Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

PSYCHOLTSW 16.04.2019 11:51

@KOALIK co Ty chłopie pi...szesz?! płatnym to może jesteś idiotą, bo to co napisałeś jest tak głupie, że nie wierzę, że napisałeś to za darmo :P a wymień proszę tych zewnętrznych bohaterów, bo myślę, że to też będzie ciekawa lista...

master17 16.04.2019 12:39

I wywalenie Cupiała ...

brylant17 16.04.2019 19:14

Do usunięcia

mr_kwolf 17.04.2019 10:47

Zastanawialismy się tutaj co się dzieje z Patrykiem Małeckim.

Cytat:

Małecki, który wiosną grał tylko w rezerwach, pozostał poza kadrą Spartaka.
http://www.90minut.pl/news/295/news2...-Slowacji.html

Czyli u niego bez zmian, dalej na Słowacji, dalej pewnie pokłócony z wszystkimi naokoło.

Arkadiusz.Czerepach 17.04.2019 10:52

widziałem ostatnio Baszczyńskiego w jakimś studio jak robi, za eksperta od Wisły, i wypowiadał się czy już OK

i zastanawiam sie czy ta :

- .urwa / debil - niepotrzebne skreslic , tertium non datur , potrafi sie ogladac w lustrze ? i wogle ma czelnosc teraz recenzowac obecny zarzad Wisły ?

ichigo 17.04.2019 18:23

A czym Baszczu podpadł?

Arkadiusz.Czerepach 17.04.2019 19:28

robieniem w Lidze + extra dobrego gruntu pod "deal" z wanną

AntyMod 17.04.2019 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1538312)
robieniem w Lidze + extra dobrego gruntu pod "deal" z wanną

to fakt- za ten numer powinien sie juz zamknac na zawsze na jakikolwiek temat Wisly, sam pamietam jak mnie az ciary po plecach przeszly gdy to uslyszalem na zywo

master17 17.04.2019 22:08

Widocznie, też został mocno wpuszczony w maliny.

s1mone 18.04.2019 00:21

Ej no od Baszcza to odbić. On miał informacje z klubu - skoro ktoś tak mu sytuację przedstawił to nic dziwnego, że uwierzył. Szacunek się Marcinowi należy za lata spędzone w Wiśle.

SlawekS 18.04.2019 01:53

Nie przypominam sobie żeby Baszczu kiedykolwiek się wypowiadał o Wiśle nieobiektywnie. A w wannę dał się wkręcić tak jak wielu innych

Reserve 18.04.2019 09:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1538274)
widziałem ostatnio Baszczyńskiego w jakimś studio jak robi, za eksperta od Wisły, i wypowiadał się czy już OK

i zastanawiam sie czy ta :

- .urwa / debil - niepotrzebne skreslic , tertium non datur , potrafi sie ogladac w lustrze ? i wogle ma czelnosc teraz recenzowac obecny zarzad Wisły ?

Bez przesady znowu, Baszczu też dał się omotać jak my wszyscy staremu zarządowi. Idąc tym tokiem rozumowania co druga osoba na stadionie nosiłaby miano ....a/debil - niepotrzebne skreślić

_ukoL 18.04.2019 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1538274)
widziałem ostatnio Baszczyńskiego w jakimś studio jak robi, za eksperta od Wisły, i wypowiadał się czy już OK

i zastanawiam sie czy ta :

- .urwa / debil - niepotrzebne skreslic , tertium non datur , potrafi sie ogladac w lustrze ? i wogle ma czelnosc teraz recenzowac obecny zarzad Wisły ?

Uwierzył w deal w który uwierzyły tysiące kibiców jak i zapewne wielu ludzi z samego klubu. Aż żal mi czytać Twoje wypociny i obelgi kierowane w stronę ludzi, którzy na Wiśle zostawili wiele zdrowia. Żadną ....ą ani tym bardziej debilem Marcin nie jest.

Arkadiusz.Czerepach 18.04.2019 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SlawekS (Post 1538321)
Nie przypominam sobie żeby Baszczu kiedykolwiek się wypowiadał o Wiśle nieobiektywnie. A w wannę dał się wkręcić tak jak wielu innych

oglądali tamtą L+E ?

Baszczu raczej należał do wkręcających

no jeśli aż tak sie napalił żeby takie kocopoły w TV opowiadać no to chyba jednak .ebil

Karherop 18.04.2019 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1538347)
oglądali tamtą L+E ?

Baszczu raczej należał do wkręcających

no jeśli aż tak sie napalił żeby takie kocopoły w TV opowiadać no to chyba jednak .ebil

Tak, dodaj do tego że leciał w tym samym samolocie co Ly Vanna.

Za takie epitety w stosunku do byłych zasłużonych piłkarzy powinien być ban.

UcheJ 18.04.2019 20:00

Szanujmy swoich byłych piłkarzy...

brylant17 18.04.2019 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1538347)
oglądali tamtą L+E ?

Baszczu raczej należał do wkręcających

no jeśli aż tak sie napalił żeby takie kocopoły w TV opowiadać no to chyba jednak .ebil

Baszcza to ty szanuj!!! i nie wzywaj go od debili bo nim nie jest!

Karherop 18.04.2019 21:13

Myślę że warto to zapisać, moderatorzy spicie czy zagonili Was do roboty przed świętami ?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1538274)
- .urwa / debil - niepotrzebne skreslic , tertium non datur , potrafi sie ogladac w lustrze ? i wogle ma czelnosc teraz recenzowac obecny zarzad Wisły ?


felipe 20.04.2019 09:26

Powoli, powoli uczy się trenerki

Karherop 20.04.2019 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 1538399)
Powoli, powoli uczy się trenerki

O już dawno się jej nauczył.
W żadnym klubie nie zawiódł , poza Sandecja gdzie sam wsadził się na minę.

Blaszczu16 21.04.2019 15:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1538406)
O już dawno się jej nauczył.
W żadnym klubie nie zawiódł , poza Sandecja gdzie sam wsadził się na minę.

W Wisle zawiódł, niestety.

brylant17 21.04.2019 18:33

Jakby dostał by dobrego napastnika może było by inaczej

Karherop 21.04.2019 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1538420)
W Wisle zawiódł, niestety.

Kiedy zawiódł ? W pierwszej kadencji nie dostał czasu, w drugiej nie dostał materiału ludzkiego. Inni jak Smuda dostali czas, albo jak Ramirez dostali piłkarzy do grania...

Pamiętam jak go wywalono po derbach po czym gracze doznali 5 porażek z rzędu z Broniszewskim, a na wiosnę kolejne wtopy z Pawłowskim. Później Wdowczyk dostał Wolskiego, Ondraszka, Brleka i można było układać grę do woli. Gdyby wtedy wytrzymać ciśnienie to nie mielibyśmy 4 trenerów w 3 miesiące, ani prawdopodobnie grupy spadkowej.

morganfield 27.04.2019 22:15

Zwolnienie Moskala to była fatalna decyzja.

Brawo Marcelo.

mitmichael 04.05.2019 20:32

Dziś swoje 50. urodziny obchodzi Tomasz Kulawik!

brylant17 05.05.2019 18:31

Kaziu Moskal awansował do ekstraklasy z ŁKS

pepe72 05.05.2019 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1539101)
Kaziu Moskal awansował do I ligi z ŁKS

Do ekstraklasy ;)

brylant17 06.05.2019 18:23

Fakt sorry zmęczenie zrobiło swoje ;)

brylant17 11.05.2019 18:55

Co u ciebie:Maciej Skorża

https://www.youtube.com/watch?v=qbKRCAT9oEw

Cieplutka posada w ZEA U23 kasy jak lodu, żyć nie umierać...

Karherop 11.05.2019 22:13

Na papierze ma najlepsze klubowe CV w Polsce z czynnie pracujących trenerów. Szkoda że nikt go nie zatrudnił w choćby europejskim sredniaku, bo byłby to fajny akcent polski za granicą. A tak, odcina kupony

kacpaw91 12.05.2019 21:39

Był taki piłkarz:
https://twitter.com/matlak_michal/st...30570076348416

luke1906 13.05.2019 08:03

Ciekawe ile nas kosztowała 'przygoda' w Krakowie tych dwóch kolumbijskich gówniarzy.
I kto i ile na tym zarobił.

Karherop 13.05.2019 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 1539372)
Ciekawe ile nas kosztowała 'przygoda' w Krakowie tych dwóch kolumbijskich gówniarzy.
I kto i ile na tym zarobił.

Puby na rynku, kluby, pewnie galerie handlowe.. na pewno nie Wisła.

Kaan 14.05.2019 07:10

Filip Kurto robi karierę
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/in...league/gywg2yq

bódyń 14.05.2019 10:15

Carlitos moze wyjechac..Wisla ma zapewnione 30%
http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...ml#s=BoxOpImg2
Pewnie takich wiadomosci bedzie od groma. Ale ta jest pierwsza:)

Szneka 14.05.2019 10:57

http://www.90minut.pl/news/295/news2...z-Widzewa.html

można było się tego spodziewać.

Szneka 14.05.2019 10:59

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...et-elektronicz

chyba tu. w końcu były pracownik klubu hahhahaaaaa

Karherop 14.05.2019 11:15

Czy kiedyś media przestaną wycierać sobie dupę herbem Wisły i informacjami o Meresińkim?

Szneka 14.05.2019 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1539439)
Czy kiedyś media przestaną wycierać sobie dupę herbem Wisły i informacjami o Meresińkim?

chyba nigdy. mieliśmy nieszczęście powiązać się z tym kimś. media szukają sensacji itp itd a Wisła jest klubem z wielkimi tradycjami.

fansorina 14.05.2019 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fansorina (Post 1537829)
Jacek Paszulewicz trenerem Widzewa.

Pyk, już nie jest trenerem Widzewa.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl