Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Franciszek Smuda byłym trenerem Wisły Kraków - dyskusje, opinie, komentarze! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9039)

Dariook 24.07.2013 11:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobek90 (Post 1324194)
Drozd



Najslabsze ogniwo nie jest synonimem filaru, a Saganowski najlepszym zawodnikiem Legii to byl... kilka lat temu.

Inna sprawa ze ten Wawrzyniak i ten Saganowski w aktualnej Wisle byliby wlasnie tym, znaczy byliby filarami.

Filarami do podtrzymywania walącego się w zimie dachu. Właśnie dopinane są ostatnie szczegóły umowy, która wejdzie w życie wraz z pierwszymi opadami śniegu.

grzechu1991 24.07.2013 12:51

O jaka umowe chodzi?

Drozd 24.07.2013 13:13

Bobek próbuje załatwić u nas lewiznę dla Wawrzyniaka i Sagana, w charakterze filarów podtrzymujących ...

Bobek90 24.07.2013 13:32

grzechu1991
Cytat:

O jaka umowe chodzi?
O zadna. To znaczy, Dariook gdzies tam uslyszal plotke i rozprowadza teraz. Nie posadzasz go chyba o jakies powazne kontakty na powaznych szczeblach?


Btw, Dariook pochwal sie moze ta plotka. Wisly czy Legii ona dotyczy? :lol:


-------------------------

Drozd
Dlaczego mamy sie bac Legii? Przeciesz my gramy o srodek z tabeli, a o srodek tabeli nie rywalizujemy z Legia. Spotkanie z Legia bedzia dla nas czysto prestizowe; wygramy to super, jak nie wygramy to... przeciesz nic sie nie stanie.

Wracajac do sily obu zespolow, to ze ty masz klapki na oczach to nie zadna nowosc. Juz w temacie politycznym wykazujesz sie nadzwyczajna ignorancja i prostota. Taki sredniowieczny chlop zyjacy w XXI wieku :)

Drozd 24.07.2013 13:43

Takie wypnijdupy jak Ty Bobku zawsze grają o środek tabeli, a jak ktoś czasem w dupę kopnie to przecież nic się nie stanie. Taki jesteś nowoczesny chłop o mentalności pańszczyźnianego ...

Bobek90 24.07.2013 13:53

Nie no kuzwa, lepiej prezentowac mentalnosc "kawaleria na czolgi i do Moskwy" i potem plakac ze swiat taki zimny i zly :krawat:

Galonek 24.07.2013 14:09

Bobek90, w naszej lidze nie ma żadnych czołgów, ani kawalerii. Rywalizacja w TME jest jak pojedynek meneli pod sklepem. Jedni są bardziej pijani, inni mniej. Trzeźwiejszy przeważnie wygrywa, ale jak to z menelami bywa, czasami łut szczęścia i dyspozycja dnia może sprawić, że faworyt poniesie porażkę. Dodatkowo, jak to z menelami bywa, formę prezentują nierówną.

A tak na serio, to nie ma co pierd***ć, o co Wisła gra, a o co nie, tylko trzeba skupiać się na każdym kolejnym meczu i dawać w nim z siebie MAXA!! Jaki wtedy nie byłby wynik osiągnięty przez Białą Gwiazdę na koniec sezonu, piłkarze będą mieli u mnie szacunek.

szprotson 24.07.2013 14:12

Każda drużyna gra o mistrzostwo. Jeśli o to nie gra, to niech wypierdala ze sportu.

Drozd 24.07.2013 14:34

Niestety takie oczywistości niektórych bardzo uwierają. Tacy wolą grać o środek tabeli i mieć wyj.... a jak się nagle trafi szansa na coś więcej to popuścić po nogach jeszcze przed meczem, a po meczu odśpiewać " nic się nie stało ". Przecież i tak graliśmy o środek tabeli ...

Rob_Zombie 24.07.2013 14:56

Oho, kozactwo się zeszło, co to my nie jesteśmy, za rok faza grupowa LM, a za dwa zwycięstwo w tym śmiesznym pucharku...

Szkoda tylko że kozacką postawą na forum w necie rzeczywistości się nie odmieni...

Bobek90 24.07.2013 16:21

szprotson

20.07.2013
Cytat:

rozumiem ze jak spadniemy do 2 ligi tez bedziesz wymagał mistrza?
sory, mierz siły na zamiary
24.07.2013
Cytat:

Każda drużyna gra o mistrzostwo. Jeśli o to nie gra, to niech wypierdala ze sportu.
--------------------------

Rob_Zombie, Drozd to jest osobny przypadek.

To jest czlowiek ktory kiedys napisal (miedzy innymi) ze gospadarka Niemiec ma taki wply na Polska gospodarke jak... kolor trawy w Kazachstanie.

Innym razem gdy spytalem go dlaczego wierzy to napisal mi... ze tylko Bog jest logicznym wytlumaczeniem "wirujacych na niebie" jasnych punkcikow.


Chory czlowiek i tyle... Obywatel sredniowiecza mozna by rzec, hehe :)

Dariook 24.07.2013 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobek90 (Post 1324277)
szprotson

20.07.2013
24.07.2013
--------------------------

Rob_Zombie, Drozd to jest osobny przypadek.

To jest czlowiek ktory kiedys napisal (miedzy innymi) ze gospadarka Niemiec ma taki wply na Polska gospodarke jak... kolor trawy w Kazachstanie.

Innym razem gdy spytalem go dlaczego wierzy to napisal mi... ze tylko Bog jest logicznym wytlumaczeniem "wirujacych na niebie" jasnych punkcikow.


Chory czlowiek i tyle... Obywatel sredniowiecza mozna by rzec, hehe :)

No ok.

A pamietasz jak jeden z forumowiczow, w tej chwili nie pamietam godnosci zapytal cie, dlaczego tak podniecasz sie Legia? co wyzwala u ciebie taka euforie gdy mowa o klubie z Warszawy?

To ty bez zawachania odpowiedziales , ze wszystkiemu sa winne ich PINDOLE! A w szczegolnosci PINDOL Wolskiego i PINDOL Zyry ci zaimponowal "nowa jakosc" pieszczotliwie je nazywales.


Wiec z ta twoja nowoczesnoscia tez bym nie przesadzal.Wszystko powinno miec granice dobrego smaku...

szprotson 24.07.2013 16:54

rozumiem ze jak spadniemy do 2 ligi tez bedziesz wymagał mistrza?
sory, mierz siły na zamiary
24.07.2013
Cytat:
Każda drużyna gra o mistrzostwo. Jeśli o to nie gra, to niech wypierdala ze sportu.

Oj Bobku widze ze mnie do końca nie zrozumiełeś. Pewnie za późno z Enklawy wyszedłeś ,ale już tłumaczę.

Jeśli spadniemy do 2 ligi nie będzie można wymagać mistrzostwa, gdyż trzeba być w 1 by była możliwość zdobycia go. A teraz juz mniej filozoficznie : patrząc na drużynę X przed rozpoczęciem sezonu, realnie ocenia się jej szanse na dane trofeum na podstawie kilkunastu detali.Np. po 1 kolejce ciężko wymagać by taki Widzew w ogóle miał szansę na Mistrza, niemniej jednak będąc kibicem Widzewa oczekiwałbym walki i zaangażowania piłkarzy w każdym meczu , tak jakby walczyli o mistrzostwo i mieli punkt straty do lidera, bo na boisku jest tak że papier nie gra.
Na przykładzie Wisły, realnie oceniając szansę nie uważam że mamy zbyt dużo argumentów na 1 miejsce, jednakże oczekuje w każdym meczu walki o mistrza bo dopóki walczysz - jesteś zwycięzcą.A jeśli będzie połowa sezonu i pewne utrzymanie etc, to i tak oczekuję od piłkarzy wyjścia na boisko i grania tak jakby to miał być ich ostatni mecz w życiu. Imho w innych krajach nazywa się to po prostu profesjonalizmem.

Lukasz 24.07.2013 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1324280)
.....oczekuje w każdym meczu walki o mistrza bo dopóki walczysz - jesteś zwycięzcą....

Dokładnie. Kalkulować może sobie księgowy, piłkarz ma walczyć. Tytuł zdobywać ma drużyna najlepsza a nie najbardziej zmotywowana - trzeba sobie i innym podnosić poprzeczkę. Ogórki i chłopi pańszczyźniani maja oglądać nasze plecy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1324280)
nazywa się to po prostu profesjonalizmem.

Oraz ambicją.

Drozd 24.07.2013 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobek90 (Post 1324277)
, Drozd to jest osobny przypadek.

Chory czlowiek i tyle... Obywatel sredniowiecza mozna by rzec, hehe :)

Bobku twoje podyktowane bezdenną głupotą opinie niezmiennie wywołują u mnie krotochwilny nastrój :)

Ciekawi mnie czy powinniśmy w ogóle na Legię wychodzić :D możemy przecież przegrać 10:0 a tak to tylko 3:0. Nowoczesny Bobek musi być pragmatyczny, więc w jego oświeconej opinii pewnie tylko chory obywatel średniowiecza mógłby się nad taką oczywistością zastanawiać :D.

Bobek90 24.07.2013 17:44

Dariook, jesli ktos tu ma kompleksy na temat Warszawy to jestes to ty. Wypisywanie po forach internetowych "....a z Warszawy" swiadczy wiele, glownie o autorze. Liznij troche psychologi, duzo sie dowiesz o sobie.

Szczegolnie w kwestii pindoli. Po twoich wpisach smiem zaryzykowac teze ze gdybys sobie puscil gejeowskie porno to by Ci stanal :) A przynajmniej statystycznie jest na to duza szansa (tak, robiono badania i... wyniki byly dosc zaskakujace jesli chodzi o homofobow).
Normalny hetero nie pisza ciagle na forach interentowych o pindolach i pedalach. Glodny chleb ma na mysli, hehe.


szprotson, .......enie o szopenie. "sory, mierz siły na zamiary", sile nie poziom rozgrywkowy napisales. Jesli ktos pobalowal za dlugo w Enklawie to na pewno nie bylem to ja :)

Inna sprawa ze caly twoj post to tzw. "krecenie kota ogonem". Mieszasz rzodkiewke z ogorkiem; co ma kuzwa dawanie z siebie wszystkiego w kazdym meczu do celow sezonowych? Wytlumaczysz mi to?

Taka kuzwa przykladowa Zaragoza ma dawac z siebie wszystko bo za to im placa, bo 8 miejsce jest lepsze od miejsca 9, itp. Ale co to ma wszystko wspolnego z walka o mistrzostwo? Ni puta idea...

To jest kuzwa tak jakby powiedziec ze Legia ma walczyc o zwyciestwo w LM :lol: Bedzie walczyla? Jasne ze nie. Bedzie z siebie dawala wszystko w kazdym meczu, bo grupa jest lepsza od eliminacji, bo 2 pkt w grupie sa lepsze od 1 pkt, ale kuzwa pod zadnym pozorem to nie ma nic wspolnego z jej walka o wygranie LM.

No nic, widze ze motyw kawaleria na czolgi (tudziez szabelka na czolgi) jest na tym forum akceptowany i szanowany. Smuda ich, Smuda!

michu-k 24.07.2013 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobek90 (Post 1324286)
No nic, widze ze motyw kawaleria na czolgi (tudziez szabelka na czolgi) jest na tym forum akceptowany i szanowany. Smuda ich, Smuda!

"Nam strzelać nie kazano" :lol:

szprotson 24.07.2013 18:50

Bobku nie wiem o co i gdzie walczy Legia i nie interesuje mnie to.Cały czas do nich nawiązujesz, to powoli staje się nudne. I odpisując na post :

Po co drużyna z niższej ligi awansuje do wyższej ? Po to żeby się utrzymać? Ja zawsze na boisku wyznawałem zasadę "bij mistrza" nieważne że był 10x lepszy a moja druzyna słabsza.
Mój tekst "ze trzeba walczyc o mistrza a jak nie to wypierdalac" był kierowany do twojego "walczymy o środek tabeli".
I przede wszystkim pierwszy post ktory zacytowałes tyczył się wymagań kibiców w stosunku do piłkarzy,a drugi post tyczył się piłkarzy w stosunku do samych siebie....

Karherop 24.07.2013 18:54

jałowa dyskusja

spadając do I ligi trzeba wymagać mistrzostwa .. 1 ligi :lol:

KrzychooR 24.07.2013 19:20

Ja mistrzostwa nie wymagam ale wymagam żeby robili wszystko żeby wygrywać w każdym kolejnym meczu ;)

funkykoval 25.07.2013 00:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1324297)
Bobku nie wiem o co i gdzie walczy Legia i nie interesuje mnie to.Cały czas do nich nawiązujesz, to powoli staje się nudne. I odpisując na post :

Po co drużyna z niższej ligi awansuje do wyższej ? Po to żeby się utrzymać? Ja zawsze na boisku wyznawałem zasadę "bij mistrza" nieważne że był 10x lepszy a moja druzyna słabsza.
Mój tekst "ze trzeba walczyc o mistrza a jak nie to wypierdalac" był kierowany do twojego "walczymy o środek tabeli".
I przede wszystkim pierwszy post ktory zacytowałes tyczył się wymagań kibiców w stosunku do piłkarzy,a drugi post tyczył się piłkarzy w stosunku do samych siebie....

Cześć Szprotson

Facet nie widzi różnicy pomiędzy:

"mamy skład na środek tabeli" a "walczymy o środek tabeli" minimalizm z założenia i tyle....

Śląsk 2 lata temu na pewno nie miał składu na MP, a jednak dojechał do mety na 1...

cfa 25.07.2013 06:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobek90 (Post 1324286)
Dariook, jesli ktos tu ma kompleksy na temat Warszawy to jestes to ty. Wypisywanie po forach internetowych "....a z Warszawy" swiadczy wiele, glownie o autorze. Liznij troche psychologi, duzo sie dowiesz o sobie.

Szczegolnie w kwestii pindoli. Po twoich wpisach smiem zaryzykowac teze ze gdybys sobie puscil gejeowskie porno to by Ci stanal :) A przynajmniej statystycznie jest na to duza szansa (tak, robiono badania i... wyniki byly dosc zaskakujace jesli chodzi o homofobow).
Normalny hetero nie pisza ciagle na forach interentowych o pindolach i pedalach. Glodny chleb ma na mysli, hehe.


szprotson, .......enie o szopenie. "sory, mierz siły na zamiary", sile nie poziom rozgrywkowy napisales. Jesli ktos pobalowal za dlugo w Enklawie to na pewno nie bylem to ja :)

Inna sprawa ze caly twoj post to tzw. "krecenie kota ogonem". Mieszasz rzodkiewke z ogorkiem; co ma kuzwa dawanie z siebie wszystkiego w kazdym meczu do celow sezonowych? Wytlumaczysz mi to?

Taka kuzwa przykladowa Zaragoza ma dawac z siebie wszystko bo za to im placa, bo 8 miejsce jest lepsze od miejsca 9, itp. Ale co to ma wszystko wspolnego z walka o mistrzostwo? Ni puta idea...

To jest kuzwa tak jakby powiedziec ze Legia ma walczyc o zwyciestwo w LM :lol: Bedzie walczyla? Jasne ze nie. Bedzie z siebie dawala wszystko w kazdym meczu, bo grupa jest lepsza od eliminacji, bo 2 pkt w grupie sa lepsze od 1 pkt, ale kuzwa pod zadnym pozorem to nie ma nic wspolnego z jej walka o wygranie LM.

No nic, widze ze motyw kawaleria na czolgi (tudziez szabelka na czolgi) jest na tym forum akceptowany i szanowany. Smuda ich, Smuda!

Mądrze przeprowadzony atak kawalerii na czołgi ma szanse powodzenia :)
http://www.historycy.org/index.php?showtopic=13939 proszę zapoznac się z lekturą i zaprzestac korzystania z tego mitu :)
A co do ligi, jak pokazał przykład Śląska zdobywającego wicemistrzostwo w naszej ekstraklasie nie trudno o niespodziewajki. Miło by było gdyby Smuda nam taką zafundował, jednak coś stoi mi na przeszkodzie, żeby optymistycznie patrzec na ten temat.

Rob_Zombie 25.07.2013 18:28

Serio pudła Śląska są takie zaskakujące? Biorąc pod uwagę fakt że mają Milę, Kaźmierczaka i Sobotę, czyli aż trzech piłkarzy? To o trzech więcej niż ma większość drużyn z TME razem wziętych (w tym i my). Jak dla mnie to kończą na miejscach adekwatnych do ich potencjału. Niespodzianką to była ich postawa tuż przed przyjściem Lenczyka :foch:

filemon 25.07.2013 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 1324445)
Serio pudła Śląska są takie zaskakujące? Biorąc pod uwagę fakt że mają Milę, Kaźmierczaka i Sobotę, czyli aż trzech piłkarzy? To o trzech więcej niż ma większość drużyn z TME razem wziętych (w tym i my). Jak dla mnie to kończą na miejscach adekwatnych do ich potencjału. Niespodzianką to była ich postawa tuż przed przyjściem Lenczyka :foch:

Wtedy nikt nie slyszal jeszcze o Sobocie, a tamtych raczej przedstawiano jako "solidnych" :-)

FraMat 26.07.2013 19:43

Znany portal napisał:

Tydzień bez głupkowatej wypowiedzi Franka Smudy to tydzień stracony. Przez ostatnich kilka dni milczał, ale gdy lokalni dziennikarze zapytali go na konferencji o sytuację Osmana Chaveza, Franio - takie zasady konferencji - powiedzieć coś musiał. A to zawsze zwiastuje źle.

Honduraski obrońca ostatnich kilka tygodni spędził pomiędzy Ameryką Północną a Środkową. (...)

Jak to wszystko skomentował Smuda? - Dobrze, że mi pan przypomniał, że ten zawodnik tutaj jeszcze jest, bo ja już o nim zapomniałem. Nie ma go z nami dwa miesiące i dziwię się, że klub jeszcze dodatkowo płaci mu pensję, bo przecież teraz jest na usługach piłkarskiego związku w Hondurasie (źródło: Sport.pl).


Nie to, żebym propagował jakiś tam portal typu wlazło, ale czy do jasnej cholery Cupiał nie jest w stanie ukarac swojego pracownika zawieszeniem mu pensji za głupotę wrodzoną? (żeby nie było: nie chodzi mi o Chaveza)
A może Franz poluje na stanowisko Bednarza?

Maciuś 26.07.2013 20:25

Nie dziwię się że Leśnodorski śmieje się ze Smudy.

piter116 26.07.2013 20:57

Ciekawe czy był równie zdziwiony, jak kasował pensję z PZPN po Euro do końca sierpnia. Ćwierć miliona pewnie się uzbierało. Zakazać gościowi udzielania wywiadów, a na konferencje wysyłać Broniszewskiego.

Lukasz 26.07.2013 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1324615)
.......Cupiał nie jest w stanie ukarac swojego pracownika zawieszeniem mu pensji za głupotę wrodzoną? (żeby nie było: nie chodzi mi o Chaveza)
A może Franz poluje na stanowisko Bednarza?

Ale Franiu u nas jest Bogiem i robi łaskę Bogusiowi że w ogóle jest. Stąd tupet i seryjnie serwowane nam bucowate (w sensie warszawskim) wypowiedzi. Smak ich zaś jest bucowaty na nutę krakowską.

Nie ma się chyba czym podniecać - zwyczajnie prostacka zazdrość. Osman nie dość że zarabia więcej od Franciszka, to wyszedł z grupy i doszedł do PIÓŁFINAŁU. Na miejscu Frania tez miałbym kompleksy.

Ogryzek 26.07.2013 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1324615)
Znany portal napisał:

Tydzień bez głupkowatej wypowiedzi Franka Smudy to tydzień stracony. Przez ostatnich kilka dni milczał, ale gdy lokalni dziennikarze zapytali go na konferencji o sytuację Osmana Chaveza, Franio - takie zasady konferencji - powiedzieć coś musiał. A to zawsze zwiastuje źle.

Honduraski obrońca ostatnich kilka tygodni spędził pomiędzy Ameryką Północną a Środkową. (...)

Jak to wszystko skomentował Smuda? - Dobrze, że mi pan przypomniał, że ten zawodnik tutaj jeszcze jest, bo ja już o nim zapomniałem. Nie ma go z nami dwa miesiące i dziwię się, że klub jeszcze dodatkowo płaci mu pensję, bo przecież teraz jest na usługach piłkarskiego związku w Hondurasie (źródło: Sport.pl).


Nie to, żebym propagował jakiś tam portal typu wlazło, ale czy do jasnej cholery Cupiał nie jest w stanie ukarac swojego pracownika zawieszeniem mu pensji za głupotę wrodzoną? (żeby nie było: nie chodzi mi o Chaveza)
A może Franz poluje na stanowisko Bednarza?

A swoją drogą to nieźle mieć takich piłkarzy jak Chavez. Nie ma go długo, albo ciągle w przelotach. Klub ma z tym kłopot bo nie może skorzystać z jego gry. Trzeba na to popatrzeć też od tej strony. A że Smuda to prosty chłop, wyraził to w prosty sposób.

A weszło to taki typowy jadwonik prowarszawski. Ciekawe ile napisali o chamskim ataku prezesa "włochata klata" Leśnodorskiego na Smudę?

Ogryzek 26.07.2013 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1324623)
Nie ma się chyba czym podniecać - zwyczajnie prostacka zazdrość. Osman nie dość że zarabia więcej od Franciszka, to wyszedł z grupy i doszedł do PIÓŁFINAŁU. Na miejscu Frania tez miałbym kompleksy.

A co ma z tego Wisła że Honduras doszedł do półfinału? Bo ani gry Chaveza dla Wisły w tym czasie, ani pieniędzy na nim żadnych nie zarobimy. Możesz napisać co ma Wisła z Chaveza?

BTW
Przez ten turniej już nie mamy niedoszłego piłkarza Haitańczyka, który zamiast trafić do nas prosto po sezonie, to zabalował na turnieju... i odnalazł się w USA.

gigant 26.07.2013 21:52

Po mojemu Franek ma pełną rację z dzikim. Albo grasz dla klubu i bierzesz kasę, albo dla swojego narodu i niech ci dzicy płacą.

piter116 26.07.2013 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1324628)
A co ma z tego Wisła że Honduras doszedł do półfinału? Bo ani gry Chaveza dla Wisły w tym czasie, ani pieniędzy na nim żadnych nie zarobimy. Możesz napisać co ma Wisła z Chaveza?

To, że mógł się tam wypromować i być może uda się nam go opchnąć za większą kwotę. Nie jest przecież tajemnicą, że Wisła chce się go pozbyć. Sam jestem przeciwnikiem ściągania zawodników z tamtych okolic i nie obraziłbym się gdyby sprzedano Chaveza w tym okienku, ale do cholery on nie jest niczemu winien. Miał zrezygnować z występu w turnieju i przylecieć na zgrupowanie?

Wieje od Smudy hipokryzją. Zapomniał wół, jak cielęciem był.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1324628)
BTW
Przez ten turniej już nie mamy niedoszłego piłkarza Haitańczyka, który zamiast trafić do nas prosto po sezonie, to zabalował na turnieju... i odnalazł się w USA.

I bardzo dobrze, bo za 2 lata byłaby taka sama sytuacja, tylko z innym piłkarzem. Ciekawe czy wtedy Smuda byłby taki mądry.

gigant 26.07.2013 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 1324637)
Wieje od Smudy hipokryzją. Zapomniał wół, jak cielęciem był.

Grał Franek w reprezentacji Hondurasu?

piter116 26.07.2013 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1324638)
Grał Franek w reprezentacji Hondurasu?

Napisałem parę postów wyżej. Może nieidentyczna sytuacja, ale bardzo podobna. Druga kwestia to ta o której napisał RAFi89.

Mario Nh 26.07.2013 22:44

I znów Franciszek Smuda dzieli kibiców na jego zwolenników i przeciwników. Bardzo kontrowersyjna postać.

RAFi89 26.07.2013 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1324638)
Grał Franek w reprezentacji Hondurasu?

Jak brał zawodników poza oficjalnymi terminami na śmieszne zgrupowania to jakoś mu to nie przeszkadzało, bo reprezentacja była najważniejsza. Nic fajnego w wyjazdach Chaveza nie ma ale może lepiej zamilknąć bo biorąc pod uwagę naszą kadrę to niewykluczone że z gościa nieraz będzie trzeba skorzystać.
Dobrze że na więcej kadrowiczów się nie zanosi bo widzę że Smuda miałby problem.

Lukasz 26.07.2013 23:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1324628)
A co ma z tego Wisła że Honduras doszedł do półfinału? Bo ani gry Chaveza dla Wisły w tym czasie, ani pieniędzy na nim żadnych nie zarobimy. Możesz napisać co ma Wisła z Chaveza.

Chciałbym napisać że ma tyle samo co z Brożka ale byłoby to niesprawiedliwe. Osman jest lepiej przygotowany do sezonu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1324629)
Po mojemu Franek ma pełną rację z dzikim. Albo grasz dla klubu i bierzesz kasę, albo dla swojego narodu i niech ci dzicy płacą.

Może i ma rację ale adresat nie ten. Chyba problemem nie jest Osman tylko pewne chore przepisy?

Dla mnie to co zrobił Franz to zwykłe szczucie na swojego (jeszcze) zawodnika. Smuda jest odważny w słowach bo skreślił Chaveza. Gdyby nie ten fakt to byłoby tak jak z Boguskim lub Gargułą - słodkie 'bardzo na nich liczę'.

arti 27.07.2013 06:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1324629)
Po mojemu Franek ma pełną rację z dzikim. Albo grasz dla klubu i bierzesz kasę, albo dla swojego narodu i niech ci dzicy płacą.

takie teksty to mozemy puszczac tu na forum I tj. ok.jak trener mowi to publicznie o swoim grajku tzn.ze jest glupcem.co z tego wyniknie poza kwasem?jak sie nie podoba to niech sprzedadza,wypozycza I tyle.

Ogryzek 27.07.2013 07:31

Było swego czasu sporo wypowiedzi na temat rozgrywania meczów np. pucharu Afryki kiedy gra liga angielska. Niektórzy trenerzy też narzekali że tracą piłkarza w sezonie na długi czas. Nie pamiętam czy Wenger czy inni. Ale jak znienawidzony Smuda powiedział coś takiego łooooo larum.

A Smuda powiedział to co oczywiste. A że nie jest subtelny w mowie powiedział to w prosty sposób. To samo mówiło sporo trenerów. Bo jest to niedogodne dla klubu.

Chavez się lansuje od lat w tej reprezentacji i poważnych chętnych brak. Prędzej kontrakt mu się skończy niż go sprzedamy:) Ale chętnie bym się pomylił w tej kwestii.

BTW
Mam nadzieję że Chavez nie będzie już przemęczony turniejem i nie będzie chciał iść na urlop po tak wyczerpującej imprezie:)

Ogryzek 27.07.2013 07:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1324643)
Chciałbym napisać że ma tyle samo co z Brożka ale byłoby to niesprawiedliwe. Osman jest lepiej przygotowany do sezonu.
.

A Paweł to już nasz piłkarz? Nie lej wody kolego. Może jeszcze nim nie być. To inna sytuacja. Na razie Brożek gra dla Recreativo.
Więc co mamy wymagać od Pawła?

Jak Paweł będzie naszym piłkarzem i będzie szwędał się przez 2 miesiące po różnych turniejach zamiast grac dla Wisły też wyrażę swoje niezadowolenie z tego faktu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl