![]() |
Cytat:
|
O jaka umowe chodzi?
|
Bobek próbuje załatwić u nas lewiznę dla Wawrzyniaka i Sagana, w charakterze filarów podtrzymujących ...
|
grzechu1991
Cytat:
Btw, Dariook pochwal sie moze ta plotka. Wisly czy Legii ona dotyczy? :lol: ------------------------- Drozd Dlaczego mamy sie bac Legii? Przeciesz my gramy o srodek z tabeli, a o srodek tabeli nie rywalizujemy z Legia. Spotkanie z Legia bedzia dla nas czysto prestizowe; wygramy to super, jak nie wygramy to... przeciesz nic sie nie stanie. Wracajac do sily obu zespolow, to ze ty masz klapki na oczach to nie zadna nowosc. Juz w temacie politycznym wykazujesz sie nadzwyczajna ignorancja i prostota. Taki sredniowieczny chlop zyjacy w XXI wieku :) |
Takie wypnijdupy jak Ty Bobku zawsze grają o środek tabeli, a jak ktoś czasem w dupę kopnie to przecież nic się nie stanie. Taki jesteś nowoczesny chłop o mentalności pańszczyźnianego ...
|
Nie no kuzwa, lepiej prezentowac mentalnosc "kawaleria na czolgi i do Moskwy" i potem plakac ze swiat taki zimny i zly :krawat:
|
Bobek90, w naszej lidze nie ma żadnych czołgów, ani kawalerii. Rywalizacja w TME jest jak pojedynek meneli pod sklepem. Jedni są bardziej pijani, inni mniej. Trzeźwiejszy przeważnie wygrywa, ale jak to z menelami bywa, czasami łut szczęścia i dyspozycja dnia może sprawić, że faworyt poniesie porażkę. Dodatkowo, jak to z menelami bywa, formę prezentują nierówną.
A tak na serio, to nie ma co pierd***ć, o co Wisła gra, a o co nie, tylko trzeba skupiać się na każdym kolejnym meczu i dawać w nim z siebie MAXA!! Jaki wtedy nie byłby wynik osiągnięty przez Białą Gwiazdę na koniec sezonu, piłkarze będą mieli u mnie szacunek. |
Każda drużyna gra o mistrzostwo. Jeśli o to nie gra, to niech wypierdala ze sportu.
|
Niestety takie oczywistości niektórych bardzo uwierają. Tacy wolą grać o środek tabeli i mieć wyj.... a jak się nagle trafi szansa na coś więcej to popuścić po nogach jeszcze przed meczem, a po meczu odśpiewać " nic się nie stało ". Przecież i tak graliśmy o środek tabeli ...
|
Oho, kozactwo się zeszło, co to my nie jesteśmy, za rok faza grupowa LM, a za dwa zwycięstwo w tym śmiesznym pucharku...
Szkoda tylko że kozacką postawą na forum w necie rzeczywistości się nie odmieni... |
szprotson
20.07.2013 Cytat:
Cytat:
Rob_Zombie, Drozd to jest osobny przypadek. To jest czlowiek ktory kiedys napisal (miedzy innymi) ze gospadarka Niemiec ma taki wply na Polska gospodarke jak... kolor trawy w Kazachstanie. Innym razem gdy spytalem go dlaczego wierzy to napisal mi... ze tylko Bog jest logicznym wytlumaczeniem "wirujacych na niebie" jasnych punkcikow. Chory czlowiek i tyle... Obywatel sredniowiecza mozna by rzec, hehe :) |
Cytat:
A pamietasz jak jeden z forumowiczow, w tej chwili nie pamietam godnosci zapytal cie, dlaczego tak podniecasz sie Legia? co wyzwala u ciebie taka euforie gdy mowa o klubie z Warszawy? To ty bez zawachania odpowiedziales , ze wszystkiemu sa winne ich PINDOLE! A w szczegolnosci PINDOL Wolskiego i PINDOL Zyry ci zaimponowal "nowa jakosc" pieszczotliwie je nazywales. Wiec z ta twoja nowoczesnoscia tez bym nie przesadzal.Wszystko powinno miec granice dobrego smaku... |
rozumiem ze jak spadniemy do 2 ligi tez bedziesz wymagał mistrza?
sory, mierz siły na zamiary 24.07.2013 Cytat: Każda drużyna gra o mistrzostwo. Jeśli o to nie gra, to niech wypierdala ze sportu. Oj Bobku widze ze mnie do końca nie zrozumiełeś. Pewnie za późno z Enklawy wyszedłeś ,ale już tłumaczę. Jeśli spadniemy do 2 ligi nie będzie można wymagać mistrzostwa, gdyż trzeba być w 1 by była możliwość zdobycia go. A teraz juz mniej filozoficznie : patrząc na drużynę X przed rozpoczęciem sezonu, realnie ocenia się jej szanse na dane trofeum na podstawie kilkunastu detali.Np. po 1 kolejce ciężko wymagać by taki Widzew w ogóle miał szansę na Mistrza, niemniej jednak będąc kibicem Widzewa oczekiwałbym walki i zaangażowania piłkarzy w każdym meczu , tak jakby walczyli o mistrzostwo i mieli punkt straty do lidera, bo na boisku jest tak że papier nie gra. Na przykładzie Wisły, realnie oceniając szansę nie uważam że mamy zbyt dużo argumentów na 1 miejsce, jednakże oczekuje w każdym meczu walki o mistrza bo dopóki walczysz - jesteś zwycięzcą.A jeśli będzie połowa sezonu i pewne utrzymanie etc, to i tak oczekuję od piłkarzy wyjścia na boisko i grania tak jakby to miał być ich ostatni mecz w życiu. Imho w innych krajach nazywa się to po prostu profesjonalizmem. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Ciekawi mnie czy powinniśmy w ogóle na Legię wychodzić :D możemy przecież przegrać 10:0 a tak to tylko 3:0. Nowoczesny Bobek musi być pragmatyczny, więc w jego oświeconej opinii pewnie tylko chory obywatel średniowiecza mógłby się nad taką oczywistością zastanawiać :D. |
Dariook, jesli ktos tu ma kompleksy na temat Warszawy to jestes to ty. Wypisywanie po forach internetowych "....a z Warszawy" swiadczy wiele, glownie o autorze. Liznij troche psychologi, duzo sie dowiesz o sobie.
Szczegolnie w kwestii pindoli. Po twoich wpisach smiem zaryzykowac teze ze gdybys sobie puscil gejeowskie porno to by Ci stanal :) A przynajmniej statystycznie jest na to duza szansa (tak, robiono badania i... wyniki byly dosc zaskakujace jesli chodzi o homofobow). Normalny hetero nie pisza ciagle na forach interentowych o pindolach i pedalach. Glodny chleb ma na mysli, hehe. szprotson, .......enie o szopenie. "sory, mierz siły na zamiary", sile nie poziom rozgrywkowy napisales. Jesli ktos pobalowal za dlugo w Enklawie to na pewno nie bylem to ja :) Inna sprawa ze caly twoj post to tzw. "krecenie kota ogonem". Mieszasz rzodkiewke z ogorkiem; co ma kuzwa dawanie z siebie wszystkiego w kazdym meczu do celow sezonowych? Wytlumaczysz mi to? Taka kuzwa przykladowa Zaragoza ma dawac z siebie wszystko bo za to im placa, bo 8 miejsce jest lepsze od miejsca 9, itp. Ale co to ma wszystko wspolnego z walka o mistrzostwo? Ni puta idea... To jest kuzwa tak jakby powiedziec ze Legia ma walczyc o zwyciestwo w LM :lol: Bedzie walczyla? Jasne ze nie. Bedzie z siebie dawala wszystko w kazdym meczu, bo grupa jest lepsza od eliminacji, bo 2 pkt w grupie sa lepsze od 1 pkt, ale kuzwa pod zadnym pozorem to nie ma nic wspolnego z jej walka o wygranie LM. No nic, widze ze motyw kawaleria na czolgi (tudziez szabelka na czolgi) jest na tym forum akceptowany i szanowany. Smuda ich, Smuda! |
Cytat:
|
Bobku nie wiem o co i gdzie walczy Legia i nie interesuje mnie to.Cały czas do nich nawiązujesz, to powoli staje się nudne. I odpisując na post :
Po co drużyna z niższej ligi awansuje do wyższej ? Po to żeby się utrzymać? Ja zawsze na boisku wyznawałem zasadę "bij mistrza" nieważne że był 10x lepszy a moja druzyna słabsza. Mój tekst "ze trzeba walczyc o mistrza a jak nie to wypierdalac" był kierowany do twojego "walczymy o środek tabeli". I przede wszystkim pierwszy post ktory zacytowałes tyczył się wymagań kibiców w stosunku do piłkarzy,a drugi post tyczył się piłkarzy w stosunku do samych siebie.... |
jałowa dyskusja
spadając do I ligi trzeba wymagać mistrzostwa .. 1 ligi :lol: |
Ja mistrzostwa nie wymagam ale wymagam żeby robili wszystko żeby wygrywać w każdym kolejnym meczu ;)
|
Cytat:
Facet nie widzi różnicy pomiędzy: "mamy skład na środek tabeli" a "walczymy o środek tabeli" minimalizm z założenia i tyle.... Śląsk 2 lata temu na pewno nie miał składu na MP, a jednak dojechał do mety na 1... |
Cytat:
http://www.historycy.org/index.php?showtopic=13939 proszę zapoznac się z lekturą i zaprzestac korzystania z tego mitu :) A co do ligi, jak pokazał przykład Śląska zdobywającego wicemistrzostwo w naszej ekstraklasie nie trudno o niespodziewajki. Miło by było gdyby Smuda nam taką zafundował, jednak coś stoi mi na przeszkodzie, żeby optymistycznie patrzec na ten temat. |
Serio pudła Śląska są takie zaskakujące? Biorąc pod uwagę fakt że mają Milę, Kaźmierczaka i Sobotę, czyli aż trzech piłkarzy? To o trzech więcej niż ma większość drużyn z TME razem wziętych (w tym i my). Jak dla mnie to kończą na miejscach adekwatnych do ich potencjału. Niespodzianką to była ich postawa tuż przed przyjściem Lenczyka :foch:
|
Cytat:
|
Znany portal napisał:
Tydzień bez głupkowatej wypowiedzi Franka Smudy to tydzień stracony. Przez ostatnich kilka dni milczał, ale gdy lokalni dziennikarze zapytali go na konferencji o sytuację Osmana Chaveza, Franio - takie zasady konferencji - powiedzieć coś musiał. A to zawsze zwiastuje źle. Honduraski obrońca ostatnich kilka tygodni spędził pomiędzy Ameryką Północną a Środkową. (...) Jak to wszystko skomentował Smuda? - Dobrze, że mi pan przypomniał, że ten zawodnik tutaj jeszcze jest, bo ja już o nim zapomniałem. Nie ma go z nami dwa miesiące i dziwię się, że klub jeszcze dodatkowo płaci mu pensję, bo przecież teraz jest na usługach piłkarskiego związku w Hondurasie (źródło: Sport.pl). Nie to, żebym propagował jakiś tam portal typu wlazło, ale czy do jasnej cholery Cupiał nie jest w stanie ukarac swojego pracownika zawieszeniem mu pensji za głupotę wrodzoną? (żeby nie było: nie chodzi mi o Chaveza) A może Franz poluje na stanowisko Bednarza? |
Nie dziwię się że Leśnodorski śmieje się ze Smudy.
|
Ciekawe czy był równie zdziwiony, jak kasował pensję z PZPN po Euro do końca sierpnia. Ćwierć miliona pewnie się uzbierało. Zakazać gościowi udzielania wywiadów, a na konferencje wysyłać Broniszewskiego.
|
Cytat:
Nie ma się chyba czym podniecać - zwyczajnie prostacka zazdrość. Osman nie dość że zarabia więcej od Franciszka, to wyszedł z grupy i doszedł do PIÓŁFINAŁU. Na miejscu Frania tez miałbym kompleksy. |
Cytat:
A weszło to taki typowy jadwonik prowarszawski. Ciekawe ile napisali o chamskim ataku prezesa "włochata klata" Leśnodorskiego na Smudę? |
Cytat:
BTW Przez ten turniej już nie mamy niedoszłego piłkarza Haitańczyka, który zamiast trafić do nas prosto po sezonie, to zabalował na turnieju... i odnalazł się w USA. |
Po mojemu Franek ma pełną rację z dzikim. Albo grasz dla klubu i bierzesz kasę, albo dla swojego narodu i niech ci dzicy płacą.
|
Cytat:
Wieje od Smudy hipokryzją. Zapomniał wół, jak cielęciem był. Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
I znów Franciszek Smuda dzieli kibiców na jego zwolenników i przeciwników. Bardzo kontrowersyjna postać.
|
Cytat:
Dobrze że na więcej kadrowiczów się nie zanosi bo widzę że Smuda miałby problem. |
Cytat:
Cytat:
Dla mnie to co zrobił Franz to zwykłe szczucie na swojego (jeszcze) zawodnika. Smuda jest odważny w słowach bo skreślił Chaveza. Gdyby nie ten fakt to byłoby tak jak z Boguskim lub Gargułą - słodkie 'bardzo na nich liczę'. |
Cytat:
|
Było swego czasu sporo wypowiedzi na temat rozgrywania meczów np. pucharu Afryki kiedy gra liga angielska. Niektórzy trenerzy też narzekali że tracą piłkarza w sezonie na długi czas. Nie pamiętam czy Wenger czy inni. Ale jak znienawidzony Smuda powiedział coś takiego łooooo larum.
A Smuda powiedział to co oczywiste. A że nie jest subtelny w mowie powiedział to w prosty sposób. To samo mówiło sporo trenerów. Bo jest to niedogodne dla klubu. Chavez się lansuje od lat w tej reprezentacji i poważnych chętnych brak. Prędzej kontrakt mu się skończy niż go sprzedamy:) Ale chętnie bym się pomylił w tej kwestii. BTW Mam nadzieję że Chavez nie będzie już przemęczony turniejem i nie będzie chciał iść na urlop po tak wyczerpującej imprezie:) |
Cytat:
Więc co mamy wymagać od Pawła? Jak Paweł będzie naszym piłkarzem i będzie szwędał się przez 2 miesiące po różnych turniejach zamiast grac dla Wisły też wyrażę swoje niezadowolenie z tego faktu. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl