![]() |
hahaha ****a Masiusiak;d
|
Haha... Ostatnia akcja iiii.... prawie 2:0 :rotfl:
|
no i koniec! mamy 6 punktów przewagi!:d
|
6 pkt przewagi :D
|
ahahhahahahhahahhahahhahahahhahahahha MATUSIAK!!!! International level
|
Ale jakby nie było Amica znowu idzie na majstra :lol: Liderów 2-ch Wisłeka i Lechia xD jeszcze Legia zgubi punkty i gitara
|
Dziękuję Orest:D
Nie ma co parchy urwały punkty naszym dwóm głównym konkurentom.... |
Zaden polski klub nie ma sil i srodkow na rywalizacje w lidze i w europejskich pucharach.
Takich zagran reka sie nie gwizdze...odleglosc mniejsza niz 0,5 m. |
Cytat:
"Dobrze, że sobie krzywdy nie zrobił przy tym" :rotfl: Balonik rósł, rósł, rósł... i pękł :-p |
Matusiak jeszcze parę treningów pod okiem Oresta i takie okazje będzie strzelał. Zobaczycie ;p
|
A mnie ta słaba gra Lecha martwi... czemu?
Przed liga i nawet 2 kolejki po jej starcie mowilo sie, no tak w tym sezonie wszystko wraca do normy, walka rozegra sie miedzy 3 klubami ktore zapewne beda golily reszte zespolow i miedzy soba zdecyduja o MP. No a niestety wszystko wraca do normy z tamtego sezonu i kazdy moze wygrac z kazdym ;/ Wiadomo teraz Cracovia napenwo lepsza niz ta Cracovia Płatka ale to chyba nie jest druzyna ktora walczy o MP, raczej srodek tabeli a tutaj jedzie do Wawy i neispodzianka, Lecha objezdza... Arka u siebie sprawia problemy Legii i Nam. Oczywiscie fajnie ze Wisełka jedzie do przodu i juz jest na szczycie z pokazna przewaga jak na 4 kolejki ale jesli nadal w tej polskiej polzawodowej lidze bedzie tak ze Polonia nie bedzie sie liczyc- bo tak obecnie jest, raz dobry mecz, raz porazka u siebie, jednym slowem cieniasy, jesli nadal Lech, Legia i Wisła beda zawodzic to nasz kraj nigdy nie bedzie osiagał czegos w Europie. Jak na poziom tej ligi to jesli chcemy zeby Wisła, Legia i Lech znaczyly cos w Europie to e zespoły musza rozjezdzac wszystkich u siebie i na wyjezdzie a nie sie meczyc ze sredniakami. Niestety taka jest prawda, kto na nasyzm podworku bedzie przecietny to o Europie moze zapomniec jak najpredzej. Po tym meczu Lecha to sie mozna spodziewac odpadniecia Lecha z LE. Jak dalej Legia bedzie traciła pkt u siebie z Cracoviami to znowu Brondby ich wyeliminuje chocby tamci stawali na rzesach. Jak my nie ebdziemyobjezdzali Arki na ich stadionie ze 3 do 0 to nadal nas wyeliminuje jakis słaby klubik, i niewazne ze w Gdyni gra nam sie ciezko, rka to slaby klub i w tej lidze to takie kluby trzeba kosic jak sie chce wejsc do LM czy LE :( Nadal jest zle jesli chodzi o poziom polskiej pilki |
Cytat:
|
Z Orestem zanosi się na to ze Cracovia może się utrzymać :( Niesamowite jaką metamorfozę przeszła ta drużyna po zmianie trenera.
|
Radosław "Nam strzelać nie kazano" Matusiak ... Juz myslalem ze bedzie bohaterem pasiastych :) Dobrze ze nie trafil bo by jeszcze powołanie dostał od Leo :) hehe
|
cracovia 1,5*:0 lech :)
0,5* radomatu ;) |
mogło być 1-1 w końcówce, mogło byc 2-0. Bo i karny za rękę obrońcy Craxy jak i przytomniejsze zachowanie Matusiaka.
Lepsze dla nas (na razie :D) zwycięstwo pasów, jeszcze żeby Odra jakiś numerek wywinęła to przemiła końcówka udanego weekendu się szykuje |
Dobry komentarz na jednym czacie:
"Powinni w Poznaniu taką ulice zrobić - Na Majstra. Byłoby gdzie chodzić" :) |
Cytat:
|
Chyba teraz już każdy z niedowiarków nie ma wątpliwości że Cracovia pod wodzą Oresta nie spadnie (a nawet jeśli by zaczęli kaleczyć na swoim poziomie to jest Zagłębie i Arka :) ).
Matusiak mnie pozytywnie zaskoczył (nawet mimo tego zmarnowanego sam na sam), chyba rzeczywiście jest jakaś chemia między nim a Lenczykiem :D A o Lechu... no zlituje się nad nimi i nie skomentuję :) |
Teraz Legię skarci Odra i być może szykuje nam się powtórka sprzed dwóch sezonów :) Czyli 15 pkt przewagi Wisły po 1-szej rundzie.
Bo pakę mamy mocną, nie ma co ukrywać, że Kirm i Alvarez godnie zastąpili Zienia i Baszcza, rozegrał się Mały a w zanadrzu jeszcze Garguła i Boguski. |
Lenczyk cudotworca :)
odbiera punkty Legii i Lechowi to sie dzieje w naszej lidze. A jaka piekna dwojka na czele ekstraklasy ;) |
Jak się chce, to można - pokazała Cracovia. Lech zagrał antyfutbol, mają szczęście, że nie grali z Arką z piątku bo by pogrom dostali.
|
Cytat:
|
Wie ktoś ile kibiców Legii w Wodzisławiu?
|
Cytat:
|
Galaktyczny Lech "Idziemy na majstra" Poznań przegrał drugi mecz z rzędu? Nie może być! I oni twierdzą, że Lewandowski jest warty 8 mln EUR...
|
Dobra Admin dajcie mi bana za to co zaraz powiem: BRAWO Craxa!
Nie wiem co Orest z nimi zrobil ale to co zydki grali dzisiaj to masakra..nawet Matusiak gral dobrze. Mozna jeszczy tylko powiedziec ze Lenczyk jak pare lat temu zalatwia Wisle mistrza! ;) Pzdr! |
żeby tylko Cracovia się za bardzo nie rozpędziła i i nam nie odebrała punktów...
Cytat:
(do dopiero czwarta kolejka, graliśmy do tej pory z cieniasami a do tego mieliśmy sporo szczęscia.) |
Czy ktoś z nas nie wziąłby w ciemno remisu z Legią i zwycięstwa nad Lechem ? :>
|
coś czuje ,że legia też straci jakieś punkty dzisiaj
|
Nie czepiajcie się już Matusiaka. ;) Zagrał dobry mecz, pomijając, że w ostatniej akcji chciał przygwiazdożyć, i minąć bramkarza, zamiast huknąć na bramę. Przecież bramka dla Cracovii to w dużym stopniu jego zasługa.
Orest rzeczywiście - geniusz. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Przeciez ta Cracovia ma kilku naprawde sensownych piłkarzy, ekipa spokojnie na środek tabeli. Niejednym punkty urwią jeszcze. |
Pewnie Odra tez dostanie karę za .. uprzejmość i kibicowska solidarność... ehh PZPN PZPN....
|
ogladam ten mecz Legii i rzeczywiscie, to co mowili w C+ 2 tygodnie temu po meczu z Arka nadal jest prawdą - oni tam w ogole do siebie nie podają :D Mięciela to chyba ta druzyna nie lubi, gosc wystawia dobre pilki do klepy a nikt mu nie oddaje , Szałachowski kazda piłka to strzał , tyle ze 10 metrow nad bramką , jedynie Iwanski gra zespołowo.
|
Cytat:
Naprawdę nei ma co płakać za sezonami z początku tyśiąclecia gdzie w Polsce w piłkę grały tylko 2,3 drużyny, a reszta potrafiła tylko co najwyżej stanąć na własnej połówce i czekać na na bagarz 4 czy 5 bramek, a wszelkie wyniki rozstrzygane były pod stołem. Te czasy na szczęście już mineły, i teraz już niemal każda drużyna w Ekstraklasie jest poukładana i nieźle prowadzona. Poleciał Płatek, jeszcze tylko pogonić amatorów Lesiaka i Grembockiego, i nie będzie nieudaczników w lidze w lidze. |
Patrze i nie wierze:)Balonik peka,az milo.Nawet moja nienawisc do parchow zmniejszyla sie o 0,5 pkt procentowego na jakies 5 minut. Amica na majstra!!
|
oglądam mecz Legii i powiem wam tak - jesli chodzi o niewykorzystane sytuacje Legii to nasz mecz z Levadią to pikuś. zobaczycie na skrótach netowych
|
O ja pierd..e, hahaha, Ćwielong przy Szałachowskim to rasowy napastnik. Jak on tego nie strzelił? Patałach, ale dobrze :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl