Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Joan Carrillo były trener Wisły Kraków. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9898)

LucjuszWielki 30.05.2018 12:43

heh, ale wdowczyk wyszedł z kryzysu i trzeba przyznać, że za jego czasu chyba najlepiej graliśmy :]

UcheJ 30.05.2018 12:59

Najlepiej gramy za Carillo

AgresywnyChomik 30.05.2018 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UcheJ (Post 1503012)
Najlepiej gramy za Carillo

Nieprawda, niby jest postep a nastepnie przychodzi mecz z Gornikiem.

piotek 30.05.2018 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1503013)
Nieprawda, niby jest postep a nastepnie przychodzi mecz z Gornikiem.

Który jako tako nie był w naszym wykonaniu zły. Przecież postęp nie kończy się z chwilą potknięcia, a określa się go przez tendencje. Porównaj sobie, jak punktowalismy na początku rundy i w rundzie mistrzowskiej, gdzie przecież graliśmy z, przynajmniej w teorii, lepszymi drużynami.

Przybyszewski 30.05.2018 13:15

Nawet z Górnikiem jak by było trochę więcej szczęścia i precyzji to dało się to wygrać. Widać ze jakiś pomysł na grę się pojawił w ostatnich meczach.

AgresywnyChomik 30.05.2018 13:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotek (Post 1503015)
Który jako tako nie był w naszym wykonaniu zły. Przecież postęp nie kończy się z chwilą potknięcia, a określa się go przez tendencje. Porównaj sobie, jak punktowalismy na początku rundy i w rundzie mistrzowskiej, gdzie przecież graliśmy z, przynajmniej w teorii, lepszymi drużynami.

Trend, tendencja super ale trener jest zmuszony rzezbic od poczatku, nie ma pomocy, nie ma bramkarza, nie bedzie ataku tylko obrona jest ok.

U nas co pol roku, rok gruba kreska

ashkeczup 30.05.2018 13:53

Warto też podkreślić, że z Wdowczykiem jednak graliśmy w grupie spadkowej, niższe standardy

piotek 30.05.2018 14:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1503017)
Trend, tendencja super ale trener jest zmuszony rzezbic od poczatku, nie ma pomocy, nie ma bramkarza, nie bedzie ataku tylko obrona jest ok.

U nas co pol roku, rok gruba kreska

Stawiasz tezę o braku progresu w minionej rundzie, a teraz piszesz o kolejnym sezonie w kontekście dotychczasowej oceny trenera. Trochę to ze sobą nie współgra.

UcheJ 30.05.2018 14:39

To nie wina trenera jaki skład mu pozostaje na nowy sezon... mam nadzieje że zostanie...
Teraz mieć nadzieje na niesamowity nos Junco bo bez jego "szczęścia" bedziemy w totalnej dupie w przyszłym seoznie...

Junco ma ograniczony budżet, dużą rywalizację z innymi klubami jeśli chodzi o 1 ligę PL, rozpieprzony środek pomocy, i brak napastnika i on sam musi znaleść min. podobnym poziomie zawodników co dla niektórych jest łatwe do zrobienia a w moim przekonaniu megatrudne...

PS. licze że Basha zostanie jako centralny zawodnik DP oraz obok bedzie mial Halinovicia i w tedy jest nadzieja na dobry środek inaczej marne szanse na pierwszą 8 a nie mamy żadnego solidnego nawet zmienika... Wojo traktuje jako ofensywny zawodnik lini ataku...

Karherop 30.05.2018 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Delgado (Post 1503006)
Jak Wdowczyk zaliczał 7 porażek to zarząd stanowił ziomek Meresia włoski rozwoziciel pizzy z Częstochowy :D

Nie jestem pewien co do 5, ale 6 i 7 porazka na pewno już byla za TS-u

brylant17 30.05.2018 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1503013)
Nieprawda, niby jest postep a nastepnie przychodzi mecz z Gornikiem.

No tak przecież ładnie graliśmy za Kazka Moskala tylko goli brakło :-/

serek.c2 30.05.2018 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1502982)
Właśnie takie rozumowanie prowadzi do tego zadłużenia. Ten mało zarabia, ten gra za frytki, a potem jak się to zsumuje to wychodzi, że ponad 70% przychodu idzie na pensje dla piłkarzy i trenerów.

No cóż, kontrakt Kiko w to naprawdę przysłowiowe frytki. Nie dorabiaj jednak ideologii, bo ja nigdy w życie nie poprę trwonienia pieniędzy, a tak chyba mój post odebrałeś ;)

Dariook 30.05.2018 15:46

W porwnaniu do 100tys Carillo miesiecznie to nawet juz nie frytki a frytka :D

EarlyBird 30.05.2018 15:51

Cytat:

W porwnaniu do 100tys Carillo miesiecznie to nawet juz nie frytki a frytka

Skąd taka kwota?
Bo mówiąc szczerze to nie wierze ,że dajemy trenerowi 300 tys euro na sezon.

Jam55 30.05.2018 15:55

Dzisiaj w gazecie krakowskiej. Podobno wiadomości.osc prosto z klubu.
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...iego,13220077/

jova 30.05.2018 16:08

Ciężko w to uwierzyć. Coś w okolicach 300 tys. E rocznie dostaje Nawałka od PZPN, a przedłużał umowę już po Euro 2016.
https://sportowefakty.wp.pl/ms-2018/...l-dzien-na-dec

Jam55 30.05.2018 16:13

Teraz już wiemy skąd się wzięło 73% obciążenia budżetu na wypłaty skoro trenerowi i jego dwóm asystentom trzeba płacić po 180 tysięcy złotych miesięcznie. Oby nie rozwiązał umowy z winy klubu jak to się już zdarzało.

Dariook 30.05.2018 16:19

Kominy płacowe na ławce a do pucharow nie awansowali :D

Hives4 30.05.2018 16:22

Cytat:

Nowy trener Legii Warszawa Romeo Jozak zarabia 20 tys. euro miesięcznie, czyli około 85 tys. złotych - informuje "Super Express". (...) Magiera miał zarabiać bardzo podobne pieniądze do Jozaka.

Posrało was całkiem? :D :D :D Wierzycie, że Carillo dostał więcej miesięcznie na start niż trenerzy Legii? :D :D :D


Najpierw news o konflikcie z Sobolem, teraz o jakichś astronomicznych zarobkach - ktoś tu ewidentnie robi grunt pod pożegnanie się z trenerem ;)

Karherop 30.05.2018 16:24

Podobno to jest fejk i prawdziwa pensja trenera oscyluje w granicach 13 tys euro/ miesiac.

Nie wierzmy w kazde słowo w gazetach.

Dariook 30.05.2018 16:25

Jak fejk, jak pisze? :D

maciekkk 30.05.2018 16:29

Mozliwe, że chodziło o całkowite wynagrodzenie Carillo i jego dwóch asystentów, a dziennikarz się pierdyknął :D

Jam55 30.05.2018 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1503048)
Podobno to jest fejk i prawdziwa pensja trenera oscyluje w granicach 13 tys euro/ miesiac.

Nie wierzmy w kazde słowo w gazetach.

Podasz źródło?

Karherop 30.05.2018 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jam55 (Post 1503051)
Podasz źródło?

Własne

10 znaków

El'kabat 30.05.2018 17:41

Na Twitterze janek też innemu gościowi potwierdził że ok 12-14 tys euro na mc.

https://twitter.com/janekx89/status/...780635649?s=19

rokfor 30.05.2018 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1503054)
Na Twitterze janek też innemu gościowi potwierdził że ok 12-14 tys euro na mc.

https://twitter.com/janekx89/status/...780635649?s=19

No to faktycznie musi tak być, skoro janek potwierdza...:rotfl:

Jam55 30.05.2018 18:23

Podałem info z gazety krakowskiej, jeśli to jest fejk to ktoś ewidentnie gra na zwolnienie Carrillo. Wczoraj artykuł Knury a dzisiaj to samo plus zarobki sztabu w gazecie krakowskiej.

Vinci 30.05.2018 18:28

Nowy wakacyjny spisek? :)

tsw biała gwiazda 30.05.2018 18:39

Coś musi być na rzeczy z tym graniem na zwolnienie trenera. Przecież wszyscy którzy mają jakieś mniej lub więcej
sprawdzone informacje z klubu, nie potwierdzaliby tego. Oby to wszystko niedługo nie pierdzielneło z hukiem.

Dariook 30.05.2018 18:43

Taki hajs z wlasnym sztabem pobierac z klubu i jeszcze sie srac. Ludzie to wstydu nie maja.
:D

Ogryzek 30.05.2018 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jam55 (Post 1503056)
Podałem info z gazety krakowskiej, jeśli to jest fejk to ktoś ewidentnie gra na zwolnienie Carrillo. Wczoraj artykuł Knury a dzisiaj to samo plus zarobki sztabu w gazecie krakowskiej.

Ktoś? Jaki ktoś? Masz na myśli Junco czy też Zarząd?

Dariook 30.05.2018 19:17

No zwolnic nie mozemy. Musi sie sam zwolnic :D

tsw biała gwiazda 30.05.2018 19:33

Serio wierzycie w to 100 tyś? Trener zarabiałby najwięcej w klubie wtedy, a mamy problemy finansowe. Jakoś bardziej wierzę w to 12 tyś euro niż dwa razy tyle.

Ogryzek 30.05.2018 19:46

Carillo jednak to nie nauczyciel WF jak Kiko. Ma juz markę na rynku. Za czapkę gruszek nie będzie trenował. Nie wiem czy tyle zarabia, ale jakoś by mnie to nie zdziwiło.

Przybyszewski 30.05.2018 19:47

Skandal !! zarząd do dymisji ze tyle hiszpanczykowi zaproponowali !!

Dariook 30.05.2018 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tsw biała gwiazda (Post 1503065)
Serio wierzycie w to 100 tyś? Trener zarabiałby najwięcej w klubie wtedy, a mamy problemy finansowe. Jakoś bardziej wierzę w to 12 tyś euro niż dwa razy tyle.

Ty wierzysz w doniesienia prasowe to daj innym tez sie pobawic :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tsw biała gwiazda (Post 1502355)
Wszyscy dziennikarze i informatorzy na twitterze jako powód nie podpisania kontraktu wymieniają jeden, zmiana kwoty za podpis i sposobu jego rozliczenia. Dodam jeszcze, że Willem II to klub niedawno uratowany dofinansowaniem przez holenderski rząd.


KOMINEK 30.05.2018 20:11

domin_czyzyn otrzymał już nagrodę na razie dość krótką

bridgeburner 31.05.2018 08:11

Czyli tak
Zaufani dziennikarze puszczają w eter info majace na celu zniechecenie ludzi do Carrillo (Krakowska o zarobkach, Knura o konflikcie z polska czescia sztabu)
Akcja, ktorych wiele przerabialismy w przeszlosci (Kasperczak, Mielcarski, Petrescu, Holendrzy, Gaszynski a to tak tylko z pamieci, na szybko)
Twitter plotkuje ze Carrillo wsciekly na polityke transferowa oraz, ze ma oferte z Hiszpanii
Wniosek nasuwa sie sam, bardzo malo prawdopodobne jest, zeby jeszcze Wisle w jakims meczu poprowadził
Jedyne co powstrzymuje mnie przed bardziej kategorycznym stwierdzeniem to fakt, ze z oplacania 3 niepracujacych trenerow ciezko byloby wytlumaczyc sie zarzadowi w obecnej sytuacji finansowej (PR-owy strzał nie w stope tylko co najmniej w kolano)

leszekm 31.05.2018 08:23

Dukat,Sarapata,Junco powinni szukać sobie innej pracy jeśli zgodzili się na takie zarobki Carillo.

Lemoniadowy Joe 31.05.2018 08:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1503066)
Carillo jednak to nie nauczyciel WF jak Kiko. Ma juz markę na rynku. Za czapkę gruszek nie będzie trenował. Nie wiem czy tyle zarabia, ale jakoś by mnie to nie zdziwiło.

Mnie tez zupełnie nie dziwi ze to już inna pólka cenowa i z takim trenerem gra się o czołówkę w lidze ewentualnie to taki magik co nam promuje piłkarzy.

Wiadomym było po zwolnieniu Kiko i przyjściu Carillo ze oczekujemy dużo więcej sportowo nie sztuka śmiać się z wuefisty jak pusto w portfelu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl