![]() |
Czy mogę wysłać komuś numer IMEI, i czy ta osoba może go jakoś wykorzystać potem, bym miał ewentualne problemy?
Przedaje telefon na allegro, chyba od Ery, bo tak napisane na pudełku, i chłop zapytał o numer IMEI. Zastanowiło mnie jedno: chłop przysłał maila z adresy [email protected] |
Cytat:
http://allegro.pl/item903306625_nowy...0_2gb_mp3.html |
Cytat:
Chlop moze chciec IMEI, by sprawdził czy telefon nie jest kradziony, czy nie znajduje sie w rejestrze policyjnym. |
To wiem, lecz czy może dla swoich celów jakoś wykorzystać?
|
Czy wie ktoś gdzie został przeniesiony sklep fabryczny PUMA z Zakopianki ?
|
jakiś wirus czy co?
http://i50.tinypic.com/semvlu.jpg to normalne ze az tyle bierze pamieci albo i czasami wiecej? |
Cytat:
Operatorzy mają swoje własne bazy IMEI, tzw. białe i czarne listy, odpowiednio numerów 'ok'' i tych poblokowanych itp. Jeżeli gość ma znajomych w Erze, może sprawdzić czy to co podajesz czyli data zakupu itp. jest prawdziwa. Jakby się uparł to mógłby sprawdzić Twój rejestr połączeń (tu już raczej potrzeba dużych chodów ew. prokuratora ;) ), bo IMEI jest zapisywany w trakcie nawiązywania połączenia i odbierania. Może też sprawdzić czy da się ściągnąć Sim Locka, ale zdalnie Ci raczej tego nie zrobi. Jedyne co Ci grozi, choć nie trzeba się chyba tym zbytnio przejmować, to to że gość jest owym "kradziejem" i sobie "pożyczy" twój numer. Natomiast to nie sprawia, że Twój przestaje być ważny. Zablokować IMEI, nie zablokuje, bo musialby isć na policję z dowodem zakupu itp. a wtedy sam sie wkopie. Aha i zmiana IMEI jest przestępstwem. Zasadniczo ludzie zmieniają zewnętrzny IMEI, ten który się wyświetla, zapominając o wewnętrznym. Ten ostatni da się zmienic tylko przez lutowanie. ;) |
@Kamil
może masz jakąś starszą wersję + dużo włączonych dodatków, mi firefox na windowsie 7 ciągnie 139k |
Czy coś PL transmituje Grammy?
|
Cytat:
|
Cytat:
Dzięki właśnie kupiłem tego Philipsa |
Cytat:
Nie wiem co jest grane, ale od dłuższego czasu mam taką samą sytuację. Zmieniłem Mozille na Opere, chwile było ok, teraz znowu 100 - 150 tys :shock: |
Cytat:
Cytat:
http://www.paramore.pl/news.php?readmore=687 Pzdr :) |
Cytat:
|
Mam trialową wersję Office 2007? czy da się ją jakoś przekształcić w pełną wersję, jakieś kody? cracki ?
|
Cytat:
|
Dzięki dj_ibutti!
|
Jest na rynku, kazimierzu jakas knajpa/klub/bar gdzie jest calkowity zakaz palenia ??
|
Gdzie na prądniku czerwonym znajdę 24h sklep monopolowy?
|
Cytat:
Lokal bez papierosa - Kraków: Cafe Nowy Świat - ul. Zwierzyniecka 32 Pod Słońcem - Gehanowska - Rynek Główny 43 Cafe Młynek - Plac Wolnica 7 Wall-Street - ul. Rakowicka 27 Kampus UEK Azzurro - ul. Rakowicka 27 Kampus UEK Coffeeshop - ul. Sławkowska 6 Coffeeshop - ul. Szewska 5 Słodki Ogród - ul. Szpitalna 26 Cafe Ole - ul. Grodzka 60 Cafe Magia - Plac Mariacki 3 Kawiarnia u Zalipianek - ul. Szewska 24 Kawiarnia Wiślna - ul. Wiślna 12 Stuba u Świętego Jana - ul. św. Anny 11/8 Coffeeheaven - ul. Karmelicka 8 Coffeeheaven (Galeria Krakowska) - ul. Pawia 5 Coffeeheaven (Galeria Kazimierz) - ul. Podgórska 34 Coffeeheaven (CH M1) - Al. Pokoju 67 Cafe Obieżyświat - ul. Czarnowiejska 38 Cafe Caroline - ul. Głowackiego 4/6 Rest-Cafe Akademia - Karmelicka 41 Lunch-Cafe KRAKUS - ul. Reymonta 15 Cafe Zwierzyniec - ul. Królowej Jadwigi 4 Satori - cafe - ul. Józefa 25 Kluby 1949 club - os.Urocze 12 Pub Katedra - ul. Poselska 9 Atelier&Galeria - ul. Wiślna 8 Rezerwat Winyli - ul. Miodowa 23/1 Baccarat Music Club - ul. Stolarska 13 "EBA" Klub "Krakowska Koliba" - ul. Sienna 11 Klub Ring - ul. Filipa 25 Por Fiesta Club - Warszawska 17 Klub 1906 - Al. 3 Maja 11a Pub: Za horyzontem - bar podróżnika - ul. Domki 19 Powozownia - Rynek 2A C.K. Browar Pub - ul Buszka 4 |
Na pewno nie wolno palić w Baccaracie na Stolarskiej
|
Cytat:
|
Niech ktoś pomoże bo mnie zaraz szlag trafi. Cały czas w photoshopie robi mi się jako kursor "Rączka"... Da się coś z tym zrobić?
|
Cytat:
|
Cytat:
Se-Ko na Powstańców koło garazy. |
Mam problem Bo jak chce pobrać muzykę z zrzuty czy innej stronie tego typu to jak daje pobierz to zamiast się ściągać wyskakuje mi nowa strona z quicktime-em i odtwarza muzykę... ;-/
Co zorbić żeby sie normalnie pobierało ... chyba że tak ma być a ja coś źle robie... ;-/ |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Miał ktoś praktyki w hotelu Cracovia? Jak tam jest? Mili ludzie? bo w Maju mam tam akurat;>
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Dzięki Bossy ;-) wszystkie rady oki ;) |
Cytat:
Cytat:
|
ktoś ma link do nagrania dźwiękowego jak polak , chłopak gra prawdopdoobnie w CS-a i po prostu dostaje szajby jak przegrywa z laikiem.
Klnie, rozwala pokój kolegi, chce go pobić. Prawdopodobnie gra w CS-A. teksty typu " co za fartuch .......***y , co za **uj " może coś pomoga ;-) szukałem na wrzucie i na YT, ale nie jestem pewien czy grał akurat w CS-A. nagranie ma bodaj 3 minuty ? |
Cytat:
|
Cytat:
|
poszukuje liste koncertow jakie bede w KRK w lutym.
gdzies cos takiego jest, czy moze ktos takowa liste posiada etc? |
Cytat:
sa 2 ,planeta obok bp na al 29 listopada i seko w srodku osiedla na powstancow ...wiecej brak:)pzdro |
Cytat:
tutaj masz całkiem dużo :) |
Istnieje darmowa smsowa bramka internetowa do wysylania esow do Play Fresh...?
|
Jaka jest różnica pomiędzy znaczkami "w przybliżeniu" takie pofalowane = oraz = z kreseczką pofalowaną nad nim?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl