![]() |
szkoda ze krzesełka na całym stadionie nie są czerwone,
ładniej by się cały stadion prezentował w tej cieplejszej barwie. :/ |
Tak dla ciekawskich wrzucam. Google i zumi nie ma jeszcze tak aktualnych map jak http://www.pkt.pl/mapy.html
http://img300.imageshack.us/img300/8714/wislazt5.jpg |
http://www.krakow.pl/kamera/wisla/
Oni cały ten plac muszą odkopać czy tylko jakieś wyznaczone linie .. ? |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
ad. 2. - w tej chwili nie ma. też nie sądze, żeby to była realna opcja, ale kiedyś, kto wie. Oby. ad. 3. - ale przepisy dla jednych i drugich są bardzo zbliżone. Cytat:
|
Mishuh - nie chodzi o oddzielanie naszych, tylko Gucio25 napisał, że schody mogą robić za oddzielenie sektora. To ja napisałem, że w Anglii jak masz wolne schody, to ktoś stoi i pilnuje, żeby na tych schodach nie stać. Tylko o to mi się rozchodziło.
|
Cytat:
|
Mishuh
Powtarzam : "nigdy nie mów nigdy" , D sektorek fajny, oprawy na nim wyglądają extra, klimat jest , ale co będzie jutro, za rok czy za 5 lat tego nie wiadomo . Całą dekadę spędziłem na C , ostatnio na E (też był kiedyś świetny doping) a dziś D, nie ma się co zarzekać. Z tym że rzeczywiście na sektorach " droższych" bez stewardów i "pustych schodów " pewnie by się nie obyło. |
mam pytanie kiedy zacznie sie rozbiórka A i B?? bo karnety nei są już sprzedawane na te sektory
|
Cytat:
|
chcialbym zobaczyc zdjecia ze srodka pod nowymi trybunami. nigdzie nie mozna znalezc takich fotek...
przeciez prace sa tam ukonczone, prawda? zna moze ktos linka na strone ze zdjeciami wewnatrz stadionu? |
Cytat:
tutaj masz zdjęcia z zaplecza E http://www.wisla.krakow.pl/art.php?i..._id=3&index=35 zaplecze pod D jest jeszcze nie wykonane |
Cytat:
|
Sektory są rozdzielone ze względów BHP... za duże nachylenie, za dużo ludzi, za mało wyjść awaryjnych. O to chodzi.
|
Cytat:
BHP? A co to ma do stadionów? To już prędzej ppoż, lub jakieś prawo budowlane. Pozdrawiam, LJ |
Ogólnie ujmując bezpieczeństwo. Nie czepiaj się, późno było jak to pisałem i mi się po...merdało.
|
Uwaga, uwaga! Jest druga koparka :) Będzie szybciej ;)
|
A ja sie zastanawiam czy oni będą tez kopać tam gdzie jest teraz ten gruz(?) na srodku czy tylko tak przy samych bokach (tzn. od tej ulicy, od boiska i od D i E)
Ps. Jest i trzecia koparka :-) |
Dokładnie to 3 :) Ale 3 jeszcze nie pracuje. A wywrotek jest jakieś z 16 na okrągło. Ogrodzenie od strony Reymana przesunięto tak żeby wywrotki mogły tam podjeżdżać i zabierać ziemię.
http://img7.imageshack.us/img7/5214/...0473fc8.th.jpg http://img25.imageshack.us/img25/607...0474hj0.th.jpg http://img25.imageshack.us/img25/214...0475qk9.th.jpg http://img87.imageshack.us/img87/606...0476ci6.th.jpg Jakość telefonu komórkowego :P |
Cytat:
No offence :-) Pozdrawiam, LJ |
trzeba przyznać, że nieźle to wygląda jak na Reymana jedna ciężarówka za drugą zabierają urobek koparki.
Powariowali, już po trzeciej a oni dalej w pracy :) |
Też muszę przyznać że po dzisiejszym dniu nie ma co narzekać na tempo prac. Postęp jest bardzo wyraźny. oby tak dalej.
|
Cytat:
|
3 koparki, respect :) Oby tak dalej :)
|
Cytat:
nowy na forum jestem i nie ogarniam wszystkich tematów więc nie wiem czy nie powtarzam juz kogoś ale, znalazłem wizualizacje których jeszcze do tąd nie spotkałem: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...4976d8c82.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...5dc6433a5.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...c58d41ad3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...37111aa7e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...8ef1b08fa.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...a0379e2ed.html pozdrawiam |
Cytat:
Cytat:
|
wracając do tematu krzesełek...
Jaki kolor krzesełek na nowo wybudowanych trybunach byście chcieli? |
No nie inny jak niebieski...a że na trybunach bocznych będzie po 5 pełnych sektorów, to idealnie pasowałby napis "WISŁA" utworzony z białych krzesełek. Było by też dobrze jakby również na E pojawiła się gwiazda, co by jakiś porządek był. W ogóle to mogli by ogłosić jakiś konkurs na projekt kompozycji z krzesełek...
PS całe szczęście że na nowych trybunach nie będzie pleks |
Cytat:
niebieskie krzesełka i czerwone koszulki wg zamysłu autora miały oddać barwy Wisły (tak sądzę, ale nie wiem na pewno :) ) Inną kwestią jest barwa niebieska naszego Grodu Kraka (niebieskie autobusy, tramwaje). Niebieski jest jednak zimną barwą. Off: Szkoda, że nie mogą połączyć niebieskiego z żółtym, w proporcji 80 do 20 procent (na przykład żółty poziomy pas ). Myślę, że Nasz Projektant mimo wszystko wizualizując projekt stadionu kierował się bardziej właśnie tonacją niebieską wiodącą w Krakowie. Cieplejsza barwa, wg mnie, bardziej pasuje do klimatu stadionu. Przy meczach o mniejszą stawkę, przy mniejszej frekwencji na stadionie, kolor czerwony zlewałby się z naszymi koszulkami na trybunach. Dawałoby to zawsze wrażenie w TV że jest nas więcej. Pytanie było jaki kolor chcielibyście, ja chciałbym czerwony. |
[quote=LukL;672113]No nie inny jak niebieski...a że na trybunach bocznych będzie po 5 pełnych sektorów, to idealnie pasowałby napis "WISŁA" utworzony z białych krzesełek. Było by też dobrze jakby również na E pojawiła się gwiazda, co by jakiś porządek był. W ogóle to mogli by ogłosić jakiś konkurs na projekt kompozycji z krzesełek...
PS całe szczęście że na nowych trybunach nie będzie pleks[/quote] jednak będą |
Cytat:
Cytat:
|
no pewnie, że będą i to takie 6 metrowe, co 10 rzędów w pionie i poziomie.
|
w projekcie budowlanym pleksy zaznaczone są tylko na trybunach E i D. w przypadku trybun bocznych nie zaznaczono żadnych przegród, więc wniosek z tego jasny...
|
Dzisiaj mija tydzień od rozpoczęcia wykopów. Mam nadzieje że utrzymają tempo które narzucili od wtorku. Na Lechu bardzo sprawnie uporali się z takim wykopem: http://budowa.maroonpoint.com/2009/s0073.jpg
|
|
Coś chłopaki dziś długo nie porobili!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
czemu nie ma ścian szczelinowych dla wykopu po narożnikami ?
prace ziemne póki co nie obejmują obszaru narożników :/ |
Cytat:
|
A czy wiek ktoś może co będzie w częsci podziemnej sektora C??
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl