie tego we wlasciwym miejscu.

runner 20.08.2010 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 965156)

Bez dwoch zdan potrzebny jest rysunek prezia na duzym przescieradle 16x9 z podpisem "Telebim im. Jacka Majchrowskiego". Nie zrobie tego bo nie potrafie ale bez kitu moge to nawet zasponsorowac bo mnie tak ten koles w....ia.

bardzo dobry pomysł, można zrobić telebim z czarnego materiału zawiesić na właściwym miejscu
z portretem Niedziałkowskiej i Herbem Wisły wynik 3:0 lub ZIKIT: KIBICE WISŁY 3:0

(termin, jakość, telebimy)

czera84 20.08.2010 20:19

Módlmy się,żebyś my za rok grali w europejskich pucharach bo UEFA wymaga telebim.No chyba,że zagramy na Hutniku:D

1q2 20.08.2010 22:40

Dziś niestety już można z całą pewnością stwierdzić że wyruchali nas bez mydła, co gorsza prasa ma to totalnie w dupie więc jedyna (złudna) nadzieje w klubie ale klub chyba też ma to w dupie.
Ma w dupie że stadion będzie wyglądał jak by ktoś na niego z nieba nasrał i narzygał, ma w dupie że nie będzie telebimów(które są psim obowiązkiem miasta), ma w dupie że z połowy foteli w skyboxach nie widać pełnej murawy, ma w dupie że miasto nie bierze na siebie cateringu(co też jest normą), ma też w dupie że żadne terminy nie są dotrzymywane i że kłamstwem jest iż w tym roku stadion będzie oddany w 100%

Nie wiem dlaczego tak się dzieje bo wszyscy zrozumieli by sytuacje gdzie Wisła grzecznie wysyła pismo, punktuje w/w mankamenty i uzależnia wejście na stadion od ich naprawienia.Nie musi to wszystko być na dziś ale na piśmie z datami i z karami jakie inwestor(miasto) będzie płaciło Wiśle w razie opóźnień.Wtedy można wchodzić - inaczej to jest śmiech na sali bo oni tak walą w chuja że jasnym jest że nie mają najmniejszej chęci nawet skończyć stadionu a co dopiero poprawiać niedoróbki

Najgorsze jest też to że Majchrowski i ta paniusia z nas sobie po prostu kpią...plują nam ryj, plują w radnego Olszówkę, plują w tych niedobitków pismaków co w ogóle raczą się ta sprawą zajmować.
Przykre to wszystko.

Radwi 20.08.2010 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 965156)
Bez dwoch zdan potrzebny jest rysunek prezia na duzym przescieradle 16x9 z podpisem "Telebim im. Jacka Majchrowskiego". Nie zrobie tego bo nie potrafie ale bez kitu moge to nawet zasponsorowac bo mnie tak ten koles w....ia.

Proponuję, żeby drugi "telebim" był im. Joanny Niedziałkowskiej z dopiskiem "wart 1,8 mln" :rotfl:

ps. też jestem w stanie zasponsorować taką ideę, może wtedy w mediach byłoby w końcu głośno o naszym stadionie :> ?

crazykaro 20.08.2010 23:11

Popieram pomysł i sam mogę się dorzucić gdyż cel jest szczytny a pomysł pierwsza klasa

A za te 1,8 mln można mieć 2 największe telebimy w Polsce a nie jeden.

rav 20.08.2010 23:21

Jak się podaje cenę telebimu sprzed 3-4 lat to wychodzą takie jaja. Wtedy LCD było stosunkowo nową technologią.

Kilka przydługich uwag po czwartku
www.wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=23761
Polecam fragment dotyczący nawierzchni deptaku przy ul. Reymana.

JrQ- 20.08.2010 23:30

Jaja Panowie!

Greeg 20.08.2010 23:30

Czy takiego tekstu nie dałoby się opublikować chociaż na Interii w formie dajmy na to listu otwartego do Prezydenta miasta i inwestora zastępczego ?

Chodzi o to żeby ewidentnie wytknąć tym ludziom ich kłamstwa, niekompetencje i brak podstawowej wiedzy na temat realizowania inwestycji poparte konkretnymi przykładami.

wolfy 20.08.2010 23:46

Świetny artykuł, rav. Gratulacje.

moskit 20.08.2010 23:49

http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...i-konferencja/ - tu jest ta wczorajsza konfa (mniejsza z tym) ale tez sporo przebitek ze stadionu, pomijajjąc już wszelkie niedociagniecia prawne itd itp to stadionik mi się podoba, a jak już go wypełnimy w komplecie to będzie cud, miód, malina :)

fortart 21.08.2010 00:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darek olszówka (Post 965022)
Zgodnie z regulacjami UEFA stadion klasy ELITE musi posiadać duży ekran umożliwiający wyświetlanie komunikatów dla publiczności (art 21 pkt 3) oraz miejsca parkingowe w okolicy stadionu na przynajmniej 400 autobusów(art 15 pkt 2).


Nie ma już czegoś takiego jak klasa Elite.
Od tego roku obowiązują nowe przepisy i najwyższa klasa to klasa 4.
Telebimy nie są wymagane.
Miejsca parkingowe są wymagane w ilości ... 150 dla gości VIP (art. 74).
Mnóstwo innych wymogów poszło mocno w dół.

pl - > http://pl.wikipedia.org/wiki/Kategor...on%C3%B3w_UEFA

en -> http://www.uefa.com/MultimediaFiles/...5_DOWNLOAD.pdf

crazykaro 21.08.2010 00:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fortart (Post 965370)
Nie ma już czegoś takiego jak klasa Elite.
Od tego roku obowiązują nowe przepisy i najwyższa klasa to klasa 4.
Telebimy nie są wymagane.
Miejsca parkingowe są wymagane w ilości ... 150 dla gości VIP (art. 74).
Mnóstwo innych wymogów poszło mocno w dół.

pl - > http://pl.wikipedia.org/wiki/Kategor...37;C3%B3w_UEFA

en -> http://www.uefa.com/MultimediaFiles/...5_DOWNLOAD.pdf

Weź spadaj forart z takimi wypowiedziami bo już to pisałeś. Na scraperze też cały czas o tym piszesz na lewo i prawo. Stadion był obiecany w klasie elite więc ma być w elite niezależnie czy jest ta klasa elite czy nie ma. Przepisy są nowe i obowiązują od maja. Jedyne co można powiedzieć o tych przepisach to to żę zrobiony został krok do tyłu bo w przykładowo mecze LM do półfinału grane na jakimś stadionie 8 tys to jawna kpina i śmiech na sali. To tak jakby grać na nieco powiększonych SS LM, smiesznie by to wyglądało :lol:

Skoro telebimy nie są potrzebne to trzeba było się zrzec na Cracovi telebimów na rzecz oszczędności w kasie miejskiej i na pewno podatnicy i władze by się ucieszyli. Zresztą trzeba było tez powiedzieć że wam 15-tys satdion niepotrzebny i wystarczyłoby 8 tys. 80 mln by się zaoszczędziło, wymogi na którąs tam klase byłyby spełnione a na Cracovi i tak byłby komplet tylko na derbach.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl