![]() |
Wiecie dlaczego kobieta ma mniejsze stopy? sorki za duzo procentów w głowie sie skumulowało
|
Chyba odwrotnie? Czemu ma mniejsze... ;]
|
chyba mniejsze.... żeby miała bliżej do zlewu
|
Cytat:
|
Jak ma mniejsze to chyba nie ma bliżej...
|
sergio nie chcę być uszczypliwa, ale obserwując ten temat zwróciłam uwagę na to, że cały czas dogryzasz nam - kobietom - czyżby jakieś ... ekhm.. problemy ;>?
|
no właśnie ma bliżej :)
|
:-D
Cytat:
|
Cytat:
Ja kiedy gdzie,.., no coś Ty przeczytaj temat jeszcze raz:lol: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Większe stopy to nie problem, gorzej jak jego kobieta ma woreczek osierdziowy w kształcie wątroby...:shock:
|
jasne, przecież my niewiasty wyrozumiałe jesteśmy wielce :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
powiedz tylko gdzie jest taka część ciała jak dziecko :)
BTW: bez uszczypliwości, ale Ni_Ma, nowy dzień się zaczął :) |
Cytat:
|
to część nabyta ,w drodze wymiany :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jakie wracać? :D Nowy dzień, nowa karta. Tabula Rasa! :lol:
To, co wydarzyło się wczoraj poszło w niepamięć :D |
Eeee tam polaka uczy sąsiadka:D
|
Cytat:
niech kompromitacja będzie wiecznie żywa, pamiętam rozterki Kamyka,a le to chyba nie to...:) |
Cytat:
Ni_Ma, o kuchni zapomnij, nie ma kuchni, jest tylko przeciąg, no stres :) |
przyletłam :)
a w literaczki wygrałam :) heh |
Cytat:
widze że ktoś tu nicka zmienił...( a raczej zmieniła :) ) |
oo a kolega pozbył się Czesia ;)
co te święta robią z ludźmi :D |
Cytat:
|
ale sprawdził mnie cham ze dwa razy ! :foch:
edit: pio.... ja piję i owszem, ale dlaczego Twoje posty znikają?!?! ;-/ |
jeden znikł, o treści "inwigilacja" ponieważ Sergio mnie wyprzedził ze swoim postem i treść mojego straciła sens i ważność :)
ale gratki za refleks, na jakich słowach Cię sprawdzał? |
hmm jakieś takie dziwne trzyliterówki... już sama nie wiem :) stawiam je i nigdy nie wiem czy są te wszystkie yin, ghi, ehe ;-)
|
Cytat:
postanowiłem wreście dorosnąć...(Czesio poszedł na pierwszy ogień:D) takie oto postanowienie świąteczne:p |
hakujesz literaki :lol:
strasznie ciężko idzie mi dziś pisanie postów, pewnie koniec się zbliża |
aż się boję zapytać... :) Twój ten koniec?
|
Cytat:
pierwsze strony byly poprostu fantastyczne :lol: potem niestety wszystko zeszlo na psy, tak nawiasem ciekawe czy sie wkoncu gosciowi udalo :D paulina przyznaj sie odrazu przed kim sie ukrywasz a nie ze jakies postanowienia noworoczne:P |
słynne już pytanie mam-SIADŁO WAM GADU TERAZ :) ?
|
Cytat:
Cytat:
|
Kamilu i wyjawiłeś w ten sposób światu moją tożsamość :( nici z ukrywania..
|
Cytat:
rok się jeno kończy :) Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl