![]() |
Cytat:
też mam pytanie z kategorii fotograficznej: jeśli obraz ma rozdzielczość 3601 x 3601 pikseli to ile będzie ważył MB ?? czy metoda liczenia 3601 x 3601 x 8bitów jest prawidłowa ?? |
poszukuje sklepu chemicznego z odczynnikami w lokalizacji jak najlbiższej od alei Mickiewicza. pomocy :)
|
Mam taki problem z kolesiem z allegro.Jako kupujący po otrzymaniu towaru wystawiłem pozytywa i czekałem na rewanż ze jego strony.Czekam juz ponad miesiac wysyłajac mu dwa upomnienia że czekam na pozytywa,lecz bez odzewu i komentarza.Wie ktoś jak za pomocą allegro moge rozwiązac taka sprawe?
|
Cytat:
|
Cytat:
Zebra, Heavy Duty, Venezia, Goetz - tak piszą jakieś forumowiczki |
Jak z laptopami na takim mrozie jak obecnie? Może wynosić w torbie, czy może się popsuć?
|
Mam problem z laptopem, zaraz po wlaczeniu (tzn logowania do windowsa) wszystko sie zawiesza tzn klawiatura nie reaguje, kursor myszki, po zresetowaniu dalej to samo...
jakis wirus czy co ? mial ktos moze taki problem z gory dzieki |
Kiedyś słuchałem na wrzucie jakiejś nuty z dziewięćdziesiątego któregoś roku. Wiślacka, jedna z pierwszych kibicowskich. Zna ktoś tytuł albo sposób jak to znaleźć? bo szukam, szukam i nie moge znaleźć.
|
Cytat:
|
Orientuje się ktoś czy można wymień obudowę w Nokii N95 8gb? Jeśli tak to ile taka usługa kosztuje ?
|
Czy ktoś może potwierdzić, że dani operatorzy danej sieci zdejmują simlocka za darmo?Coś mi dzisiaj kumpel gadał, że operatorzy ściągają simlocka za free,jakoś mi się w to wierzyć nie chce.
|
Cytat:
Wydaje mi sie , ze padl Ci system... |
Cytat:
|
PLAY też :)
|
Wie ktoś jak nazywa się melodia, która czasem leci po udanej akcji na ME w piłce ręcznej?
Na początku wolna później się rozkręca. Taka latynoska jakby. |
A ja mam takie pytanie: czy policja moze bez mojej zgody wziac od operatora sieci komorkowej biling moich rozmow?
|
Z nakazem prokuratorskim na pewno.
|
Nie udowodnisz im, że wzieli więc mogą. Nie mogą tego wykorzystać dopóki nie zaczną się problemy z prawem.
|
Cytat:
A co co "wagi" zdjęcia to zalezy to przede wszystkim od jego "jakości" jeśli chodzi o zapis w aparacie jak i w programach graficznych. Mam foto oryginalne z aparatu na dysku: ma 2,97MB przy 4288x2848pix. To samo foto bez zmiany rozmiary ma po "wizycie" w jednym programie 6,67MB, zaś np po PS i małej obróbce 2,29MB - ciągle bez zmiany rozmiaru w pix. |
posiada ktoś panorame krakowa , chodzi mi o same kontury, taka jak była np. na oprawie jak graliśmy u nas z Barceloną.
|
Jak nazywa się ten klub chyba na ulicy Kamiennej, koło więzienia, chyba w budynku Politechniki gdzie jest bilard i kręgle. Jest jakaś strona tego? Są jakieś promocje na sobotę do godziny którejś tam?
|
Cytat:
123456789 |
Cytat:
Chodzi ci o coś takiego tylko, że szybszego? Posłuchaj od 3:30 |
Cytat:
|
Poszukuje jakiegos programu do wizualizacji wnetrz domu. Najlepiej darmowego albo cos nie drogiego i latwego do ogarniecia zebym sie nie uczyl obslugi z pol roku.
Z gory wielkie dzieki |
gdzie w Krakowie można zakupić jakiś dobry alkomat?
jak najlepiej wysłać pocztą kurtkę zimowa? i jaki bylby koszt wysyłki? |
Cytat:
|
http://www.youtube.com/watch?v=5L7sz...layer_embedded
jak się nazywa 1 piosenka z tego filmiku ?? z góry dziękuje .... ;-P ajć dobra już nie trzeba sam znalazłem ... ;-) jak coś to Notch - Nuttin No Go So ;-) |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=iVdxLmFtZZE&translated=1 |
Kto zna jakiś zagraniczny serwis będący kopią wrzuty ? bądź coś w podobie ?
|
Witam. Czy będzie można oglądnąć mecz półfinałowy Islandia-Franca (ręczna) na antenie otwartej lub na zagranicznym kanale w cyfrze +?
|
do której jest dziś otwarty kokoszop i chrom?
z gory dzieki. |
Orientuje się ktoś w zasadach poprawiania matury? Czy jak np. miałam chemię jako obowiązkową, to teraz mogę zmienić na matematykę podstawową? Czy tę chemię muszę mieć cały czas, a zmieniać mogę tylko te przedmioty dodatkowe? ;)
|
Kto komentował spotkanie Bayern - Mainz, na eurosporcie 2?
|
Cytat:
|
Cytat:
Młyniu_Miechów sprawdź to DJ Ötzi - Sweet Caroline to się właśnie tak rozkręca być może chodzi o tą piosenkę :) |
Polecicie mi jakiś odtwarzacz mp3 bez bajerów ? Wystarczy mi 4 GB lub 2GB, mały, firmowy, w miarę nowy, do 200zł na akumulator lub baterie z wyświetlaczem(1 kolor), bez radia. Taki do biegania czy jazdy rowerem żeby nie ciążył przy użytkowaniu.
Albo słuchawki bezprzewodowe z wbudowanym mp3 tyle że markowe. PS. Jak ktoś posiada to chętnie kupię używany. |
Ja mam taki, jestem bardzo zadowolona. Ma radio ;) jest mały, lekki, dość odporny - 2 raz pływał w wannie i po wysuszeniu i wyczyszczeniu działa :) ma fajny wyświetlacz, można filmy obejrzeć jakieś video. Akumulator trzyma optymalnie długo.
http://nowe.euro.com.pl/odtwarzacze-...-v-v-4gb.bhtml |
Cytat:
Za duży i za dużo bajerów. Od bajerów to mam telefon. Zwykła mp3 mała firmowa. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl