Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

sportnh 27.07.2010 12:16

dzieki, chociaz tam jest napisane "W środę Wiślacy będą trenowali po południu i będzie to ich ostatni trening przed meczem z FK Karabach."

crazykaro 27.07.2010 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 945107)
dzieki, chociaz tam jest napisane "Po raz ostatni przed czwartkowym meczem w Lidze Europejskiej piłkarze Wisły Kraków trenowali rano. ", wiec jutro ewentualnie raczej jakis rozruch popoludniu

W sumie racja. Jutro pewnie będzie rozruch już na SS.

SpoXsteR 27.07.2010 18:29

Azerowie przylecieli do Krakowa

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...li_do_krakowa/

wolfy 27.07.2010 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 945096)
No to sie zaczyna. Cleber doznał urazu na treningu

Poważny ten uraz? Wiadomo już coś?

BRTS39 28.07.2010 08:46

ja bym chciał sie zapytac czy jest szansa że moderatorzy zaczna zamykac tematy meczowe w czasie gry? Cz stanie sie tak z tym w czwartek?

JarekTSW 28.07.2010 10:25

według GK rios zostal zgloszony na 3 runde prawda to ?? Bo cos mi sie nie chce w to wierzyc ze juz ma pozwolenie na pracę :P

ChG 28.07.2010 10:33

Cytat:

Przygotowania do meczu z Azerami idą przy ul. Reymonta pełną parą, bo też wiślacy poważnie traktują przeciwnika, a o lekceważeniu nie ma mowy. Trener Henryk Kasperczak ma bogactwo wyboru, bo na mecze z Karabachem potwierdzono czterech kolejnych piłkarzy, którzy nie mogli grać z Litwinami. Mowa oczywiście o Chorwacie Gordanie Bunozie, Serbie Draganie Paljiciu, Argentyńczyku Andresie Riosie i pozyskanym z Korony Kielce Cezarym Wilku
Hmm, ciekawe, ciekawe...

palczi 28.07.2010 10:58

wyslalem @ do Pana redaktora z GK ,ciekawe czy cos odpisze na temat Riosa...

mitmichael - to moze przynajmniej Pana redaktora uswiadomie i poprawi artykul:)

a oto odp:
Witam!
Muszę się przyznać, że pomyliłem się i z rozpędu wpisałem Riosa do
grona zgłoszonych na III rundę zawodników wśród tych, z którymi Wisła
podpisała ostatnio kontrakty. Przepraszam za błąd i miejmy nadzieję,
że zobaczymy go w akcji w play offach.
Pozdrawiam

mitmichael 28.07.2010 11:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarekTSW (Post 945804)
według GK rios zostal zgloszony na 3 runde prawda to ?? Bo cos mi sie nie chce w to wierzyc ze juz ma pozwolenie na pracę :P

Raczej panu redaktorowi pomyliła sie 4 runda z 3-cia bo watpie, zeby Andres tak szybko załatwił paszport unijny. Na oficjalnej stronie klubu nic nie ma wiec zapewne nie jest to prawdą.

moskit 28.07.2010 11:20

http://www.małopolska.tv/portal/2010...a-fk-karabach/ o 16 25 bedwie tu na zywo konferencja kasperczaka przed meczem

bonawentura 28.07.2010 11:25

A Tschibambie dali jakieś tymczasowe pozwolenie... może tu też tak można...

mitmichael 28.07.2010 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 945863)
A Tschibambie dali jakieś tymczasowe pozwolenie... może tu też tak można...

Juz ktos o tym wspominal w innym temacie - Tshibamba grał w Eredivisie wiec ma paszport unijny dlatego mogł zostac zgloszony.

albert02 28.07.2010 11:29

Nie ma paszportu unijnego, ale gral juz w Polsce na tymczasowym pozwoleniu i teraz wystarczylo je odnowic.

zig 28.07.2010 11:38

Cytat:

Pogoda sprawiła organizatorom jutrzejszego meczu poważne kłopoty.
Padający w Krakowie od kilku dni deszcz spowodował zalanie obiektów Hutnika Kraków. Spora warstwa wody zalega na stadionie, podjęto działania jej odpompowania.
Miejmy nadzieję, że do jutra stadion będzie w takim stanie, iż delegat dopuści do rozegrania meczu Wisła - Karabach.
Bilety na ten mecz można nabywać w Wiślackim Świecie do godz. 18 oraz w dniu jutrzejszym
.


źródło: kibice wisly .pl

szprotson 28.07.2010 11:40

Hmm

Biorąc pod uwage kontuzje Clebera, i to że lepiej grac najpierw wyjazd, to może ten deszcz nie taki zły dla nas...

MCX 28.07.2010 11:49

Orientuje się ktoś, co jeśli nie uda się doprowadzić stadionu Hutnika do stanu używalności? Mecz przełożony do innego miasta, przeniesiony na inny termin?

BRTS39 28.07.2010 11:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez albert02 (Post 945867)
Nie ma paszportu unijnego, ale gral juz w Polsce na tymczasowym pozwoleniu i teraz wystarczylo je odnowic.

A on przypadkiem nie jest obywatelem Holandii również?

Hudy 28.07.2010 11:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 945877)
Orientuje się ktoś, co jeśli nie uda się doprowadzić stadionu Hutnika do stanu używalności? Mecz przełożony do innego miasta, przeniesiony na inny termin?

pewnie będzie tak jak z Lazio czyli inny termin i obiekt alternatywny w razie czego jak nie zdążą przygotować na SS
tylko z terminami byłby problem więc jak Azerowie nie będą specjalnie protestować to pewnie nie będzie problemu
no chyba, że tam już wszystko pływa

szprotson 28.07.2010 12:02

jest jakaś kamerka z Hutnika?

Niby na tvnmeteo na jutro 25stopni i pod chmurką, ale przeciez oni tego nie wiedzą.

W-U 28.07.2010 12:02

Witam, kolekcjonuję bilety Polskich Klubów z Europejskich Pucharów. Poszukuję do kolekcji biletów Wisły z tego sezonu z Ligi Europejskiej. Na początek z czwartkowego spotkania z FC SIAULIAI oraz jutrzejszego z QUARABAG AGDAM. Jeśli ktoś miałby zbędny swój bilet JUŻ PO MECZU to proszę o kontakt. Mój mail: [email protected], gg:5824205 moja kolekcja na mojej stronie warrior-ustron.com Pozdrawiam

FevPL 28.07.2010 12:04

Wywiad z Andrzejem Bahrem http://www.sport.pl/sport/1,67926,81..._biegunie.html

matti220 28.07.2010 12:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 945877)
Orientuje się ktoś, co jeśli nie uda się doprowadzić stadionu Hutnika do stanu używalności? Mecz przełożony do innego miasta, przeniesiony na inny termin?

w 1 rundzie el.Lm w tym sezonie w meczu SantaColoma - Birkirkara boisko zalała woda i gościom został przyznany walkower

szprotson 28.07.2010 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matti220 (Post 945895)
w 1 rundzie el.Lm w tym sezonie w meczu SantaColoma - Birkirkara boisko zalała woda i gościom został przyznany walkower

a nie chodziło oto, że były duże dziury na murawie?
http://www.timesofmalta.com/articles...oma-birkirkara

wislakrakow124 28.07.2010 12:26

tez mi sie wydaje ze chodzilo o dziury w murawwie

Wojtator 28.07.2010 12:44

Zacnie jakbyśmy w-o dostali :-P

SanGin 28.07.2010 12:46

http://pl.uefa.com/uefaeuropaleague/...d=1507735.html
Podobnie jak tu mecz może byc przesunięty dzień później

blanco 28.07.2010 12:51

Z tego co widzę u bukmacherów Wisła jest większym pewniakiem do zwycięstwa niż Juventus,więc chyba powinniśmy być spokojni, oni nigdy się nie mylą ;)
Kursy sprawdzałem wczoraj ;)

AS82 28.07.2010 12:55

Ja bym na lewym skrzydle dał Kirma , a Piotrka Brozka na lewa obrone, Diaz co prawda strzelil gola ,ale wydaje sie ze Kirm jest w gazie

wislakrakow124 28.07.2010 13:00

tez mi sie wydaje ze Kirm jesli teraz dostanie szanse moze sie dobrze pokazac!! Widac ze nie chce juz siedziec na lawie! Teraz gracze musza gryzc trawe zeby grac:)

kondzio7 28.07.2010 13:04

jest jakas kamerka na podglad stadionu Hutnika?

wiślak1906forever 28.07.2010 13:10

Mecz jest w Polsacie na 100% ??
Bo na SS się nie wyrobie ;/

Filippo123321 28.07.2010 13:12

Kirma na prawą wrzucić ewentualnie, mamy dwoch lewonoznych pilkarzy na skrzydlach, to po co tam Kirma wystawaiac?

vip2008 28.07.2010 13:14

oby mecz się odbył i oby pogoda w znacznym stopniu uległa poprawie..

jimbo 28.07.2010 13:15

Mecz po prostu musi się odbyć, jeśli żywioł pozwoli rozegrać mecz na SS, to nasi przeciwnicy moga mieć nie lada problem, tak samo jak nasze drużyny jadące do azerbejdżanu, tak samo oni nie są przygotowani na takie warunki pogodowe:)Nieciekawie wygląda ta sytuacja z Cleberem;/moim zdaniem spore osłabienie, On zawsze wprowadza spokój w defensywie, ale poczekajmy jak poradzi sobie nowy zaciąg:)

mitmichael 28.07.2010 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak1906forever (Post 945936)
Mecz jest w Polsacie na 100% ??
Bo na SS się nie wyrobie ;/

Jest na 100% w Polsacie otwartym. Co do stadionu to lepiej zeby wszystko było OK bo jakby (odpukac) UEFA wpadła na pomysł walkowera tak jak to było w 1 rundzie eliminacji (chodzi o Birkirkare) to bedzie koniec swiata.

kondzio7 28.07.2010 13:18

Birkirkary dostalo walkower za dziury w murawie:) dadza rade i sie wyrobia, pogoda zreszta tez:)

SpoXsteR 28.07.2010 13:36

taka pogoda w zadnym przypadku nam nie pomoze.. i uprzedzajac slowa komentatorow jakoby "pogoda czy murawa byla dla obydwu druzyn taka sama" odpowiadam, nie nie jest.. jesli rywal jest slabszy i gorzej wyszkolony technicznie.. dlatego przy takiej pogodzie to Karabach ma wieksze szanse, bo jest wiecej przypadku przy podaniach, strzalach itp, i taka Wisla ma brak mozliwosci rozegrania takiej pilki jakby chciala..
pogoda czy murawa jest taka sama jesli na przeciwko siebie staja wyrownane druzyny, np. Amika vs Wisla
mozna to bylo zaobserwowac podczas meczu wlasnie Amiki ze Stalowa Wola w PP... Amika musiala przystosowac sie do kopaniny jaka prezentuje Stalowa Wola, bo niczego sensownego ugrac przy takiej ulewie i zjebanej murawie nie mogla, i juz po wszystkim moge przyznac obiektywnie ze wlasnie przez murawe Amika odpadla, oby jutro slonce wyjrzalo bo bedzie ciezko cokolwiek rozegrac na poziomie

IncognitoTSW 28.07.2010 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 945957)
taka pogoda w zadnym przypadku nam nie pomoze.. i uprzedzajac slowa komentatorow jakoby "pogoda czy murawa byla dla obydwu druzyn taka sama" odpowiadam, nie nie jest.. jesli rywal jest slabszy i gorzej wyszkolony technicznie.. dlatego przy takiej pogodzie to Karabach ma wieksze szanse, bo jest wiecej przypadku przy podaniach, strzalach itp, i taka Wisla ma brak mozliwosci rozegrania takiej pilki jakby chciala..

To dobrze dla nas, technika nie leży tylko u kilku piłkarzy naszych.

Rob_Zombie 28.07.2010 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 945957)
taka pogoda w zadnym przypadku nam nie pomoze.. i uprzedzajac slowa komentatorow jakoby "pogoda czy murawa byla dla obydwu druzyn taka sama" odpowiadam, nie nie jest.. jesli rywal jest slabszy i gorzej wyszkolony technicznie.. dlatego przy takiej pogodzie to Karabach ma wieksze szanse, bo jest wiecej przypadku przy podaniach, strzalach itp, i taka Wisla ma brak mozliwosci rozegrania takiej pilki jakby chciala..

Skąd w ogóle przypuszczenie jakoby nasi byli lepsi technicznie?
Trzeba mieć klapki na oczach by z takim przekonaniem pisać o wyższości technicznej naszych piłkarzy nad zespołem o którym się nawet nie ma zielonego pojęcia, wiedząc że u nas czołowymi postaciami są Paweł Brożek czy Patryk Małecki którzy piłki zagrane po ziemi przyjmują biodrem :rotfl:

rafal777 28.07.2010 14:02

Taaaa, a nasi sa geniuszami technicznymi. Ogladaliście mecz Lecha z azerami? Śmiem twierdzic że wyszkolenie techniczne było po ich stronie. U nas słynne przyjęcie na 3 metry i podanie z klepki na 2 przyjęcia to norma więc nie piszcie farmazonów, że nam, lepszym technicznie boisko przeszkodzi. Do tego co gramy na chwile obecną takie boisko wystarczy w zupełności.

Kolego i nie pisz o Messim bo nie o to chodzi. Ci goście z Azerbejdżanu czy Gruzji zawsze byli dobrze wyszkoleni technicznie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl