Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

vabanq 23.08.2009 15:41

hahaha ****a Masiusiak;d

Arturo Qr2nów 23.08.2009 15:41

Haha... Ostatnia akcja iiii.... prawie 2:0 :rotfl:

rafalek 23.08.2009 15:41

no i koniec! mamy 6 punktów przewagi!:d

MichauSzczu 23.08.2009 15:41

6 pkt przewagi :D

MaG* 23.08.2009 15:42

ahahhahahahhahahhahahhahahahhahahahha MATUSIAK!!!! International level

brylant17 23.08.2009 15:42

Ale jakby nie było Amica znowu idzie na majstra :lol: Liderów 2-ch Wisłeka i Lechia xD jeszcze Legia zgubi punkty i gitara

Ogryzek 23.08.2009 15:42

Dziękuję Orest:D

Nie ma co parchy urwały punkty naszym dwóm głównym konkurentom....

For_FuN_ 23.08.2009 15:42

Zaden polski klub nie ma sil i srodkow na rywalizacje w lidze i w europejskich pucharach.

Takich zagran reka sie nie gwizdze...odleglosc mniejsza niz 0,5 m.

wislacki 23.08.2009 15:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez julo (Post 783135)
Matusiak nie strzelił sam na sam w 95 min.

Komentarz z chatu:
"Dobrze, że sobie krzywdy nie zrobił przy tym" :rotfl:

Balonik rósł, rósł, rósł... i pękł :-p

KuLwIk 23.08.2009 15:43

Matusiak jeszcze parę treningów pod okiem Oresta i takie okazje będzie strzelał. Zobaczycie ;p

Jaroo1 23.08.2009 15:43

A mnie ta słaba gra Lecha martwi... czemu?
Przed liga i nawet 2 kolejki po jej starcie mowilo sie, no tak w tym sezonie wszystko wraca do normy, walka rozegra sie miedzy 3 klubami ktore zapewne beda golily reszte zespolow i miedzy soba zdecyduja o MP. No a niestety wszystko wraca do normy z tamtego sezonu i kazdy moze wygrac z kazdym ;/ Wiadomo teraz Cracovia napenwo lepsza niz ta Cracovia Płatka ale to chyba nie jest druzyna ktora walczy o MP, raczej srodek tabeli a tutaj jedzie do Wawy i neispodzianka, Lecha objezdza... Arka u siebie sprawia problemy Legii i Nam. Oczywiscie fajnie ze Wisełka jedzie do przodu i juz jest na szczycie z pokazna przewaga jak na 4 kolejki ale jesli nadal w tej polskiej polzawodowej lidze bedzie tak ze Polonia nie bedzie sie liczyc- bo tak obecnie jest, raz dobry mecz, raz porazka u siebie, jednym slowem cieniasy, jesli nadal Lech, Legia i Wisła beda zawodzic to nasz kraj nigdy nie bedzie osiagał czegos w Europie. Jak na poziom tej ligi to jesli chcemy zeby Wisła, Legia i Lech znaczyly cos w Europie to e zespoły musza rozjezdzac wszystkich u siebie i na wyjezdzie a nie sie meczyc ze sredniakami. Niestety taka jest prawda, kto na nasyzm podworku bedzie przecietny to o Europie moze zapomniec jak najpredzej. Po tym meczu Lecha to sie mozna spodziewac odpadniecia Lecha z LE. Jak dalej Legia bedzie traciła pkt u siebie z Cracoviami to znowu Brondby ich wyeliminuje chocby tamci stawali na rzesach. Jak my nie ebdziemyobjezdzali Arki na ich stadionie ze 3 do 0 to nadal nas wyeliminuje jakis słaby klubik, i niewazne ze w Gdyni gra nam sie ciezko, rka to slaby klub i w tej lidze to takie kluby trzeba kosic jak sie chce wejsc do LM czy LE :(
Nadal jest zle jesli chodzi o poziom polskiej pilki

Mateuusz 23.08.2009 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MichauSzczu (Post 783133)
Np. ja trzymam :foch: Trzeba powiedziec, że Cracovia daje z siebie wszystko :P

to nie jestes Wislak prawdziwy z krwi i kosci:-P

Lysy 23.08.2009 15:43

Z Orestem zanosi się na to ze Cracovia może się utrzymać :( Niesamowite jaką metamorfozę przeszła ta drużyna po zmianie trenera.

Musiek1906 23.08.2009 15:44

Radosław "Nam strzelać nie kazano" Matusiak ... Juz myslalem ze bedzie bohaterem pasiastych :) Dobrze ze nie trafil bo by jeszcze powołanie dostał od Leo :) hehe

TSW Fanatyk 23.08.2009 15:44

cracovia 1,5*:0 lech :)

0,5* radomatu ;)

harthausen 23.08.2009 15:44

mogło być 1-1 w końcówce, mogło byc 2-0. Bo i karny za rękę obrońcy Craxy jak i przytomniejsze zachowanie Matusiaka.
Lepsze dla nas (na razie :D) zwycięstwo pasów, jeszcze żeby Odra jakiś numerek wywinęła to przemiła końcówka udanego weekendu się szykuje

Szarny 23.08.2009 15:45

Dobry komentarz na jednym czacie:

"Powinni w Poznaniu taką ulice zrobić - Na Majstra. Byłoby gdzie chodzić" :)

MichauSzczu 23.08.2009 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateuusz (Post 783148)
to nie jestes Wislak prawdziwy z krwi i kosci:-P

Poprostu chce miec 2 kluby z Krakowa w ekstraklasie :D Od kiedy Wiślaka mierzy się tym jak nienawidzi Cracovii?

wisl@k_TS 23.08.2009 15:46

Chyba teraz już każdy z niedowiarków nie ma wątpliwości że Cracovia pod wodzą Oresta nie spadnie (a nawet jeśli by zaczęli kaleczyć na swoim poziomie to jest Zagłębie i Arka :) ).

Matusiak mnie pozytywnie zaskoczył (nawet mimo tego zmarnowanego sam na sam), chyba rzeczywiście jest jakaś chemia między nim a Lenczykiem :D

A o Lechu... no zlituje się nad nimi i nie skomentuję :)

Oldpara 23.08.2009 15:46

Teraz Legię skarci Odra i być może szykuje nam się powtórka sprzed dwóch sezonów :) Czyli 15 pkt przewagi Wisły po 1-szej rundzie.
Bo pakę mamy mocną, nie ma co ukrywać, że Kirm i Alvarez godnie zastąpili Zienia i Baszcza, rozegrał się Mały a w zanadrzu jeszcze Garguła i Boguski.

Tobi1906 23.08.2009 15:47

Lenczyk cudotworca :)

odbiera punkty Legii i Lechowi to sie dzieje w naszej lidze.

A jaka piekna dwojka na czele ekstraklasy ;)

Stavanger 23.08.2009 15:47

Jak się chce, to można - pokazała Cracovia. Lech zagrał antyfutbol, mają szczęście, że nie grali z Arką z piątku bo by pogrom dostali.

MichauSzczu 23.08.2009 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 783150)
Z Orestem zanosi się na to ze Cracovia może się utrzymać :( Niesamowite jaką metamorfozę przeszła ta drużyna po zmianie trenera.

Podobnie było w tym roku na wiosnę z Zagłębiem. Grali kiche awans sie oddalał, przyszedł Lenczyk i pykneli wszystko do konca jak chcieli :P Zdecydowanie jeden z naszych najlpeszych trenerów. Powinien zostac selekcjonerem :D

WislakWiDoK 23.08.2009 15:49

Wie ktoś ile kibiców Legii w Wodzisławiu?

Mateuusz 23.08.2009 15:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MichauSzczu (Post 783156)
Poprostu chce miec 2 kluby z Krakowa w ekstraklasie :D Od kiedy Wiślaka mierzy się tym jak nienawidzi Cracovii?

Wislaka miezy sie nie po nienawisci do pasiastych.lecz kazdy Wislak nienawidzi ich:P

pzkwr 23.08.2009 15:51

Galaktyczny Lech "Idziemy na majstra" Poznań przegrał drugi mecz z rzędu? Nie może być! I oni twierdzą, że Lewandowski jest warty 8 mln EUR...

koker 23.08.2009 15:51

Dobra Admin dajcie mi bana za to co zaraz powiem: BRAWO Craxa!

Nie wiem co Orest z nimi zrobil ale to co zydki grali dzisiaj to masakra..nawet Matusiak gral dobrze.

Mozna jeszczy tylko powiedziec ze Lenczyk jak pare lat temu zalatwia Wisle mistrza! ;)

Pzdr!

jasnyGwint 23.08.2009 15:55

żeby tylko Cracovia się za bardzo nie rozpędziła i i nam nie odebrała punktów...


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 783158)
Teraz Legię skarci Odra i być może szykuje nam się powtórka sprzed dwóch sezonów :) Czyli 15 pkt przewagi Wisły po 1-szej rundzie.
Bo pakę mamy mocną, nie ma co ukrywać, że Kirm i Alvarez godnie zastąpili Zienia i Baszcza, rozegrał się Mały a w zanadrzu jeszcze Garguła i Boguski.

tak i w ogóle liga mistrzów nasza...

(do dopiero czwarta kolejka, graliśmy do tej pory z cieniasami a do tego mieliśmy sporo szczęscia.)

felipe 23.08.2009 15:58

Czy ktoś z nas nie wziąłby w ciemno remisu z Legią i zwycięstwa nad Lechem ? :>

MaG* 23.08.2009 15:59

coś czuje ,że legia też straci jakieś punkty dzisiaj

Partition 23.08.2009 16:00

Nie czepiajcie się już Matusiaka. ;) Zagrał dobry mecz, pomijając, że w ostatniej akcji chciał przygwiazdożyć, i minąć bramkarza, zamiast huknąć na bramę. Przecież bramka dla Cracovii to w dużym stopniu jego zasługa.
Orest rzeczywiście - geniusz.

Tobi1906 23.08.2009 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 783164)
za LegiaLive

warte odnotowania ze siedza na trybunie Odry, takze na pewnoe jeszcze wchiodzą,pewnie kolo 500 ich bedzie.

Lysy 23.08.2009 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MichauSzczu (Post 783156)
Poprostu chce miec 2 kluby z Krakowa w ekstraklasie :D Od kiedy Wiślaka mierzy się tym jak nienawidzi Cracovii?

Wyjdź i nie wracaj "troskliwy misiu" . Kibic sukcesu, ot co :foch:

felipe 23.08.2009 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Partition (Post 783171)
Nie czepiajcie się już Matusiaka. ;) Zagrał dobry mecz, pomijając, że w ostatniej akcji chciał przygwiazdożyć, i minąć bramkarza, zamiast huknąć na bramę. Przecież bramka dla Cracovii to w dużym stopniu jego zasługa.
Orest rzeczywiście - geniusz.

Moim zdaniem nie tyle Orest geniusz co Płatek miernota...
Przeciez ta Cracovia ma kilku naprawde sensownych piłkarzy, ekipa spokojnie na środek tabeli. Niejednym punkty urwią jeszcze.

Pawel.Busko 23.08.2009 16:07

Pewnie Odra tez dostanie karę za .. uprzejmość i kibicowska solidarność... ehh PZPN PZPN....

Fuks 23.08.2009 16:13

ogladam ten mecz Legii i rzeczywiscie, to co mowili w C+ 2 tygodnie temu po meczu z Arka nadal jest prawdą - oni tam w ogole do siebie nie podają :D Mięciela to chyba ta druzyna nie lubi, gosc wystawia dobre pilki do klepy a nikt mu nie oddaje , Szałachowski kazda piłka to strzał , tyle ze 10 metrow nad bramką , jedynie Iwanski gra zespołowo.

Angmir 23.08.2009 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 783147)
A mnie ta słaba gra Lecha martwi... czemu?
Przed liga i nawet 2 kolejki po jej starcie mowilo sie, no tak w tym sezonie wszystko wraca do normy, walka rozegra sie miedzy 3 klubami ktore zapewne beda golily reszte zespolow i miedzy soba zdecyduja o MP. No a niestety wszystko wraca do normy z tamtego sezonu i kazdy moze wygrac z kazdym ;/ Wiadomo teraz Cracovia napenwo lepsza niz ta Cracovia Płatka ale to chyba nie jest druzyna ktora walczy o MP, raczej srodek tabeli a tutaj jedzie do Wawy i neispodzianka, Lecha objezdza... Arka u siebie sprawia problemy Legii i Nam. Oczywiscie fajnie ze Wisełka jedzie do przodu i juz jest na szczycie z pokazna przewaga jak na 4 kolejki ale jesli nadal w tej polskiej polzawodowej lidze bedzie tak ze Polonia nie bedzie sie liczyc- bo tak obecnie jest, raz dobry mecz, raz porazka u siebie, jednym slowem cieniasy, jesli nadal Lech, Legia i Wisła beda zawodzic to nasz kraj nigdy nie bedzie osiagał czegos w Europie. Jak na poziom tej ligi to jesli chcemy zeby Wisła, Legia i Lech znaczyly cos w Europie to e zespoły musza rozjezdzac wszystkich u siebie i na wyjezdzie a nie sie meczyc ze sredniakami. Niestety taka jest prawda, kto na nasyzm podworku bedzie przecietny to o Europie moze zapomniec jak najpredzej. Po tym meczu Lecha to sie mozna spodziewac odpadniecia Lecha z LE. Jak dalej Legia bedzie traciła pkt u siebie z Cracoviami to znowu Brondby ich wyeliminuje chocby tamci stawali na rzesach. Jak my nie ebdziemyobjezdzali Arki na ich stadionie ze 3 do 0 to nadal nas wyeliminuje jakis słaby klubik, i niewazne ze w Gdyni gra nam sie ciezko, rka to slaby klub i w tej lidze to takie kluby trzeba kosic jak sie chce wejsc do LM czy LE :(
Nadal jest zle jesli chodzi o poziom polskiej pilki

Niestety kolego mylisz się - jest zupełnie odwrotnie - poziom piłki w polsce nie będzie się podnosił wtedy, kiedy będą 3 drużyny w miare mocne które golą wszystkich innych ile wlezie, ale wtedy gdy wszystkie drużyny w naszej lidze będą prezentowały wyrównany w miarę mocny poziom. I do tego włąśnie dążymy. Skoro Lech który wygrywa z 3 drużyną Norwegi 6:1 na wyjeździe, przegrywa 2gi mecz w naszej słabej ponoć lidze, z drużynami które mają ogromne problemy ze zbieraniem punktów, świadczy to tylko o tym że nawet te słabsze polskie drużyny prezentują jakiś naprawdę przyzwoity poziom. Smiem twierdzić że wynik podobny do tego Poloni w tegorocznych Pucharach powtórzyła by prawie każda inna drużyna z Ekstraklasy.

Naprawdę nei ma co płakać za sezonami z początku tyśiąclecia gdzie w Polsce w piłkę grały tylko 2,3 drużyny, a reszta potrafiła tylko co najwyżej stanąć na własnej połówce i czekać na na bagarz 4 czy 5 bramek, a wszelkie wyniki rozstrzygane były pod stołem. Te czasy na szczęście już mineły, i teraz już niemal każda drużyna w Ekstraklasie jest poukładana i nieźle prowadzona. Poleciał Płatek, jeszcze tylko pogonić amatorów Lesiaka i Grembockiego, i nie będzie nieudaczników w lidze w lidze.

airborne4009 23.08.2009 16:22

Patrze i nie wierze:)Balonik peka,az milo.Nawet moja nienawisc do parchow zmniejszyla sie o 0,5 pkt procentowego na jakies 5 minut. Amica na majstra!!

tommiyacht 23.08.2009 16:28

oglądam mecz Legii i powiem wam tak - jesli chodzi o niewykorzystane sytuacje Legii to nasz mecz z Levadią to pikuś. zobaczycie na skrótach netowych

Blaszczu16 23.08.2009 16:28

O ja pierd..e, hahaha, Ćwielong przy Szałachowskim to rasowy napastnik. Jak on tego nie strzelił? Patałach, ale dobrze :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl