![]() |
Gdyby szeroko rozumiany TS&Przyjaciele nie chciał uwłaszczyć się na piłkarskiej spółce przy pomocy Meresińskiego, to dzisiaj nikt by tego kogoś nie łączył z Wisłą.
|
|
Czyli będzie zaciąg Holnedreski i skończą jak my ? Tego im życzę!!!!
|
Czyli z mistrzem Polski, otarciem się o LM oraz grę w fazie grupowej LE? Chyba przyjmią Twoje życzenia z pocałowaniem ręki :D
|
to było fajne, paroletnie wysokie kontrakty dla w większości starych zgranych najemników już nie.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ale mając kasę wtedy można było wykonać wiele innych ruchów. ściągnąć lepszych zawodników, zatrzymać niektórych. Mógł wybić się ktoś młody, zdolny na którym zarobilibyśmy sporo kasy..............
Marzenia :D |
Można ale przyszedł Bednarz i ciał ci się da.plus tak kirma sprzedawał że prawie do niego doplacalismy.
|
Cytat:
|
dokładnie , po prostu byłoby więcej kasy do rozkradzenia, przy czym nie wydaje mi się żeby przypadła Marzenie et consortes , podejrzewam że wcześniej skuteczniej tym by sie zajeło otoczenie Cupiała , a do sytuacji z 2016 doszłoby po prostu kilka lat później
post Sznek odbieram jako żart :D |
Cytat:
No ale za piękne chwile warto potem biedować 8 lat... Jak to mówiono - zastaw się a postaw się. btw Amice stać na taką zabawę skoro było ich stać na Nawałkę. Dziurę w budżecie zasypują sprzedażą "młodego polskiego drewna". |
Maskant ponoć przymierzany do Lecha
|
Z rozważnym zarządzaniem wtedy, teraz bylibyśmy w innej sytuacji ale już było wiele sporów o "erę" Holendrów więc już tego nie ciągmy jeszcze raz.
A Rutkowski i fani kuchenek napewno by byli zadowoleni z jakiegokolwiek sukcesu |
Cytat:
:rotfl: |
Cytat:
Nie twórzmy mitów. Od tamtej pory staczamy się na samo dno. |
Cytat:
|
Nasz były szef skautingu Marcin Kuzba wylądował w agencji menedżerskiej razem z kolegą z boiska Mirosławem Szymkowiakiem
http://hre-hms.pl/agencja/ |
To Mirek porzucił już zabawę w AP 21?
Oby się obu dobrze wiodło. Kuzba ma oko do zawodników, więc miejmy nadzieję że urazy w sercu nie będzie trzymał ;) |
https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-...irem-stiliciem znajac jmiejetnosci Stolara do wdrazania gry kombinacyjnej, i umiejetnosc odbudowy zawodnikow , oczywiscie przy niewysokich kwotach ......zaryzykowalby. , fajne trio Basha , VUkan i Stilic
|
Cytat:
Poza tym u Stolarczyka nie ma miejsca dla niebiegających piłkarzy. Stlić cokolwiek grał ostatnio? |
Moze jeszcze Gargula i Lobodzinski wroca.Tez im sie konktrakty koncza...
|
Stilic gdyby sie zgodzil na niski kontrakt i krotki np 1+1 , i GDYBY Stolar go odbudowal bylby duzym wzmocnieniem , bo od jego odejscia nie mielismy typowego ofensywnego pomocnika , nie zagladam mu w metryke bo ta liga pokazuje ze wiek nie jest wazny , szczegolnie ze mlodziez jest na sile wciskana do pierwszych skladow , a sa po prostu slabeuszam, przyklad Plewki czy Lisa lub Wojtkowskiego jest tutaj idealnyi , poza kilkoma wyjatkami , zakladajac ze wszyscy zdrowi , i Basha zostaje to srodek pola bylby niezly : Vukan ,Basha , Stilic ( oczywiscie w formie) , Mak i Kuba , .....jeszcze miec farta do napadziora.z hiszpani jak Carlitos i ofensywa wyglada bqjecznie , oczywiscie to wszystko GDYBY , nie twierdse ze Stilica by cos bylo jeszcze , ale moze jakas sportowa zlosc, udowodnienie wszystkim swoich umiejetnosci itp.....przy krotkim i niskim kontrakcie nie bylby zly , nawet jako rezerwowy i zmiennik
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nasuwa się wniosek, że przydałby się w takim razie klasyczny przecinak, tylko skąd i za co takiego wziąć...
|
Denis Popović powołany po raz pierwszy do kadry Słowenii, gratulacje.
|
Frankowski załapał sie na stołek w Parlamencie Europejskim z list Koalicji Europejskiej (PO, N i tym podobne)
|
Cieplutka posadka hajs będzie się zgadzał, potem wróci jako komentator i git
|
No i bardzo dobrze chyba ,prawda?
|
ale dobrze ze sie dostał , czy dobrze że z KE , czy dobrze że wroci jako komentator ?
bo jeśli pkt 2 to forum nie jest miejsce na takie dyskusje a przynajmniej nie ten dzial |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
W obecnej formie to zarówno Vukana jak i Bashę wygryzłby ze składu. Nie patrz na pryzmat tego co grał u nas. |
Cytat:
|
W tej samej lidze rosyjskiej przez ładne kilka lat regularnie grał Janusz Gol i też miał dobre liczby. Po powrocie do PL jest przeciętniakiem, tak jak i przed wyjazdem
|
Cytat:
|
ale może jednak zjadają Basze i Vukana.
Karheropa post jasno dał przekaz, że wie on wiecej od Nas wiec zaraz wyłoży piąte przez dziesiąte i dowiemy sie na ilu różnych pozycjach występował Denis w tym sezonie, no i najwazniejsze, przedstawi czym to Popo zjada naszych graczy :) Zakładam tez, ze ma racje, w koncu ktoś kto oglada cały mecz wie o wiele więcej niż ten który tylko sprawdza flashscora. |
Cytat:
Ani Basha, ani Savicevic nigdy nie grali na takim poziomie. Niektórym oglądanie ekstraklasy zaburza świadomość jej prawdziwego poziomu. W lipcu znowu czołówka polskiej ligi dostanie oklep od Bośniaków czy Azerów. To że u nas jeden czy drugi piłkarz "wymiata' to jeszcze nic nie znaczy. Liga rosyjska jest w tej chwili w rankingu uefa 6 ligą europejską. Polska... 25. i za rok zlecimy pod miejsce 30. To że u nas 3 lata temu Popović wypadł z obiegu to nie znaczy, że stał w miejscu ze swoim rozwojem piłkarskim. W poprzednim sezonie na zapleczu Rosyjskiej ekstraklasy zaliczył 10 goli i 6 asyst. W tym już tak pięknie nie było ale minuty się zgadzały. 7 drużyna ligi rosyjskiej to u nas by spacerkiem zdobyła MP. I tak tak, Gol, Popović słabi :) Cytat:
|
Cytat:
wiec jak piszesz ze ktos kogos zjada na sniadanie to bedziesz mial jakis inny argument niz to ze to twoje widzimisię wynikające z czytania tego co na papierze:) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl