Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

KOALIK 14.05.2019 14:01

Gdyby szeroko rozumiany TS&Przyjaciele nie chciał uwłaszczyć się na piłkarskiej spółce przy pomocy Meresińskiego, to dzisiaj nikt by tego kogoś nie łączył z Wisłą.

maxipiter 15.05.2019 10:43

http://pilkanozna.pl/index.php/Wydar...sy-krakow.html

brylant17 15.05.2019 18:33

Czyli będzie zaciąg Holnedreski i skończą jak my ? Tego im życzę!!!!

Adrio 16.05.2019 04:41

Czyli z mistrzem Polski, otarciem się o LM oraz grę w fazie grupowej LE? Chyba przyjmią Twoje życzenia z pocałowaniem ręki :D

doktor granat 16.05.2019 05:36

to było fajne, paroletnie wysokie kontrakty dla w większości starych zgranych najemników już nie.

Szneka 16.05.2019 07:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez doktor granat (Post 1539559)
to było fajne, paroletnie wysokie kontrakty dla w większości starych zgranych najemników już nie.

i gdyby nie błąd bramkarza to Ci najemnicy weszliby do LM. kto wie w jakim miejscu byłby Nasz Klub gdyby wtedy się udało.

tas de fleia 16.05.2019 07:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1539562)
i gdyby nie błąd bramkarza to Ci najemnicy weszliby do LM. kto wie w jakim miejscu byłby Nasz Klub gdyby wtedy się udało.

Śmiem twierdzić, że w podobnym jednak jak teraz. My tak sobie idealizujemy te puchary, wydawało się, że Legia odjedzie za kasę z LM, a tu kompletnie nic takiego. Wiadomo, przy odpowiednim zarządzaniu i wizji na pewno miałoby to dobre skutki. Tyle że dobrego zarządzania w Wiśle to najstarsi górale nie pamiętają.

Szneka 16.05.2019 07:45

Ale mając kasę wtedy można było wykonać wiele innych ruchów. ściągnąć lepszych zawodników, zatrzymać niektórych. Mógł wybić się ktoś młody, zdolny na którym zarobilibyśmy sporo kasy..............
Marzenia :D

Ma_niek 16.05.2019 08:39

Można ale przyszedł Bednarz i ciał ci się da.plus tak kirma sprzedawał że prawie do niego doplacalismy.

FraMat 16.05.2019 09:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1539562)
i gdyby nie błąd bramkarza to Ci najemnicy weszliby do LM. kto wie w jakim miejscu byłby Nasz Klub gdyby wtedy się udało.

W jakim my bylibyśmy nie wiem, ale wiem, że Sarapata i panowie w krótkich spodenkach mieliby dziś znacznie więcej kasy na swoich adwokatów

Arkadiusz.Czerepach 16.05.2019 11:12

dokładnie , po prostu byłoby więcej kasy do rozkradzenia, przy czym nie wydaje mi się żeby przypadła Marzenie et consortes , podejrzewam że wcześniej skuteczniej tym by sie zajeło otoczenie Cupiała , a do sytuacji z 2016 doszłoby po prostu kilka lat później

post Sznek odbieram jako żart :D

Ogryzek 16.05.2019 11:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adrio (Post 1539558)
Czyli z mistrzem Polski, otarciem się o LM oraz grę w fazie grupowej LE? Chyba przyjmią Twoje życzenia z pocałowaniem ręki :D

A to wszystko na kredycie i jak się noga raz powinie to staczanie się w dół od lat jak Wisła.

No ale za piękne chwile warto potem biedować 8 lat...
Jak to mówiono - zastaw się a postaw się.

btw
Amice stać na taką zabawę skoro było ich stać na Nawałkę. Dziurę w budżecie zasypują sprzedażą "młodego polskiego drewna".

krysztal 16.05.2019 12:00

Maskant ponoć przymierzany do Lecha

Adrio 16.05.2019 15:09

Z rozważnym zarządzaniem wtedy, teraz bylibyśmy w innej sytuacji ale już było wiele sporów o "erę" Holendrów więc już tego nie ciągmy jeszcze raz.


A Rutkowski i fani kuchenek napewno by byli zadowoleni z jakiegokolwiek sukcesu

rokfor 16.05.2019 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1539574)
Maskant ponoć przymierzany do Lecha

https://www.facebook.com/tojestekstr...type=3&theater
:rotfl:

Ogryzek 16.05.2019 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adrio (Post 1539579)
Z rozważnym zarządzaniem wtedy, teraz bylibyśmy w innej sytuacji ale już było wiele sporów o "erę" Holendrów więc już tego nie ciągmy jeszcze raz.


A Rutkowski i fani kuchenek napewno by byli zadowoleni z jakiegokolwiek sukcesu

Wtedy nie było rozważnego zarządzania a hazard na dużą skalę. Sprzedano wszystko co miało jakąś wartość (Brożek) i nasprowadzano mnóstwo drogich a wiekowych piłkarzy których nie dało się sprzedać jakby coś nie wyszło. Nie zabezpieczono przy tym budżetu choćby na 2 sezony, tylko po 1 nieudanej próbie zdobycia LM skończyła się kasa.

Nie twórzmy mitów. Od tamtej pory staczamy się na samo dno.

brylant17 16.05.2019 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adrio (Post 1539558)
Czyli z mistrzem Polski, otarciem się o LM oraz grę w fazie grupowej LE? Chyba przyjmią Twoje życzenia z pocałowaniem ręki :D

Bardziej tym,że narobią kominów płacowych

pozowski 24.05.2019 13:29

Nasz były szef skautingu Marcin Kuzba wylądował w agencji menedżerskiej razem z kolegą z boiska Mirosławem Szymkowiakiem
http://hre-hms.pl/agencja/

Karherop 24.05.2019 14:57

To Mirek porzucił już zabawę w AP 21?
Oby się obu dobrze wiodło. Kuzba ma oko do zawodników, więc miejmy nadzieję że urazy w sercu nie będzie trzymał ;)

gizmowisla 24.05.2019 19:01

https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-...irem-stiliciem znajac jmiejetnosci Stolara do wdrazania gry kombinacyjnej, i umiejetnosc odbudowy zawodnikow , oczywiscie przy niewysokich kwotach ......zaryzykowalby. , fajne trio Basha , VUkan i Stilic

wolfy 25.05.2019 09:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1540159)
https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-...irem-stiliciem znajac jmiejetnosci Stolara do wdrazania gry kombinacyjnej, i umiejetnosc odbudowy zawodnikow , oczywiscie przy niewysokich kwotach ......zaryzykowalby. , fajne trio Basha , VUkan i Stilic

Serio piszesz? My już naprawdę mamy masę zawodników 30+, do tego lepszych piłkarsko i niezapuszczonych. Teraz ściągamy piłkarzy dwudziestokilkuletnich, bo stare wygi i młode wilczki już mamy w każdej formacji.
Poza tym u Stolarczyka nie ma miejsca dla niebiegających piłkarzy.
Stlić cokolwiek grał ostatnio?

Ma_niek 25.05.2019 10:06

Moze jeszcze Gargula i Lobodzinski wroca.Tez im sie konktrakty koncza...

gizmowisla 25.05.2019 10:54

Stilic gdyby sie zgodzil na niski kontrakt i krotki np 1+1 , i GDYBY Stolar go odbudowal bylby duzym wzmocnieniem , bo od jego odejscia nie mielismy typowego ofensywnego pomocnika , nie zagladam mu w metryke bo ta liga pokazuje ze wiek nie jest wazny , szczegolnie ze mlodziez jest na sile wciskana do pierwszych skladow , a sa po prostu slabeuszam, przyklad Plewki czy Lisa lub Wojtkowskiego jest tutaj idealnyi , poza kilkoma wyjatkami , zakladajac ze wszyscy zdrowi , i Basha zostaje to srodek pola bylby niezly : Vukan ,Basha , Stilic ( oczywiscie w formie) , Mak i Kuba , .....jeszcze miec farta do napadziora.z hiszpani jak Carlitos i ofensywa wyglada bqjecznie , oczywiscie to wszystko GDYBY , nie twierdse ze Stilica by cos bylo jeszcze , ale moze jakas sportowa zlosc, udowodnienie wszystkim swoich umiejetnosci itp.....przy krotkim i niskim kontrakcie nie bylby zly , nawet jako rezerwowy i zmiennik

wolfy 25.05.2019 12:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1540186)
Stilic gdyby sie zgodzil na niski kontrakt i krotki np 1+1 , i GDYBY Stolar go odbudowal bylby duzym wzmocnieniem , bo od jego odejscia nie mielismy typowego ofensywnego pomocnika , nie zagladam mu w metryke bo ta liga pokazuje ze wiek nie jest wazny , szczegolnie ze mlodziez jest na sile wciskana do pierwszych skladow , a sa po prostu slabeuszam, przyklad Plewki czy Lisa lub Wojtkowskiego jest tutaj idealnyi , poza kilkoma wyjatkami , zakladajac ze wszyscy zdrowi , i Basha zostaje to srodek pola bylby niezly : Vukan ,Basha , Stilic ( oczywiscie w formie) , Mak i Kuba , .....jeszcze miec farta do napadziora.z hiszpani jak Carlitos i ofensywa wyglada bqjecznie , oczywiscie to wszystko GDYBY , nie twierdse ze Stilica by cos bylo jeszcze , ale moze jakas sportowa zlosc, udowodnienie wszystkim swoich umiejetnosci itp.....przy krotkim i niskim kontrakcie nie bylby zly , nawet jako rezerwowy i zmiennik

On nie biega i nie gra w obronie. Bez względu na formę Stolarczyk go nie weźmie. Nie pasuje do drużyny.

pan_premier 27.05.2019 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1540187)
On nie biega i nie gra w obronie. Bez względu na formę Stolarczyk go nie weźmie. Nie pasuje do drużyny.

mamy juz dwóch srodkowych pomocników, którzy w obronie średnio sie angażują, naprawde trzeci nam niepotrzebny ;)

BlurgH 27.05.2019 14:26

Nasuwa się wniosek, że przydałby się w takim razie klasyczny przecinak, tylko skąd i za co takiego wziąć...

fansorina 27.05.2019 14:30

Denis Popović powołany po raz pierwszy do kadry Słowenii, gratulacje.

Arkadiusz.Czerepach 28.05.2019 15:31

Frankowski załapał sie na stołek w Parlamencie Europejskim z list Koalicji Europejskiej (PO, N i tym podobne)

brylant17 29.05.2019 18:46

Cieplutka posadka hajs będzie się zgadzał, potem wróci jako komentator i git

Griszka30KR 30.05.2019 08:18

No i bardzo dobrze chyba ,prawda?

Arkadiusz.Czerepach 30.05.2019 11:50

ale dobrze ze sie dostał , czy dobrze że z KE , czy dobrze że wroci jako komentator ?

bo jeśli pkt 2 to forum nie jest miejsce na takie dyskusje a przynajmniej nie ten dzial

bocian23 30.05.2019 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fansorina (Post 1540230)
Denis Popović powołany po raz pierwszy do kadry Słowenii, gratulacje.

Chyba zjechal im ostro poziom skoro taka beznadzieja jest powoływana.

Charlie 31.05.2019 06:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bocian23 (Post 1540313)
Chyba zjechal im ostro poziom skoro taka beznadzieja jest powoływana.

Ta beznadzieja gra regularnie w siódmym zespole ligi rosyjskiej, dwa gole, sześć asyst, naprawdę nie ma powodów do wstydu.

Karherop 31.05.2019 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bocian23 (Post 1540313)
Chyba zjechal im ostro poziom skoro taka beznadzieja jest powoływana.

A Ty chyba nie masz pojęcia co mówisz.
W obecnej formie to zarówno Vukana jak i Bashę wygryzłby ze składu. Nie patrz na pryzmat tego co grał u nas.

szprotson 31.05.2019 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1540339)
A Ty chyba nie masz pojęcia co mówisz.
W obecnej formie to zarówno Vukana jak i Bashę wygryzłby ze składu. Nie patrz na pryzmat tego co grał u nas.

ile jego całych spotkań widziałęś że taka jest ocena???

IncognitoTSW 31.05.2019 13:02

W tej samej lidze rosyjskiej przez ładne kilka lat regularnie grał Janusz Gol i też miał dobre liczby. Po powrocie do PL jest przeciętniakiem, tak jak i przed wyjazdem

tas de fleia 31.05.2019 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IncognitoTSW (Post 1540341)
W tej samej lidze rosyjskiej przez ładne kilka lat regularnie grał Janusz Gol i też miał dobre liczby. Po powrocie do PL jest przeciętniakiem, tak jak i przed wyjazdem

Może niekoniecznie przeciętniakiem, bo jednak to czołówka na jego pozycji. Nie zmienia to faktu, że ani on ani Popović raczej w niczym nie zjadają Vukana czy Bashy więc bądźmy poważni.

szprotson 31.05.2019 13:13

ale może jednak zjadają Basze i Vukana.
Karheropa post jasno dał przekaz, że wie on wiecej od Nas wiec zaraz wyłoży piąte przez dziesiąte i dowiemy sie na ilu różnych pozycjach występował Denis w tym sezonie, no i najwazniejsze, przedstawi czym to Popo zjada naszych graczy :)
Zakładam tez, ze ma racje, w koncu ktoś kto oglada cały mecz wie o wiele więcej niż ten który tylko sprawdza flashscora.

Karherop 31.05.2019 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tas de fleia (Post 1540342)
Może niekoniecznie przeciętniakiem, bo jednak to czołówka na jego pozycji. Nie zmienia to faktu, że ani on ani Popović raczej w niczym nie zjadają Vukana czy Bashy więc bądźmy poważni.

Przede wszystkim, porównania ligi rosyjskiej z półamatorską ligą Polską są śmieszne.
Ani Basha, ani Savicevic nigdy nie grali na takim poziomie.

Niektórym oglądanie ekstraklasy zaburza świadomość jej prawdziwego poziomu. W lipcu znowu czołówka polskiej ligi dostanie oklep od Bośniaków czy Azerów. To że u nas jeden czy drugi piłkarz "wymiata' to jeszcze nic nie znaczy.

Liga rosyjska jest w tej chwili w rankingu uefa 6 ligą europejską.
Polska... 25. i za rok zlecimy pod miejsce 30.

To że u nas 3 lata temu Popović wypadł z obiegu to nie znaczy, że stał w miejscu ze swoim rozwojem piłkarskim. W poprzednim sezonie na zapleczu Rosyjskiej ekstraklasy zaliczył 10 goli i 6 asyst. W tym już tak pięknie nie było ale minuty się zgadzały.

7 drużyna ligi rosyjskiej to u nas by spacerkiem zdobyła MP.

I tak tak, Gol, Popović słabi :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1540343)
ale może jednak zjadają Basze i Vukana.
Karheropa post jasno dał przekaz, że wie on wiecej od Nas wiec zaraz wyłoży piąte przez dziesiąte i dowiemy sie na ilu różnych pozycjach występował Denis w tym sezonie, no i najwazniejsze, przedstawi czym to Popo zjada naszych graczy :)
Zakładam tez, ze ma racje, w koncu ktoś kto oglada cały mecz wie o wiele więcej niż ten który tylko sprawdza flashscora.

Wydałeś już werdykt, więc nawet nie mam z czym się kłócić :)

szprotson 31.05.2019 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1540347)
.

Wydałeś już werdykt, więc nawet nie mam z czym się kłócić :)

zadnego werdyktu nie wydawalem, staralem sie bronic to co napisaleś, wiec badz tak łaskaw powiedziec wiecej. nie neguje ze liga rosyjska jest lepsza/ nie jest lepsza. nie ogladam :)
wiec jak piszesz ze ktos kogos zjada na sniadanie to bedziesz mial jakis inny argument niz to ze to twoje widzimisię wynikające z czytania tego co na papierze:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl