![]() |
@KOALIK co Ty chłopie pi...szesz?! płatnym to może jesteś idiotą, bo to co napisałeś jest tak głupie, że nie wierzę, że napisałeś to za darmo :P a wymień proszę tych zewnętrznych bohaterów, bo myślę, że to też będzie ciekawa lista...
|
I wywalenie Cupiała ...
|
Do usunięcia
|
Zastanawialismy się tutaj co się dzieje z Patrykiem Małeckim.
Cytat:
Czyli u niego bez zmian, dalej na Słowacji, dalej pewnie pokłócony z wszystkimi naokoło. |
widziałem ostatnio Baszczyńskiego w jakimś studio jak robi, za eksperta od Wisły, i wypowiadał się czy już OK
i zastanawiam sie czy ta : - .urwa / debil - niepotrzebne skreslic , tertium non datur , potrafi sie ogladac w lustrze ? i wogle ma czelnosc teraz recenzowac obecny zarzad Wisły ? |
A czym Baszczu podpadł?
|
robieniem w Lidze + extra dobrego gruntu pod "deal" z wanną
|
Cytat:
|
Widocznie, też został mocno wpuszczony w maliny.
|
Ej no od Baszcza to odbić. On miał informacje z klubu - skoro ktoś tak mu sytuację przedstawił to nic dziwnego, że uwierzył. Szacunek się Marcinowi należy za lata spędzone w Wiśle.
|
Nie przypominam sobie żeby Baszczu kiedykolwiek się wypowiadał o Wiśle nieobiektywnie. A w wannę dał się wkręcić tak jak wielu innych
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Baszczu raczej należał do wkręcających no jeśli aż tak sie napalił żeby takie kocopoły w TV opowiadać no to chyba jednak .ebil |
Cytat:
Za takie epitety w stosunku do byłych zasłużonych piłkarzy powinien być ban. |
Szanujmy swoich byłych piłkarzy...
|
Cytat:
|
Myślę że warto to zapisać, moderatorzy spicie czy zagonili Was do roboty przed świętami ?
Cytat:
|
Powoli, powoli uczy się trenerki
|
Cytat:
W żadnym klubie nie zawiódł , poza Sandecja gdzie sam wsadził się na minę. |
Cytat:
|
Jakby dostał by dobrego napastnika może było by inaczej
|
Cytat:
Pamiętam jak go wywalono po derbach po czym gracze doznali 5 porażek z rzędu z Broniszewskim, a na wiosnę kolejne wtopy z Pawłowskim. Później Wdowczyk dostał Wolskiego, Ondraszka, Brleka i można było układać grę do woli. Gdyby wtedy wytrzymać ciśnienie to nie mielibyśmy 4 trenerów w 3 miesiące, ani prawdopodobnie grupy spadkowej. |
|
Dziś swoje 50. urodziny obchodzi Tomasz Kulawik!
|
Kaziu Moskal awansował do ekstraklasy z ŁKS
|
Cytat:
|
Fakt sorry zmęczenie zrobiło swoje ;)
|
Co u ciebie:Maciej Skorża
https://www.youtube.com/watch?v=qbKRCAT9oEw Cieplutka posada w ZEA U23 kasy jak lodu, żyć nie umierać... |
Na papierze ma najlepsze klubowe CV w Polsce z czynnie pracujących trenerów. Szkoda że nikt go nie zatrudnił w choćby europejskim sredniaku, bo byłby to fajny akcent polski za granicą. A tak, odcina kupony
|
Był taki piłkarz:
https://twitter.com/matlak_michal/st...30570076348416 |
Ciekawe ile nas kosztowała 'przygoda' w Krakowie tych dwóch kolumbijskich gówniarzy.
I kto i ile na tym zarobił. |
Cytat:
|
Filip Kurto robi karierę
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/in...league/gywg2yq |
Carlitos moze wyjechac..Wisla ma zapewnione 30%
http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...ml#s=BoxOpImg2 Pewnie takich wiadomosci bedzie od groma. Ale ta jest pierwsza:) |
|
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...et-elektronicz
chyba tu. w końcu były pracownik klubu hahhahaaaaa |
Czy kiedyś media przestaną wycierać sobie dupę herbem Wisły i informacjami o Meresińkim?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl