![]() |
Cytat:
Amikę oglądałem ostatnio często - ze Spartą i Widzewem pokazali, że są źle przygotowani do sezonu. Przy czym moim zdaniem to nie jest złe przygotowanie kondycyjne. Wydolnościowo będą lepsi z każdym meczem. Moim zdaniem problemem jest trener Zieliński. Podobnie jak kiedyś Kasperczak, tak teraz Zieliński przejął po Smudzie ukształtowany zespół, grający jak na polskie warunki ładną, ofensywną piłkę. Już w zeszłym sezonie był regres - Amika grała coraz brzydziej i mniej skutecznie. W obecnym widać już "rękę" Zielińskiego. Zespół coraz bardziej męczy się przy rozgrywaniu piłki, akcje które za Smudy były normą dziś można policzyć na palcach jednej ręki. Mści się też to, że mają zbyt wąską kadrę. Wypada Bosacki i jest wielki problem. Stilić bez formy i nie ma wartościowego zmiennika. Amika ma to szczęście, że Legia i my dopiero budujemy drużynę od nowa, więc pewnie potracimy sporo punktów. Amikę też to czeka, ale strata nie będzie zbyt duża. A w tak słabej lidze Poznaniacy w końcu zaczną lepiej grać, nie ma innego wyjścia. Paradoksalnie ze słabej formy Amiki, naszej i Legii najbardziej cieszą się w Polonii. Dobrze zaczęli sezon, mają niezłych piłkarzy a przeciwnicy słabi. Kto wie, może to oni staną się głównym faworytem do mistrzostwa? |
Cytat:
|
Cytat:
Przecież nikt nie powiedział, że kibicowałem komukolwiek w tym meczu. Po prostu cieszę się, że gra poziom gry Amici, notabene "Mistrza", został obnażony przez drużynę, po której nikt by się tego nie spodziewał. |
No nie chce mi się wierzyć w niektóre słowa Wojciechowskiego :P . Szczególnie o tym, że wpadkę w derbach wybaczył by Bakero :P .
Aha tylko już proszę nie pisać, że Polonia będzie I zespołem który zagra teraz w LM, bo miały to już być: Lech, Śląsk, Górnik itp. ;) |
Mnie wlasnie ciekawi ta dlugofalowa polityka Wojciechowskiego. Moga nie wygrac mistrzostwa - i co wtedy? Czy zacznie jakies nerwowe ruchy z wyrzucaniem trenerow i zawodnikow czy da dalej popracowac szkoleniowcomi i wzmocni zespol. Jesli to drugie - maja szanse zdominowac lige przez najblizsze kilka lat.
|
Szczerze napiszę, że co będzie z Bakero po sezonie to wielka niewiadoma. Bodajże po tym sezonie trenerowi konczy sie kontrakt. Kiedy Bakero przychodzil do Polonii, to Wojciechowski twierdzil, ze Hiszpan popracuje tylko przez 2 lata, a jeg nastepca bedzie kontynuotar mysli Bakero. No coz dowiemy sie w nastyepnym roku ;)
Priorytetowa sprawa w ciagu najblizszych kilku miesiecy powinno byc przedluzenie kontraktu z Mierzejewskim, poniewaz jego umowa konczy sie w grudniu 2011. Mierzej w przerwie zimowej powinien zadeklarowac sie czy zostaje w KSP na nastepny sezon, bo w innym wypadku moze byc problem ze znalezieniem tak dobrego pomocnika przed pucharami. |
Cytat:
|
fst, a kto ma awansowac do tych pucharow?
|
Cytat:
|
Cytat:
Przytoczony przez Ciebie, dobry wywiad, pokazuje,że facet chyba na dłuższy czas zdominuje ligę. Ma pomysł, raczej błędów Wisły popełniać nie zamierza i co istotne ma żywą gotówkę. Nie musi sprzedać aby kogoś kupić, do tego rozumie coś co jest w sumie ciężkie do zrozumienia dla innych właścicieli klubów, że aby awansować do LM trzeba inwestować i wzmacniać zespół realnie a nie tylko na papierze. Tak jak przypuszczałem,gdy zajmie pierwsze miejsce po tej rundzie to wzmocni zespół jeszcze bardziej. On ma jedną, najistotniejszą przewagę nad resztą ligi, kasę,żywą gotówkę, i jak widać może pozwolić sobie na ładowanie jej w tak nie medialny zespół jak Polonia. Po tym wywiadzie widzę Wojciechowskiego jako faceta wiedzącego czego chce w piłce, mającego realna gotówkę, gotową wydać na każdego kto jest w stanie podnieść poziom zespołu. I wie,że jakikolwiek sukces wymaga czasu. Wymaga od Bakero ale i też daje mu materiał do pracy. |
Cytat:
Zadufani kibice wiejskiego klubiku z Wielkopolski, który przeniósł się do Poznania, jeszcze kilka miesięcy temu byli pewni, że wejdzie on do LM a potem......odjedzie całej polskiej lidze. I to zaledwie po zdobyciu pierwszego mistrzostwa. A teraz co ? sen prysł i koniec mażeń. Powrót do rzeczywistości i przeciętności. Dlatego przestrzegam kibiców innego wielkopolskigo klubu, który przeniósł się tym razem do Warszawy o umiar bo wyjdziecie na takich samych głupów jak ci wyżej. Nie każdy może być Wisłą Kraków, która w ciągu ostatnich 12 lat zrobiła 7 MP i to powinniśmy docenić. Jakoś nie widać klubu, który osiągnąłby chociaż połowę tego. I za to trzeba być wdzięcznym, przy wszystkich uwagach krytycznych. |
Cytat:
kibiców/ |
Cytat:
|
I to jest takie co najmniej dziwne, że kibice przyjdą tam, bo będą dobre wyniki. Nie mówię o zwykłych ludziach ale takich jakimi jesteśmy choćby my. Kibice powinni być zawsze bez względu, czy na mój klub jest moda, czy nie.
|
Cytat:
Stadion robi się powoli za mały dla nas. W przedsprzedaży poszło około 2000 karnetów (w poprzednich latach 200-500). Wyrobionych kart kibica jest trochę poniżej 10000. |
Tak Kondzior bo np taki Górnik to zawsze miał kibiców, a Widzew to już w ogóle na początku lat 90 był potęgą, zaś za Stomilem nie było nikogo...
Pojawią się wyniki pojawią się pikniki, z pośród których część złapie film na większe zaangażowanie i Ci staną się podobni kibicom w moim rozumieniu tego słowa(doping, wyjazd, część poszuka mocniejszych wrażeń) nie mówię że tak stanie się na pewno(bo jestem dziwnie spokojny że Legia nie powtórzy błędu ŁKS-u) ale jest to prawdopodobny scenariusz. Jest tylko kilka klubów przy których utrzymuje się stała niezależna od ligi i wyników w miarę duża grupa kiboli. |
Kurde. 3 komplety ? Jaaaaaaaaaaaaaa :D
|
Wisła w sezonie latach 97-99 też sprowadzała wielu graczy dobrych i nie awansowała do Ligi Mistrzów. Jak już zdobędziecie to mistrzostwo to traficie na jakąś Chelsea, Real, Barcelone, Manchester itp. i się skończą marzenia (w tym roku można już było trafić na Auxerre, Werder, Tottenham, Ajax).
Edit: Ribas Fakt. Ta NAC Breda mnie zmyliła. |
Przecież on pisał o 12 miesiącach a nie latach
Cytat:
|
Cytat:
82/83,83/84,89/90,91/92,92/93 - 11 lat i 5 mistrzostw. Nie będę pisał nazwy klubu. Chyba jest ciut więcej niż połowa. |
Jak Polonia nie wtopi duzej ilosci punktow i bedzie wysoko w tabeli to Wojciechowski sypnie taka kasa, ze innym spadna spodnie,opadna szczeki i wyskocza z klapek ;) Oby tak sie nie stalo.
|
Cytat:
|
3 komplety przez rok i stadion już za mały :lol:
Jakbyście przez rok mecz w mecz zapełniali ten swój kurnik, to możnaby pomyśleć o powiększeniu :D |
całe 5 k ludzi :)
|
Wojciechowski nie bedzie precież cały czas dopłacał ....
ażeby klub w miare mógł zarabiać , musi mieć kibiców.. to za nimi idą pieniądze... nie tylko z biletów, karnetów etc. Uznane marki inwestują tam gdzie mogą dotrzeć do jaK NAJWIĘKSZEGO segmentu rynku, nio raczej marka Disco/Polonii jest raczej mniej rozpoznawalna w stolicy |
Cytat:
Wykorzystujac dobrze chwile dobrej passy mozna powiekszyc baze kibicow, mozna tez ja w rozny sposob utracic na dlugie lata. |
Oj, ten Ruch jednak jest mocny ;)
Tak, tak. Wiem, to dopiero począte sezonu :) |
Nie Ruch mocny, tylko Wisła słaba.
|
W jednej kolejce mocny w drugiej słaby jak większość naszych drużyn. Nie dość, że w meczu grają falami to również forma z kolejki na kolejkę jest inna.
|
To była ironia :)
|
Cytat:
Nie przeczę, dzięki szalonej ofensywie Polonia ma niezłą drużynę. Natomiast w całej tej koncepcji budowy klubu nie ma żadnego planu, żadnych fundamentów. Na razie nie wiadomo nawet, czy za rok Wojciechowski dalej będzie się chciał bawić w futbol. |
Ja tam nie bronie wypowiedzi kibicom innych drużyn. W końcu to forum :) Ale gdziś Ty dumostolicy był w poprzednich sezonach. Bo jakoś nie kojarze Twoich wypowiedzi. A teraz często tutaj się pojawiasz. Czyżby kibic jeszcze nie osiągniętego sukcesu? Wisła jest dramatycznie słaba i kolejny mecz to pokazuje :(
Tymczasem Widzew prowadzi w Kielcach. Na trubunach słychać tylko Łodzian. |
Wy naprawdę musicie dyskutować z tym gościem z Groclinu? Jakiś 13 latek który dziś za Polonią, jutro za Legią a wy się dajecie głupio prowokować.
|
Spokojnie, przeżyliśmy atak kibiców Lecha (tak w ogóle to wie ktoś gdzie oni się ukrywają teraz?) to przeżyjemy i atak kibiców Polonii. Normalne że muszą się ponapinać jak im idzie. Zobaczymy za jakiś czas jaka będzie sytuacja w tabeli bo rok temu na początku to Polonia Bytom robiła furore więc nie ma co się podniecać obecnymi wynikami.
|
Z taką grą to my sobie możemy...
Nasza obrona to dramat. |
2:0 cudny wynik :) Jeszcze tylko Zieliński podaje się do dymisji, Peszko zostaje sprzedany gdziekolwiek i weekend cudowny ;-)
@kwolf, mamy się dobrze, dziękuję za zainteresowanie. |
Cytat:
1. Sprowadzani są zawodnicy przede wszystkim młodzi, którzy jeszcze rozwiną się. 2. Sprowadzenie Janasa odpowiedzialnego za transfery. 3. Rozpoczęcie budowy bazy treningowej w Markach. JARO. W poprzednim sezonie nie było o czym przeważnie pisać :> |
Cytat:
|
Legia przegrywa z Polonia - Polonia byla po prostu lepsza.
Lech remisuje z Arka - Oddali jakis celny strzal w meczu? Z Arka, ktora skazywana byla na pozarcie i spadek. Wisla przegrywa z Ruchem - Najmniejsza chyba niespodzianka, chociaz kibice Wisly moga miec inne zdanie. Czolowe zespoly tak naprawde stanely w miejscu albo i sie cofnely ( wyprzedaz obrony,sprzedaz bramkarza. brak napastnikow,brak zgrania i odpowiedniej komunikacji. Tutaj nie Polonia czy Jaga graja super pilke, tutaj Wisla,Lech i Legia graja w tej chwili jak dziady. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl