Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

sergio 22.12.2008 23:45

Wiecie dlaczego kobieta ma mniejsze stopy? sorki za duzo procentów w głowie sie skumulowało

Aro1234 22.12.2008 23:47

Chyba odwrotnie? Czemu ma mniejsze... ;]

Ni_Ma 22.12.2008 23:47

chyba mniejsze.... żeby miała bliżej do zlewu

Ni_Ma 22.12.2008 23:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 646175)
Wiecie dlaczego kobieta ma wieksze stopy?

czy Twoja Kobieta ma większe stopy?:-D

pirat.z.karaibow 22.12.2008 23:49

Jak ma mniejsze to chyba nie ma bliżej...

Polly 22.12.2008 23:50

sergio nie chcę być uszczypliwa, ale obserwując ten temat zwróciłam uwagę na to, że cały czas dogryzasz nam - kobietom - czyżby jakieś ... ekhm.. problemy ;>?

Ni_Ma 22.12.2008 23:50

no właśnie ma bliżej :)

Ni_Ma 22.12.2008 23:53

:-D
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Polly (Post 646182)
sergio nie chcę być uszczypliwa, ale obserwując ten temat zwróciłam uwagę na to, że cały czas dogryzasz nam - kobietom - czyżby jakieś ... ekhm.. problemy ;>?

nic wielkiego... jego kobieta ma tylko większe stopy:-D

sergio 22.12.2008 23:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Polly (Post 646182)
sergio nie chcę być uszczypliwa, ale obserwując ten temat zwróciłam uwagę na to, że cały czas dogryzasz nam - kobietom - czyżby jakieś ... ekhm.. problemy ;>?


Ja kiedy gdzie,.., no coś Ty przeczytaj temat jeszcze raz:lol:

sergio 22.12.2008 23:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 646188)
:-D

nic wielkiego... jego kobieta ma tylko większe stopy:-D

A właśnie że Ni_Ma:lol:

Polly 22.12.2008 23:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 646188)
:-D

nic wielkiego... jego kobieta ma tylko większe stopy:-D

w takim razie myślę, że możemy mu wybaczyć :rotfl:

igortsw 22.12.2008 23:58

Większe stopy to nie problem, gorzej jak jego kobieta ma woreczek osierdziowy w kształcie wątroby...:shock:

Ni_Ma 22.12.2008 23:59

jasne, przecież my niewiasty wyrozumiałe jesteśmy wielce :)

sergio 23.12.2008 00:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 646194)
Większe stopy to nie problem, gorzej jak jego kobieta ma woreczek osierdziowy w kształcie wątroby...:O

popisałeś się szacun:lol:

igortsw 23.12.2008 00:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 646198)
popisałeś się szacun:lol:

Wiem,wiem biologia to moja mocna strona od dziecka:D Chcesz to moge ci opisać jak przebiega proces mestruacyjny u chomików,a takze rozwiązać twój problem i nie tylko:lol:

pio 23.12.2008 00:06

powiedz tylko gdzie jest taka część ciała jak dziecko :)

BTW: bez uszczypliwości, ale Ni_Ma, nowy dzień się zaczął :)

igortsw 23.12.2008 00:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 646202)
powiedz tylko gdzie jest taka część ciała jak dziecko :)

No Yyyyyyy.... zależy czy bierzmy pod uwage ciąże pozamaciczną czy normalną....:P A tak serio to przecież dzieci są z kapusty:-p

Ni_Ma 23.12.2008 00:09

to część nabyta ,w drodze wymiany :)

sergio 23.12.2008 00:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 646201)
Wiem,wiem biologia to moja mocna strona od dziecka:D Chcesz to moge ci opisać jak przebiega proces mestruacyjny u chomików,a takze rozwiązać twój problem i nie tylko:lol:

Jak skończysz szkołe to pogadamy:lol: a teraz spać jutro dyktando z polskiego:D

Ni_Ma 23.12.2008 00:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 646202)

BTW: bez uszczypliwości, ale Ni_Ma, nowy dzień się zaczął :)

ale że co - do kuchni mam wracać?:-P

sergio 23.12.2008 00:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 646208)
ale że co - do kuchni mam wracać?:-P

A masz jeszcze siakies browary:-D

Aro1234 23.12.2008 00:16

Jakie wracać? :D Nowy dzień, nowa karta. Tabula Rasa! :lol:
To, co wydarzyło się wczoraj poszło w niepamięć :D

igortsw 23.12.2008 00:16

Eeee tam polaka uczy sąsiadka:D

pan_premier 23.12.2008 00:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 646126)
:foch:no bardzo przepraszam nie jestem tym gosciem co kiedys szukal na forum porad jak poderwac dziewczyne i jeszcze na dodatek podal linka do jej zdjec na fotce:lol:

kto to był?
niech kompromitacja będzie wiecznie żywa, pamiętam rozterki Kamyka,a le to chyba nie to...:)

pio 23.12.2008 00:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 646211)
Eeee tam polaka uczy sąsiadka:D

notatki o skandalu w polskiej wersji ? :D

Ni_Ma, o kuchni zapomnij, nie ma kuchni, jest tylko przeciąg, no stres :)

Kobieta_Wislak 23.12.2008 00:28

przyletłam :)
a w literaczki wygrałam :) heh

Proud 23.12.2008 00:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Polly (Post 646192)
w takim razie myślę, że możemy mu wybaczyć :rotfl:


widze że ktoś tu nicka zmienił...( a raczej zmieniła :) )

Polly 23.12.2008 00:30

oo a kolega pozbył się Czesia ;)

co te święta robią z ludźmi :D

sergio 23.12.2008 00:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislaka (Post 646217)
przyletłam :)
a w literaczki wygrałam :) heh

po tym piwie na fantazji zagrałaś:-D gratulacje!

Kobieta_Wislak 23.12.2008 00:31

ale sprawdził mnie cham ze dwa razy ! :foch:

edit: pio.... ja piję i owszem, ale dlaczego Twoje posty znikają?!?! ;-/

pio 23.12.2008 00:34

jeden znikł, o treści "inwigilacja" ponieważ Sergio mnie wyprzedził ze swoim postem i treść mojego straciła sens i ważność :)
ale gratki za refleks, na jakich słowach Cię sprawdzał?

Kobieta_Wislak 23.12.2008 00:37

hmm jakieś takie dziwne trzyliterówki... już sama nie wiem :) stawiam je i nigdy nie wiem czy są te wszystkie yin, ghi, ehe ;-)

Proud 23.12.2008 00:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Polly (Post 646219)
oo a kolega pozbył się Czesia ;)

co te święta robią z ludźmi :D


postanowiłem wreście dorosnąć...(Czesio poszedł na pierwszy ogień:D) takie oto postanowienie świąteczne:p

pio 23.12.2008 00:39

hakujesz literaki :lol:
strasznie ciężko idzie mi dziś pisanie postów, pewnie koniec się zbliża

Kobieta_Wislak 23.12.2008 00:41

aż się boję zapytać... :) Twój ten koniec?

Kamil 23.12.2008 00:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 646215)
kto to był?
niech kompromitacja będzie wiecznie żywa, pamiętam rozterki Kamyka,a le to chyba nie to...:)

http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=3840

pierwsze strony byly poprostu fantastyczne :lol:
potem niestety wszystko zeszlo na psy,
tak nawiasem ciekawe czy sie wkoncu gosciowi udalo :D

paulina przyznaj sie odrazu przed kim sie ukrywasz a nie ze jakies postanowienia noworoczne:P

rafiABG 23.12.2008 00:42

słynne już pytanie mam-SIADŁO WAM GADU TERAZ :) ?

Kamil 23.12.2008 00:44

Cytat:

pewnie koniec się zbliża
nie pie*****, kto bedzie nam wtedy piosenki nagrywal jak ty sie skonczyszl?:D

Cytat:

słynne już pytanie mam-SIADŁO WAM GADU TERAZ :) ?
siadlo....

Polly 23.12.2008 00:45

Kamilu i wyjawiłeś w ten sposób światu moją tożsamość :( nici z ukrywania..

pio 23.12.2008 00:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislaka (Post 646235)
aż się boję zapytać... :) Twój ten koniec?

złego licho nie bierze :D
rok się jeno kończy :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil
nie pie*****, kto bedzie nam wtedy piosenki nagrywal jak ty sie skonczyszl?

chciałem się na wcześniejszą emeryturę załapać :D, ale żeby mnie na celibat skazywać? :lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl