![]() |
heh, ale wdowczyk wyszedł z kryzysu i trzeba przyznać, że za jego czasu chyba najlepiej graliśmy :]
|
Najlepiej gramy za Carillo
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nawet z Górnikiem jak by było trochę więcej szczęścia i precyzji to dało się to wygrać. Widać ze jakiś pomysł na grę się pojawił w ostatnich meczach.
|
Cytat:
U nas co pol roku, rok gruba kreska |
Warto też podkreślić, że z Wdowczykiem jednak graliśmy w grupie spadkowej, niższe standardy
|
Cytat:
|
To nie wina trenera jaki skład mu pozostaje na nowy sezon... mam nadzieje że zostanie...
Teraz mieć nadzieje na niesamowity nos Junco bo bez jego "szczęścia" bedziemy w totalnej dupie w przyszłym seoznie... Junco ma ograniczony budżet, dużą rywalizację z innymi klubami jeśli chodzi o 1 ligę PL, rozpieprzony środek pomocy, i brak napastnika i on sam musi znaleść min. podobnym poziomie zawodników co dla niektórych jest łatwe do zrobienia a w moim przekonaniu megatrudne... PS. licze że Basha zostanie jako centralny zawodnik DP oraz obok bedzie mial Halinovicia i w tedy jest nadzieja na dobry środek inaczej marne szanse na pierwszą 8 a nie mamy żadnego solidnego nawet zmienika... Wojo traktuje jako ofensywny zawodnik lini ataku... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
W porwnaniu do 100tys Carillo miesiecznie to nawet juz nie frytki a frytka :D
|
Cytat:
Skąd taka kwota? Bo mówiąc szczerze to nie wierze ,że dajemy trenerowi 300 tys euro na sezon. |
Dzisiaj w gazecie krakowskiej. Podobno wiadomości.osc prosto z klubu.
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...iego,13220077/ |
Ciężko w to uwierzyć. Coś w okolicach 300 tys. E rocznie dostaje Nawałka od PZPN, a przedłużał umowę już po Euro 2016.
https://sportowefakty.wp.pl/ms-2018/...l-dzien-na-dec |
Teraz już wiemy skąd się wzięło 73% obciążenia budżetu na wypłaty skoro trenerowi i jego dwóm asystentom trzeba płacić po 180 tysięcy złotych miesięcznie. Oby nie rozwiązał umowy z winy klubu jak to się już zdarzało.
|
Kominy płacowe na ławce a do pucharow nie awansowali :D
|
Cytat:
Posrało was całkiem? :D :D :D Wierzycie, że Carillo dostał więcej miesięcznie na start niż trenerzy Legii? :D :D :D Najpierw news o konflikcie z Sobolem, teraz o jakichś astronomicznych zarobkach - ktoś tu ewidentnie robi grunt pod pożegnanie się z trenerem ;) |
Podobno to jest fejk i prawdziwa pensja trenera oscyluje w granicach 13 tys euro/ miesiac.
Nie wierzmy w kazde słowo w gazetach. |
Jak fejk, jak pisze? :D
|
Mozliwe, że chodziło o całkowite wynagrodzenie Carillo i jego dwóch asystentów, a dziennikarz się pierdyknął :D
|
Cytat:
|
Cytat:
10 znaków |
Na Twitterze janek też innemu gościowi potwierdził że ok 12-14 tys euro na mc.
https://twitter.com/janekx89/status/...780635649?s=19 |
Cytat:
|
Podałem info z gazety krakowskiej, jeśli to jest fejk to ktoś ewidentnie gra na zwolnienie Carrillo. Wczoraj artykuł Knury a dzisiaj to samo plus zarobki sztabu w gazecie krakowskiej.
|
Nowy wakacyjny spisek? :)
|
Coś musi być na rzeczy z tym graniem na zwolnienie trenera. Przecież wszyscy którzy mają jakieś mniej lub więcej
sprawdzone informacje z klubu, nie potwierdzaliby tego. Oby to wszystko niedługo nie pierdzielneło z hukiem. |
Taki hajs z wlasnym sztabem pobierac z klubu i jeszcze sie srac. Ludzie to wstydu nie maja.
:D |
Cytat:
|
No zwolnic nie mozemy. Musi sie sam zwolnic :D
|
Serio wierzycie w to 100 tyś? Trener zarabiałby najwięcej w klubie wtedy, a mamy problemy finansowe. Jakoś bardziej wierzę w to 12 tyś euro niż dwa razy tyle.
|
Carillo jednak to nie nauczyciel WF jak Kiko. Ma juz markę na rynku. Za czapkę gruszek nie będzie trenował. Nie wiem czy tyle zarabia, ale jakoś by mnie to nie zdziwiło.
|
Skandal !! zarząd do dymisji ze tyle hiszpanczykowi zaproponowali !!
|
Cytat:
Cytat:
|
domin_czyzyn otrzymał już nagrodę na razie dość krótką
|
Czyli tak
Zaufani dziennikarze puszczają w eter info majace na celu zniechecenie ludzi do Carrillo (Krakowska o zarobkach, Knura o konflikcie z polska czescia sztabu) Akcja, ktorych wiele przerabialismy w przeszlosci (Kasperczak, Mielcarski, Petrescu, Holendrzy, Gaszynski a to tak tylko z pamieci, na szybko) Twitter plotkuje ze Carrillo wsciekly na polityke transferowa oraz, ze ma oferte z Hiszpanii Wniosek nasuwa sie sam, bardzo malo prawdopodobne jest, zeby jeszcze Wisle w jakims meczu poprowadził Jedyne co powstrzymuje mnie przed bardziej kategorycznym stwierdzeniem to fakt, ze z oplacania 3 niepracujacych trenerow ciezko byloby wytlumaczyc sie zarzadowi w obecnej sytuacji finansowej (PR-owy strzał nie w stope tylko co najmniej w kolano) |
Dukat,Sarapata,Junco powinni szukać sobie innej pracy jeśli zgodzili się na takie zarobki Carillo.
|
Cytat:
Wiadomym było po zwolnieniu Kiko i przyjściu Carillo ze oczekujemy dużo więcej sportowo nie sztuka śmiać się z wuefisty jak pusto w portfelu. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl